Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

mahsumdegiliz
21-06-10, 16:06
Tryamour
Kusura bakma.kaydirigubbakcemile3 Bi ara beyyine diye biri vardı da rüya yorumu yapan. O kadar iyiydi ki hala onun gibi birini bekliyorum karşımda. Etkisinden kurtulamadım.
kaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni
canim ben senin yerinde olsaydim beni tatmin etmeyen rüyayorumu yapan kisiye tekrar tekrar rüyalarimi anlatip bosuna hayalkirikligi yasamazdim ..::nazar:

VivaLaJuicy
21-06-10, 16:06
Ben de buna karar verdim zaten canım.sempatiksalakcinni

you_know
21-06-10, 17:06
mahsumdegiliz
kaplumbagi genelde evlilik diye yorumlanir halkdilinde

duygusal ve hassas bir dönemden gececeksin

ama ben sana sunu söyleyeyim
aklin ve inancin sayesinde ve kendi cabanla zor bir isin üstesinden geleceksin :KK1:
çok tesekkür ederim cnm benim aslında rüyalara fazla takılmam ama böyle belirli nesneler görunce mrak ediyorm

mahsumdegiliz
21-06-10, 18:06
you_know
çok tesekkür ederim cnm benim aslında rüyalara fazla takılmam ama böyle belirli nesneler görunce mrak ediyorm
rica ederim canim herzaman rüyani yazabilirsin elimden geldigi kadariyla yorumlamaya calisirimopuyorumnanaktan

rüyallar yol göstericidir benim rüyallar misal tam bir roman ama cikiyor artik sikici olmaya basladi inanirmisin herseyi önceden görüyorum
kendimi biraktim baskalarin sorunlariyla ilgili rüyallarida görüyorum ooofff:uhm:

you_know
bende görüyordum canım hatta ortaokulda türkce sınav sorularını görmüştüm hç unutmam okumak baslıklı bir parca vardı onunla ilgili sorular sabah kagıtta aynı soruları görunce elim fln titremişti hocada kopya cekiyorum sanmıstıkaydirigubbakcemile3

bide ruyamda tlf calıodu acıodum dayım diorduki evdemisiniz yoldayız size geliyoruz evet dayı diyip kapatıyorum tlf caldı o sesle uyandım dayım evdemisiniz yoldayız dedi e dayı aradın ya az önce dedim yok kızım aramadım dedi ama sok olmustum o zaman akannehir

gecen gunde kpss girmişim matematik sorularını gördum şimdide sınava hazırlanıyorum ondanda etkilenmiş olabilirm

bu yuzden bi haber bekledigim canımın sıkkın oldugu gunler cok etkiler rüyalarım beni dedigim gibi böyle gördugum nesneler daha cok aklımda kalır mesela cok sevdigim bi dostum görmüş rüyasında benim basımda beyaz onun basında yeşil örtü varmıs yeşili bana veriomus utanıp alıomusum bende anlattıgında etkilenmiştim hayırlı olsun inş

mahsumdegiliz
you_know
bende görüyordum canım hatta ortaokulda türkce sınav sorularını görmüştüm hç unutmam okumak baslıklı bir parca vardı onunla ilgili sorular sabah kagıtta aynı soruları görunce elim fln titremişti hocada kopya cekiyorum sanmıstıkaydirigubbakcemile3

bide ruyamda tlf calıodu acıodum dayım diorduki evdemisiniz yoldayız size geliyoruz evet dayı diyip kapatıyorum tlf caldı o sesle uyandım dayım evdemisiniz yoldayız dedi e dayı aradın ya az önce dedim yok kızım aramadım dedi ama sok olmustum o zaman akannehir

gecen gunde kpss girmişim matematik sorularını gördum şimdide sınava hazırlanıyorum ondanda etkilenmiş olabilirm

bu yuzden bi haber bekledigim canımın sıkkın oldugu gunler cok etkiler rüyalarım beni dedigim gibi böyle gördugum nesneler daha cok aklımda kalır mesela cok sevdigim bi dostum görmüş rüyasında benim basımda beyaz onun basında yeşil örtü varmıs yeşili bana veriomus utanıp alıomusum bende anlattıgında etkilenmiştim hayırlı olsun inş
sendeki 6.hissinide geciyor bence kalb gözün acik kalbinin temizligi sayesinde bunlar

bende rüyamda rakamlar görüyordum ve sayisal oynamisim 6 rakamin sadece 5 hatirlamistim ama üst üste defalarca görüyordum ama salak gibi hic oynamadim aman bende sans ne gezer misalisempatiksalakcinni

you_know
21-06-10, 21:06
mahsumdegiliz
sendeki 6.hissinide geciyor bence kalb gözün acik kalbinin temizligi sayesinde bunlar

bende rüyamda rakamlar görüyordum ve sayisal oynamisim 6 rakamin sadece 5 hatirlamistim ama üst üste defalarca görüyordum ama salak gibi hic oynamadim aman bende sans ne gezer misalisempatiksalakcinni
yok ben öyle rakam görmüyorum ama mesela bir arkadasım vardı eskilerden onunla ilgili herseyi hissederdim mesela ayrı illerdeydik mesaj atardı ben nerdeyim diye biyer söylerdim koca sehir sonucta hemen arardı nerden bildin soktayım diye mesela ne giydigini fln bilirdim ama o an agzımdan cıkardı hiç dusunmezdim sonrada derdim pat diye söyledim dusunmedim valla diye bankada calısıyordu ogun kaç müşteri oldugunu fln bunuda bilemezsin hrhalde derdi agzımdan bi rakam cıkardı inanamıyorum diye kalırdı bi kerede sabah uyandım hazırlanıyorum en son görüştügümüzde askere gidecekti suraya gideceksin dedim oraya gitti sen ermişsin diyerek :KK1::KK1:ama bitek onunla ilgili herseyi hissettim baska kimseye olmadı öyle:umursamaz:

mahsumdegiliz
21-06-10, 21:06
you_know
yok ben öyle rakam görmüyorum ama mesela bir arkadasım vardı eskilerden onunla ilgili herseyi hissederdim mesela ayrı illerdeydik mesaj atardı ben nerdeyim diye biyer söylerdim koca sehir sonucta hemen arardı nerden bildin soktayım diye mesela ne giydigini fln bilirdim ama o an agzımdan cıkardı hiç dusunmezdim sonrada derdim pat diye söyledim dusunmedim valla diye bankada calısıyordu ogun kaç müşteri oldugunu fln bunuda bilemezsin hrhalde derdi agzımdan bi rakam cıkardı inanamıyorum diye kalırdı bi kerede sabah uyandım hazırlanıyorum en son görüştügümüzde askere gidecekti suraya gideceksin dedim oraya gitti sen ermişsin diyerek :KK1::KK1:ama bitek onunla ilgili herseyi hissettim baska kimseye olmadı öyle:umursamaz:
gercekten ilginc bukadar detayli bilmenbilmiyorumkismile

bende de bir insani birkez göriyim bir saniyecik tanimadigim birinin nasil bir karektere sahip oldugunu hatta o kisinin gözlerinden o anki ruh halini anliyorum yüzü gülse bile gözler cok sey anlatiyor
birde ansizin biri gelir gözümün önüne arkadas veya herhangi bir tanidik ve ogün o kisiden ya haber alirim ya da görürüm bisekildeakannehir

renan20
22-06-10, 17:06
rüyamda cep telefonu satın aldığımı gördüm pembe renkliydi anlamı acaba birinden haber almam mı ki :S

mahsumdegiliz
22-06-10, 18:06
renan

birinden bir teklif alacaksin
tabi bu sadece bir haber de olabilirboshayallersmile

renan20
22-06-10, 18:06
mahsumdegiliz
renan

birinden bir teklif alacaksin
tabi bu sadece bir haber de olabilirboshayallersmile
tşkkr ederim cnm aklıma bnmde hemen haber geldi kaydirigubbakcemile5

keryneia
23-06-10, 02:06
Eskiden hoslandigim birisini gordum ruyamda. Annesigilde kalicam ben bi donem (bu gercek), ruyamdada annesi bana oda hazirliyodu. Ve yatak odasina goturdu beni. Bir tane cift kisilik bir tanede tek kisilik yatak vardi ve bana ogluyla benim ayni yatak odasinda kalicagimi soyledi ortasinada perde cekmis.. Camdaki perdeyi cikarmis, zira disarisi gozukuyodu. En ust katta filandik iceriyi kimse goremiyor ve muthis bi deniz manzarasi vardi. Annesinin neden boyle birsey yaptigina anlam veremiyorum, saskinlikla annesini izlerken ruya sonlandi.

super87
23-06-10, 05:06
slm...yine bir rüya yorumcusu gelmiş..hoşgeldin...

ben rüyamda gecenlerde kendimi işsiz gördm..iş arıyordum ne dmek yorumlarmısın cnm...

mahsumdegiliz
23-06-10, 10:06
keryneia
Eskiden hoslandigim birisini gordum ruyamda. Annesigilde kalicam ben bi donem (bu gercek), ruyamdada annesi bana oda hazirliyodu. Ve yatak odasina goturdu beni. Bir tane cift kisilik bir tanede tek kisilik yatak vardi ve bana ogluyla benim ayni yatak odasinda kalicagimi soyledi ortasinada perde cekmis.. Camdaki perdeyi cikarmis, zira disarisi gozukuyodu. En ust katta filandik iceriyi kimse goremiyor ve muthis bi deniz manzarasi vardi. Annesinin neden boyle birsey yaptigina anlam veremiyorum, saskinlikla annesini izlerken ruya sonlandi.

o hoslandigin kisiyle bir iliskin olmusmuydu
ve annesi bunu biliyormuydu

eger öyle ise annesi ayrilmanizi istemis derdim

mahsumdegiliz
23-06-10, 11:06
super87
slm...yine bir rüya yorumcusu gelmiş..hoşgeldin...

ben rüyamda gecenlerde kendimi işsiz gördm..iş arıyordum ne dmek yorumlarmısın cnm...
eger calisiyorsan islerin yogunlasacak demektir

calismiyorsan harekete gecip kendi hayatinda bazi degisiklikler yapman gerekir demek
misal veriyorum evliligin monotonlasdiysa evliligine renk katacak heycan verecek seyler yapman gerekir boshayallersmile

keryneia
23-06-10, 20:06
mahsumdegiliz
o hoslandigin kisiyle bir iliskin olmusmuydu
ve annesi bunu biliyormuydu

eger öyle ise annesi ayrilmanizi istemis derdim
Hayir iliskim olmamisti ama karsilikli duygularimizi acmaya baslamistik. Annesinin bilip bilmedigini hic bilmiyorum, ama bende boyle hissetmistim. Onlarda kalicam bi sure yinede, hic istemiyorum ama katlanicam bi sure. Onlar yazliktan donene kadar kalir sonra baska ev bulur cikarim sanirim.

Gecen sene yine tuyaf bi ruya gormustum. Ben bi yerden tirmaniyodum, ve pencere acikti ordan iceriye girecekken biri elimden tutmustu yine bu kisiydi ve beni iceriye aldi. Tuhaf olansa yine yatak odasi olmasiydi ve manzaranin yaklasik ayni oranda guzel olusu.. nedir bu yatak odasi anlamadim gitti kaydirigubbakcemile3

sedefonur
23-06-10, 21:06
selam kızlar
rüyamda kuzenim bana en geç 23 yaşına kadar evlen diyodu
hayırdır inş kaydirigubbakcemile3
yorumlarsanız çok mutlu olurum opuyorumnanaktan şimdiden teşekkürler a.s.

fascination
23-06-10, 22:06
sedefonur
selam kızlar
rüyamda kuzenim bana en geç 23 yaşına kadar evlen diyodu
hayırdır inş kaydirigubbakcemile3
yorumlarsanız çok mutlu olurum opuyorumnanaktan şimdiden teşekkürler a.s.
insan bu kadar da sevgilisiyle evlenme merkaklısı olduğunu belli etmez ki arkadaş ya rüyalarına bilemmm yansımış abbowwwkaydirigubbakcemile3

keryneia
23-06-10, 22:06
fascination
insan bu kadar da sevgilisiyle evlenme merkaklısı olduğunu belli etmez ki arkadaş ya rüyalarına bilemmm yansımış abbowwwkaydirigubbakcemile3
ahahahaha, ic dunyasinin yansimasi olmus bencede =))..

aklin varsa erken evlenmezsin derim ben. Evlenince kapilar kapanir ve evde tum yasananlar gizli kalir.. mutluyum diyen ciftin yuzde 90'i yalan soyluyodur haberin olsun :).

mahsumdegiliz
23-06-10, 23:06
keryneia
Hayir iliskim olmamisti ama karsilikli duygularimizi acmaya baslamistik. Annesinin bilip bilmedigini hic bilmiyorum, ama bende boyle hissetmistim. Onlarda kalicam bi sure yinede, hic istemiyorum ama katlanicam bi sure. Onlar yazliktan donene kadar kalir sonra baska ev bulur cikarim sanirim.

Gecen sene yine tuyaf bi ruya gormustum. Ben bi yerden tirmaniyodum, ve pencere acikti ordan iceriye girecekken biri elimden tutmustu yine bu kisiydi ve beni iceriye aldi. Tuhaf olansa yine yatak odasi olmasiydi ve manzaranin yaklasik ayni oranda guzel olusu.. nedir bu yatak odasi anlamadim gitti kaydirigubbakcemile3
bence sen bu kisi ile biseyler yasiyacaksin
yatakodasini görmek ikinizinde yakinlik istegi var duygusal anlamda
o kisi seni düsünüyor ama cekindigi biseyler var sanki
manzara görmekde o kisiyle mutlu olabilecegini gösteriyor ama ilk rüyanda onun annesini görmüstün ya sanki annesi biraz gölge düsürecegine benziyor

rüyada gördügün pencere onun gönül kapisidir yani sana gönlünü acacak :asigim:

super87
24-06-10, 04:06
mahsumdegiliz
eger calisiyorsan islerin yogunlasacak demektir

calismiyorsan harekete gecip kendi hayatinda bazi degisiklikler yapman gerekir demek
misal veriyorum evliligin monotonlasdiysa evliligine renk katacak heycan verecek seyler yapman gerekir boshayallersmile
teşekkürler cnma.s.

keryneia
24-06-10, 09:06
mahsumdegiliz
bence sen bu kisi ile biseyler yasiyacaksin
yatakodasini görmek ikinizinde yakinlik istegi var duygusal anlamda
o kisi seni düsünüyor ama cekindigi biseyler var sanki
manzara görmekde o kisiyle mutlu olabilecegini gösteriyor ama ilk rüyanda onun annesini görmüstün ya sanki annesi biraz gölge düsürecegine benziyor

rüyada gördügün pencere onun gönül kapisidir yani sana gönlünü acacak :asigim:
Bidaha ayni uzuntuyu yasamak istemiyorum aslinda.. hayirlisi neyse o olsun.

sedefonur
24-06-10, 16:06
fascination
napiim ama ben geceleri ona sarılarak uyumak istiyorum, sabahları uyandığımda ilk onu görmek istiyorum :asigim: ahh aşkk :asigim:
keryneia
ahahahaha, ic dunyasinin yansimasi olmus bencede =))..

aklin varsa erken evlenmezsin derim ben. Evlenince kapilar kapanir ve evde tum yasananlar gizli kalir.. mutluyum diyen ciftin yuzde 90'i yalan soyluyodur haberin olsun :).
25 gibi evlenmeyi düşünüyorum canım.23 ten önce zaten olmaz okuyoruz, benimki de rüya işte kaydirigubbakcemile3

Fatal error: Call to undefined function showCriteoPostAd6() in /var/www/html/archive/xfsdk.php on line 17