KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

berma
29-06-07, 20:06
tamam canısı teş a.s.benim için dua et.:1hug:

istavrit
30-06-07, 00:06
rica ederim canım,ayrıca kafana takmaya değmez en önemlisi sağlıklı olman canım yoksa herkesin beğenmediği yönleri vardır kendindea.s.

EU2
30-06-07, 06:06
nergisss
slm kızlar son iki gündür takip ediyorum evde varmış zaten hemen başladım okudukça heveslendim sanırım kullanıcam ne yapayım başka çarem yokki.albress kullanmıştım yıllar önce bir kutu belki azcık farketmiştir .ama ben sütyensiz tşört giymek istiyorum utanmadan.bakın bunu mautlaka yapıcam askılı dar bir bluz giyicem ahtım var sütyensiz...süper olur yaaaaaa...insanın kendine güveni gelir valla...yok yok ben kafaya taktıysam tamamdır yılmayın sizde
Nergiss çim biz de aynı düşüncelerle başladık,inşallah hepimiz güzel sonuçlara ulaşacağız yalnız dikkat et karaüzüm çekirdeği toz halinde ise buz dolabında 1 ay dayanıyormuş,üzerinden daha fazla geçtiyse kullanma derim.

BenAybegum
30-06-07, 09:06
bahar kokusu
Nergiss çim biz de aynı düşüncelerle başladık,inşallah hepimiz güzel sonuçlara ulaşacağız yalnız dikkat et karaüzüm çekirdeği toz halinde ise buz dolabında 1 ay dayanıyormuş,üzerinden daha fazla geçtiyse kullanma derim.
ne alaka yahu,oyleyse aktarlar niye hap posette yada şoyle diyim oda sıcaklığında saklıo:bbo:

berma
30-06-07, 14:06
ya kızlar göğüs büyütmek gibi bir özelliği olduğuna inanıyorum sabredelim sabrın sonu selamet.düzenli kullanalım.herkeze koça memişler diliyorum:)

berma
30-06-07, 14:06
kızlar şu kara üzüm tozundan sonuç alan var mı:teselli::sm_confused:

EU2
30-06-07, 15:06
aybegüm
ne alaka yahu,oyleyse aktarlar niye hap posette yada şoyle diyim oda sıcaklığında saklıo:bbo:
Kara üzüm çekirdeğini çekirdek olarak oda sıcaklığında 1 sene,toz haline getirilmişse havalar sıcak olduğu için buz dolabında saklaman gerekiyor,araştırdım da yazdım, ben o nedenle çekirdeğini aldım,blenderdan geçirip buzdolabına koydum bir haftada kullanacağım kadarını.

ozge72
30-06-07, 16:06
ya gulsah girmiyor mu forumlara hic? acaba onunkiler snradan nasil oldu? hala buyukler mi? girsede yazsa keske..

berma
30-06-07, 18:06
poşette 4 ytl bide yağını aldım 5 ytl denemeye değer aklımızda soru işareti kalmasın:1no2::1no2::eek:klava:denemedim demeyelim

nergisss
30-06-07, 21:06
tamam sağol canım çekirdeği vardı evde bir ay falan kalmıştır belki mutfak dolabında olmazsa bitince yine çekirdeğini alırım çok sağol

berma
deneyelim hayatım ya ne kaybederiz.biraz içimiz dışına çıkacak ama neyse artık.bence denemeye değer:sm_cool::sm_cool:

berma
maydıl bende başladım bugün 2 kaşık yoğurta 2 kaşık kuru üzüm çekirdeği tozu karıştırıyorum.sabah öğlen ve akşam bu şekilde yiyorum.yatarkende yarım su bardağına 2 kaşık karıştırıp içtim.böyle düzenli kullanırsam sonuç alırmıyım.marka yok benim aldığım poşette çekilmiş olarak.bide benim göğüsler yok dencek kadar küçük dümdüz etki edermi dersin.cevabını bekliyorum lütfen. fisfisfisfisfisfisa.s.:nazar:

berma
nergiz başladın mı kullanmaya

berma
canım bugün başladım masj yapıyorum göğüslerime.ayrıcaa kuru üzm çekirdeğide kullanmaya başladım bakalım bir umut.

ozge72
1-07-07, 09:07
canım herhalde once yanlardan alınıp ondan sonra da ortada olacak fisfisfis benim de oyle oluyor cunku.. ortalar bi turlu dolmuyooo tatlicadiarzu

tortiş
1-07-07, 10:07
vein
canım acaba 75 den 80 e cıkmışsın 1.5 ay kullanarak acaba bu kullanmaya devam ettıkce buyuceklermi ben cok buyurler dıyede korkuyorum da:KK43:daha henüz başlamadım
canım niye korkuyosunki.o kadarda değil yani.yazılanları okumadınmı.hem herkes sonuç alamıyor bu küç ten.sen başla çok istiyosan.fasla büyütüceğini sanmıyorum.hem daha birçok faydası da var.a.s

melis82
1-07-07, 12:07
Kızlar bende 8 gün oldu kullanıyorum.. bişiler oluyo gibi hatta malum dönem sebebiyle 2 gün öncesine inanılmaz oldular ama bugun fossss:çok üzgünüm: İnşhallah işe yarar diyorum bende de yok dencek seviyede.. Çok ümit bağladım hadi hayırlısı. şöyle 1 ay olsun bakalım..

Ya kızlar şunu nasıl kullanıyosunuz yani miktar olarak günde ne kadar tüketmek daha doğru olur

EU1
1-07-07, 14:07
Slm kizlar ben bu tozu nerden nasil bulabilirim??

Benim icin cok önemli lütven cvp yazin...

benim gögüslerim cok kücük lütfen yardim edin

melis82
1-07-07, 16:07
ebru_m
Slm kizlar ben bu tozu nerden nasil bulabilirim??

Benim icin cok önemli lütven cvp yazin...

benim gögüslerim cok kücük lütfen yardim edin
Slm tatlım yetiştim sana :))

Aktarlarda var 100 gr mı 2- YTL

EU1
1-07-07, 16:07
melis82
Slm tatlım yetiştim sana :))

Aktarlarda var 100 gr mı 2- YTL

Canim cok sagol ama ben almanyada yasiyorum yahu ...tüh ya burda da bulabilirmiyim acaba senağlama

RedRose
1-07-07, 17:07
acaba benimkisi açık diyemi bi etki yok ne farkediyorki ya :uhm:

nergisss
maşallah desene elinden gelse yirmidört saat hiç durmadan yiyeceksin ayyyy bana kalsa bende yerimde bilsemki bomba olacak sen sonuçları bildirirsin dimi belki hızlı etki eder öyle olursa bende çorbanın pilavın fasulyenin yenebilecek herşeyin içine katarım.bazen diyorum çıldırdımmı ama tek ben değilimki görünce rahatlıyorum.kim dört dörtlük olmak istemezki..özelliklede herşeyin güzellik seksapel olduğu bu zamanda...ay yine çenem düştü...

nergisss
yukardaki mj sanaydı berma iyi haberlerini bekliyorum örnek alıcam seni...

F_HATUN
ebru_m
Canim cok sagol ama ben almanyada yasiyorum yahu ...tüh ya burda da bulabilirmiyim acaba senağlama
merhaba bende almanyada yasiyorum ve arastirdim ,tam olarak omu bilmiyorum ama üzerinde yazanlar aynen tr deki kara üzüm cekirdegin paketlerinde yaznlarla ayni,traubenkernpulver olarak bio laden larda bulabilirsin,ben aldim ama 3 haftadan sonra biraktim herkeste ayni etki olmayabiliyor sen genede bi dene istersen

BenAysegUl
1-07-07, 21:07
ebru_m
slm ebru. bende almanyada yasiyorum. kara üzüm cekirdeginin tozu burda traubenkernmehl diye geciyor. bunu reformhaus larda bulabilirsin. fiyatida yaklasik 7- 8 euro civarlari.

BenAysegUl
1-07-07, 21:07
kusuruma bakmayin F Hatunun yazdiklarini görmedim. bu arada artik almanyadaki türkmarketlerinde vitalaksu nun karaüzümcekirdegi kapsülleri var. yani eger tadina dayanamiyorsaniz onlari deneye bilirisiniz. 40 kapsül 11 euro. ama kapsüllerde epey bi büyük. yani icindeki söyle nerdeyse bi cay kasigi ve bi tatli kasigi gelir.

yessillim
1-07-07, 23:07
meliscim bursada aktarda 100 gr mı 2 ytl demişsin bende bursadayım hangi aktardan aldın. ayrıca 100 gr ne kadar yeter. 2 ay için ne kadar almalıyım cvp yazarsanız sevinirim

Ekselans
2-07-07, 10:07
Ya umarım bu işe yara.Bende 10 gündür k.ü.ç kullanıyorum henüs bir faydası olmadı.Sinir bozucu bir olay ya ben ne yapıcamda büyütücem şu göğüsleri

damla-dincer
2-07-07, 11:07
Eveeeeeeeeeeeet sanırım oluyorrr a.s ilk başladığımda göğüs ölçüm 80 cm di ama şimdi 82-83 geliyooooor :sm_cool: Ben küç ye başlayalı bugün tam 1 ay oldu.Aralarda unutup içmediğim bi kaç gün oldu ama işe yarıyo arkadaşlar devam edinnn.Dolgunluk hissetmiştim ama emin olamamıştım bugün eminim yerimseniben

Ekselans
Ayyy canım ya umarım bendede etkisi olur

melis82
Berma cım hayırlı olsun inşhalah işe yarar tatlımya bende başladım 10 gün oldu . Daha pek bişi yok :KK43:( ama ben günde 1 kaşık alıyorum daha mı çok alsamki yaa bi fikir verin..:çok üzgünüm:

melis82
yessillim
meliscim bursada aktarda 100 gr mı 2 ytl demişsin bende bursadayım hangi aktardan aldın. ayrıca 100 gr ne kadar yeter. 2 ay için ne kadar almalıyım cvp yazarsanız sevinirim
Canımya ismi şuan aklımda değil.. Yarın yazıcam sana oki..baya eski bir yer güvenilir.

EU1
2-07-07, 12:07
F_HATUN
merhaba bende almanyada yasiyorum ve arastirdim ,tam olarak omu bilmiyorum ama üzerinde yazanlar aynen tr deki kara üzüm cekirdegin paketlerinde yaznlarla ayni,traubenkernpulver olarak bio laden larda bulabilirsin,ben aldim ama 3 haftadan sonra biraktim herkeste ayni etki olmayabiliyor sen genede bi dene istersen
sagol internetten bi bakim berlinde nerde bio laden var

RedRose
melis82
Berma cım hayırlı olsun inşhalah işe yarar tatlımya bende başladım 10 gün oldu . Daha pek bişi yok :KK43:( ama ben günde 1 kaşık alıyorum daha mı çok alsamki yaa bi fikir verin..:çok üzgünüm:
canım günde 2 kaşık yiyoruz sabah ve akşam

melis82
RedRose
canım günde 2 kaşık yiyoruz sabah ve akşam
Tatlı kaşığımı yemek kaşığmı canımcım
Ben sadece günde 1 yemek kaşığı alıyorum yaa :KK43:

berma
semacığım bende kullanmaya başladım.3. gündeyim ve benim aldığım poşette.2 kaşık yoğurta 2 kaşık k ü ç koyuyorum sabah öğlen akşam ve yatarkende yarım su bardağına karıştırıyorumve kaçıncı günde gelişme başlıyor bende sırt ağrıları başladı sence belirti mi.cevabını bekliyorum.:)

ozge72
2-07-07, 13:07
arkadaslar kendinizi bu kadar dinlemeyin derim :eek: bunlar henuz belirti degil... ama moralsiz de olmayin tabii.. ama bel agrimasi falan kendinizi cok dinlediginizdendir.. :teselli: a.s. yoksa buyumeye baslarsa goguslerde hissedersiniz...

melis82
2-07-07, 14:07
Yaaa lütfeeeeeen söleyin şunuuu günde kaç yemek kaşığı kullanmalıyım 1 mi 2 mi.. Yada kaç?

Okuyorum kimisi üç öğün alıyomuş hangisi doğru sonuç alanlar nasıl kullandı lütfeeeeeeeen yazarmısınız.

Ekselans
Evet kızlar deneyenler bize bilgi versin.Ben sabah ve akşam suyla alıyorum yeterlimidir

melis82
damla-dincer
Eveeeeeeeeeeeet sanırım oluyorrr a.s ilk başladığımda göğüs ölçüm 80 cm di ama şimdi 82-83 geliyooooor :sm_cool: Ben küç ye başlayalı bugün tam 1 ay oldu.Aralarda unutup içmediğim bi kaç gün oldu ama işe yarıyo arkadaşlar devam edinnn.Dolgunluk hissetmiştim ama emin olamamıştım bugün eminim yerimseniben
Tatlım sen malum döneme yaklaşmış olmayasın ..

berma
2-07-07, 19:07
melisciğim benim 3. gün ve alıştım tadına 4 öğün kullanıyorum 1 ay sabredelim değecek bence.büyüyüncede bırakmıcam devam edicem yeterki büyüsünler...

melis82
3-07-07, 09:07
berma
melisciğim benim 3. gün ve alıştım tadına 4 öğün kullanıyorum 1 ay sabredelim değecek bence.büyüyüncede bırakmıcam devam edicem yeterki büyüsünler...
Teşekkür ederim canımya.. Fazla tüketmiyonmu zararı olmasın bende fazla alsam diyorumda korkuyorum..

melis82
3-07-07, 10:07
yessillim
Tatlım aktarcının ismi DURANER ahşap dar içe doğru uzun bir yer hemen heykelde belediyenin arkasındaki garanti bankasının yanında..

RedRose
3-07-07, 17:07
melis82
Tatlı kaşığımı yemek kaşığmı canımcım
Ben sadece günde 1 yemek kaşığı alıyorum yaa :KK43:
tatlı kaşığı canım kızlar ben perşembe gününe randevu aldım kadın doğuma göğüslerim için gidiyorumm cesaret edicem falla erkekte olsa sölicem :eek: haber veririm size

yessillim
3-07-07, 18:07
tesekkür ederim meliscim yarın bakarım ben oraya azcık benimde büyüsün memişler saolasın cnm

dilaya
kızlar bu çok güzel ya bende deneyeceğim peki kilo aldırırımı acaba onu merak ediyorum yani göğüslerin dışında da başka yerlerimizde şişmesinde:1rolleyes:

yessillim
meliscim ben bide burda öğrenciyim heykelde belediye mi var :eek: ben eski valiliği biliyorum :uhm::uhm::uhm:

ofice
merhaba berna

damla-dincer
Hayır malum döneme yakınken ölçtüğümde 80 di yani herhalukarda bi artış var öylede olsa böylede olsa 2-3 cm kesin :teytey:

melis82
4-07-07, 06:07
yessillim
meliscim ben bide burda öğrenciyim heykelde belediye mi var :eek: ben eski valiliği biliyorum :uhm::uhm::uhm:
Tatlım hani kapalı çarşının aktarları var o yeri biliyomusun ( tam girişinde çeşmesi var ) oraya girmeden sağında garanti bankası var hemen yanı görüceksin .. DURANER yazar