2 Milyondan 76 Milyona Yolculuğumuz

esilanur
12-01-11, 16:01
BARUK
:nazar:

şekerim burdayım, iş yerınde oldugum ıcın heran sayfaya bakamıyorum.
sen nasılsın ?
tamam ozaman bende görüyo selam vermiyo sandım pardon canım iyiyim tatlım yorgunum şu yumurtlamam bitince dinlenicem inşallah

fatma_84
BARUK
Slm fatmacım ben yapmadım henuz ama sana yapılısını gönderiyim.

İncir Kürü:
7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dk haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (İncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak.
Tatlım senin tarifini verdiğin bayanlar için olan heralde,ben eşime hazırlayacağım,zeytinyağında bekletilmiş olanından.Yine de çok sağol.

esilanur
fatma_84
Mericiğim sağol canım,akşam yapıp sabah hemen vereyim mi,yoksa birz bekletmem gerekir mi.Tatlım bide incirler tamamen bitince yeniden mi yapıyorsun yoksa incirler azaldıkça aynı yağa ilave mi ediyorsun.Canım ya bi de nerede saklamam gerekir yani buzdolabında falan mı,ayyyy ne kadar cahilim :KK17:
fatmacım hakiki zeytinyagının içine mesala 30 tane incirleri yıka sonra 2 ye kes yagın içine ilave et bir hafta beklesin incir yagı çeksin incir bitince aynı yagın içine ialve edebilirsn buzdolabına koymana gerek yok

fatma_84
esilanur
fatmacım hakiki zeytinyagının içine mesala 30 tane incirleri yıka sonra 2 ye kes yagın içine ilave et bir hafta beklesin incir yagı çeksin incir bitince aynı yagın içine ialve edebilirsn buzdolabına koymana gerek yok
Çok sağol canım,gidip incir alayım hemen o zaman,öpüldünüz kızlar :KK54:

Ronya
yağmurummm canım çıktımı sonuççlarr

yagmurum2001
ronya
yağmurummm canım çıktımı sonuççlarr
Aşkım şimdi baktım çıkmamış :KK43:((((((

yagmurum2001
Şimdi arıyacağım çıkıyoda raporu yazmıyorlar:KK43:(((

Ronya
yagmurum2001
Şimdi arıyacağım çıkıyoda raporu yazmıyorlar:KK43:(((
ahhh canım dualarımdasın hadi Allahım inşallah güzel haber alalım

yagmurum2001
oooofffffffffffff kapanmış demekki yarına kalmış ,hadi bakalım var bundada bir hayır:)))))))))

yagmurum2001
ronya
ahhh canım dualarımdasın hadi Allahım inşallah güzel haber alalım
canımya bakalım hayırlısı yarın öğleden sonra yazarlar raporu o zaman görürüm inşallal ,meriden de haber çıkmadı onlarda bugün yaptılar testi.

Ronya
yagmurum2001
oooofffffffffffff kapanmış demekki yarına kalmış ,hadi bakalım var bundada bir hayır:)))))))))
hayırlısı olsun fıstığım
canım eşin zorlandıysa muhtemelem miktarı az çıkacak
ama normalde miktarı iyiyse sajın üzülmeyin önemli olan ml deki sayı
ve hareket çok önemli bazen sayı az oluyor ama hareketliler fazla olnca gebelik oluyor
sakın eşinde sende miktar az çıktı vah vah deyip üzülmeyin eşinede de bunu tammamı fıstık

yagmurum2001
12-01-11, 17:01
fatma_84
Çok sağol canım,gidip incir alayım hemen o zaman,öpüldünüz kızlar :KK54:
hemen git al ben bayağı faydasını görmüştüm tavsiye edrim yumurta sayını çoğaltıyor:)))))))

meri58
yagmurum2001
sıkma canını canım yarın verirsin güzel haberleri

Ronya
özlembaris meroşum nasılsınız kızlar :KK3:

meri58
ronya
özlembaris meroşum nasılsınız kızlar :KK3:
ben iyi gibiyim canım galiba üşüttüm bi halsizlik var üzerimde burnum da akıyo,hepinize grip bulaştırıcammmmm

sen nasılsın ronyacım

Ronya
meri58
ben iyi gibiyim canım galiba üşüttüm bi halsizlik var üzerimde burnum da akıyo,hepinize grip bulaştırıcammmmm

sen nasılsın ronyacım
canım valla bende öyleyim elim ayağım kalkmıyoo
bi halsizlik varki üstümde sorma galiba grip olcam :93:

Ronya
krisimmmmm pammukummm gülümcümm nerdesiniz çıtırlarr :97::97::97:

Ronya
meroşum günün ne zaman hayatım
senden ümitliyim biliyon demi çalışş sıkı çalış :KK53:

meri58
yagmurum2001
canımya bakalım hayırlısı yarın öğleden sonra yazarlar raporu o zaman görürüm inşallal ,meriden de haber çıkmadı onlarda bugün yaptılar testi.
bizim belli oldu canım ben yeni görüyorum

bu tesstede artış var arkadaşlar ama kafam karıştı biraz sanırım onun için krishazeli bekliycem ve galiba yeterrrrrrrrrrrrr diycek bana ,çok sorum var çoooook
volüm 4cc
milimde 17 milyon
motilite %60
morfoloji %1 ( 2 ay önce %6 dı) bu günkü testin değerlendirmesini embriyoloji sorumlu yapmış
hatırlatmak için yazıyorum arkadaşlar devlet hastanesinin sonucu
5,5 cc
milimde 14 milyon
motilite %80
morfoloji:? böyleydi

genel anlamda her iki teste de artış gayet güzel ama takıldığım yerler var benim
hormon sonuçları bu gün yetişmedi yarına kaldı

meri58
ronya
meroşum günün ne zaman hayatım
senden ümitliyim biliyon demi çalışş sıkı çalış :KK53:
canım benim regli bitmedi henüz bu gün 8. günüm ama benim bu ayda ümidim yok diğer aylarda belki
baksada daktırlar:) 21 milyona bile aşıla yapmıyolarmış

meri58
ronya
canım valla bende öyleyim elim ayağım kalkmıyoo
bi halsizlik varki üstümde sorma galiba grip olcam :93:
geçen ay önemli tarihlerde eşim hastaydı bu ayda ben hastalanırsam hiç şaşamam

canım geçmiş olsun dikkat et kendine oğluşuna

melisela
meri58
bizim belli oldu canım ben yeni görüyorum

bu tesstede artış var arkadaşlar ama kafam karıştı biraz sanırım onun için krishazeli bekliycem ve galiba yeterrrrrrrrrrrrr diycek bana ,çok sorum var çoooook
volüm 4cc
milimde 17 milyon
motilite %60
morfoloji %1 ( 2 ay önce %6 dı) bu günkü testin değerlendirmesini embriyoloji sorumlu yapmış
hatırlatmak için yazıyorum arkadaşlar devlet hastanesinin sonucu
5,5 cc
milimde 14 milyon
motilite %80
morfoloji:? böyleydi

genel anlamda her iki teste de artış gayet güzel ama takıldığım yerler var benim
hormon sonuçları bu gün yetişmedi yarına kaldı
canım çok sevindim artış olmasına..bu arada herkese selamlar kızlar..ronyacım nasılsın? sayfalar yine uçmuş nasıl okuyacaz yaaa :26: Mericim birşey sorcam canım, sizde proxeed kullanıyordunuz demi? hatta aynımı başlamıştık? Hareket artmışmı sizde?

Ronya
meroşum sen eğer düzenli yumurtluyorsan aşılamayı falan hiç düşünme
yumurtlama dönemi preseed jelle çalışın olur inşallah değerler bence çok iyi

Ronya
melisela
canım çok sevindim artış olmasına..bu arada herkese selamlar kızlar..ronyacım nasılsın? sayfalar yine uçmuş nasıl okuyacaz yaaa :26: Mericim birşey sorcam canım, sizde proxeed kullanıyordunuz demi? hatta aynımı başlamıştık? Hareket artmışmı sizde?
iyiyim meliseli sen nasılsın kuzummm
çalışmalar nasıl gidiyoo

meri58
melisela
evet canım proxeed de kullanıyoruz ,24 kasımda başladık tedaviye biz,önceki değerlere göre artış var