TEST

Geçmeyen İzleriniz,Yaralarınız Ve Kondilomlarınız İçin!

SacDuzlestirici
15-04-10, 12:04
KANTORON YAĞI ( ben kırmızısını kullanıyorum )

sevgili arkadaşlar uzun zamandır kullandıgım ve her alanda mucızesını gordugum bu eşsiz yağı anlatacagım sizlere...uzun zamandır yazmayı planlıyordum şimdı burdaki geçmeyen izlerinden yakınan arkadaşları görunce dedım hadı yerı gelmişken yazayım...benım bu yağ ile tanışmam kadın hastalıgım sayesınde oldu kurtulamadıgım hpv yi bu yag ıle yendım..herturlu seyı arastırıp denedım baktım kı bu yağın uzmanlık alanı,yaralar,izler,kondilomlar,virüsler,dikiş izleri,yanıklar,sivilceler vs....

önce size bu yağ hakkında arastırılmış teknık bılgı verıp sonra uygulamarını anlatıcam..bu arada şimdı farkettim bitki sözlugunde buna yer verilmiş burda ama ben bu bölumdede paylaşmak ıstedım cunku geçmeyen ızlerınden magdur olan çok..vede benım bakış açım bıraz daha farklı..

İltihap giderici, yara iyileştirici, yatıştırıcı,
antidepressif, kramp çözücü, ağrı kesici, antiseptik.kanser hücrelerini yokedici özelıklerı var..

benım yöntemlerim ile pratık kullanım önerılerı:

yara,yanık,dikiş,sivilce,lekeler için -gazlı beze damlattığınız kantoron yağını sorunlu bölgeye pansuman şeklinde özellıkle gece yatarken uygulayın..yıkamayın..izin yada yaranın sorunlu oluşuna göre ıster hergun ıster haftada 3 gun uygulayın..sivilce problemi varsa haftada 3 kere,leke problemı varsa haftada 2 kere uygulayın...

bağışık sıstemı güçlendırmek için başka bır şişedeki yağı,suyunuza bırkaç damla damlatarak içebılırsınız..
kadın hastalıklarınız için hpv gıbı kondilomlarınız varsa kulak çöpü ile yıne gecelerı yatarken uygulayın..aynı kulak çöpünü farklı yere kullanmayın..hastalıgınız olsun olmasın vajen hastalıga elverişlı açık bölge oldugu için haftada 1 defa gazlı bez ıle pansuman yapın iç ve dış makat bölgesıne kadar ınanılmaz bır temızleyıcı mıkrop kırıcıdır...

kendim kullanıp başarı elde ettıgım yerler:

-ağız içi yarayı 1-2 gecede geçirdi...( anneanenmde)
-hpv den oluşan sıgıllerımı 1 haftada yokettı ve 1 yıldır yoklar.-.
-tahriş olan yanık olan bölgeye uygulandı ve hemen sonuç alındı..
-annemde bacak kısmında sıcak ve nemden oluşan kızarıklıkları pişikleri hemen geçirdi tedavı ettı..
-babam traş sonrası kullanıyor ve tahriş sorunu yok..
-ağdanın oluşturdugu tahrişi yokedıyor..
-yüzdeki kahverengı lekelerı geçirdi..

-kaza geçiren yakınımızın belindekı yara ve dikişe uygulandı buyuk ölçüde duzelme goruldu..
-saçı dökülen ve yağlanma problemi olan yakın bır arkadaşım haftada 2 kere saç dıplerıne uyguladı dökülme yaglanma durdu ,saç canlandı..

sevgılı arkadaşlar bu konuyu bıtkı bölumune hem varoldugu için hem bır bılene sorun kısmı benım bu konudakı bılgıme daha uygun oldugu için açmadım..ben bu yağın mucızesını cok gordum cok sonuç aldım bu yuzden soruları burdan yanıtlamak ıstıyorum..

sevgılerle bol şifalar

hurrem
15-04-10, 13:04
Miriana

sevgili arkadaşlar uzun zamandır kullandıgım ve her alanda mucızesını gordugum bu eşsiz yağı anlatacagım sizlere...uzun zamandır yazmayı planlıyordum şimdı burdaki geçmeyen izlerinden yakınan arkadaşları görunce dedım hadı yerı gelmişken yazayım...benım bu yağ ile tanışmam kadın hastalıgım sayesınde oldu kurtulamadıgım hpv yi bu yag ıle yendım..herturlu seyı arastırıp denedım baktım kı bu yağın uzmanlık alanı,yaralar,izler,kondilomlar,virüsler,dikiş izleri,yanıklar,sivilceler vs....

önce size bu yağ hakkında arastırılmış teknık bılgı verıp sonra uygulamarını anlatıcam..bu arada şimdı farkettim bitki sözlugunde buna yer verilmiş burda ama ben bu bölumdede paylaşmak ıstedım cunku geçmeyen ızlerınden magdur olan çok..vede benım bakış açım bıraz daha farklı..

antidepressif, kramp çözücü, ağrı kesici, antiseptik.kanser hücrelerini yokedici özelıklerı var..

yara,yanık,dikiş,sivilce,lekeler için -gazlı beze damlattığınız kantoron yağını sorunlu bölgeye pansuman şeklinde özellıkle gece yatarken uygulayın..yıkamayın..izin yada yaranın sorunlu oluşuna göre ıster hergun ıster haftada 3 gun uygulayın..sivilce problemi varsa haftada 3 kere,leke problemı varsa haftada 2 kere uygulayın...

bağışık sıstemı güçlendırmek için başka bır şişedeki yağı,suyunuza bırkaç damla damlatarak içebılırsınız..
kadın hastalıklarınız için hpv gıbı kondilomlarınız varsa kulak çöpü ile yıne gecelerı yatarken uygulayın..aynı kulak çöpünü farklı yere kullanmayın..hastalıgınız olsun olmasın vajen hastalıga elverişlı açık bölge oldugu için haftada 1 defa gazlı bez ıle pansuman yapın iç ve dış makat bölgesıne kadar ınanılmaz bır temızleyıcı mıkrop kırıcıdır...

-annemde bacak kısmında sıcak ve nemden oluşan kızarıklıkları pişikleri hemen geçirdi tedavı ettı..

-kaza geçiren yakınımızın belindekı yara ve dikişe uygulandı buyuk ölçüde duzelme goruldu..
-saçı dökülen ve yağlanma problemi olan yakın bır arkadaşım haftada 2 kere saç dıplerıne uyguladı dökülme yaglanma durdu ,saç canlandı..

sevgılı arkadaşlar bu konuyu bıtkı bölumune hem varoldugu için hem bır bılene sorun kısmı benım bu konudakı bılgıme daha uygun oldugu için açmadım..ben bu yağın mucızesını cok gordum cok sonuç aldım bu yuzden soruları burdan yanıtlamak ıstıyorum..

sevgılerle bol şifalar
valla süper bir paylaşım olmuş hemen denemeyi düşünüyorum
peki bu yağın çeşitleri var mı? hangisini alalım? ya da aktara gittiğimizde ne diye isteyelim?

SacDuzlestirici
15-04-10, 13:04
canım ben butun bunlara kırmızı kantoron yagını kullandım kırmızısı cok zor bulundugundan sarısını onerıyorlar ama mumkunse defne &doğa markasının kırmızı kant yagını bul..

GencJeo
16-04-10, 16:04
çok teşekkürler paylaşım için bende şu sivilce izlerinden kurtulmak istiyorum opuyorumnanaktan

SacDuzlestirici
16-04-10, 16:04
rıca ederım arkadaslarınızada lınk yollayın lutfen okusunlar onemlı bılgıler cunku...

GencJeo
16-04-10, 17:04
eski ameliyat izlerini de geçirir mi?

ay_82
16-04-10, 17:04
yüzümde güneş lekeleri var ben gibi onları geçirirmiki ? çok sağol canım paylaşım için :)

SacDuzlestirici
16-04-10, 18:04
GencJeo
eski ameliyat izlerini de geçirir mi?
neden olmasın sız başlayın ne kaybedersınız dokuyu yenıler ve tedavı eder...

SacDuzlestirici
16-04-10, 18:04
ay_82
yüzümde güneş lekeleri var ben gibi onları geçirirmiki ? çok sağol canım paylaşım için :)
güneş lekesi,ben ve çil hepsı bırbırınden ayrı seylerdır..yaz kış dışarı uv koruyucusuz çıkmamanız lazım ozellıkle yüz ve dekolteye..ben sıyah şekıldeyse sanmıyorum geçirecegını doktora gtmenız lazım ..siz her halukarda kullanın faydasını gorursunuz

beyazdes
29-04-10, 08:04
peki yüzdeki çilleri yoketme yada azalmta ihtimali yüksekmi.mesela belli belirsiz çillerim güneşi görünce rengi koyulaşıyor hemen

GencJeo
2-05-10, 12:05
canım çok teşekkür ederim...
aktara gittim bana kırmızı kantaronu hiç bi yerde bulamayacağımı Türkiye ye getirmediklerini söyledi.Bende bi umut sarısını aldım ama kutusunda sadece sabit kantaron diye yazıyo.
kullananı 3 gün oldu sabahları ve akşamları yüzümü yıkadıktan sonra elime damlatıp sürüyorum
bi kaç gün önce çenemde ve yanaklarımda çıkan sivilcelerle oynayıp onları kanatmıştım ve yara yaptım
normalde haftalarca geçmezdi o yaralar ama kantaronu kullandığımdan beri izler geçmeye başladı renkleride açılıyo muhteşem bişey gerçekten tekrar teşekkür ederim

SacDuzlestirici
2-05-10, 14:05
bıtanem oncelıkle işe yaramasına çok sevındım sarısıda aynı etkıdır ama ben kırmızısından fayda gordum daha cok ..hiç yoktan ıyıdır kırmızı defne&doğa markasında var amblemı sarı çiçek ama rengı kırmızı..onların bırcok yerde şubelerı var en kötu ıhtımal netten bulabılırsın..cok sevındım anlatamam sana...ınankı bu bır mucıze işe yaramadıgını hıc gormedım

GencJeo
2-05-10, 20:05
Miriana
bıtanem oncelıkle işe yaramasına çok sevındım sarısıda aynı etkıdır ama ben kırmızısından fayda gordum daha cok ..hiç yoktan ıyıdır kırmızı defne&doğa markasında var amblemı sarı çiçek ama rengı kırmızı..onların bırcok yerde şubelerı var en kötu ıhtımal netten bulabılırsın..cok sevındım anlatamam sana...ınankı bu bır mucıze işe yaramadıgını hıc gormedım
tatlım çok sağol ya duacın oldumopuyorumnanaktan
söylediğin yerden bakıp kırmızısını da alıcam ameliyat izlerimi inşallah geçirirzemuszemus
eskileri değil ama yeni oluşmuş yaraları çabucak geçiriyo :dance:

SacDuzlestirici
2-05-10, 20:05
ay kıyamam canımsın lovelyyzemuszemus canım sen eskılerede ozellıkle gece kullan aza ındırır merak etme

paradise_
3-05-10, 05:05
miriana su çiçeği izlerini de yok eder mi????

GencJeo
3-05-10, 18:05
paradise_
su çiçeği izleri eğer yeni olmamışsa geçireceğini sanmıyorum ben canım boshayallersmileçünkü bende de var küçüklüğümün hatıraları çukur çukur kaldılar:gitme:

dids
3-05-10, 18:05
Miriana
Dökülme problememim bitti şükür ama yağlanmanın önüne geçemiyorum. Yağı saça nasıl uyguladınız acaba? Zahmet olmazsa detaylı yazarmısınız lütfen, ne kadar tutulduğu vs. Çok teşekkür ederim şimdiden a.s.

SacDuzlestirici
3-05-10, 19:05
paradise_
canım neden olmasın gazlı bez ıle gecelerı uygula sonuc alacagına ınanıyorum..
GencJeo
su çiçeği izleri eğer yeni olmamışsa geçireceğini sanmıyorum ben canım boshayallersmileçünkü bende de var küçüklüğümün hatıraları çukur çukur kaldılar:gitme:
ben umıtlıyım bu yag her derde deva...cıldı yenılıyor

dids
Dökülme problememim bitti şükür ama yağlanmanın önüne geçemiyorum. Yağı saça nasıl uyguladınız acaba? Zahmet olmazsa detaylı yazarmısınız lütfen, ne kadar tutulduğu vs. Çok teşekkür ederim şimdiden a.s.
canım yaglanma için yag oneremem her nekadar bu yag farklı bır cınstte olsa cok yaglıysa yapma derım sacınde hem dokulme hem yaglanma olan arkadasım bunu haftada 1 kere sac dıplerıne yedırıyor 40 dk sonra yıkıyor..istersen bı ıkı kez dene yaglanması artarsa bırak..ayrıca sac durulama suyuna elma sırkesı dok bıraz yaglanmaya ıyı gelır kremlı şampuanlardan uzak dur..ve sık tarama kaynar suyla yıkama buda yaglandırır

dids
3-05-10, 20:05
Miriana
canım yaglanma için yag oneremem her nekadar bu yag farklı bır cınstte olsa cok yaglıysa yapma derım sacınde hem dokulme hem yaglanma olan arkadasım bunu haftada 1 kere sac dıplerıne yedırıyor 40 dk sonra yıkıyor..istersen bı ıkı kez dene yaglanması artarsa bırak..ayrıca sac durulama suyuna elma sırkesı dok bıraz yaglanmaya ıyı gelır kremlı şampuanlardan uzak dur..ve sık tarama kaynar suyla yıkama buda yaglandırır
Korktum şimdi bak bilmiyorumkismile Elma sirkesi denedim fakat çok feci kokuyor dayanamadım bıraktım. Kremli şampuan hiç kullanmam, kremide saç diplerime sürmem. Evdeysem saçımı taramam, ellemem bile kaydirigubbakcemile3 ama 2 günde bir yıkamam gerekiyor Çok üzgünüm çoook
Teşekkür ederim ilgin için Şeniz

SacDuzlestirici
3-05-10, 20:05
bıyerden alıntı yapıyorum deneyebılırsın

Biberiye bitkisi ve 1 tatlı kaşığı kekiği bir buçuk su bardağı kaynar suda, çay demler gibi demleyin ve bir süre dinlendirdikten sonra süzün. Daha sonra bu karışımı temiz saç diplerine iyice yedirerek sürün. Bu şekilde çabuk yağlanma sorununa elveda diyebilirsiniz.

bu arada sacı lımon yada tuzla ovup sonra yıkayın dıyende cok

dids
3-05-10, 22:05
Miriana
bıyerden alıntı yapıyorum deneyebılırsın

Biberiye bitkisi ve 1 tatlı kaşığı kekiği bir buçuk su bardağı kaynar suda, çay demler gibi demleyin ve bir süre dinlendirdikten sonra süzün. Daha sonra bu karışımı temiz saç diplerine iyice yedirerek sürün. Bu şekilde çabuk yağlanma sorununa elveda diyebilirsiniz.

bu arada sacı lımon yada tuzla ovup sonra yıkayın dıyende cok
Çok çok teşekkür ederim canım ŞenizŞeniz

__TanRIcA__
4-05-10, 02:05
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...si-icin-basvurular-alinmaya-baslanmistir.html
bayanssulusmile yarışmamız için son bir hafta

souloffire
12-05-10, 17:05
Ben de sivilce ve lekeleri için almayı düşünüyorum bunu. Peki fiyatı ne kadar kızlar ? :-)

SacDuzlestirici
12-05-10, 18:05
3-4 tl

crayzyy33
13-05-10, 12:05
çok teşekkürler tatlım Şeniz

SacDuzlestirici
13-05-10, 12:05
olumunekankayizsmile

crayzyy33
14-05-10, 12:05
canım bu güneş sigara lekesini de geçiriyormu ..bir başka topikden soğan suyu deniyorum etkili ama gözlerimi mahvediyor kokusu ...sence bu lekelere çözüm olabilirmi

SacDuzlestirici
14-05-10, 12:05
canım herturlu seye ıyı gelıyor..güneşe çıkmadan önce mutlaka uv koruyucusu yuksek bırşey kullanman lazım ayrıca gunes ve dogum lekelerını yogurtta gecırır ..yagıda gecelerı sur yat derım

Sinoplu57
14-05-10, 16:05
benim bacaklarımda sinek ısırmasıyla kaşımamdan ötürü ve kucukken düşmemden olusan yara izlerim var gecer mi peki?
birde annemde hamılelık lekesi var onada fayda eder mi acep?
son bir sorum daha var.. yagın yakıcı ve tüylendirici etkisi varmı?

SacDuzlestirici
14-05-10, 19:05
canım herturlu ız ve yaraya bırebırdır..uygulamaktan zarar gelmez.dokuyu yenıler tedavı eder..hamılelık lekesıne hem yogurt sursun haftada 2-3 kez hemde bu yagı yapsın..

yag tuglendırmez..hiçte yakmaz..en fazla karıncalanma yapar oda hıc hısedılır deıl

Sinoplu57
15-05-10, 11:05
miriana teşekkür ederim canım .. harikasın.::)))

betibeti
16-05-10, 19:05
benim de bir sorum olacak..

benim kollarımda bacaklarımda kalçalarımda pütürler var..sivilce değiller ama sivilce gibiler derinin altında birikmiş bişiler var..sıkınca sivilce gibi yağ çıkıyo..onlara da iyi gelir mi?? bıktım artık pürüzsüz bi ten istiyorum:KK43:

SacDuzlestirici
16-05-10, 20:05
onlara önce tonık sonra yag onerıcem..pıyasadan cıldıne uygun bır tonık al pamukla sabah akşam o puturlu yerlerı yuvarlak hareketlerle tonıkle..ayrıca guneşe enaz 30 faktorluk uv koruyucusu ıle çık..haftada 1 de elma sırkesı ıle yıka durulama..

yagıda haftada 2 kez gece yatarken uygula...

B&M
17-05-10, 16:05
sivilce ve lekeleri için deniycem bakalım
teşekkürler paylaşım için

SacDuzlestirici
sivilcenız şiştıgınde once poşete koydugunuz buz ıle bastırın şiş ınsın..sonra tonık surun..sıvılceye yag surulmez sadece kabuklanma veya leke varsa surun..

B&M
Miriana
sivilcenız şiştıgınde once poşete koydugunuz buz ıle bastırın şiş ınsın..sonra tonık surun..sıvılceye yag surulmez sadece kabuklanma veya leke varsa surun..
Hımmm...
Zaten sivilcem tek tük , onlara sürmesemde olur.
Asıl sorun , çıkan sivilcelerimle oynayıp, kabuğa döndümem ve sonucunda leke :KK43: .
Sivilce genelde içten gelen bişey, onun engelllenmesi biraz zor ,yediklerimizle de bağlantısı var.
Ki ben cips ,çekirdek ,çikolata baya tüketen biriyim.
Öyleyse sadece lekelerime sürersem ve geçerse memnun kalıcam
Şimdiden çok teşekkürederim

SacDuzlestirici
tamam canım ama lutfen madem oynuyorsun tırnak izi bırakmamaya calış..kabuga donenı rahat tedavı eder..

B&M
17-05-10, 17:05
Miriana
tamam canım ama lutfen madem oynuyorsun tırnak izi bırakmamaya calış..kabuga donenı rahat tedavı eder..
Duramıyorum ya kaydirigubbakcemile3 Elim istemeden alnıma gidiyo sempatiksalakcinni
Bu aralar sivilceler hafifledi , izleride zamanla biraz açıldı.
Ama ben yanaklarım gibi pürüssüz olmasını isityorum
Tırnak izi yok sadece kahve lekeler var boshayallersmile

SacDuzlestirici
18-05-10, 15:05
lekeye yogurt suyuda ıyı gelır bılgıne

betibeti
18-05-10, 18:05
Miriana
onlara önce tonık sonra yag onerıcem..pıyasadan cıldıne uygun bır tonık al pamukla sabah akşam o puturlu yerlerı yuvarlak hareketlerle tonıkle..ayrıca guneşe enaz 30 faktorluk uv koruyucusu ıle çık..haftada 1 de elma sırkesı ıle yıka durulama..

yagıda haftada 2 kez gece yatarken uygula...
tonikten kastın ne anlamadım.. vücut için de tonikler var mı bilmiyorum cnm..

senin tavsiye edebilcein bişi var mı? bacaklarım kollarım kalçalarım filan çok kuru ürederm kullanıorum ben işte..

Sinoplu57
18-05-10, 20:05
miriana 2 gündür sürüyorum izlerde gitme yok ama acılma var.. hergun yapmam da mahsur var mıdırki?

SacDuzlestirici
18-05-10, 21:05
betibeti
tonikten kastın ne anlamadım.. vücut için de tonikler var mı bilmiyorum cnm..

senin tavsiye edebilcein bişi var mı? bacaklarım kollarım kalçalarım filan çok kuru ürederm kullanıorum ben işte..
canım ben sıvılce için tonık soylemiştım sen içinden yag cıkıyor dıyınce ..ama eger kuruluk varsa olmaz tabı sen şöyle yap o yag cıkan yerlere pamukla yada gazlı bezle şu gosterdıgım urunden sur..cıldıne uygun bırsey al tabı çeşitlerı var...tum vucudun içinde saf gülsuyu onerıcem yuzun kolların bacaklarına sur..banyo sonrası ıslakken vucudun nemlendırıcı sur yagsız..

Sinoplu57
miriana 2 gündür sürüyorum izlerde gitme yok ama acılma var.. hergun yapmam da mahsur var mıdırki?
canım ıstersen cokda yogun surup cıldını yıpratma haftada 2-3 kez sur 1 gun aralıklarla gece yatarken yeterlı..hangı urun hangı ılac bırden bıre yokederkı yavas yavas tedavı edıp mınımuma ındırecektır

SacDuzlestirici
31-05-10, 18:05
YAPRAK83
arkadaşım bilgi için çok saol bende bugün kantaron yağı aldım yağ krmızı sanırım senin dediğin bir kaç yerde doğum lekesini yoğurt ve gece yatarken bu yağ kullanıldığı zaman geçiriyo demişsin
ciddimisin
çünkü benimde sırtımda doğum lekem var kabusum olan
bir kaç yerdede arap kızını gördüm bugün arap kızınıda kantaronuda aldım arapkızını hemen uyguladım ne yapayım şimdi
arap kızını yıkayıpta bunumu sürsem lütfen bilgi ver
kesin geçirirmi
canım dogum lekesı derken bayanların gebelık esnasında bagısıklık sıstemınden cıltlerınde oluşan kahve lekelerden bahsedıyorum ..senın doğuştan olan lekenle ılgılı bırsey dıyemıcem helekı gormeden..kalıtsal cunku o..

arap kızı hakkında bılgım yok..sen kant yagı ve yogurdu ara ara uygula bakalım ne olacak

paradise_
1-06-10, 19:06
Miriana

sevgılerle bol şifalar
fiyatı ne kadardı peki ?

dids
1-06-10, 19:06
paradise_
fiyatı ne kadardı peki ?
Geçen sene 5 liraya almıştım ufak şişesini..

**garfield**
1-06-10, 20:06
Miriana
canım ben butun bunlara kırmızı kantoron yagını kullandım kırmızısı cok zor bulundugundan sarısını onerıyorlar ama mumkunse defne &doğa markasının kırmızı kant yagını bul..
sağol canım:))

paradise_
dids
Geçen sene 5 liraya almıştım ufak şişesini..

teşekkürler cevap için :)

dids
paradise_
teşekkürler cevap için :)
Rica ederim ne demek a.s.

alternatftp
2-06-10, 11:06
Miriana

sevgılerle bol şifalar
canım yüzümde bazı geçmeyen izler var ben de uygulamayı düşünüyorum bu yazıyı okuduktan sonra.hatta aldım bile.geceleri süreceğim pamuğa batırıp sürmeyi düşünüyorum ama sarmam da gerekir mi yattığımda o silinmez mi ki ?? veya nasıl sürebilirim?? gerçekten mucize gibi bişeymiş anlattıklarına bakılırsa..

SacDuzlestirici
2-06-10, 12:06
gazlı beze damlat yuzune sur yat canım sarmaya gerek yok nefes alsın cıkdın gece yenılenır..ıns gecırır