Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Trabzon HASIR TAKI SETI Sevenler buraya!!!

clementine212
22-05-10, 09:05
arzacar
Anne tarafından oflu olarak bende bir hasır set hastasıyım :)

6 ay önce nişanda taktılar, 9500 e aldık, istediğin zaman üzerindeki taş bölümünü değiştirebiliyorsun trabzondan getirtiyorlar böylece uzun bi süre kullandıktan sonra sıkıldığında setinin modelini farklılaştırabiliyorsun :)

Bozdurduğun zaman %25 kadar kayıp oluyormuş ama tabiki bozdurulacak bir set değil işçilik fazla çünkü :/

Almayı düşünen herkese tavsiye ederim özel günlerde taktığın zaman çok şık duruyor :))

resimde görebilirsiniz :)
güle güle kullan canım, taş bölümün değiştirilebilmesi süpermiş. :)))

arzacar
22-05-10, 09:05
sağol canım :)

evet değiştirilebiliyor mu die özellikle araştırdım :)

ececimx
22-05-10, 15:05
arzacar
Anne tarafından oflu olarak bende bir hasır set hastasıyım :)

6 ay önce nişanda taktılar, 9500 e aldık, istediğin zaman üzerindeki taş bölümünü değiştirebiliyorsun trabzondan getirtiyorlar böylece uzun bi süre kullandıktan sonra sıkıldığında setinin modelini farklılaştırabiliyorsun :)

Bozdurduğun zaman %25 kadar kayıp oluyormuş ama tabiki bozdurulacak bir set değil işçilik fazla çünkü :/

Almayı düşünen herkese tavsiye ederim özel günlerde taktığın zaman çok şık duruyor :))

resimde görebilirsiniz :)
neden yeşil taşlı aldın hasır setler güsel oluoda bunu begenmedim ben yinede güle güle kullan ...

arzacar
24-05-10, 05:05
Farklı olsun dedim, hep beyaz taşlı var her yerde benimki de yeşil zümrüt taşlı olsun dedim takınca gayet güzel görünüyo :KK66:

m.joYy
24-05-10, 10:05
kım alcak bunları erkek tarafımıııııı:ecrin_bebek:
nerdeee

mlkmst
4-06-10, 14:06
laz kızı olduğum için banada takılcak hasır set sözlüm karadenizli değil ama sordu bende söyledimkaydirigubbakcemile3 hemde modern taşlıları hoşuma gidiyor ama bileziği kalıncana onu pek takmayabilirim

_BALIM_
4-06-10, 18:06
bende çok seviyorum yaa bu hasır setleri bana nişanımda alındıı hasır üstü taşlı bilezigii amaaa dugune seti hasırmı yoksa beyaz altınmı alsam kararsız kalıyorum hep

e_pack
4-06-10, 19:06
banada nişanda set bunu almıştık kocacığımla
çokta memnunum çok asil bi set çok sık duruyoor
ben düğünden düğüne bayramdan bayrama takmama rağmen bi yerinden sökülmüştü ütülettik düzeldi
yani pek kullanışlı değil ama çok şık ve asiill

cardelenss
4-06-10, 20:06
hasırımı alalı 3 gün oldu daha takmadım ama asil durduğuna eminim herkese de çok yakışıyor hem modası hiç geçmeyen değeri hiç düşmeyen bir set.herkese tavsiye ederim kızlar

BarbieveKen
13-07-10, 17:07
incelerini ve taşsızlarını beğeniorum aklinialirimsmile

sedefonur
2-08-10, 11:08
canım ilk koyduğun modele bayılmıştım ben de, çok asil duruyor boshayallersmile

em4561
2-08-10, 22:08
sadece bileziğini aldık bizde 15 sıralı. kolye küpe tam takım kullanamazdım. hem hepsi çok pahalı oluyor.
aldığımız bilezik sık örülmüştü. sık örülenlerde bozulma oluyormuş. ama gevşek örülenler daha kalın duruyor
kullanırmıyım bilmiorum ama yine de özenip aldık işte

kronick
2-08-10, 23:08
hasır setler çok güzel olmakla birlikte alırken çok pahalıya alır, (işçilikli olduğu için) satarken ise zararına satarsınız(yine işçilik olduğu için).
yani düğünde takılacak olan altınlarını ev,araba vs.. için kısa vadede bozdurmayı düşünenlere göre bir takı değil kesinlikle.
ama ben yıllarca bozmam,kenarda durur diyorsanız alın.
değeri hiç düşmeyen bir set denmiş yorumun birinde.
değeri satarken yaklaşık %40-50 düşer....

PinkRose
3-08-10, 09:08
çok güzeller güle güle kullanın inşş benimde olur bir gün :nazar:

gizmo84
3-08-10, 12:08
bu setler çok güzel oluyor ama her zamanda takılmaz ve pahalı olduğu içinde her erkek tarafıda almaz

peri_kry
5-08-10, 12:08
hastayım ben bu takıya

venus43
9-08-10, 19:08
peri_kry
hastayım ben bu takıya
bende çok istedim ama olmadı tabiki :KK43:( hatta normal bir setim dahi olmadı :KK43:( amannn boşver diyorum ama işte içinde kalıyor demek ki insanın ki buraya bişeyler yazarken buldum kendimi.yinede sağlık,huzur olsun...

mlkmst
10-08-10, 10:08
venus43
bende çok istedim ama olmadı tabiki :KK43:( hatta normal bir setim dahi olmadı :KK43:( amannn boşver diyorum ama işte içinde kalıyor demek ki insanın ki buraya bişeyler yazarken buldum kendimi.yinede sağlık,huzur olsun...
Allah can sağlığı versin gerisi boş ne takılar gelir geçer sonsuz huzur mutluluk bizlerin,takıda elimizin kiri olsunolumunekankayizsmile

xKaderimsin
14-08-10, 12:08
bende cok begeniyorum, dügünüme insallah banada alinacak :)

tiffayn
23-08-10, 15:08
görüntü hoş ama ne biliyim ben sevemedim sapsarı :sinifsinif:

cinsilatif
23-08-10, 15:08
20 yıldır var.tek bi gün taktım mı? hayır.
Allah sağlık,huzur versin.

katikula
23-08-10, 17:08
ben bileziğine bayılıyorum evlenirken aldırmazsam çatlarım

:asigim:

Saruboceq
23-08-10, 18:08
Eğer kıyafete uygun takarsanız çok şık duruyor bir gerçek.
Benimde var,kızımın olacak inşallah.Düğününde takmayı çok arzuluyorum.

poti
26-08-10, 22:08
yesilgosluMELEK
ben bileziğine bayılıyorum evlenirken aldırmazsam çatlarım

:asigim:
bu cok sik

poti
26-08-10, 22:08
aylin90
Kizlarrr ben sözlenicemmm, ve alyanslara bakarken hasir seti gözüme carpti, cok severimde :kedi: kaynanam alicak sanirim dügüne....
hasir seti olanlar ekleyebilirmiii? hangileri güzel neler var hangi cesitlerr? paylasalim lütfen.. ve kullanislimi, memnunmusunuz?

benim beyendigim bu istee opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bu sanki biraz daha abartili gibi tabi tercih meselesi.takicak olan sensin

oksuz
30-08-10, 08:08
gözüm kaldı ya...cok güsell

_CandaS_
31-08-10, 07:08
Bende çok beğeniyorum.Eşime demiştim setini almazsan evlenmem diye :) Ama şakaydı tabi.
Takı mevzuularına girmediğimiz için bende istemedim.Allaha şükür çalışıyorum kazanıyorum elbet kendmde alabilrim.
Ama şu arada mümkün değil.Altınlara el yakıyor ki hasır burmayı nasıl alcez :)

Yinede ayrı bir güzellik a bu bilezik.allah nasip ederse benimde birgün trabzon hasır burmam olacak :) Hırslıyım :) Benim olacak :)

kelebeklikuzu
31-08-10, 09:08
bende sadece bilekliğini beğeniyorum hasır setlerin ama ince olanlarını.

drndrn
31-08-10, 11:08
bende cok seviyorum trabzon setini yaaa

ben daha cok bunların düz modellerini begenıyorumm

cehennetlik
1-09-10, 16:09
ben sadece bilezik olarak istiyorum. çok güzel çok hoşuma gidiyor. ama alırlar mı bilmiyorum.

mirayhale
1-09-10, 16:09
hasir seti ozel gunlerde cok kullanisli oluyor benimde var bende cekip eklerim buraya

YeniHayat
1-09-10, 17:09
drndrn
bende cok seviyorum trabzon setini yaaa

ben daha cok bunların düz modellerini begenıyorumm

işte benim modelim ya bayılıyorum buna ara ara internetten açar izlerim :a015:, eşim söz verdi alacağım diyor bakalım :))

mlkmst
17-09-10, 18:09
ben düğüne setini aldırmayı düşündüğümden nişanım için 22 ayar kelepçesini aldırdım hem nişanlılık döneminde daha kullanışlı olur diye ben savruğumda biraz:kedi:

Feliss
18-09-10, 10:09
Bi tek bana mı kaba geliyor bu setler yav? Herkes çok beğenmiş de CADIARZU
Ben de akıtma bileziği beğeniyorum. Belki de bizim orda gelinlere takılması adet olduğu içindir. İşçiliği de çok incedir, Trabzon gibi kaba değil. Eğer alınıcak olursa ben bunun yarım olanını isterim, bu biraz fazla kalın, kaba durur. bileklerim ince.

mlkmst
18-09-10, 14:09
Feliss
Bi tek bana mı kaba geliyor bu setler yav? Herkes çok beğenmiş de CADIARZU
Ben de akıtma bileziği beğeniyorum. Belki de bizim orda gelinlere takılması adet olduğu içindir. İşçiliği de çok incedir, Trabzon gibi kaba değil. Eğer alınıcak olursa ben bunun yarım olanını isterim, bu biraz fazla kalın, kaba durur. bileklerim ince.
o nasıl bilezikohaoldumsmile yani incesi dediğin gibi kibar durur güzel bilezikmiş valla ben yeni gördüm bu tip bileziği yada dikkat etmemişim ben lazım ondan bilirim trabzon setini peki bu nerde takılır hangi yöreye aitki? :asigim:

Feliss
20-09-10, 12:09
Bu Urfada takılan ve Urfa dışında pek bilinmeyen bir bileziktir.
Google'a urfa akıtması yazın görsellere tıklayın bakın Urfa gelinlerini görün :)