Tombul yanak ve gıdıktan nasıl kurtulabilirim?

angel-24
18-11-07, 10:11
çağlaaa nerdesinn . hadi yaz bişeyler artııkkk:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

angel-24
19-11-07, 12:11
çağlaaa bişey attın ortaya kayboldun sonra bizde burda sabırsızlıkla beklioruz.. sengözlerimebaksanabbelediyeden anonsmu ettirelim kıs seni..: :roflol::roflol:

çağlaaa
21-11-07, 10:11
ya kıslar kusra bakmayın sınav haftası olduundaa gıremıorum surkelı ..cozum hepımıs ıcın umarım ıse yarar ben kullanıcam emın olmak ıstıosanıs etkısını gorursemde sızde alabılırsınıs ama bence alın.tamm angel geldımm hihih:) GOLD SHAPE FACE SLİMMİNG CREAM 60 ML FIYATIDA 130 YTL ARKLAR bu sıradan bı tavsıye dııl estetık cerrrahın tavsıyesıdır ben ınandım ve guvendım acıkcası sımdıde sonucu beklıcem.ewet jewel benm resmım ama resımle alakalı bı baska ressımdede yanaklı halımı gorebılırsın :) benm sorunum gıdıım dııl zaten yanak.

angel-24
21-11-07, 12:11
çağlaaa hoşgeldin canımm:1hug::1hug:

hımm evet biz o kremi duymuşruk canım gercekten cok iddaalı ama kullanan biri olmadıgı için sonuçlarını bilmioduk tabii.. valla estetik cerrah tavsiye ettiyse inanmak lazım ..a.s bakalım belki bende alırım ..sende sonucunu vaktin oldukça nete girdikçe yazarsın canımma.s.

angel-24
21-11-07, 14:11
çağla bu arada resimdeki sensen gercekten cok hoş bi kızsın.. maşallah:nazar:
:)))

çağlaaa
21-11-07, 14:11
krem daha elime ulasmadı kıbrısta olduum ıcın kullanmaya basladıımda sızı bılgılendırım bnde ara ara..ama cok ıı bı urun oldunu uydum..tesekkur ederım masallahın ıcın:KK66:

gkcylmz
22-11-07, 01:11
Tombul yanağın genetik olduğunu düşünüyorum bende hep şikayetçiyimdir zayıf olduğum halde yüzüm kilolu gösteriyo beni öncede sadece yanaklarım tombuldu 51 kilodan 55 kiloya çıkınca hafiften gıdımda çıktı acaip rahatsızım.Aynada çok fazla incelemiyorum yüzümü o zaman pek kafama takmıyorum

burcumm23
22-11-07, 13:11
denemediğim şey kalmadı genede tık yok hep aynı hep aynı :KK43:

gamsee
22-11-07, 14:11
yaa kıvılcım1 ben geldim..............
yaa bi probleminiz yok çok da güzel duruyosunuz kızlar..aslında bnmde şu anda bi problemim yok çok mutluyum ama okumuşsunuzdur belki, bnm bünyem çok farklı 1 günde bile deişebiliorum, kilo almama gerek olmadan... o yüzden rahatsızım,sürekli yeme konusunda kendimi kısıtlıorum ben. ya çağla bu kremi sürekli kullanmak mı gerekio yoksa bi kutusu yetiomuymuş..çok önemli yani sonuçta 130 130 nereye kadar...

kivilcim
22-11-07, 16:11
hoşgeldin gamssecim dert ortağım benim :)
bugünlerde şişti ine yüzüm ama bir yiyorum sormayın..vücuttan alsam neyse direkt yüzden belli oldu şiştiğim..sırf yüzüm şişmesin diye rejime gircem ya .gamsseciğim resmen aynıyız canım ya nolcak bizim halimiz..ben kendimi ilerde hamile kalınca düşünüyorum da ozaman napcam bilmiyorum..ya yakışsa neyse ama okadar değişiyorum ki anlatamam..zayıf halim çok daha iyi.şişman surat yakışmıyor resmen..ya kızlar ben o kremi almaya karar verdim fakat tek korkum var o da sivilce filan yapması..yan etkisi olmadığından emin olsam hemen alcam..

angel-24
22-11-07, 20:11
off yaa bende kurtulmak istiyorum şu tombul yanaklardan.. şöyle belirgin elmacık kemikleri sıkı bir cilt ne güzel olurdu. üstelik benim öle arada sırada degil hep tombul..:1no2:

kızlar bu siteyi bulduguma çok menunum ama ..vücudum zayıf yüzüm kilolulu off yaaa. ne biliyim bundan bitek ben şikayetçiyimdir sanıyordum.paylaşmak ii geldi..

çağlaaa
23-11-07, 07:11
sıvılceye yan etkısı olurmu bılmem ama sanırsam o cıltten cılde degısır urunu 7 gunluk kullanımda etkısını goruomussun sora zaten ıster kullanmassın artık yedıklerına dıkkat eder aynı zamanda yuz yogasıda yapar ve takvıyelerle dewam edersın ıster kremı ara ara kullanmaya dewam edersın krem zaten yanakta alt tbakada olusan yagları yakıo hızlı bı bıcımde cok ılgımı cektı kıslar urun bugun elıme gectı 7 gunluk surec baslıo yane ben sıze yazıcam.cok heycanlanlıım.a.s

angel-24
23-11-07, 10:11
çağlaaa
sıvılceye yan etkısı olurmu bılmem ama sanırsam o cıltten cılde degısır urunu 7 gunluk kullanımda etkısını goruomussun sora zaten ıster kullanmassın artık yedıklerına dıkkat eder aynı zamanda yuz yogasıda yapar ve takvıyelerle dewam edersın ıster kremı ara ara kullanmaya dewam edersın krem zaten yanakta alt tbakada olusan yagları yakıo hızlı bı bıcımde cok ılgımı cektı kıslar urun bugun elıme gectı 7 gunluk surec baslıo yane ben sıze yazıcam.cok heycanlanlıım.a.s

hadi bakalım cnm inşallah sonuç alırsın..bizde sabırsızlanıyoruz.:içelim:ama 7 günde sonuç alamazsan üzülme kremi sonuna kadar kullan bakalım nolucak. bu tarz kremlerin kullanımında masaj yaparak sürmek çok önemliymiş diye de duymuştum.a.s

kivilcim
23-11-07, 14:11
angel-24
off yaa bende kurtulmak istiyorum şu tombul yanaklardan.. şöyle belirgin elmacık kemikleri sıkı bir cilt ne güzel olurdu. üstelik benim öle arada sırada degil hep tombul..:1no2:

kızlar bu siteyi bulduguma çok menunum ama ..vücudum zayıf yüzüm kilolulu off yaaa. ne biliyim bundan bitek ben şikayetçiyimdir sanıyordum.paylaşmak ii geldi..
evey canım ya aynen belirgin elmacık kemik ve sıkı bir cilt..gerçekten çok hoş duruyor..benim elmacık kemiklerim oldukça belirgin ama maalesef yüzüm kilo aldığında resmen kayboluyorlar..zayıfladığım an elmacık kemiklerim ve çenem belirginleşiyor çok güzel oluyor..fakat azcık kilo alayom hemen yüzüm şişiyor ya sinir oluyorum ya bıktım artık ..şuan yine şişti mesela çünkü kilo aldım bu aralar fakat sanki sadece yüzden almışım...ay uyuz oluyorum ya..şu kremi çok istiyorum kullanmayı ama yan etkilerinden korkuyorum
ya angel canım ben seni çok merak ediyorum keşke izmite gelebilsen :1hug:

angel-24
23-11-07, 17:11
kıvılcım1
evey canım ya aynen belirgin elmacık kemik ve sıkı bir cilt..gerçekten çok hoş duruyor..benim elmacık kemiklerim oldukça belirgin ama maalesef yüzüm kilo aldığında resmen kayboluyorlar..zayıfladığım an elmacık kemiklerim ve çenem belirginleşiyor çok güzel oluyor..fakat azcık kilo alayom hemen yüzüm şişiyor ya sinir oluyorum ya bıktım artık ..şuan yine şişti mesela çünkü kilo aldım bu aralar fakat sanki sadece yüzden almışım...ay uyuz oluyorum ya..şu kremi çok istiyorum kullanmayı ama yan etkilerinden korkuyorum
ya angel canım ben seni çok merak ediyorum keşke izmite gelebilsen :1hug:
canım yaa inşallah.. bigün neden olmasın.bende görüşmek isterim vallaa.sa.s.

çağlaaa
23-11-07, 17:11
inş. angelcım ewet ole yapıcam dewam edıcem 7 gunle olcak bıse dııl bencede doru dıosun devam ederım her kosulda krem bıtene kadar zaten suan cok ta rahatsız dıılım kılo verınce otomatıkmen yuzumde zayıflıo.kızlar ben sonucu ııalırsam sızede solıcem zaten sızde kullanın kendımı feda edıorum hihinaniknaniknaniknanik:roflol::roflol::teytey::teytey:

kokoshh
23-11-07, 18:11
Çağla hangi okulda öğrencisin kıbrısta?

çağlaaa
23-11-07, 18:11
daü deim. sendemı kıbrısta okuosun kokoşş?

angel-24
29-11-07, 20:11
çağlacım kremi kullanmaya başladınmı? ben merak ettim kokusu , yoğunluğu nasıl.? ne biliyim cilt tarafındanemiliyormu hemen..etkisi için erken tabide..
amaann maksat bizim topic güncel kalsın hihihih..:roflol::roflol::roflol:

çağlaaa
30-11-07, 17:11
2 gun oldu kullanmaya baslayalı su an ıcın solıyebılceım angelcım yuzumu ınanıllaz sıkılastırmıs olması bakalım daha 2.gun kokusu cok hos fafı bı koku sewmdım ben hemen emılmıo ama tatlım:smiley-cool:

angel-24
30-11-07, 18:11
çağlaaa
2 gun oldu kullanmaya baslayalı su an ıcın solıyebılceım angelcım yuzumu ınanıllaz sıkılastırmıs olması bakalım daha 2.gun kokusu cok hos fafı bı koku sewmdım ben hemen emılmıo ama tatlım:smiley-cool:
süpeerr demek cildini sıkılaştırdı. bu bile güzel yaa.. umarım istediğimiz sonucuda verir:dance:

çağlaaa
30-11-07, 21:11
ayh inş inş..:dance:bnde sasırmadım acıkcası guvenıodum krem hakkında duyduklarıma cunku.

angel-24
12-12-07, 20:12
çağla cım yaa çok sabırsızsın diceksin ama merak ediyorum nasıl gidiyo?:uhm: çünkü bende bi kaç gün içinde bu kremi sipariş etmek istiyorum ama acaba beklesem mi senin kremi bitirmeni? :sm_confused:sonuç almak için daha erken biliorum ama varmı bir gelişmee:kahve:

jewel
12-12-07, 22:12
ya ne zamandır giremedim, merak da ediyordum.var mı bir gelişme çağla.2 haftada etki etmesi lazım.tanıtımında 1 hafta diyordu bir sitede.

çağlaaa
14-12-07, 13:12
angel-24
çağla cım yaa çok sabırsızsın diceksin ama merak ediyorum nasıl gidiyo?:uhm: çünkü bende bi kaç gün içinde bu kremi sipariş etmek istiyorum ama acaba beklesem mi senin kremi bitirmeni? :sm_confused:sonuç almak için daha erken biliorum ama varmı bir gelişmee:kahve:

angelcım aslında erken dııl cunku 1 hafta sure verıldı sorası kendı ıstegıne gore dewam edıosun.acıkcası ben bırakmadım krem bıtene kadar kullanıcam ama azalttım kullanmayı ılk basladıım kadar sık kullanmıorum belırtılende bu zaten.ben cok memnum kaldım yuzum sıkılastı ve gıdıım kalmadı gercekten cok hafıf yanak kaldı oda 1 haftaya tamamıle gecıcek dıe umuorum kızlar krem gercketne bosa solenmıs bı krem dılmıs basta korktum ama ben cok memnunum dewamda edıcem:roflol::1rolleyes:

angel-24
14-12-07, 14:12
çağlaaa
angelcım aslında erken dııl cunku 1 hafta sure verıldı sorası kendı ıstegıne gore dewam edıosun.acıkcası ben bırakmadım krem bıtene kadar kullanıcam ama azalttım kullanmayı ılk basladıım kadar sık kullanmıorum belırtılende bu zaten.ben cok memnum kaldım yuzum sıkılastı ve gıdıım kalmadı gercekten cok hafıf yanak kaldı oda 1 haftaya tamamıle gecıcek dıe umuorum kızlar krem gercketne bosa solenmıs bı krem dılmıs basta korktum ama ben cok memnunum dewamda edıcem:roflol::1rolleyes:
canıım yaa gercekten gıdıgınn gittimi bu süpeer bi haber.. ayy cok sevindim :1hug: çünkü beni en cok rahatsız eden gıdık olayı:kızgın: cildinin sıkılaşmasıda güzel çünkü benim bunada ihtiyacım varr.:smiley-cool:. ok dir o zaman bende alıcam.. :içelim:

kivilcim
14-12-07, 17:12
canım çok sevindim senin adına darısı başımıza artık angelciğim...kızlar peki bu kremin adı tam olarak neydi ve nerden alıcam..ay bende kesin alıcam..fiyatı nekadardı peki..çağlaacığım yalnız sana bir kaç sorum olucak önce..benim gıdık problemim yok sadece yanaklarım birazdaha çukur olsun istiyorumo yüzden sadece yanaklarıma kullanıcam fakat cildim çok hassas sivilce filan yapar mı canım ya öyle bşy oldumu sende..birde cildimi sıkılaştırdı derken gözenekleri filan mı küçülttü yani? canım çok soru sordum kusura bakma ama heyecanlandım biraz :))

jewel
14-12-07, 17:12
angel-24
canıım yaa gercekten gıdıgınn gittimi bu süpeer bi haber.. ayy cok sevindim :1hug: çünkü beni en cok rahatsız eden gıdık olayı:kızgın: cildinin sıkılaşmasıda güzel çünkü benim bunada ihtiyacım varr.:smiley-cool:. ok dir o zaman bende alıcam.. :içelim:
ayyy.angelcım sen de al sen de kullan.sende de işe yararsa kesin alcammmsüprizzzzzsağol çağlacım sayende ümitlerim yeniden yeşerdia.s.

angel-24
14-12-07, 19:12
kıvılcım1
canım çok sevindim senin adına darısı başımıza artık angelciğim...kızlar peki bu kremin adı tam olarak neydi ve nerden alıcam..ay bende kesin alıcam..fiyatı nekadardı peki..çağlaacığım yalnız sana bir kaç sorum olucak önce..benim gıdık problemim yok sadece yanaklarım birazdaha çukur olsun istiyorumo yüzden sadece yanaklarıma kullanıcam fakat cildim çok hassas sivilce filan yapar mı canım ya öyle bşy oldumu sende..birde cildimi sıkılaştırdı derken gözenekleri filan mı küçülttü yani? canım çok soru sordum kusura bakma ama heyecanlandım biraz :))

gold shape face slimming lotion canım..
bende internetten sipariş edicem eczane nautilus den. bakalım inşallah en yakın zamanda alırım..:1rolleyes:

jewelcim paylaşırım tabiki burdan bende sonucu.. valla benimde umutlarım yeserdi bizim sorunumuz kimilerine komik gelebilir ama ben harbi harbi kafaya takıyodum yaa.. ben kremle beraber yüz yogasıda yapıcam belki etkisi artar hehehe.:teytey: bırakmıştım ben yüz yogasını bu arada..:icecream:

kivilcim
15-12-07, 05:12
sağol canım..valla ben bu habere çok sevindim ama cildim hassas olduğu için halen sivilce yapar iye korkuyorum..ama sanırım çağlaaya yapmamış..aynen canım ya bıraktım bende yüz yogosono..bir ara bir hafta boyunca düzenli olarak devam ettim ama sonra bıraktım..yine mi başlasam acaba ?

angel-24
15-12-07, 09:12
kıvılcım bu yüz yogasının etkisi ancak çok uzun vadede yapılırsa ortaya çıkar gibi geliyor.. sabırla düzenli yapmak lazım.. ben hem üşeniyorum hemde yaparken sıkılıyorum.. birtek burun harekeeti vardıya onu yapıyorum.. o kolayıma geliyor galiba.:roflol:

kivilcim
15-12-07, 10:12
evet angelcığım bencede öyle ..aynen artık bende yaparken sıkılıyorum..birtek kalem hareketini yapıyorum bu aralar okadar diğerlerini yapmaya kalksam hepsini toplam 5 dk bile yapamıyorım maalesef..ya ben şimdi şu kreme taktım kafayı alsammı diye düşünüyorum..ama bir yandan da bıraktığımızda daha kötü olur diye korkuyorum..internette krem hakkında bilgilar var okudun mı..google kremin adını yaz bir oku istersen iştah filan da kesiyormuş..

angel-24
15-12-07, 11:12
kıvılcım1
evet angelcığım bencede öyle ..aynen artık bende yaparken sıkılıyorum..birtek kalem hareketini yapıyorum bu aralar okadar diğerlerini yapmaya kalksam hepsini toplam 5 dk bile yapamıyorım maalesef..ya ben şimdi şu kreme taktım kafayı alsammı diye düşünüyorum..ama bir yandan da bıraktığımızda daha kötü olur diye korkuyorum..internette krem hakkında bilgilar var okudun mı..google kremin adını yaz bir oku istersen iştah filan da kesiyormuş..
iştahmı kesiyomuş? ilginç .. ama sanmam öyle bir etkisi olsa çağla bahsederdi bence.. kremi bıraktıgında daha kötü olacagını sanmam ben ama bizim yanaklarımızn tombul olması genetik yapımızdan kaynaklandıgı için bir süre sonra eski halini alma ihtimali yüksek. birde yediklerimize dikkat etmemiz gerekecek tabii..belkide sonuç aldıktan sonra bu kremin ikincisinden alıp ara ara kullanmak gerekecek.. bilmiorum açıkcası bunlar sadece tahminlerim. ben alıp denemeyi düşünüyorum kesin kremi canım.

kivilcim
15-12-07, 13:12
evet canım internette krem hakkında o bilgide var..kremi kullandıktan sonra yediklerimized e dikkat etmemiz gerekiyormuş..ben anneme almayı düşünüyorum ..bu aralar kilo aldı ve göbeği çok büyüdü..onda denicem etkisini görürsem bende kullanıcamm...internette okuduğum kadarıyla her bölgede kullanılıyormuş..hatta bir resim var 1 haftada kadının göbeğini accayip eritmiş..ama nekadar doğrudur bilemem tabi..umarım yüzede öyle etkisi vardır..

angel-24
15-12-07, 16:12
kıvılcım1
evet canım internette krem hakkında o bilgide var..kremi kullandıktan sonra yediklerimized e dikkat etmemiz gerekiyormuş..ben anneme almayı düşünüyorum ..bu aralar kilo aldı ve göbeği çok büyüdü..onda denicem etkisini görürsem bende kullanıcamm...internette okuduğum kadarıyla her bölgede kullanılıyormuş..hatta bir resim var 1 haftada kadının göbeğini accayip eritmiş..ama nekadar doğrudur bilemem tabi..umarım yüzede öyle etkisi vardır..

ama yüz için olanı ile vücut için olanı farklı biliyosun dimi canıma.s

kivilcim
15-12-07, 17:12
bilmiyordum canım ben ikisi içinde aynı sanıyordum sağol uyardığın için...:KK43:ama internette öyle yazmıyordu canım sanki yoksa ben mi yanlış okudum acaba ... sağol canımcım :KK66:

angel-24
15-12-07, 21:12
GOLD SHAPE FIRMING LOTION 220 ML (VÜCUT İÇİN)

GOLD SHAPE FACE SLİMMİNG LOTİON 60 ML(YÜZ İÇİN)

http://www.eczanenautilus.com/prod.asp?id=4078

ZATEN FİYATLARIDA FARKLI CANIM YÜZ İÇİN OLANI 130 YTL, VÜCUT İÇİN OLANI 150 YTLa.s.

kivilcim
16-12-07, 05:12
sağol canım..bunu bilmiyordum önemli bitr konu bu yüz ve vücut için olanların ayrı olması..ben anneme alıp arada bende yüzüm için kullanmayı düşünüyordum ayrı olabileceğini düşünmemiştim.

gamsee
16-12-07, 20:12
ya gitmiş mi gerçekten de.. ama kıvılcım1 senle problemimiz aynı acaba bize de bi faydası olur mu ki?? yeniden yağ tabakası oluşması ihtimali çok yüksek... hem de sen de biliyosun ki 1-2 gün gibi kısa bir sürede.... ne dersin??

kivilcim
17-12-07, 10:12
bilmiyorum canım ya ama ben daha çok yan etkilerinden korkuyorum yani cildime zarar vermesinden korkuyorum ...onun dışında işe yarar mı bilemiyeceğim çünkü benim yüzüm inan bir anda kilo alıyor ..eve geldiğimde süzülmüş oluoyr ama fazla yemek yiyim hemen şişebiliyor ve anında tipim değişiyor..çok sinir bozucu birşey gerçekten..vücuttan almadığım halde yüzümden alıyorum hemen..ama oldukça etkili bir kreme benziyor canım ya demenkte fayda var aslında ama yine tereddütlerim var tabi..

rosenoire
17-12-07, 14:12
kızlar yaşınız çok genç olduğu için hepiniz çok güzelsinizdir ,ama gıdı için size lipoliz tavsiye edebilirim gıdıda son derece etkili ben vücutta etkisini göremedim ama gıdıda gördüm iki seansta byağı farkediyor çok şişman yüzlere bile uygulanabiliyormuş.yerimseniben

angel-24
17-12-07, 18:12
rosenoire
kızlar yaşınız çok genç olduğu için hepiniz çok güzelsinizdir ,ama gıdı için size lipoliz tavsiye edebilirim gıdıda son derece etkili ben vücutta etkisini göremedim ama gıdıda gördüm iki seansta byağı farkediyor çok şişman yüzlere bile uygulanabiliyormuş.yerimseniben
lipoliz ne pekii??:sm_confused:

kivilcim
17-12-07, 19:12
angelcim bana bu işlem için biraz fazla genciz gibime geliyor..bence hiç merak etme canım..bu tür işlemlere karşıyım ..en azından bu yaşta..

rosenoire
18-12-07, 00:12
angel-24
lipoliz ne pekii??:sm_confused:[/QUlipolizin yaşla alakası yık lipoliz iğne ile gıdıya yağ eritici ilaç enjekte ediliyor gıdının durumuna göre en fazla iki seans yapılıyor uygulama mezoterapi gibi ama ilaç mezoterapi ilacı değil özellikle genç ciltlerde iyi sonuç veriyor internette lipoliz yazarsan bu konuda bir hayli bilgi bulabilirsin canım.

rosenoire
18-12-07, 00:12
angel-24
lipoliz ne pekii??:sm_confused:
yinede sadece yüzüm toplu diye düşünüyorsan bence böyle birşeyi düşünmek gereksiz, insanlar yüzleri tombiş olsun diye yağ enjekte ediyorlar gıdı için düşünülebilir ama güzel yüzüne yazık bence boşver

kivilcim
18-12-07, 05:12
evet benimde demek istediğim aslında bu..gıdık için olabilir belki hem etkili de bir yönteme benziyor..ben anneme uygulatmak isterdim mesela ama yüz için bunu yapmaya cesaret edemem sanırım..hem angel bşy öğrendim ilerleyen yaşlarda 30 lu yaşlarda filan yüz istesende kilo almıyormuş..oradaki bşy ler yok oluyormuş ama ne olduğunu unuttum..belki bizde ozamanlar tombiş yanakları özlicez...o yüzden bence şimdilikdoğal yöntemlerle yapmaya çalışalım ama iğnelere filan şimdilik gerek yok sanırım..bu genç yaşta allah korusun cildi çabuk yaşlandırabiliriz..

angel-24
18-12-07, 14:12
kıvılcım1
evet benimde demek istediğim aslında bu..gıdık için olabilir belki hem etkili de bir yönteme benziyor..ben anneme uygulatmak isterdim mesela ama yüz için bunu yapmaya cesaret edemem sanırım..hem angel bşy öğrendim ilerleyen yaşlarda 30 lu yaşlarda filan yüz istesende kilo almıyormuş..oradaki bşy ler yok oluyormuş ama ne olduğunu unuttum..belki bizde ozamanlar tombiş yanakları özlicez...o yüzden bence şimdilikdoğal yöntemlerle yapmaya çalışalım ama iğnelere filan şimdilik gerek yok sanırım..bu genç yaşta allah korusun cildi çabuk yaşlandırabiliriz..
evet canım haklısn. bende cesaret edemem bu tarz yöntemlere zaten. en fazla krem kullanabilirm işte.:icecream:

bu arada rosenoire saol cnm verdiğin bilgi için en azından bunuda öğrenmiş oldum bilmiyodum.. yani gıdık var birazda öyle abartı degil .. bu tarz bişey ağır gelebilir. hem ben iğneden korkarım zateenn..:KK43:

rosenoire
18-12-07, 15:12
angel-24
evet canım haklısn. bende cesaret edemem bu tarz yöntemlere zaten. en fazla krem kullanabilirm işte.:icecream:

bu arada rosenoire saol cnm verdiğin bilgi için en azından bunuda öğrenmiş oldum bilmiyodum.. yani gıdık var birazda öyle abartı degil .. bu tarz bişey ağır gelebilir. hem ben iğneden korkarım zateenn..:KK43:
canım birşey değil, en güzel kararı vermişsin.

nur_bozkurt
20-12-07, 17:12
kızlar merhaba bende aranıza yenı katıldım ve o dedıgnız kremı aldım pazartesıyada salı elıme geçecek ben hep zayıfdım ve yanaklarım hep tombişdi inşallah işe yarar gelişmelerden haberdar ederım ve inş sivilce oluşmaz ve ayrıca sizi çok sevdim

angel-24
20-12-07, 22:12
nur_bozkurt
kızlar merhaba bende aranıza yenı katıldım ve o dedıgnız kremı aldım pazartesıyada salı elıme geçecek ben hep zayıfdım ve yanaklarım hep tombişdi inşallah işe yarar gelişmelerden haberdar ederım ve inş sivilce oluşmaz ve ayrıca sizi çok sevdim
bende sipariş vericektim aksilik sipariş vericegim eczanede kalmamış . pzartesiden sonra artık inşallah elime gecicek. sende paylaş tabi canım gelişmeleri destek olalım birbirmizeyerimseniben