Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

super87
7-07-10, 08:07
mahsumdegiliz
canim bazen hic birsey göründügü gibi olmayabilir yani arkadasin hala o haytini sürdürüyor olabilir ama icinde rahat degil
birseyleri degistirmek bazen kolay olmayabilir heleki yaninda gercek bir dostu olmayinca
önünü göremiyebilir

dogru haklısın elbette ..hiç birşey göründügü gibi degil..bazen..
ahhh bu da bana doguyor öylemi güselim..boshayallersmile
çok mantıklı söyledin..yanında gercekleri gösteren ögreten olmayınca yaşam çok zor..
inş..o arkadaşımda birgün dogru yolu bulur..allah yardımcısı olsun..

haber dedimya bu haber iyi veya kötü olabilir
biraz sikintili bir haberde olabilir

çok teşekkür ederim cnm..çok iyiisinolumunekankayizsmile

mahsumdegiliz
7-07-10, 09:07
nazsevda
rica ederim canım ama inan seni mutlu günler bekliyor askında senin ile ilgili hislerim var ama biraz daha bekliyorum iyice netleşsin diye ben rüyalarıma çok inanırım inşallah senide rüyamda görürüm hiç bir şey için üzülme olurmu sanki biraz üzgünsün gibi geliyor bana kimsenin seni kırmasına üzmesine izin verme canım bu benim şimdilik his ettiğim seni çok öpüyorum
INSALLAH CANIM

evet su an bir boslukta gibi hissediyorum 2 ay evvel isden cikarildim simdide cakili kaldim
sanki elimden bisey gelmiyor faydali olamiyorum diye düsünüyorum
evet bebek icin cok üzülüyorum ANNE olmak ESIMEDE BABALIGI TATDIRMAK ISTIYORUM

insallah yarabbim

mahsumdegiliz
endulus34
canım benım masum değiliz çocuk istiyorsun sanırım,dua ederken,tez zamnda diye ayrıntıya gir...
sagol canim
cok istiyorum ve tez zamanda istiyorum ama dualarimda hep hayirlisiyla ver Allahim diyorum
akannehir

endulus34
mahsumdegiliz
sagol canim
cok istiyorum ve tez zamanda istiyorum ama dualarimda hep hayirlisiyla ver Allahim diyorum
akannehir
evet tatlım..biliyorsun bu duruma örmek çoookkkk çevermızde..HZ ALLAH bilir işini...sabır sabır sabır

zuzum24
7-07-10, 11:07
mahsumdegiliz
hayir olsun
birinci rüyan

icinde bir huzursuzluk var kendine hayatina bir yön vermeye bir anlam kazandirmaya calisacaksin ve birinin destegile bunu basaracaksin

ikinci rüyan

yarim kalan yasanmamis biseylerin icinde bilinc altind yer etdigi icin zaman zaman rüyalarimizda bu tür rüyallari görebiliriz

bide birileri bizi yogun bisekilde düsündügündede görebiliriz

ayriyatden herzman derim evliliginde huzursuz yeteri kadar ilgi olmadigina heyecan bitip evlilik monotonlasdiginda (bu esini sevip sevmemekle bir baglantisi yok)
bu tür rüyallar görülür

sagol canm,ikinci rüyamda evet maddi sikinti veya cocuklar stres felan dedimi bu tür rüyalar görüyorum malesef

yorumlarin icin sagol

minikkedicik
mahsumdeğiliz hakkaten çok iyi yorumluyosun...
bi tanecik daha anlatayım dün gördüm bunu....

kayınvalidem bilmediğim bir ev ama kayınvalidemlerin eviymiş .oturmuş siyah yünle çift mil örgü örüyor.
napıyosun sen örgüyü sevmezdin ne örüyosun diyorum.
söylüyor ama ne ördüğünü hatırlamıyorum .
bana da göster bende örim diyorum...ne anlama geliyor caba bu rüya

mahsumdegiliz
minikkedicik
mahsumdeğiliz hakkaten çok iyi yorumluyosun...
bi tanecik daha anlatayım dün gördüm bunu....

kayınvalidem bilmediğim bir ev ama kayınvalidemlerin eviymiş .oturmuş siyah yünle çift mil örgü örüyor.
napıyosun sen örgüyü sevmezdin ne örüyosun diyorum.
söylüyor ama ne ördüğünü hatırlamıyorum .
bana da göster bende örim diyorum...ne anlama geliyor caba bu rüya
bazen örgü örmek gizlilik ve merakla yorumlanir
siyah renk kedere yalnizliga ,ayriliga veya kötü habere isaret eder

kaynan icinde kimseye söylemedigin bir sikintisi bir derdi olabilir ve bu sikintisiyla kendince mücadele ediyor edecektir

eger kaynananla aran iyi degilse pek sevmiyorsan kendisini
bu demekdir ki ondan süphe edeceksin bir konuda

eger araniz iyi ise
senin örgü ögrenmek isteyin onun sikintisin paylamak isteyin olabilir

bak bisey daha diyim bu ilaki senin kaynan icin demiyorum ama siyah renk örgü örmek örgüyü ören kisinin büyüyle ilgilendiginide gösterebilir kötükedihüso

super87
[U][B]masum[/U] canım ben o kıs arkadaşımla irtibata gecersem ne degiişir sence...:sm_confused:

ben de çok oldum ama ya kusura bakma tamam mıa.s
[/B]

mahsumdegiliz
7-07-10, 12:07
super87
[U][B]masum[/U] canım ben o kıs arkadaşımla irtibata gecersem ne degiişir sence...:sm_confused:

ben de çok oldum ama ya kusura bakma tamam mıa.s
[/B]
yok canim ne kusuru:KK1:

ne degisir biliyonmu
öncelikle onunla yüzlesmen onun gercek anlamda neler yasadigini neler hissetdigini örenebilirsin ve bence o sana pisman oldugunu söyliyecek
bu arkadasin ne kadar kötü bir yasantisi olsada seni gecekten seviyor sana düskün ben öyle hissediyorum
bence rüyalarin bosuna degil hele bir kontaga gec bak seninde icin rahatliyacak baktinki degisen bisey yok yine herkes yoluna dersin
ama belki sen onu dogru yola cekeceksen
insan hayatda birtek gercek dostu olmali yeterde artarda onun kimsesi yok etrafindaki insanlar ona can degil oda bunu biliyor
en azindan neyin ne oldugunu kendi gözünle gör onu anlamaya calis sen
belki onun elini tutarak onun hayatina bir yön vermesini saglayarak sevabada girersin

yani benim düsüncelrimbu yönde iyi düsün ama kaybedecek bisey olmiyacak:KK1:

endulus34
mahsumdegiliz
bazen örgü örmek gizlilik ve merakla yorumlanir
siyah renk kedere yalnizliga ,ayriliga veya kötü habere isaret eder

kaynan icinde kimseye söylemedigin bir sikintisi bir derdi olabilir ve bu sikintisiyla kendince mücadele ediyor edecektir

eger kaynananla aran iyi degilse pek sevmiyorsan kendisini
bu demekdir ki ondan süphe edeceksin bir konuda

eger araniz iyi ise
senin örgü ögrenmek isteyin onun sikintisin paylamak isteyin olabilir

bak bisey daha diyim bu ilaki senin kaynan icin demiyorum ama siyah renk örgü örmek örgüyü ören kisinin büyüyle ilgilendiginide gösterebilir kötükedihüso
bacım sneın burcun ne?

mahsumdegiliz
endulus34
bacım sneın burcun ne?
niye sordun?

terazi

super87
mahsumdegiliz

ne degisir biliyonmu
öncelikle onunla yüzlesmen onun gercek anlamda neler yasadigini neler hissetdigini örenebilirsin ve bence o sana pisman oldugunu söyliyecek
bu arkadasin ne kadar kötü bir yasantisi olsada seni gecekten seviyor sana düskün ben öyle hissediyorum
bence rüyalarin bosuna degil hele bir kontaga gec bak seninde icin rahatliyacak baktinki degisen bisey yok yine herkes yoluna dersin
insan hayatda birtek gercek dostu olmali yeterde artarda onun kimsesi yok etrafindaki insanlar ona can degil oda bunu biliyor
belki onun elini tutarak onun hayatina bir yön vermesini saglayarak sevabada girersin

canım süpersin..çok iyisin ya..zahmet oldu yorumladın sagol olumunekankayizsmile
daha öncede denedik bu dediklerini ama annem bile diyor şimdi içi temizdi onun başkaları girdi beynine o iyiydi diyor...her neyse.hislerin süper ya...evet beni herkesten hatta annesinden bile çok sevdigini söylerdi..ona yardımcı oldugmu..çok şey ögrettiğimi..
sen beni bıraktın .kötü arkadaşlar bile edindim derdi..daha önce eski erkek arkadaşm ayırmıştı bizi bu sebeple çok üzgündü benden ayrı kaldıgı için..çok deger verirdi..sevgilimden bile çok seviyorum hep bu kelimeyi söylerdi..kaydirigubbakcemile3
aşkıma derdi onun yeri farklı bende derdi benim için..hep dogru yol için konuştum..ya aslında çok kötü şeyler içinde degil.sadece arkadaş ortamı kötüydü onlara auyuyordu...şimdi nasıl bilmiyorum tabi.
bir gün ona dedimki düşene tekme atılmaz...kuyudan çıkarttım el uzatmak gerekr..
hayat bu herkes hata yapar sen bundan sonrasına bak dedim..
evet çok haklsıın falan dedi..ama bir süre sonra degişti tabi..belki zorundaydı bilemiyorum..
mantıklıda konuşuyordu..

şimdi ben yeni evlendim belki beni iyice düşünmeye mi başladı mı ne..CADIARZU

bu olanlardan sonra ona karşı sogudum ..bunu nasıl yapar dedim.ona boşunamı deger verdim dedim..ee dogal olarakta benimde güvenim sarsıldı açıkçası..bu yüzden ..
kapı açmıyorm ona hiç...hayırlısı ne ise o olsun inş..

canım benim çok sagol
Şenizolumunekankayizsmile

mahsumdegiliz
:kedi:
super87
canım süpersin..çok iyisin ya..zahmet oldu yorumladın sagol olumunekankayizsmile
daha öncede denedik bu dediklerini ama annem bile diyor şimdi içi temizdi onun başkaları girdi beynine o iyiydi diyor...her neyse.hislerin süper ya...evet beni herkesten hatta annesinden bile çok sevdigini söylerdi..ona yardımcı oldugmu..çok şey ögrettiğimi..
sen beni bıraktın .kötü arkadaşlar bile edindim derdi..daha önce eski erkek arkadaşm ayırmıştı bizi bu sebeple çok üzgündü benden ayrı kaldıgı için..çok deger verirdi..sevgilimden bile çok seviyorum hep bu kelimeyi söylerdi..kaydirigubbakcemile3
aşkıma derdi onun yeri farklı bende derdi benim için..hep dogru yol için konuştum..ya aslında çok kötü şeyler içinde degil.sadece arkadaş ortamı kötüydü onlara auyuyordu...şimdi nasıl bilmiyorum tabi.
bir gün ona dedimki düşene tekme atılmaz...kuyudan çıkarttım el uzatmak gerekr..
hayat bu herkes hata yapar sen bundan sonrasına bak dedim..
evet çok haklsıın falan dedi..ama bir süre sonra degişti tabi..belki zorundaydı bilemiyorum..
mantıklıda konuşuyordu..

şimdi ben yeni evlendim belki beni iyice düşünmeye mi başladı mı ne..

bu olanlardan sonra ona karşı sogudum ..bunu nasıl yapar dedim.ona boşunamı deger verdim dedim..ee dogal olarakta benimde güvenim sarsıldı açıkçası..bu yüzden ..
kapı açmıyorm ona hiç...hayırlısı ne ise o olsun inş..

canım benim çok sagol
Şenizolumunekankayizsmile
#

bazi insanlar hayati boyunca hep birilerinin onu yönlendirmesine muhtac dir sürekli bir anne gibi ne yapip ne yapmiyacagini söylemelerini beklerler
(bununda cogu zaman cocuklukta anne baba tarafindan güven asilamasinin eksik oldugundan kaynaklanir)

canim hayirlisi ne diyim sen dogru karari muhakkak vermisindir
merak etdim arkadasin burcu nedir
yay burcu olabilirmi ?

endulus34
masumdeğiliz sneın burcunu sordum,bi karışıklıkmı oldu analmadım:)aslanım ben

mahsumdegiliz
endulus34
masumdeğiliz sneın burcunu sordum,bi karışıklıkmı oldu analmadım:)aslanım ben
yok karisik degil benim burcum terazi dedim

baska arkadasin burcunu sormustum guclubacismile

super87
mahsumdegiliz
:kedi:#

bazi insanlar hayati boyunca hep birilerinin onu yönlendirmesine muhtac dir sürekli bir anne gibi ne yapip ne yapmiyacagini söylemelerini beklerler
(bununda cogu zaman cocuklukta anne baba tarafindan güven asilamasinin eksik oldugundan kaynaklanir)

canim hayirlisi ne diyim sen dogru karari muhakkak vermisindir
merak etdim arkadasin burcu nedir
yay burcu olabilirmi ?
aynen öyle canım ailesiyle sürekli yıllardır kavga içinde idi..her akşm bizdeydi evde mutlu degildi..yatmaya giderdi..

burcu kova sanırım...
şubat 2 kovamı oluyor

mahsumdegiliz
super87
aynen öyle canım ailesiyle sürekli yıllardır kavga içinde idi..her akşm bizdeydi evde mutlu degildi..yatmaya giderdi..

burcu kova sanırım...
şubat 2 kovamı oluyor
evet canim kova burcu oluyor

hayret benim tanidigim kovalar kendinden emin dogru karalar alabilen buclardir
ama tabiki yasananlarin insan üzerindeki etkide önemliakannehir

super87
mahsumdegiliz
evet canim kova burcu oluyor

hayret benim tanidigim kovalar kendinden emin dogru karalar alabilen buclardir
ama tabiki yasananlarin insan üzerindeki etkide önemliakannehir
bilmemki:sm_confused:

bakalım daha ne rüyalar görücem sana aktatırırım canım a.s.a.s

super87
7-07-10, 13:07
mahsumdegiliz

ne degisir biliyonmu

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisyerimseniben

mahsumdegiliz
super87
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisyerimseniben
:içelim::nazar:
teskkürler canim
bidaki rüyallarda bulusuruzkaydirigubbakcemile3

super87
mahsumdegiliz
:içelim::nazar:
teskkürler canim
bidaki rüyallarda bulusuruzkaydirigubbakcemile3
görüşmek üzere:1hug:

nazsevda
7-07-10, 15:07
mahsumdegiliz
INSALLAH CANIM

evet su an bir boslukta gibi hissediyorum 2 ay evvel isden cikarildim simdide cakili kaldim
sanki elimden bisey gelmiyor faydali olamiyorum diye düsünüyorum
evet bebek icin cok üzülüyorum ANNE olmak ESIMEDE BABALIGI TATDIRMAK ISTIYORUM

insallah yarabbim
kısa bir süre sonra rüyanda iş ile ilgili birşey göreceksin benimle paylaşırsan sevinirim yorum yaparım istersen canım bu arada kızım bir rüya görmüş çok korkmuş yorumlarsan sevinirim bu küçük kızım 19 yaşında birde ablası var 26 yaşında rabbim sanada bu yaşlara getirecek evlatlar versin inşallah 19yaşındaki kızım görmüş kendini yukardan izliyormuş göğüsleri kıpkırmızı yara içindeymiş çok kötü görünüyormuş göğüsleri merak ettim ne anlama geliyor bu rüya senin yorumuna çok inanıyorum canım cevaplarsan sevinirim çok teşekkür ederim şimdidena.s.

mahsumdegiliz
7-07-10, 19:07
bilmiyorumkismile
nazsevda
kısa bir süre sonra rüyanda iş ile ilgili birşey göreceksin benimle paylaşırsan sevinirim yorum yaparım istersen canım bu arada kızım bir rüya görmüş çok korkmuş yorumlarsan sevinirim bu küçük kızım 19 yaşında birde ablası var 26 yaşında rabbim sanada bu yaşlara getirecek evlatlar versin inşallah 19yaşındaki kızım görmüş kendini yukardan izliyormuş göğüsleri kıpkırmızı yara içindeymiş çok kötü görünüyormuş göğüsleri merak ettim ne anlama geliyor bu rüya senin yorumuna çok inanıyorum canım cevaplarsan sevinirim çok teşekkür ederim şimdidena.s.
saglikla ilgili yorumlar;

1-canim basta saglik sorunu olabilir bir doktora görünsün

-canim ayriyetden sende bir doktora görün derim zira rüyadaki gögüs anneye olan sevgi ve sefkati gösterir yani seninle bir baglantisi olabilir o yüzden dedim

(bide güvendigi birine cok fazla herseyi anlatmasin canini yakabilir)

insallah kötüye cikmasin hayra yoralim yinede

rüyamda is ile ilgili biseyler görecen dedin nasil yani ?

acca
7-07-10, 21:07
çok korkunç bi rğüya gördüm

annem babam ben ve kardeşim burda çok bilindik çarşımız vardır orsa geziyoruz babam ve kardeşim kuyumcuya giriyolar ve o an her yer sanki kıyamet koparmışcasına bi havaya bürünüyo ve çığlıklar yükseliyo o kadar korkuyorum ki uyuduğum yerde bile hisssetim işlemiş içime nerdeyse daha sonra en fazla 25 yaşlarında bi adam arkasında bi ışık top şeklinde adam koşturuyo o ışık arkasında ve millet çarpılıyo çarpılıyo Allahım şeklinde bağrışıyolar ben korkuyorum annemide alıp kuyumcunun içine giriyorum baba baba diye sonra dışarı çıkıyoruz büyük bi ses bomba patlıyomuş gibi ondan sonra adam çarpıldııııııııııııı diye sesler geliyo ve bi anda o kıyamet havası mükemmel bi bahar havasına dönüşüyo orda uyanıyorum

o kadar çok etkilendim ki film gibiydi uyandım ve nefes nefese kaldım korktum :KK43:

mahsumdegiliz
7-07-10, 21:07
acca

ay canim ya gecmis olsunkaydirigubbakcemile3

kabus görmüsün diyelim

yinede merak ediyorsan yorumlayayim

ailecek bir sikinti bir karmasa atlatacaksiniz
ama korkulacak bisey degil gecici korkma:KK1:

bol bol dua etmelisiniz