Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

dus
7-12-10, 18:12
aman yarabbim tedaviye bile ilginc basladım su yumosları bi görsem cumartesi rahatlıyacagım valla

imoje
7-12-10, 19:12
tatlim gorursun sen merak etme.. hatta bence baya cok gorecek gibisin bak cok iyi hazirlandin... icini dedigim gibi ferah tut.. panik yok.. oki mi?

starsuzie
7-12-10, 20:12
imojumm henrinin çiftliğine bi sor bakem..:KK1:

bu kutudan sonrakini daha iyisi varsa onu alırım...bu haplar karışıpzehirlemesin bizi yawss:KK53:

abarttık mı acep?

dus
imojcum suzicim canlarım sagolun rahatladım valla

starsuzie
rahat ol bol bol dua etmek lazım..Allahım emeklerimizi boşa çıkartmasın inş...amin

nurtam
GUL1973
Nurtamcım bende bahçeci kliniğine gidiyorum çidere üye olursan indiriim yapıyorlar. benim 2. tedavim ve çider üyeliğimden dolayı 3500. testleri dışardada yaptırabiliyosun ben kızılayda yaptırdıdklarımda var kromozom için olanı orda yaptırdım. hakkında hayırlısı inşallah bitanem
sağolasınn gülcümm inşallahhh hakkında hayırlısı olur nur topu gibiii bebişlerinnnn olurrrrrr.....:13::13::13::13:

dillara
7-12-10, 21:12
slm lar bir sorun var ben bügün omega 3 aldim kapsül bu sitede okumustum iyi diye acaba bir bilginiz var mi ne icindi kizlar.balik yagi diye acil cevap?

imoje
7-12-10, 23:12
dilaracim bak bu sitede aciklamasi var... Omega 3 Faydaları - Omega 3 Nelerde Var?

imoje
7-12-10, 23:12
suzi simdi okudum sen zencefil kullaniyordun ya... hamilelerde mide bulantisina iyi geliyormus... fistikim sen simdiden kullanmaya basladin :) bu bir isaret olabilir :)

semos427
8-12-10, 07:12
duş canım tedavin hayırlı uğurlu olsun.rabbim bebeğini bu tedavide versin inşşş. daha fazla bekletmesin.bende bu sabah hepimiz için kuran okudum. bebeklerimizi tez vakitte verir inşşş. rabbim. okuduğum ve okunan tüm dularımız kabul olsun inşşşş.

ses_82
8-12-10, 07:12
Kizlar doğal siklusla devam eden tedavimde dün transferim yapıldı 2 değişiklikleriembriyo biri 4 hücreli digeri 8 hücreli bakalım insalllah 2010 sonu hamiss olayım. 1970 fün sen naptin,hayıra devam ediyorum

semramus
8-12-10, 09:12
SLM KIZLAR, sorularıma pek cevap alamadım ya bu topik de yinmede bir soru daha sorayım:78: normalda 35 yaş üstüne 2 tarnsfer diye bir yasa varmış.bu yumurtlama problemleri olan adaylar içinde geçerli mi.benim yaşım 33 bitti ama değerlerim kötü menopoza yakın çıktı.ben 35 i beklersem belki hiç yumurtam olmayacak .bu nasıl bir yasa allah aşkına:KK52:

semramus
8-12-10, 11:12
BİDE BENİM EŞİMİN 1.EVLİLİĞİNDEN bir kızı var.devlet raporumuda kabul etmiyo.ne mantıksız değil mi? bu durum da olan var mı merak ettim topik de?

dus
8-12-10, 13:12
sagol semosum tesekkur ederim yarın kontrol günün senin dime canım merakla bekliyoruz haberlerini :KK49:

semos427
8-12-10, 13:12
Evet duç canım inşşş. Iyi geçer

eda_11
8-12-10, 15:12
Selam canlarım, bugün kan sonuçlarını aldım ve yine yıkıldım :KK59: FSH 39.09 !!!!! Diyordum moralimi bozacak, fazlasıyla bozdu da sonunda !!!

Bu durumda rapor da yazmadı doktor, zaten 40 menopoz sayılıyormuş, ne kadar dile getiremesem de, inanamasam da menopoza girdim galiba ben :KK59::KK59:

Moralim çok bozuk, tedavi de iptal bu durumda, yumurtalar tamamen iflas mı etmiş görmek için hormon profili istedi doktor, bir dahaki ay klomen kullanıp testler yaptıracağım ve ona göre karar verilecek.. Bilmiyorum bu vaz mı geçmeli artık, bir saplantıya dönüşüyor bu kadar takip ettikçe :KK43::KK43:Hayatta çocuksuzluk da bir seçenek deyip bırakmalı mı artık.. Diğer yandan benim üreme yeteneğim olmamasının eşimi de etkilemesi çok bozuyor moralimi, ağırıma gidiyor :KK59::KK59: Allahım sabır ver...

imoje
8-12-10, 16:12
Edacanim vallahi fsh hormonunu dusurup hamile kalan cok kadin var hemde cok... lutfen benim icin vitex ve dong quai yi duzenli olarak en azindan iki ay kullan ve fsh ni olctur tatlim lutfen... dene ne kaybedeceksin... pes etme benim 41 yasindaki arkadasim 20 olan fsh sini dusurdu ve hamile dogal yolla ustelik... seni cok iyi anliyoabiliyorum. ama lutfen pes etme... DON`T GIVE UPPPP......

imoje
Semoscum tesekkur ederim bizleride dusunup dua ettigin icin.. Allah kabul etsin...

imoje
semramus
SLM KIZLAR, sorularıma pek cevap alamadım ya bu topik de yinmede bir soru daha sorayım:78: normalda 35 yaş üstüne 2 tarnsfer diye bir yasa varmış.bu yumurtlama problemleri olan adaylar içinde geçerli mi.benim yaşım 33 bitti ama değerlerim kötü menopoza yakın çıktı.ben 35 i beklersem belki hiç yumurtam olmayacak .bu nasıl bir yasa allah aşkına:KK52:
semracim ilk sorunu bilmiyorum.. ama o yasa konusunda benim pek bilgim yok. 35 ve ustu diye soyleniyor... ama sen belki durumun itibari ile bir dilekce ile belki birldrebilirsin hormon test sonuclarinla ilgili.... senin fsh amh kac cikti?

starsuzie
8-12-10, 17:12
Edacanımm neden FSH ölçtürüyorsun anlamadım???aylardır ölçtürmüyorum çıkart o hormonu hayatından:KK34:

kamp hayatına hemen başlıyorsunn..hemen...buğday çimine başladık daha bugün 2.gn bekleyelim bak herşey çook

güzel olacak.buarada imojumda öneriği 2 ürüne devam edyorsun...cips yasak:KK19:

otçuyum bundan sonra..hazır gıdaların hiçbiri yok hayatımızda...o kadar çoook başarı hikayesi varki bunlardan biri sen

ve biz olacağız:KK19:
DO NOT GIVE UP...İYİ slogan yaaa
http://http://www.network54.com/Forum/53068/message/1190155833/****Over+40+Timeline****

busiteyi buradan bi arki verdi.inceleyiniz efemmmm..40 yaş üstü başarı hikayeleri tabiki don t give up:)

imoje
suzi simdi okudum sen zencefil kullaniyordun ya... hamilelerde mide bulantisina iyi geliyormus... fistikim sen simdiden kullanmaya basladin :) bu bir isaret olabilir :)

ayy bu bir işaret mi o zaman....inşallah:)

semos427
duş canım tedavin hayırlı uğurlu olsun.rabbim bebeğini bu tedavide versin inşşş. daha fazla bekletmesin.bende bu sabah hepimiz için kuran okudum. bebeklerimizi tez vakitte verir inşşş. rabbim. okuduğum ve okunan tüm dularımız kabul olsun inşşşş.
Allah razı olsun cnmm

ses_82
Kizlar doğal siklusla devam eden tedavimde dün transferim yapıldı 2 değişiklikleriembriyo biri 4 hücreli digeri 8 hücreli bakalım insalllah 2010 sonu hamiss olayım. 1970 fün sen naptin,hayıra devam ediyorum

heyecanla bekliyordum...hadi inşallah umut ışığımız olacaksınnnn:)
habersiz bırakma..

semra canım bu konudalarda pek bilgim yok.benim uzmanlık alanım yımırtalar:)):KK76:

imojumun ki bitkiler:KK34:

dus
8-12-10, 18:12
ses_82
amin canım hayırlı olsun ikisi de transfer edildimi?:KK49:

ses_82
8-12-10, 18:12
dus
amin canım hayırlı olsun ikisi de transfer edildimi?:KK49:
evet canım ikiside transfer edildi bakalım sonuc bekliyoruz 18 aralık ta belli olacak hayıt tohumunu demleyip içiyorum devam edeyimmi sizce?

imoje
8-12-10, 19:12
sescim senin adina cok sevindim tatlim... Allah insallah guzel haberler vermeyi nasip etsin. bence hayit mayit artik gerek yok ki.. hayit hormonlarini duzenliyor.. senin hormonlarin iyi ki yumurta toplama islemine girebilmissin. ayrica bence dogal ilacsiz oldugu icin yumurtalarin baya kalitelidir. neticede o kullandigimiz hormon ilaclarida zaman zaman yumurtalarimizi bozabiliyormus. bak senin ne guzel dogal kendi buyuttugun yumoslar... Insallah tutacak tatlim...

imoje
suzisko edajana neden olcturdun demissin ya bu onemli bisi karsida ciksaniz.. bak kiss ogrenmis bunu bilerek urunlerini kullanabilir.. bende onumuzdeki ay mutlaka kontrol ettirecegim. biliyorum kotu haber duymak istemiyoruz.. ama bilerek hareket etmemiz lazim. fsh hep dusuk zannedip yanlis bisiler de yapmak yanlis. yuksek fsh ile tedaviye baslamak cok dogru degil maddi kayip... edajanim fsh yi fistik gibi dusurur sonrada hemen tedaviye baslarsin.. asla umidini yitirme tatlim asla... emre bey bile demisti yuksek fsh ile hamile kalan kisiler de olabiliyor diye... sen pes edersen gercekten cok uzulurum haberin olsun...
sen duzenli vitex ve dong quai yi kullan lutfen...

eda_11
Canlarım, çok teşekkür desteğinize... Artık o kadar yoruldum ki her gidişte, her seferinde kötü haber almaktan... Yoruldum artık cidden ve de söyleniyorum işte :KK59: İmocanım, uyacağım tabii önerilerine canım, vitexi almıştım ama dong quai almadım, onu da mı alayım dersin ?? Hangi marka, nereden alacağız ??

FSH konusunda geçen ay kararsız kalmıştım biliyorsunuz, deneme öncesi baktırmalı mı baktırmamalı mı diye.. Sonunda dayanamayıp baktırdım, iyi mi oldu kötü mü bilmiyorum, baktırmasaydım belki de doktor yazacaktı bu testleri istemeden raporu, ben de denemeyi yaptıracaktım mecburen... O zaman da belki negatif sonuç hırpalayacaktı beni bilemiyorum :26: Ulun Beye mail attım erteleme konusunda, bakalım ne diyecek...

Yalnız FSHdaki bu düzenli artış ürkütüyor beni .. Mayısta 12, Haziranda 21, Temmuzda 28 olan FSH ım, bugün 40a varmış durumda.. Endometriosiste FSH iniş çıkışların olabileceğini söylüyor doktorlar ama hala çıkıyor bende :KK59::KK59:

FSH: 39.09 TSH: 1.07 Estradiol: 57 LH: 11.09 Prolaktin: 8.98

Doktor 40 FSH'ın menopoz sayıldığını ve bu durumda tedavinin mantıklı olmadığını, hormon almamam gerektiğini, rapor da yazamayacağını söyledi. Önümüzdeki ay reglin 2. günü hormon profili yapılacak, 5. gün klomen başlanacak, 9. gün tekrar hormon profiline bakılacak... Yumurtalarımın iflas edip etmediği kontrol edilecekmiş :KK43:

İşte böyle haberler... Galiba İmocumun dediği gibi FSH düimeden denememek lazım.. Birkaç ay deneyip eğer düşmüyorsa o zaman göze alıp denemek lazım galiba... Ne dersiniz ?

Kocaman öpüyorum sizi canlarım, sağolasınız :KK54:

Ses canım, hayırlı haberlerini alalım inşallah, hep birlikte keyiflenelim :KK49: