acaba hamilemiyim

tosti
20-03-10, 09:03
mercan.a
okadar bekleme öğrende biran önce ona göre beslenmene falan dikka t et
canım ben genelde de beslenmeme dikkat ederim hamileymiş gibi daah dikkat ediyorum bişey daha var ben gecen ay spora gitiim 6 hafta 72 kilodan 65 kiloya düştüm tabi yediklerimede dikkat ettim ve azallttım acaba bundan dolayıda adetım gecikmiş olabılır mi

huzursevgi
dayna
inşlh canım Yüce Rabbim kimseyi evlatla sınamasın...benimde son sat 15 şubattı bekliyorum hala:1no2::1no2:
amin canım amin senınde baya gecmıs ustunden test falan yaptınmı hiç belırtı falan varmı..inşallah hayırlısıyla oluropuyorumnanaktan

adilemir
tosti
canım ben genelde de beslenmeme dikkat ederim hamileymiş gibi daah dikkat ediyorum bişey daha var ben gecen ay spora gitiim 6 hafta 72 kilodan 65 kiloya düştüm tabi yediklerimede dikkat ettim ve azallttım acaba bundan dolayıda adetım gecikmiş olabılır mi
bılemıyorum kı canım...olabılır..
1 aydamı verdın 7 kılo..

mercan.a
valla benimde bu ay 10.günde oldu bende hamileyim sandım bu ay genelde herkesin gecikti sanırım havalardanmı nedir

tosti
adilemir
bılemıyorum kı canım...olabılır..
1 aydamı verdın 7 kılo..
bir buçuk ayda 6 haftada

adilemir
mercan.a
valla benimde bu ay 10.günde oldu bende hamileyim sandım bu ay genelde herkesin gecikti sanırım havalardanmı nedir
ya..10 gun bayagı geçmışş..bu ara duzensız adet duyuyorum..
benımde aylar once 1 gunde olup bıtıyordu adetım..havalardan dı galıba..:eek:

dayna
20-03-10, 10:03
tosti
daynacım merhaba ben yeni üye oldum yazılarının hepsini okudum umarım hamilesindir benimde 7 günüm geçiyor gögüslerim cok hassaslaştı dokunamıyorum onun dışında arada kasık agrılarım oluyor hamilemiyim acaba test içinde acele etmek istemiyorum hiç test yapmadım daha
canım merhaba...inşlh canım hamileyimdir bilmiyorum zaten olmazsam eğer pazartesi günü kan tahlili yaptırcam sonu inşlh hüsranla bitmez:Saruboceq:benimde şu birkaç gündür göğüslerim hassaslaştı arada kasıklarda batmalar oluyor ama adet belirtileriyle aynı olduğu için ümitlenmek istemiyorum....inşlh sende hamilesindir canım seninde günün epey geçmiş....

dayna
huzursevgi
amin canım amin senınde baya gecmıs ustunden test falan yaptınmı hiç belırtı falan varmı..inşallah hayırlısıyla oluropuyorumnanaktan
adete 2 gün kala yaptım bişey yok ama pazartesi gününe kadar olmazsam kan tahlili yaptırcam canım....hayırlısıyla olsun inşlh:Saruboceq:bende öpüyorum yanaktan:1hug:

dayna
adilemir
merhaba..bende aynı oldum..karnım dun felaket agrıdı bıde..belımde aynı...
beklıyorum 2 gun var adetıme..
bende bıdaha kı ay çalısmaya baslıycam yumurtlama gunumude hesaplayarak... kaydirigubbakcemile
hayıırlısı canım bekle bikaç gün inşlh test sonucun pozitif çıkaryerimseniben

huzursevgi
20-03-10, 11:03
dayna
adete 2 gün kala yaptım bişey yok ama pazartesi gününe kadar olmazsam kan tahlili yaptırcam canım....hayırlısıyla olsun inşlh:Saruboceq:bende öpüyorum yanaktan:1hug:
a.s.inşallah canımm...güzel haberlerini bekliyoruz..

VESADE
20-03-10, 12:03
benim son adet tarihi 9 şubat testlet negatif nedir bu sizceboshayallersmile

adilemir
20-03-10, 13:03
VESADE
çok ılgınç..bilmiyorumkismile

smy54
20-03-10, 13:03
VESADE
merhaba peki hamilelik belirtilerin varmı canım.boshayallersmile

dayna
20-03-10, 14:03
VESADE
canım bence bi kan tahlili yaptır geç döllenmeyse belki ondan çıkmıyordur....

adilemir
dayna
canım bence bi kan tahlili yaptır geç döllenmeyse belki ondan çıkmıyordur....
nasılsın seker...meraktayız senın ıçın..zemuszemus

dayna
adilemir
nasılsın seker...meraktayız senın ıçın..zemuszemus
iyym canım sen nasılsın...bende meraakla pazartesi gnünü bekliyorum tabi adet olmazsam inşlh canım dua edelim birbirimize:Saruboceq:senin var gününe dimi nasıl bişeyler hissediyomusun..

tosti
20-03-10, 15:03
dayna senın kaç günün geçiyor

dayna
20-03-10, 15:03
tosti
dayna senın kaç günün geçiyor
son sat 15 şubat canım...

tosti
20-03-10, 16:03
dayna
son sat 15 şubat canım...
benim dahada geçmiş şubat 12 hayatım ama ben daha hiç tahlil yapmadımsempatiksalakcinni

dayna
tosti
benim dahada geçmiş şubat 12 hayatım ama ben daha hiç tahlil yapmadımsempatiksalakcinni
sende varmı anormal belirtiler ? tahlil yada test yapmıcanmı canım..

tosti
dayna
sende varmı anormal belirtiler ? tahlil yada test yapmıcanmı canım..
az önce gittin sandım üzüldüm daynacım biraz daha beklemek isityorum 15 günüm gecene kadar bişey yapmıycam ben gecen ay fitil kullandın akıntı için belkı onların faydası olmuştur ne dersin olabılır mi canım yaş kaçtı bu arada ne zamandır cocuk istıyorsunuz

tosti
tosti
az önce gittin sandım üzüldüm daynacım biraz daha beklemek isityorum 15 günüm gecene kadar bişey yapmıycam ben gecen ay fitil kullandın akıntı için belkı onların faydası olmuştur ne dersin olabılır mi canım yaş kaçtı bu arada ne zamandır cocuk istıyorsunuz
gögüslerim cok agrıyor dokunamıyorum eşime sarılamıyorum bile o derece birde ara ara sag kasıgıma iğne gibi agrı giriyor bulantım falan yok

dayna
tosti
inşlh canım Allaha gönlüne göre versin yaşım28. 1,5 senelik evliyim 3-4 aydan beride çocuk istiyoruz uğraşlara devambilmiyorumkismile
senin canım yaş kaç

tosti
dayna
inşlh canım Allaha gönlüne göre versin yaşım28. 1,5 senelik evliyim 3-4 aydan beride çocuk istiyoruz uğraşlara devambilmiyorumkismile
senin canım yaş kaç
ben 23 yaşındayım bizde 20 aylık evliyiz 8 ay korunduk bir senedir cocuk isityoruz doktora gittik hiç bir sorun yok eşimde de bende de siz doktora gittiniz mi hiç varmı herhangi bir olumsuzluk

dayna
tosti
ben 23 yaşındayım bizde 20 aylık evliyiz 8 ay korunduk bir senedir cocuk isityoruz doktora gittik hiç bir sorun yok eşimde de bende de siz doktora gittiniz mi hiç varmı herhangi bir olumsuzluk
bizde gittik canım çok şükür bi olumsuzluk yok bi kaç ay önce kimyasal gebelik geçirdim benimde aynen senin gibi acayip göğüs acım vardı ve dokunmak değil kazak giyiyorum onun yükü bile acıtıyordu..şimidde acıyor ama çok değil...