aşılama olupta gün sayanlar.........

glşhkc
22-03-10, 22:03
hihoyyythihoyyyt

baldamlasımelis
glşhkc
hihoyyythihoyyyt

güzel ve süreci zor olan bi başlık.bende adet olmayı bekliyorum kısmetse aşılama olucaaam.
2 ya da 3 haftaya buraya yazarım sanırım
hakkımızda hayırlısı tabi

glşhkc
hem heyecan verıcı hem zor ınsallah sonu guzel olur 18 martta yaptılar doktorum ıkız olabılır tutarsa dedı ama nedense her defasında heyecanla bekledıgım adetı bu defa beklemıyorum cunku tutmadıgını hıssedıyorum.......

baldamlasımelis
glşhkc
hem heyecan verıcı hem zor ınsallah sonu guzel olur 18 martta yaptılar doktorum ıkız olabılır tutarsa dedı ama nedense her defasında heyecanla bekledıgım adetı bu defa beklemıyorum cunku tutmadıgını hıssedıyorum.......
öyle düşünmemeye çalış canım yaaa.inş pozitif sonucu görürsün.
ben daha aşılama sürecine bile başlayamamışken kısmet olursa aşılama işimiz sonraki 15 gün ne yapar da düşünmem kafaya takmam diyorum.tabi var o günlere.
allah (cc) yardımcımız olsun inş.güzel günlere doğru.....amiiin

glşhkc
ne kadardır dusunuyosun bebegı.....problem varmı

baldamlasımelis
glşhkc
ne kadardır dusunuyosun bebegı.....problem varmı
malesef evet.
pko var bende.yumurtlama olmuyo.klomen kullandım yine olmadı.iğnelerle yumurta sağlanırsa allah (cc) kısmet ederse aşılama yaptırıcaaaz işte.
1.5 sene oldu evleneli.bi senedir istiyoz ama kısmet olup da gelemedi bebeğimiz.inş ilk aşılamada hayırlısıyla gelir.senin de tabi.

sizde sorun nedir.ne kadardır istiyosunuz???

glşhkc
yumurtalarım gelışmıyordu ve sperm az gelıyodu once klomenle yumurtaları 21mm e ulaştırdı catlatma iğnesı ıle catlattı ve asılama yaptı sorun bu 3 yıldır evlıyız son 5 aydır ugrasıyoruz fakat olmuyor asılama ıle rahmıme zarar verdıgımı dusunuyorum bugun 3. gun ama hala içimde acı var..bıtkısel yontemlerı arastırdım onlara basvuracagım tabı bıde dua:)ilk asılamanmı

baldamlasımelis
22-03-10, 23:03
glşhkc
yumurtalarım gelışmıyordu ve sperm az gelıyodu once klomenle yumurtaları 21mm e ulaştırdı catlatma iğnesı ıle catlattı ve asılama yaptı sorun bu 3 yıldır evlıyız son 5 aydır ugrasıyoruz fakat olmuyor asılama ıle rahmıme zarar verdıgımı dusunuyorum bugun 3. gun ama hala içimde acı var..bıtkısel yontemlerı arastırdım onlara basvuracagım tabı bıde dua:)ilk asılamanmı

çok iyi bi dokotra gitmek lazım
bazıları çok vahşi davranıyorlar.
kısmet olur da aşılama yapılırsa evet ilk aşılamam olacak.

sende de mi pko var o zaman.genelde pko old zaman yumurta gelişmez de.eşinde varikosel mi var?
hakkımızda hayırlısı olsun inş.
neyse ben çıkıyorum.hayırlı olsun aşılaman

uhde
23-03-10, 07:03
merhabalar,

bende gün sayanlardanım 15 martta ilk aşılamamı yaptırdım beklemedeyim Allahım en kısa zamanda hepimize nasip etsin bebiş inş..:Saruboceq:

ankara_06
23-03-10, 15:03
benim daha aşılamam yapılmadı ama bu süreçte bile heycanlıyım
her iğne yapılışında yavruma kavuşacaığımı hayal eidyorum
bendede pko var 4 yıllık evliyim 2 yıldırda istiyoruz
ilk aşılamam nasipse ve ınş kavuşuruzz hepimiz
yarın kontr var...

baldamlasımelis
23-03-10, 17:03
uhde
merhabalar,

bende gün sayanlardanım 15 martta ilk aşılamamı yaptırdım beklemedeyim Allahım en kısa zamanda hepimize nasip etsin bebiş inş..:Saruboceq:

amiiiin. inş.
allah (cc) en kısa zamanda hayırlısıyla kavuştursun bebeklerimize

glşhkc
23-03-10, 21:03
uhde
beraber gun sayacagız o zaman benımde 18 martta yapıldı dılerım umudumuz bosa cıkmaz.gercı nedendır bılmıyorum ama içimden bı ses olmadı dıyor yada hayal kırıklıgından korkuyorum.........

sevilay82
24-03-10, 06:03
uhde
merhabalar,

selam.aynı gün aşılama yaptırmışız.adet günüm geldi aslında ama progestan kullanıyorum belki ondandır.sizde herhangi belirti var mı?

uhde
24-03-10, 07:03
fatmaerdembul
amiiiin. inş.
allah (cc) en kısa zamanda hayırlısıyla kavuştursun bebeklerimize
amin canım inş..:Saruboceq:
glşhkc
uhde
beraber gun sayacagız o zaman benımde 18 martta yapıldı dılerım umudumuz bosa cıkmaz.gercı nedendır bılmıyorum ama içimden bı ses olmadı dıyor yada hayal kırıklıgından korkuyorum.........
15 martta yapıldı benim canım inş... kavuşuruz bebişlerimizeee alkisalkisalkis bende nedense pek olumlu bakamıyorum valla olmadı gibi geliyo banada hayırlısı artık canım inş. vardır :Saruboceq::lepi:
sevilay82
selam.aynı gün aşılama yaptırmışız.adet günüm geldi aslında ama progestan kullanıyorum belki ondandır.sizde herhangi belirti var mı?
canım belirti adet dönemindeki belirtilerin hepsini yaşıyorum farklı hiç birşey yok CADIARZU sende nasıl belirti falan varmı:uhm::uhm:

gulcel.
25-03-10, 21:03
glşhkc
uhde
slm canım..aynı gün aşılama olmuşuzkaydirigubbakcemile3 rabbim hakkımızda hayırlısını versin.umudunu yitirme sakın.. sbayanssulusmileenin sonuç nezaman belli olacak?benimki allah nasib ederse 29 mart ne olur birbirimize dua etmeyi unutmayalım..:Saruboceq:

uhde
26-03-10, 06:03
gulcel.
slm canım..aynı gün aşılama olmuşuzkaydirigubbakcemile3 rabbim hakkımızda hayırlısını versin.umudunu yitirme sakın.. sbayanssulusmileenin sonuç nezaman belli olacak?benimki allah nasib ederse 29 mart ne olur birbirimize dua etmeyi unutmayalım..:Saruboceq:
canım benimde 29 martta belli olacak kısmet olursa :Saruboceq: bu arada Konyalısın galiba, bende Konyalıyım iş nediniyle d.bakırda bulunuyorum :sm_cool::dance:inş. hepimiz güzel haberlerimizi yazarız burayada:Saruboceq::lepi:

sevilay82
26-03-10, 10:03
kızlar bugün aşılamanın 12. günü bende çok belağrısı ve adet sancısı gibibir karın ağrısı var.sizlerdede oluyormu lütfen acil cevap bekliyorumbilmiyorumkismile

uhde
26-03-10, 11:03
sevilay82
kızlar bugün aşılamanın 12. günü bende çok belağrısı ve adet sancısı gibibir karın ağrısı var.sizlerdede oluyormu lütfen acil cevap bekliyorumbilmiyorumkismile
canım aynısı bendede oluyor benimde 12. günüm bugün korkulacak birşey yok merak etme:1hug:

NuRBeN
Kızlar bende pkoluyum ve, dün saat 12'de ilk aşılamamı yaptırdım. Şimdi büyük bir heyecanla 13 nisanı bekliyorum, umarım hasta olmam.

uhde
NuRBeN
Kızlar bende pkoluyum ve, dün saat 12'de ilk aşılamamı yaptırdım. Şimdi büyük bir heyecanla 13 nisanı bekliyorum, umarım hasta olmam.
inş.canım bebeişin gelir ve mutlu haberleri verirsin bizlerehihoyyyt:teytey:

sevilay82
26-03-10, 14:03
uhde
canım aynısı bendede oluyor benimde 12. günüm bugün korkulacak birşey yok merak etme:1hug:[/QUOTE

inşallah hayırlısı olur.birkaç daha sorum olacaktı:
1.ben iğnenin 20.gününde aşılama oldum sizce bu adet gününü geciktirir mi?
2.test zamanı gelipte hala adet olmadıysam hamile olma olasılığım yüzde kaçtır?
3.karın ağrıları olumlu mu olumsuz yönde mi işarettir?
4.progestan hapı kullanıyorum hap adeti geciktirir mi?:ecrin_bebek:

glşhkc
26-03-10, 19:03
gulcel.
slm gulcel
benım adet tarıhım 1 nısan saka gunu
bıyerde okudum once senın durumundakıler ıcın dua edecekmıssın bende hep ole yapıyorum artık
rabbım benım gıbı bekleyen herkeze bebıs nasıp etsın umarım emeklerımız bosa cıkmaz ve hamıs oluruz dualarım sızlerle............

glşhkc
26-03-10, 19:03
NuRBeN
slm nurben
insallah olmazsın..
bekledıkce gun gecmıyo dımı beklemesende olmuyo
ne zor işlermıs ya:KK43:(((
agrıların olacak benım 1hafta gectı asılama olalı daha yenı kendıme geldım belım kasıklarım cok agrıdı bol bol dınlen tavsıye sana...

gulcel.
26-03-10, 21:03
glşhkc
slm gulcel
bıyerde okudum once senın durumundakıler ıcın dua edecekmıssın bende hep ole yapıyorum artık
rabbım benım gıbı bekleyen herkeze bebıs nasıp etsın umarım emeklerımız bosa cıkmaz ve hamıs oluruz dualarım sızlerle............
sağol cnm iyi dileklerin için.. bendende sana rabbim emeklerini ve emeklerimizi boşa çıkarmasın inş..benim sonuç 29 martta belli olacak inş..

kayse
27-03-10, 17:03
merhaba arkadaşlar bende dün aşılama oldum 9 martı bekliyorum.size şunu sormak istiyorum aşılama işleminde ve sonrasında çok şükür hiçbir ağrı sızı acı hissetmedim.2.ci günüm sanki dün bu işlemi yaptırmadım.ne psikolojik ne fizyolojik bir sıkıntı yaşamıyorum.normal mi sizce yani en ufak bir belirti olmalımıydı?

ankara_06
27-03-10, 21:03
evet bende bu kervana katıldım bugün aşılama oldum
kaysecim 9 nisan demek istedin galiba dimi:)))
bendende aynı gün test istedi dr um
ınş sende bende kavuşuruz canım

ankara_06
27-03-10, 21:03
NuRBeN
bende pko luyum benimde bugün oldu aşılamam
ama dr benden 9 nisanda kan istedi
senden geç istemiş,olsun geç olsun güç olmaısn ınş

kayse
28-03-10, 11:03
ankara_06
evet bende bu kervana katıldım bugün aşılama oldum
kaysecim 9 nisan demek istedin galiba dimi:)))
bendende aynı gün test istedi dr um
ınş sende bende kavuşuruz canım
evet canım 9 nisan...İnşllah Rabbim bizi sevindirir.

gulcel.
28-03-10, 12:03
kayse
merhaba arkadaşlar bende dün aşılama oldum 9 martı bekliyorum.size şunu sormak istiyorum aşılama işleminde ve sonrasında çok şükür hiçbir ağrı sızı acı hissetmedim.2.ci günüm sanki dün bu işlemi yaptırmadım.ne psikolojik ne fizyolojik bir sıkıntı yaşamıyorum.normal mi sizce yani en ufak bir belirti olmalımıydı?
canım benimde okadar çok ağrım olmadı herkesin bünyesi farklı sadece göğüslerde şişlik oldu ve azıcık bel ağrısı..

kayse
28-03-10, 12:03
gulcel.
canım benimde okadar çok ağrım olmadı herkesin bünyesi farklı sadece göğüslerde şişlik oldu ve azıcık bel ağrısı..
canım tşk ederim.Bende kendi kendime ters giden bişeyler var diye düşüüyordum nerdeyse.Senin kaçıncı aşılamandı?sonuç belli oldumu?

gurseda
29-03-10, 05:03
a.s. uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ama üye olmak bugüne kısmetmiş hihoyyyt
bende 22 martta 2.aşılamamı yaptırdım heyecanla bekliyorum:Saruboceq: ilkinde nasip olmadı inşaallah bu kez Rabbim yüzümü güldürür:Saruboceq: ayyy beklemekkkk ne zor zanaat yaaa...Rabbim hepimize yardım etsin meleklerimize bir an önce kavuştursun inşaallah..opuyorumnanaktan

sevilay82
29-03-10, 11:03
kızlar bugün aşılamanın 15.günü test sonucum hcg 38 çıktı doktor olumlu diyor insallah böyle devam eder diye bekliyorum

gulcel.
29-03-10, 11:03
kayse
canım tşk ederim.Bende kendi kendime ters giden bişeyler var diye düşüüyordum nerdeyse.Senin kaçıncı aşılamandı?sonuç belli oldumu?
benimde ilk aşılamamdı sonucu biraz önce aldım negatif.. rabbim hayırlısını versin..sizlerin iyi haberlerini alalım inş..

ankara_06
29-03-10, 16:03
3.günüm bugün daha çook var sonuca Rabbim ınş banada nasip eder hamileliği ve sağlıcakla kucğaıma almayı..

ankara_06
29-03-10, 16:03
gulcel canım üzüldüm insan dicek bişey bulamıyor maalesef,ınş kendiliğinden gelir yavrun canım

gurseda
29-03-10, 17:03
gulcel.
benimde ilk aşılamamdı sonucu biraz önce aldım negatif.. rabbim hayırlısını versin..sizlerin iyi haberlerini alalım inş..
:teselli: hayırlısı olsun kardeşim Rabbim hepimize tez vakit hayırlı tombiş tombiş yavrular verip bütün acılarımızı unuttuırsun inş.. benimde ilk aşılamam olmadı 8 gün önce ikincisini yaptık Rabbim nasip ederse inş.. beklemek çoookkk zor...fisfisfis

glşhkc
29-03-10, 18:03
gulcel.
gülcel hayorlısı olsun bu yolda pes etmek yok moral bozmakta yok devam:)))
benımde az kaldı 1 nisanı beklıyorum......

gulcel.
30-03-10, 08:03
hepinizden allah razı olsun..allahım bekleyen herkesin yüzünü güldürsün inş..

kayse
30-03-10, 17:03
gülcelcim hayırlısı olsun hakkında...Hiç birşey sebepsiz olmuyor.Şüphesiz her şerde bir hayır vardır.Rabbim hepimize yardm etsin.

gurseda
30-03-10, 20:03
yaaa ne zor şey beklemek...yok mu şöyle güzel haberler verip bizi mutlu edecek kimse oralar da huuuu... bugün aşılamamın 9.günü ilkinde 10. gün adet görmüştüm:KK43: psikolojikman sanki her an adet görecekmişim gibi oluyorum kızlar yaaaa...

ankara_06
30-03-10, 20:03
aşılama olupta benim kadar dikkat etmeyen yoktur sanırım,sadece 2 gün yattım onun dışında hergün yarım saat yol gittim yarım saatde döndüm.h.sonu sınav için 10 saat ankaraya gidicem,yarında çanakkaleye gidicem ne yapayım birsürü iş var..ama iyi tarafı bu yoğunlukta aklıma gelmiyor:))

uhde
31-03-10, 05:03
merhaba arkadaşlar benimde tutmadı aşılamam maalesef inş. sizinkiler tutar

gulcel.
31-03-10, 08:03
uhde
hayırlısı olsun uhdecim üzülme

NuRBeN
31-03-10, 12:03
glşhkc
slm nurben
insallah olmazsın..
bekledıkce gun gecmıyo dımı beklemesende olmuyo
ne zor işlermıs ya:KK43:(((
agrıların olacak benım 1hafta gectı asılama olalı daha yenı kendıme geldım belım kasıklarım cok agrıdı bol bol dınlen tavsıye sana...
glşhkc benim aşılama günü ve ertesi günü , toplam 2 gün kadar karın ağrım oldu, iyki az oldu çünkü sadece o gün dinlenebildim, hihoyyytzaten haftada 6 gün çalışıyorum.:sinifsinif:
ALLAH'tan çalışma ortamım rahat... zemuszemus Tek 1 gün iznim var ondada elimi nereye atacağımı şaşırıyorum doğrusu.
Ama haklısın bekledikçe gün geçmiyor, ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLUR İNŞALLAH.

NuRBeN
31-03-10, 13:03
glşhkc
slm gulcel
Evet, bende bunu biliyorum, BAŞKALARINA DUA EDECEKİN Kİ ; onların melekleride sana dua edsin... Dualarım sizlerle...:nazar:
HEPİMİZ HAMİŞ OLALIM,
EŞLERİMİZE NASIL SÖYLEYİPTE SÜPRİZ YAPALIM DİYE DÜŞÜNELİM,
ÇOCALARIMIZI ALIP, BEBEK ALIŞVERİŞLERİNE ÇIKALIM,
BEBEKLERİMİZİN MEVLÜT ŞEKERLERİNİ HAZIRLAYALIM,
ANNEANNELERİ VE BABAANNELERİ MUTLU EDELİM.......
O Kadar çok yazmak istediğim şey var ki, RABBİM HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH.:nazar:

NuRBeN
ankara_06
bende pko luyum benimde bugün oldu aşılamam
ama dr benden 9 nisanda kan istedi
senden geç istemiş,olsun geç olsun güç olmaısn ınş
Arkadaşım ben aynı zamanda pcoluyum, 13 mart adetimin 1. günü. Geçen ay da doktorum 24.gün hasta olursun demişti ama 28. günde oldu. Bende kendimi pek fazla ümitlendirmeden 13 nisanı beklemek istiyorum, zaten fazladan 4-5 gün geçerse gebelik ihtimalimde artacak. Arkadaşlar bıktım artık testte tek çizgi görmekten, aynı teste saatler sonra bile tekrar baktığımı biliyorum, sırf silikte olsa belki 2. çizgiyi görürüm diye...
Ama artık rahat bıraktım,olacağına varır herşey, sabretmek lazım.kaydirigubbakcemile5

NuRBeN
gulcel.
gulcel, hayırlısı olsun arkadaş, hepimiz duacınız...

ankara_06 , beklemek zor ama yapacak bişey yok... Bende bekliyorum

glşhkc, İNŞALAH 1 Nisan'da bol bol güler eğleniriz, sevinçten gözyaşları dökeriz

NuRBeN
uhde
Hayırlısı olsun uhdecim, sıkma canını, devam edicez inatla...
Yürekten istemeye devam... vereliniortak

kayse
31-03-10, 15:03
arkadaşlar iyi akşamlar bu gün 6cı günüm aşılamada.ılk gün dahil hiiiiiiiiiç durmadan dinlenmeden sürekli aktif halde iş yaptm gezdim.hiç ağrı sancı herhangi bir belirti vs bişey yok.sanki o günü hiç yaşamadım.Valla ben bu duruma şaştım.çalıştığm için çokta kafama takamıyorum ancak bu durumunda çokta normal olmadığını düşünüyorum.benim durumumda olan var mı?
sizce tutabilir mi?üstelik tek yumurtam vardı.bir hafta ilişki önerdi ? kısacası bana söyleyebilecek bişeyiniz var mı?

gurseda
1-04-10, 05:04
merhaba arkadaşlar..günlerce bu sitede aşılama ile hamile kalanları takip edip umut aradım ve hep birgün kızlar hamileyiiiiimmmm...deyip benim gibi olan herkese umut olmayı hayal ettim ama bugün benim için ikinci umutta bitti:KK43: ilkinde olduğu gibi tam aşılamamdan dokuzbuçuk gün sonra aynı saatte adet gördüm..söylenecek ne çok şey var aslında ..söylenemeyen... bekleyen tüm kardeşlerime Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin..benide dualarınızda unutmayın emi..