Ankara'daki Falcılar

Beren
3-11-10, 00:11
serpo
bende yarın heline gidiyorum ve bırakıyorum son kez para vercem bidahada gitmicem maymuna çeviriyolar.kafamı iyice allak bullak ettiler.gerçekten yarın son.zaten aşkta şansım yok kabullendim:KK43:((
gittinmi canım heline ne dedi fal nasıl geçti :KK6:

serpo
3-11-10, 09:11
beren91
gittinmi canım heline ne dedi fal nasıl geçti :KK6:[/QUOTE gittim cnm dün çoğunlukla bilemedi.birde çevresiyle çok ilgileniyordu tam konsantre olamadı benide etkiledi bende olamadım.ama şuanki sevgilinle evlilik görüyorum yüzde 90 dedi.

roxie
3-11-10, 09:11
eveettt bgn büyük gün bakalm benmkinden ses çıkacak mı ben zannetmiyorum ama gene de bi umutlandım ya beklentiye girmişim ister istemez... gece saat 12 yi geçtikten sonra haber veririm =)

Beren
3-11-10, 13:11
serpo
beren91
gittinmi canım heline ne dedi fal nasıl geçti :KK6:[/QUOTE gittim cnm dün çoğunlukla bilemedi.birde çevresiyle çok ilgileniyordu tam konsantre olamadı benide etkiledi bende olamadım.ama şuanki sevgilinle evlilik görüyorum yüzde 90 dedi.

tatlım ben bayadır heline gidiyorum evet genelde çevresiyle çok ilgileniyor mesela benim falıma bakarken dolu müşterisi geldi soru sordu gitti ama bana dedikleri çıktıgı için gdyrm:KK52: allah allah sen de nie öle oldu:KK28: neyse baska bir falcı dene ttlım :KK6:

VivaLaJuicy
3-11-10, 21:11
roxie
eveettt bgn büyük gün bakalm benmkinden ses çıkacak mı ben zannetmiyorum ama gene de bi umutlandım ya beklentiye girmişim ister istemez... gece saat 12 yi geçtikten sonra haber veririm =)
Merak ettim ben de. [​IMG]

roxie
3-11-10, 22:11
tabi ki ses yok cnm :KK43:

VivaLaJuicy
Olsa şaşardım zaten. [​IMG]
Boşver. Falcılar bu konuda beceriksiz. Sen kendi mantığını kullanıp neler olabileceğini kestirebiliyorsan
falcılardan hiç medet umma. :63:

roxie
ya zaten ben geri dönsün istemiyorum bu işi ben de bitirdim kafamda... ama arada sırada arama sorma durumu olur mu onu ben de kestiremiyorum... içimdeki ses diyo ki olucak ama yakın zamanda değil belki aylar sonra... artık arar mı aramaz mı diye telefona gözlerini dikmeyi bıraktığında...:KK66:

roxie
4-11-10, 01:11
kızlaaaaaar inanmıcaksınız 2 saat önce aradııı! evet evet gecenin 2sinde aradı! kesinlikle dilça suzana gidin o alelacelelikte nası bildi ya!! =))) gerçi bnm kafam çok karıştııı ama onu artık ayrı bi başlık olarak açıcam tavsiyelerinizi bekliyorum..

opaque666
4-11-10, 05:11
roxie
kızlaaaaaar inanmıcaksınız 2 saat önce aradııı! evet evet gecenin 2sinde aradı! kesinlikle dilça suzana gidin o alelacelelikte nası bildi ya!! =))) gerçi bnm kafam çok karıştııı ama onu artık ayrı bi başlık olarak açıcam tavsiyelerinizi bekliyorum..
hadi gözün aydın.devamı gelsın ınsallah kısmetlerle...

VivaLaJuicy
4-11-10, 07:11
roxie
:KK53: :KK53: :KK53: :KK53: Ayyy şok oldum. Ayrı başlıkta açarsan konu kapatılır. Buraya yaz sen.

Bana dediği hiçbir şey olmadı Suzan'ın. Bunu da belirteyim. :KK5:

ahu8
4-11-10, 09:11
Bana da hiç bakamadı suzan şaşırdım. Ne harfler ne rakamlar. Allahım 'c' 'u' harfi hangi isimde olur ya. Çalışmayan saat bile günde 2 kez doğru zamanı gösterirmiş. Senin ki o hesap heralde. Yeni bi falcı duyumu aldım. Tunalıda necla arkadaşım kendisi gitmiş çok memnun kalmış 4 arkadaşını yollamış onlar da çok memnun kalmış. Ben de giderim. Yazarım bakalım iyişallah bana iyi bakar. 30' muş pahalı ama. Olmazsa annemle giderim onun falında ben de çıkıyorum zaten. Bi de pınar için de çok iyi ama şu anda hastaymış bi kaç aydır kimseye fal bakmıyor dedi. Süpermiş ama.

ahu8
Suzan bana da 3 demişti bi şey olmadı ama. Gerçi bütün rakamları söyledi. Çekilişte gibi hissettim kendimi. 3 13 23 9 19 29 6'lı 4'lü ya da 3 saat 3 gün 3 hafta içinde.....

VivaLaJuicy
Ayy pardon ben falcıyı ayrı başlıkta açacaksın sandım.
Yanlış anlamışım.
:KK70:

catik1984
4-11-10, 12:11
bugün medyum gülbaşak a gidiccemm bakalım o nasıl

ahu8
4-11-10, 12:11
ben de baktırıcam bugün dayanamadım yine

incir
4-11-10, 16:11
suzan benim de erkek arkadaşımın ismindeki harfleri bilmişti. O zaman küs olduğumuz halde 5 gün içinde arayacak demişti. aramaz küsüz dedm hayır sadeec küsen taraf sensin 5 gün içinde arayacak demişti ve aradı gerçekten. Nejlaya baktırmıştım iyi bakar tutturma oranı yüksektir. :KK3:

VivaLaJuicy
4-11-10, 20:11
İNCİR
suzan benim de erkek arkadaşımın ismindeki harfleri bilmişti. O zaman küs olduğumuz halde 5 gün içinde arayacak demişti. aramaz küsüz dedm hayır sadeec küsen taraf sensin 5 gün içinde arayacak demişti ve aradı gerçekten. Nejlaya baktırmıştım iyi bakar tutturma oranı yüksektir. :KK3:
Nejla da mı Dilça Kafe'de? Bir de Duygu varmış haberin var mı? Biri yazmıştı burda ama hatırlayamadım. :125:

farah
4-11-10, 21:11
kızlar kusura bakmayın giremedim bi türlü pınar ykm nin bi arka sokağında tara kuaför var kuaförün tam karşısındaki binada apartmanın adını unuttum giriş katında bi büroda bakıyo 30dan fazla olmuştur şimdi diye düşünüyorum bi ara istanbula gitmişti hatta haberlerde çıkmştı borsa artık falcı pınara emanet diye:KK1: google da yazarsanız çıkıyo hatta

catik1984
5-11-10, 07:11
gitttimmm fakat hiç değmedii 60 tl bayıldım bide

roxie
5-11-10, 14:11
ben de haftaya mustafa diye birine gidicem nerde olduğunu bilmiyorum arkadaşımın arkadaşı gitmiş şok olmuş bizim için de randevu alıp götürcek bakalım 1 saatten önce çıkmıyormuşsun yanından çok detaylı ve iyiymiş... yerini öğrenip haber veririm.. =)

VivaLaJuicy
5-11-10, 18:11
Bugün Dilça'daki Duygu'ya gittim. Gayet başarılıydı. :128:
Katina'nın aşk falını da bakıyor.Ama fiyat pahalı o yüzden gerek yok bence. Ben 30 tl verdim.

roxie
5-11-10, 19:11
30 tl mi?? kahve+tarot 15 demişlerdi dilçada cnm 30 u neye verdin?? katina mı 30??

VivaLaJuicy
5-11-10, 19:11
Ben de anlamadım yaaa... 30 deyince ben 20tl diye biliyorum 20 veririm dedim. Tamam dedi adam.
Ama ekstra Katina falı isteyince 30 oldu. Hatta kadın 30 olmaz 40tl dedi. Tam gidiyordum ki tamam 30 olsun dedi. :KK36: Kahve 5 kahve tarot 30muş. Diğer falcıların fiyatı daha farklıdır belki de. Bilmiyorum. Ama iyiydi bu kadın.

roxie
5-11-10, 20:11
ben az önce kendime katina kartı sipariş ettimmm zaten sürekli olarak iskambil bakıyorum evde ama kesmiyo artık beni gelsin isteyen olursa size de bakarım kızlar :KK66:

VivaLaJuicy
Ben korkuyorum o faldan. Çok uğursuzmuş gibi geliyor. Nette de çok kötü yorumlar okumuştum zaten.

roxie
canım kartla iletişimi iyi tutman gerekiyormuş, sürekli olarak ilgi göstermen gerekiyormuş ve moralin bozuk enerjin düşükken bakmaman gerekiyormuş ben iskambil falı bile bakarken yapıyordum bunları içgüdüsel olarak sanki... o yüzden bana çok yakın geldi bakalım umarım kötü bi etkisi olmaz... kabus görenler fln varmış ben de okudum bile bile lades dedm bakalım =)

hnfkbr
5-11-10, 21:11
Tryamour
Bugün Dilça'daki Duygu'ya gittim. Gayet başarılıydı. :128:
Katina'nın aşk falını da bakıyor.Ama fiyat pahalı o yüzden gerek yok bence. Ben 30 tl verdim.
başarılıydı derken geçmişi bilme konusunda mı,yoksa ilerisi için söledikleri anlamındada mı??

VivaLaJuicy
İlerisi için söyledikleri başarılıydı demem saçma olur zaten. :KK70:
Bilinmedik bir şey ne de olsa. :KK70:
:86:

Genel anlamda neler yaşadığımı falan bildi. Geleceği zaman gösterir.

hnfkbr
Tryamour
İlerisi için söyledikleri başarılıydı demem saçma olur zaten. :KK70:
Bilinmedik bir şey ne de olsa. :KK70:
:86:

Genel anlamda neler yaşadığımı falan bildi. Geleceği zaman gösterir.
hani mantıklı konuştu mu diye merak ettim :KK70::KK70:

VivaLaJuicy
5-11-10, 22:11
Evet gayet mantıklıydı. :))

hnfkbr
teşekkür ettim :) şu pınar a takıldım ben ona gitmeyi düşünüyorum..

VivaLaJuicy
Pınar'ı tavsiye eden kişi en son 30tlydi diye yazmış. Şimdi 40 civarı bir şey olduysa hiç değmez bence.

hnfkbr
isim soy isim falan demiş ya kalcağın dersi tek tek sölüyo falanda diince ilgimi çekti kimlere 30 tl vermedim ki bide o var :)

VivaLaJuicy
İsim vermek zor değil, onu yapan çok falcı var. [​IMG]
Fiyat problem değilse dene tabi.

hnfkbr
5-11-10, 23:11
direk isim veren olmadıda ondan şaşırdım :)

catik1984
6-11-10, 06:11
pınaar 50 tl, bence gitmeyin bilemiyor

farah
6-11-10, 07:11
canım bilemedi diyen tek seni duydum şimdiye kadar ve çok şaşırdım aynı pınardanmı bahsediyoruz diye bile düşündüm
:KK59:

ipek_bal
7-11-10, 14:11
kızlar öncelikle hepinize merhaba,
forumu 1 haftadır takip ediyorum, malum sıkıntılı bir dönemimdeyim ve forumdaki yorumlara göre birkaç falcıyı denedim. yorumlarımı aktarmak istedim:
öncelikle tunalıdaki medyum aslı yıldıza gittim, su ve ebced baktı bana. kişilik tespiti güzeldi ve isimleri çok iyi bildi. malum kişinin şu anki durumunu, çok bunaldıgı bir dönemde oldugunu ve bu yüzden terkettigini , geri gelecegini, bnm sadece brz sabırlı olmamı söyledi. ve ısrarla su falı kesindir, kahve veya tarot bakmış olsaydım hislerimle bakıcaktım ama su falı kesindir kızım diyip diyip durdu.

sora rukiyeye gittik bir arkadaşla. rukiye anında malum kişinin ismini söyledi, bu ilişki bitmemiş , biraz sabırlı ol 2 haftası var gelicek sana o dedi. hatalı oldugunu biliyor, sadece şu zmnda geri dönecek yüzü yok, seni hala unutamamış dedi. bu arada ailevi durumumu, kaç kardeş oldugumu, iş, eğitim bilgilerimi de bildi.
sonra yine aynı arkadaşla eylüle gittik. eylül çok uzun baktı ve sohbet gibi geçti. o da aynı şeyleri söyledi, ilişkide duraksamada oldugumuzu, bitmedigini, geri gelicegini söledi. 4 hafta içerisinde dedi ama 19-20 kasıma kadar sen hiçbişe yapma bi gelişme olacak dedi. rukiyenin dedii 2 hafta da o tarihlere denk geliyor.
vala bi olay için farklı farklı falcılara gitmek ne kadar doğru bilmiorum, Allahım affetsin, ama eli kolu oturup bekleme insanı dedi ediyor gerçekten ve yorum dinlemek istiosunuz. diil falcılar, bütün arkadaşlarımın yorumu da geri geleceği yönünde, bakalım, çıkarsa sizlerle paylaşırım.
ama garip bi şekilde herkesten aynı şeyleri duyunca kendimi şartlıorumi içimde hep geri gelicek hissi oluyo ama gerçekler acı, o telefon hiiç çalmadı 10 gündür :KK43:

Beren
7-11-10, 15:11
ipek_bal
kızlar öncelikle hepinize merhaba,
forumu 1 haftadır takip ediyorum, malum sıkıntılı bir dönemimdeyim ve forumdaki yorumlara göre birkaç falcıyı denedim. yorumlarımı aktarmak istedim:
öncelikle tunalıdaki medyum aslı yıldıza gittim, su ve ebced baktı bana. kişilik tespiti güzeldi ve isimleri çok iyi bildi. malum kişinin şu anki durumunu, çok bunaldıgı bir dönemde oldugunu ve bu yüzden terkettigini , geri gelecegini, bnm sadece brz sabırlı olmamı söyledi. ve ısrarla su falı kesindir, kahve veya tarot bakmış olsaydım hislerimle bakıcaktım ama su falı kesindir kızım diyip diyip durdu.

sora rukiyeye gittik bir arkadaşla. rukiye anında malum kişinin ismini söyledi, bu ilişki bitmemiş , biraz sabırlı ol 2 haftası var gelicek sana o dedi. hatalı oldugunu biliyor, sadece şu zmnda geri dönecek yüzü yok, seni hala unutamamış dedi. bu arada ailevi durumumu, kaç kardeş oldugumu, iş, eğitim bilgilerimi de bildi.
sonra yine aynı arkadaşla eylüle gittik. eylül çok uzun baktı ve sohbet gibi geçti. o da aynı şeyleri söyledi, ilişkide duraksamada oldugumuzu, bitmedigini, geri gelicegini söledi. 4 hafta içerisinde dedi ama 19-20 kasıma kadar sen hiçbişe yapma bi gelişme olacak dedi. rukiyenin dedii 2 hafta da o tarihlere denk geliyor.
vala bi olay için farklı farklı falcılara gitmek ne kadar doğru bilmiorum, Allahım affetsin, ama eli kolu oturup bekleme insanı dedi ediyor gerçekten ve yorum dinlemek istiosunuz. diil falcılar, bütün arkadaşlarımın yorumu da geri geleceği yönünde, bakalım, çıkarsa sizlerle paylaşırım.
ama garip bi şekilde herkesten aynı şeyleri duyunca kendimi şartlıorumi içimde hep geri gelicek hissi oluyo ama gerçekler acı, o telefon hiiç çalmadı 10 gündür :KK43:
bence bide helini dene canm hiç gittinmi heline

ipek_bal
hayır denemedim, ama bi süre denemeyi düşünmüorum çünkü çok sık baktırdım bu aralar, hepsi de sözleşmiş gibi aynı şeyleri söylüyor. ben de hepsinden aynı yorumları alınca ister istemez beklenti içerisine giriyorum vala, şu 4 hafta geçsin bakalım en azından :KK43:

incir
:89:rukiye nerdeydi onu kaçırdım galiba ben. Medyum aslı bana bakınca ben kendimi çok kötü hissetmiştim sanada öle bişey oldumu canım

ipek_bal
7-11-10, 16:11
rukiye konurda, fal cafe var orda. çok şans eseri oldu gittigimizde, erken gelmiş normalde randevuyla bakıomuş ama 2 kişi gittik rica ettik tmm bakim dedi, bugüne kadar bana kahve falında kesin ve net isim veren sadece rukiyeydi. diğerleri harf sölüolar, bu biliomuş gibi direk söledi ismi. ama kısa bakıo, gelecek dedi ve geldiinde tekrar bi gel tekrar bakim sana dedi.
aslı yıldız da gerçekçi konuştu, hatta dedikleriniz inş çıkar dediimde bi tersleri, su falına baktım senin, su falı kesindir, gelicek, dediklerim çıkıcak dedi. hatta bi övdü kendini, seda sayan bülent ersoy baktırıomuş fln, ztn tuzluydu fiyatı :)
vala paralarımı döküp saçtım, hepsi de aynı şeyi sölüo, falcılar diil çevremdeki herkes aynı şeyleri sölüo, bana sabredip beklemek kalıo ama işin en zor kısmı da o :KK43:
forumda bide pınar dikkatimi çekti aslında, belki bi darlanırsam pınarı deneyebilirim.
ama en uzun bakan eylüldü, ve sohbet gibi geçti. gayet de doğru tespitler yaptı.
bu fal nasıl bişe anlayamıorum, hergün onlarca insan gidio bu kişilere, hepsinin farklı enerjilerini hissetmek çok garip ama ya. bide hepsi aynı şeyi sölüo, salak gibi şartlıorum kendimi, hata yapıorum dimi kızlar ya:/

Beren
ipek_bal
rukiye konurda, fal cafe var orda. çok şans eseri oldu gittigimizde, erken gelmiş normalde randevuyla bakıomuş ama 2 kişi gittik rica ettik tmm bakim dedi, bugüne kadar bana kahve falında kesin ve net isim veren sadece rukiyeydi. diğerleri harf sölüolar, bu biliomuş gibi direk söledi ismi. ama kısa bakıo, gelecek dedi ve geldiinde tekrar bi gel tekrar bakim sana dedi.
aslı yıldız da gerçekçi konuştu, hatta dedikleriniz inş çıkar dediimde bi tersleri, su falına baktım senin, su falı kesindir, gelicek, dediklerim çıkıcak dedi. hatta bi övdü kendini, seda sayan bülent ersoy baktırıomuş fln, ztn tuzluydu fiyatı :)
vala paralarımı döküp saçtım, hepsi de aynı şeyi sölüo, falcılar diil çevremdeki herkes aynı şeyleri sölüo, bana sabredip beklemek kalıo ama işin en zor kısmı da o :KK43:
forumda bide pınar dikkatimi çekti aslında, belki bi darlanırsam pınarı deneyebilirim.
ama en uzun bakan eylüldü, ve sohbet gibi geçti. gayet de doğru tespitler yaptı.
bu fal nasıl bişe anlayamıorum, hergün onlarca insan gidio bu kişilere, hepsinin farklı enerjilerini hissetmek çok garip ama ya. bide hepsi aynı şeyi sölüo, salak gibi şartlıorum kendimi, hata yapıorum dimi kızlar ya:/
tmm ttlım sen bilirsin fal cafenin karsında masal cafe var helin orda bakıo fal bir 4 hafta snra dene bakalım:KK6: moralinide bozma

ipek_bal
helinden önce pınarı denerim gibime gelio, googleda fln da yazınca baya ünlendiği çıkıo.
ya ama bu kişiden kişiye de değişio, ben çok falcıya gittim, hepsi de bi şekilde birilerinin şidddetle tavsiye ettigi, kesin git, kesin biliyo dedigi falcılar, ama bende bi sorun var galiba çnkü bi türlü çıkmıo.
ama ankaradaki falcılar diyince rukiye ve eylül çok dikkatimi çekti, ikisine de gittim ve ikisi de aynı şeyleri söledi. ama aslı yıldıza gittigmde bana lütfen kesin şeyler söleyeceginiz bi fal bakın dedim, o zmn su ve ebced dedi. çok korktum baktırırken, malum nasıl baktıklarını herkes bilio :)onun dedikleri de diğerlerininkiyle uyumlu çıktı. ve çok kesin konuştu, su falı kesindir dedi.
umut fakirin ekmeği yaa, bakalım bekliyip görecez :/

VivaLaJuicy
7-11-10, 17:11
Evet hepsi aynı şeyi söylüyor da gelişme olmuyor malesef. Belki sana olur belli olmaz ipek_bal, bekle bakalım. :KK59:

ipek_bal
İNCİR
:89:rukiye nerdeydi onu kaçırdım galiba ben. Medyum aslı bana bakınca ben kendimi çok kötü hissetmiştim sanada öle bişey oldumu canım
incir, sen aslı yıldızda ne baktırdın? çıktı mı sana dedikleri?
kadın açık açık kahve ve tarotta hislerimle bakarım ama su kesin şeyler söyler dedi bana, kandırdı mı acaba :KK70:

ipek_bal
Tryamour
Evet hepsi aynı şeyi söylüyor da gelişme olmuyor malesef. Belki sana olur belli olmaz ipek_bal, bekle bakalım. :KK59:
inş tryamour,
dertler evrensel ama olayların gelişmesi evrensel olmuyor malesef :/
ben de 6. hissi çok kuvvetli biriyim, garip bi şekilde geri dönüş er ya da geç yaşancak diorum ama, önemli olan ben hala isterken yaşanması:KK43:
aslnda suç bizde, sürekli düşünerek tüm enerjiyi oraya gönderiyoruz, hani bişeyi çok istersin de olmaz ya, o hesap. ne zmnya yok olmaz bu iş diyip vazgeçioruz, o zmn bi şekilde dürtülüyoruz:)
bakalım, nötr olup beklemek en iisi ama insan öle olamıo malesef. hepsi aynı şeyi sölüo ama, gerçek hayatta ne bir ses var ne seda :KK43:

incir
Ben Aslı Yıldıza tarot baktırdım çok net şeyler söylemedi bana. Kadın bi tuhaftı durmadan kendinden bahsetmek istiyordu. Yanındaki çocuğa çay koy falan diye durmadan laf yetiştiriyor. Yani ilgisi dağınıktı. Kısmetin kapalı dedi açtırmak için ailedeki kişi başın a100 tl istedi. Iraktaki bi hocaya yaptırıyorum kendim bişi almıyorum dedi. Çok moralimi bozmuştu benim olumsuz ayrıldım ordan. Bi geldiğinde de kurşun dökeyim dedi. Onun fiyatıda 50 tl miş. Bana çok ticari geldi..

ipek_bal
hmmm ben su falı baktırdım, duayla fln bakıo ztn, korkma diyip durdu bana da.
hayatımda ilk defa baktırdım su falına, kesin diolar hep, bilmiorum artık.
hiç su falı baktıran olmadı mı forumda, hep kahve ve tarot mu? :)
ben o kadar moralsiz bi zmndayım ki, bide su deneyim dedim. kadının reklamı çok ama, belki de ondan etkilendim baktırdım. bakalım çıkıcak mı :)