TEST

2 Milyondan 76 Milyona Yolculuğumuz

ozlembaris
12-02-11, 13:02
Kris arkadaşımıza ciddi bir haksızlık söz konusu

meri58
edanurlu
arkadaşlar hepiniz ALLAH CC EMANET OLUN dualarınızda benide unutmayın
kadserin listeyi bu akşam alacam artık akelenecek varsa ekleyin
cüzden 29 kaldı sadece ben belki yarına kadar giremem alacak olan olursa özele yazabilirmi geçmişi okumak çok zor oluyoda:KK17:
sende a.e.o arkadaşım dualarıda bizlerde yer ver olurmu:KK16:

ekin79
edanurlu
arkadaşlar hepiniz ALLAH CC EMANET OLUN dualarınızda benide unutmayın
kadserin listeyi bu akşam alacam artık akelenecek varsa ekleyin
cüzden 29 kaldı sadece ben belki yarına kadar giremem alacak olan olursa özele yazabilirmi geçmişi okumak çok zor oluyoda:KK17:
Onuda ben alayım bitirelim .Rabbim kabul eylesin inşallahh

ekin79
Ya şimdi bişi sorucam kris yokkk
Kaan hocaya mail atsam bir haftaya ancak cvp verir ..
İyilik edenler, iyilik bulsun sağolun yaaaaa :84:

meri58
ekin79
Ya şimdi bişi sorucam kris yokkk
Kaan hocaya mail atsam bir haftaya ancak cvp verir ..
İyilik edenler, iyilik bulsun sağolun yaaaaa :84:
kris face yi illaki açar ordan takip et bu gün

greenpepper
kızlar şimdi çıkıyorum işlerim var ama inşallahdöndügümde krisle ilgili güzel bir gelişme olur.

BARUK
kızlar facede bırını ekledım a.d.d. hanginizsiniz ?

meri58
kızlar gözünüz altta olsun bakın arad kim giriyo çıkıyo topiğe,yöneticiler girebilirler

Ronya
kızlar bu arada bişey dicem belkide biz boşa üzülüyoz
kris tamamen çıkmış olsa üyelik iptali der diye düşünüyorum
bence bu geçici bir süreliğine uzaklaştırma
bence çok yakın zamanda dönecek
ayrıca bence konu vitamin tavsiyesi falan değil eğer öyle olsa
ilaç ismiyle açılmış bir sürü topic var önce onları kapatırlar

melisela
canlar A.D.D benim, krishazelde kayıtlı olan tüm arkadaşları ekledim, haberiniz olsun :))

BARUK
meri58
kızlar gözünüz altta olsun bakın arad kim giriyo çıkıyo topiğe,yöneticiler girebilirler
onlar kım canım ozelden atta bılıyorsan hepimiz takıp edelim

melisela
12-02-11, 14:02
kızlar görüşürüz akşam ben çıkıyorum, hepiniz kocaman öpüldünüz..Krisimde en yakın zamanda dönecek inş..

Ronya
Sevgili KAZEN duy sesimizi
krishazelimiz dönsün tekrar aramıza :KK43::KK43::KK43:

Ronya
kızlar durum belli oldu birazdan nedenini yazıcam kazenden mesaj bekliyorum
ve sanırım kk yönetimi haklı krisimm farketmeden bir kuralı ihlal etmiş

Ronya
bu arada kızlar hepimizin gözü aydın KRİSHAZEL in üyeliği iptal olmamış sadece ceza almış

Bilgemmm
ronya
KIZLARR KRİSHAZEL BANA FACEBOOKTAN MESAJ ATMIŞ OKURKEN GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM
OKUYUN MESAJ BU

Canim arkadaslarim
Ben hepiniz hamile kalana dek buradan ayrilmamaya soz vermistim
ama benim istegim disinda beni sizden ayirdilar
Suan gozyaslarimla topigi sadece okuyabiliyorum
size ulasamadan:KK43:
Sanirim beni sikayet ettiler
Sanirim beni size zararli gorduler
umarim hicbirinize zarar vermemisimdir
Hepinizi cok seviyorum dualarim herzaman sizinle
Keske elimden birsey gelebilseydi
En son eneslena ya cevap yollayamadim ona cok uzuldum
eneslena canim benim mutlaka basla tedaviye . sakin birdaha ne tup nede asilama dene . Inan 6 ay icinde kendiliginden hamile kalirsin adamakilli tedavi olursan
Hazel im ozelin doluydu mesajimi atamadim :KK43:
esra cim aklim hep sende senden gelecek hayirli haberi bekliyorum
ilk goz agrim beni sevmekten vazgecme nolur
merim boncugum kadserim pamugum canlarimsizniz benim
ekin im antalyalim desteginiz icin cok duygulandim
meliseslam sumakim mucadeleci arkadaslarim sakin birakmayin mucadelenizi
nun baruk boncuk bebislerinizi sevin oksayin simsiki sarilin birbirinize
fatma cim canim kardesim Allaha hergun dua ediyorum senin icin. okadar inanarak soyluyorumki yakin zamanda hamile kalacagini
mues im duru m aleyna m bilgemm ceylan im guzel kardeslerim sakin pes etmeyin sakin.
Ve Guzeller guzeli Ronyam
Beni arkadaslarimla kardeslerimle bulusturdugun icin tesekkur ederim.
Hepinzi cok seviyorum
Beni unutmayin:KK43:
Esilanurum melegim Eminem canlarim unutmayin beni :KK43:
Sizi cok seviyorum
Gerçekten çok üzüldüm , hem bu duruma hemde kendisininde üzülüp yıpratılmasına ..
Umarım bu hata çok çabuk düzelir, düzeltilir!!
Kazen , bu durumu iyice incelemeni tavsiye ediyorum.
meri58
evet canım aslen sivaslıyım ama bede sivasta değilim ailem orda

hoş geldin bu arada toprağım:KK16:
Bende Sivas'lıyım ama Ankara'da yaşıyorum :))

BARUK
ronya
kızlar durum belli oldu birazdan nedenini yazıcam kazenden mesaj bekliyorum
ve sanırım kk yönetimi haklı krisimm farketmeden bir kuralı ihlal etmiş
merakla beklıyorum canım, geri dönüşü olmazmı acaba ?

boncukboncuk
Allah Allah ne oldu krisle ilgili, anlaymadım uzaklaştırıldı mı? Öyleyse neden?
Sabah topikte mavi renkli biri vardı KAZEN diye, ne arıyordu bizim topikte?

BARUK
boncukboncuk
Allah Allah ne oldu krisle ilgili, anlaymadım uzaklaştırıldı mı? Öyleyse neden?
Sabah topikte mavi renkli biri vardı KAZEN diye, ne arıyordu bizim topikte?
evet boncukcum krıs ceza almış, uzaklaştırılmış. kazen sıte yonetımındenmiş :KK43:(

meri58
:KK46:
Bilgemmm
Gerçekten çok üzüldüm , hem bu duruma hemde kendisininde üzülüp yıpratılmasına ..
Umarım bu hata çok çabuk düzelir, düzeltilir!!
Kazen , bu durumu iyice incelemeni tavsiye ediyorum.

Bende Sivas'lıyım ama Ankara'da yaşıyorum :))
topikte sivas hanedanlığı var canım senlede toprakmışız bende sivasta değilim

boncukboncuk
BARUK
evet boncukcum krıs ceza almış, uzaklaştırılmış. kazen sıte yonetımındenmiş :KK43:(
Ama neden biz ne yapıyoruz ki ceza vermiş. O zaman bana da ceza versin. bu nasıl bişey yaaa.
Kris bizim göz bebeğimiz.:KK43::KK43::KK43:

Ronya
kızlar kk da biliyorsunuz doktor karalamalarıyla ilgili uyarı kısmı var
krisimmm farkında olmadan teoman kadıoğlu ilgili bişeyler yazmış
riselebalda muhtemelen ceza aldı
ikisi yazışırken krishazel ben xxxxx hoca sayesinde hamile kaldım tabi reklamını yaparım
xxxxxx ticerethane kurmuş resmen diye yazmış
bu cevabı hazeli yazdı diye hatırlıyorum (o yazışmaları silmişler)
o nedenle ceza vermişler üyeliği iptal olmamış

meri58
ronya
ikisi yazışırken krishazel ben xxxxx hoca sayesinde hamile kaldım tabi reklamını yaparım
xxxxxx ticerethane kurmuş resmen diye yazmış
kris onu dün akşam 20 den sonra risebelaya yazdı ben hatırlıyorum hatta sabahtan beri o mesajı aradım bulamadım silmişler meğer,ama tam olarak o kelimeleri kullandımı hatırlamıyorum

BARUK
ronya
xxxxx ticerethane kurmuş resmen diye yazmış
site yönetimi kendince haklı olabilir ama bence bu karalama olmaması lazım. sonucta herkes memnun olmaya bılır ve burda herkes herseyı paylaştıgı ıcın dogal olarak yazılmıştır ve bızlerde yazabılırız. sonuçta 3. sahısların hakkkına tecavuz etme gibi bir durum yok. inşallah bu ceza en kısa zamanda kaldırılır.

boncukboncuk
BARUK
site yönetimi kendince haklı olabilir ama bence bu karalama olmaması lazım. sonucta herkes memnun olmaya bılır ve burda herkes herseyı paylaştıgı ıcın dogal olarak yazılmıştır ve bızlerde yazabılırız. sonuçta 3. sahısların hakkkına tecavuz etme gibi bir durum yok. inşallah bu ceza en kısa zamanda kaldırılır.
Bizim burda bir aile ortamımız var, gizlimiz saklımız yokki? İsteyen istediğini söyleyebilmeli bence. Yanlış(!) kullanılmış olan bir kelime yüzünden böyle bir ceza verilinceye kadar uyarılabilirdik diye düşünüyorum.
Üstelik bir yazışma yerine madem öyle topik genel olarak takip edilip öyle karar alınsaymış bence çok daha objektif olunurdu.:KK47::KK47:

boncukboncuk
BARUK
Bu arada sen doktora gittin mi barukcum? Nasıl gidiyo hamilelik?

BARUK
boncukboncuk
Bizim burda bir aile ortamımız var, gizlimiz saklımız yokki? İsteyen istediğini söyleyebilmeli bence. Yanlış(!) kullanılmış olan bir kelime yüzünden böyle bir ceza verilinceye kadar uyarılabilirdik diye düşünüyorum.
Üstelik bir yazışma yerine madem öyle topik genel olarak takip edilip öyle karar alınsaymış bence çok daha objektif olunurdu.:KK47::KK47:
boncukcum sana katılıyorum. burdan herkese yada o kısıye ozel mesaj atıp bır kere uyarıda bulunabılırlerdı. bundan sonra bızde dıkkat edelim, krıscıgımızde en kısa zamanda aramıza doner ınşallahh..

Ronya
kızlar kaç gün cezalandırıldığını bilseydik şafak sayardık :2:

meri58
bu gün gittim doktora 19 cm bi tane yumurta var bu gün 11, günüm çatlatma iğnesinden vazgeçtim pahalı biraz şimdi on averemem 60 tl kendi kendine çatlasın sorun yok zaten

kris te yok ne yapıcam ben şimdi kızlar siz söyleyin bari bişeyler yazın

ben ne zaman düdüt yapıcam

Kazen
Merhaba
Kusura bakmayin kurum kisi kotuleme cezalarinda uyari sistemi bulunmamaktadir. Boyle cahilce yazilmis yorumlar yuzunden 14 tane uyemiz hakkinda ayri yari bizim hakkimizda da 11 dava bulunmaktadir. 2 gun sonra site kapatilirsa uyariyi gorursunuz.

fatma_84
Kızlar şu anda ağlamaktan gözlerim acıdı inanın...
KRİS resmen yaşayan bir ölüye hayat verdi(kendimden bahsediyorum)...
O olmadan ben ne yaparım...
KRİSİM,MELEĞİM,BİTANEM seni çoooooook seviyorum...
Ne olur üzme kendini,tekrar aramıza döneceksin :KK70:

BARUK
boncukboncuk
Bu arada sen doktora gittin mi barukcum? Nasıl gidiyo hamilelik?
hayır boncukcum henuz gıtmedim. dun eşim varıkosel amelıyatı oldu bu hafta hep evdeydım. bu hafta benım ıcın sıkıntılıydı. ben ilk kan testını pazartesı yaptırdım. deger 174 du cok dusuk bır rakam dedı doktor 1 er gun arayla 2 kere daha tahlıl yaptırdım. çarşamba yaptırdıgımda 291 di dun yaptırdıgımda 595 di. benım rakamlar cok yavaş ılerlıyor. doktorum ılk tahlıllerde boş gebelık olur dedi ben cok endışelendım o yuzden bu hafta pek hamılelıgıme sevınemedım. 3. tahlılden sonra doktor bu ıyı dedı haftaya bellı olur ne zaman ıstersen gel dedı. bende onumuzdekı cumartesı gıdıp muayene olucam hem hesaba gore 6 haftalık olacak ınşallah hersey yolundadır ve kalp atısını duyarız. hala inanamadıgım ıcın sevıncımde yarım kaldı :KK43:( sen nasılsın ?

reyyan1984
ekin79
Onuda ben alayım bitirelim .Rabbim kabul eylesin inşallahh
tamam canım ALLAH razı olsun hepinize tatlı akşamlar arkadaşlar

dikkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
bu arada kazen var topikte
:

boncukboncuk
Kazen
Merhaba
Kusura bakmayin kurum kisi kotuleme cezalarinda uyari sistemi bulunmamaktadir. Boyle cahilce yazilmis yorumlar yuzunden 14 tane uyemiz hakkinda ayri yari bizim hakkimizda da 11 dava bulunmaktadir. 2 gun sonra site kapatilirsa uyariyi gorursunuz.
Yapılan yorum yanlış olabilir ama biz krisimizi aramıza tekrar istiyoruz, doktordan menmun kalmadık diye yazmayalım mı yorumlarımız?

boncukboncuk
Sevgili kazen arkadışımza ne kadar ceza verdiniz peki?

boncukboncuk
BARUK
hayır boncukcum henuz gıtmedim. dun eşim varıkosel amelıyatı oldu bu hafta hep evdeydım. bu hafta benım ıcın sıkıntılıydı. ben ilk kan testını pazartesı yaptırdım. deger 174 du cok dusuk bır rakam dedı doktor 1 er gun arayla 2 kere daha tahlıl yaptırdım. çarşamba yaptırdıgımda 291 di dun yaptırdıgımda 595 di. benım rakamlar cok yavaş ılerlıyor. doktorum ılk tahlıllerde boş gebelık olur dedi ben cok endışelendım o yuzden bu hafta pek hamılelıgıme sevınemedım. 3. tahlılden sonra doktor bu ıyı dedı haftaya bellı olur ne zaman ıstersen gel dedı. bende onumuzdekı cumartesı gıdıp muayene olucam hem hesaba gore 6 haftalık olacak ınşallah hersey yolundadır ve kalp atısını duyarız. hala inanamadıgım ıcın sevıncımde yarım kaldı :KK43:( sen nasılsın ?
Sana herhangi bir ilaç başlamadı mı?
Ben bütün ihtimalleri ortadan kaldırmak için:
Günde 1 tane elevit, 3 tane progesteron, 1 tanede kan sulandırıcı coraspirin kullanıyorum.
Keşke doktor sana da ilaç yazsaydı.

Kazen
boncukboncuk
Sevgili kazen arkadışımza ne kadar ceza verdiniz peki?
Bunu kendisine nede nsormuyorsunuz ?

Siteye girmek istediginde karsina su tariha kadar cezalisiniz mesaji cikiyor !

Ronya
sevgili kazen bundan sonra hepimiz bu uyarıya uyacağız
krisimizin üyeliğinin tamemen iptal edilmediğine sevindik

BARUK
boncukboncuk
Sana herhangi bir ilaç başlamadı mı?
Ben bütün ihtimalleri ortadan kaldırmak için:
Günde 1 tane elevit, 3 tane progesteron, 1 tanede kan sulandırıcı coraspirin kullanıyorum.
Keşke doktor sana da ilaç yazsaydı.
canım sadece folıkasıt alıyorum, üstüne basa basa sordum gerek olmadıgını soyledı. sadece dıkkat etmem gereken seyler ıcın uyarıda bulundu.

Kazen
Forum alanlarını kullanırken; 3.Şahısların kişilik ve gizlilik haklarını ihlal edici iletiler yazmak hukuka ve yasalara aykırıdır. T.C. yasalarına ve hukuka aykırı olan bu tür paylaşımlar site içerisinde tespit edildiği veya hak sahibi tarafından şikayete konu olduğu takdirde, kullanıcı siteden uzaklaştırılacağı gibi, sistem tarafından tutulan kayıtlar, talepleri halinde yasal mercilere verilebilecektir.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletisim adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.

Sevgili üyelerimiz

Hepimizin bildiği gibi ilaçlar kişilere bünyelere ve hastalıkların derecesine göre türleri ve dozları değişmekte, yan etkileri kişiler üzerinde farklı etkilemeler yaratmakta. Bu işin eğitimini almış, senelerini vermiş doktorlar bile hastalarını muayene etmeden ilaç tavsiye etmezken, bu bölümümüzde bol bol ilaç üzerine başlıklar sorular ve tavsiyelerle karşılaşıyoruz.(!) Sizlerden isteğimiz lütfen site içinde ilaçlar için başlıklar açmayalım, bu yönlü sorular sormayalım, kendi ilaçlarımızı başka üyelerimize önermeyelim. Karşılaştığımız bu içerikte konular ve mesajlar direk silinecektir. Tüm üyelerimizden bu konuda duyarlılık göstermelerini bekliyoruz.

Sevgilerimizle...

bu iki uyari nicin var her bolumde ?

BARUK
meri58
bu gün gittim doktora 19 cm bi tane yumurta var bu gün 11, günüm çatlatma iğnesinden vazgeçtim pahalı biraz şimdi on averemem 60 tl kendi kendine çatlasın sorun yok zaten

kris te yok ne yapıcam ben şimdi kızlar siz söyleyin bari bişeyler yazın

ben ne zaman düdüt yapıcam
mericim sen ovulasyon testlerını yap çift cızgıyı gorunce hemen çalışmalara başla ..

boncukboncuk
Kazen
Bunu kendisine nede nsormuyorsunuz ?

Siteye girmek istediginde karsina su tariha kadar cezalisiniz mesaji cikiyor !
Neden bu kadar kızgınsın anlamış değilim? Sitede bir sürü kişi doktorlar hakkında olumlu ya da olumsuz yorum yazabiliyor.
Ki öylede olması gerektiğini düşüyorum, yoksa kimin ne olduğunu nerden bilelim biz?
Sen söylesen ne olur sanki?

Ronya
12-02-11, 15:02
meroşum canım o çatlatma iğnesinin ucuzuda var pregnly adı
benim vurulduğumun 2 kutusu 10 tl ydi
doktoruna sorsana benim dediğim iğneyi
boşa diğerine çok para verme

meri58
BARUK
mericim sen ovulasyon testlerını yap çift cızgıyı gorunce hemen çalışmalara başla ..
doktora gidiyorum diye ovülasyon testide yapmadım bu gün test yapmaya başlasam olur mu acaba

BARUK
boncukboncuk
Neden bu kadar kızgınsın anlamış değilim? Sitede bir sürü kişi doktorlar hakkında olumlu ya da olumsuz yorum yazabiliyor.
Ki öylede olması gerektiğini düşüyorum, yoksa kimin ne olduğunu nerden bilelim biz?
"kazen" bence bu turlu sıteler ınsanlar aynı tarz sorunları paylaşıp, bilgi alış verişi yapsın diye kurulmuş. biz bunları konuşmayacaksak ne işimiz var burda? bu sıtede her topikte buturlu konular konusuluyor. ozaman sızın sıteyı tamamen kapatmanız lazım, herkes suçlu durumda.

meri58
ronya
meroşum canım o çatlatma iğnesinin ucuzuda var pregnly adı
benim vurulduğumun 2 kutusu 10 tl ydi
doktoruna sorsana benim dediğim iğneyi
boşa diğerine çok para verme
valla bana ovitrelle diye bi şey yazdı 60 tl di almadım bende doktorada hiç sormadım tekrar aynı değerde daha uygunu varmı diye

senin dediğini doktora ssorup alıyım o zaman çünkü yarın vurdurmam gerekiyor

boncukboncuk
Kazen
Forum alanlarını kullanırken; 3.Şahısların kişilik ve gizlilik haklarını ihlal edici iletiler yazmak hukuka ve yasalara aykırıdır. T.C. yasalarına ve hukuka aykırı olan bu tür paylaşımlar site içerisinde tespit edildiği veya hak sahibi tarafından şikayete konu olduğu takdirde, kullanıcı siteden uzaklaştırılacağı gibi, sistem tarafından tutulan kayıtlar, talepleri halinde yasal mercilere verilebilecektir.

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletisim adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler Hukuk Müşavirimiz tarafından incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan üyelerin tespiti için gerekli teknik veriler sağlanacaktır.

Sevgili üyelerimiz

Hepimizin bildiği gibi ilaçlar kişilere bünyelere ve hastalıkların derecesine göre türleri ve dozları değişmekte, yan etkileri kişiler üzerinde farklı etkilemeler yaratmakta. Bu işin eğitimini almış, senelerini vermiş doktorlar bile hastalarını muayene etmeden ilaç tavsiye etmezken, bu bölümümüzde bol bol ilaç üzerine başlıklar sorular ve tavsiyelerle karşılaşıyoruz.(!) Sizlerden isteğimiz lütfen site içinde ilaçlar için başlıklar açmayalım, bu yönlü sorular sormayalım, kendi ilaçlarımızı başka üyelerimize önermeyelim. Karşılaştığımız bu içerikte konular ve mesajlar direk silinecektir. Tüm üyelerimizden bu konuda duyarlılık göstermelerini bekliyoruz.

Sevgilerimizle...

bu iki uyari nicin var her bolumde ?
Sen bunu uyarı amaçlı bi kere topiğe yazsaydın, krsi ceza almadan önce biz hepimiz çok daha dikkatli olurduk.

Belki seni de zor duruma sokmuş olduk ama burda kesinlikle art niyet söz konusu değil. Hepimiz sadece birbirimize yardımcı olmak için varız, özellikle de krishazelimiz.

BARUK
meri58
doktora gidiyorum diye ovülasyon testide yapmadım bu gün test yapmaya başlasam olur mu acaba
merıcım sen yap yınede emın olursun. yumurtan nerdeyse catlama duzeyine yaklaşmış.

Ronya
meri58
valla bana ovitrelle diye bi şey yazdı 60 tl di almadım bende doktorada hiç sormadım tekrar aynı değerde daha uygunu varmı diye

senin dediğini doktora ssorup alıyım o zaman çünkü yarın vurdurmam gerekiyor
canım kocişin yanındaysa hiç iğneyle falan uğraşma boşa vücuduna hormon alma
ayrıca benim bahsettiğim iğne pammukun eczane eczane dolaip bulamadığı iğne
piyasada yok yani
bence kuzum siz normal deneyin

Kazen
boncukboncuk

Amaciniz bagciyi dovmek mi uzum yemek mi ? Lutfen site kurallarini okuyun.