TEST

Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Zeyno_81
4-05-10, 14:05
mus26
canım bende aynı sorundan dertliyim kadınların biricik belası pco:) benim 3. aşılamam çok acıdı dr um gergin olduğum için dedi ama sanki kasıklarıma kireç çözücü döktüler kasıklarım çok yandı
Ben daha önce kıyaslayabileceğim öyle bi acı hissetmedim canım. Dedim herhalde ölücem. Miğdem bulandı, tansiyonum düştü aşılama sırasında. Eğer bi daha yaptıracak olursam dahi herhalde uyutmalarını rica ederim akannehir

iklim
elfkaya
tamam ozman sen camları sil
zeyno çamaşır ütü işlerine baksın
iklimde ben kayfemi içerken baaa masaj yapsın lülülülülülü
anlaştıkmı vereliniortak
oh oh guclubacismile

mus26
kız silebilsem kendi camlarımı silcem:)

Zeyno_81
elfkaya
tamam ozman sen camları sil
zeyno çamaşır ütü işlerine baksın
iklimde ben kayfemi içerken baaa masaj yapsın lülülülülülü
anlaştıkmı vereliniortak
Ayyy hayatım en sevmediğim iş bana kalmış. Ütüüüü.. Ben Cam silmeyi severim. Birde türkü söylerim silerken kaydirigubbakcemile3

iklim
ben 3 haftada bir siliyorumm camlarımı :)))

mus26
Zeyno_81
Ben daha önce kıyaslayabileceğim öyle bi acı hissetmedim canım. Dedim herhalde ölücem. Miğdem bulandı, tansiyonum düştü aşılama sırasında. Eğer bi daha yaptıracak olursam dahi herhalde uyutmalarını rica ederim akannehir
canım benim o kadar acımaması lazım benimde canım yandı ama öyle bulantı vs olmadı hiç ilk sende duydum. dr a söylemedin mi o ne dedi?

mus26
iklim
ben 3 haftada bir siliyorumm camlarımı :)))
bende ayda bir şekerim napayım :)

Zeyno_81
mus26
canım benim o kadar acımaması lazım benimde canım yandı ama öyle bulantı vs olmadı hiç ilk sende duydum. dr a söylemedin mi o ne dedi?
Çok kastın kendini. Zor ulaştım rahime dedi. Rahimin normalden biraz daha fazla arkada dedi. Ne demekse artık. Anacım doğuştan defoluyum :bbo:

mus26
Zeyno_81
Çok kastın kendini. Zor ulaştım rahime dedi. Rahimin normalden biraz daha fazla arkada dedi. Ne demekse artık. Anacım doğuştan defoluyum :bbo:
kıyamam kastıysan normal öyle acı yaşaman. zaten spremin geçebileceği kalem ucu kadar birşeymiş:) kastın mı kapanıyormuş girmesi zor oluyor muş:) birşey değil geçen dr um anlattı bir hasta gelmiş kız daha bakire ama hamile:) gelde yanma

iklim
mus26
bende ayda bir şekerim napayım :)
elife örnek olalımm alkisalkisalkis:roflol:

hayalbaz
kızlar deminden berei üçüz annelerinin yazdıklarını okuyodum bi heves geldi anlatamam kafayı yedim heraldedelikafadulden ya bide incir kürü demişsiniz ya ben geçen ay tam 20 gün boyunca yaptım incir kürünü .suyunu günlük kaynatıp sabah akşam bir bardak içtim ondan mı 5 yımırtam oldu acep.:kahve:

mus26
iklim
elife örnek olalımm alkisalkisalkis:roflol:[/QUO

ne güzel örnekleriz :) kaydirigubbakcemile5

mus26
hayalbaz
kızlar deminden berei üçüz annelerinin yazdıklarını okuyodum bi heves geldi anlatamam kafayı yedim heraldedelikafadulden ya bide incir kürü demişsiniz ya ben geçen ay tam 20 gün boyunca yaptım incir kürünü .suyunu günlük kaynatıp sabah akşam bir bardak içtim ondan mı 5 yımırtam oldu acep.:kahve:
hayalcim inş olur üçüzlerin:) valla bakalım incire bende yeni başlıcam inş bizede iyi gelir

mus26
soğan kürünü yaptım bu ay iki yumurtam oldu ikiside gelişti daha önce sadece birtane zor gelişiyordu inş incirde fayda eder

iklim
yaparım ama elde yerim bilmiyorumkismile

mus26
iklim
yaparım ama elde yerim bilmiyorumkismile
kız ne naz yaptın yapıp göndericem sana :)

mus26
kızlar birşey söyliyim mi:) ben sigara kullanıyorum dr um sormadı bende söylemedim:) biliyor mu bilmiyor mu haberimde yok hiç konuyu açmadım

hayalbaz
mus26
hayalcim inş olur üçüzlerin:) valla bakalım incire bende yeni başlıcam inş bizede iyi gelir
hayırlısı olsun canım ya başla bencede incire öyle tadı da kötü değil bu senin ilk aşılama mı

mus26
hayalbaz
hayırlısı olsun canım ya başla bencede incire öyle tadı da kötü değil bu senin ilk aşılama mı
yok güzelim 3. aşılamam. hafta sonu oldu bakalım beklemedeyiz sen ne zaman yaptırdın aşılamayı

sultanpendik
4-05-10, 15:05
Selam kızlar, hazır herkes online.ken bişey sorayım size. Bugün aşılamadan sonra 11. günüm, öğlen idrar testi yaptım negatif, acaba tutmadı mı. Zaten bikaç gündür ne göğüs ağrısı ne kasık ağrısı kalmamıştı, çok umutsuzum ama bi yandan da kesin sonucu biran önce almak istiyorum. Kafayı yiycem ya, beklemek bitiriyo insanı, yarın kan testi mi yapsam napsam

sultanpendik
Cuma'ya kadar bekleyim diyordum ama zaman geçmek bilmiyor. Bi yanım diyor yap yarın ak koyun kara koyun çıksın. Bi yanım da kan testinde olumsuzluğu görünce daha büyük yıkım olur bekle diyor. ıkilemdeyim yardım edin kızlarr

mus26
sultanpendik
Selam kızlar, hazır herkes online.ken bişey sorayım size. Bugün aşılamadan sonra 11. günüm, öğlen idrar testi yaptım negatif, acaba tutmadı mı. Zaten bikaç gündür ne göğüs ağrısı ne kasık ağrısı kalmamıştı, çok umutsuzum ama bi yandan da kesin sonucu biran önce almak istiyorum. Kafayı yiycem ya, beklemek bitiriyo insanı, yarın kan testi mi yapsam napsam
canım test için daha erken. moralini bozma en sağlıklısı adtein gecikirse 4. gün test yapmakmış daha tam belli olmaz sanırım. aşılamdan 15 gün sn anca test yapılıyor

mus26
biraz sabret bak hepimiz aynı durumdayız zaten o kasık göğüs ağrılarına güvenme ilaçlardan dolayı onlar. inş tutmuştur

sultanpendik
Ben adetim ne zaman olcak bilmiyom ki. En son 13 nisan.da oldum, yumurta çabuk gelişmişti, 23 nisan aşılama günümdü. Yani ne zaman adet olurum bilmiyorum

aysad
sultanpendik
canım ben aşılamadan sonra 10 cu gün kanda baktırdım 144,6 çıktı ama benim hala kasıklarım agrıyor ve gögüslerim berbat kanda bi test yap bence

sultanpendik
Morale ve desteğe en çok ihtiyacımız olan zamanlar bu zamanlar. Forumu sürekli takip ediyorum ama pek yazmıyorum, sizlerle moral buluyorum açıkcası. ıyiki varsınız, inş. bebişlerimize kavuşuruz tez zamanda.
Ama işte ne kadar rahat olmaya çalışsamda olmuyor, sigara üstüne sigara içiyorum bide sıkıntıdan. Kendimi zor tutuyorum, bidaha idrar testi yapmamak için

sultanpendik
aysad
canım ben aşılamadan sonra 10 cu gün kanda baktırdım 144,6 çıktı ama benim hala kasıklarım agrıyor ve gögüslerim berbat kanda bi test yap bence
Yarın kan testinde kesin çıkar varsa o zaman dimi, ya çıkmassa, ağlama nöbetlerinden bıktım artıkksenağlamasenağlama

mus26
sultanpendik
Ben adetim ne zaman olcak bilmiyom ki. En son 13 nisan.da oldum, yumurta çabuk gelişmişti, 23 nisan aşılama günümdü. Yani ne zaman adet olurum bilmiyorum[/QUOTE

kaç güne bir adet görüyorsun ona göre hesap et benim ilaçlar yüzünden 26 a düştü ama istersen kan testi, yaptır için rahat etsin olumsuz olursa da üzme kendini inş hepimizin istediği olur birer büyülü bahçe oluruz

mus26
sultanpendik
Yarın kan testinde kesin çıkar varsa o zaman dimi, ya çıkmassa, ağlama nöbetlerinden bıktım artıkksenağlamasenağlama

canım benim strese girme sakın yumurtlamanın hormonların en büyük düşmanı. inş olur ümitsiz değiliz artık sfır spermden bile çocuk sahibi olanlar var.

sultanpendik
aysad
Bu arada aysad tebrikler çok sevindim, sağlıkla kucağına alman dileğiyle, darısı başımıza inş.:Saruboceq::Saruboceq:

sinem25
slm kızlar ben geldim

aysad
sultanpendik
Morale ve desteğe en çok ihtiyacımız olan zamanlar bu zamanlar. Forumu sürekli takip ediyorum ama pek yazmıyorum, sizlerle moral buluyorum açıkcası. İyiki varsınız, inş. bebişlerimize kavuşuruz tez zamanda.
Ama işte ne kadar rahat olmaya çalışsamda olmuyor, sigara üstüne sigara içiyorum bide sıkıntıdan. Kendimi zor tutuyorum, bidaha idrar testi yapmamak için
sigarayı içme canım bi faydası yok
ben aşıdan sonra bıraktım içmiyorum şimdi

sinem25
aysad
mrb aysadcım sana sorum olcak tekraradan tahil yaptırdınmı 10.günden sonra yanii

sultanpendik
Düzenli değil canım ya, bazen 27 gün bazen 32 günde bir oluyorum. O yüzden de kestiremiyorum ne zaman olurum. Ama adet öncesi kasıklarıma ağrı girerdi, adet günü de şiddetli ağrılarım olur hp. Şuan hiçbir adet belirtisi de yok, hamileliğe dair belirti de yok

mus26
sultanpendik
Bu arada aysad tebrikler çok sevindim, sağlıkla kucağına alman dileğiyle, darısı başımıza inş.:Saruboceq::Saruboceq:
aysad tebrik ederim sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebişin olur inş

mus26
sultanpendik
Düzenli değil canım ya, bazen 27 gün bazen 32 günde bir oluyorum. O yüzden de kestiremiyorum ne zaman olurum. Ama adet öncesi kasıklarıma ağrı girerdi, adet günü de şiddetli ağrılarım olur hp. Şuan hiçbir adet belirtisi de yok, hamileliğe dair belirti de yok
acele etme tatlım olmadı bi kan testi yaptırırsın pco mu var sende de?

sultanpendik
aysad
sigarayı içme canım bi faydası yok
ben aşıdan sonra bıraktım içmiyorum şimdi
Bi olsa, ah keşke bi tutsa, öğrendiğim an bırakıcam sigarayı kendime söz verdim. Ya kızlar ben mi çok sabırsızım, siz nasıl dayandınız beklemeye, yada nasıl dayanıyorsunuz

aysad
sinem25
mrb aysadcım sana sorum olcak tekraradan tahil yaptırdınmı 10.günden sonra yanii
sonra 4 gün yaptım ve 188,9 çıktı yükseliyor gebeyim 1 hafta sonra keseye bakacak

aysad
mus26
aysad tebrik ederim sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebişin olur inş
teşekkürler allah isteyen herkese versin canım

sinem25
neden benim slm mı almadınız küstüüüüüm:umursamaz:

hayalbaz
mus26
yok güzelim 3. aşılamam. hafta sonu oldu bakalım beklemedeyiz sen ne zaman yaptırdın aşılamayı
canım dah ailk deneme olcak benim olursa tabi.işte bugün yumurta takibi için gittim 5 yumurta var belki doktor yumurta sayısı fazla die iptal eder bilmiyorum:1no2:

mus26
sultanpendik
Bi olsa, ah keşke bi tutsa, öğrendiğim an bırakıcam sigarayı kendime söz verdim. Ya kızlar ben mi çok sabırsızım, siz nasıl dayandınız beklemeye, yada nasıl dayanıyorsunuz
dayanması çok zor en aşılamadan sonra eve gelip tüm gün ağladım. ama olacağına inandığım için moralimi bozmayaya çalışıyorum. etrafımdaki insanlara bir şey sormamalarını söyledim daha çok strese sokuyordu beni. oyalanacak birşeyler buluyorum hep ne mutlu ediyorsa onu yapıyorum ama çok zor

sultanpendik
mus26
acele etme tatlım olmadı bi kan testi yaptırırsın pco mu var sende de?
Yok canım, bana yumurtalık rezervinde azalma var dediler, FSH 10 küsür. Eşimde de hızlı hareketli düşük. Aslında biçok doktora göre bi sorunumuz yokmuş, çok dr. değiştirdik. Şu anki Dr. böyle dedi işte

mus26
hayalbaz
canım dah ailk deneme olcak benim olursa tabi.işte bugün yumurta takibi için gittim 5 yumurta var belki doktor yumurta sayısı fazla die iptal eder bilmiyorum:1no2:
o yüzden iptal edilmez bildiğim zaten hepsinin aynı anda gelişmesi de zor ama inş tutar.

aysad
sinem25
neden benim slm mı almadınız küstüüüüüm:umursamaz:
selamlar canım hoşgeldin

mus26
sultanpendik
Yok canım, bana yumurtalık rezervinde azalma var dediler, FSH 10 küsür. Eşimde de hızlı hareketli düşük. Aslında biçok doktora göre bi sorunumuz yokmuş, çok dr. değiştirdik. Şu anki Dr. böyle dedi işte
iyi bir merkeze gitseydiniz oda çok önemli tabi en önemlisi dr faktörü o yönden şanslıyım dr um iyi ama bende arıza:)

Zeyno_81
mus26
kıyamam kastıysan normal öyle acı yaşaman. zaten spremin geçebileceği kalem ucu kadar birşeymiş:) kastın mı kapanıyormuş girmesi zor oluyor muş:) birşey değil geçen dr um anlattı bir hasta gelmiş kız daha bakire ama hamile:) gelde yanma
Hayatım o nasıl oluyor. Hem bakire hem hamile???

mus26
kızlar ben çıkıyorum akşam 9 dan sonra tekrar girerim hepimizin şansı bol olsun kocacımın sofrasını hazırlıyım:) iyi bakmak lazım onlara dimi ham madde onlarda:)

mus26
Zeyno_81
Hayatım o nasıl oluyor. Hem bakire hem hamile???
nasıl olcak sürtünmeyle ilişkiye girmiş. partneri üzerine boşalmış ordan girmiş sperm ufacık yerden geçmiş kız hamile:)

sinem25
aysad
sonra 4 gün yaptım ve 188,9 çıktı yükseliyor gebeyim 1 hafta sonra keseye bakacak
aysadcım yaa sabah kuzenimle konustumta kuzenimin arkadaşının eşi dr ve arkaşınında bebegi olmuyodu olsada düşüyodu kocası dr yaa eeşine pc yasaklamış tedavi sırasında ben bu ay dinlendim ama kucamda 12 pc vardı acaba diyorum bebegin tutmasını engelermı
sende dinlendim diyosun pc başına oturdunmu sana sacma gelcek ama kuzenim baba söyleyince kafam karıştı bizde uzak dursak bi süre tututarmı acaba:uhm: