TEST

pratik ev hanımları kulubü

tr_lelli
4-05-10, 13:05
nesepalamudu

bulaşık makinasına nasıl kouyorsun canım. ben bi kere kapağına sıktım makina bitti anam bi baktım her yer köpük.:1shok: korktum valla:Saruboceq:
aaaaaaa o niemiş
Ben her deterjan koyduğumda birazda domestos koyuyorum mutlaka bardaklarım pırıl pırıl çıkıyor köpürmüyoki bebeğim
Ama domestos koy diğerlerini bilmiyorum ben domestosdan mutlaka koyarım bulaşık makinemin detarjan gözüne

burcu_brc
4-05-10, 14:05
nesepalamudu
allah kolaylık versin canım ya:teselli: taşınmak zor zanaat. amna fazla yorma kendini hamilesin yazık. bende taşınalı 2 ay oldu. ama benim çok taşınmaktan elim alıştı heralde. 2 günde evi toplamıştım. valla ben bile şaşırdım.laelaelaelaelae
Ben ilk defa taşınıyorum. Nasıl 2 günde topladın evi canım ya süpersin! Benim bir hafta oldu bütün eşyalar yerli yerine yerleşti, temizlik de tamam ama hala açılmayı bekleyen 3 koli var. 2 de kitap kolisi var. İnan artık canım hiç bir şeye dokunmak istemiyor. Bir de zorlu bir hamilelik dönemi geçiriyorum, yorgunluktan yavaş yavaş yapıyorum işler bitmek bilmiyor bu yüzden. Bu işin bir sırrı, püf noktası varsa benim gibi tecrübesiz ev hanımlarına da söylersen çok sevinirim canım.. opuyorumnanaktan

nesepalamudu
tr_lelli
aaaaaaa o niemiş
Ben her deterjan koyduğumda birazda domestos koyuyorum mutlaka bardaklarım pırıl pırıl çıkıyor köpürmüyoki bebeğim
Ama domestos koy diğerlerini bilmiyorum ben domestosdan mutlaka koyarım bulaşık makinemin detarjan gözüne

acaba deterjan gözüne kyduğun için mi canım bilemedim. öyle bi denicem bu aşkam. haftada kaç defa çalıştırıyorsunuz bulaşık makinasını

burcu_brc
tr_lelli
ahşap temizlemek için

banyo içinn..

FISLIFISLIDAN MARKASI AKLIMDA OLMADIĞI İÇİN BULAMADIM..
KİRÇÖZDEE PEMBE OLANDANNN
Ben bütün mobilya ve mutfak dolaplarımı bu pronto ile siliyorum, hem parlıyor hem de tertemiz oluyor.

Cif'in bu spreyi de çok güzel. Daha bu sabah iki banyoya da bu spreyle giriştim, tertemiz oldular.

burcu_brc
nesepalamudu

acaba deterjan gözüne kyduğun için mi canım bilemedim. öyle bi denicem bu aşkam. haftada kaç defa çalıştırıyorsunuz bulaşık makinasını
Canım bu şekilde çamaşır suyu ile sorun yaşıyorsan; Calgonit'in çamaşır suyu katkılı 2'si 1 arada jel deterjanı var, ben onu kullanıyorum ve çok memnunum, tavsiye ederim.

tr_lelli
nesepalamudu

Ben 2 günde 1 defa çalıştırıyorum bazen ufak tefeği elimde yıkıyorum
Deterjanını koy canım azda domestos koy çalıştır hiç bişicik olmazzz..

nesepalamudu
burcu_brc
Ben ilk defa taşınıyorum. Nasıl 2 günde topladın evi canım ya süpersin! Benim bir hafta oldu bütün eşyalar yerli yerine yerleşti, temizlik de tamam ama hala açılmayı bekleyen 3 koli var. 2 de kitap kolisi var. İnan artık canım hiç bir şeye dokunmak istemiyor. Bir de zorlu bir hamilelik dönemi geçiriyorum, yorgunluktan yavaş yavaş yapıyorum işler bitmek bilmiyor bu yüzden. Bu işin bir sırrı, püf noktası varsa benim gibi tecrübesiz ev hanımlarına da söylersen çok sevinirim canım.. opuyorumnanaktan
burcucum sen hamilesin ama yorgunluk falan normal. sen yorma kendini. çncelikle benimki gibi bi koca lazım-tatlicadiarzu- allah razı olsun elim ayağım o benim. her işime koşturur. ayak işlerini o yapar. taşındığımızda öncelikle eşyaları bi odaya yığdık. yatak odası hariç. ben hep ilk hallettiğim yerler yatak odası ve mutfak. önce mutfak dolaplarını hemen silip yerleştiririm. sonra yatak odasının çekmeceleri. oturma odası ve kitaplıklar. salon sade zaten hemen bitiyor. bitti gitti işte.

tr_lelli
Kızlarrrrrr size bi püff nokta daha verimm
ütülerimize su koyuyoruz yaa suyun içine bi kaç damla yumuş damlatın çamaşırlara buhar verdikçe yumoşş yumoşş kokuyorr(yumoşş diyorum herhangi bir yumuşatıcı olabilir tabiki ben misalen yumuoşş dedim)
O buhar buram buram temizlik kokuyor ve çamaşırlarımıza geçiyor

yumoşun oda spreyi ama sarısı resmini bulursam pc de koyim bunu ben oda spreyi olarak kullanıyorum
ve daha dün yaptım ama 2 haftada 1 defa yapıyorum dolabımızım kapağını açıyoruz uzakdan askıdaki çamaşırlarımıza püskürtüyoruz kapağı her açtığınızda miss gibi kokuyor
Ama yumuşun sarısı olucak o çok güzel kokuyor
Benim evimin kokusu oo evime girince hep bu kokar

nesepalamudu
burcu_brc
Canım bu şekilde çamaşır suyu ile sorun yaşıyorsan; Calgonit'in çamaşır suyu katkılı 2'si 1 arada jel deterjanı var, ben onu kullanıyorum ve çok memnunum, tavsiye ederim.
bi bakarım canım olabilir
tr_lelli
Ben 2 günde 1 defa çalıştırıyorum bazen ufak tefeği elimde yıkıyorum
Deterjanını koy canım azda domestos koy çalıştır hiç bişicik olmazzz..
hemen bu akşam deniciim:eek:

tr_lelli
işte budur
kokusu mütişşşşşşşşşşş şiddetle tavsiye ediyorum ve kalıcı tüllere 2 fıssss ohhh

nesepalamudu
tr_lelli
Kızlarrrrrr size bi püff nokta daha verimm
ütülerimize su koyuyoruz yaa suyun içine bi kaç damla yumuş damlatın çamaşırlara buhar verdikçe yumoşş yumoşş kokuyorr(yumoşş diyorum herhangi bir yumuşatıcı olabilir tabiki ben misalen yumuoşş dedim)
O buhar buram buram temizlik kokuyor ve çamaşırlarımıza geçiyor

yumoşun oda spreyi ama sarısı resmini bulursam pc de koyim bunu ben oda spreyi olarak kullanıyorum
ve daha dün yaptım ama 2 haftada 1 defa yapıyorum dolabımızım kapağını açıyoruz uzakdan askıdaki çamaşırlarımıza püskürtüyoruz kapağı her açtığınızda miss gibi kokuyor
Ama yumuşun sarısı olucak o çok güzel kokuyor
Benim evimin kokusu oo evime girince hep bu kokar
ütü bozulmasın yav:1shok: yumoşun o kokusuna bayılırım ben. pembesi de güzel. ama evde iki tane makinam var benim air wick. biri arada biri oturma odasında ikisine de aynı kokuyu koyuyorum ev buram buram kokuyor. dolaba sıkmak çok mantıklı onu düşünmemeiştim.
harikasın lellicimkaydirigubbakcemile5

tr_lelli
4-05-10, 15:05
nesepalamudu
ütü bozulmasın yav:1shok: yumoşun o kokusuna bayılırım ben. pembesi de güzel. ama evde iki tane makinam var benim air wick. biri arada biri oturma odasında ikisine de aynı kokuyu koyuyorum ev buram buram kokuyor. dolaba sıkmak çok mantıklı onu düşünmemeiştim.
harikasın lellicimkaydirigubbakcemile5
Yok cnm bozulmuyor korkma bi kaç damla sadece
Dolabıma ben 1 yıldır kullanıyorum eşimin oğlumun kendiminkine uzaktan püskürtüyorum
Dolabının kapağını her açtığında odanın içi ve giysilerin miss gibi kokuyorrbayanssulusmile

Amonra
5-05-10, 05:05
günaydın kızlar. evet yumoşun sarı oda speryi gerçekten harika. benim de evimin kokusu.)

BarbunyaPilaki
5-05-10, 06:05
a m o n r a
ben de yeni ürün keşfettim kızlar harika bişey tarif edemem. sprey şeklinde çamaşırlardaki lekelerde yer silmede banyo temizlemede mutfakta her türlü akla gelebilecek temizlikte sade ve sulandırılarak kullanabileceği yazıyo kullanma talimatında 3 lira gibi bişeye aldım marketten bilindik bi marka değil ama ben eşimin yaka kirlerinden illallah etmiştim . yağ çözücü spreyler ve bulaşık deterjanları da iyi geliyo ama bu daha etkili çok hoşuma gitti
Canım bu deterjanın markası nedir acaba merak ettim. Bana özelden mesaj atabilirsen memnun olurum.

Bu arada benide grubunuza alırmısınız?

Green33
5-05-10, 07:05
nesepalamudu
bende yapıcam bunu aklıma yattı canımkaydirigubbakcemile5

evet hemen işleri hallet yarın yaz bir bir bakalım neler yaptın. bu arada mersin merkezdemisin canım
günaydınlar :KK70: dün yaptıklarımı yazim bakimmm 4,30da evdeydim hemencik üstümü değiştirdim başladım temizliğe önce wc ve banyoya ç.suyu ve kirçöz döktüm ben diğer yerleri yaparken beklesin die sonra halıları kaldırıdığımı sölemiştim heryeri güzelce süpürdüm temizlik robotum ile sonrada sildim tüm evi mob ile yazlık halılarımı çıkardım onları bir güzel dövdürdüm daha önceki gün havalandırmıştım zaten serdim eve güzelce mutfağın kilimini makineye attım çamaşırlarım avrdı toplanıcak topladım katladım ütülenecekleri ayırdım ama ütülemedim wc ve banyoyu temizledim havluları katladım yerleştirdim dolaplara sıra geldi mutfağa aslında önce mutfaktan başlarım hep ama nedense sona kaldı bukez masayla ocağı silememiştim akşam onları hallettim dolapları şöle yüzeysel bir sildim buzdolabını toparladım yemeğeim vardı zaten yanına bi mercimek çor ve salata yaptım tabi bukadar süpür sil işi olunca tv falanda toz oldu tozları aldım saat oldu 6 oğluşumu getirdi bakıcımız ev işleri mecburen bitti başladım oğluşumla ilgilenmeye:KK70: bugünde ütü yapıcam:KK70:aaa kapımıda silmeyi unuttum bugün beni beklio:KK70: buarada mersinde mezitlideyim canım:KK70:

Amonra
5-05-10, 07:05
BarbunyaPilaki
Canım bu deterjanın markası nedir acaba merak ettim. Bana özelden mesaj atabilirsen memnun olurum.

adına bakmayı unuttum canım. yarın bakıp söylerşm mutlaka

BarbunyaPilaki
5-05-10, 08:05
bakabilirsen memnun olurum canım şimdiden teşekkür ederim.

Amonra
5-05-10, 08:05
aspirin bilmemneydi adı ama çıkaramıyorum tam adını

Green33
5-05-10, 09:05
aspirin die bişi annemde açık alıodu çok güzel heryerde kullanıorum diodu ama ben hiç kullanmadım

Amonra
5-05-10, 09:05
ben beğendim kırmızı fısfıslı bi şişede her türlü temilikte ve lekelerde kullanılıyo

Green33
5-05-10, 10:05
bi bakıyım baklaım büyük marketlerde varmıdır acaba

Amonra
5-05-10, 10:05
ben öyle dandiniden bi markette buldum mahalle arası aradığım şeyi doğru düzgün bulamadığım bi market ucuzdu alip deniyim olmadı küvet temizlerim die düşündüm ama gayet güzel çıktı

nesepalamudu
5-05-10, 11:05
selam hanımlarhihoyyyt

nesepalamudu
a m o n r a
günaydın kızlar. evet yumoşun sarı oda speryi gerçekten harika. benim de evimin kokusu.)
boshayallersmile
BarbunyaPilaki

hoşgeldin canım alırız tabia.s.

BarbunyaPilaki
Teşekkür ederim amonra cığım

Lapetus
Meraba kızlar.Allahım tam bana göre bi topic olmuş.Çalışıyorum 1,5 yaşında oğlum var.eşim hep çok meşgul.Hep işim var.Pratikleşelim biraz gerçekten.Bi geçmişe bakıyım

nesepalamudu
dilek7801
günaydınlar :KK70: dün yaptıklarımı yazim bakimmm 4,30da evdeydim hemencik üstümü değiştirdim başladım temizliğe önce wc ve banyoya ç.suyu ve kirçöz döktüm ben diğer yerleri yaparken beklesin die sonra halıları kaldırıdığımı sölemiştim heryeri güzelce süpürdüm temizlik robotum ile sonrada sildim tüm evi mob ile yazlık halılarımı çıkardım onları bir güzel dövdürdüm daha önceki gün havalandırmıştım zaten serdim eve güzelce mutfağın kilimini makineye attım çamaşırlarım avrdı toplanıcak topladım katladım ütülenecekleri ayırdım ama ütülemedim wc ve banyoyu temizledim havluları katladım yerleştirdim dolaplara sıra geldi mutfağa aslında önce mutfaktan başlarım hep ama nedense sona kaldı bukez masayla ocağı silememiştim akşam onları hallettim dolapları şöle yüzeysel bir sildim buzdolabını toparladım yemeğeim vardı zaten yanına bi mercimek çor ve salata yaptım tabi bukadar süpür sil işi olunca tv falanda toz oldu tozları aldım saat oldu 6 oğluşumu getirdi bakıcımız ev işleri mecburen bitti başladım oğluşumla ilgilenmeye:KK70: bugünde ütü yapıcam:KK70:aaa kapımıda silmeyi unuttum bugün beni beklio:KK70: buarada mersinde mezitlideyim canım:KK70:

ay ne kadar çok çalışmışşın maşallah canım. mezitlide harika evler var. benim kayınvalidemde tece de oturuyor.

nesepalamudu
Lapetus
Meraba kızlar.Allahım tam bana göre bi topic olmuş.Çalışıyorum 1,5 yaşında oğlum var.eşim hep çok meşgul.Hep işim var.Pratikleşelim biraz gerçekten.Bi geçmişe bakıyım
hoşgeldin lapetuscuma.s.

Lapetus
nesepalamudu
hoşgeldin lapetuscuma.s.
Hoşbulduk canım çok titiz olduğum söylenemez ama elim çabuktur.Sizlerden bişeyler kaparım belki

Green33
nesepalamudu

ay ne kadar çok çalışmışşın maşallah canım. mezitlide harika evler var. benim kayınvalidemde tece de oturuyor.

valla işler sıkışınca öle oldu hemde kilo vermeye çalışıorum onun için hızlı hızlı hareket ettim yoksa ormalde bukadar yapamam:KK70: bugünde ütü dış kapı balkonlar ve yemek beni beklior::KK70: he bide oğluşumu yıkıcam benim evimde çook güzel özllikle balkonlar çok güzel olur burada koaman:KK70:

Lapetus
tr_lelli
Kızlar tozlara karşı şu çilalar felan varya hani sprey olanlar fısfıslı onlar baya iyi şiddetle tavsiye ederim
Hem mobilyalar güzel parlıyor hemde çabuk tozlanmıyor pratik hatunların bilgilerine sunulur ..
Yeni başladım kullanmaya süper bişi
ondan bende kullanıyorum ama sanki çok iyi silmek gerekiyo.Bide çok parmak izi bırakıyo gibi gelmişti bana.ama düzgün yapınca gerçekten parlatıyo.Ben mutfak dolaplarımı silince üstüne cilalıyorum yeni gibi oluyolar.
nesepalamudu
al benden de o kadar benimkide çok dağınıktı ama artık elinden geldiğince yapmaya çalışıyor. :asigim:siz siz olun kocalarınızı rahata alıştırmayın.:1no2:
Ahh ah nasıl alıştırıcaz.Varsa bi yolu bende deniyim.
dilek7801
bazan sadece elma sirkesi bazanda karıştırıorum sprey şişelerede koyuorum hemen toz alıcaksam ii oluo ölede ben bulaşık mak parlatıcı yerinede koyuorum bence ççok faydalı bişi elma sirkesi denyin hanımlar bende buzluğuma herşeyi koyan biriyim mercimek çorbasını bile koyuorum :KK70:
Bunu hiç duymamıştım.deniyim hemen
a m o n r a
Ben pembesini kullanıyodum.sarısını deniyim bide.
dilek7801
valla işler sıkışınca öle oldu hemde kilo vermeye çalışıorum onun için hızlı hızlı hareket ettim yoksa ormalde bukadar yapamam:KK70: bugünde ütü dış kapı balkonlar ve yemek beni beklior::KK70: he bide oğluşumu yıkıcam benim evimde çook güzel özllikle balkonlar çok güzel olur burada koaman:KK70:
Maşallah sana.Bi ev yaptığın temizliği gösteriyosa tamam zaten.balkonda .çok önemli.insanın temizleyesi gelir o zaman

Green33
öle valla balkonlarım çook güzel apartman boyu iki tane ama sürekli yağmur yağdığı için bir haftadır yıkamadım ben silmeyi sevmiorum yıkıorum bi güzel ohh mis gibi:KK70: galiba temizliği seviorum buraya yazmaya başlayınca farkettim:KK70:

Lapetus
Benim evde balkon yok çok zor oluyo.Balkonu içeri almışlar.Kiradayız zatende ders oldu bana.Ev bakarken ilk baktığım şey balkon bide güneş alıp,almadığı

Amonra
5-05-10, 12:05
ben de balkonlu bi ev istiyorum şöyle balkonda pazar kahvaltısı akşam çayları falan.

Green33
Lapetus
Benim evde balkon yok çok zor oluyo.Balkonu içeri almışlar.Kiradayız zatende ders oldu bana.Ev bakarken ilk baktığım şey balkon bide güneş alıp,almadığı

o konuda çok dikat ettim ev ararken benimde kira ama oturduğum evi almaya çalışıorum inş 3 cepeden güneş görüor ev düşün 3,5 aylık oğlum var ve ben nerdeyse 1,5 aydır hiç soba yakmadım zaten elk soba kullanıorum çok güzel güneş alıo hep aydınlık evim böle olunca yaptıgın temizlikde görünüo ama camlar hiç ii değil özellikle mutfağınki baya büyük silerken çok zorlanıorum bu arada cam silerken neler yapıorsunuz hanımlar ben silikon bezlerden kullanıorum ama yinede kuruluorum kocaişimin eski atletleriyle

Green33
a m o n r a
ben de balkonlu bi ev istiyorum şöyle balkonda pazar kahvaltısı akşam çayları falan.

bana gel şekerim iki tane kocaman balkonum var ama şöle oturup bi kahve içebilceim hiç arkadaşım yokmafoldumben

Amonra
dilek7801
bana gel şekerim iki tane kocaman balkonum var ama şöle oturup bi kahve içebilceim hiç arkadaşım yokmafoldumben
mersindesin ya çağırırsın tabi:p şaka bi yana bu ev kendi evimiz daha iyi bimuhitte ev istiyoruz ilerde kısmet bakalım

ben camları özel cam bezleri var naylon gibi onla siliyorum durulama deterjan istemiyo pimapenleri silerken camlarıda siliyorum sonra duru su ve bezle onunla üstünden geçiyorum ama o bezin ömrü bitti ve ben nerden aldıımı hatırlamıyorum.
ve bu üründe çok iyi fırın camları banyo camları ve pencereler için çok iyi

Amonra
[​IMG][/url][/IMG]

nesepalamudu
Lapetus
Hoşbulduk canım çok titiz olduğum söylenemez ama elim çabuktur.Sizlerden bişeyler kaparım belki
bende çok düzenliyimdir, çok severim evimle ilgilenmeyi. ama bazı noktalarda ekdklerim var onun için açtım bu komnyu. pratik hanımlardan bişeyler kaparım diye.
a m o n r a
ayy biz bayılırız kocamla balkon kahvaltısına.:asigim: bizim evde 3 tane var ama ben en çok mutfağınkini kullanıyorum.
dilek7801
o konuda çok dikat ettim ev ararken benimde kira ama oturduğum evi almaya çalışıorum inş 3 cepeden güneş görüor ev düşün 3,5 aylık oğlum var ve ben nerdeyse 1,5 aydır hiç soba yakmadım zaten elk soba kullanıorum çok güzel güneş alıo hep aydınlık evim böle olunca yaptıgın temizlikde görünüo ama camlar hiç ii değil özellikle mutfağınki baya büyük silerken çok zorlanıorum bu arada cam silerken neler yapıorsunuz hanımlar ben silikon bezlerden kullanıorum ama yinede kuruluorum kocaişimin eski atletleriyle

benim camlar için özel yaptığım bişey yok canım. bence camsiller çok güzel siliyor. ama sildiğin bez önemli ben marketlerde sayılan mikrofiber bezlerden almıştım .

Green33
a m o n r a
mersindesin ya çağırırsın tabi:p şaka bi yana bu ev kendi evimiz daha iyi bimuhitte ev istiyoruz ilerde kısmet bakalım

ben camları özel cam bezleri var naylon gibi onla siliyorum durulama deterjan istemiyo pimapenleri silerken camlarıda siliyorum sonra duru su ve bezle onunla üstünden geçiyorum ama o bezin ömrü bitti ve ben nerden aldıımı hatırlamıyorum.
ve bu üründe çok iyi fırın camları banyo camları ve pencereler için çok iyi

aşkolsunohaoldumsmileolumunekankayizsmile
ben mersindeki kklılara sürekli diorum görüşek die kimse yanaşmıo
bendeki bez tuhaf bişi annem almıştı bana sürekli suyun içinde kalması lazım kurursa kağıt gibi parçalanıo kir falan tuutmuo çok güzel bişi

BarbunyaPilaki
nesepalamudu
boshayallersmile

hoşgeldin canım alırız tabia.s.
hoşbulduk şekerim. mesajını sonradan gördüm.

nesepalamudu
bende dün ne yaptığımı anlatayım. bayanssulusmile
eve gittim 7 gibi kocam gelmiş çoktan. biraz dağınıklığı toplamış. hemen pazara çıktık. salı günleri pazar günmüz bizim. pazar alışverişinden sonra çok halsizdim. ıspanağı yıkadı kocam bende bulaşığı yerleştirip açtım makinayı. tr_lelli nin söylediği gibi domestosuda koydum deterjan kısmına. ıspanağı yaptım yanına bol salata. rahatsız olduğum için kolay yemek oldu. dün pek bişi yapmadım yani. sabah hastanaeye gittim. gelirken şu kirçöz den aldım. pervol aldım bi de yaş maya akşama paskalya çöreği yapıcam. birde ankara da oturanlar bilir altunbilekler var orda kek kalıpları indirimdeydi kelepçeli olanlar ondan aldım. eve geldim ortalığı topladım. pazarlıkları yerleştirmemiştirm onları yerleştirdim. poşetli koymam ben buzdolabına kaplara koyarım hep. akşama mantarlı tavuk yapıcam mantarı yıkadım. tavuğu çıkardım. karnıbahar mücveri yapıcam karnıbaharı haşladım. kocam öğle yemeğine geldi. hastaneye gidecez diye kahvaltı yapamadık. kahvaltı hazırladım. domates soslu biber yaptım. omlet falan. yedik ve işe geldim işte.

nesepalamudu
dilek7801
aşkolsunohaoldumsmileolumunekankayizsmile
ben mersindeki kklılara sürekli diorum görüşek die kimse yanaşmıo
bendeki bez tuhaf bişi annem almıştı bana sürekli suyun içinde kalması lazım kurursa kağıt gibi parçalanıo kir falan tuutmuo çok güzel bişi

ben kayınvalidme gelince uğrarım o zaman:eek:

ozi3478
Lapetus
aynı sorun bende de var bende şimdi ev arıyorum ve ilk baktığım balkonu olup olmadığı ikinciside mutfağın gün ışığı alıp almadığı şu anki almıyorda

nesepalamudu
ozi3478
aynı sorun bende de var bende şimdi ev arıyorum ve ilk baktığım balkonu olup olmadığı ikinciside mutfağın gün ışığı alıp almadığı şu anki almıyorda
balkon çok önemli canım dikkat et. önüde açık olsun :icecream:

Lapetus
Allah banda aydınlık güneş alan bi ev nasip eder inş.Biz sabah bile mutfakta ışık yakarız.Yoksa karanlık oluyo.hiç güneş almaz benim ev.tanıdık diye tuttuk.Bide evin içi yapılıydı ama bi faydası yok.

Lapetus
Evet balkon gerçekten çok önemli bide güneş alıp almamsı.ınanın çocuk bile o kadar etkileniyoki.

ozi3478
hele bi de manzarası olursa :teytey:

nesepalamudu
kızlar bildiğiniz bi chesscake tarifi varmıfisfisfis

Amonra
ozi3478
hele bi de manzarası olursa :teytey:
ağlaycam şimdi. bekarken baba evi haliçe nazırdı kocaman teras balkon şimdi ki evimin karşısında boş bi arsa nerden nereyeee