Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

bitte
12-04-10, 08:04
edut
kızlar bu arada şu prexeed ilgili ne düşünüyosrunuz ebaydan alsam diyorum
şekerim eşin önce bi muayene olsun sabret azcık belki varikosel var ondan değerler biraz düştü herşey bi belli olsun :lepi:

lorkee
nasılsınız hanımlar
sabah bılg sarjı bıttı kalkmaya usendım
sonr azıcık uyumusum
bitte
hihoyyyt
kvrck
günaydın güzellerrrrrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan
hayırlı haftalar diliyorum hepinizeeeeeeeee
canım gerçekten doğru düşünüyosun kadın mutlaka çalışmalı kocan ne kadar iyi olursa olsun para için olmasa bile kendine güven için çalışmalı ben hiçbir zaman boş durmadım üniversite bitmeden çalışmaya başladım hiç te pişman değilim ama arasırada lorkee ye özenmiyo değilim yani pastalar börekler kısmını hihoyyyt
canım haklısınız valla kadınların kendıne ozguvenı cok olması lazım bu devırde...
calısmak sart degıl aslında bunun ıcın ama bazısı calısarak da bunu daha da gelıstırebılır

valla ben pasta borekten memnunum suan hihoyyyt
bıde dedıgım gıbı ben calıssam sanırım esım ıcın daha kotu olurdu sanırım
calısmadan boyleysem şakkıdı

edut
kızlar bu arada şu prexeed ilgili ne düşünüyosrunuz ebaydan alsam diyorum
canım valla o topıgı tamamen okumadım ama arada okuduklarım mantıksız gelmedı faydası olabılrı
zararı olmadıgı kesın denemekten bısey cıkmaz bence

edut
bitte
şekerim eşin önce bi muayene olsun sabret azcık belki varikosel var ondan değerler biraz düştü herşey bi belli olsun :lepi:
vete öylede...yinede kullanmak faydalı olabiliyormuş eşinde de probşem olsa çünkü spermi koruyormuş ve akışını hızlandırıyormuş... vajinal sıvının taklidi

edut
5 gün var adetime kasık ağrım başladı....

bitte
edut
5 gün var adetime kasık ağrım başladı....
senin günün ne zamandı ki erken değilmi

edut
bitte
senin günün ne zamandı ki erken değilmi
17 si evet erken anlamadım:1shok:

bitte
edut
17 si evet erken anlamadım:1shok:
ağrısı yani erken başlamış dicektim :lepi:

bitte
ne zaman gitceniz doktora bu hafta mı

edut
bitte
ağrısı yani erken başlamış dicektim :lepi:
erken başladı...sağ kasığım ağrımaya başladı...artı ne diyeceğim sana bu hafta sonu üroloğa gideceğiz ya...benim de cumartesi adetim başlayacak ya ben ne zaman gideyim doktora bana rahim filmi çekilecek galiba ya...bide aşılama felan derse doktro ya...yanlız hakkatten adet olacak gibi sızıyor...süper

edut
ay bide sinir oldum kim fal baksa hamilesin kızın geliyor yok efendim ikizin olacak...abi insan düşünür ya olmuyorsa..hemen evlendin ya 2-3 sene geçti ne diyecek başkaç.....uyuz ooluyorum

halev
canlar afiyet olsun ben yemeğe çıkıyorum görüşürüz

bitan
slm kızlar..Herkese iyi haftalar..Negatif bir enerji sezdim kızlar takmayın kafanıza erkekler bazen düşünmeden konuşuyorlar kalpten değildir o söyledikleri zamanla herşey geçer inşallah bu ay bebişiniz de gelir zemuszemus ayselcim canım haftasonu doktora gidicektin gittin mi yoksa ben mi yalnış hatırlıyorum CADIARZU

alaycikus67
bitan hoşgeldin canım
evet gittim tatlım baya büyümüş bizim ufaklık
24 nisan hem ikili test hem de ense kalınlığı ölçülecek tekrar gidecez
ama bu sabah uyandığımda lekelenme vardı
korktum dr aradım ulaşamadım cebi de kapalı

sen nasılsın canım bulantılar geçti mi?

edut
12-04-10, 09:04
bitan
slm kızlar..Herkese iyi haftalar..Negatif bir enerji sezdim kızlar takmayın kafanıza erkekler bazen düşünmeden konuşuyorlar kalpten değildir o söyledikleri zamanla herşey geçer inşallah bu ay bebişiniz de gelir zemuszemus ayselcim canım haftasonu doktora gidicektin gittin mi yoksa ben mi yalnış hatırlıyorum CADIARZU
hoşgeldin kuzum

bitan
barays
bitan hoşgeldin canım
evet gittim tatlım baya büyümüş bizim ufaklık
24 nisan hem ikili test hem de ense kalınlığı ölçülecek tekrar gidecez
ama bu sabah uyandığımda lekelenme vardı
korktum dr aradım ulaşamadım cebi de kapalı

sen nasılsın canım bulantılar geçti mi?
maşallah bebişine yaa benim de böle bikaç damla pembe gibi oldu bi daha olmadı ben hiç endişelenmedim niyeyse amma soğuk kanlıyım dimi ama sen yine de ara bi daha olursa gel kontrole diycektir eminim ben de 20 Nisan da kontrole gidicem hem ikili test zamanı da gelmiş oluyor çok merak ediyorum ne alemde diye eyvahedigeldismile bulantılarım sabahları tutuyo daha çok ama çok şükür gün boyu sürmüyor artık ama mide yanmasından kurtulamadım daha sanırm hiç kurtulamıycam çocuk büyüdükçe daha çok mide yanması olur diolar :KK43:( ah bebiş ahh sen bi sağ salim doğ bak ben sana neler yapıcam :))

bitan
edut
hoşgeldin kuzum
hoşbuldum canımcım seni biraz moralsiz buldum ama bende çok kavga ediyodum eşimle biraz bencildir kendileri artık alıştım napıyım aklına ne gelirse söyler bide o da sağolsun o sinirli olunca ben susuyorum ama sakin olunca ben biniyorum tepesine :)) sende takma kafanı hayatım zamanla herşey düzeliyo Rabbim bi bebiş de verir inşallah bu ay size bilmiyorumkismile

alaycikus67
Mıde yanması bende de baŞladı dÜnden berı var
bu deĞıŞımler alıŞmaya ÇalıŞacaz artık

supreme
selam canlarım =)))

bitan
barays
Mİde yanması bende de baŞladı dÜnden berİ var
bu deĞİŞİmler alıŞmaya ÇalıŞacaz artık
mecburan alışıcam daha bu bebişler 6 7 ay bizimle :))

alaycikus67
HOŞGELDıN SUPREME
KIZLAR BEN YEMEĞE GEÇıYORUM
GELıNCE GÖRÜŞÜRÜZ TEKRARopuyorumnanaktan

zeytin1007
slm kızlar
afiyet olsun canlarım

supreme
barays
HOŞGELDİN SUPREME
KIZLAR BEN YEMEĞE GEÇİYORUM
GELİNCE GÖRÜŞÜRÜZ TEKRARopuyorumnanaktan
hoşbulduk cnm afıyet olsunnopuyorumnanaktan

edut
bitan
hoşbuldum canımcım seni biraz moralsiz buldum ama bende çok kavga ediyodum eşimle biraz bencildir kendileri artık alıştım napıyım aklına ne gelirse söyler bide o da sağolsun o sinirli olunca ben susuyorum ama sakin olunca ben biniyorum tepesine :)) sende takma kafanı hayatım zamanla herşey düzeliyo Rabbim bi bebiş de verir inşallah bu ay size bilmiyorumkismile
aman napalım öyleler..benim bu ay hatta bu yıl zor ama hayırlsı tabi sağol ii dileklerin için

bitte
12-04-10, 10:04
edut
erken başladı...sağ kasığım ağrımaya başladı...artı ne diyeceğim sana bu hafta sonu üroloğa gideceğiz ya...benim de cumartesi adetim başlayacak ya ben ne zaman gideyim doktora bana rahim filmi çekilecek galiba ya...bide aşılama felan derse doktro ya...yanlız hakkatten adet olacak gibi sızıyor...süper
adetin 3. günü git canım kan tetkiki falan yapılır rahim filmi de adetten sonraki hafta oluyo galiba gidince randevu alırsın rahim filmi için

edut
12-04-10, 10:04
bitte
adetin 3. günü git canım kan tetkiki falan yapılır rahim filmi de adetten sonraki hafta oluyo galiba gidince randevu alırsın rahim filmi için
cumartesi gidelim hele hayırlısı..sağol kuzum