Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2010 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Pamik_PrenSes
8-05-10, 20:05
selammmmmm

senay86
Pamik_PrenSes
selammmmmm
hoşgeldin canımma.s.

Pamik_PrenSes
senay86
hoşgeldin canımma.s.
Hoşbulduk canımmm buğün neden bu kadar sessz kimseler yok heerkez kocasıyla ilgileniyr heralde bilmiyorumkismile nasılsın senay nasıl gidiyor hamilleik

sedef10
senay86
ama hayret bu saattede olmaları gerek sedef sen ne yapıyorsun
napıyım yaaa boğazımın kenarına yağ sıçradı derim soyulmuş elleyemiyorum neyse biraz daha beklersem geçer herhalde sen nasılsınbayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmile

sedef10
Pamik_PrenSes
selammmmmm
hoşgeldin kaçak nerdesin:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sedef10
ayyyyyyyy göz kapaklarımı bantlıycam kapanmasın diye çok kötü uykum geldi:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

Pamik_PrenSes
sedef10
napıyım yaaa boğazımın kenarına yağ sıçradı derim soyulmuş elleyemiyorum neyse biraz daha beklersem geçer herhalde sen nasılsınbayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmile
evde varsa bepanten sür hemen sedef geçmiş olsun :teselli:

senay86
Pamik_PrenSes
Hoşbulduk canımmm buğün neden bu kadar sessz kimseler yok heerkez kocasıyla ilgileniyr heralde bilmiyorumkismile nasılsın senay nasıl gidiyor hamilleik
evet bende oyle dedım cok sessız burası dıye:umursamaz: ıyı gıdıyor hamılelık sabırsızlıkla beklıyoruz işte canım uykusuzluklar başladı pazarteside hastaneye gidicez iştebenneyaptımki

blacksiya
senay86
evet bende oyle dedım cok sessız burası dıye:umursamaz: ıyı gıdıyor hamılelık sabırsızlıkla beklıyoruz işte canım uykusuzluklar başladı pazarteside hastaneye gidicez iştebenneyaptımki
senay ne öğretmenisin canım sen??

Pamik_PrenSes
sedef10
hoşgeldin kaçak nerdesin:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hoşbulddukkkk nerde olucanm canım buralardayım nete girmeye bile üşeniyorum bu aralar desem yeridir kaydirigubbakcemile3 gündüz yataktan kalkıp kalvaltı yapmam 2 yi buluyor zaten evi toparlıyorum biraz oyalanıyorum vakit geçiyor benim girdiğim satttede siz olmuyorsunuz bende çıkıyorum hemen rast gelmiyoruz hiç :1no2:

sedef10
ayyyyyyyy göz kapaklarımı bantlıycam kapanmasın diye çok kötü uykum geldi:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

ee uyıusana neden uyumuyosun benneyaptımki

senay86
blacksiya
senay ne öğretmenisin canım sen??
anaokulu canım

SILA_M
8-05-10, 21:05
Hu hu ben geldimmmmm :teytey::teytey::teytey:

blacksiya
senay86
anaokulu canım
oooo süper bak şimdi sana işimiz de çooooookkkk düşer ileriki yıllarda seni kaybetmeyelimmmmmmmmm :roflol::roflol::roflol::roflol:

blacksiya
pamikcim sılam hoş geldiniz

senay86
blacksiya
oooo süper bak şimdi sana işimiz de çooooookkkk düşer ileriki yıllarda seni kaybetmeyelimmmmmmmmm :roflol::roflol::roflol::roflol:
kaydirigubbakcemile3 herzaman beklerız bebişleirinizi

SILA_M
sedef10

Gecmis olsun sedefim ne yagi sicradi kis nasi oldu ki :uhm:

Pamik_PrenSes
senay86
uykusuzluk zor eşimde geçe kalma erkenden uyu sende dedi ama benimde gram uyku yok hem dedim buğün cumartesi okan bayulgenin programı var dedim oda demezmi olsun 3 gün var o program yarın izlersin diye kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 izlemiyor ama nasılda biliyor ee uykusuz gecelerde baaşka türlü çekilmiyor gerçi bu aralar maşallah uyuyabiliyorum :nazar: bazen karnım çok gergin oluyor ne sağ taragta ne sol tarafta rahat edemiyorum ve sırt üstüde nefes alamıyorum şu bebişler doğsa rahatlıcaz diyoruz ama asıl ozmanlar uykusuz geceler başlıcak kaydirigubbakcemile3

senay86
SILA_M
hooşşşşgeldiiiiiiinna.s.

sedef10
Pamik_PrenSes
hoşbulddukkkk nerde olucanm canım buralardayım nete girmeye bile üşeniyorum bu aralar desem yeridir kaydirigubbakcemile3 gündüz yataktan kalkıp kalvaltı yapmam 2 yi buluyor zaten evi toparlıyorum biraz oyalanıyorum vakit geçiyor benim girdiğim satttede siz olmuyorsunuz bende çıkıyorum hemen rast gelmiyoruz hiç :1no2:

ee uyıusana neden uyumuyosun benneyaptımki
pamik sence niye uyuyamıyom bi düşünfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis

senay86
Pamik_PrenSes
uykusuzluk zor eşimde geçe kalma erkenden uyu sende dedi ama benimde gram uyku yok hem dedim buğün cumartesi okan bayulgenin programı var dedim oda demezmi olsun 3 gün var o program yarın izlersin diye kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 izlemiyor ama nasılda biliyor ee uykusuz gecelerde baaşka türlü çekilmiyor gerçi bu aralar maşallah uyuyabiliyorum :nazar: bazen karnım çok gergin oluyor ne sağ taragta ne sol tarafta rahat edemiyorum ve sırt üstüde nefes alamıyorum şu bebişler doğsa rahatlıcaz diyoruz ama asıl ozmanlar uykusuz geceler başlıcak kaydirigubbakcemile3
eet canım dogum gunlerımızde yakınmış bakalım tam gunundemı dogcak bizim yaramazlar

SILA_M
blacksiya
Hosbulduk canim naber nasilsin ...

Esram nerlerde bu arada alismisim onu topikte görmeye olmayinca bi hos oldummdelikafadulden

senay86
SILA_M

Gecmis olsun sedefim ne yagi sicradi kis nasi oldu ki :uhm:
sedeeeef gecmiş olsun canııııııııııım

SILA_M
senay86
hooşşşşgeldiiiiiiinna.s.
Hosbulduk canim nasilsin ...
Siz dogum icin siranizi bekleyin bakim daha biz variz sirada ben oglusumu bi kucama alim oglusla bir haber alcaz sizin dogumlari insallahh:Saruboceq:

blacksiya
senay86
kaydirigubbakcemile3 herzaman beklerız bebişleirinizi

saol canımmm
eşim şimdiden anaokulu planlaması bile yapmaya kalkıstıda zor tuttuk :)))

SILA_M
Hosbulduk canim naber nasilsin ...

Esram nerlerde bu arada alismisim onu topikte görmeye olmayinca bi hos oldummdelikafadulden
iyiyim canım esram eşine ayırdı bu aksamı onu uyutup gelcekkkkkkkkk

Pamik_PrenSes
SILA_M
hoşğeşdinn dur hemen bende gireyim halaya :teytey: :teytey: :sm_cool:

blacksiya

Hoşbuldukk canımmm saolll

sedef10
sılam hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnn bugün eşimle almanyada hastane doktor neden bukadar ucuz diye sordum oda almanyanın nüfusu az ondan yardım ederler dedi çok doğur kız 4 5 tanealkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

SILA_M
Pamik_PrenSes
35 inci haftaya girmissiniz canim surda 5 haftanoz kalmiss azcik daha sabirr sonrasinda gelsin bebisler ardi ardinaa :eek:

senay86
blacksiya
saol canımmm
eşim şimdiden anaokulu planlaması bile yapmaya kalkıstıda zor tuttuk :)))

hadi yaaa ne güzel canım bak eşin meraklı ılgılı zemuszemus

Pamik_PrenSes
sedef10
pamik sence niye uyuyamıyom bi düşünfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis
lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü

blacksiya
senay86
hadi yaaa ne güzel canım bak eşin meraklı ılgılı zemuszemus
yaaa canım sorma "görmemişin çocugu olmus tutmus koparmış..." :roflol::roflol::roflol:

senay86
kızlar daha fazla duramıyorum izmir cok sıcak evde bunaldım balkona cıkıp kendıme gelıp yatmam lazım
ALLAHIM iyikide haziranda doğumum ağustosta olsaydı ne yapardım bu gobekle hadi iyi geceler güzel annelersırnaşık şey

SILA_M
blacksiya
Aman hep iyi ol canim insallah :Saruboceq:
Demekki cok yorulmus bugun eside esradabilmiyorumkismile
neyse gelince anlatir bakalim ne yapmis evin isleri bitmismi barii :nazar:
Pamik_PrenSes
hoşğeşdinn dur hemen bende gireyim halaya :teytey: :teytey: :sm_cool:
Cok kalkima kisss cocugun ici disina cikcakk kaydirigubbakcemile3
sedef10
sılam hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnn bugün eşimle almanyada hastane doktor neden bukadar ucuz diye sordum oda almanyanın nüfusu az ondan yardım ederler dedi çok doğur kız 4 5
Burda 5 cocuk yapan annleri emekli yapip maas bagliyolar canim ne diyon sen.
Dogumdan sonra 2 sene annelik parasi ve cocugun 18 yasina girene kadar da cocuk parasi aliyosun daha sayimmii delikafadulden

Pamik_PrenSes
senay86
eet canım dogum gunlerımızde yakınmış bakalım tam gunundemı dogcak bizim yaramazlar
evet ama bu yaramazların ne zman geleceği belli olmaz kız çocukları bekleme 40 derler ama bakıcaz bakalım aklinialirimsmile

SILA_M
35 inci haftaya girmissiniz canim surda 5 haftanoz kalmiss azcik daha sabirr sonrasinda gelsin bebisler ardi ardinaa :eek:
evet 5 hafta az kaldı artık sayamıyorum korkudan kaydirigubbakcemile3 heyecanın yerinini haiften korku almaya başladı aklinialirimsmile ee nede olsa ilk doğum insan ne yaşayacağını bilmediği için tedirgin oluyıor ister istemez eyvahedigeldismile bu arada sizin bebişlerin hareketleri ne alemde kızlazrr

senay86
blacksiya
yaaa canım sorma "görmemişin çocugu olmus tutmus koparmış..." :roflol::roflol::roflol:
guldurdun kız sen benısırnaşık şey aynı bızımkıde oyleeeee iizmirli kocalara mı mahsus yoksa bu delikafadulden:Saruboceq::Saruboceq:bizimkide sünnetini düşünüyooooo sen ne dıyosuuuunnnnnn...:1no2:

SILA_M
senay86
kızlar daha fazla duramıyorum izmir cok sıcak evde bunaldım balkona cıkıp kendıme gelıp yatmam lazım
ALLAHIM iyikide haziranda doğumum ağustosta olsaydı ne yapardım bu gobekle hadi iyi geceler güzel annelersırnaşık şey
Iyi geceler senayim izmirin sicaklarindan azcik burayada göndersen ne guzel olurr biz donuyoruz hala burda laelaelaelaelae
Mertimde usutmus 1 saattir hastanedeydik ordan nöbetci eczane aradik geldik bu saat olduu simdi yatirdim sesi cikmiyo oglusumunnn :çok üzgünüm:

Pamik_PrenSes
senay86

iyi geceler ozman sana balkona çıkarken üstüne bişey almayı unutma sen yinede terli terli çıkma hadi şimdiden anneler günün kutlıu olsun.......