TEST

O kadar bakım yapıyor, neden sonuç alamıyoruz..işte cevabı..

aycangul
12-06-10, 14:06
layın dünya ve canlılar üzerindeki etkileri neredeyse herkes tarafından biliniyor artık.hatta MÖ sine dayanmakta bu bilgiler.tabi bu etkiler insanlar içinde geçerli.dolayısıyla saçlarımız içinde.
ay bazı günlerde yaptığımız bakımların daha etkili olmasını sağlarken bazı günlerde de bu etkiyi azaltabiliyor.
ay ve saç bakımı ile ilgili kritik tarihleri burada sizlerle paylaşacağım arkadaşlar..
deeğerlendirmeniz ve fayda sağlamanız dileğiyle..
sevgilerimle..

AYRINTILARI MESAJLARIMDA VERıYORUM.

hepinizi seviyorum, güle güle kullanın :) :KK71:

papatyam58
Bu burçlarla ilgisi oldğna hiç innmazdm ama birçk kişi aynı şeyi söylüyor sinamekili karşıma başlaycktm henz başlmdm bu tarhde yapmamn bana bi yararı olmsa bile zararıda olmaz deniycm

Amonra
ilginç.
denemeye değer bence.

papatyam58
ewt banada mantıksız geldi ama denemkde bi zzara yok diye düşünüyorum.

zahiri
cnm senin konularini hic kacirmicam boshayallersmile

bende ayin 17sinde baslicam bakima .. kaydirigubbakcemile2

Amonra
papatyam58
ewt banada mantıksız geldi ama denemkde bi zzara yok diye düşünüyorum.
tabi canım dneriz.
zaten yapıoz tuhaf tuhaf bakımlar
yapmışken o günlerde yaparız bakalım far var mı..
belki de vardır..

nursall
aycangül beklenen gün geldi demek kaydirigubbakcemile2 bikaç gündür bu topiği bekliyordum senden.. anlattıkların çok mantıklı geliyor bana. senin bu topiktede takipçinim :eek: kesinlikle inanıyorum söylediklerine. bakalım inş tüm isteklerimize biran önce kavuşuruz zemuszemus haa bu arada çok teşekkürler bu kadar iyi niyetli va paylaşımcı olduğun için kaydirigubbakcemile5

aycangul
12-06-10, 20:06
rica ederim gerçekten işe yarayan ne varsa hepimizin işine yarasın :)
zahiri sadece 17 si değil canım.bu ay hem 16 hem 17 si.
yani haziranın 16 ve 17 si ay hem aslan burcunda hemde büyüyen fazda olacak. kestirmeyi düşünen arkadaşlar bu iki günü tercih etsin ki çabuk uzasın.çok duyarız ya saçımı kestirdim küstü diyenleri.muhtemelen dolunaya denk gelmiştir.zaten uzamıyo diye korkup kestirmeyiz de böyle durumlarda.öyle kalır saçlarımız.
uzatmak için yapacağınız bakımıda bu tarihlerde yapın.diğer günlerde alacağınız toplam verimden çok daha fazlasını alırsınız emin olun.
boya konusunu bizzat deneyimledim zaten farkında olmayarak,diğer topikte anlatmıştım,bilen arkadaşlar var.

aycangul
12-06-10, 21:06
........................

fascination
ben size kesin çözümlü bi doğal yöntem söylicem zeytinyağ düzenli kullanıldığında hızlı uzayan saçlara sahipmirmirmirmir oluyosunuz

aycangul
teşekkürler canım :) ayın 16 sında denerim,zaten bakım yapıcam :)

nick_im
13-06-10, 11:06
ben de sinemakili kür yapıyorum her hafta...bu hafta biraz gecikmeli yapayım..dediğin tarihte yapıcam...ayın etkilerine burçların üstümüzdeki etkisine kesinlikle inanıyorum...evrendeki hiçbişey boşuna yaratılmadı..hepsinin sebebi var..attığımız bitki sapları çöpleri bile mucize yahu...hele ki astroloji....bugün bilim dünyasına yön veren insanlar vaktinde astrolojiyi takip ederek bulmuş bazı sonuçları...iyiki bu siteye gelmişsin...

kkontess
mantıksız olduğunu düşünmüyorum.bence asıl mantıksız olan astrolojide mantık aramak :asigim:
saçlarımı kestirmeye tövbeli gibi bir şeyim, o yüzden ben bu 2 günü de bakım yaparak değerlendiricem...
paylaşım için teşekkürlerrr a.s.

aycangul
nick_im
ben de sinemakili kür yapıyorum her hafta...bu hafta biraz gecikmeli yapayım..dediğin tarihte yapıcam...ayın etkilerine burçların üstümüzdeki etkisine kesinlikle inanıyorum...evrendeki hiçbişey boşuna yaratılmadı..hepsinin sebebi var..attığımız bitki sapları çöpleri bile mucize yahu...hele ki astroloji....bugün bilim dünyasına yön veren insanlar vaktinde astrolojiyi takip ederek bulmuş bazı sonuçları...iyiki bu siteye gelmişsin...
ne kadar güzel yazmışsın. evet bilimin temellerini atan insanların laboratuvarları yoktu. ama çabuk unutuyoruz,çabuk tüketiyoruz herşeyi.şimdi buna kıymetsiz şeyler miş gibi yaklaşıyoruz.
bir de bize çeşitli ürünleri tanıtıp,altına sahte yorumlar yapıp dünya kadar ürün satıyorlar.umutla dünyanın parasını döküyoruz bunlara.ama böyle maddi götürüsü olmayan şeyler bizi umutlandırmıyor ve değer vermiyoruz nedense.
lafı bile var :)))
bedava muayenenin reçetesi doktorun kasasında (masasında) kalırmış :nazar:

aycangul
13-06-10, 12:06
kkontess
mantıksız olduğunu düşünmüyorum.bence asıl mantıksız olan astrolojide mantık aramak :asigim:
saçlarımı kestirmeye tövbeli gibi bir şeyim, o yüzden ben bu 2 günü de bakım yaparak değerlendiricem...
paylaşım için teşekkürlerrr a.s.
bakım için yağları kullanıyorsan ısıtarak yapmanı kesinlikle tavsiye ederim.geçmiş yıllarda yağ çoğalsın diye ısıtırdım:) o zaman bakım yaptığım daha çok belli olurdu.belki de farkında olmadan doğru zamanda yapıyordum.
ama bu yıl ocağın son haftasından beri her çarşamba ve her pazar bakım yaptım,hiç mi işe yaramaz ya..ağlıyorum artık saçıma baktıkça. ay takviminden geçmiş aylara baktım.biri de mi aslan burcuna denk gelmez.hiç aslan burcunda yapmamışım,hiç.
ama haftaya çarşamba perşembe bakım günüm.çarşamba yağ bakımı yapıcam.uzun uzun bekleticem.perşembe saçımın tamamını boyatıcam (çünkü çok güzel tutuyor,denedik) akşamüstü de kestiricem.o tarihte saçıma mutlaka makas değsin istiyorum.zaten uzamıyor,ne kaybederim :umursamaz:

kkontess
13-06-10, 12:06
aycangul
bakım için yağları kullanıyorsan ısıtarak yapmanı kesinlikle tavsiye ederim.geçmiş yıllarda yağ çoğalsın diye ısıtırdım:) o zaman bakım yaptığım daha çok belli olurdu.belki de farkında olmadan doğru zamanda yapıyordum.
ama bu yıl ocağın son haftasından beri her çarşamba ve her pazar bakım yaptım,hiç mi işe yaramaz ya..ağlıyorum artık saçıma baktıkça. ay takviminden geçmiş aylara baktım.biri de mi aslan burcuna denk gelmez.hiç aslan burcunda yapmamışım,hiç.
ama haftaya çarşamba perşembe bakım günüm.çarşamba yağ bakımı yapıcam.uzun uzun bekleticem.perşembe saçımın tamamını boyatıcam (çünkü çok güzel tutuyor,denedik) akşamüstü de kestiricem.o tarihte saçıma mutlaka makas değsin istiyorum.zaten uzamıyor,ne kaybederim :umursamaz:
benim saç bakımı ile ilgili topiğim var
bahsettiğin ay günlerine hiç dikkat etmedim ama baya bir sonuç aldım
saça makas değdirince (kırık aldırma adı altında), yaklaşık 10 cm'lik kaybım oldu ve 2 ayda uzattığım saç miktarı uçtu gitti.
resmen içime oturdu.
o yüzden küsüm makaslara ve kuaförlere:hulya:
boya düşünmüyorum + yakıp yıpratıyor saçı
onun verdiği zararı aylar bile kurtaramaz kaydirigubbakcemile3
ama rutin bakımımı bu tarihlerde yapıcam:lepi:

aycangul
13-06-10, 13:06
kkontess
benim saç bakımı ile ilgili topiğim var
bahsettiğin ay günlerine hiç dikkat etmedim ama baya bir sonuç aldım
saça makas değdirince (kırık aldırma adı altında), yaklaşık 10 cm'lik kaybım oldu ve 2 ayda uzattığım saç miktarı uçtu gitti.
resmen içime oturdu.
o yüzden küsüm makaslara ve kuaförlere:hulya:
boya düşünmüyorum + yakıp yıpratıyor saçı
onun verdiği zararı aylar bile kurtaramaz kaydirigubbakcemile3
ama rutin bakımımı bu tarihlerde yapıcam:lepi:
tarihlerini bilsen ya da benim gibi düzenli günlerin olsa bakardık,merak ettim.belkide denk gelmiştir.
kestirme konusunda da kuaföre gitme zaten kırık aldırmaya,rezil ediyorlar.al makası eline şöyle bir iki milimetre kes uçlarından.kandır ay'ı ve saçlarını.kestiriyosun sansınlar :sm_cool: sırnaşık şey delikafadulden :eek:

kkontess
13-06-10, 18:06
aycangul
tarihlerini bilsen ya da benim gibi düzenli günlerin olsa bakardık,merak ettim.belkide denk gelmiştir.
kestirme konusunda da kuaföre gitme zaten kırık aldırmaya,rezil ediyorlar.al makası eline şöyle bir iki milimetre kes uçlarından.kandır ay'ı ve saçlarını.kestiriyosun sansınlar :sm_cool: sırnaşık şey delikafadulden :eek:
heh bak onu yaparım işte hehehehsempatiksalakcinni
günleri bilmiyorum ki walla kuzum
aylardır haftada 1 kez yapıyorum ama gün olarak not almadım hiç:kedi:

aycangul
13-06-10, 21:06
kkontess
heh bak onu yaparım işte hehehehsempatiksalakcinni
günleri bilmiyorum ki walla kuzum
aylardır haftada 1 kez yapıyorum ama gün olarak not almadım hiç:kedi:
senin topiği göremedim ben,bi el versen :eek:

siren16
13-06-10, 22:06
16 haziran bnm d.günüm :) yani her yıl doğum günümde saçıma bakım yaptırcam demek ilginçmiş:KK70:

aycangul
her 16 haziranda ay aynı konumda olmuyor siren16..ay takviminden tarihleri takip etmek gerekiyor :)

NektaR
Çok ilginç, denenebilir bilmiyorumkismile

kkontess
aycangul
senin topiği göremedim ben,bi el versen :eek:
buyur kuzucummm:kedi:
haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz? - Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca

kkontess
aycangül'cüm bi şey sorcam
peki temmuz ve ağustos aylarında hangi günler bakım yapılmalı ?

aycangul
13-06-10, 23:06
kkontess
aycangül'cüm bi şey sorcam
peki temmuz ve ağustos aylarında hangi günler bakım yapılmalı ?
sağol canım,hemen bakıcam topiğine.ayrıca temmuzun 13 ve 14 ü ay aslan burcunda ve yine büyüyen fazda olacak .

saçılarımız hem beslenecek hem büyüyecek ayla birlikte.bu tarihlere saçların şanslı günleri diyorum ben :)

amaaa..asıl süpriz ağustosta :))):teytey::dance:

aycangul
13-06-10, 23:06
kkontess
buyur kuzucummm:kedi:
haftada 1cm uzayan saçlara ne dersiniz? - Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca
baktım şimdi:KK43:
ben senin sessiz takipçilerindenden iki ay önce falan,unutmuşum:eek:
ben bunu iki ay kadar denedim tatlım..başta da yazdım ya ,bir arpa boyu yol alamadım.hatta sinamekiyi de çok almışım,duruyorlar hala..çarşamba günü onuda kullanayım bari bolca..zaten karar verdim ne hafta da iki gün ne haftada bir..her ay aslan günlerinde yaparım bakımımı aslanlar gibi:KK1:
yorulmadan,zahmetsizce..hiç olmazsa üzülmem şimdiki gibi onca çabaya..
çok canım isterse belki birde oğlak günlerinde yaparım.ama daha fazlasını asla yapmam.:umursamaz:

sewengirl
14-06-10, 06:06
aycangül şunu iyice açıklarmısın, birde oğlak demişsin onunda farkı ne diğer burçlarında farkımı oluyor herkese göre değişirmi?
[​IMG][/URL][/IMG]
mesela bu takvim nasıl dolanay büyüyen ay demek sanırım, burdaki tarihlere göre dolanayda saçımıza dolunayda kıllarımıza vs. müdahale edebiliriz değil mi? yanlış eksik birşey varmı bu tarihlere bakarak yapmamız doğru değil mi?

mesela burda 19 haziran büyüyen ay diyor sen 16-17 demiştin? :KK43:

aycangul
14-06-10, 18:06
bu takvimde siyah yeni yuvarlaklar yeni ayı gösteriyor.gri yuvarlaklar ise dolunayı.yeni ayda ayı göremeyiz.yeni aydan dolunaya kadar ay büyüyen fazdadır.dolunaydan sonra ise yeniden küçülmeye başlar.buna da küçülen ay fazı denir.bu takvimden yararlanarak dolunay gecelerinde tüylerimizi alırsak zaman içinde tüylerimizden kurtulabiliriz.
burçlar kısmına gelince.bunun bizim burcumuzla ilgisi yok.yeni aydan bir daha ki yeni aya kadar ay 12 burçtan sırasıyla geçer ve her burçta iki yada üç gün kalır.bunu bu takvimde göremiyoruz malesef.
bu ay 16 ve 17 haziranda ay aslan burcundan geçecek.bu her ay değişiyor.aslan burcu saçları yönetir. yani bu günlerde saçlara yapılacak her türlü bakım çok iyi sonuç verir.
oğlak burcuna gelince ( 27-28 haziran) bu burç cildimizi yönetir.her türlü cilt bakımı bu günlerde kat kat iyi sonuç verir.
neden oğlak burcunda da yapabilirim dedim? sonuçta cilt bakım günleridir ve saç derisi için iyi sonuçlar alabiliriz diye düşünüyorum.ama ayda sadece iki gün bakım yapacaksak kesinlikle aslan burcundayken yapmalıyız.saçla direkt ilgili olan burç aslandır çünkü.kepeklenme yada kaşıntı gibi deriyle ilgili bir sorunumuz varsa da oğlak günlerini tercih etmemiz daha yerinde olur.
bu tarihler her ay değişiyor ama.bunları bu topikten takip edebilirsin .ben buradan ilgi devam ettiği sürece vericem çünkü.
saçla ilgisi yok ama konunun önemini anlaman için bir örnek vereyim.annemin ayağında üç tane nasır vardı.bunları tedavi için doğru zamanı kolluyordum(tabi anneme bunu söylemedim,saçma buluyor da :)
ayakları yöneten burç balık burcu olduğu için o dönemden birkaç gün önce ilaç sürmeye başladık.haziranın 4-5 ve 6 sı ay balık burcundaydı.6 haziranda nasırların üçü birden düştü.ki çok zordur nasırın düşmesi.ben yıllar önce ameliyatla aldırmıştım.keşke o zaman bu bilgilere sahip olsaydım.

aa bak bu kez saçla ilgili bir örnek vereyim.yine annemden.saçı tamamen beyaz annemin.karamel boyuyoruz ama sarının biraz koyusunu elde edebiliyoruz malesef.mayısın 20 sinde yine her zamanki gibi evde boyasını yaptık.öncekilerden daha az bekletmesine rağmen ilk kez karamel rengi gördük saçında.aslında gününe dikkat etmeden boyamıştık.bu sonuçla ilk defa karşılaştığımız için hemen kontrol ettim.o gün ayın aslan burcunda olduğunu gördük.ve boyanın kaliteside çok yüksek oldu,hala akmadı.tabi saçının tam beyaz olması sonucu açıkça görmemiz için avantaj oldu.ama yinede deneyin ve renk kalitesini görün derim ben.
bu konuyla ilgili "tüy sorunumuza bir de bu pencereden bakmayı öneriyorum.. " başlıklı bir topiğim daha var.paylaşımlar sırasında ortaya çıkan başka örnekler de bulabilirsin.
inan bana ay bizi düşündüğümüzden daha fazla etkiliyor..değerlendirmeyi bilirsek tabi.
umarım bütün sorularını yanıtlayabilmişimdir.aklına takılan başka birşey olursa,elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.bende henüz araştırma ve deneyimleme aşamasındayım.
haziran 2010 ay takvimi deyip googledan arat.uzman tv yi secip videoları da izleyebilirsin.

nursall
14-06-10, 18:06
o zaman 16-17 haziran saç 27-28 haziranda cilt bakımı yapıyoruz :))

kkontess
14-06-10, 19:06
aycangul
sağol canım,hemen bakıcam topiğine.ayrıca temmuzun 13 ve 14 ü ay aslan burcunda ve yine büyüyen fazda olacak .

saçılarımız hem beslenecek hem büyüyecek ayla birlikte.bu tarihlere saçların şanslı günleri diyorum ben :)

amaaa..asıl süpriz ağustosta :))):teytey::dance:
ağustosta ne zaman peki onu da söyle de tam olsun sempatiksalakcinni
tatilde olcam da ben,netim olmucak eyvahedigeldismile

kkontess
14-06-10, 19:06
nursall
26'sında da epilasyon :jeyyar:

aycangul
14-06-10, 20:06
nursall
evet nursall'cıımm.alkisalkisalkis

aycangul
kkontess
26'sında da epilasyon :jeyyar:
aynen öyle,27 si de olabilir.

neilosmoon
güljanııımmm ben bu dediini yapmıcammm cunki aslan burcuyummm ayy hep bende:))

NektaR
Buugün
saç bakım günü,
cilt bakım günü,
ağda günü
diye yazarsınız artık kızlar
ben takvimden pek bişi anlamadım kaydirigubbakcemile3
takipteyim başlığın a.s.

aycangul
14-06-10, 21:06
neilosmoon
sen aslan burcumusun..yoksa ondan mı her banyodan sonra 205 derecede saç düzlştirebiliyosun bakayım:eek:klava:

aycangul
14-06-10, 21:06
NektaR
Buugün
saç bakım günü,
cilt bakım günü,
ağda günü
diye yazarsınız artık kızlar
ben takvimden pek bişi anlamadım kaydirigubbakcemile3
takipteyim başlığın a.s.
al bakalııımmmm :kahve:
16-17 haziran saçla ilgili herşey yapabilirsiniz;bakım,kesim,boya..
27-28 haziran ciltle ilgili her türlü bakım...
26-27-28 haziran epilasyonnnn (epilasyonu 28 hazirana bırakmamanızı öneririm.ha bir de gece yapmanızı tavsiye ederim çünkü dolunayın enerjisi gündüz gece ki kadar güçlü olmuyormuş-uzmandan-)
hadi bakalım kolay gelsin hepimizevereliniortak

aycangul
14-06-10, 22:06
neilosmoon
yapmıcam mı ? şimdi farkediyorum :)) sadece daha avantajlısın o günlerde..ay hep sende değil yani..ay hep sende olsaydı yazın suya boneyle girmezdin dimi tatlım :mymeka:

sewengirl
15-06-10, 06:06
takvimde siyah yuvarlakları yeni ay gri olana dolunay demişsin
sanırım yanlış söyledin gri olanlar yeni ay siyah olanlar dolunay deniliyor, e şekil olarak da mantıken öyle :)
burda büyüyen fazlı 19 unda gösteriyor ya 26 sı da dolunay orası dediğin gibi bu 19 u anlamadım ben
biz bu takvime bakarak yapamayız yani değilmi aslan burcuna denk gelmesi falan nasıl ayarlanıyor

kkontess
15-06-10, 22:06
kkontess
ağustosta ne zaman peki onu da söyle de tam olsun sempatiksalakcinni
tatilde olcam da ben,netim olmucak eyvahedigeldismile
cevap yok mu banaaa:2:

aycangul
15-06-10, 23:06
sewengirl
takvimde siyah yuvarlakları yeni ay gri olana dolunay demişsin
sanırım yanlış söyledin gri olanlar yeni ay siyah olanlar dolunay deniliyor, e şekil olarak da mantıken öyle :)
burda büyüyen fazlı 19 unda gösteriyor ya 26 sı da dolunay orası dediğin gibi bu 19 u anlamadım ben
biz bu takvime bakarak yapamayız yani değilmi aslan burcuna denk gelmesi falan nasıl ayarlanıyor
afedersin, bendeki takvimde tam tersi.seninkini incelemeden yazdım.oysa üzerinde de belirtmiş.
19 una takılma.o sembolede yarım ay demiş zaten takvimin üst kısmında.
zaten büyüyen ve küçülen ay fazları öyle bir günlük birşey değil ki.
yeniay bir gündür.sonra büyüyen faza geçer,14 gün büyümeye devam eder.sonra tam dolunayı görürüz.o da birgündür.bundan sonra ise küçülen faza geçer ve küçülmeye devam eder.ay takvimine göre bir ayını doldurur.(28gün) sonra en başa döneriz yaniyeni aya.
hangi burçta olduğunu burdan göremezsin.uzmantv den bakabilirsin.haziran 2010 ay takvimi yazıp tüm haziran ayı bilgilerini izleyebilirsin.

_masal_
aycangul
afedersin, bendeki takvimde tam tersi.seninkini incelemeden yazdım.oysa üzerinde de belirtmiş.
19 una takılma.o sembolede yarım ay demiş zaten takvimin üst kısmında.
zaten büyüyen ve küçülen ay fazları öyle bir günlük birşey değil ki.
yeniay bir gündür.sonra büyüyen faza geçer,14 gün büyümeye devam eder.sonra tam dolunayı görürüz.o da birgündür.bundan sonra ise küçülen faza geçer ve küçülmeye devam eder.ay takvimine göre bir ayını doldurur.(28gün) sonra en başa döneriz yaniyeni aya.
hangi burçta olduğunu burdan göremezsin.uzmantv den bakabilirsin.haziran 2010 ay takvimi yazıp tüm haziran ayı bilgilerini izleyebilirsin.

yaa peki bişey sorcam ben.. geriye dönük bakarsak eğer mayıs ayında saç bakımı için en ideal günler hangileriydi?

aycangul
kkontess
cevap yok mu banaaa:2:
9-ve 10 ağustos tatlım:) ne yazık ki sadece iki gün.
diğer burçlardan bazılarında üçer gün kalıyor ama şansımızdan aslan burcunda hep iki gün :KK43:
iyi haber se (sabırlı olabilirsek tabi :)
2013 ten itibaren ay aslan burcunda üçer gün kalacakmış :) her ay üç gün bakım,sonra yatışhihoyyyt

aycangul
merveeee.
yaa peki bişey sorcam ben.. geriye dönük bakarsak eğer mayıs ayında saç bakımı için en ideal günler hangileriydi?
19 ve 20 mayıstı.hatta yazmıştım annemin saçını boyadık ve süper oldu diye :)

_masal_
aycangul
19 ve 20 mayıstı.hatta yazmıştım annemin saçını boyadık ve süper oldu diye :)

ben de o günlerde saçımı kestirmiştim tam olarak gününü hatrlamıyorum ama o aralarda bi gündü :S
saçım normalde de hızlı uzar ama baya hızlı uzadı.. o yüzden kafama takıldı da teşekkürler...

aycangul
merveeee.
ben de o günlerde saçımı kestirmiştim tam olarak gününü hatrlamıyorum ama o aralarda bi gündü :S
saçım normalde de hızlı uzar ama baya hızlı uzadı.. o yüzden kafama takıldı da teşekkürler...
:)) zaten hızlı uzayacağını konunun uzmanları özellikle söylüyor.boyayı bizzat yaşadım zaten,ağzım açık kaldı.
yarın boyamı yapıyorum sonunda:)
sonra bakım yapıyorum:)
perşembe günü de kestiriyorum :)

_masal_
16-06-10, 00:06
aycangul
:)) zaten hızlı uzayacağını konunun uzmanları özellikle söylüyor.boyayı bizzat yaşadım zaten,ağzım açık kaldı.
yarın boyamı yapıyorum sonunda:)
sonra bakım yapıyorum:)
perşembe günü de kestiriyorum :)
hadi bakalım aycangül takipçinim =))

zynphnsy
16-06-10, 08:06
sacımın ucundan 0,5 cm alarak onu kandırmayı planlıorum..ewet işe yararmı sizce?

aycangul
16-06-10, 10:06
zynphnsy
sacımın ucundan 0,5 cm alarak onu kandırmayı planlıorum..ewet işe yararmı sizce?
bizim gibi cadıların karşısında ne kadar direnebilir ki :eek:

nursall
16-06-10, 10:06
ayy hiç niyetim yok aslında düğünüme kadar 1,5 ay uzatmayı planlıyorum ama azcık kessem mi bugün yaa. eyvahedigeldismile ne yapsam acabaaa???????