TEST

İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

Ekindamla
27-05-10, 21:05
Arkadaşlar bugün bir arkadaşım ilişkiye girdikten sonra göğüslerin büyüdüğünü söyledi.Daha önce ne ilişkiye girdim ne de böyle birşey duydum o yüzden doğruluk payı var mı bilmiyorum.Göğüslerim biraz küçük ve bunu duyunca çok mutlu oldum.Arkadaşım doğru mu söylemişohaoldumsmile

AsMiRa_
27-05-10, 21:05
çokkkkk komik kesinlikle.... farkındaysan burda yüzlerce evli kadın gögüs büyütme yöntemleri arıyor.Böyle mantıksız birşeye sakın inanıpta sevgili arama , neden bunu söyledim bunu duyunca çok mutlu oldum demişsin:)çok güldüm ya olaki gerçek olsa demek ki bekar kızlarda ilişki patlaması yaşanacak hepten ahlak çöküntüsü olcak amannn haaa...

__fstk
27-05-10, 22:05
töbe yarabbiiiiiii sempatiksalakcinni
he arkadasim öyleymis
ama birsürü evli kadin sirf pamela anderson olmak icin silikon taktiriyo biliyo musun sempatiksalakcinni
ne yalan söyliyim hic iyi kokular gelmiyo burnuma:nazar:
paranoyak mi oldum ne sempatiksalakcinni

__7n_bitirdin__
27-05-10, 23:05
ne alaka ya koptum gülmekten:roflol::roflol::roflol:

mors
28-05-10, 01:05
valla benimde burnuma iyi kokular gelmiyoooooo

balperisi
28-05-10, 01:05
hmm.. dogru soylemis kocaman oluyor:roflol:
arkadasiniza oyle gelmis heralde,yok oyle bisey..

nikitacikita
28-05-10, 03:05
Ekindamla
Arkadaşlar bugün bir arkadaşım ilişkiye girdikten sonra göğüslerin büyüdüğünü söyledi.Daha önce ne ilişkiye girdim ne de böyle birşey duydum o yüzden doğruluk payı var mı bilmiyorum.Göğüslerim biraz küçük ve bunu duyunca çok mutlu oldum.Arkadaşım doğru mu söylemişohaoldumsmile
evet canım ben de duymuştum öyleymiş boshayallersmile hatta bi arkadaşımın üç beden birden büyümüştü şeyden sonra :lepi: eee ne zaman hayırlısıyla? bizi de haberdar edersin sonuçlardan demi!
bu arada kaç beden cnm seninkiler? şeyden önce ölçüsünü almayı unutma sakın sonra bize aradaki farkı yazarsın. yerimseniben

pinky_
28-05-10, 07:05
:roflol::roflol:

anahtar
28-05-10, 07:05
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

aboo taş yağacak başımıza taş

amon-ra
28-05-10, 08:05
cnm ilişki sırasında kan dolaşımının artmasıyla dolgunlaşabilir ammaa velakin bu kalıcı değildir ilişki bittikten 1 saat içinde kan dolaşımının normale dönmesiyle göğüsler eski haline gelir ...:))

you_know
28-05-10, 08:05
ay siz şakamısınız diğeride onu desteklemiş
bi arada erkek eli deyince göğüs büyüyomus dogrumu diye bi topik vardı

fatal
28-05-10, 14:05
:roflol: hiç güleceğim yoktu ya böyle saçma şeylere nasıl inanırsınız hala anlamıyorum hadi öyle bişey var diyelim nasıl olacak şimdi sırf göğüsleri büyütüyor diye kalkıp ilişkiyemi gireceksiniz çok saçma ya biraz mantıklı olmaya davet ediyorum !!!

_Aysima_
28-05-10, 14:05
Pardon ama gülünicek birsey yok iliskiye girdikten sonra hormonda bazi degisiklikler oluyo ve azda olsa büyüyo ama abarticak sekilde degil...

Tarcinli_Kurabiye
28-05-10, 15:05
sempatiksalakcinni

Büyüsünler diye bi onu yapmadığım kaldı sırnaşık şey

"Erkek eli değince büyüyor" diyenlerden sonra bir komik soru daha -tatlicadiarzu-
neymiş bu cinsellik,neymiş bu erkek eli yahu...
ilişkiye girmek göğüs büyütmez canım mantık olarakta böyle...
ancak o erkek eli dediğiniz şey çok ellerse büyüyebilir.. ( bizim yaptığımız masajlar misali )
yani keramet erkekte değil tatlım:nazar:

nick_im
28-05-10, 15:05
Tarcinli_Kurabiye
sempatiksalakcinni

"Erkek eli değince büyüyor" diyenlerden sonra bir komik soru daha -tatlicadiarzu-
ancak o erkek eli dediğiniz şey çok ellerse büyüyebilir.. ( bizim yaptığımız masajlar misali )
keramet erkekte değil lafı iyiymiş:))))

Tarcinli_Kurabiye
28-05-10, 16:05
nick_im
keramet erkekte değil lafı iyiymiş:))))
lülülülülülü öyle amaaaa kaydirigubbakcemile3

ben de büyütebiliyorum yaniiii.erkek eliymiş cinsellikmiş büyürmüş..yemişim ya sempatiksalakcinni

kisskiss
28-05-10, 17:05
iide o iş içinde brz göğüs lazm diilmi bu göğslerle olmzki kafamçokkarıştı

Ekindamla
28-05-10, 18:05
ya niye alay ettiniz ki ? Ben 17 yaşındayım daha önce ne cinsellik yaşadım ne başka birşey bunları bilmemem gayet normal

_Aysima_
28-05-10, 19:05
Ekindamla
ya niye alay ettiniz ki ? Ben 17 yaşındayım daha önce ne cinsellik yaşadım ne başka birşey bunları bilmemem gayet normal
Pardon ya cinsellik yasadim derken?? Ve 17 yasindasin...ohaoldumsmile

_Aysima_
Sorry ben yalnis anladim =) Bosver evlenince görürsün dedigim gibi bak benim halamin gögüsleride baya kücüktü evlenmeden önce ve evlendikten sonra büyüdüler buda Hormonlar yüzünden anlata bildim mi??...

anahtar
_Aysima_
yaşadım demiyor
yaşamadım o yüzden bilmiyorum diyor
vallaha bizim dönemimizde yani dinazorlar döneminde biz 17 yaşında bunlaı hiç düşünmezdik
düşünmemiz gereken bir çok şey vardı
mesela gelecek gibi

amon-ra
_Aysima_
necinsellik yaşadım demiş yani yaşamamış arkadaşlar ltfn abartmayalım kız bilememiş ben ayrıca yanlış bilineni doğruya çevirdim desteklemedim bu kan dolaşımıyla ilgili onuda masajla halledebilir...brz daha akıllıca cvp verseniz konu açanı ezmeye çalışmasanız bence daha iyi olur arkadaşlar...

_Aysima_
Haha ya tamam anladim sonradan özür diledim yaaa....

amon-ra
28-05-10, 20:05
_Aysima_
Haha ya tamam anladim sonradan özür diledim yaaa....
pardon aysima msjı yazdıktan sonra gördüm öbür msjını ama sdc sana değil sözüm herkese kıza o kdr yüklenmeye gerek yok bildiği bilgi yalan değil yanlış bi bilgiydi bizde onu ezmeden doğruları söyleyebilirdik dmk istediğim buydu...

fatal
29-05-10, 07:05
_Aysima_
Pardon ama gülünicek birsey yok iliskiye girdikten sonra hormonda bazi degisiklikler oluyo ve azda olsa büyüyo ama abarticak sekilde degil...

ilişkiye girdikten sonra hormanlardaki değişiklikler nedeniyle göğüste dolgunluk olur ama bir süreliğine... sonradan eski haline döner eğer öyle olmasaydı burdaki evli arkadaşlarımızda dahil evli olanlar neden göğüslerini büyütmek için o kadar uğraşsınlarki ben sadece biraz daha mantıklı düşünmeye davet ettim...

_Aysima_
29-05-10, 07:05
Tamam isde bende onu diyorum büyücek hali yok dolgunlasiyo sadece...

cns_oz
29-05-10, 12:05
hamileyken büyür diye duymuştum göğüslere süt doluyo çünkü ama bu okudugum olanaksız bence ohaoldumsmile

samantha
29-05-10, 15:05
Bizim ülkede nedense bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan çok insan var.
Konu başlığı açan arkadaşıma söylüyorum: Evet öyle birşey var. Her bünyede olucak diye bir geçerliliği yok istisnalar olabilir ama, düzenli seksin göğüs büyütme etkisi gerçek. Yani bunu yadırgıyorsak çörekotunu küç'ü çayları masajı falan da yadırgamalıyız. Tam bilimsel bir geçerlilikleri yok çünkü.
Düzenli birliktelikte uyarılmaya bağlı olarak göğüsler büyüyor, dokular daha iyi besleniyor. Bu devamlı oldukça kalıcı bir büyüme sağlanabiliyor. Benzer bir mantıkla masajda olduğu gibi.

samantha
29-05-10, 15:05
Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum göğüsler ilişki esnasında maksimum boyuta orgazm anında ulaşıyor. Düzenli sex değil belki düzenli orgazm demek daha doğru olur bu yüzden. Her evli bayan için bu geçerli olmayabilir ayrıca. Daha cinsel organlarının bilincinde olmayan bir sürü evli bayan var ülkemizde, ve bu konu böyle ayıp karşılanıp alay edildikçe soru soranın ağzına tıkıldıkça tabu olmaya devam edicek. Kadınlar da kendinden bihaber yaşamaya devam edicek. Önyargılı olmayalım lütfen.

ephot
29-05-10, 19:05
samantha
Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum göğüsler ilişki esnasında maksimum boyuta orgazm anında ulaşıyor. Düzenli sex değil belki düzenli orgazm demek daha doğru olur bu yüzden. Her evli bayan için bu geçerli olmayabilir ayrıca. Daha cinsel organlarının bilincinde olmayan bir sürü evli bayan var ülkemizde, ve bu konu böyle ayıp karşılanıp alay edildikçe soru soranın ağzına tıkıldıkça tabu olmaya devam edicek. Kadınlar da kendinden bihaber yaşamaya devam edicek. Önyargılı olmayalım lütfen.
samantha'ya katılıyorum, evli kadınlardan ilişki esnasında uyarılmaya bağlı olarak göğüslerin diklerşip,dolgunlaşıp, irileştigini duydum. tıpkı masaj yaparkaen oldugu gibi. masajda sagladıgımız o anlık büyümeler nasıl ki zamanla kalıcı olmaya başlıyorsa, ilişki sırasında sağlanan büyüme de aynen oyle bence. üstelik burada hormonların aktif olma, değişme durumu da var. biraz araştırıp fikir belirtmek lazım. mantıklı değil ama bir fikrim yok,bilmiyorum deseniz neyse. herkes kesin yargılarla konuşmuş. göğüs byüyütmeyle ilgili her yöntemde oldugu gibi bunda da bünye meselesi söz konusu. kişiden kişiye değişir...

sophia92
31-05-10, 18:05
tamam size bir şey diyeyeim tamamiyle doğru
kardeşim dedğim en yakın dostumla ikimizin göğüzleri aynydı..onun çk az dha byktü.. snra o bşka şehire taşndı.. tekrar görştğmzde 80 beden takıyordu.. erkek arkdşyla yatmış hmde düzenli fln =/ ben çok üzülmştm çnkü kardş gbi ya ne bileyim.. hamile bile kaldı.. 2 aylıkkken aldırdı.. şimdi benden zayıf ama göğüsleri 80.. bebekten öncede öyleydi.. ama diyorum size sadece 5 ay da bi avuç göğüsü vardı 75 bile dolmuyordu.. yaşımız 18 geçen sne oldu bu olay.. benim hala 75 doldulmaz.. annesi genetik demeyin kadının hiç yok :KK70::KK70:

loveli
31-05-10, 19:05
akannehir

hatic22
31-05-10, 20:05
Tarcinli_Kurabiye
sempatiksalakcinni

alemsiniz kızlar keramet erkekte değil ha:)kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:
haklısın canım masaj bibi olursa bi nebze büyüyor
ilişkiyle alakası yok

ephot
anlatamıyoruz galiba, ilişkide uyarılmaya bağlı olarak büyüyor, olay erkeğin ellemesi yani masaj etkisi değil sadece...

kisskiss
sophia92
tamam size bir şey diyeyeim tamamiyle doğru
kardeşim dedğim en yakın dostumla ikimizin göğüzleri aynydı..onun çk az dha byktü.. snra o bşka şehire taşndı.. tekrar görştğmzde 80 beden takıyordu.. erkek arkdşyla yatmış hmde düzenli fln =/ ben çok üzülmştm çnkü kardş gbi ya ne bileyim.. hamile bile kaldı.. 2 aylıkkken aldırdı.. şimdi benden zayıf ama göğüsleri 80.. bebekten öncede öyleydi.. ama diyorum size sadece 5 ay da bi avuç göğüsü vardı 75 bile dolmuyordu.. yaşımız 18 geçen sne oldu bu olay.. benim hala 75 doldulmaz.. annesi genetik demeyin kadının hiç yok :KK70::KK70:
gerçkmi bende deniycem kararmı verdim kaydirigubbakcemile5

ephot
kisskiss
gerçkmi bende deniycem kararmı verdim kaydirigubbakcemile5
aman diyim, sakın kız kendine mukayyet ol:eek:lmaz: :)

kisskiss
nie ya 20 yşındyım ben artk denicem işt eolmazsa olmaz bşka ,işe tyarar

kisskiss
2012de kyamet kopckmış zaten

kisskiss
siz hepiniz bakremizisnz sanki bir be kaldım :dilcikar:

BenZumra
31-05-10, 21:05
ayhhhh hiç gülecem yoktu sempatiksalakcinni

devrimc66
31-05-10, 21:05
kisskiss
siz hepiniz bakremizisnz sanki bir be kaldım :dilcikar:
akannehir
dimi zaten kiyamet kopacak...

samantha
1-06-10, 12:06
:):) yapmak için yapılmaz tabi de en verimli yaşlar 20'li yaşlar. 20 yaşındaki bir kadının vücuduyla 35 yaşındaki bir midir şimdi.. kendini sakla sakla nereye kadar sümüklü bir erkek gelip de seninle o sebepten evlencek diye. önemli olan seni sen olduğun için sevebilmesi. ben bakireyken bile değilim diyordum gitcek mi kalcak mı acaba diye. gidene uğurlar olsun. kendileri fanusta saklıyorlar bedenlerini sanki. kıyamet kopcak mı bilemem de ölümlü dünya olduğu aşikar. hayattan o zevki tadamadan gitmek de var. kimin için ne için? bir de onu düşünmek lazım. kimseye git yap demiyorum ama kendin için yaşıcaksın, gerisi teferruat.

sady
1-06-10, 20:06
samantha
:):) yapmak için yapılmaz tabi de en verimli yaşlar 20'li yaşlar. 20 yaşındaki bir kadının vücuduyla 35 yaşındaki bir midir şimdi.. kendini sakla sakla nereye kadar sümüklü bir erkek gelip de seninle o sebepten evlencek diye. önemli olan seni sen olduğun için sevebilmesi. ben bakireyken bile değilim diyordum gitcek mi kalcak mı acaba diye. gidene uğurlar olsun. kendileri fanusta saklıyorlar bedenlerini sanki. kıyamet kopcak mı bilemem de ölümlü dünya olduğu aşikar. hayattan o zevki tadamadan gitmek de var. kimin için ne için? bir de onu düşünmek lazım. kimseye git yap demiyorum ama kendin için yaşıcaksın, gerisi teferruat.
çok güzel yazmışsın cnm :)

melisdeniz
1-06-10, 21:06
:))çokk komik hiç ğülcem yokktuuu yaa:icecream:

lfbrls
Hahaha :)))) Bi de bi laf vardır; erkek eli değince büyür diye :)) Tabi saçmalık bunlar. Erkek eli değince büyümüyor sarkıyor bence sempatiksalakcinni

EzBuZ
:roflol::roflol:Yaşamın Mucizeler:roflol::roflol::roflol::roflol:

Amonra
1-06-10, 22:06
büyüyo muymuş??
ben de diyodum niye sığamıyorum sütyenlere:roflol:
alaksı yok öyle saçma şeymi olur..
şaka mı bu soru??

salomonji
akannehirellenince büyür gibi komik bi söylenti var ondan çıktı heralde

Cemre
ilginç
soruya soru şimdii her dokunduğundamı büyüyormuş
yoksa ilk dokunmada aniden büyüyüp öylemi kalıyomuş
bunu bir sorsana hayrına
hayır her dokunmada azar azar büyüyosa o kötü

Selayhus
1-06-10, 23:06
valla bence ellenince kücülüyor .. elle elle a$inma oluyor yipraniyor diye düsünüyorum bende :roflol: