çat iğnesi ve 36 saat sonra ilişki ile hamile kaldıysanız bebeğinizin cinsiyeti kızmı

gulyhas
10-03-10, 09:03
Slm kızlar ,
doktorda yum takibi ile klomen kullanıp veya kullanmadan ama çatlatma iğnesi ile 36 saat veya 48 saat sonra hamile kalan arkadaşlar bebeğinizin cinsiyeti kızmı erkek mi?

asiyan_1010
10-03-10, 10:03
ben çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.ama kaç saat sonra onu bilmiyorum.bebeğimin cinsiyeti kız

gulyhas
10-03-10, 11:03
asiyan_1010
ben çatlatma iğnesiyle hamile kaldım.ama kaç saat sonra onu bilmiyorum.bebeğimin cinsiyeti kız
hayırlı uğurlu olsun canım teşekkürler cevabın için,

doktor 36 saat sonra demedimi ? çünkü iğneden an az 36 saat sonra yum çatlarmış.

tombilibu
slm canım benim yazmama gerek varmı bilmem ama
yinede paylaşım olsun yazıyım
38 saat sonra oldu
erkek:)

gulyhas
tombilibu
slm canım benim yazmama gerek varmı bilmem ama
yinede paylaşım olsun yazıyım
38 saat sonra oldu
erkek:)
yaz tabiiki canımcım:))

benimde 36 saat sonra oldu erkek

konuyu açtım ama kendimi yazmamışım:)))

nonis
gulyhas
yaz tabiiki canımcım:))

benimde 36 saat sonra oldu erkek

konuyu açtım ama kendimi yazmamışım:)))
gulyhas canım,erkek olsun diye özellikle çatlatma iğnesi mi istediniz yoksa doktormu uygun gördü.bende birkaç yıl sonra yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum ama dr çatlatma iğnesi istesem kabul edermi diye merak ediyorum cevap verirseniz sevinirim:)

Feyza79
10-03-10, 12:03
hayirli ugurlu olsun topigin isallah güzel catismadan paylasim olur:))

gulyhas
nonis
gulyhas canım,erkek olsun diye özellikle çatlatma iğnesi mi istediniz yoksa doktormu uygun gördü.bende birkaç yıl sonra yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum ama dr çatlatma iğnesi istesem kabul edermi diye merak ediyorum cevap verirseniz sevinirim:)
doktor kendisi verdi canım klomen kullandım , iğneyide sonrasında verdi. Ben hemen hamile kalamıyorum çabuklaştırmak için. İlk hamileliğimdede 8 ay kalamadım

yum takibi yapan doktorunla görüşürsün , ama her doktor vermiyor .

leloss
merhaba kızlar çatlatma ignesi oldum bende geçen hafta çarşamba 36 saat sonrada ilişki oldu . Bi şey sormak istiyorum sizlere ne zaman belli olur hamile olup olmadıgım hmm :kedi:

gulyhas
Feyza79
hayirli ugurlu olsun topigin isallah güzel catismadan paylasim olur:))
saol canımcım, inşallah herkes deneyimlrini sonuçlarını yazar buradan bizlerde fkir sahibi olmuş oluruz

gulyhas
leloss
merhaba kızlar çatlatma ignesi oldum bende geçen hafta çarşamba 36 saat sonrada ilişki oldu . Bi şey sormak istiyorum sizlere ne zaman belli olur hamile olup olmadıgım hmm :kedi:
kanda baktıracaksan canım en az 12 gün geçmeli diye biliyorum, erken yaparsan testi yanıltabiliyormuş BHCG hormonu yüksek çıkıyormuş.

normal beklenen adetine 2 gün kala yaparsan testi bence çıkar evde kendin yaparsan yani.

inşallah güzle haberlerini alırız bize yazarsın buradan demi?

leloss
gulyhas
kanda baktıracaksan canım en az 12 gün geçmeli diye biliyorum, erken yaparsan testi yanıltabiliyormuş BHCG hormonu yüksek çıkıyormuş.

normal beklenen adetine 2 gün kala yaparsan testi bence çıkar evde kendin yaparsan yani.

inşallah güzle haberlerini alırız bize yazarsın buradan demi?
cnm yazarım tabi ama kafam çok karışık 15 mart adet tarihim benim yumurtam geçmi çatlamış oluyo şimdi benim hmm bu beklemek varya ömrümden ömür götürüyo benim

bu arada 30 yaşındayım 9 yaşında oğlum var bir yıl korunmadım olmuyo artık dedim umudum tükendigi yerde kendiligimden hamile kaldım ama 8 ocakta 1,5 aylıktı düşükle sonuçlandı . bir ay adet oldum bu ayda klomen ve çatlatma ignesi kullandım durumum bu boshayallersmile

leloss
sol tarafta 1 yumurta oluştu ve sol kasıgım da agrı sanki göz segirmesi gibi atma oluyo bacaklarımda belimde agrı var hastamı olucam acaba offff

gulyhas
leloss
sol tarafta 1 yumurta oluştu ve sol kasıgım da agrı sanki göz segirmesi gibi atma oluyo bacaklarımda belimde agrı var hastamı olucam acaba offff
adet ve hamilelik belirtileri aynı çoğu zaman canım. İnşallah hamile kalırsın kalamazsanda üzülme yine denersin allah uzun ömürler versin çocuğunada, inşallah kolayca fazla bekletmeden gelir sneinde 2. bebişin

leloss
gulyhas
adet ve hamilelik belirtileri aynı çoğu zaman canım. İnşallah hamile kalırsın kalamazsanda üzülme yine denersin allah uzun ömürler versin çocuğunada, inşallah kolayca fazla bekletmeden gelir sneinde 2. bebişin

amin işallah :Saruboceq:

helenx
10-03-10, 13:03
gulyhas çok iyi bir konu açmışsın sagol canım.bende çok merak ediyorum.bakalım neler çıkacak.en azandan bizde bilgi edinmiş oluruz.takip edecegim.benim arkadaşta çatlatma ignesiyle hamile kaldı ama sanırım onunki 36.saat öncesi olabilir.bebegi kız oldu...tam bilmiyorum.desem ayıp olur sanırım...

gulyhas
10-03-10, 14:03
helenx
gulyhas çok iyi bir konu açmışsın sagol canım.bende çok merak ediyorum.bakalım neler çıkacak.en azandan bizde bilgi edinmiş oluruz.takip edecegim.benim arkadaşta çatlatma ignesiyle hamile kaldı ama sanırım onunki 36.saat öncesi olabilir.bebegi kız oldu...tam bilmiyorum.desem ayıp olur sanırım...
rica ederim canım, nasılsın bebiş nasıl görüşemiyoruz hiç:))

momof2
leloss
Igneden 10 gun sonra idrarla gebelik testinde kesin belli olur (genelde)

leloss
momof2
Igneden 10 gun sonra idrarla gebelik testinde kesin belli olur (genelde)
sahimi yaaaa ohaoldumsmile ama doktorum bana iğneden 20 gün sonra gel kan testi yapıcaz dedi nasıl sabredicem bilmiyorum bilmiyorumkismile

momof2
aslinda daha dogrusu yumurtlamadan 10 gun sonra. Yani eger 36 saat sonra yumurtladigini varsayarsak, 11,5 gun daha dogru olur.

eccce
lelossh bu anlattıkların bence gebelık belırtısı

leloss
momof2
aslinda daha dogrusu yumurtlamadan 10 gun sonra. Yani eger 36 saat sonra yumurtladigini varsayarsak, 11,5 gun daha dogru olur.

geçen hafta çarşamba iğne oldum 15 mart adet tarihim
siz kullandınızmı klomen ve çatlatma ignesi

Zeyno_81
Merhaba Arkadaslar, bende iki aydir Klomen kullanıyorum! Catlatma ıgnesi bi kere vuruldu. Bu ay ignesiz deneyelim dedi Doktorum, cünkü yumurtalar fazlasıyla büyümüs, kendiliginden catlar dedi. Öyle de oldu. Bi hafta sonra adet olmam gerekiyor. Su an belim, karnim falan agriyor. ınsallah adet olmam:-(

momof2
test yapana kadar dinlen, rahat olmaya calis, agir is yapma, agir kaldirma, folic asid ini kesinlikle ihmal etme.

leloss
momof2
test yapana kadar dinlen, rahat olmaya calis, agir is yapma, agir kaldirma, folic asid ini kesinlikle ihmal etme.

folik asiti ocaktan beri kullanıyorum düşükten beri yani aynı şeyin olmasından çok korkuyorum çok gerginim eyvahedigeldismile

momof2
leloss
geçen hafta çarşamba iğne oldum 15 mart adet tarihim
siz kullandınızmı klomen ve çatlatma ignesi
yok canim, ben hic kullanmadim. Ama hamileligin testte cikmasi olayinin boyle oldugunu biliyorum. Ayin 10 unda first response gebelik testi yap. Buyuk ihtimalle cikar. Bazilarinda hemen cikmiyor ama genellikle boyle. :CüvCüv:

leloss
eccce
lelossh bu anlattıkların bence gebelık belırtısı
bencede öle ama psikolojikmen olmasından korkuyorum yoksa her iki gebeliktede sık sık idrara gitmeyle anlamıştım hamile oldugumu

momof2
tuzlu ve konserve gidalar beslenmende varsa folic asidi hamile kalana kadar 2 kati icilmesi gerekiyor. Eger boyle bir durumun varsa dr una danis, 400 mcg dan gunde iki tane al. Bazen dusuk gecmisi olanlara daha fazla da verebiliyorlar.

leloss
momof2
yok canim, ben hic kullanmadim. Ama hamileligin testte cikmasi olayinin boyle oldugunu biliyorum. Ayin 10 unda first response gebelik testi yap. Buyuk ihtimalle cikar. Bazilarinda hemen cikmiyor ama genellikle boyle. :CüvCüv:

kızz bu gün ayın 10 u ohaoldumsmile

momof2
leloss
kızz bu gün ayın 10 u ohaoldumsmile
ay canim ya kusura bakma, pazar gunu yazacaktim. ama biryandan is bir yandan KK biraz kafa karistiriyor akannehir

leloss
momof2
ay canim ya kusura bakma, pazar gunu yazacaktim. ama biryandan is bir yandan KK biraz kafa karistiriyor akannehir
çok heyecanlandırdın kızz benii eczaneye koşucaktım kaydirigubbakcemile3

momof2
10-03-10, 15:03
leloss
çok heyecanlandırdın kızz benii eczaneye koşucaktım kaydirigubbakcemile3
sırnaşık şey pazar dedigin surda 4 gun sonra, bugunu sayma, pazari da sayma 2 gun :KK70:

yasemen01
10-03-10, 16:03
asiyan_1010
okuduğum yorumlardaa canımm senn iğnedenn sonraa 1 haftaa boyuncaa birlikte olmuştunn değilmiii bunuda unutmamak lazımm arkadaşlarrr

yasemen01
leloss
cnm yazarım tabi ama kafam çok karışık 15 mart adet tarihim benim yumurtam geçmi çatlamış oluyo şimdi benim hmm bu beklemek varya ömrümden ömür götürüyo benim

bu arada 30 yaşındayım 9 yaşında oğlum var bir yıl korunmadım olmuyo artık dedim umudum tükendigi yerde kendiligimden hamile kaldım ama 8 ocakta 1,5 aylıktı düşükle sonuçlandı . bir ay adet oldum bu ayda klomen ve çatlatma ignesi kullandım durumum bu boshayallersmile
hamile kaldıysanız erkekk bebişş geliyoo ozamann
kaç ilişkii olduu sizinnnnnnnnn

leloss
yasemen01
hamile kaldıysanız erkekk bebişş geliyoo ozamann
kaç ilişkii olduu sizinnnnnnnnn
36 saat sonra iki defada gün aşırı yani toplam 3 ilişki oğlum var aslında kız istiyorum ama saglıklı olsunda kız erkek farketmez yeterki olsun :Saruboceq:

leloss
10-03-10, 17:03
Zeyno_81
Merhaba Arkadaslar, bende iki aydir Klomen kullanıyorum! Catlatma İgnesi bi kere vuruldu. Bu ay ignesiz deneyelim dedi Doktorum, cünkü yumurtalar fazlasıyla büyümüs, kendiliginden catlar dedi. Öyle de oldu. Bi hafta sonra adet olmam gerekiyor. Su an belim, karnim falan agriyor. İnsallah adet olmam:-(
aynıyız yani kaydirigubbakcemile5 belim kasıklarım agrıyo bol bol çişe gidiyorum hasta olmak istemiyorum yaa ohaoldumsmile
hee bide sanki biri iğneyi almış eline arada gelip memişlerimin ucuna batırıyo uff mafoldumben

yasemen01
leloss haklısınn tabikiii amaa eğer hamile kalırsann cinsiyetinii yazkii bizdee bilelimm canımm benimde 2 kızım varr böyle hamile kalmayıı istiyorummm bendee

Zeyno_81
leloss
aynıyız yani kaydirigubbakcemile5 belim kasıklarım agrıyo bol bol çişe gidiyorum hasta olmak istemiyorum yaa ohaoldumsmile
hee bide sanki biri iğneyi almış eline arada gelip memişlerimin ucuna batırıyo uff mafoldumben
leloss sorma ya. ıdrar olayı bende de var. Sürekli gidiyorum. Fazlada ümitlenmek istemiyorum. Daha sonra dahada cok üzülürüm. Allah hepimiz icin de hayirlisini nasip etsin. ınsallah Hamileyizdir.

GurbetGuzeli
10-03-10, 18:03
hayirli ugurlu olsun canim topigin

adanaadana
10-03-10, 19:03
kız gurbet kaldır şu resmi nazar değicek totişeeee

nonis
10-03-10, 20:03
yasemen01
leloss haklısınn tabikiii amaa eğer hamile kalırsann cinsiyetinii yazkii bizdee bilelimm canımm benimde 2 kızım varr böyle hamile kalmayıı istiyorummm bendee
bende bende::)))))

leloss
10-03-10, 21:03
yasemen01
olur hayatım yazarım a.s.

leloss
Zeyno_81
leloss sorma ya. İdrar olayı bende de var. Sürekli gidiyorum. Fazlada ümitlenmek istemiyorum. Daha sonra dahada cok üzülürüm. Allah hepimiz icin de hayirlisini nasip etsin. İnsallah Hamileyizdir.

aminnn işallah cnm :Saruboceq:

GIYMATLIM
leloss senin kendiliğinden mi düşük oldu, kürtajlamı sonuçlandı

leloss
GIYMATLIM
leloss senin kendiliğinden mi düşük oldu, kürtajlamı sonuçlandı
kendiliginden düştü doktor beklemene gerek yok dedi cnm

yasemen01
11-03-10, 05:03
geçmişş olsun leloş

gulyhas
11-03-10, 07:03
GurbetGuzeli
hayirli ugurlu olsun canim topigin
saol canımcım, inşallah bekliyoruz çat iğnesi olupt 36 saat sonra ilk ilişkisi olan hamile kalan ve bebeğinin cinsiyetini öğrenen arkadaşları buraya:))

GIYMATLIM
11-03-10, 08:03
leloss
kendiliginden düştü doktor beklemene gerek yok dedi cnm
benimde kendiliğinden düştü ama 2 ay bekleme süresi vermişti doktor. şubatın bitmesiyle tedbiri kaldırdık bakalım..

GIYMATLIM
gulyhas
saol canımcım, inşallah bekliyoruz çat iğnesi olupt 36 saat sonra ilk ilişkisi olan hamile kalan ve bebeğinin cinsiyetini öğrenen arkadaşları buraya:))
bu iğneyi yaptırdıktan sonra son kullanma saati ne oluyor bilmiyorumkismile

gulyhas
GIYMATLIM
bu iğneyi yaptırdıktan sonra son kullanma saati ne oluyor bilmiyorumkismile

son kullanma saati derken canım son ilişki saatinimi kastediyorsun?

eğer öyleyse 36 saat sonra öneriyor doktor ilk ilişkiyi, sonra ertesi gün sonra gün aşırı istersen devam edebiliyorsun. Hangisinden tutarsa artık şansımıza:))