Günlük yemek takımı ihtiyacı olanlar buyurun..

şifacı
21-05-10, 06:05
kızlar dün porlandın mazasında gördüm 50tl ye 24 parça yemek takımları var indirimi girmiş modeller fena degil makruşka falandı herlde netten bakabilirsiniz ihtiyacı olan için bilgilendirmek istedim birde sade takımlar var yakdızlı falan kendin oluşturuyosun tuzlukları kayık tabakları %40ind oda 24 parça takım 57 falan geliyo biz arkadasa aldık 12kişilik bile cok uygun ihtiyacı olanlarr bakabilirirr...:)buyrunnnnnnnnn

miss_curious
21-05-10, 17:05
ben de tansaşta gordum,18 parca olabilir ama sevimliydiler..

şifacı
22-05-10, 15:05
miss_curious
ben de tansaşta gordum,18 parca olabilir ama sevimliydiler..
cnm porlandın baya çeşiti var incledim internetten senin gördügün de farklı herhale ama pahalı bişey olmasın diyenler için güzel bence ben günlük yemek takımıma 150tl verdim:)birde 2takım aldımm :)

miss_curious
22-05-10, 15:05
şifacı
cnm porlandın baya çeşiti var incledim internetten senin gördügün de farklı herhale ama pahalı bişey olmasın diyenler için güzel bence ben günlük yemek takımıma 150tl verdim:)birde 2takım aldımm :)
evet cnm guzeldi ihtiyaci olanlar dusunebilir ben de gunlugu 12 kisilik aldim..

soulmate84
25-05-10, 23:05
Bende günlük yemek takımı alıcam diye çıkıp, 12 kişilik 85 parça yemek takımı aldım. :KK70:

şifacı
27-05-10, 06:05
en güzelini yapmıssın:) iyi günlerde kullan işallahh 6 kişilik eksikmiş gibi geliyo banada :)

soulmate84
27-05-10, 22:05
Teşekkür ederim canım. :)

kuzeyimm
7-07-10, 11:07
günlük yemek takımı alıcam diye çıkıp, 12 kişilik 85 parça yemek takımı aldım.
bende bendeeee:KK1:

oske.06
17-08-10, 14:08
Bende şimdi porşandın sitesine baktımda baya bi çeşit var gibi
günlük kullanım için hiç birşeyim yok
en kısa zamanda
en yakın Porland'a uğramam gerekiyor galiba :)

şifacı
18-08-10, 16:08
kampanyalar devam ediyr tatlım bence başlaa:) çok ekski var al al bitmiyooo

izmirlipinar
19-08-10, 09:08
evet bizde o 24 parça olan takımlardan iki takım aldık anneme.böylece 12 kişilik oldu.çokda şıkkar.

ben yemek takımımı daha öncedem almıştım.çok sade bir model şimdi çok daha güzelleri var ama yapılacak birşey yok.bir günlük takımlarımla birlikte bir restorana yetecek kadar tabağa sahibim :sm_cool:

şifacı
19-08-10, 15:08
izmirlipinar
evet bizde o 24 parça olan takımlardan iki takım aldık anneme.böylece 12 kişilik oldu.çokda şıkkar.

ben yemek takımımı daha öncedem almıştım.çok sade bir model şimdi çok daha güzelleri var ama yapılacak birşey yok.bir günlük takımlarımla birlikte bir restorana yetecek kadar tabağa sahibim :sm_cool:
hangi markanın cnm ihtiyacı olan baksın valla bulaşık yıkamayı sevmiyen bi insan olarak bardak canak cok olsun diye sürekli alıyrm bide bardak hastalıgı var zaten :))) tam bana göre annemin kızmayacagını bilsem bi 6kişilk daha alıcam ama :) işalah mutlu günlerde kullanırsın cnm :KK3:

pinky_
19-08-10, 16:08
bende günlük takımı matruşka aldım çeyizime kırılıyor günlük kullanılacak malum, ben 5 ay önce 70 e almıştım 24 parçasını, iki tane almıştım 12 kişilik yaptım , o zaman da kampanyadaydı , 90 dı normal fiyatı, çok uygunmuş 50 hiçbişey değil alın bencede.

oske.06
27-08-10, 06:08
kızlar ya bende günlük yemek takımı arıyorumda
ne yapsam nerden alsam bilemedim yahu
varmı bu araalr bildiğiniz güzel ve uygun takımlar

yasmene
27-08-10, 07:08
Tatlım arkadaşlar yazmış ama bende bir iki alternatif daha sunarak yazimm sana; Tansaş' ta, Real'de ve Carrefour 'da bulabilirsin. Fiyatları da çokk uygun

oske.06
27-08-10, 08:08
yerimseniben teşekkürler yasmene bakmam lazım acilen

şifacı
28-08-10, 15:08
oske.06
yerimseniben teşekkürler yasmene bakmam lazım acilen
oksecim:) bn sana aldıgımtakımı söliyiym bak istrsn schafer 261d googe amcaya yazarsan görslrde modelleri görürsün fikir olması acısından bak istrsn:)kaydirigubbakcemile5

oske.06
31-08-10, 06:08
şifacı canım çok teşekkür ederim
baktım çokta eğlenceli görünüyo bende böyle düşünüyorum
sende güzel günlerde kullan inşallah :)

şifacı
1-09-10, 08:09
oske.06
şifacı canım çok teşekkür ederim
baktım çokta eğlenceli görünüyo bende böyle düşünüyorum
sende güzel günlerde kullan inşallah :)
rica ederim güzelim nedemk şu haftayı bi atlatayım bende arastırırm sana buna karar verisen de bak ben 150 almısıtım 250 falan satısı kazıklanma:) bulamasanda ben sana arar gönderirrim sen merak etme biz daha özeliz koçişlerimizle güzel güzel sofralarda yemek yiyelim dimi ama:)))kaydirigubbakcemile2:enbuyukkk:

eeebruuu
2-09-10, 23:09
Umarim yardimci olabilirsiniz, 85 parca yemek takimin agirligi ne kadar?? nasil paketlenmis??

oske.06
3-09-10, 06:09
şifacı
rica ederim güzelim nedemk şu haftayı bi atlatayım bende arastırırm sana buna karar verisen de bak ben 150 almısıtım 250 falan satısı kazıklanma:) bulamasanda ben sana arar gönderirrim sen merak etme biz daha özeliz koçişlerimizle güzel güzel sofralarda yemek yiyelim dimi ama:)))kaydirigubbakcemile2:enbuyukkk:
şifacım canım çok teşekkür ederim
eğer hafta sonu bir işim olmazsa çıkıp bakmayı düşünüyorum
fiyat hakkındada bilgi verdiğin için teşekkürleerr a.s.

magrenta
6-09-10, 14:09
slm kızlar teşekkürler bu konu için günlük yemek takımı arayışındayım
koçtaş ve praktikerde beğendim 24 parça arıyorum ama kayık tabakları salata kasesi ayrı satılsın tam takım olsun istiyorum bi türlü ayarlayamadım bi de bu porlanda bakayım
alternatif olarak
kipa,carefour,tansaş,koçtaş,praktikere bakın derim 60tan fazla verilmez günlük yemek takımına en fazla 60a kadar görüyorum ben şu an praktikerde 57 tl olması lazım kütahya porselen ve 24 parça :)

84 parça yemek takımını bernardodan alıcam
yemek takımı+çatal bıçak takımı,tencere seti,düdüklü tencere,çaydanlık ve cezve takımı 1.595 tl yapıyor bana uygun geldi :) tabi yemek takımını pahalı alırsan fiyat yükseliyor

şifacı
10-09-10, 10:09
merhaba cnm ben pratikere baktım gecen gün gayet kütahya porselenin modelleri güzeldii yada dedigin gibi porlantın tek tek kombine edebilrsin:))) baklaım gene fikirleri paylasırız bu arada herkese iyi bayramlarr:)))

magrenta
24-09-10, 07:09
porlanda baktım bulamadım indirimde bişi :KK43:((
izmirde olup pınarbaşından alanlar var mı yoksa hiç uğraşmayıp bulduğum yerden alayım mı?
yarın pınarbaşına gidip alayım diyorum orda uygunmudur ki?

mlk35
24-09-10, 11:09
ben uygun oldugunu duydum canım ama gitmek nasip olmadı.sonra bernardodan set aldım kaldı öyle. bide sadece hisarın orda olmadıgını duydum kuzenimin urlada züccaciyecilik yapan bi arkadaşı söylemişti. eger sana uygunsa bi bak istersen sonra buurayada yazarsan sevinirim setin içindeki gunluk takım 6 kişilik çünkü bende ya onu 12 ye tamamlıcam yada degişik bi 12li takım alcam