2 Milyondan 76 Milyona Yolculuğumuz

esilanur
28-02-11, 13:02
BARUK
esilcim ben bazen iş yogunlugundan giremiyorum. sık sık gelmeye çalışıyorum.
anladım canım :)

esilanur
boncukboncuk
Bana mı sordun canım nerdesin diye:26::26::26:

Geçen hafta vde çok sıkıldım perşembeden bu yana annemlerdeydim, bugün de okula başladım. Sen nasılsın fıstıkım?
iyim canım sizleri göremeyince merak ediyoruz :)

BARUK
boncukboncuk
çok güzel yaaa. Bi taşda 2 kuş gelecek kucağına inşallah. Seninle aynı gidiyoruz demekki:))))
1 kerede halledicem inşallah :KK66: Hıc kolay olmayacak :78:
Hemen hemen aynıdır canım. Senın nasıl gidiyor, varmı sıkıntı ?

BARUK
esilanur
anladım canım bizi bırakmayın
esilcim hiç bırakırmıyım kader arkadaşıyız ımkanlar el verdıgınce burdayım :KK54:

melisela
28-02-11, 14:02
kızlar saolun destekleriniz için..dediğiniz gibi hayırlısı olsun..yok çok şükür iyim, her işte vardır bir hayır mutlaka..belkide yükselişe geçerler ilerleyen zamanda..

Ronya
melisela
selam kızlar size güzel haberlerle gelmek isterdim ama malesef olmadı, eşim sperm sonucu beklediğimizden daha kötü geldi, şöyle :
toplam sperm 10 milyon
%95 hareketsiz, yerinde hareketli %5, ileri ve yavaş ileri 0, morfoloji iyi ama diğerleri kötü..Sağlık olsun napalım, bunada şükür..3 aydır klomen ve proxeed ve diğer vitaminleri kullanmıştık, mücadeleye devam :KK43:( aralıktaki test daha iyiydi..43 milyondu toplam %90 hareketsizdi..Öyle işte..
canım sana bir şey sorucam eşin sperm kültürü baktırıdımı
eşimin doktoru lökosit varsa istedğiniz kadar vitamin kullanın hareketi zor artırırsınız demişti
lökosit çok etkiliyor haberin ola

Ronya
ceylanım benim sana gecikmiş bir geçmiş olsun dileğim var
dün senle tam konuşurken çıkmam gerekti
canım inşallah Rabbim tez vakitte şifa göndersin
güzel haberlerini alalım senin ve hepimizin

Ronya
ikizzz annesi baruğumm, güzelll meliselamm
muesimm ve ceylanın öpüyorumm hepinizzzi :KK16::KK16::KK16:
korkmayın ben hayalet kadınn ronyaa

BARUK
ronya
ikizzz annesi baruğumm, güzelll meliselamm
muesimm ve ceylanın öpüyorumm hepinizzzi :KK16::KK16::KK16:
Korkmayın ben hayalet kadınn ronyaa
hoşgeldın ronyacım, artık nezaman gelip gidersin takip edemıycez: )
nasılsın canım ?

Ronya
BARUK
hoşgeldın ronyacım, artık nezaman gelip gidersin takip edemıycez: )
nasılsın canım ?
iyiyimmm fıstığımm
ben görünmez kadınımmm
ama yokluğumdada hep aranızdayımmm :KK53:
dün cadılar kaynatmışlarrr
o yağmuruuu krisii hele meroşuu çiğ çiğ yicemmm :KK47::KK47::KK47:

BARUK
ronya
iyiyimmm fıstığımm
ben görünmez kadınımmm
ama yokluğumdada hep aranızdayımmm :KK53:
Dün cadılar kaynatmışlarrr
o yağmuruuu krisii hele meroşuu çiğ çiğ yicemmm :KK47::KK47::KK47:
kızlar bir araya gelmesin, sayfalar ucuyor ben artık okuyamıyorum bıraktım :KK1:

ecrin87
baruk canım tebrik ederim senın adına cok sevındım yaa sizin tüp bebekmiydi :) darısı bizim başımıza inş.:)))

BARUK
ecrin87
baruk canım tebrik ederim senın adına cok sevındım yaa sizin tüp bebekmiydi :) darısı bizim başımıza inş.:)))
sağol ecrincim darısı sizlerin başına inşallah.
Yok canım normal yolla ama tabı biraz yumurta sayısı arttırmıstık oda 2 tane tuttu :KK1:

ecrin87
BARUK
sağol ecrincim darısı sizlerin başına inşallah.
Yok canım normal yolla ama tabı biraz yumurta sayısı arttırmıstık oda 2 tane tuttu :KK1:
ooo maşalah yaa çok güzel valla 1taşda 2kuşş ne güzel ben birinede razıyım ama daha bişey yok hadı hayırlısı arkadaşım darısı bizim başımıza

BARUK
28-02-11, 15:02
ecrin87
ooo maşalah yaa çok güzel valla 1taşda 2kuşş ne güzel ben birinede razıyım ama daha bişey yok hadı hayırlısı arkadaşım darısı bizim başımıza
bende bu işe giriştiğimde çok umutsuzdum bızım sperm sayıları yerlerdeydi, hatta varıkosel ameliyatı bıle yaptırdık. Birde bende pco var. Kısmette varsa hersey mumkun. Sabırlı olmak şart. En kısa zamanda sizlerde bu güzel duyguyu yaşarsınız inşallah.

ecrin87
BARUK
bende bu işe giriştiğimde çok umutsuzdum bızım sperm sayıları yerlerdeydi, hatta varıkosel ameliyatı bıle yaptırdık. Birde bende pco var. Kısmette varsa hersey mumkun. Sabırlı olmak şart. En kısa zamanda sizlerde bu güzel duyguyu yaşarsınız inşallah.
bizdede sorun vardı eşim amelıyat oldu sayı 13milyon hareketli sayı %15 morfolojı %1 onumuzdekı ay tekrar test verecek eşim sizin degerlernasıldı bu arada bendede pko var canım aynı senın durumundayım eşine ne gibi tedavı verdılerr

ecrin87
baruk canım konu falan açtınmı

BARUK
ecrin87
bizdede sorun vardı eşim amelıyat oldu sayı 13milyon hareketli sayı %15 morfolojı %1 onumuzdekı ay tekrar test verecek eşim sizin degerlernasıldı bu arada bendede pko var canım aynı senın durumundayım eşine ne gibi tedavı verdılerr
canım bizim degerler once 2.750 mılyondu, sonra 6 mılyon oldu, en son 8 mılyondu.
Ortalama hızlı ıleri hareketli %15 morfolojıde %24 teydı orantılar pek degışmedi.
Ozellıkle eşime sigarayı bıraktırdım, evi... Vıtamın kullanmaya başlamıştık 2 kutu bitmişti. Prox... 2 kutusuna başlamıştık durumu ögrendik. Her akaşma ceviz, fındık badem yedırmeye calıştım. 3 ayde keçiboynuzu kuru uygulamıştık. Bunlarla en son 8 mılyon olmuştu. Oyle hamıle kaldım.

Ayrı bir konu açmadım canım burda başladım burda devam edicem :92: Neden sordun ?

ecrin87
BARUK
canım bizim degerler once 2.750 mılyondu, sonra 6 mılyon oldu, en son 8 mılyondu.
Ortalama hızlı ıleri hareketli %15 morfolojıde %24 teydı orantılar pek degışmedi.
Ozellıkle eşime sigarayı bıraktırdım, evi... Vıtamın kullanmaya başlamıştık 2 kutu bitmişti. Prox... 2 kutusuna başlamıştık durumu ögrendik. Her akaşma ceviz, fındık badem yedırmeye calıştım. 3 ayde keçiboynuzu kuru uygulamıştık. Bunlarla en son 8 mılyon olmuştu. Oyle hamıle kaldım.

Ayrı bir konu açmadım canım burda başladım burda devam edicem :92: Neden sordun ?
hıı anladım canım benim eşim ne fındık yiyo ne cevizz hiç bişey yemiyo pekmez bilee ama ben yedirmeye calısıcam sizin morfolojı süpermiş valla maşallah :nazar: eşimde evicap proxeed plus ginseng ve arı sütü bal polen kapsülü içiyo bakalım sonuc nolcak .

bu arada yumurtaların ansıl büyüdü canım klomenle falanmı yoksa normal mi yoksa iğnemi ben 1ay klomen kullandım yumurta takıbı yaptırdım sonuc yumurtlama yoktu maelsef.
konu açtınmı diyee sordum merak ettım açtıysan hikaeyeni okuyayım diyecektim genelde böylee güzel sonuc alanlar acıyorr bizde okuyoz mutlu oluyoz iştee :))) suan senın durumundayım bende inş.senuın gibi güzel sonuzlar alırızı bizdee

BARUK
ecrin87
hıı anladım canım benim eşim ne fındık yiyo ne cevizz hiç bişey yemiyo pekmez bilee ama ben yedirmeye calısıcam sizin morfolojı süpermiş valla maşallah :nazar: Eşimde evicap proxeed plus ginseng ve arı sütü bal polen kapsülü içiyo bakalım sonuc nolcak .

Bu arada yumurtaların ansıl büyüdü canım klomenle falanmı yoksa normal mi yoksa iğnemi ben 1ay klomen kullandım yumurta takıbı yaptırdım sonuc yumurtlama yoktu maelsef.
Konu açtınmı diyee sordum merak ettım açtıysan hikaeyeni okuyayım diyecektim genelde böylee güzel sonuc alanlar acıyorr bizde okuyoz mutlu oluyoz iştee :))) suan senın durumundayım bende inş.senuın gibi güzel sonuzlar alırızı bizdee

evet canım ben klom.. Kullandım, yumurta takıbı yapıp catlatma ıgnesı oldum ısı garantıye alıyım dıye. Allaha sukur cıfte garanti oldu hayırlısı :KK1:
Inşallah alırsın canım umıdını kaybetme uygulamalara devam..

ecrin87
BARUK
evet canım ben klom.. Kullandım, yumurta takıbı yapıp catlatma ıgnesı oldum ısı garantıye alıyım dıye. Allaha sukur cıfte garanti oldu hayırlısı :KK1:
Inşallah alırsın canım umıdını kaybetme uygulamalara devam..
amin canım sagol bşizim sayı suan iyi görünüyorr ama morfolojı sorun var işte oda düzelecek inş.klomene ne güzel cvp vermiş vücudun inş.bende güzel sonuc alırım sagol canım benım şimdi senınkı 2kız yada 2 erkekmı olacak yoksa 1kız 1erkekmı nasıl olcak acaba doktoru bişey dedimi

BARUK
ecrin87
amin canım sagol bşizim sayı suan iyi görünüyorr ama morfolojı sorun var işte oda düzelecek inş.klomene ne güzel cvp vermiş vücudun inş.bende güzel sonuc alırım sagol canım benım şimdi senınkı 2kız yada 2 erkekmı olacak yoksa 1kız 1erkekmı nasıl olcak acaba doktoru bişey dedimi
krısın %1 morfolojıyle oldu canım hatırlarsan o yuzden umutsuz olma.
cinsiyet konusunda birsey demedı farklı yumurta oldukları ıcın farklı cıns olma ihtimali var bakalım onun içinde bır kaç ay daha bekliycez:KK46::KK46:

ecrin87
BARUK
krısın %1 morfolojıyle oldu canım hatırlarsan o yuzden umutsuz olma.
cinsiyet konusunda birsey demedı farklı yumurta oldukları ıcın farklı cıns olma ihtimali var bakalım onun içinde bır kaç ay daha bekliycez:KK46::KK46:
evet canım krisi biliyorum hadı hayırlısı olsun bakalım darısı bizim başımızaa :))

pamuk58
barukcum hoşgeldin nasılsın canım bebişlerin nasıl :nazar::nazar::KK46:

mues
melisela
selam kızlar size güzel haberlerle gelmek isterdim ama malesef olmadı, eşim sperm sonucu beklediğimizden daha kötü geldi, şöyle :
toplam sperm 10 milyon
%95 hareketsiz, yerinde hareketli %5, ileri ve yavaş ileri 0, morfoloji iyi ama diğerleri kötü..Sağlık olsun napalım, bunada şükür..3 aydır klomen ve proxeed ve diğer vitaminleri kullanmıştık, mücadeleye devam :KK43:( aralıktaki test daha iyiydi..43 milyondu toplam %90 hareketsizdi..Öyle işte..
geçmiş olsun canım çok üzüldüm inşallah geçici birşeydir bozma moralini sakın hep beraber aşıcaz inşallah