TEST

Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

zeynebada
23-07-10, 11:07
kimse yorumlamamışki:KK43: benimkini

endulus34
23-07-10, 11:07
musyas
kimse yorumlamamışki:KK43: benimkini
çıplak biri değilde,cinsel organ görünce ölüdür,ama snın durum farklı bence..

mahsumdegiliz
23-07-10, 12:07
Ambre
Bugün rüyamda ailemden gizli tatile çıkmışım. Onlar da biliyorlar aslında tatile gittiğimi ama toplu geziyle sanıyorlar oysa ben arkadaşımla gitmişim.
Sonra bir dişçiye gidiyorum. Dişime kanal tedavisi yapsın diye. Ama doktor çok umursamaz ve o dişçi koltuğunun etrafı da dağınık ve pis. Adam bakıyor dişime ama hiçbir şey yapmıyor beni adamakıllı dinlemiyor bile. Başka bir kadın var etrafta onunla fingirdeşiyordu. Ben de en iyisi çıkayım burdan kendi doktoruma yaptırayım diyorum. Bi de ordan ayrılmadan önce elime bir ayna alıyorum ve arkadaşa beni beklemesini söylüyorum dudağıma kalem çekecekmişim. Uğraşıyorum bunun için ama aynı zamanda arkadaş bakınca yapmak istemiyorum çekiniyorum.
Sonra kendi şehrime gitmişim ve metroya binip eve gitmek için bekliyorum durakta. Yanımda bavullarım falan vardı. 2 tane metro geçti ikisi de çok dolu geldi ve binemedim.
Ardından annem ve babam geldi yanıma nasıl geçti tatilin, şuraya da gittiniz mi vs. diye sordular. Ben de evet dediğiniz yerlere gittim dedim ama yalan söylüyordum. Sonra babam gitti görmedim bir daha onu ama annem yanımdaydı. Onunla beraber metro beklemeye başladık. Tuvalete gitmemiz lazımdı ama ben metro gelir diye gitmedim annem ise daha fazla dayanamadı ve sen bekle ben gidip geleyim hemen dedi ve gitti hızla.
Tam o esnada bir metro daha geldi. Buna da binemedim çünkü başka şehirden gelen yolcular buna binemiyorlarmış, o başka bir tarifeye ait metroymuş.
Ayrıca bir dolapta küçük bir kase içinde biraz bal gördüm.
Biraz uzun oldu..Yorumu nedir acaba?
öncelikle ailene iyi görümnüp ama pekde iyi olman biri var
cekemeyen bir diyim

bide seni saklamaya calistigin birseyin varsa gün isigina cikacaktir
ayriyetden bir sikintidan son anda kurtulacaksin
ve annende bir sikintisin atacak feraha kavusacakti

bide ayna insanlari yaniltir seni yaniltan bazi olaylar yada kisiler olacak bazende insanin aynaya bakmasi kendi ic dünyasini yansizir misal ayna bakinca ve kendini cirkin görmesi icindeki bazi sikintilari var demektir ic huzursuzlugudur

bal görmen bazi calismalarin yada bir sonuca varmasidirboshayallersmile

mahsumdegiliz
endulus34
çıplak biri değilde,cinsel organ görünce ölüdür,ama snın durum farklı bence..
malesef bende öyle biliyorum

en hafifi agir bir hastadir

mahsumdegiliz
nazsevda seni rüyamda gördüm
rüyamda saclarin kumral sariya yakin dalgalidi ve beyaz tenliydin ama tuaf olan seni cüce olarak gördüm ve yüzün kücük bir kiz cocugu gibidi hayir olsun bilmiyorumkismile

endulus34
23-07-10, 13:07
mahsumdegiliz
rüyamda saclarin kumral sariya yakin dalgalidi ve beyaz tenliydin ama tuaf olan seni cüce olarak gördüm ve yüzün kücük bir kiz cocugu gibidi hayir olsun bilmiyorumkismile

canım sen işe gitmiyomusun?

bu cinsel organ meselesıyle ilgili bir tarhı ablamın cınsel organını gördüm,ertesi gün diğer ablamı aradım,dehşete düştüm,hiç öle bişey görmemiştim ablamla ilgili,diğer ablam ben ağzımı açmadan benım cinsel organını gördüğüm ablamın cinsel organını gördüğünü,ve eniştem ölcek galiba demişti..ağzımı açmadan kapamıştım..2 gün sonra eniştem öldü,

mahsumdegiliz
23-07-10, 14:07
endulus34
canım sen işe gitmiyomusun?

bu cinsel organ meselesıyle ilgili bir tarhı ablamın cınsel organını gördüm,ertesi gün diğer ablamı aradım,dehşete düştüm,hiç öle bişey görmemiştim ablamla ilgili,diğer ablam ben ağzımı açmadan benım cinsel organını gördüğüm ablamın cinsel organını gördüğünü,ve eniştem ölcek galiba demişti..ağzımı açmadan kapamıştım..2 gün sonra eniştem öldü,
canim pazartesi yine gitcem 2 hafta böyle olcak sonra bakcaklar memnun kalirlarsa tam alacaklar ise yani sua daha kritik durumlar bende yeni ögrendim :kedi:
hayirlisi artik

basiniz sagolsun
ama gecekten bendede öyle cikiyor ve tanidigim bir cok insanda öyle diyor
bende görmüstüm az zakman gecmedi akrabadan biri veveat ettdi

misal almanlar cinsel organi güc olarak tabir ediyorlar ne kadar degisik

bugun cok güzel rüya gördüm yesillik deniz cok güzel tabiat gördüm
sanki senide gördüm gibi ama hatirlamiyorum:kedi:

bu arada sen nasilsin keyfin yerindemi is yerinde durumlar iyimi?

endulus34
mahsumdegiliz
canim pazartesi yine gitcem 2 hafta böyle olcak sonra bakcaklar memnun kalirlarsa tam alacaklar ise yani sua daha kritik durumlar bende yeni ögrendim :kedi:
hayirlisi artik

basiniz sagolsun
ama gecekten bendede öyle cikiyor ve tanidigim bir cok insanda öyle diyor
bende görmüstüm az zakman gecmedi akrabadan biri veveat ettdi

misal almanlar cinsel organi güc olarak tabir ediyorlar ne kadar degisik

bugun cok güzel rüya gördüm yesillik deniz cok güzel tabiat gördüm
sanki senide gördüm gibi ama hatirlamiyorum:kedi:

bu arada sen nasilsin keyfin yerindemi is yerinde durumlar iyimi?
rüyaların hayır olsun inş..çok şükür,eski erkek arkadaşımı gördüm,gülüyor,bırı ona benım çok üzüldüğümü falan anlatıyor,oda alay ediyor..iş yerını takmıyorum,biliyorum allahın elinde herşey..izin yokmu bu yıl sana,trye geliş)

mahsumdegiliz
endulus34
rüyaların hayır olsun inş..çok şükür,eski erkek arkadaşımı gördüm,gülüyor,bırı ona benım çok üzüldüğümü falan anlatıyor,oda alay ediyor..iş yerını takmıyorum,biliyorum allahın elinde herşey..izin yokmu bu yıl sana,trye geliş)
malesef bu yil ev tasinma is güc derekn seneye kaldi
seneye gelirsem istanbula gelecem

herseyin hayirlisi canim
:kedi:

alay etmek pek iyi degil sanirim
sanki ona yalan yalnis haberler gidiyor gibime geldiboshayallersmile

endulus34
mahsumdegiliz
malesef bu yil ev tasinma is güc derekn seneye kaldi
seneye gelirsem istanbula gelecem

herseyin hayirlisi canim
:kedi:

alay etmek pek iyi degil sanirim
sanki ona yalan yalnis haberler gidiyor gibime geldiboshayallersmile
ooo desene seneye inşallah mısafrımız var :)

nazsevda
mahsumdegiliz
canım benim allah hayıra çıkarsın rüyanı evet kumralım buğday tenliyim saçlarımda dalgalı diğer özelikler yok ama ben onu şöyle yorumlasam cüce ve küçük kız çocuğuna benzemem sanırım hislerim yada bilinmeyen güç desek olurmubilmiyorumkismile

mahsumdegiliz
endulus34
ooo desene seneye inşallah mısafrımız var :)
insallah kismet
gelirsem beylik düzü ne gelecem:smiley-cool:

nazsevda
mahsumdegiliz
insallah kismet
gelirsem beylik düzü ne gelecem:smiley-cool:
canım beylikdüzüne gelirsen kısmet olursa seninle görüşürüz benim bütün ailem orda oturuyor sevindim bunu duyduğuma rüyan çok hayırlı deniz yeşillik tabiat harika işin için kafana takma iyi haber var yeni evini tabiat diye yordum yeni ev yeni mutluluklar yeşil murat demektir yeni evde muradın olacak inşallah bitanem:KK46:

mahsumdegiliz
nazsevda
canım beylikdüzüne gelirsen kısmet olursa seninle görüşürüz benim bütün ailem orda oturuyor sevindim bunu duyduğuma rüyan çok hayırlı deniz yeşillik tabiat harika işin için kafana takma iyi haber var yeni evini tabiat diye yordum yeni ev yeni mutluluklar yeşil murat demektir yeni evde muradın olacak inşallah bitanem:KK46:
abla agizindan yine bal damliyor masallah
insallah
evet yeni tasinacagim ev yesiliklerle kapli cok güzel sakin bir yer

kaynanamgil ve görmümcem orda belki tanisik bile cikariz bakarsiz kaydirigubbakcemile3

ama gelirsem seni ve endulusu görmeden gitmem
olumunekankayizsmile

endulus34
nazsevda hoşgeldin,akaşmleyın geliyosun hep,gündüz görüşemıyoruz,evdeki bilgisayrda yavaş,

ikinizide birşey dorucam,benım ablam var,5 yıldır benlen konuşmuyor,2 çocuğu var,göstermıyor,çocukları elimde büyüdü,çocuğum gibi,

ama yıllardır hep aynı şekilde görüyorum,birkez farklı görmedik,hep gidiyorum,yalvarıyorum,ağlıyorum,parçalıyorum acımdan,göster çocukları diyorum,oda sert zor bela öpmeme izin veriyor,ama ben hep ağlıyorum

gülücem bana gösterıcek diye yorumluyorum ama 5 yılı geçti..ilginç olan bu ruyaların hepsi su var yağmur var ve ben hep aynı haldeyım..

endulus34
mahsumdegiliz
abla agizindan yine bal damliyor masallah
insallah
evet yeni tasinacagim ev yesiliklerle kapli cok güzel sakin bir yer

kaynanamgil ve görmümcem orda belki tanisik bile cikariz bakarsiz kaydirigubbakcemile3

ama gelirsem seni ve endulusu görmeden gitmem
olumunekankayizsmile
ah bide bebek gelirmiş,sende gelemezmışın,yada bakarsın ikinizde mısafrımız olursunuz:))

mahsumdegiliz
endulus34
ah bide bebek gelirmiş,sende gelemezmışın,yada bakarsın ikinizde mısafrımız olursunuz:))
ay bebek oolsun da ben yine gelmiyim kaydirigubbakcemile3:KK46::teytey:

Ambre
23-07-10, 20:07
Rüyamda yengem bana bir poşet dolusu kıyafet getirmişti. İçlerinden istediğini al diyordu. Hepsini çok beğendim ve aldım. Sonra odama gittim. O gittiğim oda gerçekteki odamdan farklıydı. Biraz dar bir odaydı. Neysee..
Sonra odadaki giysi dolabına yaklaşıyorum ve üstünde ince kot kumaşından açık mavi ve kenarları beyaz oymalı dantel modelinde kumaşlarla kaplanmış bir elbise buluyorum. Sözde bu elbise eskiden benimmiş zaten ama uzun süredir elimde yokmuş.Bu yüzden elime alıp bakınca çook seviniyorum yeniden buldum diye. Nerden çıktı bu güzel kıyafetler diye şaşırıyorum.
Bunun anlamı nedir?

Ayrıca canım inşallah bebeğin olur. Sen bu güzel kalbinle dilersen olacaktır eminim ki.

mahsumdegiliz
23-07-10, 23:07
Ambre
Rüyamda yengem bana bir poşet dolusu kıyafet getirmişti. İçlerinden istediğini al diyordu. Hepsini çok beğendim ve aldım. Sonra odama gittim. O gittiğim oda gerçekteki odamdan farklıydı. Biraz dar bir odaydı. Neysee..
Sonra odadaki giysi dolabına yaklaşıyorum ve üstünde ince kot kumaşından açık mavi ve kenarları beyaz oymalı dantel modelinde kumaşlarla kaplanmış bir elbise buluyorum. Sözde bu elbise eskiden benimmiş zaten ama uzun süredir elimde yokmuş.Bu yüzden elime alıp bakınca çook seviniyorum yeniden buldum diye. Nerden çıktı bu güzel kıyafetler diye şaşırıyorum.
Bunun anlamı nedir?

Ayrıca canım inşallah bebeğin olur. Sen bu güzel kalbinle dilersen olacaktır eminim ki.
tesekkür ederim canim

rüyan bir kac anlam tasiyabilir
biri seninle bi sirini bir özelini paylasacak
bu sir seni biraz huzursuz edecek

genelde esya kiyafet sikintiya cikar senin o kiyafetleri beyenmen biri yada bazi olaylar gözünü boyuyacaktir

bazen kiyafet insanin kendini yenilemek isteyi dir
uzun zaman arayip buldugun kiyafet cok sevdigin birinin tekrar karsina cikmasi olabilir

yani genel bir yorumda senin deger verdigin gecmisindeki biri karsina cikacak ondan bir takim seyler duyacaksin biraz sikinti bir huzursuzluk olacak karsina cikan kisi biraz aklini karistiracak anlami olabilir

yani bu liste dahada uzar cnkü kisiye göre degisir yorumuguclubacismile

nazsevda
24-07-10, 09:07
endulus34
nazsevda hoşgeldin,akaşmleyın geliyosun hep,gündüz görüşemıyoruz,evdeki bilgisayrda yavaş,

ikinizide birşey dorucam,benım ablam var,5 yıldır benlen konuşmuyor,2 çocuğu var,göstermıyor,çocukları elimde büyüdü,çocuğum gibi,

ama yıllardır hep aynı şekilde görüyorum,birkez farklı görmedik,hep gidiyorum,yalvarıyorum,ağlıyorum,parçalıyorum acımdan,göster çocukları diyorum,oda sert zor bela öpmeme izin veriyor,ama ben hep ağlıyorum

gülücem bana gösterıcek diye yorumluyorum ama 5 yılı geçti..ilginç olan bu ruyaların hepsi su var yağmur var ve ben hep aynı haldeyım..
canım ben pek giremiyorum ev hali işler bitmiyor gelen gidende bol maşallah:kahve:
neyseki misafiri severim rüyana gelince sanırım çok kırılmış ablan iki tarafta haklı kendi tarafından bence yağmur özlemini gösteriyor su eğer barışırsanız iki tarafında rahatlayacağını berekete kavuşacağını gösteriyor ablanında bir sıkıntısı var aslında sen tekrar dene barışmak için birilerini koysan araya olmuyormu canım çocukları öpmende onlarında seni çok özlediğini gösteriyor ama bak hissediyorum yakında barışacaksınız içime doğuyor ablan hastamı sanki bir sıkıntısı var gibi geldi bana canım

zuzum24
24-07-10, 09:07
selam

rüyamda esim pilav yiyor ve icinden benim 1 tel sacim cikiyor,diyorki biraz dikkat et su sacina

:kedi: kaydirigubbakcemile3

Nimett07
24-07-10, 10:07
ayy bu konu güzelmiş..ben hep eşime anlatıyorum rüyalarımı beni geçiştiriyor..burda rahat rahat anlatabilirm sanırım :)

Hemen dün gece gördüğüm rüyadan başlayayım..

İlkokuldan beri görmediğim bi arkadaşım bana aşık oluyor..VE bunu bizim taa eskiden oturduğumuz marketçiye söyletiyor..ama hiçbiri benim evli olduğumu bilmiyor ve ben söyleyince çocuk kahroluyor..aslında ben marketçiye söylüyorum evli olduğumu ama çocuğun tepkisini görüyorum nedense..:)) herneyse sonra yine o eskiden oturduğumuz ve çok sevdiğim yerdeyiz..her sene orda festivaller olur ve yine festival var..bu ilanı aşk olayından sonra ben annemlerin yanına gidiyorum annem ve babam sergilerden bebek kıyafetleri bakıyorlar..sonra o ilkokul arkadaşım yanımıza geliyor ve bizimle birlikte gezmeye başlıyor..ben anneme eşimi soruyorum nerde diye o da şu ilerde bizi bekliyor diyor ve hep beraber oraya gidiyoruz..onun olduğu yerde hani parklarda olurya tahterevalli ler onlardan var ama çok büyük..aşırı büyük..biz eşimle biniyoruz ve ilkokul arkadaşım olan çocuk ta yine benim taaaa neredeyse bebeklik 5-6 yaşlarında arkadaşım olan bi kzın çocuğu olmuş oluyor onunla biniyor..neyse ben yukarda kalıyorum eşim beni kaldırıyor o kız çocuğuda yukarda ama ben yüksekten çok korkarım sımsıkı sarılıyorum alete ve kızla çarpışmak üzereyken nasıl oluyorsa iniyoruz..

Ayy yoruldum biraz mola :))

Devam ediyorum..İşte sonra ben , eşim , bu bana aşık çocuk bi otel odasına geçiyoruz..ama personel odası..işte orda giyiniyoruz falan..neyse biz eşimle odadayken bi çığlık geliyor dışarıdan..bu aşık çocuğun üzerine bornoz var ve önünü açıp otelin mutfağındakilere gösteriyo..sonra biz çıkıyoruz annemde koşturarak biyerlerden geliyo..işte hatırladığım bu kadar gerisi bulanık :)) haa bide ben araba kullanıyorum o hangi ara olduysa..bi de bu aralar normalde araba kullanmayı öğreniyorum ondan galiba kaydirigubbakcemile3

Nimett07
zuzum24
selam

rüyamda esim pilav yiyor ve icinden benim 1 tel sacim cikiyor,diyorki biraz dikkat et su sacina

Ne kadar gerçekçi bi rüya sırnaşık şey

tourmaline
dün gece rüyamda kuzenimle beraber bir ödevimiz varmış , ödev de fenerbahçeyle ilgili 3 soru guclubacismile cevapları da hani matematikte venn şeması vardır ya 2'li bir şekilde kesiştirecekmişiz küme yaparak bilmiyorumkismile biz naparız ne ederiz nasıl cevapları buluruz diye yanarken kuzenimin babası fenerin taa en tepesindeki adamın adını kağıda yazıp veriyor elimize güya torpil yaptırmış biz adama gidip sorularımızı sorucakmışız..
onu araştırmak için fener-galatasaray maçının olduğu gün , stadtaki odasına gidiyoruz..en üst kata asansörle çıkıyoruz çekinerek ve adamı uzaktan görüyoruz tam da odasından çıkıyor sonra bizi görüyor yolda sorularımızı soruyoruz ama bizi azarlıyor bağırıyor cevaplamak istemiyor bu arada adamın sakat olduğunu farkediyoruz..bu adam da hayatımda gördüğüm birisi değil..

bu rüyamı da yorumlayabilir misiniz ?
bir adağım olduğundan bahsetmiştim sizce onunla bir alakası var mı ?
bu arada ben çok rüya gören bir insan değilim, bu adağımdan sonra her gece rüya görmeye başladım..

megryann
Ben ne yazıkki kötü rüyalar gördüm.Halbuki dua okuyarak uyuduğumu hatırlıyorum.Neyse hayır olsun inş.

1- Büyük ağabeyimi gördüm.Boş bir mezarın içinde ayakta duruyor ve sadece başı gözüküyordu.Başındada 2 jandarma vardı ikide küçük çocuk gibi bir şey vardı.Köşe başı mezardı ve abim orayı satın almaya çalışıyordu orası başkasının yeriydi ve satan kişi birden fiyat yükseltiyordu.

2- En yakın arkadaşım arabada direksiyonun başında yanımda kızım var beraber bir yere gidiyoruz bana kestirme diye bir yola giriyor.'Burası çok dar yol girme diyorum' ama beni dinlemiyor yol upuzun ve gittikçe daralıyor iki yanı uçurum çoook yüksek yerdeyiz korkuyorum ama arkadaşım beni dinlemiyor en sonunda düşüyoruz arabayla.Kızımla ben çok ilginç bir şehre düşüyoruz 'bilecik' miş adı :) orda bir sürü esnaf var ama kötü niyetliler sanki.1 kadın bir baba birde oğulun olduğu yere giriyoruz ama niyetlerinden hoşlanmıyorum ve çıkıyorum.Ablamla karşılaşıyoruz orda.Güya o da arabadaymış ama ben onu hiç görmedim.'Eniştemi aradım bizi almaya geliyor' diye iyice rahatlıyorum.Sonra şu an 4,5 aylık olan kızım birden dile geliyor ve 'baba baba beybaba ' diyor.Eşimi arıyorum iyi olduğunu öğrenip rahatlıyorum.

3-Eşimle bir mağazadayız eşim alışveriş yapıyor iki takım elbise ikide mavi beyaz çizgili gömlek alıyor çok güzel ama bayağı pahalılar.Banada bir takım elbise alınıyor fakat benimki ucuz hatta (39.90) benimki 40 lira onun ki daha pahalı deyip banada başka şeyler bakalım diyorum bana siyah üzerine beyaz puanlı gömlek gösteriyor bayan görevli beğenmiyorum yeşil gömleğe gözüm takılıyor.Birde üst kıyafet değil pantolon istiyorum... Bu arada eşim alışveriş yaparken mutluydu maddi olarak kaygısız gibiydi.

endulus34
24-07-10, 12:07
ardaşalr rüyalarını yazanlar,lütfen önce ruyanın yol gösterici olup olmadığını eleyın kafanızda,dikkat edın,bilinçaltımı,o gün yaşadığınız izlediğiniz birşeyle bağlımı,yanı her ryayı bu şekilde yazıp yorumlatmak zamn kaybı,önce siz tartın,ve birde bazı keskin materyallar var,onalrı yazın,yanı silah,bıçak falan gibi,başka türlü çıkılmaz bu işin içinden,boşuna ümit yapar yada üzülürsünüz,yorumlayna arkadaşlarında hakkına girmiş oluruz..

örneğin uzun bir rüya gördüm bu gece ama keskın bana işaret veren üzüm ve şeftali oldu..nedir yorumlayalım,bazı yazanalrınki biliçaltında birşeyelrın yüzeye çıkışı,

zuzum24
24-07-10, 12:07
Nimett07
Ne kadar gerçekçi bi rüya sırnaşık şey
evet dimi kaydirigubbakcemile3 en sakindigim sey rüyama giriyor.

megryann
24-07-10, 18:07
endulus34
ardaşalr rüyalarını yazanlar,lütfen önce ruyanın yol gösterici olup olmadığını eleyın kafanızda,dikkat edın,bilinçaltımı,o gün yaşadığınız izlediğiniz birşeyle bağlımı,yanı her ryayı bu şekilde yazıp yorumlatmak zamn kaybı,önce siz tartın,ve birde bazı keskin materyallar var,onalrı yazın,yanı silah,bıçak falan gibi,başka türlü çıkılmaz bu işin içinden,boşuna ümit yapar yada üzülürsünüz,yorumlayna arkadaşlarında hakkına girmiş oluruz..

örneğin uzun bir rüya gördüm bu gece ama keskın bana işaret veren üzüm ve şeftali oldu..nedir yorumlayalım,bazı yazanalrınki biliçaltında birşeyelrın yüzeye çıkışı,
Ona bende dikkat ediyorum.Fakat isterdimki bugün gördüğüm rüyalar etkilenmeyle ilgili olsun.Aklımda yeğenim vardı canım ona sıkkındı ama ben çok alakasız olarak abimi ve arkadaşımı gördüm.

melisdeniz
megimmmmmmm

melisdeniz
megryann
Ben ne yazıkki kötü rüyalar gördüm.Halbuki dua okuyarak uyuduğumu hatırlıyorum.Neyse hayır olsun inş.

1- Büyük ağabeyimi gördüm.Boş bir mezarın içinde ayakta duruyor ve sadece başı gözüküyordu.Başındada 2 jandarma vardı ikide küçük çocuk gibi bir şey vardı.Köşe başı mezardı ve abim orayı satın almaya çalışıyordu orası başkasının yeriydi ve satan kişi birden fiyat yükseltiyordu.

2- En yakın arkadaşım arabada direksiyonun başında yanımda kızım var beraber bir yere gidiyoruz bana kestirme diye bir yola giriyor.'Burası çok dar yol girme diyorum' ama beni dinlemiyor yol upuzun ve gittikçe daralıyor iki yanı uçurum çoook yüksek yerdeyiz korkuyorum ama arkadaşım beni dinlemiyor en sonunda düşüyoruz arabayla.Kızımla ben çok ilginç bir şehre düşüyoruz 'bilecik' miş adı :) orda bir sürü esnaf var ama kötü niyetliler sanki.1 kadın bir baba birde oğulun olduğu yere giriyoruz ama niyetlerinden hoşlanmıyorum ve çıkıyorum.Ablamla karşılaşıyoruz orda.Güya o da arabadaymış ama ben onu hiç görmedim.'Eniştemi aradım bizi almaya geliyor' diye iyice rahatlıyorum.Sonra şu an 4,5 aylık olan kızım birden dile geliyor ve 'baba baba beybaba ' diyor.Eşimi arıyorum iyi olduğunu öğrenip rahatlıyorum.

3-Eşimle bir mağazadayız eşim alışveriş yapıyor iki takım elbise ikide mavi beyaz çizgili gömlek alıyor çok güzel ama bayağı pahalılar.Banada bir takım elbise alınıyor fakat benimki ucuz hatta (39.90) benimki 40 lira onun ki daha pahalı deyip banada başka şeyler bakalım diyorum bana siyah üzerine beyaz puanlı gömlek gösteriyor bayan görevli beğenmiyorum yeşil gömleğe gözüm takılıyor.Birde üst kıyafet değil pantolon istiyorum... Bu arada eşim alışveriş yaparken mutluydu maddi olarak kaygısız gibiydi.
bu nasıl bi rüyaa karışık megim..buğün ondnamı durgundun birazz:nazar:

megryann
melisdeniz
bu nasıl bi rüyaa karışık megim..buğün ondnamı durgundun birazz:nazar:
Evet canım biraz onada canım sıkkındı.Zaten abim rahatsızdı biliyorsun emelde şehir dışında dönmedi henüz huysuzlandım rüyada onları görünce anlayacağın.Birde bir kaç gündür çok halsizim tek sen söylemiyorsun bunu inan.Her gören hasta olduğumu düşünüyor.Yorgunluktan dikkatim dağınık durgunum.Ablamada canım sıkkın zamanımız yoktu bugün anlatamadım sana.Oğlu döndü eve ama iyi mi oldu kötümü bilemiyoruz.O adamda her gün geliyormuş eve.Canım sıkkın bu durumlara.

mahsumdegiliz
24-07-10, 21:07
nazsevda
canım benim allah hayıra çıkarsın rüyanı evet kumralım buğday tenliyim saçlarımda dalgalı diğer özelikler yok ama ben onu şöyle yorumlasam cüce ve küçük kız çocuğuna benzemem sanırım hislerim yada bilinmeyen güç desek olurmubilmiyorumkismile
aynen hayret ya bu kadar okur ayni seyi bende düsündüm
bence kesinlikle bunu gösteriyor rüyamohaoldumsmile

mahsumdegiliz
zuzum24
selam

sanirsam esin senin bazi hareketlerini ona karsi olan tutumun diyim benyenmiyor yani nasil diyim bu bazen esin senden istedigi ilgiyi alamiyor olabilir

mahsumdegiliz
Nimett07
ayy bu konu güzelmiş..ben hep eşime anlatıyorum rüyalarımı beni geçiştiriyor..burda rahat rahat anlatabilirm sanırım :)

Hemen dün gece gördüğüm rüyadan başlayayım..

İlkokuldan beri görmediğim bi arkadaşım bana aşık oluyor..VE bunu bizim taa eskiden oturduğumuz marketçiye söyletiyor..ama hiçbiri benim evli olduğumu bilmiyor ve ben söyleyince çocuk kahroluyor..aslında ben marketçiye söylüyorum evli olduğumu ama çocuğun tepkisini görüyorum nedense..:)) herneyse sonra yine o eskiden oturduğumuz ve çok sevdiğim yerdeyiz..her sene orda festivaller olur ve yine festival var..bu ilanı aşk olayından sonra ben annemlerin yanına gidiyorum annem ve babam sergilerden bebek kıyafetleri bakıyorlar..sonra o ilkokul arkadaşım yanımıza geliyor ve bizimle birlikte gezmeye başlıyor..ben anneme eşimi soruyorum nerde diye o da şu ilerde bizi bekliyor diyor ve hep beraber oraya gidiyoruz..onun olduğu yerde hani parklarda olurya tahterevalli ler onlardan var ama çok büyük..aşırı büyük..biz eşimle biniyoruz ve ilkokul arkadaşım olan çocuk ta yine benim taaaa neredeyse bebeklik 5-6 yaşlarında arkadaşım olan bi kzın çocuğu olmuş oluyor onunla biniyor..neyse ben yukarda kalıyorum eşim beni kaldırıyor o kız çocuğuda yukarda ama ben yüksekten çok korkarım sımsıkı sarılıyorum alete ve kızla çarpışmak üzereyken nasıl oluyorsa iniyoruz..

Ayy yoruldum biraz mola :))

Devam ediyorum..İşte sonra ben , eşim , bu bana aşık çocuk bi otel odasına geçiyoruz..ama personel odası..işte orda giyiniyoruz falan..neyse biz eşimle odadayken bi çığlık geliyor dışarıdan..bu aşık çocuğun üzerine bornoz var ve önünü açıp otelin mutfağındakilere gösteriyo..sonra biz çıkıyoruz annemde koşturarak biyerlerden geliyo..işte hatırladığım bu kadar gerisi bulanık :)) haa bide ben araba kullanıyorum o hangi ara olduysa..bi de bu aralar normalde araba kullanmayı öğreniyorum ondan galiba kaydirigubbakcemile3
bir kalabaliga gireceksin yada öyle bir ortam olacak aile ici bir kargasa yasanabilir
bir haber alacaksiniz ama pek hod bir haber degil sanirsam
ama sen bu duruma el koyacaksin yani senin sayende ortalik yatisacak

bu kargasa baska birini evliligindeki karisiklik olabilir sizinde kulaginiza gelebilir
biraz karisik bir rüya
canim yorgunum bu kadar cikartim rüyandan
hayir olsun diyelimguclubacismile

mahsumdegiliz
24-07-10, 22:07
tourmaline
dün gece rüyamda kuzenimle beraber bir ödevimiz varmış , ödev de fenerbahçeyle ilgili 3 soru guclubacismile cevapları da hani matematikte venn şeması vardır ya 2'li bir şekilde kesiştirecekmişiz küme yaparak bilmiyorumkismile biz naparız ne ederiz nasıl cevapları buluruz diye yanarken kuzenimin babası fenerin taa en tepesindeki adamın adını kağıda yazıp veriyor elimize güya torpil yaptırmış biz adama gidip sorularımızı sorucakmışız..
onu araştırmak için fener-galatasaray maçının olduğu gün , stadtaki odasına gidiyoruz..en üst kata asansörle çıkıyoruz çekinerek ve adamı uzaktan görüyoruz tam da odasından çıkıyor sonra bizi görüyor yolda sorularımızı soruyoruz ama bizi azarlıyor bağırıyor cevaplamak istemiyor bu arada adamın sakat olduğunu farkediyoruz..bu adam da hayatımda gördüğüm birisi değil..

bu rüyamı da yorumlayabilir misiniz ?
bir adağım olduğundan bahsetmiştim sizce onunla bir alakası var mı ?
bu arada ben çok rüya gören bir insan değilim, bu adağımdan sonra her gece rüya görmeye başladım..
canim eger adagini yerine geitrmediysen biran evvel biseyler yap derim
senin ögrenecegin bir takim seyler olacak aslinda senin suanda ihtiyacain olan birseyin olmasi icin biraz zamana ihtiyac var tabi bu rüya adaginla ilgili olabilir yani söyle diyim aslinda seni bekleyen süprizler ve basari var ama bir vakit sonra rüyan cok kötü degil asonsörü cikmak iyidir bir isin üstesinden gelmekdir ama bir takim sikintilari atlatdikdan sonra
hayir olsun canim

tourmaline
mahsumdegiliz
canim eger adagini yerine geitrmediysen biran evvel biseyler yap derim
senin ögrenecegin bir takim seyler olacak aslinda senin suanda ihtiyacain olan birseyin olmasi icin biraz zamana ihtiyac var tabi bu rüya adaginla ilgili olabilir yani söyle diyim aslinda seni bekleyen süprizler ve basari var ama bir vakit sonra rüyan cok kötü degil asonsörü cikmak iyidir bir isin üstesinden gelmekdir ama bir takim sikintilari atlatdikdan sonra
hayir olsun canim
saol canım yerine getirdim ..

mahsumdegiliz
megryann

abigin sikntida bir yükü var belki bu borcdur yada onu rahatsiz eden baska siknitilari
abini mezarda görmen aslinda siknit dersin bazen hapislik yada daha kötüsü Allah korusun ama yaninda jandarma varmis bide cocuklar yani jandarma kücdür kuvvetdir yani abin zor birseyden kurtulacak Allah tarafindan korulacak insallah cocuklarda koruyucu melek olabilir ve ayriyetden abinin eskiden belki unutdugu birine cok büyük iyligi dakunmus bu yüzden dua almisdir ve bu duallar onu cok zor bir olaydan kurtaracaktir insallah

2-bu rüya pek iyi degil dar uzun sokak sikintiya düsmek hemde bile bile birseylerin üstüne gitmektir zor bir zaman para sikintisida olabilir ayriyetden dikkat et seni bir kisi zora koyabilir

sen bir deyyisim yasiyacaksin ya bu rüyan seninde düsündügün gibi pek iyi degil daha fazla kötü seyler yazmak istemiyorum Allah hayirlara cevirsin

3 -kiyafet bir yenilik olabildigi kadar sikintida verebilir ama sanki kari koca zor bir dönemden gectikten sonra feraha kavusacaksiniz ama senin yazdigin rakamlari topladim 7 cikti simdi muerolojiye göre topladim bu 7 vakit olabilidigi kadar sanki icime dua etmeniz gerektigini söyliyor

Allah hayira cevirsin rüyani
a.s.

mahsumdegiliz
tourmaline
saol canım yerine getirdim ..
Allah kabul etsin canim

zuzum24
25-07-10, 06:07
günaydin

rüyamda dün bir marketin önünden kizimla cikiyoruz karsidan karsiya geciyoruz ama ara sokak vardi ,baska tarafdan dolaniyoruz bu kez ,bi insaat yerine geliyoruz bir yüksek daire yapiliyor ama daha tam baslanmamis sadece iki tane ana duvar ve ortada insaat malzemeler orda duvara bir merdiven dayanmis ,kizim ordan yukari cikiyor ,kiziyorum in asagi diye,bir tane genc insaat iscisi vardi ondan biraz tedirgin oldugum icin kizima kiziyorum in asagi diye,kizim bir kendisi oluyor bir 5-6 yasinda bir erkek cocugun vücudunda oluyor

hayir olur insallah

gulmetre
25-07-10, 08:07
Selam kızlar bugun rüyamda ;
bebek bakıcılığı yapıyordum.. iki tane çok tatlı bebeğe bakıyordum.. (biri kız Biri Erkekti ) çocuklarını baktğım aile oldukça zenginlerdi ve benden çok memnundular hiç bi yanlışım yokmuş.. taaki bebeğin babasının benım erkek arkadaşımın arkadasıyla aynı yerde çalısaya kadr ben erkek arkadasımdan gizlemişim çalıstığımı ve arkadası öğreniyormuş öyle endişeleniyorum.. Daha sonra aile bana senden çok memnunuz göndermeyiz seni diyorlar. Bebeğin annesi oldukça bakımlı ve güzel bi bayndı. daha sonra oluşan bulaşıkları yıkıyormusum ben ve orda yıkarken karsı apartmandan annem görüyor ve bayanla tartışmaya başlıyordu ben arada kalıyordum ve işi kaybetmek istemiyordum daha sonra benim işme son vermek isteklerini söylüyorlardı.. bende çocuklarla ve iş verenlerimle vedalaşıp ağlayarak gidiyordum..
a.s.

Ambre
25-07-10, 11:07
Annem görmüş beni rüyasında. Biraz ilginç bir rüya.
Sıcak su olan bir havuza girmişim.
Bir de 4-5 yaşlarında bir çocuk daha varmış, o da sıcak havuza girmiş ama ikimiz de ayrı ayrı havuzlara girmişiz. Annem de demiş ki bu çocuklar ya yanarsa.. Ama gelip bakmış ve bize hiçbir şey olmamış.
Sonra da bir asansör varmış ona binmek istemişim. Ama asansörün kapısı yokmuş. Neyse binmişim içine yukarı çıkmak istemişim düğmeye basmışım fakat hareket etmemiş. O sırada annemin elinde bir kağıt parçası ya da kitap gibi bir şey varmış bilemiyorum tam nasıl olduğunu; onun üstünde 8 sayısı varmış, 8 sayısı yazılıymış ve annem ona dokununca asansör hareket etmiş ve yukarı çıkmış.

Bunlar ne demek? bilmiyorumkismile

mahsumdegiliz
25-07-10, 12:07
zuzum24
günaydin

rüyamda dün bir marketin önünden kizimla cikiyoruz karsidan karsiya geciyoruz ama ara sokak vardi ,baska tarafdan dolaniyoruz bu kez ,bi insaat yerine geliyoruz bir yüksek daire yapiliyor ama daha tam baslanmamis sadece iki tane ana duvar ve ortada insaat malzemeler orda duvara bir merdiven dayanmis ,kizim ordan yukari cikiyor ,kiziyorum in asagi diye,bir tane genc insaat iscisi vardi ondan biraz tedirgin oldugum icin kizima kiziyorum in asagi diye,kizim bir kendisi oluyor bir 5-6 yasinda bir erkek cocugun vücudunda oluyor

hayir olur insallah
bir muradin olamsi icin biraz zaman var bu senin ev alma olayinla ilgi olabilir
:tomato:

mahsumdegiliz
gulmetre
Selam kızlar bugun rüyamda ;
bebek bakıcılığı yapıyordum.. iki tane çok tatlı bebeğe bakıyordum.. (biri kız Biri Erkekti ) çocuklarını baktğım aile oldukça zenginlerdi ve benden çok memnundular hiç bi yanlışım yokmuş.. taaki bebeğin babasının benım erkek arkadaşımın arkadasıyla aynı yerde çalısaya kadr ben erkek arkadasımdan gizlemişim çalıstığımı ve arkadası öğreniyormuş öyle endişeleniyorum.. Daha sonra aile bana senden çok memnunuz göndermeyiz seni diyorlar. Bebeğin annesi oldukça bakımlı ve güzel bi bayndı. daha sonra oluşan bulaşıkları yıkıyormusum ben ve orda yıkarken karsı apartmandan annem görüyor ve bayanla tartışmaya başlıyordu ben arada kalıyordum ve işi kaybetmek istemiyordum daha sonra benim işme son vermek isteklerini söylüyorlardı.. bende çocuklarla ve iş verenlerimle vedalaşıp ağlayarak gidiyordum..
a.s.
calismiyorsan biri tarafinda yardim görüp ise alinabilirsin
gizledigin bir durum ortaya cikabilir bir ihtimal
calisiyorsanda bir is degisikli icin düsüneceksin yada is ortaminda bir yenilik olabilir

ama sonuc itibariyle dilegin gerceklesecek akannehir

zuzum24
mahsumdegiliz
bir muradin olamsi icin biraz zaman var bu senin ev alma olayinla ilgi olabilir
:tomato:
sagol canim yorumun icin evet canim ev bakiniyoruz hala kendimize uygun bisey bulamadik

mahsumdegiliz
Ambre
Annem görmüş beni rüyasında. Biraz ilginç bir rüya.
Sıcak su olan bir havuza girmişim.
Bir de 4-5 yaşlarında bir çocuk daha varmış, o da sıcak havuza girmiş ama ikimiz de ayrı ayrı havuzlara girmişiz. Annem de demiş ki bu çocuklar ya yanarsa.. Ama gelip bakmış ve bize hiçbir şey olmamış.
Sonra da bir asansör varmış ona binmek istemişim. Ama asansörün kapısı yokmuş. Neyse binmişim içine yukarı çıkmak istemişim düğmeye basmışım fakat hareket etmemiş. O sırada annemin elinde bir kağıt parçası ya da kitap gibi bir şey varmış bilemiyorum tam nasıl olduğunu; onun üstünde 8 sayısı varmış, 8 sayısı yazılıymış ve annem ona dokununca asansör hareket etmiş ve yukarı çıkmış.

Bunlar ne demek? bilmiyorumkismile
rüyadaki rakamlara diket etmek lazim kötü anlamda demiyorum
bir ayin 8 sinde veya 8 sinci ayda yada 8 vakte kadar diyim suankadi islerinin duraksikli yada bekledigin basarinin sonucunu o vakitde alabilirsin

cocuk icnde misal evli bir insan bu rüyayi görmüs olsa ona derdim ki hamilelik olmasi ve o sürecte biraz risk tasidigini veya cocuk aldirma gbii bir endise olabiliecegini boshayallersmile

RoSeSpRiNq
bnmde sevqılım askerde tunceli de ruyamda qordum normal asker formasının içinde bna bakodu qözlerinden yaş akıodu ağlıodu :KK43: bi tuhaf oldum..

mahsumdegiliz
RoSeSpRiNq
bnmde sevqılım askerde tunceli de ruyamda qordum normal asker formasının içinde bna bakodu qözlerinden yaş akıodu ağlıodu :KK43: bi tuhaf oldum..
hayir olsun sana olan özlemi sana yansimis:asigim:

balea
25-07-10, 14:07
merhabalar ben de dün söyle bi rüya gördüm:

dügünüm icin hazrlaniyormusum. bembeyaz parlak cok güzel bir gelinlik giymissim. tüyleri cok kabarikti ama güzeldi:) arkadasim üzerimi düzetliyormus. bence cok güzel oldu diyormus. benim ise hosuma gitmeyen bi tarafi varmis: üzeri askisiz ve kolsuzmus. cok mu acik aceba diye düsünüyormussum. sonra uyandim...
sunu da belirtmek isterim ki bu ara istemeye gelmek istiyor sevdigim insan ve ben aileme bu konuyu da gecen hafta actim...aceba bunun la mi ilgili...yada üniverstenin son sinawi var onunla mi yada hicbiriylemi:KK70: ondna cok merak ettim tabirini...

mahsumdegiliz
25-07-10, 14:07
balea
merhabalar ben de dün söyle bi rüya gördüm:

dügünüm icin hazrlaniyormusum. bembeyaz parlak cok güzel bir gelinlik giymissim. tüyleri cok kabarikti ama güzeldi:) arkadasim üzerimi düzetliyormus. bence cok güzel oldu diyormus. benim ise hosuma gitmeyen bi tarafi varmis: üzeri askisiz ve kolsuzmus. cok mu acik aceba diye düsünüyormussum. sonra uyandim...
sunu da belirtmek isterim ki bu ara istemeye gelmek istiyor sevdigim insan ve ben aileme bu konuyu da gecen hafta actim...aceba bunun la mi ilgili...yada üniverstenin son sinawi var onunla mi yada hicbiriylemi:KK70: ondna cok merak ettim tabirini...
gelinligin güzel ve temiz olmasi iyi hayirli
onu pek beyenmemen senin icindeki endisen olabilir isteme olayindan dolayi bilic alti

ünüversiteye yorumlarsak insallah basaracaksin

endulus34
25-07-10, 16:07
ama yaa üzüm ve şeftalimı kimse yorumlamadı,çok güzel tepsıdeydı elime aldım