Kaç Yaşında Evleneceksin - Yüzük Falı

imdaaat
9-04-10, 10:04
Kac Yasinda Evleneceksin-Yuzuk Fali
Amac;Kac yasinizda evleneceginizi ogrenme.Cocuk bekleyenlerin dogacak cocugun cinsiyetini ogrenmesi.

Arac; Tassiz,yazisiz sade bir yuzuk.Sac teliniz yada siyah pamuklu iplik.Su dolu dolu cam bardak.

Uygulama; Sakin bir yer secin.Bardagin 4 te 3 une su doldurun.Yuzugu saca yada ipe baglayin.Eger yeterince uzunsa yuzugu ortasina getirip iki ucundan tutun.Kolay salinacak bi sarkac olusuturun.Bir sure niyetinizde yogunlasin.Sarkaci yavas yavas bardagin icine indirin.Ama suya degdirmeyin.Merkazde sarsmadan sabit tutu.

Yorum; Bir sure sonra yuzuk hareketlenir.Dairesel hareketlerle hizlanmaya baslar.Bardagin kenerina her carpisini sayin.Toplami falin cevabi olacak.Daha sonra carpmalar durur ve hareketler yavaslar.

Ayni yontemi gebe hanimlar karinlarinin uzerine sallandirarak uygular.Eger salinimlar dikey ise erkek,dairesel ise kiz cocugu tahmin edilir.

Antik yunan kahinleri benzer yontemi kullanmislar.Daha buyukce bir kabin agiz cevresine alfabenin harflerini yazmislar.Carpmalar sonucu olusan kelimeyi ,mesaj kabul ederlermis.

ben denedim dostlar 24 tane saydım 24 yaşında evlenicem haaa Allah Allah...e iyimiş

pptya87
9-04-10, 10:04
ben evliyim gebelik için yapıyım bi bakıyım sonuc ne çıkcak.

imdaaat
9-04-10, 18:04
pptya87
ben evliyim gebelik için yapıyım bi bakıyım sonuc ne çıkcak.
hayırlı olur inşallah....yap valla bende merak ettim kaç aylık bu arada yenimi senin bi tahminin varmı kızmı erkekmi diye

znergiz
30-07-10, 03:07
annemin hep dalga geçtiğim falı meşhur olmuş kaydirigubbakcemile3 hiç tutturamadığı olmadı şimdiye kadar kime baktıysa bu falı doğru çıktı sizde mutlaka deneyin alkisalkisalkis

kbra90
30-07-10, 11:07
ayyyyy çok ilginçmiş yaaa 3 kere farklı bardaklarla denedm hep 24 çıktı bakalım bekliiim 24 yaşımı tutcak mıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nesrin64
31-07-10, 10:07
kızımla oğlumda deniyim bende...kaydirigubbakcemile5 teşekkürler canım...

kalliope82
31-07-10, 12:07
29 yaşıma gireceğim, yaptım 17 çıktı:))))) 2.kez denedim 31 dedi, 2.si daha mantıklı tabi:)))

merve90
31-07-10, 15:07
ya bende yapmıstım bunu ama bardağa su koymadan her seferde farklı farklı cıkmıstı bide su koyup deneyeyim:)

yesilgosluMELEK
1-08-10, 20:08
yıllar önce kızlarla beraberken yapmıştık 22 çıktı yani 1 sene sonra hiç sanmıyorum kaydirigubbakcemile3

fascination
1-08-10, 20:08
ben hiç bakmıyım bu fala en iyisi bide seneye falan çıkar korkarım yaniakannehirevlilikten iyice soğudum mu ne:KK1:

cigdem_k
1-08-10, 21:08
haha çok hoş konuyu görünce hemen daldım....
bi arkadaşımla yapmıştık ergenlik dönemimde 20 lerime gelmeden...

33 çıkmıştı say say bitirememiştim...ve falın safsata olduğuna iyice kanaat getirmiştim...33 ümde mutlaka çoktaaaann evlenmiş olurdum çünkü...

faldanmıdır, fal mı bildi bilmem ama tam tamına 33 yaşımda evlendim....:))))))) nostalji yaptım gece gece şimdi...:))

fascination
cigdem_k
haha çok hoş konuyu görünce hemen daldım....
bi arkadaşımla yapmıştık ergenlik dönemimde 20 lerime gelmeden...

33 çıkmıştı say say bitirememiştim...ve falın safsata olduğuna iyice kanaat getirmiştim...33 ümde mutlaka çoktaaaann evlenmiş olurdum çünkü...

faldanmıdır, fal mı bildi bilmem ama tam tamına 33 yaşımda evlendim....:))))))) nostalji yaptım gece gece şimdi...:))
ciddi misin sen ben gırgıra almıştım ama bak yapasım geldi şimdi çok merak ettim yaaaadelikafadulden

cigdem_k
fascination
ciddi misin sen ben gırgıra almıştım ama bak yapasım geldi şimdi çok merak ettim yaaaadelikafadulden
haha çok ciddiyim yap bakalım bi ben de merak ettim..:))))

eşimle tanıştığımız andan itibaren evleneceğimizi biliyordum..tanıştık 10 ay sonra ben 33 yaşımdayken evlendik... öyle fala bilmemneye inan bi insan değilimdir ama eşimle ilgili ilginç şeyler oldu bu yaş falı gibi :)))

çocuk falını da yapmıştım 3 çocuk çıkmıştı..iki tane düşük yaptım 6 ay arayla şimdi onun geyiğini yapıyorum eşime 1 tane hakkımız kaldı diye ( bu işin gerçekten geyik kısmı ama)

fascination
cigdem_k
haha çok ciddiyim yap bakalım bi ben de merak ettim..:))))

eşimle tanıştığımız andan itibaren evleneceğimizi biliyordum..tanıştık 10 ay sonra ben 33 yaşımdayken evlendik... öyle fala bilmemneye inan bi insan değilimdir ama eşimle ilgili ilginç şeyler oldu bu yaş falı gibi :)))

çocuk falını da yapmıştım 3 çocuk çıkmıştı..iki tane düşük yaptım 6 ay arayla şimdi onun geyiğini yapıyorum eşime 1 tane hakkımız kaldı diye ( bu işin gerçekten geyik kısmı ama)
bende fala hiç inanmam aslında fala inanma falsızda kalma hesabındaydım ama bak sen diyince bi merak sardı dört bi yanımı ama kızkaydirigubbakcemile3sende saç telinle mi yaptın:uhm:

aLLeGRia
arka arkaya 2 defa yaptım ikisinde de 26 da durdu..ay etkilendim valla ben ara ara yaparım bakalım hep 26da mı durcak
2 sene sonra evleniyorum yani ben sempatiksalakcinni

cigdem_k
fascination
bende fala hiç inanmam aslında fala inanma falsızda kalma hesabındaydım ama bak sen diyince bi merak sardı dört bi yanımı ama kızkaydirigubbakcemile3sende saç telinle mi yaptın:uhm:
sanırım tam hatırlamıyorm...33 bana çok garip gelmişti o yüzden net hatırlıyorum...e küçüktük o zamanlar tabi 33'ü çok geç bulmuştum kaydirigubbakcemile3

fascination
cigdem_k
sanırım tam hatırlamıyorm...33 bana çok garip gelmişti o yüzden net hatırlıyorum...e küçüktük o zamanlar tabi 33'ü çok geç bulmuştum kaydirigubbakcemile3
profilinde ki resimlerini gördüm şimdi 33 de evlenmişsin ama taş gibisin maşallah 25 liklere taş çıkartırsın canımyerimseniben

cigdem_k
1-08-10, 22:08
aman saolasın şımarırım valla şimdi :)))

biraz genetik sanırım..:)))

evlendikten sonra daha da bi gençleştim sanki ( ya da bana öyle geliyo) kaydirigubbakcemile3

fascination
cigdem_k
aman saolasın şımarırım valla şimdi :)))

biraz genetik sanırım..:)))

evlendikten sonra daha da bi gençleştim sanki ( ya da bana öyle geliyo) kaydirigubbakcemile3
koca yaramış o zaman sana şekerimkaydirigubbakcemile3şaka ha sakın alınma:içelim:

cigdem_k
fascination
koca yaramış o zaman sana şekerimkaydirigubbakcemile3şaka ha sakın alınma:içelim:
niye alınayım ki....doğru söze ne denir opuyorumnanaktan

evlilikten soğumuşsun ama ben senin için güzel bi evlilik insanı gençleştiren bi koca dileyeyim diyorum :))))

fascination
cigdem_k
niye alınayım ki....doğru söze ne denir opuyorumnanaktan

evlilikten soğumuşsun ama ben senin için güzel bi evlilik insanı gençleştiren bi koca dileyeyim diyorum :))))
saol tatlım aminnnn:Saruboceq:yıllar geçtikçe güzelleşeyim:) ağlamıyım ama artık ben yaaaa:çok üzgünüm:

cigdem_k
fascination
saol tatlım aminnnn:Saruboceq:yıllar geçtikçe güzelleşeyim:) ağlamıyım ama artık ben yaaaa:çok üzgünüm:
dileyeceğim gerçekten...

ağlama yüreğin de gençleşsin bedenin de....

yıllar sana torpil geçsin opuyorumnanaktan

ben şimdi gidip kocamı özleyeyim biraz daha...Tayin başvurusu yapmak için Rize'ye gönderdim yolda şimdi...:KK43:(( tek başıma nasıl uyuyacaksam...

PamukPrensesPathem
kac sene once yapmıstım,cok sık yapardık arkadaslarla her zamnda hep evlenıodum
hala bekarım :):):):)

fascination
2-08-10, 12:08
cigdem_k
dileyeceğim gerçekten...

ağlama yüreğin de gençleşsin bedenin de....

yıllar sana torpil geçsin opuyorumnanaktan

ben şimdi gidip kocamı özleyeyim biraz daha...Tayin başvurusu yapmak için Rize'ye gönderdim yolda şimdi...:KK43:(( tek başıma nasıl uyuyacaksam...
kız yıkıldımm ya bugün meraktab varya uyanır uyanmaz baktım o faldan ilk önce 26 yaş çıktı dedim hmm demek 4 yıl kalmış iyiymiş bende onu istiyodum falan neyse sonra merak ettim tekrar bakim dedim onda da 45 çıktı ya demek ki evde kaldım benakannehirdelikafadulden

ellone
6-08-10, 21:08
ilginç... üç kere denedim 34 çıktı. Hadi bakalım...

orchidea
7-08-10, 12:08
ben de de her yıl 1 artıyo:)

bu yıl hiç yapamdım ama

cimcime eses
7-08-10, 14:08
Yıllar önce yapmıştık 24 çıkmıştı yaşım 24 ve bu sene evlenmem imkansız gibi bişey...

minimanimanimini
23-08-10, 19:08
saç teli deyince bende dna testi yapacanız zannettim:KK43:+_+)

juuliett
23-08-10, 20:08
ben daha öncede yapmıştım okuyunca tekrar denemek istedim yine 23 çıktı 2 senem var erkek arkadaşımla planlarımızda 2 sene sonraya hayırlısı olsun bakalım =))

sassygirll
30-08-10, 11:08
ilk yaptıgımda 45 cıktı ikinci yaptıgımda 25 cıktı ilginç bir fal:dance:

meltem_d83
genelde teyzemin yaptığı meşhur bebek falı... bizimkilerde eğer yüzük dönerse kız sallanırsa erkek diyorlardı herhalde... haaa bi de durursa o zaman çocuk sayısı da duruyo....

kimi rivayete göre tutuyor bakalım bende de 2 tane çıkmıştı Allahım nasip ederse...

bayan1903
biz çok yaptık bu falı anneme de yaptık doğru çıktı yengemde de doğru çıktı
ahan da böle kaldık :1shok:

sassygirll
meltem_d83
genelde teyzemin yaptığı meşhur bebek falı... bizimkilerde eğer yüzük dönerse kız sallanırsa erkek diyorlardı herhalde... haaa bi de durursa o zaman çocuk sayısı da duruyo....

kimi rivayete göre tutuyor bakalım bende de 2 tane çıkmıştı Allahım nasip ederse...
peki hangisinde evlendin ilk çıkandamı son çıkanda mı adasım zemuszemus

yellowbomb
10-09-10, 20:09
ay aslı varmı ki yıllar önce bende bakmıştım ama şimdi yine bakcam

ameliepoulain
10-09-10, 21:09
ben 45 ten sonrasını saymadım...ya yapamadım ya benim imkansızz:a015:
face de bakmıştım ölüme 5 kala evleniceksin çıkmıştıohaoldumsmile
boshayallersmile

yellowbomb
10-09-10, 23:09
yaptım 20 çıktı ben 20 yaşındayım zati
ayy yol mu göründü bana acaba:KK70:

konigin1986
11-09-10, 21:09
yaptım 24 çıktı,zaten 24üm,okuyorum,benimle evlencek biri de yok piyasada bilemiyorum :S evde kaldım hatırlattığınız iyi oldu :))

ilknur19
11-09-10, 22:09
evlenmeden önce yaptım evlilik yaşı doğru çıktı.bebek cinsiyetide doğru çıktı hatta ilk bebeğim ne ikinci bebeğim ne farklı farklı döndü karnımın üstünde.ikinciyi merak ediyodum dairesel döndü arkadaşlar kız dedi.kızım oldu gerçektende.eğlencesine yapın derimkaydirigubbakcemile2

küçük tweety
13-09-10, 17:09
31 çıktı.. başında olursa 1 yılım sonlarıysa daha 2 yılım war yani akannehir:roflol:

sassygirll
14-09-10, 18:09
ameliepoulain
ben 45 ten sonrasını saymadım...ya yapamadım ya benim imkansızz:a015:
face de bakmıştım ölüme 5 kala evleniceksin çıkmıştıohaoldumsmile
boshayallersmile
face'de nasıl baktın :))

Lonely__35
12-03-11, 13:03
kızlar ben 21 yaşındayım ve bu yüzük falını bende denedim 22 çıktı :) 1 sene içinde evlenmem gerek ama ne öyle bi niyetim var ne de evlenilecek bi damat adayım :)))))

sinpalabras
12-03-11, 15:03
ay çok ilginç bende yapıcam kesin ama bence
bi kaç kere denemek yerine ilk çıkana bakın :KK61:

nur_bozkurt
12-03-11, 22:03
aaa çok ılgınçmıs bende yapıyım

Elisya
Iki kez yaptim 23 cikti :18: cok erken ya sadece 3 yilim kalmis:KK70: bakalim kimle evlencem:97:

dilekfiruze
çok heycanlıyım nısanlanıyorum 3 hafta sonra ve hıcbırsey yapmadm hıc ne yapılır bılmıorummm tecrubesı olna varmııı

Lonely__35
20-03-11, 13:03
ilknur19
evlenmeden önce yaptım evlilik yaşı doğru çıktı.bebek cinsiyetide doğru çıktı hatta ilk bebeğim ne ikinci bebeğim ne farklı farklı döndü karnımın üstünde.ikinciyi merak ediyodum dairesel döndü arkadaşlar kız dedi.kızım oldu gerçektende.eğlencesine yapın derimkaydirigubbakcemile2
ayyy ne güzel hepsi tutmuş sende ,umarım benimkide tutar :))))

heyooooo
28-06-11, 19:06
:KK3: ben 3 kere yaptim bu fali ve ucunde de 23 cikti :KK53: cok sasirdim, bakalim hayirlisi .. :KK1:

heyooooo
28-06-11, 19:06
:KK3: ben 3 kere yaptim bu fali ve ucunde de 23 cikti :KK53: cok sasirdim, bakalim hayirlisi .. :KK1:

sedulu
5-07-11, 16:07
vay be hiç beklemiyordum öyle sallansın çarpsın bardağa falan 25 çıktı benimde hadi hayırlısı :KK9:

aclya
5-07-11, 16:07
3 kez yaptımm 3.de de 22 cıktıı :KK66::KK66::KK66: