Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

acaba hamilemiyim

tosti
22-03-10, 12:03
smy54
canım ya test yapsana nasıl dayanıyorsunkaydirigubbakcemile
beklıycem bıraz daha sen kendınden bahset biraz yaş kaç ne zamandır istiyorsun cocuk kaç yıllıık evlısın kuzum

fairylike
22-03-10, 13:03
merhaba kizlar..
regl günümü ne yazik ki bilmiorum ama sanirim bayaği bi geçti.
şüphelendiğim için geçen hafta test aldim bir çizgi silik çikti.test yapmamin üzerinden 4 gün geçti ama hala regl olmadim.
göğüslerde müthiş bir hassasiyet war kipirdayamiorum o derece
we karnim dawul gibi şiş bir haftadir.nefes aldirmiyo o derece

çok korkuyorum hamilemiyim acaba eyvahedigeldismile

smy54
smy54
canım ya test yapsana nasıl dayanıyorsunkaydirigubbakcemile
tosti
beklıycem bıraz daha sen kendınden bahset biraz yaş kaç ne zamandır istiyorsun cocuk kaç yıllıık evlısın kuzum
canım yasım 23 yaklasık 2 yıllık evliyim 2 aydır cocuk istiyoruz ama hayal kırıklıgı yasadım bu ayda adet oldum .bakalım ba ay calısmalardan ümitliyim olur insallah ya

tosti
smy54
canım yasım 23 yaklasık 2 yıllık evliyim 2 aydır cocuk istiyoruz ama hayal kırıklıgı yasadım bu ayda adet oldum .bakalım ba ay calısmalardan ümitliyim olur insallah ya
canım bende 23 yasındayım 20 aylık evlıyım bız bır yıldır istiyoruz sizin daha cok yenı kafana takma bize doktor bişeyınız yok diyor psikolojık bizimki kafana takma olacak allahın izniyle

tosti
fairylike
merhaba kizlar..
regl günümü ne yazik ki bilmiorum ama sanirim bayaği bi geçti.
şüphelendiğim için geçen hafta test aldim bir çizgi silik çikti.test yapmamin üzerinden 4 gün geçti ama hala regl olmadim.
göğüslerde müthiş bir hassasiyet war kipirdayamiorum o derece
we karnim dawul gibi şiş bir haftadir.nefes aldirmiyo o derece

çok korkuyorum hamilemiyim acaba eyvahedigeldismile
büyük bir ihtimalle hamilesin canım da neden korkuyorsun hamıle kalmak istemıyor musun anlamadım ben

fairylike
tosti
büyük bir ihtimalle hamilesin canım da neden korkuyorsun hamıle kalmak istemıyor musun anlamadım ben

hayir henüz çok erken benim için..hem korunuyoduk nasil oldu ki anlamadim ben
çok korkuyorum çokeyvahedigeldismile

smy54
tosti
canım bende 23 yasındayım 20 aylık evlıyım bız bır yıldır istiyoruz sizin daha cok yenı kafana takma bize doktor bişeyınız yok diyor psikolojık bizimki kafana takma olacak allahın izniyle
sagol hayatım ya takıyorum ama 40 yasındakilerin oluyo hemde buna kaza diyorlar ya düsünüyorum acaba bi sorunmu var diye bu ayda olmazsa doktora gitcem

tosti
fairylike
hayir henüz çok erken benim için..hem korunuyoduk nasil oldu ki anlamadim ben
çok korkuyorum çokeyvahedigeldismile
bence öyle düşünme bak isteyıncede allahım nasip ediyor mu acaba ha diyince olmuyor biz 8 ay korunduk şimdi bır yıldır ugraşıyoruz bişey yok bance böyle konuşma allahın gücüne gitmesin hayırlısı de cocugunda yokmuş zaten anladıgım kadarıyla

tosti
smy54
sagol hayatım ya takıyorum ama 40 yasındakilerin oluyo hemde buna kaza diyorlar ya düsünüyorum acaba bi sorunmu var diye bu ayda olmazsa doktora gitcem
gidin canım doktora içiniz rahatlar en azından bakalım benımde 9 gün geciyor hayırlısı

fairylike
tosti
bence öyle düşünme bak isteyıncede allahım nasip ediyor mu acaba ha diyince olmuyor biz 8 ay korunduk şimdi bır yıldır ugraşıyoruz bişey yok bance böyle konuşma allahın gücüne gitmesin hayırlısı de cocugunda yokmuş zaten anladıgım kadarıyla

hayir daha 6 aylik ewliyim..
Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin inşallah.:Saruboceq:
ama ben henüz hazir diildim anneliğe :çok üzgünüm:
kendimi çok garip hissediorum şu anda

tosti
fairylike
hayir daha 6 aylik ewliyim..
Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin inşallah.:Saruboceq:
ama ben henüz hazir diildim anneliğe :çok üzgünüm:
kendimi çok garip hissediorum şu anda
canımcım yaşın kaç eşinin yası kaç sen çalışıyor musun

adilemir
danyadan haber yok..
benımde bugun adet gunum..4 gundur karnım çok agrıyor..bazen yatak doşek yatıyorum..ama hala olmadım adet .umarım olmam sempatiksalakcinni

fairylike
tosti
canımcım yaşın kaç eşinin yası kaç sen çalışıyor musun

ben 29 eşim 37 yaşinda
çalişiyorum..
hipotroidim war,bel fitiğim var,demik eksikliğim var
var da var.
sigara yi birakip en az bi 6 ay sonra hamile kalmak istiodum ben.
biraz birikim yapip öle bebeğim olsun istiodum..

kesin sonuca ihtiyacim war bu yüzden.çünkü endokrinoloji doktorum hamile kalir kalmaz koşa koşa bana geleceksin demişti..öğrendiğin gün,hemen..

çok kafam karişik çok

tosti
fairylike
ben 29 eşim 37 yaşinda
çalişiyorum..
hipotroidim war,bel fitiğim var,demik eksikliğim var
var da var.
sigara yi birakip en az bi 6 ay sonra hamile kalmak istiodum ben.
biraz birikim yapip öle bebeğim olsun istiodum..

kesin sonuca ihtiyacim war bu yüzden.çünkü endokrinoloji doktorum hamile kalir kalmaz koşa koşa bana geleceksin demişti..öğrendiğin gün,hemen..

çok kafam karişik çok
hayatım para yönunden allah rıskını verır sigarayı bugünde bıraksan yeter bence git kandan bır test yap ona göre hareket et yasında 29 eşim 37 yasında yaşlarınızda küçük degil eşim 60 yasında olunca artık oğlun askere gider bunlarıda düşün üzmek istemem ama gerçekler

smy54
tosti
gidin canım doktora içiniz rahatlar en azından bakalım benımde 9 gün geciyor hayırlısı
hadi hayılısı canım.daynadan haber yok bu arada neyse tosticim ben cıkıuorum kib. bay görüsmek üzere

tosti
:CüvCüv:
adilemir
danyadan haber yok..
benımde bugun adet gunum..4 gundur karnım çok agrıyor..bazen yatak doşek yatıyorum..ama hala olmadım adet .umarım olmam sempatiksalakcinni
inşallah olmazsın canım danyayı merak ediyorrum ne oldu acaba benımde bugün 9. gün bakalım artık hayırlsı

lucky88
kızlar benim yaklaşık 1.5 haftadır adet olucakmışım gibi bel ağrım var gögüslerimde hassaslaştı.test yaptım geçen perembe negatif çıktı.en son 3 martta regl oldum neden olabilir bu ağrı aynı adet sancısı gibi belim ağrıyoooo

tosti
smy54
hadi hayılısı canım.daynadan haber yok bu arada neyse tosticim ben cıkıuorum kib. bay görüsmek üzere
grş tatlım sıkma canını herşey için cok erken opuyorumnanaktan

tosti
lucky88
kızlar benim yaklaşık 1.5 haftadır adet olucakmışım gibi bel ağrım var gögüslerimde hassaslaştı.test yaptım geçen perembe negatif çıktı.en son 3 martta regl oldum neden olabilir bu ağrı aynı adet sancısı gibi belim ağrıyoooo
canım hamıle kalmış olabılırsın bekle bakalım adetıne kadar inş. olmazsın

adilemir
tosti
:CüvCüv:

inşallah olmazsın canım danyayı merak ediyorrum ne oldu acaba benımde bugün 9. gün bakalım artık hayırlsı
bende danyayı merak ettmdı.
canım sen daha kaç gun beklıycen..belırtın varmı..
benımde bugun gelmesı lasım adet gunum..amma karnım 4 gundur felaket agrıyor..amma daha bırsey yok..bakalım bende şüphelenıyorum kendumden..sempatiksalakcinni

lucky88
sonuçta adetim 2 hafta önceydi daha 1 ay bile olmadı uzun bi zaman değil adetten önce böle bi ağrı olması pek normal gelmedi hiç olmuyodu böle çünkü.sizce bu yaşadıklarım hamilelik belirtiler olabilirmi??

tosti
adilemir
bende danyayı merak ettmdı.
canım sen daha kaç gun beklıycen..belırtın varmı..
benımde bugun gelmesı lasım adet gunum..amma karnım 4 gundur felaket agrıyor..amma daha bırsey yok..bakalım bende şüphelenıyorum kendumden..sempatiksalakcinni
ben 15 günum gecene kadar beklım diyorum dayanabılırsen danya bır ara girid ama yazmadan cıktı bılmıyorum acaba negatif mi sonuç aldı

tosti
lucky88
sonuçta adetim 2 hafta önceydi daha 1 ay bile olmadı uzun bi zaman değil adetten önce böle bi ağrı olması pek normal gelmedi hiç olmuyodu böle çünkü.sizce bu yaşadıklarım hamilelik belirtiler olabilirmi??
olabılır canım 3. adet olmuşsun 10 nunda bitse yumurtlama günların gecmiş kalmış olma ihtimalın var canım hayırlısı umarım hamılesındır beklemekten başka care yok

adilemir
tosti
ben 15 günum gecene kadar beklım diyorum dayanabılırsen danya bır ara girid ama yazmadan cıktı bılmıyorum acaba negatif mi sonuç aldı
bılemıyorum belkıde..umarın pozıtıftır...
olmassa da allah bebiş vercegı zamanı bılır..belkıde bırdaha kı ay gelcek bebişi..:ecrin_bebek::CüvCüv:

lucky88
tosti
olabılır canım 3. adet olmuşsun 10 nunda bitse yumurtlama günların gecmiş kalmış olma ihtimalın var canım hayırlısı umarım hamılesındır beklemekten başka care yok
martın 2. de birlikte olduk ertesi gün yani 3. adet oldum ayın 7.de adetm bitti.12 de tekrar birlikte olduk çok özür dilerim ama 2. dede içime boşalmıştı hemen kalktım tabi beklemedim ama hamiş kalmış olabilirmiyim dediğin gibi bekleme lazım :KK70: ilgilendiğin için çok tşk ederim toocaman öpüyorum seniiii opuyorumnanaktan

tosti
lucky88
martın 2. de birlikte olduk ertesi gün yani 3. adet oldum ayın 7.de adetm bitti.12 de tekrar birlikte olduk çok özür dilerim ama 2. dede içime boşalmıştı hemen kalktım tabi beklemedim ama hamiş kalmış olabilirmiyim dediğin gibi bekleme lazım :KK70: ilgilendiğin için çok tşk ederim toocaman öpüyorum seniiii opuyorumnanaktan
rica ederim tatlım inş. gebişizdir hayırlısıyla allahım hayırlısını versın canım ya öyle bebekler görüyorum kı haberlerde allahım vereceksen hayırlısnı eli ayagı düzgün bir bebek ver diyorum hepimize inş. birde adetlıyken ilişkiye girenler var onlarada cok kızıyorum ne hayır beklıyorlarsa o ilişkiden illahı bebek olsun diye insan dini emirlerini hiçe sayar mı bizim topiğimizdekı arkadaşlarada seslenıyorum lütfen bu cehalete sizler düşmeyim

lucky88
22-03-10, 14:03
hakkımızda hayırlısı inşallah bende adetliyken ilişkiye girilemsine karşıyım hem kendin hemde karşı taraf için iğrenç bi durum ve erkeğin mikrop kapma olasılığıda var ve günahta

hayran
lucky88
canım sen test yaptın mı

huzursevgi
smy54
inssllh camım eniş vsrdır üstüne görme nasıl oluyor
canım üstüne görme hamıleykende hastalanabılmek demek..normal adet kanamsı gibi olmuyo..benım etrafımda hamıleyken 3 ay adet goren var.adet gorduklerı ıcınde hamıle oldugunu tahmın edemıyolar...benımde ınsallah oyle olmustur.cunku ben 8 ay yasmın kullandım.2 ay oldu bırakalı doktora gıttıgımde hapı bırakırsan hemen hamıle kalırsın yumurtalıklar ıyı calısıyo demıstı..umarım oyle olur..kaydirigubbakcemile3

lucky88
hayran
canım sen test yaptın mı
evet tatlım geçen hafta perşembe yaptım ama negatif çıktı.

hayran
lucky88
hmm istersen bir daha yap canım ya da kandan baktır

hayran
lucky88
canım inşallah hamilesindir

tosti
kızlar ya bu dayna nerde daynaaaaaaaaaaaaaaa biz dayanamıyozzzzzzzzzzzzzz gel gariiiiiiiiii

CARMENNN
kızlae ben de kaç gündür yazıyorum ama hala bi yorum yapamıyorum adetime 8 gün kala gittim kan verdim 1.2 çıktı normalde hep 0.1 çıkıyordu acaba ümitlensen mi diyorum.şu an adetime 5 gün var yine kan verdim yarın alacam sonucu ama çok merak ediyorum..tabi bu arada bel ağrısı,göğüs ağrısı,biraz akıntı,hafiff bulantımsı bişiler oluyor ama adet öncesi belirti mi ayırt edemiyorum.ne dersiniz??

lucky88
acaba diyorum bu ağrı ve göğüslerimdeki hassasiyet hamilelik blirtisi olabilirmi?

tosti
lucky88
acaba diyorum bu ağrı ve göğüslerimdeki hassasiyet hamilelik blirtisi olabilirmi?
canım test negatifse yoktur kendını ümitlendırme boş yere