Ankara'daki Falcılar

VivaLaJuicy
5-09-10, 13:09
catik1984
bu arada jeoloji müh. olarak sölemek isterimmki, taşlar hiç bi işe yaramaz.
Bırakın taşları her eşyanın bir enerjisi vardır. Odamızda bulunan kitapların bile.
İnanıp inanmamak kişinin kendi tercihi.

catik1984
7-09-10, 21:09
gülçe kafeye gidinnn:))) sakarya metro çıkışının oralardaa..

VivaLaJuicy
catik1984
Eee nasıldı?

VivaLaJuicy
Adı neydi gittiğin falcının?

catik1984
8-09-10, 16:09
gül diye bi kadın

ellone
8-09-10, 20:09
catik1984
Hiç bir şey anlamadım. Bir yeri tavsiye etmişsin, daha sonra sorulunca isim vermişsin ama neden tavsiye ettin, kadın nasıl fal bakıyor, kaça bakıyor? hiç bir açıklama yapmamışsın. Sizden bilgi almak için tryamour'un sorduğu gibi teker teker sormak mı gerekiyor acaba ?:1no2:

VivaLaJuicy
Bence o gerçekten falcıya gitmiyor.
Arada canı sıkılıyor herhalde ondan bu topiğe girip yazıyor öylesine. :nazar:

ellone
En son yazdıklarına bakınca evet bu sonuç ortaya çıkıyor. vereliniortak

sassygirll
8-09-10, 21:09
bana da fal bakmıştı iki erkekle çok mutlusun yazmıstı tövbe yarabbim ya nişanlıyım ben :))) ben bi ara nilüfer oldugundan süphelenmiştim ama değilmiş :)))

VivaLaJuicy
8-09-10, 21:09
sassygirll
bana da fal bakmıştı iki erkekle çok mutlusun yazmıstı tövbe yarabbim ya nişanlıyım ben :))) ben bi ara nilüfer oldugundan süphelenmiştim ama değilmiş :)))
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

catik1984
13-09-10, 08:09
şimdi kadriye diye bi falcıya gidicem bahçelideymiş nası baktıını akşam yazarım

catik1984
13-09-10, 16:09
gittimm çok kötüydüü ebruli diye bi kafde bakıyo , 7. caddedee

Amonra
13-09-10, 16:09
http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-...rumu-bitirdi-skandal-serisi-devam-ediyor.html

desteklerinizi bekliyoruz

VivaLaJuicy
13-09-10, 19:09
Benim de gidesim geliyor bugünlerde...

Başka önerisi olan var mı? Kime gitsem acaba? :uhm:

ziraat
14-09-10, 09:09
Tryamour
Benim de gidesim geliyor bugünlerde...

Başka önerisi olan var mı? Kime gitsem acaba? :uhm:
tabiki eylüle geçen hafta ben gittim iyi geldi dün kuzenimi götürdüm ben baktırmadım. Keyifliydi moral oluyor ama yeni birilerini bulmak gerek artık fazla tanış olunca zaten herşeyi öğreniyorlar hep aynı şey etrafında dönüyorlar.( eylül için demedim 2. gidişimdi genel olarak söylüyorum )

catik1984
14-09-10, 09:09
ışıl var cafe kibelede bakıyor. bugün ona gitcem. kzılaydan tunalıya çıkarken locus solus un karşısında. akşam yazarım

ziraat
14-09-10, 10:09
kibeleyi duymuştum galiba ama emin değilim

sassygirll
14-09-10, 17:09
ziraat
tabiki eylüle geçen hafta ben gittim iyi geldi dün kuzenimi götürdüm ben baktırmadım. Keyifliydi moral oluyor ama yeni birilerini bulmak gerek artık fazla tanış olunca zaten herşeyi öğreniyorlar hep aynı şey etrafında dönüyorlar.( eylül için demedim 2. gidişimdi genel olarak söylüyorum )
Dilça kafeyi dene bi de bakalım o sana neler diyecek :))

VivaLaJuicy
14-09-10, 18:09
ziraat
2. gidiş için de mi Eylül'ü öneriyorsun? :bbo:
Çok sevdim ben o kadını, yorumları da çok isabetli oldu ama aynı kişiye gitmeyi gereksiz buluyorum. Hem daha bahsettiği bir olay vardı o olmadı.

ziraat
14-09-10, 22:09
Tryamour
2. gidiş için de mi Eylül'ü öneriyorsun? :bbo:
Çok sevdim ben o kadını, yorumları da çok isabetli oldu ama aynı kişiye gitmeyi gereksiz buluyorum. Hem daha bahsettiği bir olay vardı o olmadı.
yok ilk gittiğim andan beri öneriyorum o kadını bana söyledikleri çıkıyor arkadaşlarımı gönderdim onlarda çok beğende bende çok sevdim 2. gittiğimde tanımadı beni bakalım 27 gün dedi 7 si gitti :)))))))

2. kez gitmeme konusunda haklı olabilirsin ama iyi birini bulmak zor oluyor

ziraat
ben yanlış anladım galiba evet 2. gidiş içinde öneririm ben söyledikleri çıkınca gittim am açok seviyorum çok iyi geliyor motivede oluyorum

ziraat
sassygirll
Dilça kafeyi dene bi de bakalım o sana neler diyecek :))
ben dilçaya gittim kapalı bir bayan baktı açıkcası pek tatmin oldum diyemicem gülçedeki baharada gittim o sende nazar var net göremiyorum dedi yani ipek yorum yapamıcam ikisi içinde eylül kadar ebru kadar emin değilim onlardan

catik1984
15-09-10, 09:09
ışılın ii bakıp bakmadıını sölicemm ama 1 gün beklemeniz lazımm, 2 gün içinde olucak dedi de bişiye:)

kullaniciismi
15-09-10, 15:09
50 tl gibi uçuk bir rakamı olmayan,güvenilir ve denenmiş,onaylanmış bir falcı varsa yazın lütfen arkadaşlar. ben biliyordum,arkadaşım gitmişti ama adını hatırlayamıyorum. hatırlasam gidip bulucam. hiç gitmedim. çokta uygun bulmam böyle şeyleri ama merak ediyorum işte. denemek istiyorum.

Delilah
15-09-10, 15:09
kızlar eylül bana bi harf söylemişti, isminde o harf olan biriyle tanışacaksın diye, soyisimdeki harflerde dahil oluyor mu buna?? bilmiyorumkismile bana tarif ettiği şekilde biriyle tanıştım ama harf soyadında...ohaoldumsmile