30'lu Yaşlarda İlk Hamilelik Heyecanını Yaşayanlar

nesemese
15-03-10, 07:03
Günaydın kızlarrrr, bugün pıtpıtları duymaya gidicez 10.45'te inşallah...Ne olur bize dua edin kızlar...

celineee
15-03-10, 08:03
nesemese
Günaydın kızlarrrr, bugün pıtpıtları duymaya gidicez 10.45'te inşallah...Ne olur bize dua edin kızlar...
Canım hadi bakalım... İyi haberlerini bekliyorum...:Saruboceq:

loveli
15-03-10, 08:03
kalbim seninle ve miniğinleee

marienne
15-03-10, 09:03
nesemese
inşallah çok güzel geçmiştir. Allah yardımcın olsun

nınım
15-03-10, 20:03
inşallah sağlıkla alırsınız bebişlerinizi kucağınıza...
benim de 35 de Mucizem geldi 36 da anne oldum...
erken doğum oldu ama çok şükür sağlıklı oğlum....
Hayırlı gebelik ve doğum diliyorum herkese...

sevim14
16-03-10, 02:03
nesemese

canım çok sevindim..inşallah Rabbim kucağına almayı da nasip etsin.. senin yazılarını başka topiklerde de görüp okumuştum..sonunda rabbim sana küçük hediyesini vermiş ne büyük bi sevinç ya..bende 32 yaşımda hamile kaldım 33 yaşımda da kızımı kucağıma aldım..anne olmak için en güzel en verimli yaş bence :smiley-cool:

nesemese
16-03-10, 08:03
sevim14
canım çok sevindim..inşallah Rabbim kucağına almayı da nasip etsin.. senin yazılarını başka topiklerde de görüp okumuştum..sonunda rabbim sana küçük hediyesini vermiş ne büyük bi sevinç ya..bende 32 yaşımda hamile kaldım 33 yaşımda da kızımı kucağıma aldım..anne olmak için en güzel en verimli yaş bence :smiley-cool:
amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn...Maşallah canım darısı başımıza. Dün pıtpıtlarımızı duyduk kızlar. Akşam da tahlillerimizin bir kısmını aldık, sadece idrar yollarında iltihap varmış . Antibiyotik verdi. Prospektüse baktım plasentadan geçermiş ben de kullanmadım. Hayırlısı bakalım. Bu tokzoplazma testi sanırım perşembe günü alınacak. Çok şükür bu günleri de gördüm ya canım...

nınım
inşallah sağlıkla alırsınız bebişlerinizi kucağınıza...
benim de 35 de Mucizem geldi 36 da anne oldum...
erken doğum oldu ama çok şükür sağlıklı oğlum....
Hayırlı gebelik ve doğum diliyorum herkese...
Amin canım, Allah dileyen herkese versin hayırlısıyla...

marienne
inşallah çok güzel geçmiştir. Allah yardımcın olsun
Çok şükür şimdilik bir problem yok canım...

loveli
kalbim seninle ve miniğinleee
Saoalsın canım. Dr 19 Ekim dedi doğum tarihini. O tarihe göre girince bugün 9 haftamız bitiyor inşalalh. Bence daha geriden takip ediyoruz çünkü henüz çok küçük..Canım bazıları 2 dr'a gidiyormuş. Siz nasıl yapıyorsunuz kızlar? Acaba başka bir dr daha mı görünsek? Bu pıtpıtları yeniden duymak istiyorum:))

celineee
Canım hadi bakalım... İyi haberlerini bekliyorum...:Saruboceq:
Çok şükür pıtırcığın pıtpıtlarını duyduk canım. Darısı dileyen herkesin başına...

TIFF
18-03-10, 06:03
bende 29'umda hamile kaldım 30'da da doğurucam kısmetse. hep 30'u geçmeden anne olmak istemiştim nasip olcak inşşş..opuyorumnanaktan

celineee
18-03-10, 07:03
nese gözünaydın!!! Kaç gündür sorun var sitede açamadım topiği bi türlü.. Seni merak ediyordum.. Çok sevindim canım.. tekrar gözünaydın canım!!hihoyyyt

csa
18-03-10, 12:03
bende 29 yaşında hamile kaldım.nisanda bebeğim doğacak haziranda 30 olacağım.

alacan
18-03-10, 13:03
meraba kızlar bende katıldım aranıza 30 yaşındayım ve 7 haftalık hamileyim

filiz7778
20-03-10, 09:03
slm arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bende 31 yaşında dogum yaptım 3,5 aylık oglum var inş bebişlerinizi saglıklı kucagınıza alırsınız.

nesemese
20-03-10, 14:03
Kızlar iş yoğunluğundan ve bulantı ve kusamlardan pek giremiyorum, kusuruma bakmayın. Bulantı ve kusmlara bir tavsiyeniz varsa seve seve dinlerim...

alacan
meraba kızlar bende katıldım aranıza 30 yaşındayım ve 7 haftalık hamileyim
Canım hoşgeldin...Yaklaşık aynı zamanlarda anne oluca zinşalalh. Pıtpıtları duydun mu?

filiz7778
slm arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza bende 31 yaşında dogum yaptım 3,5 aylık oglum var inş bebişlerinizi saglıklı kucagınıza alırsınız.
Aminnnnnnnn Filizim, çok sevindim. İnşallah darısı başımıza..

csa
bende 29 yaşında hamile kaldım.nisanda bebeğim doğacak haziranda 30 olacağım.
Maşallah az kalmış canım. Heyecan var mı? Hazırlıklar nasıl gidiyor?

celineee
nese gözünaydın!!! Kaç gündür sorun var sitede açamadım topiği bi türlü.. Seni merak ediyordum.. Çok sevindim canım.. tekrar gözünaydın canım!!hihoyyyt
Saoalsın canım benim. darısı isteyen herkese..İnşallah Allah hayırlısıyla tamamına erdirir.

TIFF
bende 29'umda hamile kaldım 30'da da doğurucam kısmetse. hep 30'u geçmeden anne olmak istemiştim nasip olcak inşşş..opuyorumnanaktan
Maşallah canım. Doğum ne zaman inşallah?

nesemese
23-03-10, 09:03
Herkese mutlu sağlıklı bir gün diliyorum tatlı hamişleeeeerrr...
Kızlar bazıları çift doktora gidiyormuş, kararsız kaldım. Siz ne yapıyorsunuz bu konuda? Acaba 2 dr'a gidince de kafası bulanır mı insann?

nesemese
25-03-10, 07:03
Kızlar ben başka bir doktora daha gittim, iki dr da farklı tarihler verdi ama ikisinden de farklı şeyler öğrendim. Sanırım 2 ayrı yere gidicem şimdilik inşallah...

Eee benim 30luk çıtır hamişlerim nerde????Hamişlerin hepsi burayı unuttu mu ne? Kızlar doğumu yaklaşanlar vardı. Ne durumdalar? Bebişinizin cinsiyetini ne zaman öğrendiniz?

cansam
25-03-10, 07:03
Bende 22+4 günlük hamileyim yaş 31 kısmetse oğlum olacak ben ilk 16 haftalıkken öğrendim cinsiyetini 19-20 ci haftalarda hareketlerini hissetmeye başlıyorsun eğer öğrenmek istedikleriniz varsa sorabilirsiniz...

nesemese
25-03-10, 08:03
Olmaz mı Cansam, neleri neleri merak ediyorum. Mesela bu bulantılar ne zaman bitecek? Bulantılar için neler yaptın?
Bu arada bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.
Canım ya birşey daha sorucam. 2 Farklı doktora gittim ikisinin verdiği tarihler arasında 10-15 gün fark var. Şimdi bebişin boyuna göre verilen tarihi mi, SAT'a göre olanı mı baz alıcaz ?

nesemese
25-03-10, 09:03
Kızlar son bir soru daha, ormana döndüm. Sir ağdanın bir zararı olur mu? Hele o sonrasında sürülen yağın?

Nazo
25-03-10, 11:03
Selam kızlar 17 haftalık hamileyim yaşım 32.Bir an evvel oğlumu kucağıma almak istiyorum.

celineee
25-03-10, 12:03
nesemese
Kızlar son bir soru daha, ormana döndüm. Sir ağdanın bir zararı olur mu? Hele o sonrasında sürülen yağın?
Nesecim ben gidiyorum ağdaya herzamanki gibi... Hatta biraz daha sık gidiyorum.. Hormonal bişi sanırım... Zararı yok diye biliyorum.. Doktoruma sormadım ama öyle bişi de hiç duymadım... İlk üç ay için endişeleniyor olabilirsin tabii.. Bi araştıralım, soralım o zaman...

celineee
nesemese
Olmaz mı Cansam, neleri neleri merak ediyorum. Mesela bu bulantılar ne zaman bitecek? Bulantılar için neler yaptın?
Bu arada bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.
Canım ya birşey daha sorucam. 2 Farklı doktora gittim ikisinin verdiği tarihler arasında 10-15 gün fark var. Şimdi bebişin boyuna göre verilen tarihi mi, SAT'a göre olanı mı baz alıcaz ?
Canım tarih zamanla daha da netleşir... Şimdilik takma kafana... Şimdi ölçümler doğrudur... Geç döllenme, erken döllenme gibi şeyler var... Her zaman SAT tutmuyoo.. Ama sonunda SAT a yaklaşılıyoo... Benim öyle oldu. Geç döllenmeydi. SAT a yaklaştı şimdi...

nesemese
Nazo
Selam kızlar 17 haftalık hamileyim yaşım 32.Bir an evvel oğlumu kucağıma almak istiyorum.
Canım aramıza hoşgeldin. Maşallah oğluşun olacak demek, ismine karar verdiniz mi? Tedavi ile mi doğal mı oldu canım? Nazocum kaçıncı haftada öğrendin cinsiyeti?

celineee
Nesecim ben gidiyorum ağdaya herzamanki gibi... Hatta biraz daha sık gidiyorum.. Hormonal bişi sanırım... Zararı yok diye biliyorum.. Doktoruma sormadım ama öyle bişi de hiç duymadım... İlk üç ay için endişeleniyor olabilirsin tabii.. Bi araştıralım, soralım o zaman...
Canım ya didikledikçe herşey insanın başına geliyor ama elde değil işte. Kullandığım sabunlara kremlere kadar dikkat etmeye çalışıyorum da. Bir de şimdilerde cildim bir tuhaf sir ağda zarar verir mi bilmiyorum. Amannnnnnnn ben de biraz rahat olsam...Mağara hatunu modundan da sıkıldım, çoraplarımdan herkes onları görüyormuş gibi geliyor kaydirigubbakcemile3

nesemese
celineee
Canım tarih zamanla daha da netleşir... Şimdilik takma kafana... Şimdi ölçümler doğrudur... Geç döllenme, erken döllenme gibi şeyler var... Her zaman SAT tutmuyoo.. Ama sonunda SAT a yaklaşılıyoo... Benim öyle oldu. Geç döllenmeydi. SAT a yaklaştı şimdi...
Amannnnnnnnnn dimi ya ha 2 hafta önce ha sonra. Sağlıklı olsun da. Maşallah bebişine iyi baktın annesi herhalde. Ben pek bişi yiyemiyorum henüz inşallah bulantılar geçer de yemeye başlarım. Hele yoğurt ve süte başladığım günleri dört gözle bekliyorum...

celineee
25-03-10, 13:03
nesemese
Amannnnnnnnnn dimi ya ha 2 hafta önce ha sonra. Sağlıklı olsun da. Maşallah bebişine iyi baktın annesi herhalde. Ben pek bişi yiyemiyorum henüz inşallah bulantılar geçer de yemeye başlarım. Hele yoğurt ve süte başladığım günleri dört gözle bekliyorum...
İlk kısım bitince bitecek bulantılar merak etme canım...
Biraz daha sabır sadece...

Ağda içinde şunu diyeyim, bacağında bi bölümde dene bi istersen, hassaslaştım diyorsan eğer, sonra tamamını yaparsın...

nesemese
25-03-10, 13:03
ıyi fikir Celineee canım. Yoksa jilet sürmek de istemiyorum. Böyle de dolaşılmaz ki :kedi: