Ankara'daki Falcılar

paragraf
26-11-10, 22:11
tryamour sende eylulun numarası var mı?

VivaLaJuicy
26-11-10, 23:11
Daha önce de yazmıştım yok.

girdapp
27-11-10, 00:11
benden91 tmm canım konur sokağı biliyorum heline gidicem.orta köy cafede konur sokaktamı?

tryamour cnm ben öle dolaşıodum kızılayda aklıma buraya bakmak geldi çünkü bende izmir falcıları bölümündenim :) ama ilk sayfalara bakmışım o telaşla.
bide ben orda sıra beklerken bi kadın elinde 6 koca sayfayla çıktı fikriyeyi çok övdü yanındakine ama onunda iyi olduğunu sanmıorum.

girdapp
ayy pardon cnm beren91 dicektim

VivaLaJuicy
Yalan yalan o övmeler. Hiçbir şey bildikleri yok. Olsun canım sağlık olsun. :KK66:

destina1506
27-11-10, 16:11
bu sabah bana pınardan mesaj geldi. pazartesi çalşıyoruz diye. ben de yeniden randevu aldım. umarım bir aksilik çıkmaz

ipek_bal
ben de perşembeye aldım. ama yine de salı arayın dediler tam netleştirmek için...
ya bu arada kızlar, çok garip kaanın baktıgı falı hiç begenmemiştim ama bana 15-16 gün onra duygusal anlamda birisi açılacak sana, hiç tahmin etmedigin birisi dedi. tam da gününde oldu bu olay, paylaşim dedim. sanırım zamanı tutturan bi falcı buldum, ama ne yazık ki olaylar istedigim gibi gelişmio, sağlık olsun :)

paragraf
ooo süperr pınardan haber alabılıcez nıhayet =)) destınaa ipek_bal baktırır baktırmaz burdan bizimle paylaşır mısınz ,inanılmaz merak edıyorum pınarın nasıl baktığını ben :KK66:

ipek_bal
27-11-10, 17:11
paragraf
ooo süperr pınardan haber alabılıcez nıhayet =)) destınaa ipek_bal baktırır baktırmaz burdan bizimle paylaşır mısınz ,inanılmaz merak edıyorum pınarın nasıl baktığını ben :KK66:
tabikide paylaşırım ben :) ama bana telefonda şey dedi bayan, pazartesi çok yoğun dedi, yoğun olunca 1 2 gün ara verebilio bazen rahatsızlanıo dedi. o yüzden salı arayın netleştirelim dedi. destina vala ilk giden sen olacaksın, güzel yorumlarını beklioruz :)

destina1506
umarım bi aksilik olmaz da giderim. ama kötü şeyler duymaktan da korkuyorum açıkçası. ben bugün konuşrken kesin çalışıyor değil mi dedim, ben de o gün için ona göre plan yapıcam dedim. kesin çalışıyo dediler. çıkınca yazarım muhakkak zaten randevum erken saatte.

VivaLaJuicy
Ayy ben de heyecanla bekliyorum Pınar için yorumları. :KK52:

ipek_bal
ben de telefonda perşembe müsaitse şimdiden alim randevuyu o zaman dedim. pazartesi yoğun dedi, belki ara vermek ister dedi, yoğun geçince bazen rahatsızlanıyor bakamıyor dedi. salı arıcam, ama perşembe bakar çok büyük ihtimal dedi kadın.
bence pınardan memnun kalıcaz, verdigimiz paraya degicek gibime gelio, ama inş duymak istediklerimizi duyarız. zaman uzun olsun önemli diil :KK43:

destina1506
ben sabah 11e aldım, evet çok erken bi saat ama fal baktırmak için ideal bence, çünkü bakınca yorulur, konsantrasyonu düşer diye düşünüyorum

paragraf
27-11-10, 20:11
hadi inşallah destina umudumuz sensın bize şöyle demelisin '' kızlarrrr inanılmazz herşeyi bildi muthıstı uçuyodu =)) '':KK76:

lavinya80
27-11-10, 20:11
arkadaşlar berrin hanımın falımda verdiği tarihlerle ilgili gelişmeleri yazmam istenmişti.bugün beklediğim bir iş için müsbet bir haber geldi.hiç ihtimal vermiyordum ama işe alındım. hafta sonu işle alakalı beklediin haber gelecek ve işe alınacaksın demişti. çok şaşırdım çok sevindim ve bir kez daha güvendim açıkçası gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. pınar hanım kaça bakıyor bilgi verirseniz çok sevinirim.

hnfkbr
27-11-10, 21:11
pınar hanım için kahve falı 50 tl su falı 80 tl denmişti

VivaLaJuicy
27-11-10, 22:11
ipek_bal
ben de telefonda perşembe müsaitse şimdiden alim randevuyu o zaman dedim. pazartesi yoğun dedi, belki ara vermek ister dedi, yoğun geçince bazen rahatsızlanıyor bakamıyor dedi. salı arıcam, ama perşembe bakar çok büyük ihtimal dedi kadın.
bence pınardan memnun kalıcaz, verdigimiz paraya degicek gibime gelio, ama inş duymak istediklerimizi duyarız. zaman uzun olsun önemli diil :KK43:
İyi de canım duymak istediğini söyledikten sonra falın ne anlamı kalır ki... :26:
Gerçek olanı söylesinler. Ben hep duymak istediklerimi duydum ama hiçbiri gerçekleşmedi.
Hepsi boşa çıktı. Bu yüzden sana gerçekleri gösteren bir falcı olması çok daha önemli.
Akıl okumaktan bir şey çıkmıyor malesef.

ipek_bal
27-11-10, 22:11
Tryamour
İyi de canım duymak istediğini söyledikten sonra falın ne anlamı kalır ki... :26:
Gerçek olanı söylesinler. Ben hep duymak istediklerimi duydum ama hiçbiri gerçekleşmedi.
Hepsi boşa çıktı. Bu yüzden sana gerçekleri gösteren bir falcı olması çok daha önemli.
Akıl okumaktan bir şey çıkmıyor malesef.

duymak istediklerimiz gerçek olsun da onu söylesinler demek istemiştim :) kaana şaşırdım, çıktı. yarın gitmeyi düşünüorum. bi de berrini denicem. pınar öncesi ön ısıtma :)

farah
28-11-10, 07:11
destinacım özelden msj hakkım yok ma senin için uğraşıuroum şimdiden baya yol katettim msj sayımda:KK1: sende gidiyomşsun inşallah güzel olur tatlım

spyro
28-11-10, 15:11
merhaba arkadaşlar, bende o polis baskını sırasında figen için fal sırası bekliyordum, içerde birkişi sigara içiyordu, cafe sahibi uygun bir şekilde sigarasını kontrol sırasında söndürmesini istedi, polisler bir anda sanki örgüt evi basar gibi bir masaya 3 polis olacak şekilde taaruza geçince kafe sahibi müdahele etti, herkes burada kaçmaya çalışan yok alın kimlikleri bir yerde oturun çayınızı içerkende kontrolünüzü yapın dedi. Bu tarz kontroller çoğunlukla yaşı tutmayan kişiler varmı diye yapılmakta ama polislerin tavrından dolayı kafe sahibi de müdahele etmek durumunda kaldı. ben 3 yıldır o kafeye gitmekteyim,kızılayın genelinde ara ara böyle uygulamalar yapılmakta; bunu o kafe ile bağlantılı olarak düşünmeyelim , yarın başka bir mekanda da aynısı başımıza gelebilir... değerlendirmelerimizi daha objektif yapalım lütfen, yada emniyet uygulamaları bu kadar korkutuyorsa oturmak istediğiniz yere girerken kapıda sorun burada kimlik kontrolü yapıyorlarmı diye...

Melan2010
28-11-10, 17:11
ehli keyif kafe nerde canım acaba?

ipek_bal
28-11-10, 17:11
Melan2010
ehli keyif kafe nerde canım acaba?
konur-2de. sonuna doğru. asmalı konak mı bahçe mi, onun yanında sanırım...

lavinya80
28-11-10, 22:11
hnfkbr
pınar hanım için kahve falı 50 tl su falı 80 tl denmişti
fal için çok para bence. denemek isterdim ama ücretinden dolayı vazgeçtim:KK43: çıkıp çıkmayacağı belli bile değil üstelik???fiyataı ucuz ve falı güzel bir falcı buldum yaşasın berrin diyeyeim bari:)))

paragraf
29-11-10, 12:11
destinaaa su sıralar pınar hanımdan cıkmış, düşünceli dalgın, ya cok mutlu ıyı kı gelmışim diyor, ya da lanet olsun o 80 mılyona diyor..=))
destinaa nerlerdesıınnn hemen forumaaa gell bizlere anlattt nasıldıı seans, neler anlattı sanaaaa .en ınce ayrıntıya kadar bılgılendır bızııııııı seni beklıyoruzz meraklaaaa:KK52:

incir
29-11-10, 13:11
aynen valla :13:

destina1506
29-11-10, 14:11
çok üzgünüm ama randevu yiine iptal:26: yarına kaldı. yorumsuzzz:26::26::26::26::26:

paragraf
29-11-10, 15:11
bu nedir ya !! dalga mı geçiyolar.gitme bence bu sefer sen iptal et.ne bu ya ayy cok sınırlendım :KK47:

destina1506
29-11-10, 16:11
gitmek zorundayım ne yazık ki:KK5::KK5::KK5:

paragraf
29-11-10, 18:11
ya baska bir falcı bul bence...gercekten bu yaptıkları ayıp hayır resmen dalga gecmek baska bısıy değil..senı de cok ıyı anlıyorum cok hazırladın kendını sımdı pınara gidicem diye..ben olsam bende oyle olurdum ama bence bosver hakıkaten..sevmedım o kadını ben yaa..kı ben de en cok gtmek ısteyenlerdendım..ama tekrar soyluyorum boşver..:KK55:

ipek_bal
29-11-10, 18:11
paragraf
ya baska bir falcı bul bence...gercekten bu yaptıkları ayıp hayır resmen dalga gecmek baska bısıy değil..senı de cok ıyı anlıyorum cok hazırladın kendını sımdı pınara gidicem diye..ben olsam bende oyle olurdum ama bence bosver hakıkaten..sevmedım o kadını ben yaa..kı ben de en cok gtmek ısteyenlerdendım..ama tekrar soyluyorum boşver..:KK55:
insan sinirlenio tabi elinde olmadan, ama o kadını bambaşka die duyduk ve hakkında duydugumuz yorumlar resmen yok artık dedirtio...
gülü seven dikenine katlanıcak, napalım :KK70:
ben de yarın tekrar arıcam, yoğunluğuna göre çarş veya perş gidicem. ama destinaya olanlara bakılırsa bnm de randevu baya bi ertelenecek gibime gelio :KK43:

paragraf
29-11-10, 19:11
sen neler duymustun canm hakkında..hayır bana da soyleyın kı ben de fıkrımı değiştryim tekrar gıtmek gelsın ıcımden=((

ipek_bal
29-11-10, 19:11
paragraf
sen neler duymustun canm hakkında..hayır bana da soyleyın kı ben de fıkrımı değiştryim tekrar gıtmek gelsın ıcımden=((
cnm özele atıorum o zmn, şimdi reklam gibi olmasın :)

paragraf
29-11-10, 20:11
tamam canm beklıyorum =)

paragraf
pess diyorum ipek_bal =)))
attım ozelden...:KK52:

VivaLaJuicy
ipek_bal sen nereden aldın Pınar ile ilgili yorumları? Nedir bu kadar şaşırtıcı olan ben de merak ettim. Bir de kaç kişinin yorumu var onunla ilgili?

ipek_bal
yaaaa bnm gitmem lazımmm en kısa zmndaa:KK43::KK43::KK43:
yarın aricam çarş veya perş hangi gün uygunsa, ısrar edicem artık :KK43:

VivaLaJuicy
Tryamour
ipek_bal sen nereden aldın Pınar ile ilgili yorumları? Nedir bu kadar şaşırtıcı olan ben de merak ettim. Bir de kaç kişinin yorumu var onunla ilgili?
Buna cevap bekliyorum. :KK66:)

ipek_bal
Tryamour
forumda geçmio o yorumlar cnm, bi arkadaşım anlattı. bizzat giden birinin yorumlarını söyledi...

VivaLaJuicy
Hmm 1 kişi yani. Anladım canım sağol.

ipek_bal
randevu almak işkence gibi kadından...
en az 3 4 kere ertelenio ben bugn 3. kere aradım mesela.
belki de bu kadar nazlı oldugu için giden az, bilemicem ama sitede giden bir kaç kişinin yorumları da vardı ztn...
gidip gitmemek kendi kararımız ztn ama ben artık öle azıcık para verip 3 dk fal dinlemek istemiorum malesef:KK43:

VivaLaJuicy
Uzun ya da kısa hiç farketmiyor benim için. Duymak istediklerimi duyduktan sonra başka dedikleriyle ilgilenmiyorum bile.
Bu yüzden o kadar para vermeyi gereksiz buluyorum. Eylül de Yıldız da epeyce uzun bakıyor mesela. Dedikleri de çıkıyor üstelik. Ama uzun bakmalarına rağmen benim aklımı verdiğim sadece 2 konu olduğu için diğerleri tırt. Çok uzak gelecek hakkında yorumlar hiç cezbetmiyor beni. Sen de gidince duymak istediğin şeye odaklanacaksın sadece. Gör bak. :KK66:) Tabi randevu alabilirsen. :s

ipek_bal
Tryamour
Uzun ya da kısa hiç farketmiyor benim için. Duymak istediklerimi duyduktan sonra başka dedikleriyle ilgilenmiyorum bile.
Bu yüzden o kadar para vermeyi gereksiz buluyorum. Eylül de Yıldız da epeyce uzun bakıyor mesela. Dedikleri de çıkıyor üstelik. Ama uzun bakmalarına rağmen benim aklımı verdiğim sadece 2 konu olduğu için diğerleri tırt. Çok uzak gelecek hakkında yorumlar hiç cezbetmiyor beni. Sen de gidince duymak istediğin şeye odaklanacaksın sadece. Gör bak. :KK66:) Tabi randevu alabilirsen. :s
şu ana kadar hepsinin dedii çıktı evet. ama sabırsızım ben, verdigim paraya degecek die düşünüorum... enn kısa zmnda da randevu alıcam inş...

tuysorunu
arkadaslar merhaba ankara cafedeki hanim inanilmaz iyi bakio cidden 2-3 sene sonra olan seyleri bile bilmisti, ilk mesajlarda zafer carsisinin oralara gitti demissiniz hala o zafer carsisinin oralarda mi bileniniz var mi bi de o cafenin numarasini verebilir misiniz bana

VivaLaJuicy
tuysorunu
arkadaslar merhaba ankara cafedeki hanim inanilmaz iyi bakio cidden 2-3 sene sonra olan seyleri bile bilmisti, ilk mesajlarda zafer carsisinin oralara gitti demissiniz hala o zafer carsisinin oralarda mi bileniniz var mi bi de o cafenin numarasini verebilir misiniz bana
Ankara Cafe'de bizim bahsettiğimiz kişi Eylül. Sen de mi ondan bahsediyorsun yoksa başka biri mi? Zafer Çarşısı'nın oralara giden Eylül olamaz herhalde... :26:

tuysorunu
Tryamour
Ankara Cafe'de bizim bahsettiğimiz kişi Eylül. Sen de mi ondan bahsediyorsun yoksa başka biri mi? Zafer Çarşısı'nın oralara giden Eylül olamaz herhalde... :26:
yok hayir mihriye hanim olmali. gerci ne adini biliyorum ne de tipi tam aklimda, ama ben 2 sene once gitmistim ankara cafeye, eylul yeni mi geldi ki ankara cafeye?

VivaLaJuicy
Mihriye'yi kimse tavsiye etmiyor burda. Bana dediği ufak bir şey dışında hiçbir şey olmadı. Çok güzel bir yaz dönemi geçirecektim sözde ama berbattı her şey. Kimseye tavsiye etmiyorum ben onu. Sana dediklerinin çıkmasına çok şaşırdım.

VivaLaJuicy
Eylül uzun süredir Ankara Cafe'deymiş. Mihriye Fikriye yazarsan google a telefon numaralarına ulaşabilirsin. Eskiden iyi bakıyordu belki de bu Mihriye. Ya da benimle elektiriği hiç tutmadı.

kleopatra_06
ipek_bal bana da özelden msj atsana gerçekten merak ettim pınarı...

tuysorunu
valla dedigim gibi tipini de hatirlamiyorum ki:S belki de eyluldu bana bakan. ben de cok sasirdim ve benim kizilayda nerdeyse gitmedigim cafe kalmamistir fal icin. ha bu arada cidan cafe var sakaryanin girisinde, orasi mesela cok kotu hicbi sey cikmiyor resmen yagliyor parlatiyor mutlu hissettiriyor oyle gonderiyor. ama hicbiri cikmadi.

VivaLaJuicy
29-11-10, 21:11
Cidan'da Figen iyidir. Dedikleri çıkar. Sen kötü birine denk geldin demek ki. Ordaki falcılar hep değişiyor zaten. Eylül çok esmer bir kız. Mihriye baya kilolu küt saçlı bir kadın.