5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Kelebk
6-04-10, 16:04
:kedi:yeşil çay ve su sınırsız türü şeyler demişler ama portokal suyu meyve gününde olabilir:gitme: su yeşil çay sirke sıvı bunları tüketiyorum ben sadece opuyorumnanaktan içme sen boşveryerimseniben

zeynebada
ben diyeti yapamıom kızlar diyete başlamadan tansiyon dibe vurdu bebegimden dolayı koşturuyom hep heryere 9/6 dı bugün kan aldılar ve iki günde 8saat yürüdüm faturaydı alışverişti kızda kucagımda tam yarım kilo vermişim üzgünümmm

Kelebk
chatlaxx
Sympathique düzenledim cnm
Kelebk cnm ne anlamadim:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: bu arada kac kilo verdin??
dedimki ımm şeyboshayallersmile 5gün yapmıyorum 6 gün yapıyorum diyeti iki gün serbest demişsiniz:eek:lmaz: tek gün serbest geçiriyorum 2 kilocuk gitti şekerbilmiyorumkismile

chatlaxx
Kelebk
dedimki ımm şeyboshayallersmile 5gün yapmıyorum 6 gün yapıyorum diyeti iki gün serbest demişsiniz:eek:lmaz: tek gün serbest geçiriyorum 2 kilocuk gitti şekerbilmiyorumkismile
yani suan 58.3 iyi vermissin cnm kaydirigubbakcemile5
iki gün ara versen daha iyi olurdu ama sen bilirsin opuyorumnanaktan

Kelebk
chatlaxx
yani suan 58.3 iyi vermissin cnm kaydirigubbakcemile5
iki gün ara versen daha iyi olurdu ama sen bilirsin opuyorumnanaktan
aşk olsun ama ben 50.3 tümmm:sinifsinif:

nisan annesi
kızlar benim 2.günüm ve bir kilo gitmiş durumda sabah kendi tartımda 68 iken 66 çıktım dijitalde ise 67 ikindin tartıldım nese bir kiloyla vedalaştım.darısı yarına..ve şuanda salata yiyorum ve gına geldiii ama pes etmek yok bu sefer bi başka azimliyim:jeyyar:

Princess of Rain
anammmmmmm niye ictim yahu:eek:lmaz: keske icmeseydim gozum dondueyvahedigeldismile baska seyler yemedigime sukrediyorum:kedi:

Kelebk
kızlar 45 olcam diye başladım diyete 50.3 ken 48im çokmu kötü olur 45 mafoldumben

cicibici
6-04-10, 17:04
MEYVENULL denicem meyveyi,zaten cok severim ama dayanamam saniyorum..

ÖZLEMILKER benim de aklimdan hep ayni sey geciyor,acaba su mu gidior diye ,ama su an eminimki benden bisi gitmio 100 gr cik verdim 3 gundekaydirigubbakcemile3

INCILIDENIZ saol canim yaa o tarif icin ,kaydedicem bi tarafa ama o bitkilerin hepsini bulamiom burda yurtdisindayim

bana gelince gittim bi kac saat gezdim geldim,zamanin nasil gectigini faketmemisim bile,ama tansiyon dibe vurdu,hemen gelip kiyma yedim kafamçokkarıştı..cok azimliyim ben beee o kadar yiyecek vardi neysem daha anlatmiim ama hicbirine degmedi gözummsositososito

nbusra
incilideniz ablacım çok teşekkürler

cicibici
kizlar yaa ya gercekten hiicc veremezsemmsenağlama oturup aglarim heraldee,ama 2 kilo giderse haftaya devamm..bi de su veren arkadaslar gerisim geri aliyo yaaa kafam karistibenneyaptımki

chatlaxx
Kelebk
aşk olsun ama ben 50.3 tümmm:sinifsinif:
kaydirigubbakcemile3 listeye dogru eklemisim ama burda yanlis yazmisim cnm kaydirigubbakcemile3

Princess of Rain
kizlar su liste nerede ya ben bir turlu bulup okuyamadimda:kedi:

chatlaxx
Princess of Rain
kizlar su liste nerede ya ben bir turlu bulup okuyamadimda:kedi:
70.sayfada cnm
ama incilideniz abla ilk sayfadaki msjina listenin linkini ekledi
ordan bakabilirsin, 70.sayfaya gitmek icin ugrasma:)

chatlaxx
cicibici
kizlar yaa ya gercekten hiicc veremezsemmsenağlama oturup aglarim heraldee,ama 2 kilo giderse haftaya devamm..bi de su veren arkadaslar gerisim geri aliyo yaaa kafam karistibenneyaptımki
cnm kilo alip almaman birazda sana bagli
hem bu bikac hafta yapinca insanin midesi kücülüyo
dogal olarakta bos günlerde pek fazla kilo almiyo yerimseniben

ilbatum
cicibici demek sende benim gibi düşünüyorsun ?

Epcet
Kelebk
kızlar 45 olcam diye başladım diyete 50.3 ken 48im çokmu kötü olur 45 mafoldumben
boyun kaç acaba

nuraksoy
chatlaxx
cnm ne kusuru, ben severek düzenliyorum listeyi:)
tabikide olur cnm tartilmak zorunda degilsin, ama bi sorun var sen sali günü baslamistin, simdi ben seni bugün baslayanlar arasinami aliyim yoksa sali baslayanlar arasindami kalmak istiyosun??
eger bugün baslayanlar arasina alirsam verdigin kiloyu silmek durumunda kalcam:/
tmm cnm cok sagol:)
cnm inan bana en dogrusuda bu zaten:)
cnm basiniz sagolsun:KK43::KK43:
kaydirigubbakcemile3valla cnm peynirle doyarim diyosan tabikide olur cünkü yumurta yerine süt ürünleri serbestti
bakalim ben nasil gecircem yumurta gününü, bu hafta yapmamistim:) ekmekle bi güzel yemistim:)
pazzartes başladım ama önemli değil tatlım uğraşma istersen önemli oln kilo vermek verdiğim kiloyu yazarsın inş haftayaaa

cicibici
ozlemilker
cicibici demek sende benim gibi düşünüyorsun ?

evet bende öle dusunuyorum.ama az önce dijital tartida baktim yag orani daha dusuk ,su da da az bi dusme var,kas ayni eski oranindafisfisfis

cicibici
isin komik tarafi ben daha hic kilo veremedim kiii,neden düsmus bu oranlarbilmiyorumkismile

Princess of Rain
tesekkurler chatlaxxxigim

ben tiroid hastasiyim kizlar tuza cok ihtiyacim var patomun uzerine acik ektim cok az tuz tadi bilem gelmedi umarim etkilemez cunku tuzsuz ben yapamamki:kedi:

Epcet
patatesimi yedim ben bi öğle bide şimdi mandalina kadar hiç bişede katmadım içine.hem sabah hemde akşam egzersiz yaptm terden sırılsıklam oldum ama 100 gr bile gitmemişmafoldumbenbu hafta vermem lazım 2.8 kilo ya veremezsemmmmmeyvahedigeldismilehiç bişe yemesem verir miyim acaba bu hafta evdeyim hep uyurum.yada su içmediğimden mi gitmiyo kilolar.sabah tartılsam deişmiş olur mu acaba

Princess of Rain
bu sayfa niye bu kadar buyudu yahu koskocamana oldu yorumlari zor okuyorum bende mi var bi sorun

Epcet
6-04-10, 18:04
bendede sayfa 5-10 saniye geç açılıyor

hammer
6-04-10, 18:04
kızlar ben bugün diyeti bozdum demiştim yaa,fena halde devamını getirdim.yarından itibaren devam etmem salaklık mı olur sizce?çok moralim bozuk şuan.bu arada yarın aryobiğim var bi saat,o beni baya bir hırpalıyo,bu gecenin günahını ödemiş olurmuyum?ay biri moral versin bana