2010 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

senay86
19-05-10, 22:05
SILA_M
haklisiniz canlarim ama esimide uzuyo kadin yaptiklariyla beni de inanin bana disardan yaptiklariyla ailemdeki huzuruda kacirmayi beceriyo.
ben esimle 100 kere tartistiydam 98 i onun yuzundendirrlaelaelaelaelae
Rabbime havale ettim zatenn bildigi gibi yapsin onu .
Artik onun yuzunden de esimle kavga edip huzurumu kacirmamaya karar verdim artikkk insallah becerebilirimm bilmiyorumkismile
yazık yaaa ogullarınıda arada bırakıyorlar adamlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar başka işleri guclerı yok bu kaynanaların boşveeeeeeeeeer canım salla gitsinsositososito

SILA_M
blacksiya
canım erkekleri çoooooooooookkkkk müthiş oluyor ikizler burcunun korkma sen
kızlar korksunnnnn felaket zaki ve espirili oluyorlar problem kadınlarında :)))
bize herkes diyorki son anda nüfusunu cıkarırkende değiştirip başka isimle geliceksiniz :KK43:)))
Aman canim iyi bari icim rahatladi simdii kaydirigubbakcemile3

senay86
kızlaaar ben yatıyorum iyi geceler optuuuum

blacksiya
sılam saat 12 de ama ultrason degıl sadece nst olacak

ii geceler senay

SILA_M
Canlarim bende ciksam super olucak sabah 7 de uyanmam lazim kontrole gitcem 8 bucukta uyanip kahvalti etmem lazim erkenden:bbo:

Iyi geceler herkese öpüldunuzzzzz opuyorumnanaktan

SILA_M
senay86
kızlaaar ben yatıyorum iyi geceler optuuuum
Iyi geceler canimm opuyorumnanaktan
blacksiya
sılam saat 12 de ama ultrason degıl sadece nst olacak

ii geceler senay
Olsun canim nts sonuclarida önemli kalp atislari iyiyse kizimizda iyi demektir insallah iyi cikar sonuclarinizz :Saruboceq:
Iyi geceler canimmm olumunekankayizsmileopuyorumnanaktan

reblid
herkese iyi geceler..

eylulungulu
20-05-10, 07:05
BUgun herkes uyuyor sanırım hadı uyanın tembel hamısler sızı.Sılam guzel haberlerını beklıyoruz bugun.

senay86
eylulungulu
BUgun herkes uyuyor sanırım hadı uyanın tembel hamısler sızı.Sılam guzel haberlerını beklıyoruz bugun.
günaaydıııınnnyerimseniben

bilimsel
günaydıın herkese...

senay86
bilimsel
günaydıın herkese...
gunayyydııınnn

mhtp
blacksiya
canım erkekleri çoooooooooookkkkk müthiş oluyor ikizler burcunun korkma sen
kızlar korksunnnnn felaket zaki ve espirili oluyorlar problem kadınlarında :)))

bize herkes diyorki son anda nüfusunu cıkarırkende değiştirip başka isimle geliceksiniz :KK43:)))
herkese merhabaaa....

ay bende oğlan ikizler olacak nasıldır falan diyodum iyi bari..zeki olsun kuzum..:))

mhtp
SILA_M
Canlarim bende ciksam super olucak sabah 7 de uyanmam lazim kontrole gitcem 8 bucukta uyanip kahvalti etmem lazim erkenden:bbo:

Iyi geceler herkese öpüldunuzzzzz opuyorumnanaktan
kontrolün nasıl geçti?? nst ye girdin mi??

hadi güzel haberlerini yaz...

senay86
mhtp
herkese merhabaaa....

ay bende oğlan ikizler olacak nasıldır falan diyodum iyi bari..zeki olsun kuzum..:))
evet ıkızler olcak gıbı gorunuyooo tabııı dogumda benımkı gecıkmezsebilmiyorumkismile

senay86
20-05-10, 08:05
kızlar nerdesınız gecmışımı okuyorsunuz gercı bı mehtap var topıkte sanırım

sedef10
günaydın kızlar sılam bizi burda bekletip kaynanana gidersen oyarım gözünü güzel haberlerini ver istersen kaynananda kal öpüyorum canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

orjinalkiz
kızlar slm nasılsınız bayanssulusmile
size bişi sorabilir miyim nts ye hangi hafta giriyorsunuz? ve sezeryan olacak olanlar kaçıncı haftasında doktor aldı .mesela benim bebiş 1 hafta önden gidiyor doktor 38+0 da mı alır sizce ?doktorumla daha konuşamadım 1hafta sonra gidicem ve doğum tarihini vericek :eek:

orjinalkiz
20-05-10, 09:05
yardım eden yok mu???????????????

naz_83
orjinalkız cnm beni drum ilk larak geçen hafta yani 35.hafta aldı nst ye cnm

bide bebeğin önden gitmesine göre karar verilmiyor diye biliyorum yani önemli olan senin sat a göre kaç haftalık olduğun

naz_83
sılam daha gelmeiş drdannnn hadi inş güzel haberlerle gelirsin cnm

kızlar drum ptesiye kadar yok seminere gitmiş umarım o dönene kadar bir aksilik olmaz korkuyorum çok yaaaaaaaaaaaa

bide bende hala hastane çantamı hazırlamadım ama hafta sonu hazırlarım herhalde artık elim varmıyor hazırlamaya hiç yaaa

Pamik_PrenSes
daha 35.haftadasın nazcım ne gibi bi aksilik olabilirki bilmiyorumkismile
erken doğum riskinmi var yoksa

naz_83
yok henüz öle bi durumum ama ne biliym canım yaaa bu kız bebekler vaktini beklemiyolar ya pek ondan korkuyorumm

sen nasılsınnnn

melis16
tünaydın şekerler

Pamik_PrenSes
naz_83
yok henüz öle bi durumum ama ne biliym canım yaaa bu kız bebekler vaktini beklemiyolar ya pek ondan korkuyorumm

sen nasılsınnnn
yok canımmm erken gelirler ama 9.ayın içine girdiğinde erkenden gelirler hamileliğnde bi sorun yoksa 37. haftaya kadar bi sorun olucağını sanmıyorum sakın strest yapma zaten normal doğum olduğunda doğum anına kadar hep hemşireler kontrol edicvek bizi tam doğum anına yakın geliyor doktorlar.
Ben iyi değilim pek nazcım grip oldum hapşurmaktan burnumu silmekten bi hal oldum iki gündür 3 çaydanlık nerdeyse ıhlamur içtim ama banamısın demiyorr :gitme:

Pamik_PrenSes
tünaydın meliscim hoşğeldinn

senay86
20-05-10, 10:05
orjinalkiz
size bişi sorabilir miyim nts ye hangi hafta giriyorsunuz? ve sezeryan olacak olanlar kaçıncı haftasında doktor aldı .mesela benim bebiş 1 hafta önden gidiyor doktor 38+0 da mı alır sizce ?doktorumla daha konuşamadım 1hafta sonra gidicem ve doğum tarihini vericek :eek:
canım bızım bı arkadasın bebegıne doktor bakmış gelışımını tamamlamış omırılıgıne falan bakıyormuş heralde 36.haftasında aldı banada erken geldı ama bebek 3.5 kılo dogdu cokta tatlı

yesica
kızlarrrr selamm. keyifler nasıll?

naz_83
pamuk prenses cnm çok geçmiş olsun cnm ya çabucak atlatırsın inşallahh

melis şenay yesica günaydın kızlarrr

naz_83
iyiyiz yesicacım sen nasılsınnnn kociş temizlik yapıyo ben yatıyorum yaa tembellik yapıyorum yaniii

senay86
naz_83

canım sanada gunaydın:teytey:

yesica
orjinalkiz
canım merhaba.. ben nst ye önümüzdeki hafta perşembe girecekmişim. ama tabi riskli durumlarda daha erken giriliyor. diğer konuyu da arkadaşlar yanıtlamış. bebek 38 haftada alınır genelde. ama gelişimi iyiyse bi hafta önceden alınmaz. riskli bi durum varsa 37 de de alınır 36 da da. sırf gelişimi iyiyse önce alınacak diye bişey yok ama erken alımlarda gelişimi de iyiyse süper oluyor. bi iki hafta önde gidiyosa örneğin, bi taşta iki kuş oluyo yerimseniben

Pamik_PrenSes
saol nazcım hamileliğimde geçirdiğim 3. gribim gerçekten çok ağır geçiyor kızlar havalara dikkat

HoşGeldin Yesica Hoşgeldin Senay

senay86
naz_83
iyiyiz yesicacım sen nasılsınnnn kociş temizlik yapıyo ben yatıyorum yaa tembellik yapıyorum yaniii
nasıl canım bari iyi temızlık yapıyormu ayyy bu kocaların hali içler acısıaklinialirimsmile bizimki dıyokiii ben işte bıle bukadar yorulmuyorum kaydirigubbakcemile3çok bişey de yaptıgı yok gorsunler bızım evde boş boş oturmadıgımızı anlasınlarrrr:lepi:

yesica
naz_83

sağol canım sana da günyadın a.s.
naz_83
oh oh bayağı iyiymişsiniz :roflol: :nazar: ararsın bu günleri.

ben de kararlıyım bebğin çantasına başlıycam birazdan. benim çok eksiğim var çünkü. daha kocama donlar almam lazım kendime:roflol:

senay86
Pamik_PrenSes
saol nazcım hamileliğimde geçirdiğim 3. gribim gerçekten çok ağır geçiyor kızlar havalara dikkat

hoşbulduk canım geçmiş olsun inş biranönce geçer yaaa:Saruboceq:

yesica
Pamik_PrenSes

canım ilaç kullanıyo musun. ne bu ya hamilelik biter ayak kötü oldu grip olayı-tatlicadiarzu-

yesica
sılayla blaksiya uğramadı demi?
kontrol vardı bugün. sılay caaaaaaaaaanıııımmm kaynanasına, blac de çarşıya gider. akşama kadar haber vermezler. ne yapalım güzel haberlerle gelsinler yeter

senay86
yesica
sılayla blaksiya uğramadı demi?
kontrol vardı bugün. sılay caaaaaaaaaanıııımmm kaynanasına, blac de çarşıya gider. akşama kadar haber vermezler. ne yapalım güzel haberlerle gelsinler yeter
gordugum kadarıyla ugramadılar aman iyi haberlerle gelsınlerdesırnaşık şey

yesica
yesica
sağol canım sana da günyadın a.s.

oh oh bayağı iyiymişsiniz :roflol: :nazar: ararsın bu günleri.

ben de kararlıyım bebğin çantasına başlıycam birazdan. benim çok eksiğim var çünkü. daha kocama donlar almam lazım kendime:roflol:
kocama donlar almam lazım kendime diye yazmışım. hastane için büyük çamaşırlar almalıyım yani. ben hala eski küçükleri giyiyorum da:roflol:

senay86
ayyy kızlar benım daha karnım aşagıya düşmedi benımkı gec dogcak heralde aayyy bıde aşagıda olmazsa karnım doktor sezeryan demesın abooovvvv

Pamik_PrenSes
senay86
hoşbulduk canım geçmiş olsun inş biranönce geçer yaaa:Saruboceq:
İnşallahh canımm yaaa son ay olucak işmi ama oldu işte :gitme: zaten zor işlermi yapıyorum bide böle bakıma muhtaç hale geldim neyseki biraz önce eşim geldi kahvaltımı hazırladı ıhlamurmu içirddi gitti ayy onlarda olmasa napardık bilmiyorum bilmiyorumkismile

yesica
canım ilaç kullanıyo musun. ne bu ya hamilelik biter ayak kötü oldu grip olayı-tatlicadiarzu-

Hiç sorma canım hiç sormaa yani okdarda dikkat ediyorum kendime ama olucağı varsa oluyor işte :gitme: İlaç olayını sordum doktora ateşin olmadıktan sonra hiç bişey kullanma dedi boğazlarım çok ağrıyordu ilk zmanlar bari boğaz pastili gibi bişey alsam dedim ona bile izin vermedi mafoldumben son ayya ne olur ne olmaz diye vermiyr heralde

haccepsut
merhabalar göbişli hanımlar nasılsınız

Nelya
NASILSINIZ KIZLAR?
BEN DOGUM CANTAMI IYICE HAZIRLADIM.GUNUMU BEKLIYORUM.
YARIN DA AGDAYI CAGIRAYIM,GUZELCE TEMIZLESIN BENI.kaydirigubbakcemile3 SONRA DA KASLARIMI ALDIRACAM VE MANIKUR YAPTIRACAM.TAM HAZIR OLAYIM.NE DE OLSA BEBISLE BERABER BIR BIRIMIZE ALISINCAYA KDAR MANIKUR PEDIKUR FALAN FILAN AYAL OLUCAK :))

haccepsut
pamik geçmiş olsun canım ya hastalanmışsın mafoldumben dün yoktun zaten baktım yoktun

Pamik_PrenSes
haccepsut
Hoşgeldin canımmmm Şeniz

Leyla01
NASILSINIZ KIZLAR?
YARIN DA AGDAYI CAGIRAYIM,GUZELCE TEMIZLESIN BENI.kaydirigubbakcemile3 SONRA DA KASLARIMI ALDIRACAM VE MANIKUR YAPTIRACAM.TAM HAZIR OLAYIM.NE DE OLSA BEBISLE BERABER BIR BIRIMIZE ALISINCAYA KDAR MANIKUR PEDIKUR FALAN FILAN AYAL OLUCAK :))
hoşgeldinn leylacımm..Bütün hazrılığını yapp dediğin gibi doğumdan sonra en az bir 2 ay bunlar için vaktin olmyacak vaktin olduğu anlarda kendini bi kanepede uyuyakalmış olarak bulucaksın yorgunluktan ve uykusuzluktan kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 olsun minik meleklerimiz için değer...opuyorumnanaktan

senay86
haccepsut
hoşgeldın ıyız sen nasılsın

haccepsut
Leyla01
NASILSINIZ KIZLAR?
saol canım sen nasılsın oooohhh misler gibi ol tüm hazırlıklar tam maşllah eminim doğduklarında saçımızı bile zor toplarız sempatiksalakcinni

haccepsut
senay86
haccepsut
hoşgeldın ıyız sen nasılsın
sağol canım iyiyim çok şükür havanım yağmurlu canım sıkılıyo

Pamik_PrenSes
haccepsut
pamik geçmiş olsun canım ya hastalanmışsın mafoldumben dün yoktun zaten baktım yoktun
Hiç Sorma yavrummm Çom kötüyüm diyrodumya size boğazlarım ağrıyor iki gündür diye meyersem grip olucakmışım hapşrrr hapşurr bi hal oldummm :gitme:
Ama koçişte bi suç bulamıyorum o dedi bana yaklaşma bak geçiçek sanada diye ben hiç aldırmadım sonuç bu iştee :gitme: oda şimdi üzülüyor hem benim yüzümden geçti sanda diye dedim üzülme boşuna geçmemsi tuhaf olurdu sonuçta her an beraberiz annemlere ziyarete gitğimde bile onlar gripken onlardan bile geçiordu 10 dakka içinde kii bütün gün aynı evi paylaştığın insandan geçmemesi imkansız :sinifsinif:
Doktor ilaçta içirmiyor işte içim dışım ıhalmur oldu canımm kafamçokkarıştıcc
sen nasılsın tatlım

Pamik_PrenSes
senay86
ayyy kızlar benım daha karnım aşagıya düşmedi benımkı gec dogcak heralde aayyy bıde aşagıda olmazsa karnım doktor sezeryan demesın abooovvvv
hiiç kafana takma senay onalr son andada olsa düşüyorlar aşşağıya düşünce zor oluyor çünki ben doğru dürüst yürüyemiyorum korkuyorum erkenden doğuvericek diye kaydirigubbakcemile3 arada elleri ile vuruyor aşşağıya doğru dur kız daha vaktibn var diyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Babasıda özledim kızmı ben diyip duruyor susss dedim duymasın bide erkenden gelmeye kalkarsa kaydirigubbakcemile3
dedim 37.haftasına bi girsin bakalımm haftaya giricez 37. haftasna inşallah oda demezmi kızımmm haftayaaa gell tamamı diyorrrr ;:):)))))))))))))))))999