Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2011 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

annee
2-09-10, 09:09
darkangellove58
canım ben 11+3 ken gittim doktor ikili testimi yaptı bugünde sonucunu aldım işte güzel çıkmış bi problem yokmuş
bu yemek yememe ve kilo alamama sorunu bendede var ama bebişim gayet hızlı büyüyor doktor öyle dedi sendede bi sorun çıkmayacaktır mutlaka mrk etme yani
çok teşekkürler cnm normalde yarın doktorum çağırmadığı halde kontrole gidicem doktorum ilk gittiğimde 3,ayına girdikten sonra gel demişti ama ben dayanamıorum artık yarın bi gidicem bakalım :)) bu arada senin adına çok sevindimm umarım böle devam eder hayırlısıyla kucağımıza alırız meleklerimizi:KK3:

firstNimbus
doublebump
saol canım. ikili testte bunlara bakılmıyor değil mi??

(ayy ne kadan cahilimmm :) )
:KK1::KK1: onlara bakılmıyor tatlım.ama bunu bilmemen cahillikten kaynaklanmıyor kikaydirigubbakcemile5
bende başka mesleklerle ilgili birçok şeyi bilmem sadece kulak dolgunluğum olur olsa olsaa.s.

slszr
Azize
slm kızlar...
dr.geldik herşey iyi çok şükür...bebişim büyümüş nasıl fırıl fırıl hareket ediyodu maaşallah :nazar:
cinsiyeti yine göremedik...daha doğrusu sormadık.
azize cim gözün aydın
maşallah hayırlı haberlerle gelmişsin
darısı tüm bekleyenlerin başına...

darkangellove58
annee
çok teşekkürler cnm normalde yarın doktorum çağırmadığı halde kontrole gidicem doktorum ilk gittiğimde 3,ayına girdikten sonra gel demişti ama ben dayanamıorum artık yarın bi gidicem bakalım :)) bu arada senin adına çok sevindimm umarım böle devam eder hayırlısıyla kucağımıza alırız meleklerimizi:KK3:
rica ederim canım burda birbirimize yardım etmek için varız sonuçta çoğumuzun ilk bebekleri ve acemiliklerimiz olacak

firstNimbus
annee
Slm arkadaşlar uzun süredir siteye bakamamıştım 2010 temmuz ayında hamile kalanlar bloğu kapanmış bende buraya geçtim o yüzden :)) bizde bugün 10+3 günlük olduk yarın doktora gidicem tekrardan bakalım nasıl bebişim sağlıklımı herşey yolundamı öğrenicez inşallah. yaklaşık 3 haftadır doğru düzgün bişe yiyemez oldum ben ve ilk doktora gittiğimden beri tam 5 kilo verdim kızlar ya çok korkuorum bişe olucak die benim gibi kilo veren varmı veya yemek yiyemeyen yarın kontrole gidicem fakat kötü bişeyle karşılaşıcam die çok korkuorum umarım herşey yolundadır...

Bu arada herkese her anın dolu dolu ve çok güsel yaşandığı mutlu hamilelikler diliorum umarım hepimizin herşey istediği gibi devam eder. bide bu ikili test tam olarak kaçıncı haftalar arasında yapılıo ben 11-14 hafta arasında die biliorum ama yanılmıorumdur inşallah yarın gerçidoktorum söler heralde
aramızahoşgeldin anneeopuyorumnanaktan
benim doktorum tam 12. haftada yapacağını söyledi ikili testi.pazartesiye bakılacak inşallah

bersuuu
selam güzel anne adayları

maaşallah ikili test sonuçları bir bir geliyor iyi haber alanların gözü aydın haber bekleyenlerede hayırlı güzel sonuçlar diliyorum bu arada ben tekrar dr a gittim bu sefer devlet hastanesine oradaki dr da erkek dedi kesin bi şekilde aama ultrason çok eski olduğundan ben doğru düzgün bişey göremedim ama bebişim sağlıklıymış 8 cm olmuş önemli olanda bu...bu arada demir hapından bahsedilmiş bu dr banada verdi ama adı başka MALTOFER içini okudum demir3 diyo acaba boşuna içmesem mi? bir de kızlar kramp şikayeti olanlar için magnezyum öneriliyormuş onu yazdı dr umarım bu kramplarıma iyi gelir

Azize45
2-09-10, 10:09
eren sezen
azizecim canım nasılsın?seni burda buldum doktora gitmişsin sorunn olmamasına sevindim tatlım bebiş nasıl?
iyidir canmm...evet burdayım canmm.
doublebump
azize canım herşey yolundaymış çok şükür.

bende soru sormuştum sabah kimse görmedi

ikili testte kan verirken aç karna mı olmak gerekiyor????
ben kahvaltımı yapıp gittim canmm...yerimseniben

nigemisu
bersuuu

maaşallah ikili test sonuçları bir bir geliyor iyi haber alanların gözü aydın haber bekleyenlerede hayırlı güzel sonuçlar diliyorum bu arada ben tekrar dr a gittim bu sefer devlet hastanesine oradaki dr da erkek dedi kesin bi şekilde aama ultrason çok eski olduğundan ben doğru düzgün bişey göremedim ama bebişim sağlıklıymış 8 cm olmuş önemli olanda bu...bu arada demir hapından bahsedilmiş bu dr banada verdi ama adı başka MALTOFER içini okudum demir3 diyo acaba boşuna içmesem mi? bir de kızlar kramp şikayeti olanlar için magnezyum öneriliyormuş onu yazdı dr umarım bu kramplarıma iyi gelir
canım ya ben senin avatarını hep çok beğenirim. "mutluluüun resmi" gibi. buarada avatarında da erkek zaten. bak doktorlardan sonra bende bi tespit yaptım. avatarına göre de erkek.... :lepi:

hayırlı olsun:nazar:

bersuuu
nigemisu
canım ya ben senin avatarını hep çok beğenirim. "mutluluüun resmi" gibi. buarada avatarında da erkek zaten. bak doktorlardan sonra bende bi tespit yaptım. avatarına göre de erkek.... :lepi:

hayırlı olsun:nazar:
saol canım valla o avatarı hamile kalmadan önce kullanmaya başlamıştım tam bir çekirdek aile mutluluğu bende çok sevmiştim hatta ordaki çocuk erkek yoksa benim oğluşum mu olacak diye düşünmeden edememiştim tespitimiz doğru çıktı desene sen ne zaman gidiceksin dr a cinsiyetini öğrenirsin inşallah cinsiyet öğrenince daha bi bağlanıyorsun bebişe

eylemsevcan
arkadaşlar merhaba arkadaşım senin belli olduğuna göre benimde belli olur demekki çok sevindim benim 6 eylüldeydi 15 eylüle almak zorunda kaldım işimdeki bir sorundan solayı iyice geç gidecem 14+5 ken gidecem bakalım ne olacak heralde tam belirginleşir hayırlısıyla

sermest
doublebump
kızlarr herkesee günaydınn. bende haftasonu doktora gidicem 2 li testler için. acaba kan testi için aç karna mı gitmek geek biliyo musunuz??????

benim göbekte hafiften belirmeye başladı ama göğüslerim iki beden büyüdü resmen. çok ağırlık yapıyo zorlanıyorum:KK43:( 2 haftadır kusuyorum inşallah bi kaç haftaya düzelirim. yemek yemeye hasret kaldım. sabahları bende mutlaka yumurta ve peynir yiyorum.
inşallah biter artık kusmaların da rahatlarsın canım ne güzel bulantılara ragmen yemeyi basarıyorsun darısı bana inşallah

Azize
slm kızlar...
dr.geldik herşey iyi çok şükür...bebişim büyümüş nasıl fırıl fırıl hareket ediyodu maaşallah :nazar:
cinsiyeti yine göremedik...daha doğrusu sormadık.
gözün aydın tatlım ayy ben de cok özledim kuzumu göreyim artık ya
cinsiyeti daha bekliycez demek ki azizem saglıklı olsunlar önemli olan bu

kivircik06
:KK1: ay o gazdan bende de çok var yaaa çok kötü bişey birde aşırı kabızlık var ya çok rahatsız oluyorum neredeyse 5 gündür bağırsaklarımda tık yok yaa eyvahedigeldismile patlayacak gibiyim..karnımdaki şişlik bebişiminmi,gaz mı ,yoksa kabızlığın mı bilemiyorum bilmiyorumkismile...bu arada bende 10 haftalığım :CüvCüv:
gazdır gazkaydirigubbakcemile3
iki gündür benim de göbeğim balon gibiydi büyüyor diye seviniyordum
ama tuvalete de cıkamıyordum dün rahatlyınca puf diye söndü benim balonaklinialirimsmile

lora
slm kizlar umarim iyisinizdir
simdi doktordan geldik bizde
bebisimiz büyümüs cok hareketliydi cikolata yedim gittim yerinde durmuyordu
doktora sordum cinsiyetini ama söylemedi malesef erken dedi
bu ayin 28 ine tekrar randevu verdi ozaman belli olur kesin hayirlisi neyse o olsun artik önemli olan saglikli olmasi.
ay ne güzel loracım gözün aydın sen de cinsiyeti ögrenememısın daha saglık olsun

darkangellove58
kızlar ikili test sonuçlarım güzel çıkmış bi problem yokmuş sadece doktor günlük su ihtiyacımı artırmış daha çok su içsin demiş yani
gözün aydın darkcım bol bol su iç sen de bundan sonra:)

bersuuu

dayanamadın dimi doktorda aldın yine solugu
valla ben de karar verdim iki doktor takip etcem
şimdiki doktorum aydan aya cagıracak kesin
ben onbeş günü bitiremedim özlemden:)
erkekin tescillendi demek hayırlı olsun canım masallah melegine

sermest
umarım herkes iyidir güzel haberler moral oluyor insana
darısı bize bakalım biz neler ögrencez haftasonu doktorda
günler geçmiyor heyecanla hasretle ayyy nasıl bitecek aylar
bebişimi cok merak ediyorum siz anlattıkca böyle içim eriyor
daha bende bir büyüme yok zaten göbüş saglamdı benim ondan mı acaba kızlar

bersuuu
fatoşcum saol canım valla benim dr da ayda 1 çağırıyor hele araya bayram girdi o nedenle iyice uzayacaktı ayrılık daha fazla dayanamazdım hem farklı bir dr un görmesi yararlı oluyormuş birinin gözünden kaçan bişey olsa diğeri farkedebiliyor en iyisi sende benim yöntemi kullan 15 günde kuzularımızı görürüz böylelikle erkekime isim düşünmeye başladım artık belki değişir diye düşünmemmiştim ama artık başlarım araştırmaya

IILLGGAAZZ
selamlar güzel anneler ve bebişleriiii :))))))

eLsi
seLam kızLarrr nasıLsınız bebişLer nasıL ?

IILLGGAAZZ
herkesler iyidir umarım,ben iadre ediyorum çok şükür yemeğimizi yedik geldik tıka basa :)))

akşam dışında yemekle derdim yok zaten..

bende 14 eylülde 13+1 de gitcem ikili test için ve kesin cinsiyetini söyleyecek :))

annee
firstNimbus
aramızahoşgeldin anneeopuyorumnanaktan
benim doktorum tam 12. haftada yapacağını söyledi ikili testi.pazartesiye bakılacak inşallah
Hoşbuldukk vereliniortak
Bende daha bi kere gitmiştim doktora ve doktorum 3,ayıma girdiğimde bida gelmemi sölemişti fakat meraklı ben dayanamıorum yarın için randevumu aldım yarın test için gün koyar umarım doktor :)) umarım test sonuçlarımız güsel çıkar cnm bu arada cinsiyeti belli olan arkadaşlarımız bile var ne kadar güsel biz nesaman öğrenicez acaba :)))

sweet_drop
merhaba güzel anneler nasılsınız???milupa dışında molfix,prima,baby stara üye oldum numune yolluyorlarmı bilmiyorum

nalmess
lora
slm kizlar umarim iyisinizdir
simdi doktordan geldik bizde
bebisimiz büyümüs cok hareketliydi cikolata yedim gittim yerinde durmuyordu
doktora sordum cinsiyetini ama söylemedi malesef erken dedi
bu ayin 28 ine tekrar randevu verdi ozaman belli olur kesin hayirlisi neyse o olsun artik önemli olan saglikli olmasi.
gözün aydın canım. bende cumartesi gideceğim. umarım hep böyle güzel haberler alırız.:nazar:

darkangellove58
IILLGGAAZZ
eLsi
sweet_drop
merhaba güzel anneler nasılsınız???milupa dışında molfix,prima,baby stara üye oldum numune yolluyorlarmı bilmiyorum
selam hoşgeldiniz kızlar bizler iyiyiz umarım sizde iyisinizdir
bana molfixten ve huggiesten gelmişti numune bez canım

eduslu
selam herkese. ikili test sonucum çıkmış, ama idrar tahlili alınırken dışarıdan bi bakteri girdiği gözlenmiş gelin hem 2 li sonuçlarını alın hem idrar testini tekrarlayalım dediler. dua edin ikili sonuçlarım iyi olsun.

eLsi
darkangellove58
selam hoşgeldiniz kızlar bizler iyiyiz umarım sizde iyisinizdir
bana molfixten ve huggiesten gelmişti numune bez canım
Ben kendi adıma çok çok çok iyiyim bebişimde aynı şekiLde :) teşekkürler

eduslu
huggiesin sitesinde yazan bir mesaj var şu şekilde;

Değerli tüketicimiz, Huggies web sitesine üyeliğiniz, size sitemizde yer alan tüm bilgilere ve de bebek takvimine erişim kolaylğı sağlayacaktır.

Ancak, bazı internet sitelerinde tarafımızın bilgisi dışında duyuruları yapıldığı üzere, üyelik sonrasında bir hediye gönderimi söz konusu değildir.

Doldurulması zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

bersuuu
elsi canım merhaba seninle haftalarımız aynı gidiyor sen bebişinin cinsiyetini öğrendin mi

eduslu
bide ne kadar bilgisi var bilmiyorum ama eşim 3 tane bez gönderiyorlar en az 6-7 tl kargo ücreti var ve sen ödeyeceksin onu diyor.

bsc23
Kızlar, niye artık aşağıda kimlerin burda olduğu gözükmüyor?
Ben de dün ikili testi yaptırdım. Sonuçları cmtesi alıcaz. İnşallah hayırlısıyla onu da atlatırız.
İkiliden sonra 3lü önerdi mi doktorunuz, yoksa 4lüyü mü önerdi?

eLsi
bersuuu
elsi canım merhaba seninle haftalarımız aynı gidiyor sen bebişinin cinsiyetini öğrendin mi
Canım bana 12 + 1 de muhtemelen erkek dedi doktorum. 1 ay sonraya randevu vermişti 2 hafta war ama bende senin gibi dayanamicam kesin bişi duymak istiyorum bu bi kaç gun içinde tekrar gidicem :) hayırlı olsun oğlun Allah bir an önce kucağına almayı nasip etsin..

bersuuu
eLsi
Canım bana 12 + 1 de muhtemelen erkek dedi doktorum. 1 ay sonraya randevu vermişti 2 hafta war ama bende senin gibi dayanamicam kesin bişi duymak istiyorum bu bi kaç gun içinde tekrar gidicem :) hayırlı olsun oğlun Allah bir an önce kucağına almayı nasip etsin..
amin canım inşallah tek duamız o hepimiz sağlıcakla bebişlerimizi kucaklarız inşallah
sende öğretmensin seminer döneminiz nasıl geçiyor ben sınıf öğrt yim 1.sınıfları alma gibi bi durumum olduğu için okuldakilere bebişi hemen söyledim onun sayesinde 1 leri başkasına verecekler bebişim şimdiden annesine kolaylıklar getiriyoo

bersuuu
ev işleri beni bekliyo böyle giderse internetin başından kalkamıcam gideyimde hiç olmazsa yemek yapayım kalanlara iyi sohbetler bebişlerinize iyi bakın

sermest
bersuuu
fatoşcum saol canım valla benim dr da ayda 1 çağırıyor hele araya bayram girdi o nedenle iyice uzayacaktı ayrılık daha fazla dayanamazdım hem farklı bir dr un görmesi yararlı oluyormuş birinin gözünden kaçan bişey olsa diğeri farkedebiliyor en iyisi sende benim yöntemi kullan 15 günde kuzularımızı görürüz böylelikle erkekime isim düşünmeye başladım artık belki değişir diye düşünmemmiştim ama artık başlarım araştırmaya
öyle yapıcam bersucum ilkini bulduk da ikinci doktoru bulmamız lazım şimdi:)

IILLGGAAZZ
eLsi
selammm kızlar ve tatlı bebişlerii

sweet_drop
hmm hediye mi geliyormuş ögrenmek lazım

impaladeniz
selam herkese. ikili test sonucum çıkmış, ama idrar tahlili alınırken dışarıdan bi bakteri girdiği gözlenmiş gelin hem 2 li sonuçlarını alın hem idrar testini tekrarlayalım dediler. dua edin ikili sonuçlarım iyi olsun.
geçmiş olsun canım güzel sonuclar alıcaksın insallah sıkıntı yapma

bsc23
Kızlar, niye artık aşağıda kimlerin burda olduğu gözükmüyor?
Ben de dün ikili testi yaptırdım. Sonuçları cmtesi alıcaz. İnşallah hayırlısıyla onu da atlatırız.
İkiliden sonra 3lü önerdi mi doktorunuz, yoksa 4lüyü mü önerdi?
hayırlı haberler alırsın insallah sen de canım

eLsi
elsicim erkekte genelde yanılmıyorlarmıs gönlünce olsun
bakalım bize bişey diyecek mi doktor haftasonu onüç oluyoruz artık

sermest
kolay gelsin bersucumm
ben de biraz uyusam fena olmayacak
iyi bakın kendinize güzel annişler
bebişlerinizi saglılkla büyütünn

darkangellove58
2-09-10, 11:09
impaladeniz
bide ne kadar bilgisi var bilmiyorum ama eşim 3 tane bez gönderiyorlar en az 6-7 tl kargo ücreti var ve sen ödeyeceksin onu diyor.
yok canım ben hiç kargo ücreti vermedim milupadanda hamile paketi geldi onada ücret ödemedim

eLsi
bersuuu
amin canım inşallah tek duamız o hepimiz sağlıcakla bebişlerimizi kucaklarız inşallah
sende öğretmensin seminer döneminiz nasıl geçiyor ben sınıf öğrt yim 1.sınıfları alma gibi bi durumum olduğu için okuldakilere bebişi hemen söyledim onun sayesinde 1 leri başkasına verecekler bebişim şimdiden annesine kolaylıklar getiriyoo
Ben ingilizce öğretmeniyim ama kadrolu değilim o şerefe nail olamadım :) Kolejde çalışıyordum bu sene sözleşme yenilemedim hamilelğimden dolayı evde özel derslerle geçiricem :)

eLsi
sermest
kolay gelsin bersucumm
ben de biraz uyusam fena olmayacak
iyi bakın kendinize güzel annişler
bebişlerinizi saglılkla büyütünn
sende kendine çok iyi bak erkek bebekte çok yanılmıyorlarmış ama olsun ya net bişi söylensin bayramda herkes soracak :)

bsbirkin
selamlar bayanlar...

caznur
firstNimbus
merhaba caznur:)aramızda 1 gün varmış.şimdi farkettim:)) sen ne zaman gidiyorsun ikili testle ayrıntılı ultrasona tatlım????

Canım ben 13 eylülde gideceğim.. sen nezaman gidiyorsun