5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

incilideniz
24-04-10, 10:04
nese_08
slm bacı nerdesın yoksun kızzz
ya buarada bugun basım donuyo mıdem bulanıyo aclıktan sanırım bacım yaaa cok kotuyum :ecrin_bebek:
a.s.neden ac kalıyorsun ki:uhm: menünde ne varsa doyana kadar yiyebilirsineyvahedigeldismile defalarca yazdım kendinizi ac bırakırsanız ZAYIFLAYAMAZSINIZ:eek:lmaz:

ay4242
incilideniz
a.s.selam sadece suyu olmaz. bugün yalnızca lahana ile mi basladın:uhm: keske baska sebzelerde ekleseydineyvahedigeldismile dayanabilirsen yalnızca lahanayla devam etmen gerekiyor.:sinifsinif: birazcık domates salcası ile yag kullanmadan ve tabiiki et de kallanmadan kapuska gibi (baharat ilave ederek) pişirip yiyebilirsincokacimcoook

yok hayır sadece lahanayla başlamadım domates salatık ve marulda yedim sabah kahvaltıda sadece birini mi yemem gerekiyodu yoksabenneyaptımki

incilideniz
ay4242
incilideniz
a.s.selam sadece suyu olmaz. bugün yalnızca lahana ile mi basladın:uhm: keske baska sebzelerde ekleseydineyvahedigeldismile dayanabilirsen yalnızca lahanayla devam etmen gerekiyor.:sinifsinif: birazcık domates salcası ile yag kullanmadan ve tabiiki et de kallanmadan kapuska gibi (baharat ilave ederek) pişirip yiyebilirsincokacimcoook

yok hayır sadece lahanayla başlamadım domates salatık ve marulda yedim sabah kahvaltıda sadece birini mi yemem gerekiyodu yoksabenneyaptımki
a.s. iyi o zaman lahana, domates, salatalık ve marulla devam edebilirsinzemuszemus sabah ne kadar ceşitle baslarsan onunla devam ediyoruzcokacimcoook bu durumda gun boyu yiyeceklerimizi sabah tabagımızda bulunduracagız:kahve:

ay4242
SEVGIM
bence biseylerde yemen gerekiyo sadece lahana suyu ile olmaz canim
yok canım zaten başka bişeyler yemeden duramam ayyy ölürüm kaydirigubbakcemile3 . salatalık domates ve marulda yedim sabah bide lahananın suyunu içtim kendisini yiyemem

ay4242
incilideniz
ay4242
a.s. iyi o zaman lahana, domates, salatalık ve marulla devam edebilirsinzemuszemus sabah ne kadar ceşitle baslarsan onunla devam ediyoruzcokacimcoook bu durumda gun boyu yiyeceklerimizi sabah tabagımızda bulunduracagız:kahve:
meyve günüdede aynı şekilde dimi ama et gününde biriyle devam ediyoruz bu arada sormasamda olur ama tuz da yasak dimi :uhm::eek:

ay4242
incilideniz
ay4242
bu arada incilideniz sana teşekkür etmeyi unuttum valla son umudum bu diyet desem yalan olmaz çoooook teşekkür edrimopuyorumnanaktan inş. işe yarar :Saruboceq:

SEVGIM
ay4242
olsun ya bozma moralini bence 2,400 de az değil 5 gün için bu arada bişey soracam bu kilo cetvelini nasıl yapıyosunuz imler yapabiiyoopuyorumnanaktan
herkes yapabiliyo canim, tickerfactory sayfasina gir ve ordan yapmaya basla takildigin bi yer olursa sorabilirsin

SEVGIM
ay4242
yok canım zaten başka bişeyler yemeden duramam ayyy ölürüm kaydirigubbakcemile3 . salatalık domates ve marulda yedim sabah bide lahananın suyunu içtim kendisini yiyemem
afiyet olsun canim, iyi yapmissin

ay4242
incilideniz
meyve günüdede aynı şekilde dimi ama et gününde biriyle devam ediyoruz bu arada sormasamda olur ama tuz da yasak dimi :uhm::eek:
evet hangi myve ile basladiysan butun aynisiyla devam ediyosun, evet tuz ve yag yasak

incilideniz
ay4242
incilideniz
-
a.s.evet meyva günüde aynızemuszemus et gününü de ceşitlendirebilirsincokacimcoook yagsız olmak kaydıyla ton balık, tavuk, ciğer ne istersen ne kadar cesit istersencokacimcoook önemli olan cesitlerin hepsi sabahki tabagında bulunsunkaydirigubbakcemile2 birer catal alıp, gün icinde o cesitlerle devamopuyorumnanaktan

ay4242
incilideniz
bu arada incilideniz sana teşekkür etmeyi unuttum valla son umudum bu diyet desem yalan olmaz çoooook teşekkür edrimopuyorumnanaktan inş. işe yarar :Saruboceq:
a.s.inşallah işine yararvereliniortak ben pek cok diyetten sonra tekrar bu diyete döndümkaydirigubbakcemile2 bana en uygun diyet buopuyorumnanaktan

SEVGIM
kizlar pirinc lapasi detoxunu deneyen var mi, nasil yapildigi konusunda yardimci olurmusunuz

ay4242
24-04-10, 11:04
incilideniz
ay4242
-
a.s.evet meyva günüde aynızemuszemus et gününü de ceşitlendirebilirsincokacimcoook yagsız olmak kaydıyla ton balık, tavuk, ciğer ne istersen ne kadar cesit istersencokacimcoook önemli olan cesitlerin hepsi sabahki tabagında bulunsunkaydirigubbakcemile2 birer catal alıp, gün icinde o cesitlerle devamopuyorumnanaktan

ay4242
a.s.inşallah işine yararvereliniortak ben pek cok diyetten sonra tekrar bu diyete döndümkaydirigubbakcemile2 bana en uygun diyet buopuyorumnanaktan
aaaaakannehir demekki ben o kısmını anlamamışım sadece tavuk yiyecektim ii oldu sölediğin tşkler

sude09
selam kızlar nasılsınız nasıl gidiyo benim bugün sebze günüm dometes salatalık maydano dereotu marul biber karıştırıp karıştırıp yiyorum zemuszemus
şimdilik iyi gibi.
bişi sorcam ya demin tarlıdım tartı 103,30 gösterdi 1 günde vermiş olma ihtimalim yok heralde dimi ?
gerçi bu beni pek mutlu etti ama hemde öglen ögünümden sonra tartlmıştım

incilideniz
sude09
selam kızlar nasılsınız nasıl gidiyo benim bugün sebze günüm dometes salatalık maydano dereotu marul biber karıştırıp karıştırıp yiyorum zemuszemus
şimdilik iyi gibi.
bişi sorcam ya demin tarlıdım tartı 103,30 gösterdi 1 günde vermiş olma ihtimalim yok heralde dimi ?

a.s.öncelikle sık tartılmak iyi degilmafoldumben motivasyonun düşer, her zaman her gun kilo verilmeyebilireyvahedigeldismile ama verilecek kilo cok olunca verilebiliyorkaydirigubbakcemile2

SEVGIM
kizlar pirinc lapasi detoxunu deneyen var mi, nasil yapildigi konusunda yardimci olurmusunuz
a.s.pirinc lapası detoksunu zaman zaman ödem atmak icin yapıyorumzemuszemus ancak yagdan gitmiyoreyvahedigeldismile yalnızca ödem atıp, hafifliyorsun:dance: yalnızca iki gün yapılıyor. basmati pirinci en saglıklısı. pirince haşlıyorsun (ister sulu, ister lapa) yagsız yogurt ( tercihen pul biber ve nane kullanabilirsin) tuz ilave etmeden 2 gun yalnızca bunu yiyorsunopuyorumnanaktan

ay4242
sude09
şimdilik iyi gibi.
a.s.olur herhalde neden olmasın ama bencede tartılma 5 gün sık dişini . benimde sebze günüm buğün daha rahatım dün zorlanmıştım biraz ama dün bitti ve geçti alkisalkisalkis

hasretim34
SEVGIM
almassin canim bence mutlaka verirsin fakat kimi cok kimi az veriyo, mesela ben iki haftadir yapioyrum bu dieti gecen haftada bu haftada 2,400 kg verdim, ama aramizda 5 kilo verenlerde var 5 günde. yalniz bayram günlerinde asiri ya kacarsan geri alirsin biraz dikkat lazim
canim ilk hafta verdigini geri almadin dimi

SEVGIM
24-04-10, 12:04
incilideniz
a.s.öncelikle sık tartılmak iyi degilmafoldumben motivasyonun düşer, her zaman her gun kilo verilmeyebilireyvahedigeldismile ama verilecek kilo cok olunca verilebiliyorkaydirigubbakcemile2

a.s.pirinc lapası detoksunu zaman zaman ödem atmak icin yapıyorumzemuszemus ancak yagdan gitmiyoreyvahedigeldismile yalnızca ödem atıp, hafifliyorsun:dance: yalnızca iki gün yapılıyor. basmati pirinci en saglıklısı. pirince haşlıyorsun (ister sulu, ister lapa) yagsız yogurt ( tercihen pul biber ve nane kullanabilirsin) tuz ilave etmeden 2 gun yalnızca bunu yiyorsunopuyorumnanaktan
tesekkür ederim canim

hasretim34
canim ilk hafta verdigini geri almadin dimi
maalesef geri aldim canim, ilk hafta 70 ile basladim, 67,8 ile bitirdim ikinci hafta ise 69,1 ile basladim ve simdi 66,7 yim

sude09
ay4242
a.s.olur herhalde neden olmasın ama bencede tartılma 5 gün sık dişini . benimde sebze günüm buğün daha rahatım dün zorlanmıştım biraz ama dün bitti ve geçti alkisalkisalkis
aslında tartılmıcaktım da dükkanda kocaman hassas terazi var. her alt kata inişimde ugruyorum yanına sırnaşık şey kaydirigubbakcemile3

bugün bende daha rahatım düne nazaran zırt pırt salatalık yiyorum. dün akşam üstüne dogru acayip kalsiz kaldım ama bide hafif baş dönmesi sizde de oldumu hiç

SEVGIM
ben 2 gün tatil yapip, bu hafta detoxlari yapmayi düsünüyorum pirinc lapasi ve ayran detoxunu, ondan sonrada önceki dietime geri döncem

hasretim34
SEVGIM
tesekkür ederim canim

maalesef geri aldim canim, ilk hafta 70 ile basladim, 67,8 ile bitirdim ikinci hafta ise 69,1 ile basladim ve simdi 66,7 yim
him bende bundan korkuyorum iste :KK43:

SEVGIM
hasretim34
him bende bundan korkuyorum iste :KK43:
canim ben gecen hafta pek dikkat etmedim ki ben bir gün ara verdim sadece 2 gün ara verseydim tüm verdigimi alcaktim heralde :))) dikkat edersen almassin sanirim

hasretim34
SEVGIM
canim ben gecen hafta pek dikkat etmedim ki ben bir gün ara verdim sadece 2 gün ara verseydim tüm verdigimi alcaktim heralde :))) dikkat edersen almassin sanirim
ins bakalim,bende 2 gün ara verdikten sonrea elma diyetine gecicem galiba dün ve bugün zorlandin sanirim devam edemiycem et migdemi bulandirdi ama 5 günü tamamliycam tabikide

SEVGIM
hasretim34
ins bakalim,bende 2 gün ara verdikten sonrea elma diyetine gecicem galiba dün ve bugün zorlandin sanirim devam edemiycem et migdemi bulandirdi ama 5 günü tamamliycam tabikide
umarim verirsin canim, bugun sabah elma dieti topigi benimde dikkatimi cekti mantikli da geliyo bana bakalim ilerki zamanda yaparim belki bende,
ben 1,5 aydir dez ile diete baslamistim, uzun bir süre kilo verme durdu bende vucutu sasirtmak icin degisik bi diet uygulamak istedim, simdi 1,5 kutu dezim var tekrar ismarlamicam cok pahali o bittikten sonra bende elma dietini düsünüyorum.
bakalim hayirilisi artik :))

CanKusum_427
24-04-10, 14:04
arkadaslar bende bugün bu diyete basladim patatesteydm yani daha :) valla patates cok ii rahat doyuruyo bakalim diger günlerde öyle olacakmi 6.-7.gün istedigimi yiyecem ama az az 1kasik ondan 2kasik bundan gibi öyle almam geri bari :) benim acelem var cok..mayista yada haziranda türkiyeye gidecem kismetse bari nisanlim beni aazicik daha zayiflamis görsün mayisin 7sine kdr hayatta 10kilo veremem :KK43:( ve 1.5 litre su iciyorum daha fazla su icemiyorum ben yeter herhalde

hiray
24-04-10, 16:04
ay ben çabuk kilo verdiren diyetlerden uzak durmak istesemde duramıyorummaklinialirimsmile

yapıcam galiba bu diyeti

5 günde 5 kilo süper olur

pazartesi günü başlamak isteyen parmak kaldırsın

birde bilin biri söylesin lütfen Şeniz

malum günlerde yapılıyormu bu diyet

incilideniz
24-04-10, 17:04
hiray
ay ben çabuk kilo verdiren diyetlerden uzak durmak istesemde duramıyorummaklinialirimsmile yapıcam galiba bu diyeti 5 günde 5 kilo süper olurpazartesi günü başlamak isteyen parmak kaldırsın

birde bilin biri söylesin lütfen Şeniz

malum günlerde yapılıyormu bu diyet

a.s.selam ben de pazartesi devam ediyorum:dance: aramıza hoş geldinvereliniortak ben malum günlerde de yapıyorumzemuszemus beni pek etkilemiyor ama bünyeye göre degişirmi bilmemopuyorumnanaktan

CanKusum_427
arkadaslar bende bugün bu diyete basladim patatesteydm yani daha :) valla patates cok ii rahat doyuruyo bakalim diger günlerde öyle olacakmi 6.-7.gün istedigimi yiyecem ama az az 1kasik ondan 2kasik bundan gibi öyle almam geri bari :) benim acelem var cok..mayista yada haziranda türkiyeye gidecem kismetse bari nisanlim beni aazicik daha zayiflamis görsün mayisin 7sine kdr hayatta 10kilo veremem :KK43:( ve 1.5 litre su iciyorum daha fazla su icemiyorum ben yeter herhalde
a.s.sen de aramıza vereliniortak hoşgeldin 6.7. günlerde dikkat edilince alnımıyor ama abartırsan kesinlikle bir kac kilo geri geliyoreyvahedigeldismile sonra 4 ileri 2 gerigamyoncuiremsu benim gibi zamandan calıyorsun:kedi: diyetisyene gittiğimde 1,5 - 2 lt yeter demişti:uhm: ama protein günlerinde 2 lt en az icilmesi gerekiyor diye düşünüyorum:uhm:
protein kalıntılarının vücutta birikmemesi içinopuyorumnanaktan

SEVGIM
nihayyet lesli ile sende zayifla yi indirebildim, ve 3 mil yaptim son oldukca yorucu fakat iyi geldi, leslie olmasaydi ben 20 dk da bitirmistim yorgunluktan. cok iyiymis :) tavsiye ederim:dance:

incilideniz
SEVGIM
nihayyet lesli ile sende zayifla yi indirebildim, ve 3 mil yaptim son oldukca yorucu fakat iyi geldi, leslie olmasaydi ben 20 dk da bitirmistim yorgunluktan. cok iyiymis :) tavsiye ederim:dance:
a.s.selam, uzmanlar sürekli yapamayacagınız sporlara baslamayın diyorlar:uhm: ben ce haklılar ben dogumdan sonra önce aerobik, fittnes salonlarında aletle jimnastik vs yapıyordum. bırakınca hem sekilsiz sişimanladım hem de daha hızlıeyvahedigeldismile ama sporsuzda olmuyor en azından sporla sarkmaların önüne geciliyorhihoyyyt ben hep yapabilecegimiz en ucuz ve en kolay sporu yapmayı tercih ediyorum:dance: yani yürüyüş:teytey:

aslında yürüyüş yeterli bir spor bir gazetenin okuyucu yorumunu sizin icin kopyaladım; ALINTIDIR

5 ay oncesine kadar 85 kiloydum, 32 yasındayım, gayet hareketsiz bir hayatım vardı, ekmeksiz de doyamam sananlardanim, 5 aydır fitness merkezine gidiyorum sadece ama sadece 500 kalori yakana kadar kosuyorum hergun, ne diet ne baska bisey, yine eskisi gibi yiyorum suan 76 kiloyum, sigarayı bırakıp 1 haftada 1 koca torba cekirdek bitirmis olmama ragmen:)

SEVGIM
24-04-10, 18:04
incilideniz
a.s.selam, uzmanlar sürekli yapamayacagınız sporlara baslamayın diyorlar:uhm: ben ce haklılar ben dogumdan sonra önce aerobik, fittnes salonlarında aletle jimnastik vs yapıyordum. bırakınca hem sekilsiz sişimanladım hem de daha hızlıeyvahedigeldismile ama sporsuzda olmuyor en azından sporla sarkmaların önüne geciliyorhihoyyyt ben hep yapabilecegimiz en ucuz ve en kolay sporu yapmayı tercih ediyorum:dance: yani yürüyüş:teytey:

aslında yürüyüş yeterli bir spor bir gazetenin okuyucu yorumunu sizin icin kopyaladım; ALINTIDIR

5 ay oncesine kadar 85 kiloydum, 32 yasındayım, gayet hareketsiz bir hayatım vardı, ekmeksiz de doyamam sananlardanim, 5 aydır fitness merkezine gidiyorum sadece ama sadece 500 kalori yakana kadar kosuyorum hergun, ne diet ne baska bisey, yine eskisi gibi yiyorum suan 76 kiloyum, sigarayı bırakıp 1 haftada 1 koca torba cekirdek bitirmis olmama ragmen:)
evet haklisin sürekli yapamayacgimiz sporlari yapmamaliyiz, ama leslide ki de yürüyüs normal, ben dietle birlikte sporu cok abarttim hayatta mekik cekmezken 100 kez falan mekik cekiyorum bunu her zaman yapacagimida sanmiyorum üstelik :)

pearl:)
24-04-10, 18:04
hızlı kilo vermek zararlıdır dıyorum herkese ama kendım bakmadan duramıyorum.yavaş yavaş da olmuyo sabır lazım.gecen hafta eve gıttım annemle bırlıkte gunlere de gıdınce bıraz ondan bayaa bundan derken içtiğim sirkeli sular çiğnediğim sandaloz sakızları puffff!!! mafoldumbenpasta börek olmasa aramıyorum, olunca duramıyorumbilmiyorumkismileneyse nyse pazartesi başlıyorum akşamlarıda yürüyüş en az 5 kılo vermem lazım.

paytak_paytak_kosan_koala
24-04-10, 21:04
hasretim34
ben 2 haftadır elma diyetcisi olarak sunu sölemek isterim ki, ilk hafta bir gazla gidiyor ama sürekli elma yemek gercekten sabır işi... sıcak bişeyler yemiyorsunuz, ne bileyim sürekli meyve yani ve de kesinlikle ac geziyorsunuz bi zaman sonra.. ben inceliyorum da burdaki arkadaslar masallah hem tok oluyolar diyet boyunca hem de kilo veriyorlar...
bana kalırsa elma diyetine gercekten sabırlıysanız baslayın,yada en fazla 2 hafta devam edin... ordaki sürekli bu diyeti yapan arkadaslar da hergün muhakkak kaçamaklar yapıyorlar, yapıyorduk yani bende yapıyorum... eyvahedigeldismile burda kaçamak yapmaya gerek yok cünkü tok oluyorsunuz...
tabii kendi kararın,deneyip görmek sana kalmıs,ben yaşadıklarımı dile getirmek istedim ... :kedi:

HIFZIYS
24-04-10, 21:04
slm arkadaşlar diyetinizde tuz kullanabiliyormusunuz,banada cazip bir diyet gibi geldi:)) şuan uyguladığım diyet bitince başlamayı düşünüyorum,umarım hepimiz sağlıkla bu kilolardan kurtuluruz

nazalyam
24-04-10, 22:04
tuz yok
hemde hiç:KK43:
bu zor yanı
ama ben hiç yiyemez gibi olursam biraz koyuyordum canım

SEVGIM
24-04-10, 23:04
ben 2 haftadır elma diyetcisi olarak sunu sölemek isterim ki, ilk hafta bir gazla gidiyor ama sürekli elma yemek gercekten sabır işi... sıcak bişeyler yemiyorsunuz, ne bileyim sürekli meyve yani ve de kesinlikle ac geziyorsunuz bi zaman sonra.. ben inceliyorum da burdaki arkadaslar masallah hem tok oluyolar diyet boyunca hem de kilo veriyorlar...
bana kalırsa elma diyetine gercekten sabırlıysanız baslayın,yada en fazla 2 hafta devam edin... ordaki sürekli bu diyeti yapan arkadaslar da hergün muhakkak kaçamaklar yapıyorlar, yapıyorduk yani bende yapıyorum... eyvahedigeldismile burda kaçamak yapmaya gerek yok cünkü tok oluyorsunuz...
tabii kendi kararın,deneyip görmek sana kalmıs,ben yaşadıklarımı dile getirmek istedim ... :kedi:
peki ne kadar sürede yaptin ve ne kadar kilo verdin bu diet ileCADIARZU

24-04-10, 23:04
SEVGIM
peki ne kadar sürede yaptin ve ne kadar kilo verdin bu diet ileCADIARZU
bu 2.haftamdı, ben tam kilomu bilmiyordum ama en son gördügüm 69,9 (ki ben 70.2 filan da gördügümü bilirim), kısaca biz 70le basladım diyelim... bugün su içmiş filan olark gün ortasında tartıldım 66,5 geldim bundan da suyu vs cıkarırsak ben 66 oldum... yani ki 2 haftada 4 kilo...azdır belki bilemiyorum ama.. işte kacamaklarla, bi zaman sonra az yeşil çay ve az elmayla bu kadar oldu....

magic girl
25-04-10, 07:04
slm kizlar nasil gidiyor diyet bende 3 gun yaptim kilo vermeyince biraktim halen 65 kiloyum aksam yemegi yemiyorum ondandir belki kilo almadim

ayse_08
25-04-10, 08:04
nese_08
ya buarada bugun basım donuyo mıdem bulanıyo aclıktan sanırım bacım yaaa cok kotuyum :ecrin_bebek:
olumunekankayizsmileslm dackım internete giremiyorum BAZEN Çok Yoğun Oluyorum Diyeti De BoşlaDım Bu Günlerde Bu Hafta Başlayamam Çok Misafirlerim War Yani Bu Haftada Doluyum Haftaya Başlıyacam....... olumunekankayizsmile:gitme:

ayse_08
25-04-10, 08:04
nese_08
olumunekankayizsmileKız Bu Diyet O Kadar Ağır Diyet Değilki :Saruboceq:Yoksa Düşündüğümkaydirigubbakcemile3 Şeymi ??? :Saruboceq:Walla Olsa Çok Sewinirim Kendine İyi Bak Aç Kalma... Bu Diyet Şeker,Yağ,Tuz,Un Onlar Olmadığı İçin Kolay Werirsin.. :mymeka:

incilideniz
25-04-10, 09:04
a.s.selam ben de yıllar önce akapunktura gitmiştimmafoldumben o da yalnızca elma veya yarım marul dışında hic bir yiyecek vermiyordu bilmiyorumkismile15 gün dayanabildim.:sinifsinif:. yalnızca elma yiyerek olmuyor.:eek:lmaz: hayatımın ondan sonraki 5 yılında eve elma sokamadımeyvahedigeldismile ben ce de oldukca zor ve sabır ısteyen bir diyetkaydirigubbakcemile5

incilideniz
pearl:)
hızlı kilo vermek zararlıdır dıyorum herkese ama kendım bakmadan duramıyorum.yavaş yavaş da olmuyo sabır lazım.gecen hafta eve gıttım annemle bırlıkte gunlere de gıdınce bıraz ondan bayaa bundan derken içtiğim sirkeli sular çiğnediğim sandaloz sakızları puffff!!! mafoldumbenpasta börek olmasa aramıyorum, olunca duramıyorumbilmiyorumkismileneyse nyse pazartesi başlıyorum akşamlarıda yürüyüş en az 5 kılo vermem lazım.
a.s.selam ben de pazartesi tekrar baslıyorumvereliniortak kurallara tam uyar ve de kacamak yapmazsan 5 kilo verirsinhihoyyyt ama cabuk verilen kilolar tekrar cabucak geliyor:sinifsinif: bırakınca eski yeme alışkanlıgına dönünce tekrar alıyorsun:sinifsinif: bir sürede koruma gerekiyoropuyorumnanaktan

CanKusum_427
herkese günaydin ben dayanamadim tartildim sabah aaaaaaaayyyyyyyy 800 gr vermisim havalara uctm nerdeyse 1kilo isteeee :))) hemde 1günde hic bukadar veremiyodum sebze günü ya bugün salata yapicam ben limon da koyaym bari tuz yasaksa :)

Sevgi
25-04-10, 10:04
kızlar dn giremedim sofyadayım şuanda bile bu hafta kupa bende 5 kilo gitti 69a düştüm şuan resim ekleyemicem pazartesi dönünce eski ve yeni halimi yayınlıcam öpüyorum herkeşi

jayjay
kızlar merhaba
ben de bir 4 kg vermek istiyorum da yarı yapsam bu dıyetı ne oluyor o zaman?
et kısmını yapamıycam mıdem bulanır oyle et nası yıyım ya gün boyu
onu yapmasam yumurtalı kısma atlasam eksık yapsam bır sakıncası var mı?

jayjay
kızlar bu dıyetten sonra kg alımı oluyor mu yanı fazladan fılan?

HIFZIYS
25-04-10, 11:04
nazalyam
tuz yok
hemde hiç:KK43:
bu zor yanı
ama ben hiç yiyemez gibi olursam biraz koyuyordum canım
cevap için teşekkür ederim canım inşallah bende mayısın 2sinde başlamayı düşünüyorum tuz olmasada karnımız doyacakyaa.s.

SEVGIM
25-04-10, 11:04
bu 2.haftamdı, ben tam kilomu bilmiyordum ama en son gördügüm 69,9 (ki ben 70.2 filan da gördügümü bilirim), kısaca biz 70le basladım diyelim... bugün su içmiş filan olark gün ortasında tartıldım 66,5 geldim bundan da suyu vs cıkarırsak ben 66 oldum... yani ki 2 haftada 4 kilo...azdır belki bilemiyorum ama.. işte kacamaklarla, bi zaman sonra az yeşil çay ve az elmayla bu kadar oldu....
yinede iyi vermissin canim demek kacamakolmasa daha cok vercekmissin, ben burdaki dietide yapiyordum fakat yapmicam artik en iyisi ilk dietim, cunki onda ögünde yemek yerine diet icecegi aliyosun. benim icin en iyisi bu sanirim

jayjay
canim ben iki hafta yaptim, her hafta 2,400 verdim fakat hafta sonlari da 1,400 ü geri aldim, evet dün biraz abarttim yemegi fakat bu diet bana bisi kazandirmadi ilk hafta 70 ile basladim bugun 69,8 im, azda yesem aliyorum ben, bana SIKI bir diet sart. :KK43:(

CanKusum_427
25-04-10, 12:04
arkadaslar benim yarin et günüm bilen biri bi cevap yazabilirmi lütfen..tavuk kanat yiyebiliyormuyum ben bu et gününde yag koymadan tabiki...yarin mesela 2kasik yagsiz ton baligi 4tane kanat yapsam oluyomu..böyle yapsam mesela sabah 2kasik ton baligi 4kanat ozaman öglende ve aksamda mi yiyecem onu fazla olmazmi ozaman kilo almiyim sonra :KK43:

berrudemir
CanKusum_427
arkadaslar benim yarin et günüm bilen biri bi cevap yazabilirmi lütfen..tavuk kanat yiyebiliyormuyum ben bu et gününde yag koymadan tabiki...yarin mesela 2kasik yagsiz ton baligi 4tane kanat yapsam oluyomu..böyle yapsam mesela sabah 2kasik ton baligi 4kanat ozaman öglende ve aksamda mi yiyecem onu fazla olmazmi ozaman kilo almiyim sonra :KK43:
canım mkanatın derilerini çıkartırsan sorun yok ama sabah ne yersen gün boyu onu yiyorsun ya o yüzden dediğin gibi sabah ton balığı be tavuk yersen diğer öğünlerdede aynısı olacak

bu arada kilom 79 şükür 80in altını gördüğüm günlere:lepi:delikafadulden

CanKusum_427
berrudemir
canım mkanatın derilerini çıkartırsan sorun yok ama sabah ne yersen gün boyu onu yiyorsun ya o yüzden dediğin gibi sabah ton balığı be tavuk yersen diğer öğünlerdede aynısı olacak

tesekkür ederim cevabin icin yarini sabirlaaaa bekliyorummmmmmm :)) ne güzel bende 89 görünce havalara ucacam artik :)))

incilideniz
Sevgi
kızlar dn giremedim sofyadayım şuanda bile bu hafta kupa bende 5 kilo gitti 69a düştüm şuan resim ekleyemicem pazartesi dönünce eski ve yeni halimi yayınlıcam öpüyorum herkeşi

a.s.seni kutluyorum:lepi::dance::hooray: beni cok iyi motive ediyorsunopuyorumnanaktan sana özenip gectiğimiz hafta en az kacamaklı haftayı tamamladımkaydirigubbakcemile2 4,5 kg verdimkaydirigubbakcemile2 hem de sporsuzkaydirigubbakcemile3 diyetin bitincede bizi bırakmaopuyorumnanaktan

jayjay
kızlar merhaba
ben de bir 4 kg vermek istiyorum da yarı yapsam bu dıyetı ne oluyor o zaman?
et kısmını yapamıycam mıdem bulanır oyle et nası yıyım ya gün boyu
onu yapmasam yumurtalı kısma atlasam eksık yapsam bır sakıncası var mı?
a.s. böyle deneyen olmadı:uhm: ama verecek fazla kilon yok et yerine 5. günü yapıp (YANİ İKİ KEZ YOGURT YUMURTA SÜT GÜNÜ) 5 günü tamamlamanı öneririm. TABİİ Kİ KARAR SENİNopuyorumnanaktan

CanKusum_427
a.s.DERİSİZ OLURSA NEDEN OLMASIN. berrudemir gayet güzel yanıtlamış zatenopuyorumnanaktan

berrudemir

a.s.berrucum senide kutluyorumopuyorumnanaktan yolun acık olsunhihoyyyt

incilideniz
25-04-10, 13:04
jayjay
a.s.ben bu diyeti uzun süre yapmıştım. 3 aya yakın. uzun süre yapınca mide kücülüyor ve istah dizginleniyor ve diyeti bırakınca almıyorsunzemuszemus ama kısa sürede verip bırakınca ve eski düzene dönün ce alınırbilmiyorumkismile diyetten sonra dikkat edilmesi gerekir diye düşünüyorumopuyorumnanaktan