İlişkiye girdikten sonra göğüs büyüyor mu ?

Ekindamla
27-05-10, 21:05
Arkadaşlar bugün bir arkadaşım ilişkiye girdikten sonra göğüslerin büyüdüğünü söyledi.Daha önce ne ilişkiye girdim ne de böyle birşey duydum o yüzden doğruluk payı var mı bilmiyorum.Göğüslerim biraz küçük ve bunu duyunca çok mutlu oldum.Arkadaşım doğru mu söylemişohaoldumsmile

AsMiRa_
27-05-10, 21:05
çokkkkk komik kesinlikle.... farkındaysan burda yüzlerce evli kadın gögüs büyütme yöntemleri arıyor.Böyle mantıksız birşeye sakın inanıpta sevgili arama , neden bunu söyledim bunu duyunca çok mutlu oldum demişsin:)çok güldüm ya olaki gerçek olsa demek ki bekar kızlarda ilişki patlaması yaşanacak hepten ahlak çöküntüsü olcak amannn haaa...

__fstk
27-05-10, 22:05
töbe yarabbiiiiiii sempatiksalakcinni
he arkadasim öyleymis
ama birsürü evli kadin sirf pamela anderson olmak icin silikon taktiriyo biliyo musun sempatiksalakcinni
ne yalan söyliyim hic iyi kokular gelmiyo burnuma:nazar:
paranoyak mi oldum ne sempatiksalakcinni

__7n_bitirdin__
27-05-10, 23:05
ne alaka ya koptum gülmekten:roflol::roflol::roflol:

mors
28-05-10, 01:05
valla benimde burnuma iyi kokular gelmiyoooooo

balperisi
28-05-10, 01:05
hmm.. dogru soylemis kocaman oluyor:roflol:
arkadasiniza oyle gelmis heralde,yok oyle bisey..

nikitacikita
28-05-10, 03:05
Ekindamla
Arkadaşlar bugün bir arkadaşım ilişkiye girdikten sonra göğüslerin büyüdüğünü söyledi.Daha önce ne ilişkiye girdim ne de böyle birşey duydum o yüzden doğruluk payı var mı bilmiyorum.Göğüslerim biraz küçük ve bunu duyunca çok mutlu oldum.Arkadaşım doğru mu söylemişohaoldumsmile
evet canım ben de duymuştum öyleymiş boshayallersmile hatta bi arkadaşımın üç beden birden büyümüştü şeyden sonra :lepi: eee ne zaman hayırlısıyla? bizi de haberdar edersin sonuçlardan demi!
bu arada kaç beden cnm seninkiler? şeyden önce ölçüsünü almayı unutma sakın sonra bize aradaki farkı yazarsın. yerimseniben

pinky_
28-05-10, 07:05
:roflol::roflol:

anahtar
28-05-10, 07:05
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

aboo taş yağacak başımıza taş

amon-ra
28-05-10, 08:05
cnm ilişki sırasında kan dolaşımının artmasıyla dolgunlaşabilir ammaa velakin bu kalıcı değildir ilişki bittikten 1 saat içinde kan dolaşımının normale dönmesiyle göğüsler eski haline gelir ...:))

you_know
28-05-10, 08:05
ay siz şakamısınız diğeride onu desteklemiş
bi arada erkek eli deyince göğüs büyüyomus dogrumu diye bi topik vardı

fatal
28-05-10, 14:05
:roflol: hiç güleceğim yoktu ya böyle saçma şeylere nasıl inanırsınız hala anlamıyorum hadi öyle bişey var diyelim nasıl olacak şimdi sırf göğüsleri büyütüyor diye kalkıp ilişkiyemi gireceksiniz çok saçma ya biraz mantıklı olmaya davet ediyorum !!!

_Aysima_
28-05-10, 14:05
Pardon ama gülünicek birsey yok iliskiye girdikten sonra hormonda bazi degisiklikler oluyo ve azda olsa büyüyo ama abarticak sekilde degil...

Tarcinli_Kurabiye
28-05-10, 15:05
sempatiksalakcinni

Büyüsünler diye bi onu yapmadığım kaldı sırnaşık şey

"Erkek eli değince büyüyor" diyenlerden sonra bir komik soru daha -tatlicadiarzu-
neymiş bu cinsellik,neymiş bu erkek eli yahu...
ilişkiye girmek göğüs büyütmez canım mantık olarakta böyle...
ancak o erkek eli dediğiniz şey çok ellerse büyüyebilir.. ( bizim yaptığımız masajlar misali )
yani keramet erkekte değil tatlım:nazar:

nick_im
28-05-10, 15:05
Tarcinli_Kurabiye
sempatiksalakcinni

Büyüsünler diye bi onu yapmadığım kaldı sırnaşık şey

"Erkek eli değince büyüyor" diyenlerden sonra bir komik soru daha -tatlicadiarzu-
neymiş bu cinsellik,neymiş bu erkek eli yahu...
ilişkiye girmek göğüs büyütmez canım mantık olarakta böyle...
ancak o erkek eli dediğiniz şey çok ellerse büyüyebilir.. ( bizim yaptığımız masajlar misali )
yani keramet erkekte değil tatlım:nazar:
keramet erkekte değil lafı iyiymiş:))))

Tarcinli_Kurabiye
28-05-10, 16:05
nick_im
keramet erkekte değil lafı iyiymiş:))))
lülülülülülü öyle amaaaa kaydirigubbakcemile3

ben de büyütebiliyorum yaniiii.erkek eliymiş cinsellikmiş büyürmüş..yemişim ya sempatiksalakcinni

kisskiss
28-05-10, 17:05
iide o iş içinde brz göğüs lazm diilmi bu göğslerle olmzki kafamçokkarıştı

Ekindamla
28-05-10, 18:05
ya niye alay ettiniz ki ? Ben 17 yaşındayım daha önce ne cinsellik yaşadım ne başka birşey bunları bilmemem gayet normal

_Aysima_
28-05-10, 19:05
Ekindamla
ya niye alay ettiniz ki ? Ben 17 yaşındayım daha önce ne cinsellik yaşadım ne başka birşey bunları bilmemem gayet normal
Pardon ya cinsellik yasadim derken?? Ve 17 yasindasin...ohaoldumsmile

_Aysima_
Sorry ben yalnis anladim =) Bosver evlenince görürsün dedigim gibi bak benim halamin gögüsleride baya kücüktü evlenmeden önce ve evlendikten sonra büyüdüler buda Hormonlar yüzünden anlata bildim mi??...

anahtar
_Aysima_
yaşadım demiyor
yaşamadım o yüzden bilmiyorum diyor
vallaha bizim dönemimizde yani dinazorlar döneminde biz 17 yaşında bunlaı hiç düşünmezdik
düşünmemiz gereken bir çok şey vardı
mesela gelecek gibi

amon-ra
_Aysima_
necinsellik yaşadım demiş yani yaşamamış arkadaşlar ltfn abartmayalım kız bilememiş ben ayrıca yanlış bilineni doğruya çevirdim desteklemedim bu kan dolaşımıyla ilgili onuda masajla halledebilir...brz daha akıllıca cvp verseniz konu açanı ezmeye çalışmasanız bence daha iyi olur arkadaşlar...

_Aysima_
Haha ya tamam anladim sonradan özür diledim yaaa....

amon-ra
28-05-10, 20:05
_Aysima_
Haha ya tamam anladim sonradan özür diledim yaaa....
pardon aysima msjı yazdıktan sonra gördüm öbür msjını ama sdc sana değil sözüm herkese kıza o kdr yüklenmeye gerek yok bildiği bilgi yalan değil yanlış bi bilgiydi bizde onu ezmeden doğruları söyleyebilirdik dmk istediğim buydu...

fatal
29-05-10, 07:05
_Aysima_
Pardon ama gülünicek birsey yok iliskiye girdikten sonra hormonda bazi degisiklikler oluyo ve azda olsa büyüyo ama abarticak sekilde degil...

ilişkiye girdikten sonra hormanlardaki değişiklikler nedeniyle göğüste dolgunluk olur ama bir süreliğine... sonradan eski haline döner eğer öyle olmasaydı burdaki evli arkadaşlarımızda dahil evli olanlar neden göğüslerini büyütmek için o kadar uğraşsınlarki ben sadece biraz daha mantıklı düşünmeye davet ettim...