Kapriss Cafe

luna88
22-03-10, 13:03
merhaba arkadaşlar

kapriss kafeyi bileniniz gideniniz var mı acaba kadınlar kahvesinin hemen yanı??

minikprenses
22-03-10, 19:03
istanbulda sanırım değil mi??

yani bizim gitme şansımız yok...

luna88
22-03-10, 19:03
evet cnm istanbul taksim kadınlar kahvesi yanı

luna88
24-03-10, 15:03
yok mu bilen baktıran??

kalliope82
3-05-10, 18:05
ben gittim

mondschein_x
3-05-10, 19:05
bende gittim ama beğenmedim

luna88
3-05-10, 20:05
bende gittim bende pek beğenmedim

kalliope82
4-05-10, 07:05
bir tek ben beğenmişim:)

luna88
4-05-10, 09:05
kalliope82
bir tek ben beğenmişim:)
kime baktırdın cnm

kalliope82
4-05-10, 10:05
luna88
kime baktırdın cnm
Orda İmam diye biri vardı, çok şaşırttı beni. Yani şöyle diyeyim normalde sallanıpta tutturulmayacak şeyleri söyledi. Mesela bana senin pembe boğazlı bir kazağın var , bunun eski erkek arkadaşınla ilgisi ne , niye bu kazak önemli dedi, ben şok oldum, çünkü eski erkek arkadaşım beni ilk pembe boğazlı kazaklı fotoğrafla görmüştü.Arkadaşımın arkadaşıydı ve arkadaşımın facebookuna bakarken benim o fotoğrafımı görüyor ve çok beğeniyor... neyse. 2 işi olduğunu söyledi, bu da doğru. Yani bana öyle klasik şeyler söylemedi, atmadı. Hani normalde derler ya işte şöyle bir işte çalışıyor, işleri kötü falan ... adam direkt 2 işi var bu insanın dedi. Telefonda ayrılmışsınız siz dedi, bu da doğru...

Yalnız benim erkek arkadaşımla barışacağımı söyledi ama bu imkansız:) ona da dedim, hayır biz barışmayacağız dedim, görürsün dedi. Gün de verdi ama hiççç sanmıyorum. Gerçekten imkansız. Eğer çıkarsa yazarım buraya, o zaman yuh derim adama gerçekten.

luna88
4-05-10, 11:05
kalliope82
Orda İmam diye biri vardı, çok şaşırttı beni. Yani şöyle diyeyim normalde sallanıpta tutturulmayacak şeyleri söyledi. Mesela bana senin pembe boğazlı bir kazağın var , bunun eski erkek arkadaşınla ilgisi ne , niye bu kazak önemli dedi, ben şok oldum, çünkü eski erkek arkadaşım beni ilk pembe boğazlı kazaklı fotoğrafla görmüştü.Arkadaşımın arkadaşıydı ve arkadaşımın facebookuna bakarken benim o fotoğrafımı görüyor ve çok beğeniyor... neyse. 2 işi olduğunu söyledi, bu da doğru. Yani bana öyle klasik şeyler söylemedi, atmadı. Hani normalde derler ya işte şöyle bir işte çalışıyor, işleri kötü falan ... adam direkt 2 işi var bu insanın dedi. Telefonda ayrılmışsınız siz dedi, bu da doğru...

Yalnız benim erkek arkadaşımla barışacağımı söyledi ama bu imkansız:) ona da dedim, hayır biz barışmayacağız dedim, görürsün dedi. Gün de verdi ama hiççç sanmıyorum. Gerçekten imkansız. Eğer çıkarsa yazarım buraya, o zaman yuh derim adama gerçekten.
cnm ben önce gamzeye baktırmıstım gerçekten güzel seyler söyledi öyle aman aman değildi sonra bnm kuzenim ziyarete geldi onun her zmn baktrdığı yere gtcektik bnde dedim oraya gidelim (biraz morali bozuktu o da çok sever terapi gibi gelir ona) neyse gittik gamzenin izin günüymüş bi çocuk baktı adını htrlamıyorum kuzenim gitti bi geldi eli ayağı titriyor benzi falan atmış nooldu diyoruz felaket seyler bilmiş ben baktrmıcaktım ama merak ettim baktırıcam dedim nese kahve fincanım gitmişti tarot baktı ama ben nasıl tırsıyorum bi iki şey bildi tamam ama öyle ablamınki gibi değildi bnm gözlerimden de ona inanmadığımı anladı sonra bana dedi ki senin falın fallanmış bakılmıyor dedi fal konusunda kapalı bi insansın işte ben deliyim diyo bağırıyor arkadaslarım var kulağıma fısıldıyor diyor bak böyle fısıldıyor bana dedi bende sallamasınlar dedim tamam bildi ama öyle aman aman seyler değildi sonrda hadi kalk git çabuk diye kovdu ablam hala o günü unutmaz

kalliope82
luna88
cnm ben önce gamzeye baktırmıstım gerçekten güzel seyler söyledi öyle aman aman değildi sonra bnm kuzenim ziyarete geldi onun her zmn baktrdığı yere gtcektik bnde dedim oraya gidelim (biraz morali bozuktu o da çok sever terapi gibi gelir ona) neyse gittik gamzenin izin günüymüş bi çocuk baktı adını htrlamıyorum kuzenim gitti bi geldi eli ayağı titriyor benzi falan atmış nooldu diyoruz felaket seyler bilmiş ben baktrmıcaktım ama merak ettim baktırıcam dedim nese kahve fincanım gitmişti tarot baktı ama ben nasıl tırsıyorum bi iki şey bildi tamam ama öyle ablamınki gibi değildi bnm gözlerimden de ona inanmadığımı anladı sonra bana dedi ki senin falın fallanmış bakılmıyor dedi fal konusunda kapalı bi insansın işte ben deliyim diyo bağırıyor arkadaslarım var kulağıma fısıldıyor diyor bak böyle fısıldıyor bana dedi bende sallamasınlar dedim tamam bildi ama öyle aman aman seyler değildi sonrda hadi kalk git çabuk diye kovdu ablam hala o günü unutmaz
:)
Şunu da söyleyeyim, benim de yanımda arkadaşım vardı , o hiç baktırmak istemiyordu, adama da söyledi istemiyorum diye, neyse oturdu sonunda, onunkileri hiç bilemedi, elektrik alamadılar galiba :)

ve bana şey dedi mesela, senin normalde buraya gelme düşüncen yokmuş noldu da birden buraya geldin dedi, ben yine şaşırdım , çünkü biz yolumuzu son anda oraya çevirmiştik, Emre diye fal bakan biri var sinemanın orda oraya gidicektik, oraya kadar gittik , sonra bir anda gel gitmeyelim oraya dedim arkadaşıma ve bu adama gittik:) sen nerden biliyorsun bunları dedim, ben medyumum dedi:)

Bana güzel baktı ama dediğim gibi ilerisini bilebildi mi bişey diyemeceğim, onun ilerisi için söylediklerini dikkate almıyorum , almak istemiyorum.

Tuhaf konuşması olan biri miydi? iri yapılı

luna88
kalliope82
:)
Şunu da söyleyeyim, benim de yanımda arkadaşım vardı , o hiç baktırmak istemiyordu, adama da söyledi istemiyorum diye, neyse oturdu sonunda, onunkileri hiç bilemedi, elektrik alamadılar galiba :)

ve bana şey dedi mesela, senin normalde buraya gelme düşüncen yokmuş noldu da birden buraya geldin dedi, ben yine şaşırdım , çünkü biz yolumuzu son anda oraya çevirmiştik, Emre diye fal bakan biri var sinemanın orda oraya gidicektik, oraya kadar gittik , sonra bir anda gel gitmeyelim oraya dedim arkadaşıma ve bu adama gittik:) sen nerden biliyorsun bunları dedim, ben medyumum dedi:)

Bana güzel baktı ama dediğim gibi ilerisini bilebildi mi bişey diyemeceğim, onun ilerisi için söylediklerini dikkate almıyorum , almak istemiyorum.

Tuhaf konuşması olan biri miydi? iri yapılı

yok cnm esmer kısa boylu biri iranlıyım(!) dedi annemin adını abimin adını falan bildi

kalliope82
luna88
yok cnm esmer kısa boylu biri iranlıyım(!) dedi annemin adını abimin adını falan bildi
hımm, oturuyordu göremedim , belki kısa boyludur:)) ya böyle şivesi farklıydı , farklı konuşuyordu. Adı da tuhaf:) İmam:) kartlarını verdi, üstüne adını yazdı

luna88
kalliope82
hımm, oturuyordu göremedim , belki kısa boyludur:)) ya böyle şivesi farklıydı , farklı konuşuyordu. Adı da tuhaf:) İmam:) kartlarını verdi, üstüne adını yazdı
banada kartını verdi ama adını yazmadı şimdi baktım internetten ozan dı galiba sana bakamadım kapalısın fala su falına gel dedi

kalliope82
luna88
banada kartını verdi ama adını yazmadı şimdi baktım internetten ozan dı galiba sana bakamadım kapalısın fala su falına gel dedi
boşver su falını, daha fazla para için öyle demiştir:) su falı daha pahalı bildiğim kadarıyla

başka bildiğin güzel bir yer var mı:) çok daraldım da bu aralar:)

mondschein_x
4-05-10, 13:05
kalliope82

bende baktırdım ona banada eski erkek arkadaşın sana geri dönecek dei 4 hafta içinde ama sen kabul etmeyeceksin dedi bende dedim imaknsız ben dört gözle o günü bekliyorum bakalım 1 hafta geçti kaldı 3 hafta sonucu yazarım:)))

mondschein_x
bide bana kısmetin kapalı açalım dedi 150 lira istedi ama sen misafirsin 50 ver dedi:)))

luna88
kalliope82
boşver su falını, daha fazla para için öyle demiştir:) su falı daha pahalı bildiğim kadarıyla

başka bildiğin güzel bir yer var mı:) çok daraldım da bu aralar:)
mona lisa var cnm bnm kuzenim oraya çok sık gider orda dilek var onun söylediği birsey su anda gerçek olmak üzere ben pek naktırmadım birde kadınlar kahvesi var ama orayı pek beğenen yok birde duymuştum biryerden bakırköyde dejavu cafe varmış çok ünlüymüş zaten randevuyla çalışıyormuş isminle falan karsılıyormuş seni

mondschein_x
bide bana kısmetin kapalı açalım dedi 150 lira istedi ama sen misafirsin 50 ver dedi:)))
hadi ya:roflol:

kalliope82
4-05-10, 20:05
mondschein_x
bende baktırdım ona banada eski erkek arkadaşın sana geri dönecek dei 4 hafta içinde ama sen kabul etmeyeceksin dedi bende dedim imaknsız ben dört gözle o günü bekliyorum bakalım 1 hafta geçti kaldı 3 hafta sonucu yazarım:)))
benim 1 hafta kaldı:))) bana kabul ediceksin ve evleneceksiniz dedi. Benim gerçekten imkansız:)

kalliope82
4-05-10, 20:05
luna88
mona lisa var cnm bnm kuzenim oraya çok sık gider orda dilek var onun söylediği birsey su anda gerçek olmak üzere ben pek naktırmadım birde kadınlar kahvesi var ama orayı pek beğenen yok birde duymuştum biryerden bakırköyde dejavu cafe varmış çok ünlüymüş zaten randevuyla çalışıyormuş isminle falan karsılıyormuş seni

Kadınlar kahvesini ben de beğenmiyorum. Dejavuyu duymadım

mondschein_x
5-05-10, 05:05
kalliope82
benim 1 hafta kaldı:))) bana kabul ediceksin ve evleneceksiniz dedi. Benim gerçekten imkansız:)
senin daha az zaman kalmış:))hbr ver banada merak ettim bende ona göre umutlanayım

luna88
5-05-10, 06:05
kalliope82
bende merak ettim banada haber ver:nazar:

kalliope82
mondschein_x
senin daha az zaman kalmış:))hbr ver banada merak ettim bende ona göre umutlanayım
evet bana 3 hafta vermişti, 2 si gitti kaldı 1 hafta:)) yazarım buraya

ama dediğim gibi bana göre imkansız

kalliope82
luna88
bende merak ettim banada haber ver:nazar:
:) yazarım buraya

morpelikan
5-05-10, 12:05
kızlar ne kadara bakıyo bu kapris cafedekiler ?

mondschein_x
5-05-10, 13:05
morpelikan
tarot ve kahve 12.5 ama diyolarki su baktırsan daha iyi olur su falı 30 muş bide kısmet açıyolar:)))oda 150 tam bi para tuzağı gidersen sakın aldırış etme söylediklerine kahve baktır

kalliope82
morpelikan
10 tl ye kahve +tarot bakmıştı, 2 hafta önce

kalliope82
mondschein_x
tarot ve kahve 12.5 ama diyolarki su baktırsan daha iyi olur su falı 30 muş bide kısmet açıyolar:)))oda 150 tam bi para tuzağı gidersen sakın aldırış etme söylediklerine kahve baktır
senden niye 12,5 almış, bana 10 dedi :)

morpelikan
5-05-10, 14:05
ya fal bakabilen her türlü bakar bnce suya falan gerek yok oyüzden hele ki fiyat farkı varsa=)

mondschein_x
5-05-10, 14:05
kalliope82
senden niye 12,5 almış, bana 10 dedi :)
bilmem geçen hafta pzt gittim demekki zam gelmiş:))ya ben arkadaşın itmesini önermem ama sen ne düşünüyosun

morpelikan
5-05-10, 15:05
aa tavsiye etmiyomusunuz ama bi arkadaş annemin abimin adını bildi falan demiş başka birinden mi bahsediodu =)

luna88
5-05-10, 15:05
morpelikan
aa tavsiye etmiyomusunuz ama bi arkadaş annemin abimin adını bildi falan demiş başka birinden mi bahsediodu =)
cnm kafedeki ozan dı sanırım işte kuzenimin baya bişeyini bildi bnm pek bilemedi isim falan söyledi mesela abinin adı mehmetse "mehmet kim onla şöyle şöyle olucak" falan dedi

mondschein_x
5-05-10, 17:05
ben teyzemle gittim bana iranlı birisi baktı isim bildi evt ama saçmaladı diğer konularda eski erkek arkadaşımın adını söyledi sadece ya oda a e harfi var kim dedi bilmem dedi sonra o u var dedi ben atladım hemen oda tahmin etti onun dışında hep kısmetin kapalı yok kısmetin kapalı su falı bakalım dedi elle tutulur sadece barışacaksınız dedi o kadar teyzemede kapalı bi kadın baktı oda beğenmedi sen bilirsin bu benim yorumum ben daha önce izmirde baktırdım kadın hayatımı dökmüştü geçmiş gelecek hiçbirşey bırakmadı belki ondan beğenmedim:)))

kalliope82
5-05-10, 18:05
mondschein_x
bilmem geçen hafta pzt gittim demekki zam gelmiş:))ya ben arkadaşın itmesini önermem ama sen ne düşünüyosun
olabilir:))

Bana İmam güzel baktı yazdığım gibi.. Sallanıpta tutulamayacak şeyler söyledi;ama gelecek için bilemiyorum tabi, benim eski erkek arkadaşımla barışmam olanaksız bişey, hem de 1 hafta içinde :))) o yüzden gelecek için bişey diyemiyorum, geçmiş ve şu an için çok güzel baktı

kalliope82
luna88
cnm kafedeki ozan dı sanırım işte kuzenimin baya bişeyini bildi bnm pek bilemedi isim falan söyledi mesela abinin adı mehmetse "mehmet kim onla şöyle şöyle olucak" falan dedi
şimdi sen yazınca benim de aklıma geldi, bana da Mustafa diye çok yakın bir arkadaşın var seni çok seviyor dedi.Yani öyle senden hoşlanıyor falan değil arkadaş olarak çok seviyor değer veriyor anlamında. Benim en yakın arkadaşım gerçekten Mustafa:)

Bana bakanın adı İmam ama Ozan diil.

mondschein_x
ya inşallah geleckle ilgili söyledği çıkar :)))

kalliope82
mondschein_x
ya inşallah geleckle ilgili söyledği çıkar :)))
ben ona imkansız dedikçe o bekle gör dedi. İmkansız olduğunu bildiğim halde ufaktan merak ediyorum:))

mondschein_x
5-05-10, 19:05
banada öyle dedi geri dönecek ama sen istemeyeceksn dedi geri çevireceksin dedi ben imkansız dedim ben dört gözle bekliyorum gelsin diye:))hemde 1 ay içinde hani deseki 6 ay falan neyse belki araya başkaları girer derim ama bakalım göreceğiz bekliyorum

luna88
5-05-10, 20:05
kalliope82
şimdi sen yazınca benim de aklıma geldi, bana da Mustafa diye çok yakın bir arkadaşın var seni çok seviyor dedi.Yani öyle senden hoşlanıyor falan değil arkadaş olarak çok seviyor değer veriyor anlamında. Benim en yakın arkadaşım gerçekten Mustafa:)

Bana bakanın adı İmam ama Ozan diil.
ismini yanlış da hatırlıyo olabilirim cnm esmer kısa boylu genç biriydi

kalliope82
5-05-10, 20:05
luna88
ismini yanlış da hatırlıyo olabilirim cnm esmer kısa boylu genç biriydi
İmamın saçları dalgalı uzundu, yani uzun dediysem normalden uzun :)

mondschein_x
6-05-10, 09:05
imam zaten iranlı türkçesi bozuk biraz

luna88
6-05-10, 15:05
bana bakanda iranlıyım dedi ama ben inanmamıştım

mondschein_x
uzun saçlımı

luna88
çokta uzun değil önünü yana yatırmıştı sanırım arkaları kirpi kirpiydi

mondschein_x
6-05-10, 17:05
aynı kişi değildi o zaman benim dediğim saçları bağlı türkçesi bozuk zaten sürekli kendini müşterilerini anlattı

lethem
6-05-10, 18:05
kızlar, taksim ve bakırköydeki bir çok kafede fal baktırmışlığım var :)
dejavu, beyoğlu fal merkezi, kadınlar kahvesi, mona lisa,vsss.. geçmişle ilgili bazıları bişiler bilse de gelecekle ilgili bilenini görmedim daha....bilginize:KK66: ama hala moral olsun eğlencelik olsun diye takılırız :p çok da düşünmemek lazım işte çıkmadı hiçbiri..

luna88
6-05-10, 18:05
lethem
kızlar, taksim ve bakırköydeki bir çok kafede fal baktırmışlığım var :)
dejavu, beyoğlu fal merkezi, kadınlar kahvesi, mona lisa,vsss.. geçmişle ilgili bazıları bişiler bilse de gelecekle ilgili bilenini görmedim daha....bilginize:KK66: ama hala moral olsun eğlencelik olsun diye takılırız :p çok da düşünmemek lazım işte çıkmadı hiçbiri..

cnm aynen ben baktırmıyorum artık hiçbiyerde bu grubu açtığımda merak etmiştim sadece acaba kuzenimi şok ettiği gibi başkasınıda şok etti mi yoksa sadece tesadüf mü zaten o gün ben baktırmıcaktım çünkü artık gerçekten sıkmaya başladı beni o eli ayağı titrer gelince merak ettim

hani bazı insanlar baktırır rahatlar mesela kuzenim çok baktırır ona da söylüyorum bana soran herkesede söylüyorum terapiye gidin rahatlayın kuzenim terapi gibi görüyor çünkü ama istemediği bişey duyunca morali çok bozuluyor

kalliope82
7-05-10, 08:05
Symbolda ki Tarığa baktıran var mı.Gelecekle ilgili Symbolda ki Tarık bilmişti bir tek:) Sonradan tekrar gittim ama yoktu, ayrıldı mı acaba

chloes
7-05-10, 11:05
kalliope82
Symbolda ki Tarığa baktıran var mı.Gelecekle ilgili Symbolda ki Tarık bilmişti bir tek:) Sonradan tekrar gittim ama yoktu, ayrıldı mı acaba
Ayrılmadı, pazartesi günleri izinli oluyor. Ben de birçok kez baktırdım ama dedikleri çıkmadı.