Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

BenAybegum
28-06-07, 17:06
zuzim
Benim göğüs ölçüm evlendiğimde 70 idi oğlumu emzirdiğim dönemde 85 olmuştu (ama gözüme öyle garip geliyordu ki inşallah böyle kalmaz demiştim :1no2:)sonra eski haline döndü küç kullanalı 3 hafta oluyor 2 cm büyüme var regl dönemim yaklaşıyor ama ölçü aynı bence yavaş yavaş olacak sabretmek lazım.Birden büyüyüp hemen küçülmesinden daha iyidir.Bu arada cildim süper oldu gerçi cilt problemi hiç yaşamamıştım ama acayip canlandı , gözaltı morluklarım bile azalmaya başladı.Bence devam edin.Arkadaşlar tahta kaşıkla yiyenler var ama kutunun kendisi metal :sm_confused: bence onun pek bir etkisi yok.İnancınızı kaybetmeyin.:dance:
işte ben o 3 haftada 2cm bile ilerleme olmayanlardanım.hatta 1,5 ayı askındır ilerleme olmayanlardanimsenağlama

bakkaya
walla ben daha önceden kısa bi süre kulanmıstım ama cilt icin,sonra burda okudum böyle bi etkisi oldugunu,evde duruyodu,bu aksam yeniden basladım,yogurta katarak yiyebiliyorum tadı cok kötü cünkü :bbo: benimkiler kücük diil cok sanırım 75 dir sarkık falanda diil,ama büyüme olursa mutlaka farkederim, büyümese bile cilte ii geliyomus,en azından bu acıdan ii olur heralde :1rolleyes: haa bide cilek yagıyla masaj yaptım burda okuduklarımdan sonra,sonucları yazarım cilek yagı ve küç ^nin :içelim:

BenAybegum
valla bu küç benim için mucize değil,kabus oldu.hayallerim yıkıldisenağlama

bakkaya
28-06-07, 18:06
aybegüm
valla bu küç benim için mucize değil,kabus oldu.hayallerim yıkıldisenağlama
acaba su cilek yagıyla masajı ve rezene ile adacayını da denesen bi faydası olmazmıki :teselli:

BenAybegum
28-06-07, 18:06
rezene yağini denedim yarısı falan bitmişti ama ne biliym ya ümidim kırık ya o yuzden zorgelio acıkcası:sm_confused:bi ara 2,5 cm ilerleme kaydettiğimi sanmiştim o da özel gundenmiş:1no2:eek:lmuyo ya neyse küç kutusu bitene kadar yicem sonra uğrasmıcam heralde bi de su saw palmettoyu denerim sonra uğrasmam heralde olsaydı olurdu değil mi:uhm:
ay cok karamsar gordum kendimişutarafagitti

lorin_berfin
29-06-07, 06:06
bende küç tozu kullanalı 10 gün oldu ve 3 ay kullanmayı düşünüyorum. gögüsleri büyütmese bile yararlı hiç olmazsa. benim şimdi kullandığım krem var onunla sabah akşam masaj yapıyorum şimdi bitmek üzere pahalı olduğu için 2. sini almıcam. şimdi hangi yağı kullanmalıyım? çilek yağı mı rezene yağı mı? bide bugün rezene çayı alıcam. sabredelim kızlar...

bakkaya
29-06-07, 07:06
lorin_berfin
bende küç tozu kullanalı 10 gün oldu ve 3 ay kullanmayı düşünüyorum. gögüsleri büyütmese bile yararlı hiç olmazsa. benim şimdi kullandığım krem var onunla sabah akşam masaj yapıyorum şimdi bitmek üzere pahalı olduğu için 2. sini almıcam. şimdi hangi yağı kullanmalıyım? çilek yağı mı rezene yağı mı? bide bugün rezene çayı alıcam. sabredelim kızlar...
çilek yağını alıcaksın ve masaj yapıcaksın,rezeneninse cayını içiceksin yerimseniben

bakkaya
aybegüm
rezene yağini denedim yarısı falan bitmişti ama ne biliym ya ümidim kırık ya o yuzden zorgelio acıkcası:sm_confused:bi ara 2,5 cm ilerleme kaydettiğimi sanmiştim o da özel gundenmiş:1no2:eek:lmuyo ya neyse küç kutusu bitene kadar yicem sonra uğrasmıcam heralde bi de su saw palmettoyu denerim sonra uğrasmam heralde olsaydı olurdu değil mi:uhm:
ay cok karamsar gordum kendimişutarafagitti
sigara içiyomusun,bi cevapta sigaranın küc nin etkisini azalttıgını yazmıslardı, neyse umarım diğer denicegin yöntem işe yarar :1hug:

BenAybegum
bence soyle yapalim kızlar
küç yaği,rezene yaği,adacayi yaği bide e vit. için bugday yağini karıstıralım.bide bisey sorcm size nette goremedim de belki sizin gozunuze carpmiştır.aktarlarda soya yaği satılır mi hani su kucuk sişelerdeki gibi.eger o varsa onu da katalımjeyyar
boylece tam bi etkiye sahip oluruz sanırım

lorin_berfin
29-06-07, 09:06
bence de,

melis82
Kızlar bende küç kullanmaya başlayalı 6 gün oldu.. Gelişme hissediyorum hadi hayırlısı :)):Roflol:

BenAybegum
lorin_berfin
bence de, küç tozumuzu düzenli içelim, çilek yağımızıda masaj yaparak sürelim, rezene çayımızı da içtik mi tamamdır. oldu bu iş :içelim:
kac zamandır kullaniosun seker

lorin_berfin
29-06-07, 10:06
daha 10 gün oldu canım ama ümitliyim olacak

tortiş
kızlar çilek yağıyla masajı sabah akşam mı yapıyorsunuz? :uhm:

OznurBERKUT
ben göğüs büyütme ile ilgili forumları uzunca zaman takip ettim hemen hemen her söylenenide denedim değişiklik olmayınca pes ettim sadece çilek yağı ile sabahları uyanınca masaj yapıyorum faydası olduğunu söyleyebilirim büyüme oldumu derseniz gözle görülür bişey yok ama toparlanma bir yuvarlaklaşma var benim sol göğsüm sağa oranla küçüktü bariz fark vardı o fark kapandı diyebilirim birde şunu söylemeliyim suna dumankaya göğüs masajında elma yağını öneriyor bende daha almadım çilek yağı bitsin onu alıcam.

figooo
29-06-07, 11:06
Selam kızlar,
1 aydır k.ü.ç kullanıyorum 2. haftada sızlamalar çok oldu büyüdüklerini de farkettim ama son 2 haftadır tık yok. Acaba biraz büyütüp orada kalıyormu ben devamlı büyüyecek diye çok umutlanmıştım. Ama bırakmak yok kullanmaya devam edeceğim sonuçları yazarım yine.
Birde ben Beşiktaşta oturuyorum Aksu Vital kullanmak istiyorum ama nerede satılıyor bilgim yok, bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim.

ozge72
29-06-07, 12:06
valla canım aynen bende de oole bi buyume oldu ama gerisi gelmiyomuş demek ki :S

melis82
29-06-07, 13:06
ozge72
valla canım aynen bende de oole bi buyume oldu ama gerisi gelmiyomuş demek ki :S
Ne yani ya :KK43:( büyümücekmi.. senin durdumu ve ne kadar kullandın tam sonuç ne

berma
29-06-07, 15:06
kızlar bugün aldım poşet içinde dimi nsıl kullanacağımıı yazarmısınız merakta koymayın beni

ozge72
2 aya yakındır kullanıyorum... 1 ayin sonunda 1 cm buyud burada bilfiil halay da cektim :teytey: catalim beliriyo diye ama simdi durdu.. ve o siskinlik de gitti... ben hala inat ediyorum boyle boyle byuyecek diye ama su anda soyle izah edeyim 1cm buyumeden biraz gerie dogru sondu, ama tam da eskisi gibi diil.. yani sanki 1cmdne sonra 5 mm geri gitti sanki uzun vadede 5 mm buyudu boyle ine cika buyuyecek herhalde fisfisfis

vein
canım acaba 75 den 80 e cıkmışsın 1.5 ay kullanarak acaba bu kullanmaya devam ettıkce buyuceklermi ben cok buyurler dıyede korkuyorum da:KK43:daha henüz başlamadım

BenAybegum
29-06-07, 16:06
vein
canım acaba 75 den 80 e cıkmışsın 1.5 ay kullanarak acaba bu kullanmaya devam ettıkce buyuceklermi ben cok buyurler dıyede korkuyorum da:KK43:daha henüz başlamadım
imkansiz buyumez.2 ayda ya 1 cm ya da hiç buyumez sanırım.bende olmadı ve biçoğunda da.istisnalar war tabi.ama bunyeden bunyeye farklılık da gosterebilir tabi.bunu ancak denediğinde gorebilirsin ama cok da mucize bekleme bence

BenAybegum
29-06-07, 16:06
berma
kızlar bugün aldım poşet içinde dimi nsıl kullanacağımıı yazarmısınız merakta koymayın beni
ister yoğurtla ye istersen direkt su ile iç ya da balla ye nasıl istersen artık.meyve suyuyla da olur.yoğurtla alırsan 2 tatlı kaşiği yoğurt+1tatlı kasiği küç ekle.sabah ve aksam.
ama ben sadece sabah aksam deil aklıma her geldiğimde yiyorum bazen sadece su ile alıyorum 1,5 ayı askındır.netice mi?:1no2:

istavrit
29-06-07, 18:06
Ben 1 aydır sadece sabahları 1 tatlı kaşığı küç aldım yoğurtla.Antioksidan özelliğinden dolayı alıyordum. Günde 1 kez almama rağmen göğüslerimde bir şişkinlik oldu. Kullanmaya ara verdim biraz,çünkü göğüslerimin büyümesini istemiyorum.Off ya isteyenin olmaz,istemeyince de büyüyeceği tutar.

berma
istavrit slm benim kiler yok denecek kadar küçük etki edermi dersin

berma
istavrit benim aldığım poşette senin aldığında mı aynı şekilde

nergisss
29-06-07, 19:06
slm kızlar son iki gündür takip ediyorum evde varmış zaten hemen başladım okudukça heveslendim sanırım kullanıcam ne yapayım başka çarem yokki.albress kullanmıştım yıllar önce bir kutu belki azcık farketmiştir .ama ben sütyensiz tşört giymek istiyorum utanmadan.bakın bunu mautlaka yapıcam askılı dar bir bluz giyicem ahtım var sütyensiz...süper olur yaaaaaa...insanın kendine güveni gelir valla...yok yok ben kafaya taktıysam tamamdır yılmayın sizde

istavrit
29-06-07, 20:06
Berma,bana etki etti ama bazı arkadaşlara daha geç etki ediyor,kimisi etki etmediğini söylüyor kimisi de işe yaradığını söylüyor. Yani ben bu işi çözemedim,ama göğüs büyütmesinden de önemli olan bence kansere karşı çok büyük bir koruyucu olması,vücudu arındırması.Ben bu yüzden kullanıyordum zaten. Benim kullandığım kutudaydı markası Aksu Vital..

berma
29-06-07, 20:06
tamam canısı teş a.s.benim için dua et.:1hug:

istavrit
30-06-07, 00:06
rica ederim canım,ayrıca kafana takmaya değmez en önemlisi sağlıklı olman canım yoksa herkesin beğenmediği yönleri vardır kendindea.s.

EU2
30-06-07, 06:06
nergisss
slm kızlar son iki gündür takip ediyorum evde varmış zaten hemen başladım okudukça heveslendim sanırım kullanıcam ne yapayım başka çarem yokki.albress kullanmıştım yıllar önce bir kutu belki azcık farketmiştir .ama ben sütyensiz tşört giymek istiyorum utanmadan.bakın bunu mautlaka yapıcam askılı dar bir bluz giyicem ahtım var sütyensiz...süper olur yaaaaaa...insanın kendine güveni gelir valla...yok yok ben kafaya taktıysam tamamdır yılmayın sizde
Nergiss çim biz de aynı düşüncelerle başladık,inşallah hepimiz güzel sonuçlara ulaşacağız yalnız dikkat et karaüzüm çekirdeği toz halinde ise buz dolabında 1 ay dayanıyormuş,üzerinden daha fazla geçtiyse kullanma derim.

BenAybegum
30-06-07, 09:06
bahar kokusu
Nergiss çim biz de aynı düşüncelerle başladık,inşallah hepimiz güzel sonuçlara ulaşacağız yalnız dikkat et karaüzüm çekirdeği toz halinde ise buz dolabında 1 ay dayanıyormuş,üzerinden daha fazla geçtiyse kullanma derim.
ne alaka yahu,oyleyse aktarlar niye hap posette yada şoyle diyim oda sıcaklığında saklıo:bbo:

berma
30-06-07, 14:06
ya kızlar göğüs büyütmek gibi bir özelliği olduğuna inanıyorum sabredelim sabrın sonu selamet.düzenli kullanalım.herkeze koça memişler diliyorum:)

berma
30-06-07, 14:06
kızlar şu kara üzüm tozundan sonuç alan var mı:teselli::sm_confused:

EU2
30-06-07, 15:06
aybegüm
ne alaka yahu,oyleyse aktarlar niye hap posette yada şoyle diyim oda sıcaklığında saklıo:bbo:
Kara üzüm çekirdeğini çekirdek olarak oda sıcaklığında 1 sene,toz haline getirilmişse havalar sıcak olduğu için buz dolabında saklaman gerekiyor,araştırdım da yazdım, ben o nedenle çekirdeğini aldım,blenderdan geçirip buzdolabına koydum bir haftada kullanacağım kadarını.

ozge72
30-06-07, 16:06
ya gulsah girmiyor mu forumlara hic? acaba onunkiler snradan nasil oldu? hala buyukler mi? girsede yazsa keske..