TEST

Perma ile ilgili Tecrübelerimizi yazalım

harley
7-05-07, 14:05
Kızlar saçıma perma yaptırmayı düşünüyorum..Ama açıkçası saçım yıpranır diye çekiniyorum:))
Aranızda perma yaptıran var mı?

Elif
7-05-07, 14:05
ben yaptırdım bir kere ciddi bir yıpranmayla karşılaşmadım hatta tutmadı bir daha üzerine yapıldı ama matlaşmuşdı

simeranya
8-05-07, 10:05
sakin ben iki kez yaptirdim ve her ikisindede fazla sürmeden pisman oldum :KK43: ne kadar bakarsan bak genede yipraniyo saclarin...en az 1,5 sene sürüyo eski haline gelmesi (bende en azindan bu kadar sürdü)
genede karar senin...ben permaya artik ASLA diyorum...sevgiler.. :KK66:

butterfly
8-05-07, 17:05
bende yaptırmıstım asırı bi uıpranma olmadı ama kendini toparlaması zman aldı. bence hiç yaptırma

harley
8-05-07, 18:05
Peki bu saçlar nasıl kıvırcık olur kızlarrr?kafamçokkarıştı

sweet_angel90
9-05-07, 17:05
maşalar falan var onlarla olmuyormu? bence kesinlikle yaptırma bnm arkadasımın sacları belindeydi dümdüzdü cok güzel duruodu perma yaptırdı 5 ay kullandı sonra permenın etkısı gecmeye basladı hafıf dalgalı ıle duze yaklastı eskı saclarını aradı resmen ve gıttı kestırdı küt saclı su anda bana kalırsa yaptırma...

suavea
9-05-07, 17:05
kesinlikle yaptırma bende yaptırmıştım tutmadı tekrar yaptılar saçlarım yandı 10 yıldır hala alnımdaki açıklık kapanmadı şimdi saçlarımı o tarafa ayırıp kapatıyorum:kızgın:

harley
13-05-07, 17:05
sweet_angel90
maşalar falan var onlarla olmuyormu? bence kesinlikle yaptırma bnm arkadasımın sacları belindeydi dümdüzdü cok güzel duruodu perma yaptırdı 5 ay kullandı sonra permenın etkısı gecmeye basladı hafıf dalgalı ıle duze yaklastı eskı saclarını aradı resmen ve gıttı kestırdı küt saclı su anda bana kalırsa yaptırma...
Maşa ile yapamıyorum..Hemen eski haline dönüyor:1no2:

simeranya
13-05-07, 20:05
harley
Peki bu saçlar nasıl kıvırcık olur kızlarrr?kafamçokkarıştı
benim bi zamanlar uzun saclarim vardi yikadikdan sonra köpüklüyodum (hani sklasdirmak icin oluyo ya). sonra bi rulo pecete aliyodum onu büküyodum sonra ona sariyodum... gece öylece yatiyodum sabah kalkdigimda aciyodum kivircik oluyodu :KK70:

kardelenguzelli
13-05-07, 20:05
simeranya
benim bi zamanlar uzun saclarim vardi yikadikdan sonra köpüklüyodum (hani sklasdirmak icin oluyo ya). sonra bi rulo pecete aliyodum onu büküyodum sonra ona sariyodum... gece öylece yatiyodum sabah kalkdigimda aciyodum kivircik oluyodu :KK70:

simeranya nın yöntemide cok mantıklı ama her gece aynı işlemi yapmak gerekiyor ,perma kullanılan malzemeye göre aslında cokta kötü birşey değil ,sac yıpranmıyor değil ama MAŞA daha cok yıpratır,eğer cok istiyor iseniz iyi bi yerde ve avrupa perma ilacı ile yaptırabilirsiniz bence,günlük bakımını ( asla sacınız kuru iken taramayın )iyi yaptıktan sonra sizi cok fazla yoracağını sanmıyorum özellikle yazın cokta rahat edersiniz

simeranya
14-05-07, 12:05
evet ben özel günler icin yapiyodum öyle :KK70:

first_snowflake
17-09-07, 01:09
bayanlar ben hazirnda perma yaptrdm ama hayl ettğim gibi olmadı şimdi çok pişmanım difrize yaptırmak istyorm şimdi ama korkuyorm ackcası yanar diye lütfn tecrübeleriniz paylasın benmlebenneyaptımki

SİMGE
1-10-07, 08:10
ben izmirde iyi su dalgası yaptıracağım bir yer arıyorum.yaptıran ve memnun kalan varsa yazsın lütfen.

elif_cucen
2-10-07, 07:10
harley
Kızlar saçıma perma yaptırmayı düşünüyorum..Ama açıkçası saçım yıpranır diye çekiniyorum:))
Aranızda perma yaptıran var mı?
Kesinlikle tavsiye etmiyorum canım sakın yaptırma çok kötü oluyo ben iki senedir durmadan saçlarımı kestiriyorum düzelsin diye ki benim ki su dalgasıydı permayı düşünemiyorum bile...

<sermin>
2-10-07, 08:10
permayı yaptırmadan önce iki kere değil bin kere düşün bence.ben 5 yıl önce bi perma yaptıryım değişiklik olsun dedim ,bi yaptı kuaför daha sararken bile çok acıttı.sonra bi açtı bigudileri anaa bi baktım bonus kafa oldum tatlicadiarzu. saçlarım düz normalde omuzlarımın altındaydı,birden omuzlarımın üstüne çıkıverdi.evden çıkamadaım kaç gün ve sürekli saçlarımı bağlayıp geziyodum.bide öyle döküldü öyle döküldü ki alatamam.aman deyim,üstüne para verseler gidip bi daha yaptırmam...:eek:klava:

ikircikli
26-12-07, 11:12
canım ben uçlarına yaptırdım permayı öyle deneyebilirsin ,ben yaptıralı 1 ay oldu henüz bi yıpranma yok.. uçlarna iri dalga yaptır denemiş görmüş olursun beenmezsen de kesersin olur biter :)

aman terbiyesiz kuaförüm benimkileri daha yukardan yaptı için kesemiyom ben de iri dalga istemiştim ince oldular bana da yazık

adayıldız
2-01-08, 14:01
SİMGE
ben izmirde iyi su dalgası yaptıracağım bir yer arıyorum.yaptıran ve memnun kalan varsa yazsın lütfen.
aman dıkkat edin.ben ck istememe ragmen kuaforum yapmadı.sacına yazk dedı.bence yaptırmadan once tkr dusununnn....

_deniz_
10-02-08, 13:02
aynen bnmde kuaförüm hiç ypmk istemedi ben tutrdum saçlarım uzndu bide oturp hergün onları sarmkla düzleştrmkle uğraşmk istemiyordum en azındn perma yaptırırm kurutrm köpüğümle çıkarım diodum ilk 15 gün yaptım sonra kabarmaya başladı yaklaşk 5 ay oldu halla kabark kabark kestrdim baya bi halla kurtulamdım bide permada değildi tam su dalgasıydı iri iri sardırmıştım buna ramen kurtulamdım tek iyi bir yanı var saça maşa fln yaptığında kalıcılığı norml saça göre kat kat fazla onun dışında hiç memnun değilim kırıyor bi süre sonra saç düzle kıvırcık arasında kalınca kabarmaya başlıyor sakın yaptrmayın!!

çiçeksel
23-02-08, 20:02
Ben su dalgası yaptrıdım 4-5 defa. Her seferinde de etkisi geçtiğinde bir süre saçımı dinlenmeye bıraktım. Çümkü sonuçta bu bir kimyasal ve saçın kendine gelmesi gerekiyor.

Eğer kuaförünüz iyiyse perma ilacını sürmeden önce koruyucu bir ilaç sürüyor onun üstüne perma ilacını sürüyor. Fakat çoğu kuaför- pahalı ve lüks bile olsa- bunu yapmıyor.

Eğer bu koruyucuyu sürüyorsa saçınızda yıpranma olmuyor.
Bir de perma ya da su dalgası yaptırdığınız dönemde ayda bir saçınıza maske uygularsanız perma ilacının hiçbir zararını görmezsiniz.

Benim uyguladığım saç maskesi;

1 adet bepantene serum
1 tane yumurta
alabildiğince zeytinyağı

saçınıza sürün 5-6 saat onunla durun..

sonra da yıkayın..

yalnız çok şampuanla yıkamayın..3 kere ama çok iyi 3 kere yıkayın yeterli.. fazla şampuan kurutur..

ranagül
24-02-08, 12:02
perma yaptırmak zararlımı

ranagül
24-02-08, 13:02
bir kere yaptırdım saçlarım çok döküldü

selamsabah
24-02-08, 16:02
ben 2006 aralık ayında yaptırdım permayı ilk yaptırmıştım saçım seyrek olduğu için kabarma gibi bir problem olmuyo 1 sene boyunca çok güzel kullandım şimdi tekrar yaptırdım fakat bu kez dalga ama permayı daha çok sevmiştim açıkçası çok kullanışlı ben başörtülüyüm ama çalışırken açmak zorundayım saçım düzken açtığımda kafama yapışıyodu özellikle yaz aylarında çok terliyorum ve saçım yıkanmış gibi oluyodu
ayrıca ben saçım çok yağlanıyo diye hergün yıkıyordum ama perma yaptırdığımdan beri iki hatta üç günde bir yıkıyorum saç derim kaşınmıyo artık
evet saçım biraz matlaştı ama kullanım kolaylığını düşününce bunu hiç önemsemiyorum

EU1
24-04-08, 19:04
ya rkadaşlar ilk yaptırdıgınız perma güzel kıvırcık yapabilir ama yatıp kalktıgınızda o buklelerin havası sönücek ve size ayrı bi eziyet olucak cevremdeki herkez önermiyo onu bence deneme pişman olursun çünkü kıvırcık saclarla baş etmek hiçte sandıgın kadar kolay değildir kendimde nbiliyorum

primrose
2-05-08, 16:05
Benim saçlarım ince tellidir. 3-4 kere yaptırdım bugüne kadar. Hiç de zararını görmedim, aksine hacim verdi saçlarıma. Sabah uyandığımda biraz ıslatıp köpüklemek yeterliydi. Daha kabarık durmasını istiyorsam da fön makinesiyle -tabii kıvırcık saçlara özel kafası takılı olacak- saçlarımı öne atıp kurutuyordum, çok da güzel duruyordu. Yaptırdığınız kuaför iyiyse, kaliteli malzeme kullanıyorsa problem olmaz.
Ama düz saç seviyorsanız yaptırmayın, bende en az 1,5 sene sürüyordu eski düz saçlarımın geri gelmesi.

sibel_ssss
2-05-08, 17:05
primrose sen ıstanbulda nerde yaptırdın sacına permayı bende ıstıyorum madem guvenılır bı yer orda yaptırıyım bari rica etsem yardımcı olurmusun

Charm
30-06-08, 09:06
evet arkadaslar bende yaptırmayı dusunuyorum..
yaptırıpta memnun kalanlar isstanbuldasınız sanırım nerede yaptırdınız ??
bizede söylerseniz garanti bi yerde yaptıralım...

MeLoDi
30-06-08, 10:06
kızlar benim eşim kuaför. ben istedim. ama bana yapmadı. saça zarar veriyormuş. eşim istanbul'da çalışdı. sonra izmir'e geldi. ben bir sorayım. iyi yapan bir yer varsa size yazarım. ama eşim tavsiye etmiyor.

Charm
30-06-08, 10:06
MİSSPAPATYA
kızlar benim eşim kuaför. ben istedim. ama bana yapmadı. saça zarar veriyormuş. eşim istanbul'da çalışdı. sonra izmir'e geldi. ben bir sorayım. iyi yapan bir yer varsa size yazarım. ama eşim tavsiye etmiyor.
tesekkurler misspapatya, öğrenırsen eğer cevabını beklıyorum..
sevgiler.. a.s.

MeLoDi
30-06-08, 11:06
betulygt
tesekkurler misspapatya, öğrenırsen eğer cevabını beklıyorum..
sevgiler.. a.s.
yarın yazarım cevabınıyerimseniben

MeLoDi
1-07-08, 06:07
canım Etiler'de Tonı&Guy kuaförde yaptırabilirsin. Fiatı 200 ytl Ulus'ta şubesi var. orada 250 ytl. Göztepe'de şubesi var. İnternetten girip bakabilirisn fiatlara.
bir de Etiler de Hakan Köse Dıfferent var. Orada yaptırabilirsin.
Ama dedim ya eşim tavsiye etmiyor kesinlikle. Bir de yaptırınca jöle köpük bakım ürünleri uğraşacaksın. geri dönüşü yok. bi de saçın uzayınca dipler ne olacak. Saçına yazık etme derim.:1no2:

Charm
1-07-08, 10:07
MİSSPAPATYA
canım Etiler'de Tonı&Guy kuaförde yaptırabilirsin. Fiatı 200 ytl Ulus'ta şubesi var. orada 250 ytl. Göztepe'de şubesi var. İnternetten girip bakabilirisn fiatlara.
bir de Etiler de Hakan Köse Dıfferent var. Orada yaptırabilirsin.
Ama dedim ya eşim tavsiye etmiyor kesinlikle. Bir de yaptırınca jöle köpük bakım ürünleri uğraşacaksın. geri dönüşü yok. bi de saçın uzayınca dipler ne olacak. Saçına yazık etme derim.:1no2:
canım cok tesekkurler, tamam aklımda olsun not aldım yınede dusuneyım ben.. fisfisfis
cok saol canım.. a.s.

EU1
1-07-08, 17:07
bn yaptırmıştım öle aşırı bi yıpranma olmuo ki bn saçlarım çok ince telli ve azdır

Charm
1-07-08, 19:07
hylgzlm
bn yaptırmıştım öle aşırı bi yıpranma olmuo ki bn saçlarım çok ince telli ve azdır
memnunsun sanırım.. nasıl oluyor tarif edermısın canım bırde nerede yaptırdın ? ..

küllümango
2-07-08, 12:07
betulygt
memnunsun sanırım.. nasıl oluyor tarif edermısın canım bırde nerede yaptırdın ? ..
canım saça saçın kımyasını değiştiren bı sıvı dökuyorlar. ardından da ısteğine göre kalın yada ınce ınce sarılıyor saç tek tek. bu sırada tabı saç oldukça zarar göruyor. işlem bıttıkten sonra bekleniyoır bu sayede saç yenı formuna kavuşuyor o sıvı sayesınde.
saçı yıkarkende notralize etmek için yenıden bır sıvı suruuluyor saça .
kısacası zarar vermemesi mumkun değil. bence kesinlikle yaptırmayın ki bende bazen saçımın daha dalgalı olmasını ıstedığım halde

Charm
2-07-08, 14:07
küllümango
canım saça saçın kımyasını değiştiren bı sıvı dökuyorlar. ardından da ısteğine göre kalın yada ınce ınce sarılıyor saç tek tek. bu sırada tabı saç oldukça zarar göruyor. işlem bıttıkten sonra bekleniyoır bu sayede saç yenı formuna kavuşuyor o sıvı sayesınde.
saçı yıkarkende notralize etmek için yenıden bır sıvı suruuluyor saça .
kısacası zarar vermemesi mumkun değil. bence kesinlikle yaptırmayın ki bende bazen saçımın daha dalgalı olmasını ıstedığım halde
:çok üzgünüm::çok üzgünüm: nasıl yapılırki o zaman ya baska çözüm varı daha kıvırcık ve kabarık olması ıcın...:çok üzgünüm:
yinede saol canım...

MeLoDi
senin saçlarını sevip sevmemen hiç önemli değil
ama bir gün saçların seni sevmezse o zaman çözüm yok
bunu saçlarımdan şikayet ettiğimde eşim söyledi bana
saçlarının olmadığını düşün ne kötü.
saçlarına banyodan sonra köpük sür ve kurutma makinasının difüzör ucuyla hani şu geniş ağızlı parçasıyla kurut hacim verir. eşime bir sorayım yine. Bilgi veririm sanaa.s.

Charm
MİSSPAPATYA
senin saçlarını sevip sevmemen hiç önemli değil
ama bir gün saçların seni sevmezse o zaman çözüm yok
bunu saçlarımdan şikayet ettiğimde eşim söyledi bana
saçlarının olmadığını düşün ne kötü.
saçlarına banyodan sonra köpük sür ve kurutma makinasının difüzör ucuyla hani şu geniş ağızlı parçasıyla kurut hacim verir. eşime bir sorayım yine. Bilgi veririm sanaa.s.
benim saçlarımla sorunum yok cok sukur, az da değiller..
ama arada sırada sarıyorum kıvırcık ve kabarık olunca cok daha fazla yakıstırıyorum.. ne bılıyım keske boyle zararları olmasa hıc dusumeden yaptırırım..
benım annemın sacları cok ınce tellı ve dumduzmus o genc kızlıgında hep yaptırmıs permayı... bende dıyorum kı o zamanlarda o kadar yaptırınca ozelıkle ınce tellı sacı nasıl yıpranmamıs sımdıkı zamanda daha gelısmıstır her sey heralde dıye.. ama bılmıyorum... saol canım... a.s.

Elis
2-07-08, 16:07
ben bi kac hafta sonra yaptirmayi dusunuyorum...daha oncede bi kac defa yaptirmistim ve memnun kalmistim....bakalim yaptirinca paylasirim sizlerle.......:dance:

küllümango
2-07-08, 17:07
betulygt
ama arada sırada sarıyorum kıvırcık ve kabarık olunca cok daha fazla yakıstırıyorum.. ne bılıyım keske boyle zararları olmasa hıc dusumeden yaptırırım..
benım annemın sacları cok ınce tellı ve dumduzmus o genc kızlıgında hep yaptırmıs permayı... bende dıyorum kı o zamanlarda o kadar yaptırınca ozelıkle ınce tellı sacı nasıl yıpranmamıs sımdıkı zamanda daha gelısmıstır her sey heralde dıye.. ama bılmıyorum... saol canım... a.s.
canım evet eskiler hep perma yaptırıyormuş. ama o zamanlar urunler kötu olsa da işçilik çok daha kaliteliydi. insanlar sehırden sehre giderdi sırf saçını taratmak için(yanı oyleymış:)) ayrıca dıkkatını de çekerim. eski turk fılmlerindeki boyalı saçlı kadınların ne kadar guzelmiş saç renkleri. ama şimdi nerde hem oyle guzelini hemde saça daha az zarar vereni. sapsarı saçlar nasılda parlıyormuş. şimdiki en kalıtelı saçın sarısı bile oyle değil. ışıktan dıceksin ama şimdi ınsanlar en guzel göstermek için ne numaralar yapıyolar saçlarına.olsa şimdikilerde oyle dururdu.
canım ınce sunger bıgudıler varya onlar çok ıyı tutuyor ınan.onları kullan bence. hiç permada yaptırma saçına. hem permalı saç çok belli oluyor ve bır sure sonra kendini salıyor bı tuhaf dalglı olur hemde dıpler duz uçlar tuhaf dalgalı öggg:)

Charm
2-07-08, 18:07
küllümango
canım evet eskiler hep perma yaptırıyormuş. ama o zamanlar urunler kötu olsa da işçilik çok daha kaliteliydi. insanlar sehırden sehre giderdi sırf saçını taratmak için(yanı oyleymış:)) ayrıca dıkkatını de çekerim. eski turk fılmlerindeki boyalı saçlı kadınların ne kadar guzelmiş saç renkleri. ama şimdi nerde hem oyle guzelini hemde saça daha az zarar vereni. sapsarı saçlar nasılda parlıyormuş. şimdiki en kalıtelı saçın sarısı bile oyle değil. ışıktan dıceksin ama şimdi ınsanlar en guzel göstermek için ne numaralar yapıyolar saçlarına.olsa şimdikilerde oyle dururdu.
canım ınce sunger bıgudıler varya onlar çok ıyı tutuyor ınan.onları kullan bence. hiç permada yaptırma saçına. hem permalı saç çok belli oluyor ve bır sure sonra kendini salıyor bı tuhaf dalglı olur hemde dıpler duz uçlar tuhaf dalgalı öggg:)
evet canım dedıgın gıbı olsa gerek, çünkü hem röfle hem perma yaptırıyormus annem o incecik ve az olan saclarına.. :1shok: düşün ne kadar çok yıpranması gerek..
benımde bugun otururken aklıma o geldı bı kac defa yapayım bakayım sunger sosis gibi bigudileri... fisfisfis

Charm
2-07-08, 18:07
sulee
ben bi kac hafta sonra yaptirmayi dusunuyorum...daha oncede bi kac defa yaptirmistim ve memnun kalmistim....bakalim yaptirinca paylasirim sizlerle.......:dance:
sulee mutlaka paylas olur mu..yerimseniben
memnundum demıssın nasıl yaptırmıstın? nerde yaptırmıstın? soylermısın.. birde sacların cok yıpranmısmıydı ?.. fiyatı ne kadar dı ?...
çok soru sordum galiba.. :roflol: cevabını beklıyorum canım.. :smiley-cool:

Elis
2-07-08, 21:07
betulygt
sulee mutlaka paylas olur mu..yerimseniben
memnundum demıssın nasıl yaptırmıstın? nerde yaptırmıstın? soylermısın.. birde sacların cok yıpranmısmıydı ?.. fiyatı ne kadar dı ?...
çok soru sordum galiba.. :roflol: cevabını beklıyorum canım.. :smiley-cool:
tabiki paylasirim ne demek...simdi ben yurt disindayim bi kac hafta sonra iyisallah turkiyeme gidicem....benim koaforum bedava turkiyede,,,cunku benim annem koafor,,sansliyim dimesırnaşık şeydukkani vardi annemin bi kac sene once kapatti simdi evde devam ediyo...saclarimdada oyle bi yipranma olmadiki gene yaptirmayi dusunuyorum..dua et gideyimde,,gelip buraya yazayim olurmua.s.

Charm
3-07-08, 07:07
Şeniz
sulee
tabiki paylasirim ne demek...simdi ben yurt disindayim bi kac hafta sonra iyisallah turkiyeme gidicem....benim koaforum bedava turkiyede,,,cunku benim annem koafor,,sansliyim dimesırnaşık şeydukkani vardi annemin bi kac sene once kapatti simdi evde devam ediyo...saclarimdada oyle bi yipranma olmadiki gene yaptirmayi dusunuyorum..dua et gideyimde,,gelip buraya yazayim olurmua.s.

hadii yaa gercekten cok sanslısın.. :1shok:
ama senın kı canda bızım kı patlıcan mı ben kıme yaptırıcam yaa... senağlama
annene süle banada yapsın noluuurrr.. sırnaşık şey
mutlaka yaptrıdıgında buraya yaz bırdefoto koysan daha super olur tabii.. :eek:
sevgilerrr.. a.s.

MeLoDi
3-07-08, 10:07
betulygt
O zamanlar hile yoktu işin içinde. Bence ondan yanmamıştır annenin saçı. Saçlarını açık olarak resim koyarsan fikir verebilirm. bugudiler de iyi fikir.:icecream:

Charm
3-07-08, 12:07
MİSSPAPATYA
O zamanlar hile yoktu işin içinde. Bence ondan yanmamıştır annenin saçı. Saçlarını açık olarak resim koyarsan fikir verebilirm. bugudiler de iyi fikir.:icecream:

doğrudur... benneyaptımki
canım saclarımın bu halıyle hıc acık seklı resmım yok hep toplu koydugum gıbı.. :1no2:

Elis
3-07-08, 12:07
betulygt
Şeniz

hadii yaa gercekten cok sanslısın.. :1shok:
ama senın kı canda bızım kı patlıcan mı ben kıme yaptırıcam yaa... senağlama
annene süle banada yapsın noluuurrr.. sırnaşık şey
mutlaka yaptrıdıgında buraya yaz bırdefoto koysan daha super olur tabii.. :eek:
sevgilerrr.. a.s.
tabi yapar canim ayipsinşakkıdıresim koyayimda ilk mesaji kocam atsin bana dime:eek:klava:dusunmesi bile korkunc:1shok:

Charm
3-07-08, 13:07
sulee
tabi yapar canim ayipsinşakkıdıresim koyayimda ilk mesaji kocam atsin bana dime:eek:klava:dusunmesi bile korkunc:1shok:
canım yuzunu kapatırsın sadece saclarını görürüz.. :eek:
dun benımkıde gordu laptopta sayfa acıkken.. bu ne böyle ınternete resım mı yolluyorsun dedı.. :1shok:
dedım oraya sadece uyeler gorebılıyor hem sılıyorum zaten bı sure sonra dıye.. :kahve:
sakinleştii sonra .. sengözlerimebaksanab
bu arada burcun yay mı ?..

Elis
3-07-08, 16:07
betulygt
canım yuzunu kapatırsın sadece saclarını görürüz.. :eek:
dun benımkıde gordu laptopta sayfa acıkken.. bu ne böyle ınternete resım mı yolluyorsun dedı.. :1shok:
dedım oraya sadece uyeler gorebılıyor hem sılıyorum zaten bı sure sonra dıye.. :kahve:
sakinleştii sonra .. sengözlerimebaksanab
bu arada burcun yay mı ?..
ben sana oyle bi bilgiler veririmki resmimi gormus kadar olursunjeyyarne olur ne olmaz riske atmiyim kendimi,benimkinin sagi solu belli olmaz....................bu arada evet yay burcuyum,,,,,,nerden bildin bakemCADIARZUoptum:1hug:

green olive
3-07-08, 16:07
kızlarcım bende yaptırmıştım birkaç sene önce. çok yakıştı hala yaptırmak istiyorum fakat saçlarım çok düz biraz uzayınca dipler yapışıyo düzzlükten uçları kabarıyo kıvırcık kıvırcık:KK43:(
sanırım bunun biir çözümü yok üst üste yapıncada yıpranırmış saç
dipleri düzeşmeye başlayınca sürekli fön çektim saçıma çok yıprandı. sonra kısacık kestirmiştim. şimdi saçlarım çok uzadı. yaptırsam fıstık oluurum ama yine aynı şeyleri yaşamayı göze alamıyorum
bilgilerinizee

Charm
3-07-08, 17:07
sulee
ben sana oyle bi bilgiler veririmki resmimi gormus kadar olursunjeyyarne olur ne olmaz riske atmiyim kendimi,benimkinin sagi solu belli olmaz....................bu arada evet yay burcuyum,,,,,,nerden bildin bakemCADIARZUoptum:1hug:
bende yay ım da cekti ondan anladım.. jeyyar
çok gızlı söyleyimmi nerden öğrendiğimi.. profilinden.. :roflol:
o değerli bilgilerinle buluşmak üzere.. :içelim: