2010 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

blacksiya
1-05-10, 14:05
esssraaa
anasına çekmeyecek kesin:)))))))
yoksa ben kapı gıcırdasa oynarım hem roman havasına da bayılırım..gerçi izmirli olup sevmeyen çok azdır ama sempatiksalakcinni

hatta annem hep der acaba hastanede karıştı mı bu diye:)))
çocukken ne olacaksın diyene dansöz diyordum,babam hep utanırdı kızım doktor-avukat-öğretmen desene diye:roflol::roflol::roflol:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ayy bende oynamayı bilmeyen kalas izmirlilerdenim :)))))))))):roflol::roflol:

esssraaa
sedef10
haklısın ama savunmasız mı zannediyolar mallar elim gidiyo yazıcam sonra geri çekiyorum kızlar ne diycek bakiiim diyomkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
canımmmm,boşver değmez..
o oturup derdine yansın bence..

esssraaa
blacksiya
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ayy bende oynamayı bilmeyen kalas izmirlilerdenim :)))))))))):roflol::roflol:
ohaoldumsmile

yesica
kızlar ben forumlara bakıyorum da çok eksiğim var daha ya. sinirlerim bozuldu. ateş ölçer, gecelik sabahlık vs.

SILA_M
mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

esssraaa
yesica
kızlar ben forumlara bakıyorum da çok eksiğim var daha ya. sinirlerim bozuldu. ateş ölçer, gecelik sabahlık vs.
ateşölçere sakın çok para verme,heryerde 5-6 liraya var,onlar da iş görüyormuş,biz bilemedik 50lira verdik,hiç gerek yokmuş:kızgın:
gecelik sabahlık da bi dükkana girip alıp çık ve sonra neden bu kadar büyüttüm,bu da kolaymış diyeceksin eminim..
en fazla iki gece kalcaz hastanede,işimizi görsün yeter..
başka ne var misal eksik diye sinirini bozan?

esssraaa
SILA_M
mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir
al benden de o kadar sılacımm:1closedeyes:

SILA_M
esssraaa
al benden de o kadar sılacımm:1closedeyes:
Oyy ev sessizya iyice uyku basti geceden de uykusuzum zatennmirmirmirmir

Yesica kis senin yazdigin seyler disariya ciksan 1 saatte alincak seyler hic takma kafana.
Ha esraninda dedigi atesölcer icin cok para vermene gerek yok hic normal bisey isini görur canimboshayallersmile

yesica
esssraaa
ateşölçere sakın çok para verme,heryerde 5-6 liraya var,onlar da iş görüyormuş,biz bilemedik 50lira verdik,hiç gerek yokmuş:kızgın:
gecelik sabahlık da bi dükkana girip alıp çık ve sonra neden bu kadar büyüttüm,bu da kolaymış diyeceksin eminim..
en fazla iki gece kalcaz hastanede,işimizi görsün yeter..
başka ne var misal eksik diye sinirini bozan?
nem ölçer-termometre
arabası
ana kucağı
dönencesi
oyoun halısı
yüz bezi bile yok yavrumun.

ne bileyim aklıma gelmiyor şuan ama çook var.
o yüzden çantayı hazırlamak gelmiyor içimden

yesica
bi de portbebe alayım değilmi kızlar hastaneden çıkışta onla taşırım

SILA_M
yesica
nem ölçer-termometre
arabası
ana kucağı
dönencesi
oyoun halısı

nem ölcerde neymis kiss :uhm:
Oyun halisini netcek yeni dogmus cocuk 1 sene sonra lazim olcak sey icin simdiden dert ediyon kendinee kaydirigubbakcemile3
Yüz bezi desen artik islak bez kullaniyo herkes ayrica beze hic gerek yokboshayallersmile
Diyolar iyi degil falan diye ama ben oglumda dogdu dogali kullaniyom sukur biseyde olmasi neye alistirsan ona alisir canim sen basta bezle siler sonra islak beze dönersen tabi iyi gelmezz sositososito
Dönence ne onuda bilmiyommm :uhm:
Senin yazdiklarinin icinde tek acil olan ana kucagi onuda dedimya 1 gunluk bi alisverisle her eksigini alirsin sikma caninii:içelim:

mhtp
yesica ateş ölçer hemen kullanılmıyac yani eksik sayılmaz..ben sabahlık almadım şal koydum..
benim dr 1 gece kalıcaksın dedi..sende belki 1 gece kalırsın sabahlığa falan gerek olmaz..

sedef10
kız yesica dördüz olsaydı netcen gııııdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

SILA_M
yesica
Ayy o hangisi oluyo yaa ben turkceden iyice uzak kaldimmm :uhm:

sedef10
1-05-10, 15:05
SILA_M
Ayy o hangisi oluyo yaa ben turkceden iyice uzak kaldimmm :uhm:
çanta gibi bişey onda taşınıyo bebek valla ben almadım valizle tatile gidiyo gibi geliyo du eltimin vardı hiç kullanmadım sevmiyom :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

mhtp
ben portbebe aldım ilk etapta kullanırım diye..ana kucağını sonra alıcam..

yesica
SILA_M
Oyun halisini netcek yeni dogmus cocuk 1 sene sonra lazim olcak sey icin simdiden dert ediyon kendinee kaydirigubbakcemile3
Yüz bezi desen artik islak bez kullaniyo herkes ayrica beze hic gerek yokboshayallersmile
Diyolar iyi degil falan diye ama ben oglumda dogdu dogali kullaniyom sukur biseyde olmasi neye alistirsan ona alisir canim sen basta bezle siler sonra islak beze dönersen tabi iyi gelmezz sositososito
Senin yazdiklarinin icinde tek acil olan ana kucagi onuda dedimya 1 gunluk bi alisverisle her eksigini alirsin sikma caninii:içelim:
mhtp
yesica ateş ölçer hemen kullanılmıyac yani eksik sayılmaz..ben sabahlık almadım şal koydum..
benim dr 1 gece kalıcaksın dedi..sende belki 1 gece kalırsın sabahlığa falan gerek olmaz..
ya ne bileyim kızlar. millet nasıl bi liste yapmış şaştım kaldım doğrusu. ben yarından tezi yok halledeyim en gereklileri. içim rahat olsun en azından. ateş ölçer de basit bişey alıcam. kulaktan almayı düşünüyodum ama vazgeçtim

yesica
sedef10
kız yesica dördüz olsaydı netcen gııııdelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
ya işte allahım dağına göre kar veriyo :roflol:

SILA_M
mhtp
Hosgeldin canim a.s.
1 gece kalcaksan yeter zaten.Hic telasa gerek yok.
Bizim burda normal dogumda 3 gun sezeryanda 7 gun kaliyosun ben 6-7 kadar gecelik koydum o yuzden boshayallersmile

sedef10
çanta gibi bişey onda taşınıyo bebek valla ben almadım valizle tatile gidiyo gibi geliyo du eltimin vardı hiç kullanmadım sevmiyom :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:
Benim bebek arabamda var öyle bisey cikarip bebegini icine koyup tasiyabiliyosun sonra yine arabaya takip yoluna devam ediyosun kaydirigubbakcemile3
Ama ben araba koltuguna koyarim arabayla disari ciktigimiz icin hastaneden cikarkende onla tasirim oglumu :KK46:

yesica
mhtp
ben portbebe aldım ilk etapta kullanırım diye..ana kucağını sonra alıcam..
nasıl bişey aldın. bez mi yoksa şu lullababy falan var onlardan mı. arada büyük fiyat farkı var

esssraaa
SILA_M
Oyy ev sessizya iyice uyku basti geceden de uykusuzum zatennmirmirmirmir

Yesica kis senin yazdigin seyler disariya ciksan 1 saatte alincak seyler hic takma kafana.
Ha esraninda dedigi atesölcer icin cok para vermene gerek yok hic normal bisey isini görur canimboshayallersmile
yesica
nem ölçer-termometre
arabası
ana kucağı
dönencesi
oyoun halısı

yesica
SILA_M
sıla çok güzel yazmış,acil ihtiyaç değil ki bunlar:))
önümüz yaz,nem ölçeri naapcan ben söyleyim nemli olacak hava:))))
oyun halısı çok sonra lazım..
dönence illa alcam dersen al ama şart değil..
mendil de ıslak mendil kullancan,ağız mendili diyorsan pakette satılıyor içinde en az 4tane var,al 5 paket ömür boyu kullan..paketi 2-3 lira olandan aldım yıkayıp ütüledim cillop gibi:))

araba ve anakucağı zamanlamasını sen bilcen,doğar doğmaz atarım kuzumla kendimi sokağa diyorsan al:))
portbebe arabanın takımı değil de şu çanta olandansa boşa masraf bence..
hastane çıkışında ana kucağına koyarsın..hatta ben kucağıma alırım kıyamam diyorum:)

ömür biter bizim kuzuların eksiği bitmez artık:)))

yesica
http://www.bebefix.com/x_nenny-collection-nenny-collection-2-li-set_33533.php?k_id=1955&kn=Portbebe
şöyle basit bişey alayım. diğerlerine baktım çok ağır o güzel olanlar

mhtp
SILA_M
Hosgeldin canim a.s.
1 gece kalcaksan yeter zaten.Hic telasa gerek yok.
Bizim burda normal dogumda 3 gun sezeryanda 7 gun kaliyosun ben 6-7 kadar gecelik koydum o yuzden boshayallersmile

Benim bebek arabamda var öyle bisey cikarip bebegini icine koyup tasiyabiliyosun sonra yine arabaya takip yoluna devam ediyosun kaydirigubbakcemile3
Ama ben araba koltuguna koyarim arabayla disari ciktigimiz icin hastaneden cikarkende onla tasirim oglumu :KK46:
hoşbulduk canım...
ay çok kalınıyomuş yaa...sen herşeyi bol bol al...
dr çantan hazır bekle dedi..o demeden hazırlamıştım ben çantaları.:)))))))

yesica
kızlar yüz bezi dediğim oyalı yazma

sedef10
yesica
ya işte allahım dağına göre kar veriyo :roflol:
yesica ben nasıll büyüttüm bak oğlum doğdu koca mobilya beşik aldık sonra o dediğiniz listenin hepsini yapıpda almadım sonra elimde kalır diye çünkü ilk çocuğuna alıyon sonra kullanamıyon 2. doğduğundada yenisini almak istiyon sonra oğlum 3 yaşına kadar rahat rahat kullandı oğlumun odasını ayırdım şimdi kızımı yatırıyorum ilerde koca çocuk odası alcam böyle benim büyütmem tabi genel olarakopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan