Slimlipo Yaptırdım bayanlar :)

HelenAda
5-09-10, 21:09
Canım süper ya :) Ben de Salı günü göbek ameliyatımı olacağım. Şu anda sırt ve bel bandajlarım var, ama bugün yanlarımda garip birşey oldu. Sanırım çok hareket ettim ve zorladım, hani damar atar gibi ve ardından bir sıcaklık yayılır gibi birşey oluyor :KK43: İnşallah delikleri zorlamamışımdır. Pazar günü diye doktorumu da rahatsız etmek istemedim. Ali Duman benim doktorum :) Aynı yer seninkiyle. Sana da çok geçmiş olsun, tüm bu acılara değecek biliyorum. Ameliyattan önce üst bedenim 40-42 alt bedenim de 42-44 idi. Bilmiyorum kaç beden inceleceğimi hiç sormak aklıma gelmedi :) Sende kaç beden oldu?

treasureisland
ben eskiden 42 bedendim. rejimle 40 bedene indim. şu an 38 beden oldum. zaten basen kalça problemim yoktu. göbek-bel incelmesiyle kendimi manken gibi hissediyorum diyebilirim:)

HelenAda
Kaşıntıdan mahvoldum :KK43: Uyumaya gideceğim gidemiyorum deliricem az sonra!

treasureisland
bandajlı kısım hava almadığı için bir ara çıldıracağımı sanmıştım. ağustos sıcağında yaptırdım üstelik. ama bandajlar açılınca çektiğin bütün sıkıntılara değecek, göreceksin. biraz sabret

HelenAda
6-09-10, 07:09
Gece mahvoldum. Elimi sokabildiğim yerleri kaşımaktan yara yapmışım :KK43: Yanık yarası gibi ödem bile olmuş kaşıdığım yerler düşün.. Gece dedim acısına razıyım yeter ki kaşınmasın. Valla sabrediyorum, dediğin gibi değer.

treasureisland
6-09-10, 10:09
mesaj sayım yeterli olmadığı için fotoğraf yorumlarına burdan cevap vermek istiyorum.

patates salatası: fotoğrafta çok yağlı değil gibi duruyor göbeğim ama pantolondan çok ciddi bir fışkırma söz konusuydu. bu işlemi yaptırmak çok ciddi fark yarattı görüntümde.

hazal_k : bu yağlı görüntüye seksi ve hoş dedğin için teşekkür ederim. ilk defa koca göbeğime bu şekilde iltifat aldım:)

berry31: kilonda eksilme olmuyor. benden 1900 gr yağ alındı. ancak rejimle 1,9 x 8 = 15.2 kg verseydim., ancak bu görüntüye ulaşabilirdim. Bu işlem genetik yapıyı değiştiriyor. bu sebeple aynı kiloda olsan da alınan yağın 8 katı kadar kiloyu bütün vücudundan vermiş gibi görünüyorsun. fotoğraflar şiş hali bel ve göbeğimin. şu an ödemler büyük ölçüde azaldı. zaten bugünden itibaren spor yapmaya da başlıyorum ki iyice sıkılaşsın bu bölgeler.

treasureisland
6-09-10, 10:09
bu işlemin seans ücreti 3500 tl. ancak doktorla konuşup fiyat almak en doğrusu, çünkü yapılacak operasyon hakkında en ayrıntılı bilgiyi doktor verecektir.

HelenAda
6-09-10, 12:09
Bugün dayanamadım gittim çıkardı doktorum bandajları, belim yok!!! :))))) O kadar mutlu oldum ki. Alt tarafa çok ödem inmiş ama olsun. Cildim hassas olduğu için de mosmor :) Yarın göbek olacağım hadi bakalım ama şu an bile bel ve basen birbirine o kadar zıt ki. Cuma günü bel ve sırt olmuş olmama rağmen, ödeme rağmen incecik şoka girdim :))) üst bedenim 40-42 idi operasyondan önce, sanırım göbekten sonra 36 olacak :)) Treasureisland canım dediğin gibi değdi acıya kaşıntıya :) Pazartesi de basen olacak bakalım.

treasureisland
6-09-10, 15:09
sevindim adına bandaj ilk açılınca insan gözlerine inanamıyor gerçekten, en önemlisi daha sonra kiloyu muhafaza edip sporla vücudu sıkılaştırmak. çünkü yağ olmadığı için çalışılan bölge direkt kasa çevriliyor.

laylaylom ben zaten yıllardır spor yaparım. bel göbek kısmı maalesef dümdüz olmuyor genetik yapıdan dolayı. doktor bu işlemle genetik yapıya müdahale ettiği için, bundan sonra spor yaptığımda şişkin kısmın erimesi gerekmediğinden kaslar gelişecek. tembellik değil olay ve param da doktoruma helal olsun:)

HelenAda
6-09-10, 15:09
Aynen.. Bir spor merkeziyle anlaştım bile.. Ayrıca yüzmeme de kışın devam edeceğim. Önemli olan sonrasında dediğin gibi en güzel şekilde beslenip vücudu sporla toparlamak ve kaslandırmak :)

HelenAda
8-09-10, 00:09
Karın ve mide oldum bugün, yeni geldim ama bel biber gibi yanıyor. Bu ne acıdır :KK43:((( Karnım v e midem acıyacağına, herhalde korse çok sıktı :KK43:((((

azimlisidelya
7-09-10, 22:09
:nazar:SLM GYMLOVA.

KUSURA BAKMA ÖNCELİKLE RAHATSIZ EDİYORUM.

FAKAT UZUNCA BİR YAZI YAZMIŞTIM SANIRIM KAYDETMEYİ UNUTUNCA UMUDUMU KESTİM KISA BİR MESAJ DAHA YAZMAYA KARAR VERDİM. SENDEN BUNU İSTEMEK ÇOK SAÇMA BELKİ AMA MORLUKSUZ HALİNİN FOTOĞRAFLARINI YAYINLAMANI YA DA ÖZELDEN GÖSTERMENİ RİCA ETSEM BU MÜMKÜN MÜ?

AYRICA BU ÇOK FARK OLUŞTURDU MU? YANİ ŞU AN NE GEREĞİ VARDI BİR HEVESTİ GEÇTİ Mİ YORSUN YOKSA HAKİKATEN KALICI İŞE YARAR BİRŞEY Mİ DİYORSUN? AYRICA KAÇ BEDENDEN KAÇ BEDENE DÜŞTÜN DİYE SORABİLİR MİYİM?

BİR DE BİLİYORSUN SEZERYAN VS. GB DİKİŞLER DOĞUMLARI ETKİLİYOR(ZORLANMADA YIRTILABİLİR DİYE). BU DURUMUN DOĞUM GB DURUMLARINI İLERDE ETKİLEYECEK MİYMİŞ BİR BİLGİN VAR MI?

ÇOK SORU SORDUM TEKRAR AFFINA SIĞINARAK İYİ GECELER DİLİYORUM..

treasureisland
8-09-10, 00:09
hareket ettikçe kas ağrısı olur helen ama 2 gün sonra geçer 1 hafta içinde normale dönersin

azimlisidelya
8-09-10, 17:09
HelenAda

sen önceki halinin fotolarını çektin mi? yani çıkınca kıyaslayabilecek misin?:hulya:

HelenAda
9-09-10, 06:09
Evet canım hem kendimde bikinili fotoğrafım var, hem de zaten doktorum da çekti. Hem ameliyata girmeden çekiyor, hem de 3 gün sonra bandajlar çıktığında o şiş haliyle de çekiyor. Her türlü kıyaslayacağım yani :)) Ağrılarım azaldı dayanabiliyorum, ama sırt üstü yatmaktan beli tutuluyor insanın. Ödemler de inmeye başladı, önümüzdeki hafta basen ve popo olacak, 3 gün sonra da bacak içi olacak ve bitecek.

HelenAda
9-09-10, 06:09
Bu arada, ödem için ne yapıyorsunuz? Operasyonları bitenlerde ne zaman indi ödem tamamen? Ben Lasix aldım az evvel bakalım. Bol bol maydonoz da tüketmeli herhalde.

xeyno
13-09-10, 18:09
Merhaba arkadaslar bir suredir takip ediyorum ancak son durumlariniz hakkinda pek bilgi ?ok sondurumunuz nedir nasil oldu bel gobek yaptiranlarda?ise yaradimi?

treasureisland
13-09-10, 19:09
benim durumum çok iyi. fotolarım vardı şimdilik kaldırdım. göbeğim ve belim çok iyi durumda. spor yapıp sıkılaşmaya başladım. kısa süre içerisinde yeniden foto yüklemeyi düşünüyorum. yine söylüyorum iyi ki yaptırmışım. hayatımda yaptığım en doğru şeylerden biri oldu slimlipo.

xeyno
13-09-10, 19:09
Tresure acaba bana msnini verebilirmisin ozelden?ben msj atamiorm ozel den de

treasureisland
14-09-10, 15:09
treasureislandxxxxxxxxxxxxxxx

xeyno
14-09-10, 18:09
Helenada senin durumun nedir? Treasure ekledim seni msne simdi veaysmer

aslim29
15-09-10, 06:09
HelenAda
Evet canım hem kendimde bikinili fotoğrafım var, hem de zaten doktorum da çekti. Hem ameliyata girmeden çekiyor, hem de 3 gün sonra bandajlar çıktığında o şiş haliyle de çekiyor. Her türlü kıyaslayacağım yani :)) Ağrılarım azaldı dayanabiliyorum, ama sırt üstü yatmaktan beli tutuluyor insanın. Ödemler de inmeye başladı, önümüzdeki hafta basen ve popo olacak, 3 gün sonra da bacak içi olacak ve bitecek.
Ben kusura bakmazsanız birşeyi çok merak ettim; her operasyon için ayrı ayrı ücret mi alınıyor yoksa 2 litre alınana kadar 3500 tl lik fiyat mı geçerli oluyor.

HelenAda
19-09-10, 22:09
O fiyat operasyon başına. İyiyim valla 15 gün erken regl oldum o da olmasaydı daha rahat geçerdi ama geçti o da, iiyim. Bacak içlerim yapılacak bitiyor.

Attart
21-09-10, 19:09
merhaba canım geçmiş olsun ,bende yaptırmayı dusunuyorum acaba simdi nasılsın, mesala cukurluklar falan olusuyormu ?

azimlisidelya
22-09-10, 19:09
Benim merak ettiğim ilerde doğuma etksi var mı?
Yani zorlanmada patlama riski filan?

HelenAda
23-09-10, 22:09
Bacak içlerim de bitti. Yarın bandajlarım açılıyor :) Çok ödem var bende fazla kahve içiyorum maalesef azaltmam lazım. Ama doktorum ve ekibine minnettarım. İnsan çok duygusal oluyor bu dönemde.. Bakalım, iyileşme sürecimi de yazacağım buradan :KK66:

HelenAda
23-09-10, 22:09
Attart
merhaba canım geçmiş olsun ,bende yaptırmayı dusunuyorum acaba simdi nasılsın, mesala cukurluklar falan olusuyormu ?
Canım ben SmartLipo yaptırdım. Yağlar alınmadan önce zeytinyağı kıvamına getirilip ondan sonra çekiliyor. O sebeple çukurlaşma imkanı yok. Aksine düzeliyor :)

ahbitanem
24-09-10, 11:09
slim lipo ne, smart lipo ne alla alla ya bişey anlamıyorum bilmiyorumkismile

HelenAda
25-09-10, 14:09
krishnamurti
slim lipo ne, smart lipo ne alla alla ya bişey anlamıyorum bilmiyorumkismile
İkisi de aynı şey. Slim lipo- Smart lipo- Lazer lipoliz, bunların hepsi aynı anlamda.. Nasıl yapıldığı ve neden bu yönemin kullanıldığına dair netten de buradan da fikir edinebilirsin. Benim komple vücut bitti. Şu an ameliyata girmeden öncekiyle aynı kiloda gösteriyorum baskülde ama, 8 kilo yağ alındı, ödemim çok benim. Yine de sonuçları aşağı yukarı görebiliyorum.

ahbitanem
25-09-10, 20:09
HelenAda
İkisi de aynı şey. Slim lipo- Smart lipo- Lazer lipoliz, bunların hepsi aynı anlamda.. Nasıl yapıldığı ve neden bu yönemin kullanıldığına dair netten de buradan da fikir edinebilirsin. Benim komple vücut bitti. Şu an ameliyata girmeden öncekiyle aynı kiloda gösteriyorum baskülde ama, 8 kilo yağ alındı, ödemim çok benim. Yine de sonuçları aşağı yukarı görebiliyorum.
geçmiş olsun, sanırım vucudundan ödemleri atınca gerçek kilon ortaya çıkar, bende düşünüyorum ama ameliyattan çok korkuyorum, hiç bir doktora güvenemiyorum, insan olarak değer vermelerini bekliyorum ama onlar alacakları paranın derdinde, bu yüzden cesaret edemiyorum, kendimi nasıl teslim ederim, tanımadığım insanın ellerine, sana gıpta ediyorum şuan cesaretinden dolayı, sonucun iyi olduğunu da ifade etmişsin, sana bu değişiminle ilgili mutluluklar dilerim..

HelenAda
26-09-10, 09:09
krishnamurti
geçmiş olsun, sanırım vucudundan ödemleri atınca gerçek kilon ortaya çıkar, bende düşünüyorum ama ameliyattan çok korkuyorum, hiç bir doktora güvenemiyorum, insan olarak değer vermelerini bekliyorum ama onlar alacakları paranın derdinde, bu yüzden cesaret edemiyorum, kendimi nasıl teslim ederim, tanımadığım insanın ellerine, sana gıpta ediyorum şuan cesaretinden dolayı, sonucun iyi olduğunu da ifade etmişsin, sana bu değişiminle ilgili mutluluklar dilerim..
Şanslıyım çünkü doğru doktoru ve ekibini buldum. Onlarda para arka planda ve bunu hissettiriyorlar. Başka böyle bir estetik hastanesi de yok Türkiye'de. Hatta Dünya'da sayılı olduğunu da biliyorum. Hem bu kadar güvenli bir yer hem de taksit bile yapacak derecede para konusunda genişler. Zaten oraya gitmeden önce mecidiyeköyde bir kasaptan çıkmıştım.. Adam doğum yapmadığım ve sarkık olmadığı halde göbeğimden deri alacağını söylemişti! Neyse, sonuçta yaptırdım bitti ve yüzde bin kere değdi..

ahbitanem
26-09-10, 13:09
HelenAda hayırlı olsun, iyi günlerde inşallah, ya ne denir bu durumda yerimseniben bende daha bi düşüneyim, sevindim senin iyi sonuç almana, demek işinin hakkını verek doğru şekilde yapan ve iyi sonuçlar çıkaran hekimlerimiz var :1rolleyes:

HelenAda
5-10-10, 18:10
Evet öyle.. Bende ödem çok oldu ama çok üzülüyorum :KK43: Hala eski kilomdayım, yani bir o kadar ödem var demek oluyor sanırım :KK43: İnseler artık iyice moralim bozuluyor...

treasureisland
6-10-10, 06:10
Sevgili helenada ben de aynı kilodayım ama göbeğim tek kelimeyle içeri kaçtı şu an, biraz beklemek şart. hele ki sen bir çok bölgene yaptırdın işlemi. boşuna üzülüyorsun arkadaşım. göreceksin bak 3 4 ay sonra giydiklerin nasıl farklı duracak. sabırrr:)

HelenAda
10-10-10, 10:10
İnsan inanamıyor ki :) Sanırım bilinçaltımızdan kaynaklanıyor. Halbuki aldırdık gitti öyle değil mi? :) Göbek evet bende de içeri kaçtı resmen :))) Ama şu basenlerde hala ödem var.. Onlar da hele bir insin, o zaman çok rahatlayacağım.. Çok teşekkür ederim bu mesajınız bana destek oldu :)

Miensera
10-10-10, 10:10
çok geçmiş olsun bakınca yazmadan geçmiyim dedim

azimlisidelya
12-10-10, 20:10
Aslında pek çok yerimde problem var gibi ama küçüklüğümden beri en çok basenlerimden ve bacaklarımdan şikayetçiyim. Kavitasyon demek istedim ama sonuç alamayan çok kişiyi duyunca slimlipo ile ilgilendim. Gerçi fiyat olarak 3500 ü her seans için değil de tek fiyat her nereni istiyorsan şeklinde algılamıştım da o yüzden...

3500 ü verecek kadar fark etti mi arkadaşlar? Ben birkaç defa resimlerinizi koyabilir misiniz dedim ama hala ben de olsam koymazdım sonuçta ya baylar da siteye giriyorsa diye hala düşünmekteyim ama yine de özelden veya bir şekilde resimlşeriniz varsa görmem mükün mü? Bir de 3500 ü bir çırpıda verebilecek kadar maddi durumunuz iyi mi yoksa hayır kardeşim iyi değil o kadar da ama değeceğini biliyordum o yüzden verdim ve de şu an gayet memnunum mu diyorsunuz? Ya ben ne kararsız insanım:mymeka::sinifsinif:

treasureisland
12-10-10, 20:10
sevgili derya, ben bir süre önce foto paylaşıp fikir edinilmesini sağladım. Yersiz yorum yapanlar olunca (olumsuz da olsa eleştiri yapıcı olmalı, avam değil ) kaldırdım. Ancak hayatımda yaptığım en akıllıca işlerden biriydi bu operasyon. Verdiğim paraya değdi kesinlikle. doktorumla her zaman iletişimimi sürdürüp ileride de operasyonlar yaptırmayı düşünüyorum çünkü kendisine gerçekten çok güveniyorum.

azimlisidelya
12-10-10, 21:10
Diyelim ki bu yağ aldırma sonrasında hamile kalındı doğum oldu. BU deliklerin bir sorun oluşturup oluşturmayacağı hakkında görüştünüz mü hiç doktorunuzla? Mesela göbek kısmında meliyat yerleri ilerde sezeryan ile doğuma sebep olmasın?boshayallersmile

treasureisland
13-10-10, 16:10
şu an doğum gibi bir durumum olmadığından hiç sormadım açıkçası. Zaten o delikler mililetrik olduğu için sadece deri altından giriliyor. sezaryene sebep olma kısmını doktora sorarsan daha iyi aydınlatır seni deryacım.

bestemelodi
13-10-10, 20:10
merhaba bende düşünüyorum bir süredirde araştırıyorum merak ettim 3500 lira bel ve göbek için ayrı ayrı mı yoksa ikisi birden mi birde kafama takılan madem vücuttan 1,5 kg gidiyor neden tartıya yansımıyor aydınlatırsanız sevinirim ödem oluyor desek hemen aynı oranda mı oluyorda bu tartıya hiç yansımıyor birde süt veren anneler de yaptırabiliyormu bilginiz varmı bu konuda

HelenAda
14-10-10, 13:10
Çünkü ödem oluşuyor vücutta, o sebeple tartıda belli olmuyor. Ama ben toplam 8 kg yağ aldırdım, tartıda henüz 4 kilo eksiğim, ama görünürde 15 kilo vermiş gibiyim. Yani bu anlatılmaz, gidip önce-sonra fotoğraflarına da bakın. Süt veren anneler yaptıramıyor. Sütten kesilince ancak. Tek ameliyat 3.500. Bir ameliyatta 2 bölge yapılıyor. Ama komple yapılacaksa, ya da vücudun üst ve alt bölgesinden yapılacaksa, yine de üstten başlanıyor. Çünkü yukarıdaki ödem aşağıya inip doktorun yaptığını bozmasın diye, doktorlar böyle yapmayı uygun buluyorlar. Örnek vereyim, benim komple vücudum yapıldı sayılır, önce sırt-bel, sonra göbek-mide, sonra basen-popo, sonra da bacak içi-diz içleri... Bunların hepsi birer ameliyatla toplam 4 ameliyat oldum. Ameliyat başına da 3.500 TL ödedim, o da komple yaptırdığım için. Normalde Dolar alıyorlar, ama siz gidin konuşun belli olmaz.

HelenAda
Bu arada söylemeyi unuttum, kredi kartına taksit falan yapabiliyorlar. Onu da muhasebeyle konuşursunuz.

bestemelodi
teşekkür ederim verdiginiz bilgiler için :)

Attart
17-10-10, 19:10
merhabalar canım , bende gidip görüştüm coşkun beyle , doğrusu harika birine benziyor ve güven de veriyor ,acaba sen şu anda nasılsın ödemlerin geçtimi ,hala durumundan memnunmusun .

aslim29
18-10-10, 12:10
İzmir de slimlipo teknolojisini kullanan doktor var mı?

HelenAda
29-10-10, 16:10
Ödemlerim tam indiğinde yazacağım memnuniyetimle ilgili.

bucok
31-10-10, 20:10
Merhaba,

C.tesi günü ben de Superplast'da basen bölgem için ameliyat olacağım. İkinci ameliyatı da ust bacak için olacağım.. Bakalım sonuçlar nasıl olacak? Doktorum Ali Duman.
Gerci bütün yazılanaları okudum ve biraz şüpheye düştüm. Acaba beklediğim sonucu alabilecek miyim? Bir arkadaşım oldu , toplamda 3 senada 5.5 lt yağ alundı. Sonuçlardan gayet memnundu.
Evde cm olarak ölçeceğim ameliyat öncesi. Bakalım kaç cm incelme olacak?
HelenAda seninde son durumunu merak ediyorum. Ödemlerin geçti mi?

shadecl
26-11-10, 11:11
Merhabalar,
İzmirde Slim lipo yapan doktor ve yaptıran arkadaşlar var mı ?

mus68
22-02-11, 02:02
merhabalar, daha önceki sayfalarda msn veren arkadaşı ekledim
beni eklerse sevinirim 4 seans yaptıran arkadaş, üst üste mi opere ettiler yoksa ne kadar süre ara verdiniz?
yani tüm vucuttan 1 kerede 4 farklı bölge mi 4 seans oluyor yoksa 4 ayrı zamanda 4 islem mi yaptılar?