Biberiye yağı ile 1.5 haftada 5 cm inceldim

_seLinN_
27-03-10, 10:03
kzlar bnm derdim göbüşüm.. uygulamaya baslamadn önce 87 cmdi 1.5 hfta oldu snrm 82 cm oldum yaptığımda biberiye yağı sürüp üstüne bisey sarmak deneyin cok etkili oluyo.. bide bnm karın kaslarım cok iyi ama üst kısmı bildiğin yağ :KK70: nasıl kurtulcam bilemiyorum yardımcı olursnız cok sevincem

oyuncu1234
27-03-10, 11:03
biberiye yağı mı;? peki sürdükten sonra hareken etmek gerekiyo mu? ve üzerine ne sarıyorsn

rukiyesahin
_seLinN_
kzlar bnm derdim göbüşüm.. uygulamaya baslamadn önce 87 cmdi 1.5 hfta oldu snrm 82 cm oldum yaptığımda biberiye yağı sürüp üstüne bisey sarmak deneyin cok etkili oluyo.. bide bnm karın kaslarım cok iyi ama üst kısmı bildiğin yağ :KK70: nasıl kurtulcam bilemiyorum yardımcı olursnız cok sevincem
tebrik ederim.iyi bi yöntem.nekadar beklettin ve hergünmü uyguladın yanında diyet sporda yaptınmı?

_seLinN_
oyuncu1234
biberiye yağı mı;? peki sürdükten sonra hareken etmek gerekiyo mu? ve üzerine ne sarıyorsn
ben hareket yapmadım gece yatarken sürdüm sbaha kadar baya terliyo su kaybı olamaz arkdaslar 5 cmlik su kybı olcağını sanmıyrum ben burdan grüp denemistm cokta memnun kaldım

_seLinN_
rukiyesahin
tebrik ederim.iyi bi yöntem.nekadar beklettin ve hergünmü uyguladın yanında diyet sporda yaptınmı?
gece sürüp sardım sbaha kadar durdu öyle spor diyet yapmadım yapsam cok iyi olablr ama dyanamıyorum gün asırı cikolatamıda yedim tatlıda yedim ama abartmadn kendini kısıtlmadan dha iyi oluyo bnce

kuzeymila
27-03-10, 16:03
bende 4 gündür biberiye yağnı göbeğime belime sürüp streç film sarıorm,yürüyüşe .çıkıorum tempolu 1.5 saat yürüyorum. incelme olduğunu hissediorum, ama ölçmedim,kesinlikle işe yarıcağını düşünüorum ama sürüp yatmakla olmaz kesinlikle terleticek bi spor yapılmalı,dururken incelmez emek lazm...

fiyonk_
27-03-10, 18:03
her yerimize başka bi yağ... sonumuzu merak ediyorum. kaydirigubbakcemile3 benim de belimi inceltmem lazım 5 cm. :sinifsinif:

MutlulukRecetem
27-03-10, 18:03
Merakimi baslayin,ne biberiye yagsi bu??aktarlardan alabilecegimiz mi??

magdelena
27-03-10, 19:03
neyle sarcaz cnm?streçlemi acaba

_seLinN_
MutlulukRecetem
evt aktarlarda oluyo cnım gidip sorarsan gösterirler sana bendekinin cok hos bi kokusu var üstelik göbeğimde yumuşacık oldu :KK70:

_seLinN_
magdelena
neyle sarcaz cnm?streçlemi acaba
canım cok yöntem var bende lanaform var onla yatıyorum ama mesela streçle srıp üstüne korse giyebilirsin

_seLinN_
mirayy84
bende 4 gündür biberiye yağnı göbeğime belime sürüp streç film sarıorm,yürüyüşe .çıkıorum tempolu 1.5 saat yürüyorum. incelme olduğunu hissediorum, ama ölçmedim,kesinlikle işe yarıcağını düşünüorum ama sürüp yatmakla olmaz kesinlikle terleticek bi spor yapılmalı,dururken incelmez emek lazm...
benimde zamanım olsa keske bende cıkabilsem ama olmuyo mlesef bu kdrınada sükr yinede inceliyorum

kuzeymila
28-03-10, 08:03
_seLinN_
benimde zamanım olsa keske bende cıkabilsem ama olmuyo mlesef bu kdrınada sükr yinede inceliyorum
doğru sölüosun çalışanlar için spora vakit ayırmak zor olur.ama evde mekik çekmek bile çok faydalı..yürüyüşe çıktığım ilk sabahlar biber yağı sürmüodum,daha sonra sürmeye başladım,daha fazla terlettiğini farkettim..normalde pek terlemeyen biri olduğum halde streç film su gibi olmaya başladı,deli gibi terlio göbek ve bel bölgem,ama streç filmi çok sarmsam biraz koştuğumda yukarı çıkıo,dün avondan selült kremi aldım yanında inceltici kemer veriolar hediye,onuda tkıcam bakalım 1 ayda sonuç alırım heralde,5 kilo versem yeter bana zatena.s

kuzeymila
28-03-10, 08:03
MutlulukRecetem
evet aktararda var,5 tl bişeydi sanırım,uçucu bi yağ sürdüğünde bi sıcaklık hissediosun kokusu viks gibi kötü deil zaten anında uçuo,kesinlikle çok terletioosempatiksalakcinni

_seLinN_
28-03-10, 09:03
mirayy84
doğru sölüosun çalışanlar için spora vakit ayırmak zor olur.ama evde mekik çekmek bile çok faydalı..yürüyüşe çıktığım ilk sabahlar biber yağı sürmüodum,daha sonra sürmeye başladım,daha fazla terlettiğini farkettim..normalde pek terlemeyen biri olduğum halde streç film su gibi olmaya başladı,deli gibi terlio göbek ve bel bölgem,ama streç filmi çok sarmsam biraz koştuğumda yukarı çıkıo,dün avondan selült kremi aldım yanında inceltici kemer veriolar hediye,onuda tkıcam bakalım 1 ayda sonuç alırım heralde,5 kilo versem yeter bana zatena.s
:KK70: o zaman iyi bn bugün tekrar baktım 2 cm daha gitmis :KK70: cok mtluyum vllha :KK70: yttığım yerden zayıflıyorum keske zamanım olsa sporda yapabilsem

kuzeymila
28-03-10, 09:03
_seLinN_
:KK70: o zaman iyi bn bugün tekrar baktım 2 cm daha gitmis :KK70: cok mtluyum vllha :KK70: yttığım yerden zayıflıyorum keske zamanım olsa sporda yapabilsem
toplam kaç cm inceldin vede tam olark neyle sarıosun korse mi giyiyosun? heh bide masj yapıomusun yağı sürdükten sonra:uhm:

_seLinN_
28-03-10, 19:03
mirayy84
toplam kaç cm inceldin vede tam olark neyle sarıosun korse mi giyiyosun? heh bide masj yapıomusun yağı sürdükten sonra:uhm:
baslangıçta 87di smdi 80 bn lanaform almıstım onla yatıyorum teride kumasta kalıyo iyi oluyo masajda yapıyorum ama öyle saatlerce falan değl sürüorum sonra bi kac dkka masaj yapıyrm o kdar

kralichee
denemek lazım.paylaşım için çok teşekkürler.

kralichee
mirayy84

avonun inceltici kemeri iyi mi?

tavsiye edermisin?

kuzeymila
kralichee

avonun inceltici kemeri iyi mi?

tavsiye edermisin?
bilmiorum ki cnm daha dün sipariş verdim salı günü gelir heralde,bi deniyim işe yararsa sölerim size,geçen sene yok satmış öle dedi temsilci.

kuzeymila
_seLinN_
baslangıçta 87di smdi 80 bn lanaform almıstım onla yatıyorum teride kumasta kalıyo iyi oluyo masajda yapıyorum ama öyle saatlerce falan değl sürüorum sonra bi kac dkka masaj yapıyrm o kdar
7 cm çok ii bi rakam ya hiç spor yapmadan sadece lanoform ve yağ ile oluosa boşuna yürümiyim bnde okadar:nazar: okadar çok yürüyorum ki ayak parmaklarım kanıyo birinie sürtmekten, alta bacağımın ağrısındn gece uyuyamıorum bazen,ama pes etmiorum hırsla devam :lepi: karşılığını alırım inşşa.s

netertua
30-03-10, 16:03
bende deniyeyim madem.

bilgi için teşekkürler.

_seLinN_
30-03-10, 16:03
mirayy84
7 cm çok ii bi rakam ya hiç spor yapmadan sadece lanoform ve yağ ile oluosa boşuna yürümiyim bnde okadar:nazar: okadar çok yürüyorum ki ayak parmaklarım kanıyo birinie sürtmekten, alta bacağımın ağrısındn gece uyuyamıorum bazen,ama pes etmiorum hırsla devam :lepi: karşılığını alırım inşşa.s
bırakma skın benm zmanım olsa bende yürücm ama zman ayıramıyorum ona

eysan10
30-03-10, 17:03
Hemen yapıım çok güzel bi paylaşm olmuş teşekkürler:lepi: 5 cm versem yeter zatende gtmıoki mirmirmirmir

cemre25
30-03-10, 17:03
bende alırsam yapıcam yarında kıllanma yapar mı acaba bölgede ?

_seLinN_
30-03-10, 18:03
cemre25
bende alırsam yapıcam yarında kıllanma yapar mı acaba bölgede ?
yok canım öyle bi etkisini görmedim hic görürsem bilgilendirirm sizi

_seLinN_
30-03-10, 18:03
eysan10
Hemen yapıım çok güzel bi paylaşm olmuş teşekkürler:lepi: 5 cm versem yeter zatende gtmıoki mirmirmirmir
bnmde öyle diodum cnım dne vazgeçemiceksn 2 hftada 7 cm incldim cok ii yani bana göre

eva__
30-03-10, 19:03
Bu bacaklara da etkili olur mu acabaa arkadaşlar,bilginiz var mı ?

baddem
31-03-10, 08:03
Bende aldım biberiye yağını biran önce başlıcam ama bi sorum var biberiye ağının üstünde 100-200 ml suya 1-2 damla damlatıp vücudunza sürün diyo.Siz nasıl yaptınız acaba?

oglananasi
sırf yağı kullan bence sulandırınca etkisi azalır bende haftaya doğum yapacağım inşallah korse takıyolar ya her gün belime göbeğime sürer öyle takarım ne iyi olur

m.joYy
evet kullandım bende cok faydalı

prediletto
7 cm miii ohaoldumsmile hemen başlıyorum ben de kaydirigubbakcemile2

netertua
31-03-10, 11:03
her şeyde olduğu gibi bitkisel yağların da sahtesi varmış arkadaşlar.

ayçiçek yağı ve bitki esansı karıştıryorlarmış.

güvenilir marka almak lazım.

konuyu açan arkadaş sizinki ne marka??

_seLinN_
31-03-10, 19:03
eva__
Bu bacaklara da etkili olur mu acabaa arkadaşlar,bilginiz var mı ?
bacaklarımdada kullanmaya baslıyorm cnm bi kac gün snra bilgilerndirim seni

BeyazPerim
31-03-10, 19:03
cnm kokusu çok yogun degil mi ben surdugumde butun odaya yayılıyor kokusu :kedi:

eva__
31-03-10, 21:03
_seLinN_
bacaklarımdada kullanmaya baslıyorm cnm bi kac gün snra bilgilerndirim seni
Sabırsızlıkla bekliyorum canım eyvahedigeldismile

_seLinN_
1-04-10, 06:04
netertua
her şeyde olduğu gibi bitkisel yağların da sahtesi varmış arkadaşlar.

ayçiçek yağı ve bitki esansı karıştıryorlarmış.

güvenilir marka almak lazım.

konuyu açan arkadaş sizinki ne marka??
sorun olmaz ins bnmkinin markası sefer yasemin

Green33
1-04-10, 07:04
ya bende kullanmak istiorum 2.5 ay önce doğum yaptım göbeğim kaldı ama biberiye olması beni biraz düşündürdü çatlaklarım var acaba yakarmı die korkmadım değil 7 cm çok iimiş yaaa

_seLinN_
1-04-10, 08:04
kzlar sper bisey bu smdi ölctüm bacaklarımdan ve kalcadan 2ser cm gitmis tek sferde bu snuc benm icn cok güzel ya insllah incelicez hepberaber :lepi:

pamuksaten
1-04-10, 11:04
süpersin kutluyorum seni yağı sürüp streç sarmadan korseyi taksam olmazmı acaba canım ya daha pratik acil cevabını bekliyorum bilmiyorumkismile

moonshine76
1-04-10, 15:04
Selincim lanaform pamuklu ici yagi emmiyormu ??

_seLinN_
1-04-10, 17:04
pamuksaten
süpersin kutluyorum seni yağı sürüp streç sarmadan korseyi taksam olmazmı acaba canım ya daha pratik acil cevabını bekliyorum bilmiyorumkismile
cnım hic denemedm öyle ama strec cok rahatsız ediyo ytarken insanı dene bu akşam yrın sonucları bizede bildirirsn

_seLinN_
moonshine76
Selincim lanaform pamuklu ici yagi emmiyormu ??
hyr olduğu gibi klıyo yağ sdce teri emiyo strecle arasındaki en byük fark zten strec cok rahatsız ediyo beni

moonshine76
benimde var lanaform ama yaglahicdenemedim pamugu ceker gibi ama iyice yediriyosun sanirim yagi. birde senin yag ka ml büyük sisemi yoksa ucucu yagmi ufak sisede ?

eysan10
1-04-10, 19:04
_seLinN_
bnmde öyle diodum cnım dne vazgeçemiceksn 2 hftada 7 cm incldim cok ii yani bana göre
Bugün aldım canm ya başladım bile şuan streçliim hatta :teytey: İnşallah bnde 7 cm verebilirm hadi bakalımmm hayrlısıııı hepimiz içinnn :1hug:

CaNeM
2-04-10, 05:04
bende başladım 3.günüm ilk gün yağı sürdüm streç film sarıdım biraz spor yaptım terlemişti uyudum daha çok terlesin diye ama sabah terim kurumuştu sinirlerim bozuldu dün sarıp yürüyüse çıktım ve hemen eve gelip temizledim terimi bu şekilde devam edecem inş. faydasını görürüm

Kelebk
2-04-10, 11:04
Kızlar bacaklarada sürülebilir demi aynıanda??? denicem ona göre

_seLinN_
2-04-10, 18:04
Kelebk
Kızlar bacaklarada sürülebilir demi aynıanda??? denicem ona göre
ben yaptım dneyeblirsn sende

BeyazPerim
sadece geceleri yatarken mı sürüyorsun ?

Yağmurseli
Ayyy bu gerçekse süperrrrr hihoyyyt