TEST

Solante Losyon SPF 50 +

jolly
17-04-10, 10:04
Solante Losyon SPF 50 + güneş koruyucu kullanan var mı bayanlar.....paylaşırsanız sevinirimhihoyyyt

jolly
17-04-10, 10:04
Solante Losyon SPF 50 +
Güneşten SPF 50+ düzeyinde koruyan bu güneş koruyucu, içerdiği filtreler ile güneşin zarar veren UVA / UVB ışınlarından cildinizi çok yüksek düzeyde korurken güçlü antioksidan içeriği ile cildin doğal tamir mekanizmasını güçlendirir.

Solante güneş koruyucuları, özel formülü sayesinde pek çok faydayı aynı ürün içinde sunar.

Çok Yüksek UVA/UVB Koruması
ıçerdiği modern ve stabil güneş filtreleri ile güneşin sebep olduğu cilt hasarlarından korur.

Spesifik Immünolojik Koruma
Patentli immünolojik filtre. UVA / UVB den genel koruma sağlamasının yanı sıra güneş ışınlarının neden olduğu hasarı azaltmaya yardımcı olur, cildin bağışıklık sisteminin özel olarak korunmasına katkı sağlar.

Güçlü Antioksidan Etki
Güneş ışınları nedeni ile serbest radikallerin cilde verdiği hasarı ve yaşlanma belirtilerini iyileştirmeye ve günlük çevresel stresin azalmasına yardımcı olur.

Anti-aging amaçlı kullanım için mükemmel bir seçenektir.

Yüksek nemlenme:
Cildi nemlendirir, rahatlatır, cilde ferahlık verir.

Yağsız
Suya dayanıklı
Hipoalerjenik
Renklendirici ve parfüm içermez
..............gibi özellikleri varrr

ecrinyagmur
17-04-10, 23:04
jolly
Solante Losyon SPF 50 + güneş koruyucu kullanan var mı bayanlar.....paylaşırsanız sevinirimhihoyyyt
bugün aldım ve ilk defa bu akşam kullanmaya başladım siz ne zamandır kullanıyorsunuz

jolly
18-04-10, 16:04
ecrin ben de yorumları okuyup alacaktım ama hiçbir yerde yorum bulamadım.Ben bugün aldım.Artık biz yorum yazarız

ecrinyagmur
18-04-10, 22:04
jolly
ecrin ben de yorumları okuyup alacaktım ama hiçbir yerde yorum bulamadım.Ben bugün aldım.Artık biz yorum yazarız
jolly bana cilt doktoru tavsiye etti hatta en iyisi bu dedi.

jolly
19-04-10, 16:04
ben kullanmaya başladım.Kolay sürülüp emilmesi ve ciltte tabaka gibi durmaması çok hoşuma gitti.Ben de cilt doktorunun yanında çalışan bir arkadaştan duymuştum

HAOS
21-05-10, 09:05
selam arkadaşlar ben bu solante pigmenta spf 50+ olan losyonu hiçbir yerde bulamıyorum acilen yardımcı olurmusunuz:KK43:

sutsuznuriye
21-05-10, 16:05
kızlar ben bu ürünü daha önce de kullandım. kolay emildiği ve yağsız olduğu için başka marka aramadım. 59 liraya xxxxxxdan aldım

bir şey sorucam, kapalı mekanlarda da kullanmamız gerekiyor mu? bazı eczacılar gün içinde tekrar tekrar sürün falan diyor da bilmiyorumkismile

jolly
22-05-10, 17:05
aslında güneş koruyucuları gün içinde sık sık sürmek gerekiyor3-4 saatte bir tazelemeliyiz..hatta güneşli bir hava olmasa bile sürmeliyiz.Ben çantamda taşıyorum

yosun00
13-07-10, 12:07
bende bir haftadır kullanıyorum çok memnun kaldım ayrıca cilt doktorum eczaneden yaptırmamı istediği bir karışım vardı 8 aydır onu kullanıyorum solanteyide kullanmaya başlayınca cildimde belirgin bir duruluk görmeye başladım.

mrwb
22-09-10, 17:09
ya cilt doktoru bnada tavsiye etti 50+ ama losyon mu krem mi sölemdi ya 2snn frkı ne ki

pistachios
14-03-11, 21:03
mrwb
ya cilt doktoru bnada tavsiye etti 50+ ama losyon mu krem mi sölemdi ya 2snn frkı ne ki
losyon daha seyreltik bir yapıda oluyor. bu yüzden yağlı ciltler için losyon; kuru ciltler için ise krem kullanılması gerekiyor.

sekerkiz
19-03-11, 11:03
bana da solante tavsiye edildi sivilceli bi cildim var solante acne yada lekler için olan solante pgmentayı almayı düşünüorm ama yağlandırmasından korkuyorm solante pigmenta kullanan varmı parlatmıosa onu alacam sivilce falan yapmasa

asis
31-03-11, 14:03
ben Solante pigmenta spf 50+ kullanıyorum

her gün düzenli kullandığımı söyleyemem ama cilde sürdüğünüzde rahatsız olmuyorsunuz. yağsız ve cildin hemen emdiği bir losyon bu

eskisehirli26
16-04-11, 11:04
güneş krmeleri her zaman yararlı çogu markanın içerigide aynı pek bir fark yok bence

maiwesiyah
17-04-11, 17:04
merhaba hanımlar,
benim de hem kendi güneş koruyucum bitmek üzere olduğundan hem de bi arkadaşım "çok esmerleşmişsin" dediği için ki o kadar dikkat ederim güneş koruyucusuz dışarı çıkmam sık sık tazelerim! güneş koruyucumu değiştirmek istiyorum.
önceki gün bi kozmetik mağazasında bu markayı önerdiler, ben adını daha önce hiç duymamıştım önce bi kk da araştırayım dedim o mağazada fiyatı 70tl idi. ya fiyatı falan mühim değil aslında tek isteğim güneşte esmerleşmeyeyim! zaten akne tedavisi görüyorum cildim lekelenmek için bahane arıyor:KK43:
yorumları okuyunca almaya karar verdim bu markayı.
kullanmaya başlayınca yazarım yorumlarımı:82:

TUBAKT
23-04-11, 22:04
benim de solante gunes kremım bugun elıme gectı =) matlıgını denemek ıcın elımın yarısına sebamed yarısına bunu surdum gercekten gözle gorulebılecek fark vardı parıl parıl degıldı hosuma gıttı ama kokusu ilk basta ılac gıbı geldı burnumaa bakalım umarım memnun kalırım:KK9:

maiwesiyah
25-04-11, 20:04
ben de bugün solente acne 50+ losyon aldım
yağsız hemen emiliyor ve matlaştırıyor çok hoşuma gitti dokusu
haydi hyrlısı bakalım
:82::82:

TUBAKT
25-04-11, 20:04
maiwesiyah
ben de bugün solente acne 50+ losyon aldım
yağsız hemen emiliyor ve matlaştırıyor çok hoşuma gitti dokusu
haydi hyrlısı bakalım
:82::82:
ayneeen ben de bugün kullandım matlaştırmasının yanı sıraa yüzüme hiçbir şey sürmemiş gibi hafıftıı dıgeri gibi ağırlık yapmadı bayıldımm

maiwesiyah
27-04-11, 18:04
TUBAKT
ayneeen ben de bugün kullandım matlaştırmasının yanı sıraa yüzüme hiçbir şey sürmemiş gibi hafıftıı dıgeri gibi ağırlık yapmadı bayıldımm
evet canım 2gündür kullanıyorum ve yağlılık hissi yok mat ve hafif, umarım lekelenmeye çare olur
:26:

TUBAKT
27-04-11, 19:04
İnşALLAH =)) Şimdi güzel bir yıkama jelı ıle maske pesındeyım onları da hallettım mı tamamdrr

maiwesiyah
TUBAKT
İnşALLAH =)) Şimdi güzel bir yıkama jelı ıle maske pesındeyım onları da hallettım mı tamamdrr
canım ben yıkama jeli olarak garnier saf ve temiz 3ü birarada kullanıyorum çok memnunum.
bi ara meraktan nutregena(nasıl yazılıyo bilmiyorum :)) deep clean kullandım hatta bir alana bir bedavaydı ama beş para etmez, hiç bir özelliği yok :KK19:
yalnız garnier süper tavsiye ederim

TUBAKT
Yağlı cildim var canm sorunlu biraz gercı benm yuzumden oldu yeterınce kozmetık kullandım :KK59:neutreganeyı da kullandım ama aman aman bı etkısını görmedım sabununu kullanıyorum almıstım bosa gıtmesın dıye ama jellerınden daha etkılı bence...Artık market ürünü almamaya çalısacam canm bana iyi gelmıyor anladım.Dermokozmetıge yönelecem DDF arastırdım kullanıcı yorumları baya iyi inş bana da iyi gelırr

tuuubaaa
2-05-11, 18:05
kızlar konuya bodoslama daldım ama kusuruma bakmayın nolur birden görünce dayanamadım :KK70:

ben de bugün solante +50 yi aldım ve yarın kullanmaya başlıcam
doktor yanında bir de papulex temizleme jelini verdi onu da sürdüm bu akşam
bunları kullananız var mı acaba ?

eğer yoksa da ben etkisini gördüğüm zaman yazarım belki birilerine faydam dokunur :)

kujum
10-05-11, 15:05
kızlar bana bunu dermatolojı doktorum tavsıye ettı lekelı ve lekeye yatkın bı cıldım var. kullananlar olarak tecrubelerınızı paylaşır mısınız;? yağlı bı dokusu varmı parlıyormu yuze surunce yapış yapış oluyo mu? terletiyor mu? yorumlarınızı beklıyorum.

aniss
10-05-11, 16:05
kujum
kızlar bana bunu dermatolojı doktorum tavsıye ettı lekelı ve lekeye yatkın bı cıldım var. kullananlar olarak tecrubelerınızı paylaşır mısınız;? yağlı bı dokusu varmı parlıyormu yuze surunce yapış yapış oluyo mu? terletiyor mu? yorumlarınızı beklıyorum.
emilene kuruyana kadar biraz yapış yapışlık oluştu bende(solante pigmenta benimki)ama kuruyunca cildi yumuşacık yapıyo,lekelerim geçsin istiyorum zaten cildim yağlı zaten parlardı onun için bilemedim yağlandırdımı sivilce yapmasın yeter yeterince var zaten:KK17::KK52:

tuuubaaa
10-05-11, 18:05
ben de kullanmaya başlayalı bir hafta oldu bugün :)
ve ben iyi geldiğini hissediyorum.
ayrıca benimki akneli ciltler için olandan
arkadaşın da dediği gibi cilt yağlıysa parlıyo ama aşırı derecede değil
ve yumuşacık da yapıyor :)

mymelino
tuuubaaa
Ayrıca benimki akneli ciltler için olandan
solante acnes mi seninki ?

tuuubaaa
mymelino
solante acnes mi seninki ?
evet solante acnes :)

mymelino
11-05-11, 05:05
tuuubaaa
güneşten iyi koruyor mu ? kararma - bronzlaşmak istemiyorum ......o yüzden soruyorum :KK69:

haselnut
11-05-11, 13:05
tuuubaaa
merhaba bende aldım dün solante acnes isteğim daylong almaktı çünkü yorumlarda aşırı sıcaklarda bile bronzlaşmadıklarını söylüyorlardı.eczacı bu ürününde lipozom teknolojisiyle üretildiğini ve sivilceler için iyi olduğunu söyleyince bunu aldım.diğer güneş kremlerinin sivilcelenme yaptığını hatta daylongun bile yağlı olduğunu okudum.bende bronzlaşmak istemiyorum solante pigmentin esmerleştirdiğini yazmışlar,acnes nasıl böyle bir şey yapıyor mu,memnunmusun canım.

kujum
ben solenta pigmentın bronzlaşma yaptıgını hiç bı yerde okumadım tam alacakdım öylemı kızlar bronzlaştırıyormu? ben lekelerım için alacagım

haselnut
kujum
ben solenta pigmentın bronzlaşma yaptıgını hiç bı yerde okumadım tam alacakdım öylemı kızlar bronzlaştırıyormu? ben lekelerım için alacagım
canım ben bir yerde pigmenta kullanan birine arkadaşının yüzün esmerleşmiş dediğini okumuştum.ama kullananlar lekelerine iyi geldiğini yazmışlar.ben kullanmadığım için bir yorum yapamıycam.pigmente ve acnes kullananlar böyle bir şey yapıyor mu yorumlarlarsa sevinirim.

lastrose23
11-05-11, 15:05
fiyatı nekadar acaba?

aniss
lastrose23
fiyatı nekadar acaba?
ben 3 gün önce 70 liraya aldım solante i

haselnut
ben 60 tl ye aldım eczaneden 70 di yüzde 10 indirim vardı

tuuubaaa
11-05-11, 17:05
kızlar ben de 60 a aldım.
ayrıca daha bi hafta oldu ben başlayalı ama bronzlaşmadım yani ve sorduğumda öyle bir etkisi yok demişti eczanedeki çalışan.

bir de ben yanında otacı lavanta özlü sabunu ve papulex yüz temizleme jeli kullanıyorum.

bana baya baya iyi geldiler yani çünkü çok kötü olmuştu yüzüm gözle görülür bir fark var :)

kujum
12-05-11, 19:05
kızlar ankarada nere var bu ürünü satan

TUBAKT
12-05-11, 20:05
Ben de internetten uzun arastırmalarım sonucunda 55 e buldum..sıparısımın ertesı gunu elımdeydi ve kargo ucretı de yoktu

kujum
14-05-11, 15:05
TUBAKT
Ben de internetten uzun arastırmalarım sonucunda 55 e buldum..sıparısımın ertesı gunu elımdeydi ve kargo ucretı de yoktu
canım banada yollarmsın internet adresını bende oradan sipariş edeyım

TUBAKT
14-05-11, 22:05
özelıne atayım barı canm yanlıs anlasılmasın lınk falan verıyorum dıye sen sıparıs etmeden yıne de bı ara ıyıce bılgı al ıcıne sinsin

kujum
17-05-11, 15:05
kızlar bugun geldı guneş kremım sivilceler için olanını aldım . yüzüme sürdüm ilk 3 dk falan bole yapışıyodu daha sonrasında o yapışkanlık gitti sankı hiç krem sürmemışım gibi haphafifdi yüzüm.

haselnut
17-05-11, 21:05
kujum
kızlar bugun geldı guneş kremım sivilceler için olanını aldım . yüzüme sürdüm ilk 3 dk falan bole yapışıyodu daha sonrasında o yapışkanlık gitti sankı hiç krem sürmemışım gibi haphafifdi yüzüm.
güle güle kullan canım bencede hafif bir krem.daha güneşte pek kullanmadım ama koruması iyidir sanıyorum.beyazlık yapmıyor,cildi de koyultmuyor sence nasıl:KK55:

sekerkiz
19-05-11, 13:05
mymelino
güneşten iyi koruyor mu ? kararma - bronzlaşmak istemiyorum ......o yüzden soruyorum :KK69:
güzel tavsiye ederim

kujum
30-05-11, 14:05
kızlar ben pek memmun kalmadım sürünce yuzunde haffif duruyo evet beyazlık parlama yapmıyo evet ama kren ufalanıyo böyle bı yerınızı keselersınız ya kir çıkar öyle oluyo sürerken

mymelino
30-05-11, 17:05
kujum
kızlar ben pek memmun kalmadım sürünce yuzunde haffif duruyo evet beyazlık parlama yapmıyo evet ama kren ufalanıyo böyle bı yerınızı keselersınız ya kir çıkar öyle oluyo sürerken
solante acnes mi aldın ? yoksa başka çeşidimiydi ?

TUBAKT
30-05-11, 22:05
kujum
Canım sen herhangi sivilce ilacı kullanıyor musun ? Ben arada soyucu tarzda ilaç kullanırım soyulma dönemınde senın dedıgın kese gıbı olayına rast geldım sonrakı surduklerımde bir şey yoktu..Ondan sebep mi ki senınkı de?

haselnut
30-05-11, 23:05
Bende solante kullanıyorum ama hiç öyle soyulma yapmadı bende ilginç:44:

kujum
5-06-11, 18:06
evet solentanın acnelse olanını kullanıyorum. pek memmun kalmadım yaa. böyle ufalanıyo bıraz çok süreyım

ayse_sin1982
7-06-11, 14:06
doktorum bana da solante pigmenta önerdi.tubakt arkadaşım aldığın sitenin adresini verirsen sevinirim.