Tombul yanak ve gıdıktan nasıl kurtulabilirim?

angel-24
8-10-07, 20:10
arkadasım tombul yanak ve gıdık baslıgı altında bizde bu konuyu yada buna benzer bir konuyu tartışıyoruz oraya bakabilrsin.

angel-24
8-10-07, 20:10
ah ah çözüm bulmaya calışıyoruz arkadasım ama bilmiyoruz ki çözüm tam olarak ne:KK43:

kivilcim
9-10-07, 07:10
gamsee
ayrıca... kıvılcım1 nerdesin kader ortağım?? =)
geldim canım burdayım :1hug: ya gamsee biz tıpatıp aynıyız canım ya varya dünyada kendimi tek sanırdım bu konuda..sırnaşık şey aynen canım 2 günde şeklim değişiyo..zayıf olduğum halde yüzüm şişecek diye doya doya yemek yiyemiyorum..ya şişman surat yakışsa neyse ama inan hiç yakışmıyor..uyuz oluyoum bu olaya ya..ben yüz yogasına başlamaya karar verdim ..sizlere neticeleri bildiricem..greyfurt yağından pek umudum yok..ama o dediğiniz masaj aletleri işe yarayabilir kızlar..özelliklede gıdık için..yüz için öyle masaj aletleri olduğunu biliyorum..medikallarde satılıyor şöyle tansiyon aletleri filan satan yerlerde..ben ayrıca bu konuu bir spor hocasına danışmayı düşünüyorum..spor salonlarında çalışan egzersiz hocaları f,lan varya onlara..ya inşallah bir çözüm buluruz kızlar ya..ben yüzümün hep zayıf kalmasını istiyorum..ya yediklerim resmen yüzümde depolanıyor ya of..:çok üzgünüm:

angel-24
9-10-07, 09:10
kıvılcım bu spor hocasına danışma fikri iyi olabilir canım.. bizimlede paylaş sonucunu olurmu.. bide bu medikallerde satılan yüz masaj aletlerinden önerebilecegin bir marka model olursa onuda beklioruz.. dayanısmayla cözücez inşallah bu sorunu.. yerimseniben

jewel
9-10-07, 19:10
greyfurt yağıyla uzun vadede yağlar gider diye düşünüyorum ama malesef ben kullanamıycam, yüzümde alerji yüzünden yağ bezeleri gibi şeyler çıktı.belki daha kötü yapar diye kullanmaya cesaret edemiyorum.
sorununuz sırf gıdıysa aratın forumda bir başlık vardı, orada yüz yogası uzmanı bir kadın gıdı için hareket göstermişti muhtemelen o geçirir.senağlamaama yanaklara çare yok. bölgesel zayıflamaya gitçem yaaaatatlicadiarzu

kivilcim
9-10-07, 19:10
ben zaten başından beri karşıyım şu yağ işine..hem birkere kullandığımız yağın tamamen doğal olduğundan emin olmamız gerek yani içerisde ne tür maddeler var bilemeyiz.%100 doğalını bulmakta çok zor tabi.o yüzden bu yağ işine hiç başlamayın derim ben.evet canım o gıdık hareketi baya işe yarıyormuş..ya benim sorunun gıdık değil yanaklar..peki o bölgesel zayıflama işe yarar mı canım ya yani sadece yanaklar mı zayıflayacak?

jewel
9-10-07, 20:10
:Roflol:ya canım ben onu öylesine söyledim gerçi bir kaç senedir sayıklıyorum ama yüz için bölgesel zayıflama duymadım henüz:çok üzgünüm:eek:lsa koşa koşa giderim:dance:

angel-24
9-10-07, 21:10
jewel yüzünde alerji yapmışsa bırakmakla iyi yapmışsın canım..:KK43: ya biz bu tombul yanaklarla yasamaya alışalım en iyisi.. yüz yogasına bende baslıycam ama üşeniyorum bi türlü baslıyamadım. offff..:çok üzgünüm:

kivilcim
10-10-07, 06:10
jewel
:Roflol:ya canım ben onu öylesine söyledim gerçi bir kaç senedir sayıklıyorum ama yüz için bölgesel zayıflama duymadım henüz:çok üzgünüm:eek:lsa koşa koşa giderim:dance:
canım bölgesel zayıflama diye birşey var aslıonda..spor salonlarında yapılıypr..gidiyorsun ve sorunun hangi bölgedeyse söylüyorsun yani basen mi kalça mı kollar mı hangisiyse artık ve seni ona göre çalıştırıyorlar ona göre spor yapıyorsun..ya bende yle bşy sandım dedim yanaklarda mı ona göre zayıflıyor :çok üzgünüm: sevinmiştim bende yaaaa:çok üzgünüm:

kivilcim
10-10-07, 06:10
angel-24
jewel yüzünde alerji yapmışsa bırakmakla iyi yapmışsın canım..:KK43: ya biz bu tombul yanaklarla yasamaya alışalım en iyisi.. yüz yogasına bende baslıycam ama üşeniyorum bi türlü baslıyamadım. offff..:çok üzgünüm:
angel üşenmek yok bakim :eek:klava: başlıyoruz bugün yüz yogasına ona göre hem cildede çok ii geliyormuş..gerçi cilt sorunum yok allaha şükür 1-2 gıcık noktacık dışında ama belki yaparken onlarda dökülüverir :Roflol: bende 1 aydır başlayacam ya ama bugün kesin başlıyorum..yerimseniben
bu arda gamsse yok oldu erittimi yoksa yanakları bize söylemeden baksana uğramıyo artık :eek:klava:

angel-24
10-10-07, 09:10
kıvılcım1
angel üşenmek yok bakim :eek:klava: başlıyoruz bugün yüz yogasına ona göre hem cildede çok ii geliyormuş..gerçi cilt sorunum yok allaha şükür 1-2 gıcık noktacık dışında ama belki yaparken onlarda dökülüverir :Roflol: bende 1 aydır başlayacam ya ama bugün kesin başlıyorum..yerimseniben
bu arda gamsse yok oldu erittimi yoksa yanakları bize söylemeden baksana uğramıyo artık :eek:klava:

tamam tamam üşenmek yok ..a.s bende başlıycam bugün .. hadi bakalım hayırlısı.. :içelim: belki tombul yanaklar gitmiycek ama en azından cilde faydalı olduguna daha gergin yaptıgına inanıyorum.. birde elim bollaşırsa bahsettiğim kremlerden birini almayı düşünüyorum.. bakalım artıkfisfisfis

angel-24
10-10-07, 16:10
kızlarr ben youtube dan "facial yoga" ve "facial exercise" baslıgı altında aradım.. çok iddalı yaa.. önce ve sonra seklinde göstermişler fotoları baya bi fark var .. hatta videoların birinde bir genc bi adamın yanakları tombiş, sonraki resmini gösterdiler incecik bir yüz:1shok: dogruysa eger inanılmaz bişey valla, denemek lazım:dance:

gamsee
10-10-07, 17:10
geldiiimmm... ya kusura bakmayın okulum başladı.... çok kötüyüm daha alışamadım dumur halindeyim, yaa eritmiş olurmuyum hiç!!! walla bilmiyorum vardır inş bi çözüm, yattı mı yani şimdi bu greyfurt yağı??!! vallahi aynıyız kıvılcımcım yaa sorma araştırmaya devam edelim yaa en ufak bi gelişmeyi bile lütfen yazın kızlar.. dediğim gibi sık giremicem ama gelicem yine de öpüldünüzzz

kivilcim
11-10-07, 18:10
tamam canımcım biz bi gelişme olursa sana haber veririz merak etme şimdilik yüz yogasına başlamaya karar verdik greyfurt yağı bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası eğer işe yarasaysı millet alıp göbek yağlarını basenlerini filan eritmeye çalışırdı onunla...neyse canımmm bi gelişme yakaliyim yazacam hemen...

angel-24
13-10-07, 16:10
yüz yogası nasıl gidiyor ? kıvılcım sen baslıycaktın galibaa.. ben basladım günde 20 dakika yapıyorum.. tabi videolar bölük pörçük kaptıgım hareketleri yapıyorum. artık. zorlayıcı hareketlerden kacınıyorum tabii.. bakalım ne olcak

kivilcim
13-10-07, 17:10
bende başladım canım ama 20 dk yapamıyorum canım ya 10 dk filan yapabiliyorum 1-2 ay dayanalım bakalım ne olacak eminim düzenli yaptığımızda faydası olacaktır...pes atmek yok canım gelişmeleri haber ver..:)

gamsee
13-10-07, 17:10
ya kızlar şu facercise mıdır nedir o yüz yogasıyla aynımı? daha izlemedim dee.. yaa bi de çok tartışmalı olmuş bu yüz yogası işi, anlamadığım şey çekincek ne var ki bunda, sürekli yapmak gerekmez arada fırsat bulabildiğimiz kadarıyla bile yetinsek kar kardır, a o zaman nolur daha geçen sonuç elde edilir belki ama yine de bişeyler olur yaa büyütmeyin yok sarkar yok göçer...

angel-24
13-10-07, 20:10
cnm facercise yüz cimnastiği demek bence yüz yogasıyla aynı şey isimleri farklı sadece.. ikisindede amaçyüzünü eğriltip büğrültüp (komik oluyo gercekten..:Roflol:) yüz kaslarını harekete gecirip yüzü forma sokmak.. ama sanki facercise daki hareketler daha etkili gibi geldii bana bilmiorumm..

valla basladım şimdilik bırakmaya niyetim yok ama bakalım.. iddia ettikleri gibi mucize bir sonuç yaratacakmıı?fisfisfis

EU1
14-10-07, 15:10
ewet ya deneyen oldumu gold shapei

kivilcim
14-10-07, 16:10
ben onu ilk efa duydum denemek isterdim fakat hareketleri bilmiyorum.aslında sorunum gıdık değil sadece yanaklarımı eski zayıf haline getirmek isstiyorum :KK43:bayramda iice şiştiler :KK43: bende kilo aldım farkındayım fakat yüzden daha çok aldım ya of sinir oluyorum..eğer bu yöntem yüz için daha etkiliyse denemekte fayda var fakat hareketleri bulmak lazım.

kivilcim
14-10-07, 16:10
yoksa o dediğiniz krem mi arkadaşlar yazıyı tekrar okuyunca farkettim sanırım dikkatli okumamışım..

angel-24
14-10-07, 21:10
kıvılcım1
yoksa o dediğiniz krem mi arkadaşlar yazıyı tekrar okuyunca farkettim sanırım dikkatli okumamışım..
kıvılcım hangisi krem mi? goldshape se evet cnm krem o..

bu arada kızlar goldshape i kullanan yok sanırım ben daha öncede yazmıştım ama yorum gelmedi.. :1no2:

EU1
15-10-07, 13:10
ben almayı düşünüyorum ama bi zararı olur mu die düşünüorum

angel-24
15-10-07, 13:10
lily cim bi zararı olurmu benimde hiç bir fikrim yokfisfisfis ama şöyle söyliyim oldukca pahalı bir ürün o yüzden ben gerekli dermotolojik kontrollerden gectiğini düşünüyorum.. ama yinede sen bilirsin tabii yüz bu nihayetinde ..endişe duymak konusunda haklısın..
benim kaygım vaat ettiği etkiyi gösteriyormu konusunda.. vücut için kullananlar memnun kalmış ama ..

kivilcim
15-10-07, 14:10
angel cnm yani bu krem şimdi yüze sürüldüğünde yüzü mü zayıflatıyormuş.eğer öyleyse ve gerçekten işe yarıorsa denemek isterdim fakat sivilce filan yapmasından korkuyorum..