TEST

Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Kardelen
8-03-12, 11:03
fk1991
gül aga sizede bazen burhan altintopu hatirlatiryor mu??
Evet kurtulamadı o karakterden:KK1:

fk1991
evet ya kurtulamadi gercekten de :KK70:

sümbül en tatlilari :KK53:

HanimKelesimiGetir
fk1991
gül aga sizede bazen burhan altintopu hatirlatiryor mu??

Burhan Altıntop tek başına bir kişilikti çevresinde pek kimse yoktu,gül ağa öyle değil ama iyi yada fesat durumlarda etrafı sarılı yinede :KK14:

Kardelen
Evet sümbül çok tatlı:KK1:

Evet bende sevmedim anasını da sevmem zaten:63: Cadoloz:63:
Sümbül ekol yaaa zinharrrr hemde :KK53::KK53:

Ana kız neler yapacak bakalımmmm göreceğizzz :KK19::KK19::KK19:

Kardelen
HanimKelesimiGetir
Burhan Altıntop tek başına bir kişilikti çevresinde pek kimse yoktu,gül ağa öyle değil ama iyi yada fesat durumlarda etrafı sarılı yinede :KK14:

Sümbül ekol yaaa zinharrrr hemde :KK53::KK53:

Ana kız neler yapacak bakalımmmm göreceğizzz :KK19::KK19::KK19:
Ejderha hürrem:KK53: Yüzündeki yanık izlerinden midir nedir akşam çok çirkindi:KK30:

HanimKelesimiGetir
Kardelen
Ejderha hürrem:KK53: Yüzündeki yanık izlerinden midir nedir akşam çok çirkindi:KK30:
Cadı o cadı akşam nasılda locasına çıkmış bakınıyordu öyle :KK47::KK47: pek mutluydu kendileri :KK19::KK19:

Kardelen
HanimKelesimiGetir
Cadı o cadı akşam nasılda locasına çıkmış bakınıyordu öyle :KK47::KK47: pek mutluydu kendileri :KK19::KK19:
Evet şeytan gibi bakıyodu:KK19::KK52::KK52::KK52:

ladygeorgia
hiçte bile hürroşum çok güzeldi herzamanki gibi:KK16:
sizin kuru mahiniz aynı şeytana benziyor çirkin vede itici:KK47::63:

Kardelen
ladygeorgia

Hürremi sevmeyenlere mahici gözüyle niye bakıyosunuz ki ne alaka :26:

superisi22
sonunda mihrimah ve mehmeti görebildik diğerleri nerdeydi

mustafa ne güzel diklendi validesine emretin efsunu getirsibler babasının oğlu işte

ladygeorgia
Kardelen
ömürcüm meleğim,hürroşumuza laf söylenince tutamıyorum kendimi hürroşumuz bitane:KK16::KK34:

Kardelen
ladygeorgia
ömürcüm meleğim,hürroşumuza laf söylenince tutamıyorum kendimi hürroşumuz bitane:KK16::KK34:
Buraya hürremi sevmeyenlerde gelir bi tanem tutsan iyi olur kendini:KK9: Her hürremi sevmeyende mahici değil örnek ben:KK12: Sevmem ben öyle hırslı ihtiraslı kadınları:KK19:

rabia01
8-03-12, 14:03
Kardelen
bende hürremi sevmeyenleri mahici saniyorum :KK1::KK1:

HanimKelesimiGetir
ladygeorgia

Ahhh be leydimmm bari sen söyleme böyle :KK34: hürremi sevmiyorum diyemi bunlar :KK14::KK14:

rabia01
Ne hürremciyim nede mahici :KK14::KK14:

Tek geçtiğim kadın daye hatundur benim için..

Devlet gibi kadın nerdeyse :nazar:

Queen
_andromeda_
İbrahim Paşa: Paşam, bilirsiniz ki ben sizi çok severim. Ancak hünkarımıza çok hak veriyorum ben, kusuruma bakmayın. Sizin hanedan ile bağınız sadece damatlıktan ibaret. Ayrıca, siz zaten hünkarımız tarafından fazlasıyla ödüllendiriliyorsunuz, fazlasına göz dikmek niye paşam? Hatice bile gördü gerçeği, tüm bu yaptıklarınızın büyük bir hata olduğunu... Off... Beni bile sıkıntı bastı burada... Suyunuz ısınıyor, yakında kaynayıp buharlaşmaya başlayacak benden söylemesi. Nigar ile olan yasak aşkınız da ifşa oldu bir yandan. Ay afakanlar bastı beni... Azıcık kolonya süreyim şuradan...

Mahidevran Sultan: Mahi, Mustafa'ya sözünü dinletemiyorsun işte kabul et. Yine İbrahim Paşa'nın yanında aldın soluğu. Adam seni görünce, 'Yine ne oldu?' diyor gözleri. Az kaldı ama, bakalım valide sultanımızla paşamız hakkın rahmetine kavuştukları zaman ne yapacaksın...

Gül Ağa: Ağam, Matrakçı ile ilgili söylediğin şeylere çok güldüm. Pis keltoş.:KK9:

Aybige Hatun: Aybige, aslında sana hak verdim Mustafa ile evlilik kararı almanda. Bali Bey'in pısırıklığı yüzünden yani. Ama bir yandan da, o ne yapsın? Sen ona emanetsin, en ufak şeyde onun kellesi gider. Mecburdu sana böyle davranmaya. Ama bana yine de bu evlilik olmayacakmış gibi geliyor. Bir şey engel olacak gibi hissediyorum. Dur sen.

Hürroş: Saçların ve tacın çok güzel canımcım. Asıl mevzuya geleyim, Aybige ile Mustafa konusunda hünkarımıza engel olabilirsin diye düşünüyordum ama, hünkarımız da bu kararı destekleyince pek bir şey diyemedin sanırım. Olmasın bu evlilik be... Mustafa'yı ikna etmek kolay zaten ama Bali Bey ne olacak orası meçhul... Bu arada, yüzünü yakan cariyeleri en ağır şekilde cezalandırman da güzel oldu. Birilerinin maşası olan ve olacaklara da ibret olsun.

Daye Hatun: Daye Hatun, kimseye bir şey söylemeyeceksin biliyorum ben. Nigar da gerekli açıklamayı yaptı zaten. Dediği gibi hem aşık, hem de karşısındaki koskoca paşa. Ne yapsaydı yani? O zaman cep telefonu vardı da paşaya mesaj mı atsaydı Daye Hatun burada, gidince ben sizi çaldırırım o zaman gelin diye? Doğru değil yaşadıkları ilişki. Herkes bunu biliyor zaten ama, yapacak bir şey de yok işte. Sen yine de sessizliğini koru bence.
Canım teşekkürler,gene güzel yorumlamışsın,biliyorsun yorumlarını çok beğeniyorum:21:Sanki son zamanlarda yorum yaparken kısa tutuyorsun,az yazıyorsun,eskiden detaylara daha çok iniyordun gibime geldi:KK17:sen nedersin??Bu arada ibrahim paşa, heykelinin kellesi gidince altına etmiştir dedim abooowww, bikeresinde yeniçerilerin ayaklanmasından başlarını sorumlu tutup nasıl kellesini uçurmuştu :18:koskoca cihan padişahı bu borumu canım,daha dur hatice sultanı aldattığını duysun,neler olur düşünemiyorum...valide sultanımızın çocuk gibi daye hatun gelince totosunu dönmesi ne çok güldüm,senki cihan padişahının anasısın demi ah ah hiç akıllanmayacak,yanlız mehmet günsur hakketen çok genç duruyor heleki kardeşi mustafa ile fotoğraflarında neredeyse 17 18yasında diyeceğim,bravo yani güzel bir makyaj...Mihrimaya bayıldım çok güzelsin bebeğim cin gibi maşallah,gözlerinden belli...mehmet te komik aybige ile evlenecek:KK52:Umarım bidahaki bölümde fatma hatunun yanık yüzünü gösterirler,çok sinir olmuştum...

_laylaylom_
hürrem güzel kadın :nazar: ama dün akşam daha bir güzeldi,saçlarına bayıldım hep böyle yapmalı...
mahidevran da gün geçtikçe kuruyor ve çirkinleşiyor:KK25:
malkoçoğlu resmen tırstı ...mustafanın helali lafını duyduktan sonra :KK53: mustafa da noranın ben seni paylaşmaya da razıyım lafını
duyunca kabul etti teklifi ...yapılan evliliği sadece siyasi olarak değerlendirdi aşık olduğu kadın nora olacak bir taşla iki kuş :KK23:

gül ağa muhteşemdi her zamanki gibi :KK1:

daye hatun da eski gücüne kavuştu helal olsun nasıl da haddini bildirdi nigara,resmen kaşınıyorlar hürrem bizi mahfetsin diye
bu olanları duyunca olanlar olacak,aynen kendini yakan cariyeleri yaktığı gibi ,

ibrahim paşanında suyu ısınıyor gerçek kellesi yakında gidecek...

Kardelen
rabia01
Banane mahiden:KK53: En büyük daye hatun ve valide sultan:KK52::KK52:

rabia01
8-03-12, 15:03
HanimKelesimiGetir

daye hatunu bende severim

Kardelen
Banane mahiden:KK53: En büyük daye hatun ve valide sultan:KK52::KK52:
baska yerlerde hürremi sevmeyen mahiciler birbirine giriyor izlenim öyle kalmis bende :KK1::KK1:

dayeyi bende seviyorum ama hürremin yaninda diye :KK60:

HanimKelesimiGetir
rabia01

baska yerlerde hürremi sevmeyen mahiciler birbirine giriyor izlenim öyle kalmis bende :KK1::KK1:

Daye hatun süperdir :KK34: çok sert duruyor kalbi yumuşacık ama :KK14:

Kardelen
rabia01

Bu ne futbol takımımı tutuyoruz ikiye ayrılcaz çok komik ama ya:KK60::KK60::KK60: Hürremi sevmiyorum sevmek zorunda değilim zaten:KK12:

rabia01
HanimKelesimiGetir
Daye hatun süperdir :KK34: çok sert duruyor kalbi yumuşacık ama :KK14:

evet ciddi durusu disiplinli olmasi öyle olmassa harem coktan ne hale gelmisti :)) gerci valide iyi karistirdi haremi ama neyse :)

Kardelen
Bu ne futbol takımımı tutuyoruz ikiye ayrılcaz çok komik ama ya:KK60::KK60::KK60: Hürremi sevmiyorum sevmek zorunda değilim zaten:KK12:

yok birde valideciler var ikiye degil üce bölündü,üce bölünen hangi takim var bilmiyorum :KK60::KK60:

ama bende hürrosumu cok seviyorum :KK16:

Kardelen
rabia01
evet ciddi durusu disiplinli olmasi öyle olmassa harem coktan ne hale gelmisti :)) gerci valide iyi karistirdi haremi ama neyse :)

yok birde valideciler var ikiye degil üce bölündü,üce bölünen hangi takim var bilmiyorum :KK60::KK60:

3 büyükler bunlar fenerbahçe galatasaray beşiktaş:KK60::KK60::KK60:

HanimKelesimiGetir
rabia01

İyi toparlıyor haremi ama o olmazsa karışır iyicene :KK53::KK53:

ladygeorgia
HanimKelesimiGetir
Ahhh be leydimmm bari sen söyleme böyle :KK34: hürremi sevmiyorum diyemi bunlar :KK14::KK14:

cnmablam olurmu öyle şey :KK16::KK54:
daye hatunu bende sevmeye başladım artık devlet gibi kadın
:nazar:

rabia01
Kardelen
3 büyükler bunlar fenerbahçe galatasaray beşiktaş:KK60::KK60::KK60:
:KK60::KK60: aynen buldun :))) ben fenerbahceliyim diger hürremciler neyci acaba topa tutulmimda :KK60:

HanimKelesimiGetir
İyi toparlıyor haremi ama o olmazsa karışır iyicene :KK53::KK53:

sana bir sir veriyim önceden dayeyi pek sevmezdim nezman hürremi korumaya gecti ozman sevmeye basladim :)))) cikarci oluyorum galiba :KK1::KK1:

HanimKelesimiGetir
ladygeorgia
cnmablam olurmu öyle şey :KK16::KK54:
daye hatunu bende sevmeye başladım artık devlet gibi kadın
:nazar:
Daye bir tane yaa leydicim :KK54: ayyy zeboşun kulakları çınlasın şimdi her gördüğümde aklıma sen gelyorsun diyordu :KK53:

rabia01
:KK60::KK60: aynen buldun :))) ben fenerbahceliyim diger hürremciler neyci acaba topa tutulmimda :KK60:

sana bir sir veriyim önceden dayeyi pek sevmezdim nezman hürremi korumaya gecti ozman sevmeye basladim :)))) cikarci oluyorum galiba :KK1::KK1:
Cadı hürremi korumasa sevmeyecen yani demi :KK1::KK1: aşk olsun arkadaşım ya hökümet gibi kadın sevilmezmi hiç :KK19:

rabia01
HanimKelesimiGetir
Cadı hürremi korumasa sevmeyecen yani demi :KK1::KK1: aşk olsun arkadaşım ya hökümet gibi kadın sevilmezmi hiç :KK19:
evet öyle yapcam galiba :KK60::KK60:

gercekten hükümet gibi kadin validenin yerine daye oynasaymis buseferde korkudan mecbur severdik :KK1::KK1:

Lyre
iti dövme korkut demişler
ibrama bayağı gider bu korku :KK23:
güzel bir bölümdü :KK31:

Mettgul
8-03-12, 16:03
Bir tek bende mi oluyor bu bilmiyorum :2: Fragmanları izleyince özellikle de 2. fragmanı diziyi izlemiş gibi oluyorum. Bir de dizide performans düşüklüğü hissediyorum. Yani diziyi izlerken eskisi kadar zevk almıyorum :KK43: Ama nedenlerim var tabi :KK53:

Malkoçoğlu ne itici bir adamdır öyle ya Aybike gitsin artık kırıma ne gereksiz bir aşk hikayesidir bunların ki!
Bir yere bağlamak istiyorlar konuyu ama nasıl bağlayacaklarını hala bulamadılar gibi bazı konular sürekli havada kalıyor dizide.

Efsunun hamile olduğu ortaya çıksın artık çünkü Mustafa öldürüldüğünde 6 yaşında bir çocuğu varmış kesin efsun'dan olacak. Valide ölsün! şimdiye kadar çoktan ölmeliydi ama O hala dekolte show yapıyor dizide:KK52: Mustafa ve mahidevran sancağa gitmeli. Şehzade Mehmet büyümeli! Bir canlılık gelmeli artık diziye:KK14:

WomenLove
daha yeni seyredebildim illkez hürroşumu saatinde izleyemedim neysem bu haftaki bölüm
aybige ve mıstık arasında geçti....

şimdi anlamadığım mıstık 4-5 sene büyüdü bu aybigede o büyümeden az evvel geldi...hatuna hiç bişey olmadı aybigeyi eş ettiler...

neysem malkoçoğlunun boynu kıldan ince tamam ama aşıksa açık açık anlatsaydıya
bu sebeplerden deseydi yaa...iyilikmi bu yaa hep böyle yapıyolar artık dizilerde bende uyuz oluyorum işte....

sonra hürroşumu bu ara pasif görüyorum artı aşkın alevleride eksikti....
sülo hürroş aşkı azcık her hafta koymaları gerek....

hürroşum çok güzeldi saç baş cuk olmuş yeşillerde açmış ama hala aklım sarıda....

mihrima soluk benizli geldi bana....diğer mihrimah daha güzeldi...ama bununda yüzüne bakınca hürremi andırıyor sonra bu kızında gözleri koyu renk değil açık renk ama teninin renginden mı bilmem diğer dizide çünki öleydi...bakın
Eki Görüntüle 363395

Eki Görüntüle 363396

sonra mıstık norayı sevseydi,artı annesini tınlamasaydı en önemlisi taht sevdası olmasaydı aybige ile evliliği kabul görmezdi...
işte mıstıkdada taht hırsı var.....bunun için kardeşim dediği biri ile evlenmeyi düşünüyor ne o siyasi oyun için...babası benzerdi azcık yaww.......anasının oğlu...pargalının aklına uyuyor....pargalının azcık aklı olsa kendini öldürtmezdi...

neyse mahi sinsisi hergeçengün daha çok kuruyor ve validecilik oynuyor....
sonra valideyi son yaptığı olaydan sonra sevmez oldum...

nigara gelince evet nigar haklı herşeyi göze aldı,matrakcıyı kabul etti ama bu sefer pargalı çomak soktu nigar ne yapsın zaten aşktan ölüyordu az kalsın...körün istediği bir göz alla verdi iiki göz ....hayır diyemezdi....

sülüman çokkkkkk iyi yaptı pargalının önüne ilk seti çekti anlayanaaaaa ...

fatma kısmına gelinceeeeeeeee ohhhhhhhhhhh o yandı benim yağlar eridii......gerçekten bi ders gerekliydi aslında kellesi gitmeliydi ama neyseeeeeeeeee.............haftaya heycanla bekleyeceğizzzzzzzzzzz.

WomenLove
Mettgul
Bir tek bende mi oluyor bu bilmiyorum :2: Fragmanları izleyince özellikle de 2. fragmanı diziyi izlemiş gibi oluyorum. Bir de dizide performans düşüklüğü hissediyorum. Yani diziyi izlerken eskisi kadar zevk almıyorum :KK43: Ama nedenlerim var tabi :KK53:

Malkoçoğlu ne itici bir adamdır öyle ya Aybike gitsin artık kırıma ne gereksiz bir aşk hikayesidir bunların ki!
Bir yere bağlamak istiyorlar konuyu ama nasıl bağlayacaklarını hala bulamadılar gibi bazı konular sürekli havada kalıyor dizide.

Efsunun hamile olduğu ortaya çıksın artık çünkü Mustafa öldürüldüğünde 6 yaşında bir çocuğu varmış kesin efsun'dan olacak. Valide ölsün! şimdiye kadar çoktan ölmeliydi ama O hala dekolte show yapıyor dizide:KK52: Mustafa ve mahidevran sancağa gitmeli. Şehzade Mehmet büyümeli! Bir canlılık gelmeli artık diziye:KK14:
valla arkadaşım ben senin giibi hissetmiyorum olabilir sen hissedebilirsin...sonra dediklerin olacak ama daha sonraki bölümlerde bu nereden bakarsan birden olursa 1 ay atar dizide...validesultan 52 bölümde ölecek dediklerini duydum 2 haftası kalmış zaten haziran başı sanırım sezon finali olur......

_andromeda_
8-03-12, 18:03
Queen
Canım teşekkürler,gene güzel yorumlamışsın,biliyorsun yorumlarını çok beğeniyorum:21:Sanki son zamanlarda yorum yaparken kısa tutuyorsun,az yazıyorsun,eskiden detaylara daha çok iniyordun gibime geldi:KK17:sen nedersin??Bu arada ibrahim paşa, heykelinin kellesi gidince altına etmiştir dedim abooowww, bikeresinde yeniçerilerin ayaklanmasından başlarını sorumlu tutup nasıl kellesini uçurmuştu :18:koskoca cihan padişahı bu borumu canım,daha dur hatice sultanı aldattığını duysun,neler olur düşünemiyorum...valide sultanımızın çocuk gibi daye hatun gelince totosunu dönmesi ne çok güldüm,senki cihan padişahının anasısın demi ah ah hiç akıllanmayacak,yanlız mehmet günsur hakketen çok genç duruyor heleki kardeşi mustafa ile fotoğraflarında neredeyse 17 18yasında diyeceğim,bravo yani güzel bir makyaj...Mihrimaya bayıldım çok güzelsin bebeğim cin gibi maşallah,gözlerinden belli...mehmet te komik aybige ile evlenecek:KK52:Umarım bidahaki bölümde fatma hatunun yanık yüzünü gösterirler,çok sinir olmuştum...
Rica ederim canım. :KK16: Evet son birkaç haftadır bir hayli kısa yazıyorum, ama önceden daha heyecanlıydı sanki dizimiz. İsabella vardı mesela ona sinir oluyordum, Hatice de beni pek kızdıramıyor artık. Önceden saçma sapan hareketleri vardı, gerçi şimdilerde de var ama rüzgar tersine dönüyor artık onun için. Daye Hatun desen Hürrem tarafında yerini aldı. :KK14: O heykel sahnesi muazzamdı evet. Zaten İbrahim'in önceden yaptığı konuşmaları hatırlayınca taşları yerine oturtuyor Süleyman. Ayas Paşa da görünmüyor, ilan-ı aşk edemiyorum ne zamandır.:KK9: Valideye yine saygım sonsuz ama yaşlılığına veriyorum artık. :KK9: Mehmet Günsür'ü ben de hiç yakıştıramıyorum nedense Mustafa rolüne. Ama izliyoruz dizi hatrına ne yapalım...:KK16:

Dionisa
8-03-12, 18:03
İbrahimin suyu kaynamaya başladı yavaştan. Sülümen taşları yerine oturtuyor. Zaten ibo kendini bir şey sanmıyor mu boğasım geliyor. Fena mors oldu bu bölümde :KK1: Ne zaman boğdurtacak sülümen iboyu bilen var mı?
Malkoçoğlu aşkına sahip çıkamadı yazık.:KK50:
Hürrem zaten mikemmel :KK16:
Ayas paşa nerelerde ya yağuşuklum kayboldu :KK5:

Queen
8-03-12, 20:03
_andromeda_
Rica ederim canım. :KK16: Evet son birkaç haftadır bir hayli kısa yazıyorum, ama önceden daha heyecanlıydı sanki dizimiz. İsabella vardı mesela ona sinir oluyordum, Hatice de beni pek kızdıramıyor artık. Önceden saçma sapan hareketleri vardı, gerçi şimdilerde de var ama rüzgar tersine dönüyor artık onun için. Daye Hatun desen Hürrem tarafında yerini aldı. :KK14: O heykel sahnesi muazzamdı evet. Zaten İbrahim'in önceden yaptığı konuşmaları hatırlayınca taşları yerine oturtuyor Süleyman. Ayas Paşa da görünmüyor, ilan-ı aşk edemiyorum ne zamandır.:KK9: Valideye yine saygım sonsuz ama yaşlılığına veriyorum artık. :KK9: Mehmet Günsür'ü ben de hiç yakıştıramıyorum nedense Mustafa rolüne. Ama izliyoruz dizi hatrına ne yapalım...:KK16:
zuzum harikasın :nazar:Aman şu isabellayı hatırlatma ooo neydi öyle anlamsızdı bence akibetide belli değil yakında hortlayıp gelmese barii:KK1: Sen gene yaz bayılıyorum valla yorumlarına:KK9:

_andromeda_
Queen
zuzum harikasın :nazar:Aman şu isabellayı hatırlatma ooo neydi öyle anlamsızdı bence akibetide belli değil yakında hortlayıp gelmese barii:KK1: Sen gene yaz bayılıyorum valla yorumlarına:KK9:
Aman aman Allah korusun. :18: Ayy sağol canımcım. Yazarım ben her hafta ne demek, asıl ben teşekkür ederim. :KK16:

Safimu
Yaşasın Hürrem Sülüman Aşkı :KK69: Ne aşk beeeee :KK52:

Eki Görüntüle 363501

Eki Görüntüle 363502

Eki Görüntüle 363503

Eki Görüntüle 363504
bırde evlendırılmeye çalışıldı..bunuda unutmamak gerek.hurrem çok taş kadın ya :21: ve çok güçlü :KK51::KK51: zebuşum çok geçmiş olsun tatlım en yakın zamanda aramzda gormek ıstıyorum senı çabuk ıyleş bebeğim :KK19: :KK50:

beren26
yanarım yanarım mustafayla ogluna yanarım :KK43:((

silver
8-03-12, 21:03
bu dizi çok güzel ya

fk1991
9-03-12, 08:03
mihrimahin bir an önce büyümesini istiyorum :KK53:

Safimu
9-03-12, 09:03

Eki Görüntüle 363933
:21::21::21::21::21::21::21:

nora40
9-03-12, 16:03
rabia01

bende sana katılıyorum arkadaşım :) daye ne zaman hürremden yana geçti o zamandan beri banada çok güzel görünmeye başladı.. öncesinde nefret ediyodum :KK1:

_Zebos_
ladygeorgia

zebuşum meleğim çok geçmiş olsun Allah şifalar versin dualarım seninle meleğim:KK16::KK54::KK19::KK48:
bebeğim,leydim:KK19:çok sağol eve geldm izinli olarak:2: pts yine gitcemm orası benm ikinci evim :KK6:
HanimKelesimiGetir
Zeboşummm çok geçmiş olsun canım benim :KK48: habersiz bırakma bizi olurmu :KK19: bir an önce sağlıklı bir şekilde aramıza dön yine seni seviyoruz şekercim :KK19::KK19:
ablam,kralçemmm:KK69:çok sağol inşallahablam daha yeni başladıık sonucu yazarm :KK16:
HanimKelesimiGetir
Daye bir tane yaa leydicim :KK54: ayyy zeboşun kulakları çınlasın şimdi her gördüğümde aklıma sen gelyorsun diyordu :KK53:

ablişkom gerçekten sen geliyosun aklıma:KK1: hele nigara nassı patlattı şak diye:KK53: hep diyoruum ank ablam çıktı :KK9: vallasüper

hürrem reyizden sonra favorim daye:KK24:
Safimu
Yaşasın Hürrem Sülüman Aşkı :KK69: Ne aşk beeeee :KK52:

Eki Görüntüle 363501

Eki Görüntüle 363502

Eki Görüntüle 363503

Eki Görüntüle 363504
bırde evlendırılmeye çalışıldı..bunuda unutmamak gerek.hurrem çok taş kadın ya :21: ve çok güçlü :KK51::KK51: zebuşum çok geçmiş olsun tatlım en yakın zamanda aramzda gormek ıstıyorum senı çabuk ıyleş bebeğim :KK19: :KK50:
safimum saağol balım:KK48: inşallah bebeyim

reyizimiz bi tane yaa:KK16: bebek gibi:KK16:
Safimu

Eki Görüntüle 363933
:21::21::21::21::21::21::21:
heyttttttt budur işte:118:

_Zebos_
nora yani efsun hatun, mıstığa aşık oldu bence:KK14: aha da yazıyorum dedi dersiniz:KK24:

Cassandraa
9-03-12, 18:03

HepBaharOlsa
Ay fragmani izlerken Haticenin halini gorunce gozlerim doldu yaaa:KK43:

beren26
off fragmanı izledim an gözlerim doldu yavvv çokk moralim bozuldu yazık valla keşke osmanlıya hiç kan bulaşmasaydı :KK43::KK43::KK43::KK43:

yaren81
9-03-12, 19:03
kesin hatice yine rüya görüyor
:KK37:

_Zebos_
9-03-12, 20:03
haccenin totosu açıkta kalmış bence:KK1:

ibram ölmesin şimdi. hürrem reyiz süründürsün önce

sonra da zevkle izleriz öldüğünü:KK14:

BenAyKizim
9-03-12, 21:03
_Zebos_
haccenin totosu açıkta kalmış bence:KK1:
bence de:KK52::KK52:

frezya_05
10-03-12, 08:03
yaren81
kesin hatice yine rüya görüyor
:KK37:
inş. rüyadır daha erken ölmesin bi heykel yüzünden kellesi alınmıcak heralde aa nigar kalfa işi duyulduysa olabilir ama

TersAlfabe
10-03-12, 09:03
İbrahimin bu şekilde değil, Hürremin Süleymana telkinleriyle öldürüldüğü söyleniyor. Ama bu dizide hiç Hürremin etkisini göremiyoruz.

Mesela Hürrem Süleymana devletle ilgili bir konu açsa hemen "sen bu işe karışma" lafıyla karşılaşıyor. Oysa biz Hürremin Süleymanın üzerindeki etkisini görmek istiyoruz, devlet işlerindeki etkisini görmek istiyoruz.

İbrahim bu şekilde ölürse olmaz. Daha Hürremin hiç entrikasını göremedik, sanki akıllı bir kadın değilmiş gibi hala etkisini göstermiyorlar.