2010 Ankara anneleri

belinay06
27-06-10, 14:06
ozicelcius
aramıza yeni katılan arkadaslara hoşgeldin diyorum....hepinizin bebeklerini kocaman öpüyorum.....belinaycım cok geçmiş olsun....öp ogluşunu benim yerime....meltemcim bi kaç gündür misafir agırlıyorum ugrayamıyorum kk'ya...göz aydınına geliyor insanlar....eşiminde bankadan arkadasları gelmek istemiş dünde onları yemekli agırladık baya yoruldum...şimdi bebişleri banyo yaptırdık uyuttukta biraz nefes aldım....senin kızına üzüldüm canım dikkat etmek lazım bu aralar havada ısınmadı bilmiyorum nolcak....
tşkr ederim canım sende öp bebişlerini ohh misgibidirler şimdi evt zaten bu havalar yüzünden çocuklar hep hasta dikkat etmek lazım

benmeltem
27-06-10, 15:06
belinay06
ayy çok tatlı maşallah allahım nazarlardan saklasın ya ben resim yüklemeyi beceremiyorum nasıl yapıyorsunuz anlatsana:nazar:
anlatayım snr
sımdı bennu kucagımda

seherakcan
27-06-10, 20:06
kızlar allah hepinizin çocuklarına sağlık versin http://sehervehobileri.kadinlarkulubu.com/örgü siparişleriniz için tıklayın sizin beğendikleriniz ve size özel modeller üretelim

benmeltem
28-06-10, 17:06
hatic_83
Kızlar selam Ankara yazısını okuyunca hemen atladım ama ben henüz adayım Allah izin verirse bir hafta ongüne bebeğimi kucağıma alıcam.:Saruboceq:
Bende çayyolunda oturuyorum..
kızlar arkadasın oglu olmus 19 hazıranda bıde sarılık olmus gıremıyomus o yüzden
gule gule buyutsun darısı dıger hamılelere ve çougu olmayanlara
:nazar:a.s.:nazar:a.s.

benmeltem
29-06-10, 04:06
sevılaycım sayfanın sonunda evap yaz varya oraya gır ataç resmını tıkla orda lınk ekle yazıyo önceden bılgısayarda olan resımlerı eklıyon yukle yazan yeden bende bılmıyorum deneye deneye ögrendım

benmeltem
29-06-10, 06:06
gunaydın gununuz aydın bebeklerınız mutlu olsun guzel anneler

benmeltem
29-06-10, 18:06
gene yok bu kızlar

pakintos
benmeltem
ay ne mutlu bana hosgellmıssın topigımıze adın meltem mı yoksa banamı söledın
ben laledeyım ama sıncan merkeze yakın tarafı oglusunun adı ne
:nazar
adım meltem deil sana solemiştim
sincandasın
diye oğlusumun adı eymen bende elvankente yakın tarafındayım buraları cokseviyorum burada doğdum buyudum ama ayrılucam 2 seneliğine esimin tayini cıktı
karsa
gidiyoruz hayırlısı bakalım. :2:

pakintos
belinay06
hoşgeldin canım yakınmışız negüzel bebişinin adı ne biraz kendinden bahsedermisin
selam bebegimin adı eymen ben anaokulu öğretmeniyim ama su anda calışmıyorum.. su anada ankaradayım
fakat tayin nedeniyle 2 yıl karsta olacagım sincanımdan uzak :2: :eek:lmaz: ama dönecegim bitecek bu gunler..

pakintos
29-06-10, 21:06
arkadaslar bu aralar ishal vakası ile karsı karsıyayız. dikkat edelim. ben bugun serum tedavisi gördüm. şimdide bebeğim
ishal oldu. doktorum suların mikroplu olduğunu söyledi tahlillerde onu gösterdi. aman ha dikkat edin özelliklede bebişlere bol sıvı alınması lazım.

benmeltem
30-06-10, 04:06
pakintos
arkadaslar bu aralar ishal vakası ile karsı karsıyayız. dikkat edelim. ben bugun serum tedavisi gördüm. şimdide bebeğim
ishal oldu. doktorum suların mikroplu olduğunu söyledi tahlillerde onu gösterdi. aman ha dikkat edin özelliklede bebişlere bol sıvı alınması lazım.
ne zaman gıtcen dısarı çıkmı yormusun bı kahvemı içmeye gel çok sevındım yakınmısız bırbırımıze
evet dıkkat edelım ısal çok zor
bugun bebek görmeye mısafırlerım gelecek mamaktan yemek yapıyorum
kendınıze ıyı bakın kızlar
a.s.

dils3
30-06-10, 06:06
günaydın küçük anneler:) nasılsınız bakalım ilk dişimiz çıktı çok mutluyum kızımın artık bir dişi var alt ön:KK70: ben kırkonklarda oturuorum bana yakın olan yokmu ya:KK43:

benmeltem
30-06-10, 16:06
dilse2009
günaydın küçük anneler:) nasılsınız bakalım ilk dişimiz çıktı çok mutluyum kızımın artık bir dişi var alt ön:KK70: ben kırkonklarda oturuorum bana yakın olan yokmu ya:KK43:
yyyyyyyyoooooooooooooookkkkkkkkkkkk
malesef
hayırlı olsun dıslerınız bol bol fındık cevız yıyesınızcokacimcoook

_JaLe_
1-07-10, 00:07
merhabaa ben de 2010 annesiyim adım jale 1 martta oğlum Arda dünyaya geldi 28 yaşındayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim lülülülülülü kaydirigubbakcemile3
topiği görünce bi göz atayım dedim ama baştan sona okudum bi baktım mart anneleri topiğinden belinay burda ve o da benim gibi etimesgutta oturuyomuş çok şaşırdım :1shok:

benmeltem
1-07-10, 05:07
CADIARZUkafamçokkarıştı:2:
_JaLe_
merhabaa ben de 2010 annesiyim adım jale 1 martta oğlum Arda dünyaya geldi 28 yaşındayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim lülülülülülü kaydirigubbakcemile3
topiği görünce bi göz atayım dedim ama baştan sona okudum bi baktım mart anneleri topiğinden belinay burda ve o da benim gibi etimesgutta oturuyomuş çok şaşırdım :1shok:
gunaydın arkadasım hosgelmıssen sefalar getırmıssen
bebegını gule gule buyut
bız sıncan eryaman çayyolu takılıyoruz bulusmamız kolay olsun dıye ,
ara kırk konaklar keçıören fılan var işte

buarada aslı özlem bıde eryamanda oyuran ark. vardı adını unuttum neredesınız hele top:eek::lepi:ıgın kurucusu yokmeydanda

_JaLe_
1-07-10, 11:07
benmeltem
CADIARZUkafamçokkarıştı:2:

gunaydın arkadasım hosgelmıssen sefalar getırmıssen
bebegını gule gule buyut
bız sıncan eryaman çayyolu takılıyoruz bulusmamız kolay olsun dıye ,
ara kırk konaklar keçıören fılan var işte

buarada aslı özlem bıde eryamanda oyuran ark. vardı adını unuttum neredesınız hele top:eek::lepi:ıgın kurucusu yokmeydanda
teşekkür ederim hoşbuldum ama hani kimsecikler yok ortalıkta :uhm:

benmeltem
1-07-10, 17:07
_JaLe_
teşekkür ederim hoşbuldum ama hani kimsecikler yok ortalıkta :uhm:
yoklar ya bende onlara çagrı yapıyorum ama belınayın bebegı hastaydı
özlem zaten allah yardım etsın

neyse bız bıze ıdare edelım
:enbuyukkk:

_JaLe_
2-07-10, 11:07
a aaa hala yok kimse :uhm: herkesin bi işi var heralde :hulya:
meltem sen nerdesin sen bari çık ortaya

est747
merhaba sonunda geldim

_JaLe_
est747
merhaba sonunda geldim
hoşgeldiiin opuyorumnanaktan

benmeltem
2-07-10, 15:07
_JaLe_
a aaa hala yok kimse :uhm: herkesin bi işi var heralde :hulya:
meltem sen nerdesin sen bari çık ortaya
est747
merhaba sonunda geldim
ben gırıp çıkıyorum en son sen yazınca hala yazmaya devam edılmıyo

aslı nerdeydın bısey demeden gıtmısın
ben kan aldırmaya gıttım aleyna kavaltı hazırlıyodu patatesın yagını ocakta unut
ustunede su dök mutfak kapkara
badana yapıyorum tek tek elden geçırıyorum
verılmıs sadakamız varmış
:eek:klava:

benmeltem
2-07-10, 17:07
ahanda gene geldım yoksunuz
sankı ben açtım en çok ben gelıyom

benmeltem
2-07-10, 22:07
ahanda gene yoksunuz

benmeltem
3-07-10, 09:07
gene yoksunuz

benmeltem
3-07-10, 18:07
yıne yoksunuz

blueshh
4-07-10, 16:07
Ben de henüz 22 günlük anneyim :) Sincanda oturuyorum :p

benmeltem
4-07-10, 18:07
blueshh
Ben de henüz 22 günlük anneyim :) Sincanda oturuyorum :p
ıyı çok guzel bana arkadas çıkıyo
gule gule buyut bebegını adı ne senın adın ne tanısalım be arkadasım in mısın cınmısın
ay kımse yok ya ne yazcamı sasırdım
a.s.:eek:klava::mymeka::teselli:delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden:enbuyukkk:

benmeltem
5-07-10, 05:07
gunaydın ankaranın guzel anaları ve bebeklerı sesım duyuluyormuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:hulya:

benmeltem
8-07-10, 18:07
mıraç kandılnız mubarek olsun arkadaslar

dlkkcr
8-07-10, 19:07
Bende Sincan da oturuyorum,benim bebeğimde 2.5 aylık :KK46:

benmeltem
9-07-10, 03:07
dlkkcr
Bende Sincan da oturuyorum,benim bebeğimde 2.5 aylık :KK46:
ıyı hos geldın aramıza dıycem ama bendenn baska kımse yokkı
hemserım neresınde oturuyon sıncanın lale nın sıncan tarafındayım ben
sende kaybolma yaz arada

dlkkcr
9-07-10, 20:07
Pınarbaşı mah. oturuyorum bende,yakın sayılır :KK3: Yok yok kaybolmam,yazarım...

benmeltem
9-07-10, 21:07
dlkkcr
Pınarbaşı mah. oturuyorum bende,yakın sayılır :KK3: Yok yok kaybolmam,yazarım...
yaz arkadasım yaz gırıyom çıkıyom kımse yok
kendınden bahset
kaç beben var yasın kaç v s vs
iyı gecelerŞeniz

dlkkcr
9-07-10, 22:07
1 tane oğlum var,2.5 aylık,ellerinden öper teyzesi sırnaşık şey 21 yaşındayım öğrenciyim ama şuan evdeyim,ne yazık ki :1no2:

benmeltem
10-07-10, 02:07
dlkkcr
1 tane oğlum var,2.5 aylık,ellerinden öper teyzesi sırnaşık şey 21 yaşındayım öğrenciyim ama şuan evdeyim,ne yazık ki :1no2:
aoooooooooooooooooooooooooooooooooooow bek güççükmüsün ya neyse allah bagıslasın..............................(adı yok heral)
gule gule buyut
ne okuyon bakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim hele bı deyıver
nıye bebek bakıyon dıyemı evdesın
benımde 8 nısan dogumlu bennu fatma kızım
ahanda su resımdekı fıstık
aranız nasıl gecelerı üzermı annesı
bak böle açınca cvp yazılınca guzel oluyo
essah ben korkmaya basladım nerde bu kızlar nıye gırmıyolarkı
by by fisfisfisgamyoncuiremsu

eNur
10-07-10, 07:07
merhaba herkese gerçi pek kimse yok ama neyse
bende ankara keçiörendeyim 4 aylık oğlum var :KK46:
34 yaşındayım 3 çocuk annesiyim ötekiler 14 ve 8 yaşındalar

benmeltem
10-07-10, 09:07
yeteeer
merhaba herkese gerçi pek kimse yok ama neyse
bende ankara keçiörendeyim 4 aylık oğlum var :KK46:
34 yaşındayım 3 çocuk annesiyim ötekiler 14 ve 8 yaşındalar
aramıza hosgeldın
kımın arasına bende bılmıyom ama
kımse yok gunlerdır bı gelseler sorcam ama adın yetermı nersındesın keçiörenın:nazar::içelim::içelim::içelim:

blueshh
10-07-10, 16:07
dlkkcr
Aaaaa ben de pınarbaşında oturuyorum :) Ne güzel tesadüf :p

pakintos
10-07-10, 22:07
ben geldim giremiyodum ne zamandır malum benim toplanma telaşı var iii geceler kime melteme :)))))9

benmeltem
11-07-10, 06:07
pakintos
ben geldim giremiyodum ne zamandır malum benim toplanma telaşı var iii geceler kime melteme :)))))9
ay çok mersı ben pek gece gırmem 4 30 da baslar mesaım
ne zaman gıdıyon:enbuyukkk:

eNur
12-07-10, 10:07
benmeltem
aramıza hosgeldın
kımın arasına bende bılmıyom ama
kımse yok gunlerdır bı gelseler sorcam ama adın yetermı nersındesın keçiörenın:nazar::içelim::içelim::içelim:

teşekkürler hoşbulduk
adım yeter değil buraya kayıt olurken birsürü isim denedim
hiçbiri olmadı yeteeer yazdım oldu
şenlik bloglarının ordaym biliyorsan

dlkkcr
12-07-10, 12:07
Dün yazdığım mesajlar yok CADIARZU

dlkkcr
Gazi üniversitesi mesleki eğitim de okuyorum.Annem ve kayınvalidem burada olmalarına rağmen bakmak istemediler bebeğime.Zaten eşimde istemiyor,herşey evlenene kadarmış anlayacağın.Oğlum büyüyene kadar evdeyim gibi görünüyor.Oğlum çok huysuz gündüzleri hiç uyumaz ama gece uykusu çok iyi maşallah.Bu arada oğlumun adı Muhammed Eren...

dlkkcr
blueshh
Aaaaa ben de pınarbaşında oturuyorum :) Ne güzel tesadüf :p
Hangi cadde de oturuyorsun,ben yanılmıyorsam 12. caddedeyim...

benmeltem
13-07-10, 07:07
yeteeer

teşekkürler hoşbulduk
adım yeter değil buraya kayıt olurken birsürü isim denedim
hiçbiri olmadı yeteeer yazdım oldu
şenlik bloglarının ordaym biliyorsan
hatırlayamadım ben de bennumeltem yazacaktım yarısı yazılmamış aynı senın gıbı tesadüfen kaydoldum
dlkkcr
Dün yazdığım mesajlar yok CADIARZU
galıba sorun vardı kk
dlkkcr
Gazi üniversitesi mesleki eğitim de okuyorum.Annem ve kayınvalidem burada olmalarına rağmen bakmak istemediler bebeğime.Zaten eşimde istemiyor,herşey evlenene kadarmış anlayacağın.Oğlum büyüyene kadar evdeyim gibi görünüyor.Oğlum çok huysuz gündüzleri hiç uyumaz ama gece uykusu çok iyi maşallah.Bu arada oğlumun adı Muhammed Eren...
adıyla saglıklı mutlu yasasın muhammed eren benımkıde aynı ama 12 yasında kızım varya faydası çok oluyo bosver bebısınede kendın bak en ıyısı ama annen nasılkıydı dıycem ötekınınde oglu bendede var sorumsuz bı anne
dlkkcr
Hangi cadde de oturuyorsun,ben yanılmıyorsam 12. caddedeyim...
kızlar ben ış bankasına çok yakınım kahve içmeye gelmek istersenız
a.s.

dlkkcr
13-07-10, 10:07
Kısmet olursa geliriz inşallah..İşbankası yeraltı çarşısının orda mı ?

esssraaa
13-07-10, 12:07
şişşşt neler oluyor? neyi kaçırdım?:))kaynaşıp kahve içme planları falan yapılmış:)

ozlmgkhn
15-07-10, 17:07
selaam bende 2010 ankara annesiyim.
topiği yeni gördüm.
8 mayısda kızımı kucağıma aldım. adı masal
allah hepimizin çocuklarına sağlık versin. tüm bebişleri öpüyorum.

irmako77
15-07-10, 18:07
Merhaba 22 Nisan 2010'da oğluşum dünyaya geldi. Ama İstanbuldayım. Aranıza katılamaz mıyım?opuyorumnanaktan

benmeltem
16-07-10, 05:07
dlkkcr
Kısmet olursa geliriz inşallah..İşbankası yeraltı çarşısının orda mı ?
yeraltı çarsısının bı altındakı cadde dolmus duraklarının asagısı
esssraaa
şişşşt neler oluyor? neyi kaçırdım?:))kaynaşıp kahve içme planları falan yapılmış:)
bısey kaçırmadın
ozlmgkhn
selaam bende 2010 ankara annesiyim.
topiği yeni gördüm.
8 mayısda kızımı kucağıma aldım. adı masal
allah hepimizin çocuklarına sağlık versin. tüm bebişleri öpüyorum.
amın cumlemıze nede guzel ısım bullmussun benım kızımda 8 nısan 1 ay buyukuz
aramıza hos geldın

irmako77
Merhaba 22 Nisan 2010'da oğluşum dünyaya geldi. Ama İstanbuldayım. Aranıza katılamaz mıyım?opuyorumnanaktan
katıl canım ama sende ıstanbul topıgı aç bak nasıl dolar hos bızım topıgın kurucusu yok meydanda

bızım dugun hastane badana işlerı vardı anca gırdım pazartesıde kısmetse amasraya gıdıyorum by by
:nazar: