Progestan kullananlar

şüko
14-05-07, 11:05
*mavili*
Yok Canim Allahtan Yoğun Değilim.genelde Oturuyorum.çok şükür Işim çok Rahat Ama Sende Dikkat Etmelisin.o Günleri Hastane De Geçirdiğim O Kötüleri Kimsenin Yaşamasini Istemem.rabbim Kimseye Vermesin....sende Yeğenime Iyi Bak Tamam Mi
Canım senin adına sevindim hastanede yattığını bilmiyordum benim bugünüm boş yarın doktora gideceğiz bakalım inşallah herşey yolunda gider ben de yeğenimi öpüyorum naniknanik

n.yildiz
19-11-07, 22:11
bende progestan kullanıyorum 4 tane düşüğüm oldu bu sefer aşılama yöntemi denedim doktorum aşılamanın ardından kullanmamı söyledi inşallah işe yarar hem çok heycanlıyım hemde çok korkuyorum umarım iyi olur.

gul-gul
20-11-07, 08:11
bu gün bu konuyla ilgili konuşacak kimse yokmu eski tarıhli msj lar var

gul-gul
20-11-07, 08:11
aşılamayı nasıl yapılıyo ilaçlar ne kullanılıyo bilgisi olan

DNMS79
20-11-07, 10:11
benımde hamıleyken kanamam oldu progestanı agızdan ıctım durdu bence doktora sor agızdan ıc.....

n.yildiz
20-11-07, 22:11
canım ben aşılamayı 2 . kez yaptırıyorum baştan 1 hafta yumurtayı güçlendiriğci iğneler vurunuyosun daha sonra doktor muayne ediyor ve çatma iğnesi vurunuyorsun 32 saat sonrada aşılama yapılıyor sonra bekliyorsun işte hepsi bu

19KasimBhr
26-12-07, 10:12
kızlar merhaba 7+3 hamileyim doktorum muayenede progestan verdi ilkindede kullanmıştım ama işe yaramadı Şimdi tekrar düşük tehdidi olması canımı sıktı.progestan kullanıpta düşükle sonuçlanmayan gebelik yaşayan varmı aranızda?

leylim
27-12-07, 20:12
bende kullandım birinci kullagımda düşük tehlikesi vardı ve düştü şimdide hamileyim ve yine kullanıyorum bi sorun oldugundan deyil benim bundan önce ikitane düşük oldugu için şimdi bu ilacı verdi doktor vajinal bölgeden kullanıyorum ilacı yatarken alıyorumki geri gelmesin diye

19KasimBhr
27-12-07, 21:12
leylim
bende kullandım birinci kullagımda düşük tehlikesi vardı ve düştü şimdide hamileyim ve yine kullanıyorum bi sorun oldugundan deyil benim bundan önce ikitane düşük oldugu için şimdi bu ilacı verdi doktor vajinal bölgeden kullanıyorum ilacı yatarken alıyorumki geri gelmesin diye
canım önceki düşüklerinde progestan işe yaramadı demek ki peki sebep neymiş birşey söyledimi doktorun?ßen çok endişeliyim yasenağlama

EU1
28-12-07, 08:12
şüko
Arkadaşlar ya ben bu progestanı vajinadan atıyorum bir müddet sonra geri geliyor aranızda kullanmış ya da kullananlar varsa size de aynısı oluyor mu lütfen bana yardımcı olur musunuz?
canım bende şu an kullanıyorum ve 10 gün boyunca 8 saat ara ile içmemi söyledi doktor.Ağız yoluyla alıyorum ama.Kullanımı daha rahat bence.

gulvehabip
10-02-08, 11:02
arkadaslar bebeginin eşinde kanma olan yada böylr birsey atlatan var mı?15haftalık hamileyim ama bebegimin eşi kanıyo!!!

gulvehabip
10-02-08, 11:02
naniknanikarkadaslar bebeginin eşinde kanma olan yada böylr birsey atlatan var mı?15haftalık hamileyim ama bebegimin eşi kanıyo!!!naniknanik

Elif26
10-02-08, 13:02
şüko
Arkadaşlar ya ben bu progestanı vajinadan atıyorum bir müddet sonra geri geliyor aranızda kullanmış ya da kullananlar varsa size de aynısı oluyor mu lütfen bana yardımcı olur musunuz?
arkadaşım ben progestanı düşük tehlikem için ağız yoluyla kullanmıştım.Vajinadan alındığını ilk kez duydum.Doktorunmu bu şekilde kullanacağını söyledi merak ettim.geçmiş olsun...

Elif26
10-02-08, 13:02
naniknanikböyle bişeyi ikl defa duydum dr. neden olduğunu söylemediminaniknanik

gulvehabip
10-02-08, 16:02
ilk defa duydugun bebgin eşindeki kanama mı?

bride_
10-02-08, 18:02
Bende progestan kullanıyorm 2 aylık hamileyim.Günde 3 kere ikişer tane alıyorum.Günü 3 e böldüm yani tam 8 saatte bir alıyorum.Kanama dahil pembe lekelenme, kahverengi lekelenme gibi tüm can sıkıcı şeyleri yaşadım.Evde dinleniyorum doktora gideceğim zaman dışarı çıkıyorum.

gulvehabip
11-02-08, 11:02
tam 38gün oldu bugun yarın doktoruma gidecegim!bebegimin eşi kanıyo ve 38 gündür kahverengi leke geliyo benden korkuyorum kocaman oldu onu kaybetmek istemiyorum!!!tam15haftanın icinde ve ne istiyorum biliyomusunuz!!bebegi olsun isteyen herkesin olsun istiyorum...benimle aynı sıkıntıyı paylasan var mı arnızda doktor cok önemli (mükemmel) bi doktorum var cok ilgili ve işini iyi biliyo doktorununz size güven veriyosa size sadece dua etmek kalıyo!!:))):mymeka::mymeka::nazar:

çagiya
11-02-08, 12:02
yerimseniben
şüko
arkadaşım merhaba progestanı attıktan sonra bir 10 dk. yatman gerekiyor hemen kalkma umarım derdine çare olmuşumdur.yerimseniben

gls
2-04-08, 07:04
hey benı duyan var mı kızlar progestan vajınadan kullananlar siz nasıl kullanıyorsunuz

edam_y
2-04-08, 08:04
bende hamileliğimde progesteron kullandım.düşük tehlikem vardı ve zaten 16 haftalıkken düşük yaptım.ilk başlarda doktorum ağız yoluyla alınan ilaç vermişt. tabi ilk aylar mide bulantıları olduğu için ben ilaç içememiştim ve doktorumdan başka bi ilaç vermesini istedim oda bana vajinal yoldan alınan ilacı tavsiye etti ki en iyiiside buydu bence.ama bana gelmedi o ayrı tabi.çünkü benim myomum vardı engel oldu hamileliğime..ama sizler kullanınn zaten bi sorun da teşkil etmiyoo arkadaşlar

gls
3-04-08, 00:04
heeeeeee tamam nasıl kullanılacagını ögrendım ve öyle yaptım vajınaya iyice itiklerseniz oluyo,tabii 10 15 dakika da yatmak lazım bakalım..bu ay bebişim tutunabilecek mi ***hayırlısıysa rabbim versin....

burcutemur
21-04-08, 07:04
Az önce doktordan geldim , rahimde iki tane cisim göründü. Biri bebek diğeri ise kanama olabileceğini söyledi doktor. Bende Belki ikizdir dedim gülerek. O suratsiz bayan doktor bana 'çiftbaşlıda olabilir'dedi. Çok moralim bozuldu hastaneden geldiğimden beri ağlıyorum. Bir doktor hastasına moral vermesi gerekmezmi? 15 gün sonra yine gel dedi ama bi daha o kadına gitmeyeceğim. Bana Progestan ve Folic plus verdi kullanmam için . Çok ağlıyorum arkadaşlar biri bana bişey söylesin :'(

ballım53
21-04-08, 08:04
burcutemur
Az önce doktordan geldim , rahimde iki tane cisim göründü. Biri bebek diğeri ise kanama olabileceğini söyledi doktor. Bende Belki ikizdir dedim gülerek. O suratsiz bayan doktor bana 'çiftbaşlıda olabilir'dedi. Çok moralim bozuldu hastaneden geldiğimden beri ağlıyorum. Bir doktor hastasına moral vermesi gerekmezmi? 15 gün sonra yine gel dedi ama bi daha o kadına gitmeyeceğim. Bana Progestan ve Folic plus verdi kullanmam için . Çok ağlıyorum arkadaşlar biri bana bişey söylesin :'(

gıcık oluyom şu dr lara sanki dünyayı onlar yaratmiş gibiler cnm sıkma cnını benim arkadaşda da aynı senin gibi bir cisim gözüktü bebek hariç o olabiliyomuş sonra yok olur dedi dr sıkma canını bencede başka dr git

ballım53
bende bu arada progestan kullanıyorum dr günde 3 kere 2şer tane verdi ama kendi dr gitmemiştim kendi drumu aradım 1 rer tane iç dedi ama benim tansiyonumu düşürüyo çok kötü oluyorum sizede yan etkisi varmı

burcutemur
Güleryüzlü , şeker gibi genç bi bayan doktor beklerken ,yaşlı nursuz suratlı bi bayan doktorla karşılaştım. Özel hastaneye gittimki daha güvenilir olsun diye ama paramızla bağırtı yiyoruz :KK43: