Dileğim anne olmak diyenler buyrun dertleşelimm

ebrar_53
13-05-10, 19:05
.asi.
bende hem pc hemde tivibudan izliyorummm..
ooo seninki daha güzel ..
PNRSM
bende haftayı bekliyorum ona göre test yaptırıcam
hadi hayırlısı inşallah çift çizgiyi görürsün

PNRSM
ebrar_53
eee kızlar nasıl geçti gününüz ?
Sizin adet günleriniz yakınmı?

benim adet günüm yakın fakat bu ay klomen kullandım 5 gün 18 mayıs adet tarihim umaarım olmam

.asi.
ebrar_53
eee kızlar nasıl geçti gününüz ?
sizin adet günleriniz yakınmı?
ayyy evt cnım benim 16 sında iple cekiyorumm...bu ay klomen kullandım kızlar bende valla sonuç ne olucak bilmiyorum..inşşallah hamişimdir allahım yaaaaa

ebrar_53
kardelen5233
[

evin içi iyi,hatta üstüm açık uyuyakalmışım,üşüdüm bile,ama dışarısı sıcaktı baya baya.:icecream:
valla bizim evlerde sıcak bugün inanılmazdı 31 derece yaa sanki yaz .yazın nasıl olur bilinmez..,
ben balkona çıktım ohh sern serin güzel oluyosositososito

PNRSM
Hava bugÜn gerÇekten Çok gÜzeldı umarım hep bÖyle geÇer yaz

ebrar_53
PNRSM
benim adet günüm yakın fakat bu ay klomen kullandım 5 gün 18 mayıs adet tarihim umaarım olmam
evet az kalmış sana heyecanlısındır .peki çatlatma filan oldunmu?
.asi.
ayyy evt cnım benim 16 sında iple cekiyorumm...bu ay klomen kullandım kızlar bende valla sonuç ne olucak bilmiyorum..inşşallah hamişimdir allahım yaaaaa
oo canım seninde az kalmış hadi hayırlısı yaa
sişzden güzel haberler bekliyoruz..

ebrar_53
umarım çok sıcak geçmez kaydirigubbakcemile2

.asi.
ebrar_53

oo canım seninde az kalmış hadi hayırlısı yaa
evt cnım az kaldı rabbim inş hepimizin kucagına beişlerimiz versinn kucagımızı boş bırakmasın :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

PNRSM
ebrar_53

Oo canım seninde az kalmış hadi hayırlısı yaa

ayyy evet gerçekten az kaldı hatta bugün dayanamadım evde test yaptım ama tabi negatif ti ama adet günü geçtikten sonra kanda daha iyi belli olur diye bekliyorum canım

ebrar_53
.asi.
evt cnım az kaldı rabbim inş hepimizin kucagına beişlerimiz versinn kucagımızı boş bırakmasın :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:
amin canım yaa çok zor beklemek ama nasip işte hayırlısı neyse o olsun.
sen nekadardır bekliyodun canım?

PNRSM
Ben klomenı kullandım sonra 12.gÜnÜ gıttım doktora yumurtlama var mı yok mu dıye vardı Çatlatma yapmadı bıŞeyde sÖylemedı yumurta ne kadar olmuŞ dıyede doktor bıŞey sÖylemedı bılmyıorum beklıyorum Öyle belırsızlıkler ıÇerısınde...

ebrar_53
PNRSM
ayyy evet gerçekten az kaldı hatta bugün dayanamadım evde test yaptım ama tabi negatif ti ama adet günü geçtikten sonra kanda daha iyi belli olur diye bekliyorum canım
ay sende erken yapmışsın canım daha belli olmazki .
allahım güldürsün yüzünü inşallah tabi kanda kesin sonuç alırsın ..

.asi.
ebrar_53
amin canım yaa çok zor beklemek ama nasip işte hayırlısı neyse o olsun.
sen nekadardır bekliyodun canım?
2yıldır cnım

ebrar_53
PNRSM
Ben klomenİ kullandım sonra 12.gÜnÜ gİttİm doktora yumurtlama var mı yok mu dİye vardı Çatlatma yapmadı bİŞeyde sÖylemedİ yumurta ne kadar olmuŞ dİyede doktor bİŞey sÖylemedİ bİlmyİorum beklİyorum Öyle belİrsİzlİkler İÇerİsİnde...
ozaman inşallah çatlamıştır ve minişin sıkı sıkı tutunmuştur tatlım.
doktorlar bişey söylemez zaten hep biz sorucaz..kafamçokkarıştı

PNRSM
ebrar_53
ay sende erken yapmışsın canım daha belli olmazki .
Allahım güldürsün yüzünü inşallah tabi kanda kesin sonuç alırsın ..

evet belli olmadı testtte ama 2 çizgi göremeyinc bile insan üzülüyor ne kadar erkende olsa valla hakkımızda kayırlısı arkadaşım:)

ebrar_53
kardelenim niye susuyosun canım?
asicim seninde baya olmuş hakkında hayırlısı çok beklemeden gelir inş.

PNRSM
ebrar_53

HAKİKATEN YA HİÇBİERŞEY SÖYLEMİYORLAR İLLAKİ BİZ SORACAĞIZ AMA NERDEN BİELBİLİRİZ Kİ NASIL BİR YUMJURTAYA SAHİBİZ DEĞİL Mİ:lepi:

ebrar_53
PNRSM
evet belli olmadı testtte ama 2 çizgi göremeyinc bile insan üzülüyor ne kadar erkende olsa valla hakkımızda kayırlısı arkadaşım:)
haklısın canım zor yani.
ben alıştım artık tek çizgilere eskisi kadar koymuyor artık

.asi.
PNRSM
valla cnım bende 7gün önce test yaptım kanda ama hiç bişi cıkmadı..hemen doktorumu aradım söyledim bu ayda olmadı diye adetini bekleyelim adete yakın kalırsın belki dedi..ama moralim cok bozulmuştuu

kardelen5233
ebrar_53
evet yaa,sinir oluyorum,bissürü para veriyoz,bide ağızlarından kerpetenle laf alıyoz.

ebrar_53
PNRSM
HAKİKATEN YA HİÇBİERŞEY SÖYLEMİYORLAR İLLAKİ BİZ SORACAĞIZ AMA NERDEN BİELBİLİRİZ Kİ NASIL BİR YUMJURTAYA SAHİBİZ DEĞİL Mİ:lepi:
öyle tabi ama yıllar geçince insan biraz bilgi sahibi oluyo .artık yarı doktor oluyosun

PNRSM
.asi.
valla cnım bende 7gün önce test yaptım kanda ama hiç bişi cıkmadı..hemen doktorumu aradım söyledim bu ayda olmadı diye adetini bekleyelim adete yakın kalırsın belki dedi..ama moralim cok bozulmuştuu
BENCEDE ASİ CİM BOZMA MORALİNİ BEN İLK DÜŞÜĞÜMDE GEÇEN SENE ADETİMİN 4.GÜNÜ GİTTİM DOKTORA VE 62 ÇIKMIŞTI HCG BENCE BEKLEMEKTE YARAR VAR BAK BENDE HAFTAYI BEKLİYORU M HATTA İPLE ÇEKİYORUM ARKADAŞIMhihoyyyt

kardelen5233
ebroşum,bende cumartesiyi bekliyorum canım,inş.olmam.

ebrar_53
kardelen5233
evet yaa,sinir oluyorum,bissürü para veriyoz,bide ağızlarından kerpetenle laf alıyoz.
kardelenim sorma yaa 10 yıldır bu işle uğraşıyorum doğru doktor bulamadım malesef..

ebrar_53
PNRSM
BENCEDE ASİ CİM BOZMA MORALİNİ BEN İLK DÜŞÜĞÜMDE GEÇEN SENE ADETİMİN 4.GÜNÜ GİTTİM DOKTORA VE 62 ÇIKMIŞTI HCG BENCE BEKLEMEKTE YARAR VAR BAK BENDE HAFTAYI BEKLİYORU M HATTA İPLE ÇEKİYORUM ARKADAŞIMhihoyyyt
canım geçmiş olsun senindemi düşüğün var .
kardelen5233
ebroşum,bende cumartesiyi bekliyorum canım,inş.olmam.
inşallah olmazsın kuzum rabbim güldürsün yüzünü..