Doğum kontrol hapını bırakıp. Hamile kalmaya Çalışanlarrrr :)

d_kupcu
17-03-10, 14:03
Dolunay
arkadaşlar ben de 18 ay yasmin kullandım aralık ayının ortasında bıraktım, 10 gün sonra 3. adetim olacak.. henüz hamile kalmadım ama kaldığım zaman sizi bilgilendirrim.. ama ben de hiç yan etkisi olmadı kilo bile almadım.. çok memnundum
Evet bende cnm çok memnundum. Bakalım ne zaman geçecek etkisi. Bizede bildirirsen sevinirim cnm sağol :1hug:

d_kupcu
17-03-10, 15:03
Herkeze iyi akşamlarrrrr.. Bakalım 19 Martta gelecekmi benim kilerr..
Belkide :KK46: :KK46: bebiş gelirrrr zemuszemus

pamukseker35
17-03-10, 21:03
slm kızlar bende katılmak istedim aranıza bende 3 sene aralıksız kullandım hap ama yasmin falan degil ucuzlarından....bende 5. ayımda hamile kaldım ama strese girmedim degil hani 5. ayda olmasaydı doktora gidecektik o derece yani:) bide biz son ay hep sabahları şey ettik :) ondanda tutmuş olabilir hani spermler sabahları daha hareketli oluyolarmışya ondan işte... ne diyim allah isteyen herkeze nasip ettin

d_kupcu
18-03-10, 06:03
zemuszemusGÜNAYDINzemuszemus

d_kupcu
18-03-10, 06:03
pamukseker35
slm kızlar bende katılmak istedim aranıza bende 3 sene aralıksız kullandım hap ama yasmin falan degil ucuzlarından....bende 5. ayımda hamile kaldım ama strese girmedim degil hani 5. ayda olmasaydı doktora gidecektik o derece yani:) bide biz son ay hep sabahları şey ettik :) ondanda tutmuş olabilir hani spermler sabahları daha hareketli oluyolarmışya ondan işte... ne diyim allah isteyen herkeze nasip ettin
Hoşgeldin cnm aramıza opuyorumnanaktan
Evet sabahları iyidir diyorlarrrrr :jeyyar: bizde denesek iyi olurrr
Bebişin doğdumu bu arada ?????????

d_kupcu
19-03-10, 06:03
:KK46: GÜNAYDIN :KK46:

zühal
19-03-10, 09:03
ben yasmini 2.5 yıl falan kullandım bıraktım 1 kere adet gördüm ikinci ay hamile kaldım şimdi doğum yaptım stres yapmayın herşeyin zamanı vardır

d_kupcu
19-03-10, 14:03
zühal
ben yasmini 2.5 yıl falan kullandım bıraktım 1 kere adet gördüm ikinci ay hamile kaldım şimdi doğum yaptım stres yapmayın herşeyin zamanı vardır
ayyy cnm gerçekten mi... Valla içimi rahatlattın sağol cnm..
Bebişini öp benim için :KK46:

d_kupcu
19-03-10, 14:03
Hamileliğe Hazırlıkta Bunlara Dikkat Edin!

1.Sağlıklı Beslenme
2.Folik Asit Alın
3.Fazla Kilolardan Kurtulun
4.Egzersize Başlayın
5.Sigarayı Bırakın
6.Doğum kontrolünü bırakın
7.Topsoplazma testi yaptırın
8.Aşılarınızı yaptırın
9.İlaçlara dikkat edin
10.İş ortamınıza dikkat edin
11.Doktor kontrolünden geçin

yabangülüm
20-03-10, 10:03
arkadaşlar meraba.doğum kontrol hapını ben o kadar çok içtimki sayısını bile hatırlamıyorum ama hiç bir sonuç alamadım.pko ve adet düzensizliği vardı adetlerim gecikiyordu doğum kontrol hapı kullanıyorum 3 ay filan düzene giriyordu.en son eczaneden d.khapı aldım doktoruma söyledim oda bana doğum kontrol hapı gebeliğe engel sende bebek istiyorsun, sana ben bi hap yazacam hem adetlerin düzelir hemde hormon takviyesi dedi.cylo-progynova 2 kutu kullandım 3.kutuyu almadım ve adetim gecikti şimdi 7 yılın sonunda hamileyim.rabbimde nasip etti çok şükür tavsiye ederim.kullandığın sürece hamile kalabiliyorsun ve düzenli yumurtlamayı sağlıyor.

d_kupcu
22-03-10, 11:03
eyvahedigeldismileYaaaa arkadaşlar tarihimi yanlış hesaplamışımmmeyvahedigeldismile

21 Nisan olacakkkkkkkk ...üzgünüm kafamçokkarıştı

d_kupcu
22-03-10, 11:03
yabangülüm
arkadaşlar meraba.doğum kontrol hapını ben o kadar çok içtimki sayısını bile hatırlamıyorum ama hiç bir sonuç alamadım.pko ve adet düzensizliği vardı adetlerim gecikiyordu doğum kontrol hapı kullanıyorum 3 ay filan düzene giriyordu.en son eczaneden d.khapı aldım doktoruma söyledim oda bana doğum kontrol hapı gebeliğe engel sende bebek istiyorsun, sana ben bi hap yazacam hem adetlerin düzelir hemde hormon takviyesi dedi.cylo-progynova 2 kutu kullandım 3.kutuyu almadım ve adetim gecikti şimdi 7 yılın sonunda hamileyim.rabbimde nasip etti çok şükür tavsiye ederim.kullandığın sürece hamile kalabiliyorsun ve düzenli yumurtlamayı sağlıyor.
Evett malesefkii rgl oldummm :1closedeyes: benneyaptımki
Yeni tarihim 15 NİSAN... canlarrrrr.... opuyorumnanaktan

Sağol cnm araştıracağım bu hapı :lepi:

d_kupcu
22-03-10, 15:03
Bir sürü yumurtlamaya yarayan ilaçlar bilgisi olan varmı acaba ??????

yabangülüm
22-03-10, 20:03
http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/140929-cyclo-progynova-kullananlar-yardim-lutfennn.html

d_kupcu
23-03-10, 06:03
:KK46: Günaydın Herkeze :KK46:

huzursevgi
23-03-10, 08:03
d_kupcu
:KK46: Günaydın Herkeze :KK46:
selam günaydın hepinize bende gezinirken sitede size bir göz attım...bende 9 ay kullandım yasmını bırakalı 2 ay oldu ve calısmalara devam edıyoruz..doktor hapı bıraktıgın gıbı hamıle kalırsın dedı yumrtalıklar ıyı calısıyomus...ama 2 aydır tık yok bu ay 2 gun gec geldı adetım normalde olan adetlerden farklı sankı bıraz üstüne görmüş olabılırmıyım acaba..buarada allaha ettıgınız butun dualar kabul olsun allah dıleyen ve ısteyen herkese versın inşallahhhopuyorumnanaktan

d_kupcu
23-03-10, 08:03
huzursevgi
selam günaydın hepinize bende gezinirken sitede size bir göz attım...bende 9 ay kullandım yasmını bırakalı 2 ay oldu ve calısmalara devam edıyoruz..doktor hapı bıraktıgın gıbı hamıle kalırsın dedı yumrtalıklar ıyı calısıyomus...ama 2 aydır tık yok bu ay 2 gun gec geldı adetım normalde olan adetlerden farklı sankı bıraz üstüne görmüş olabılırmıyım acaba..buarada allaha ettıgınız butun dualar kabul olsun allah dıleyen ve ısteyen herkese versın inşallahhhopuyorumnanaktan
Aminnn..cnm. Olabilir hayatım ben üstüne görmüştüm ilk kızımda....
Doktora gidip muaynemi oldun cnm. Aslında bende gitsemmi acaba :uhm:

d_kupcu
24-03-10, 06:03
:KK46: :KK46: :KK46: ...GÜNAYDIN... :KK46: :KK46: :KK46:

d_kupcu
25-03-10, 06:03
:KK46: :KK46: :KK46: ...GÜNAYDIN... :KK46: :KK46: :KK46:

d_kupcu
31-03-10, 05:03
Günaydınnnn herkeze...

Evet yeni işime yani yeni bölümüme başladım. Artık Personel Sorumlusuyummm bilmiyorumkismile
valla çok zor ... alışmam ve işleri yoluna koymam gerekiyor.
O yüzden fazla aranızda bulunamıyoruum...
Rgl dönemim bitti ve çalışmalara devammmm :lepi:
21 Nisan ' a kadar devammmm...
Ara ara uğramaya çalışacağım..
Hepinizi öptümmm fıstıklarrrrr Şeniz

d_kupcu
5-04-10, 08:04
:KK46: tünaydınnnn :KK46:

d_kupcu
6-04-10, 05:04
:KK46::KK46::KK46: Günaydınnnnn :KK46: :KK46: :KK46:
delikafaduldenHadiiiii uyanınnnnnnnnn delikafadulden

d_kupcu
15-04-10, 07:04
Kızlar yarın sabah doktora gidiyommm.
Bir muayene olam bakam ne diyecek....
bebiş olabilirmi ... varmı... ne zaman .....eyvahedigeldismile

d_kupcu
16-04-10, 13:04
Evet canlarım... Hepinize merhaba...
Bu sabah doktora gittim sonunda. Herşey normal dedi doktor. Gebelik yok. Zaten 5 hafta olan gebeliği görebilirim dedi. 21 nisanı beklicem yani mecbur. Eyer rgl olmazsan bebiş vardır dedi :KK46: Yumurtalıklar düzgün dedi sorun yok. Folik asit verdi. Kullan dedi.
Okadar. Tabi ben hala suratına bakıyorum doktorun belki bir şey der diye. Güldü tabi halime. Gençlik işte beklemeyi bilmiyor dedi..... Napalım sabırsızızzzzz birazzz ohaoldumsmile opuyorumnanaktan aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 akannehir

fatosss16
16-04-10, 15:04
d_kupcu
Evet canlarım... Hepinize merhaba...
Bu sabah doktora gittim sonunda. Herşey normal dedi doktor. Gebelik yok. Zaten 5 hafta olan gebeliği görebilirim dedi. 21 nisanı beklicem yani mecbur. Eyer rgl olmazsan bebiş vardır dedi :KK46: Yumurtalıklar düzgün dedi sorun yok. Folik asit verdi. Kullan dedi.
Okadar. Tabi ben hala suratına bakıyorum doktorun belki bir şey der diye. Güldü tabi halime. Gençlik işte beklemeyi bilmiyor dedi..... Napalım sabırsızızzzzz birazzz ohaoldumsmile opuyorumnanaktan aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 akannehir
Canım banim telaş yapma regl olursan.... No panik..... Ben 7 ay mycrogenon kullandım bırakalı 2 ay ve bu gün evde test uyguladım bebek var görünüyo... Hamileyim yani ama sende sıkıntı yapma, sadece denemeye devam... Biliyorsun herşey biraz psikolojiye dayanıyor... :CüvCüv:

d_kupcu
19-04-10, 05:04
fatosss16
Canım banim telaş yapma regl olursan.... No panik..... Ben 7 ay mycrogenon kullandım bırakalı 2 ay ve bu gün evde test uyguladım bebek var görünüyo... Hamileyim yani ama sende sıkıntı yapma, sadece denemeye devam... Biliyorsun herşey biraz psikolojiye dayanıyor... :CüvCüv:
Ayyyy cnm tebriklerrrr :KK46: :KK46:
Yok cnm yapmıyorum. Benim dengem bozuldu biraz biliyorum.
Toparlansın olacak bebiş ....
Sağol cnm benim opuyorumnanaktan

d_kupcu
19-04-10, 05:04
Günaydın Canlarım...opuyorumnanaktan

Offff... ben adet oldum. Hemde 4 gün önce. kafamçokkarıştı Neden böle oldu anlamadım.
Hesaplama sayacıyla hesapladım... Adet tarihimi.

Bir sonraki adetiniz tahminen 16/5/2010 tarihinde başlayacak.
Hamile kalmanız için şansınızın en yüksek olduğu günler:
27/4/2010 ile 2/5/2010 tarihleri arasıdır.

Öfff eşim bebiş istemiyor hala. 2 tane var onları büyütelim diyor. Kpss yi kazanman lazım
ders çalış diyor. Kafam çok karıştı. Allahım yardım et bana :Saruboceq: Bütün hafta sonu ders çalıştım. Şu an çalıştığım iş çok ağır. Devlete girebilirsem 2. bebekte olsa fazla zorlanmam. Bebek olmadan şu sınavdan yüksek almam lazım. Dua edin canlarım bana.:Saruboceq:

d_kupcu
20-04-10, 06:04
HAYIRLI BİR EVLAT İÇİN

2 rekat dilek namazı kıl,namaz bitiminde 7 ayetel kürsü oku ve secdedeyken niyeti dileğini söyle,
"Allahım gelmiş geçmiş bütün peygamberilerimizin hatırına senden hayırlı bir evlat istiyorum eğer bana bir evlat vericeksen benim için hayırlıysa beni bu yolda çok bekletme" dua etti,sonra 3 kulvallah bir elham oku.

Hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz....

d_kupcu
21-04-10, 05:04

d_kupcu
27-04-10, 05:04
:KK46: günaydın :KK46:

nurfeza
27-04-10, 06:04
merhaba :) zaten iki tane var mış 3.yü napıcan beya yaşa hayatını gitsin sınava hazırlan bence eşin doğru söylüyor.... :kedi:

darksoulriver
27-04-10, 08:04
Ben de 10 ay doğum kontrol hapı kullandım(Yasmin)2 ay önce bıraktım. Bu aydan itibaren de bebiş istiyoruz.Çalışmaları da yaptık,bakalım sonuç nasıl olacak

pretty9217
27-04-10, 09:04
slm hatunlar.Bende doğum kontrol hapını 9 ay kullandıktan sonra geçen ay bıraktım.ılk ay olmadı.bakalım mayıs ayında olck mı.olmasını çok istiyorum.Adet tarihim 22 mayıs

pretty9217
27-04-10, 09:04
bide bişy soracam kızlar.ADetim 4 gün sürüyo.Sizce normal mi?Yani yumurtayla ilgili bişy yoktur dimi?

darksoulriver
27-04-10, 12:04
pretty9217,
Bildiğim kadarıyla 4 gün sürmesi gayet normal

pretty9217
27-04-10, 14:04
darksoulriver
pretty9217,
Bildiğim kadarıyla 4 gün sürmesi gayet normal
teşekkrlr canım.cvp için.bide buraya hapı ne zaman bıraktığımızı yazalım mı?ben birlikte ilerleyelim istiyorum

darksoulriver
27-04-10, 17:04
pretty9217
teşekkrlr canım.cvp için.bide buraya hapı ne zaman bıraktığımızı yazalım mı?ben birlikte ilerleyelim istiyorum
Yazmıştım daha önce ama tekrar yazayım öyleyse.
Ben tam 2 ay önce bıraktım hapı.10 ay kullandım.Bu aydan itibaren de bebek düşünüyoruz.İlk denememizdi,artık bekleme sürecindeyiz.

pretty9217
27-04-10, 18:04
darksoulriver
Ben tam 2 ay önce bıraktım hapı.10 ay kullandım.Bu aydan itibaren de bebek düşünüyoruz.İlk denememizdi,artık bekleme sürecindeyiz.
evet başka kimse doğum kontrol hapı kullanıp bırakmadı mı?yaaaa lütfen paylaşın

pretty9217
darksoulriver
darksoulriver canım sanırım sadece ikimiz varız.senin regl günün ne zaman?

darksoulriver
12 nisanda regl oldum ve 10 mayısta regl olmam gerekiyor.Kan testi yaptırcam zaten 6-7mayısta. Bebek yoksa eğer stres yapıp adetimi iyice geciktirmek istemiyorum.
Ama karnımın şişmesinden acayip şikayetçiyim.Çatlatma iğnesini vurdurduğuma sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum.Umarım çektiğim sancıların karşılığında mutlu sonuçla karşılaşırım :)
Bu ilk denememiz gerçi.Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur.
Sizin kaçıncı denemeniz Pretty?

d_kupcu
28-04-10, 05:04
GÜNAYDINNNNN.....
EŞİM İLK DEFA BEBEKTEN BAHSETTİ.... AYYY ÇOK MUTLUYUM.
"BEBEK İSTERİM TABİ EŞŞEK DEĞİLİM YA" DEDİ
YANİ İYİ BİŞEY DEDİ SANIRSAM :roflol: naniknanik kaydirigubbakcemile3 :roflol:

d_kupcu
28-04-10, 05:04
nurfeza
merhaba :) zaten iki tane var mış 3.yü napıcan beya yaşa hayatını gitsin sınava hazırlan bence eşin doğru söylüyor.... :kedi:
Cnm biri eşimin ilk evliliğinden bizimle kalmıyor Annesiyle kalıyooo yani benim kız evde tek kalıyo malesef.. ,Kardeş ama kuzen gibilerrrrrr olumunekankayizsmile

darksoulriver
Ben de 10 ay doğum kontrol hapı kullandım(Yasmin)2 ay önce bıraktım. Bu aydan itibaren de bebiş istiyoruz.Çalışmaları da yaptık,bakalım sonuç nasıl olacak
Hayırlısı olsun Cnm .. bende 3 aydır beklemedeyimmmmm kaydirigubbakcemile5

pretty9217
slm hatunlar.Bende doğum kontrol hapını 9 ay kullandıktan sonra geçen ay bıraktım.İlk ay olmadı.bakalım mayıs ayında olck mı.olmasını çok istiyorum.Adet tarihim 22 mayıs
İnşallah cnm olumunekankayizsmile

pretty9217
bide bişy soracam kızlar.ADetim 4 gün sürüyo.Sizce normal mi?Yani yumurtayla ilgili bişy yoktur dimi?
yok cnm o kişiden kişiye değişir. benimde 5 gün sürüyoooor :icecream:

darksoulriver
28-04-10, 10:04
Geçenlerde bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim.2 yıldır yasmin kullanıyordu.Hapı bıraktığı ay hamile kalmış ve üstelik birleşme sonrası spermler akmasın,biraz yatayım filan da dememiş.
Darısı bize yaa

pretty9217
28-04-10, 11:04
darksoulriver
Geçenlerde bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim.2 yıldır yasmin kullanıyordu.Hapı bıraktığı ay hamile kalmış ve üstelik birleşme sonrası spermler akmasın,biraz yatayım filan da dememiş.
Darısı bize yaa
ne güzel ya.bende öyle şeylere inanmıyorum zaten yok şöyle yapın yok böyle.
siz doktora falan göründünüz mü bıraktıktan sonra?ben gitmedim de

d_kupcu
29-04-10, 05:04
Günaydın canlarım.... opuyorumnanaktan

d_kupcu
darksoulriver
Darısı bize yaa
pretty9217
Aminnnnn... Canlarımmm.... Yasmin bazı bünyeyi çok koruyo bazısına tık dememişşşş
bakalım beni ne kadar koruyacak :eek: hihoyyyt :CüvCüv: :KK46:

darksoulriver
d_kupcu
Günaydın canlarım.... opuyorumnanaktan
Günaydııııııın a.s.

darksoulriver
pretty9217
Hapı bıraktıktan 1.5 ay sonra doktor gittim.Adetlerim de düzene girdi zaten. Doktor da gebeliğe engel hiçbişey olmadığını söyledi.İlk denemeyi yaptık bu ay,sonucu nasıl olcak acaba :ecrin_bebek:

pretty9217
d_kupcu
Aminnnnn... Canlarımmm.... Yasmin bazı bünyeyi çok koruyo bazısına tık dememişşşş
bakalım beni ne kadar koruyacak :eek: hihoyyyt :CüvCüv: :KK46:
günaydın

pretty9217
29-04-10, 06:04
darksoulriver
Hapı bıraktıktan 1.5 ay sonra doktor gittim.Adetlerim de düzene girdi zaten. Doktor da gebeliğe engel hiçbişey olmadığını söyledi.İlk denemeyi yaptık bu ay,sonucu nasıl olcak acaba :ecrin_bebek:
inş olumlu olur canım.adet günün ne zaman?