Zumba dansı.... kilo vermek isteyenler ... eğlenerek kilo verin

mucok
9-09-11, 07:09
taçsız prenses

kesinlikle =))) bunu yaptıktan sonra dışarı çıkıp yürümeli ev işlerini danstan sonra yapmalı =)))

Diet grubuna üye misin arkadaşım..Ben grupdayım birbirimize destek oluyoruz hep birlikte kurtuluyorumz kilolardan =))
Ya yürümeyi ya da dans etmeyi tercih ediyorum dışarıda tek başına yürümek cazip gelmediği içinse genelde evde dans ederek ve bazı spor hareketleri yaparak zayıflamayı tercih ediyorum..:) Diet grubuna üye değilim ama şimdi bakarım :) çok teşekkürler :) (Buarada yine kanal D de zumba dansı var ben onlara bir katılıvereyim :KK76: )

ohcanimadeysin
doktorumu izleyenler buraya akın etti herhalde:KK9:

taçsız prenses
mucok
Ya yürümeyi ya da dans etmeyi tercih ediyorum dışarıda tek başına yürümek cazip gelmediği içinse genelde evde dans ederek ve bazı spor hareketleri yaparak zayıflamayı tercih ediyorum..:) Diet grubuna üye değilim ama şimdi bakarım :) çok teşekkürler :) (Buarada yine kanal D de zumba dansı var ben onlara bir katılıvereyim :KK76: )

Bende =))) heheh şimdi yaptım =))) zumbaaaaa :KK62::KK62::KK62: googleden shakira zumba yazıp ilk linke tıkla asıl zumba burada süper yaa :KK62::KK62::KK62:

Ben 9. gruba üyeyim hiç kilo veremiyordum bir hafta da 800 gr vermişim =))) gerçekten grup motive ediyor =)) Gelmek ister isen beklerim =))

cornella
taçsız prenses

Bende =))) heheh şimdi yaptım =))) zumbaaaaa :KK62::KK62::KK62: googleden shakira zumba yazıp ilk linke tıkla asıl zumba burada süper yaa :KK62::KK62::KK62:

doktorlar da kı zumba dansında çaşan şarkının adını bılıyo musun kızlar cok hareketlı bayılıyorum ama adını bulamadım....

Ben 9. gruba üyeyim hiç kilo veremiyordum bir hafta da 800 gr vermişim =))) gerçekten grup motive ediyor =)) Gelmek ister isen beklerim =))

doktorlar da kı zumba dansında çaşan şarkının adını bılıyo musun kızlar cok hareketlı bayılıyorum ama adını bulamadım....

mucok
9-09-11, 09:09
taçsız prenses

Çok kısa sürdü bu sefer :) bende birazdan senin tavsiyen üzerine google yazıp yapıcağım dün zumba power yaptım çok eğlenceliydi :)) Kendimi çok enerjik hissediyorum bu danstan sonra :KK76: Akşamları mekikte çekiyorum bugün karnımda bir zayıflama hissi var gibi gibi :) Bir kaç gündür karın kaslarım acıyordu :) Belirli bir diyet listesine bağlı kalamıyorum ki bağlı kalırsam sıkılıp çok çabuk pes ediyorum herşeyi yiyorum ama az yemeyi tercih ediyorum.. Herşeyi yiyipte bunun adına diyet dememin sebebi ise; bol spor,düzenli yemek öğünleri, Normalde 2 öğün yiyorum ama ben bunu 3 e çıkardım çünkü akşam 6 veya 7 den sonra yemek yemiyorum acıkmamam gerekiyor 3 öğün doğru tercih diye düşünüyorum :) ( ama 3 öğüne de hiç alışık değilim genelde meyveli yoğurtla geçiştiriyorum ya orasıda ayrı mesele) Sabah ve akşam da sirkeli limonlu ılık su içiyorum :) Ve tabi ki zumba 2 gündür yapıyorum...

Beni bu şekilde 9. gruba kabul edicekseniz geleyim :))

1 ay bu şekilde deniyeceğim baktım olmadı biraz daha katılaşıp bir kaç şey çıkarıp bir kaç şey katıcağım hayatıma :)

mucok
9-09-11, 09:09
cornella
Araştırdım ama bulamadım :KK43: Çok güzel bir şarkı zumbaya da çok uygun şarkıyı duyunca bile insan da istemsiz bir kıpırlık başlıyor :KK76:

taçsız prenses
9-09-11, 11:09
cornella

hayır cnm bilmiyorum :KK43:

taçsız prenses
9-09-11, 11:09
mucok
Çok kısa sürdü bu sefer :) bende birazdan senin tavsiyen üzerine google yazıp yapıcağım dün zumba power yaptım çok eğlenceliydi :)) Kendimi çok enerjik hissediyorum bu danstan sonra :KK76: Akşamları mekikte çekiyorum bugün karnımda bir zayıflama hissi var gibi gibi :) Bir kaç gündür karın kaslarım acıyordu :) Belirli bir diyet listesine bağlı kalamıyorum ki bağlı kalırsam sıkılıp çok çabuk pes ediyorum herşeyi yiyorum ama az yemeyi tercih ediyorum.. Herşeyi yiyipte bunun adına diyet dememin sebebi ise; bol spor,düzenli yemek öğünleri, Normalde 2 öğün yiyorum ama ben bunu 3 e çıkardım çünkü akşam 6 veya 7 den sonra yemek yemiyorum acıkmamam gerekiyor 3 öğün doğru tercih diye düşünüyorum :) ( ama 3 öğüne de hiç alışık değilim genelde meyveli yoğurtla geçiştiriyorum ya orasıda ayrı mesele) Sabah ve akşam da sirkeli limonlu ılık su içiyorum :) Ve tabi ki zumba 2 gündür yapıyorum...

Beni bu şekilde 9. gruba kabul edicekseniz geleyim :))

1 ay bu şekilde deniyeceğim baktım olmadı biraz daha katılaşıp bir kaç şey çıkarıp bir kaç şey katıcağım hayatıma :)

bendee =))) Ben çekemiyorum malesef :KK43:( 6 aylık oğlum var sezaryan ile geldi dünyaya..Bizde grupda öyle yapıyoruz =))) herkes bugün dün ne yediğini yazıyor bende sabit listeye sadık kalamıyorum :KK70: öyle olunca baskı oluyor insanın üzerinde ama böyle ohhh süper =))

Bende sıcak ballı sirkeli su içiyorum 5. gün bugün =))

Gel gel bizde senin yaptığından farklı bişey yapmıyoruz canım =)) O zaman seni de aramızda görmek istiyoruz =))))

ohcanimadeysin
9-09-11, 17:09
cornella
Andrea ft Costi Show ca la Paris

adelia
17-09-11, 15:09
linki acamadım arkadaslar bende sizlerin yaptığı videodan izleyerek yapmak istiyorum internette birsürü dans var ama hocalar kendilerince video cekip koymus asıl fitness olarak cdleri olan dans videosu hangisi

cornella
17-09-11, 15:09
ohcanimadeysin
Andrea ft Costi Show ca la Paris

çok saol cnm yaaaa :))):KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

agustos72
24-09-11, 13:09
zumbayı daha önce burda gördüm ama ilgimi çekmemişti dünde doktorum programında denk geldi çok eğlenceli bişeymiş:124: dünden sürekli zumba videoları araştırıyorum:KK66:

magdelena
24-09-11, 22:09
kızlar ares programınız varsa zumba power yazın aramaya 511 kb civarı olanı indirin yaklaşık 40 dkka

PrensesPeri
24-09-11, 23:09
ben bunun hızına yetişemedim :KK17: yetişebilsem süper aslında :KK9::KK9:

alya32
28-09-11, 09:09
kızlar ben doktorumda her hafta çıkan zumbayı video olarak pc ye indrmek istiyorum ama şuana kadar indirebileceğim bi adres bulamadım yardımcı olurmusunuz acaba bana :KK17::KK17:

cornella
28-09-11, 09:09
pamuksekerr32
kızlar ben doktorumda her hafta çıkan zumbayı video olarak pc ye indrmek istiyorum ama şuana kadar indirebileceğim bi adres bulamadım yardımcı olurmusunuz acaba bana :KK17::KK17:

cnm doktorumun kendı sayfasında olması lazım orda yoksa doktorum zmba yaz cıkıyor ama cok kısa suruyor 5-10 dk arası suuryor yetersız yanı.....

agustos72
28-09-11, 11:09
pamuksekerr32
tv arşivi sitesinden sadece o kısmını sık kullanılanlara ekledim ben o şekilde yapıyorum

alya32
30-09-11, 20:09
cornella
cnm doktorumun kendı sayfasında olması lazım orda yoksa doktorum zmba yaz cıkıyor ama cok kısa suruyor 5-10 dk arası suuryor yetersız yanı.....
canım hani 3 4 videoyu birleştirmeyi düşünüyorum ben ama indirmek de zorlanıyorum youtube da var video fakat bende ingilizce 0 yazılanlardan hiç bişey anlamıyorum :KK43::KK43:

sedulu
6-10-11, 12:10
dün başladım zumba yapmaya
bu kadar eğlenceli olacağını tahmin etmemiştim
yakşalık bi saat yaptım
deli gibi terledim
durmak yok bugünde devam zumba yapmaya :KK9:

nihalciz
7-10-11, 21:10
bu sitede her gün yeni birşey öğreniyorum önce callanetics şimdi de zumba ikisini de çok sevdim valla. teşekkürler kadınlar kulübü :)

nihalciz
7-10-11, 22:10
sonuna kadar gitmekte kararlıydım ama 20. dakikada tükendim. çok eğlendim. sık sık yapıcam bunu. kaç gündür oturduğum yerde çeviri yapmaktan çok sıkılmıştım. o kadar iyi geldi ki

Kor99
7-10-11, 22:10
ben evde yarım saat zumba yapıyorum. hem çok eğlenceli hemde gayet aktif.:) seviyorum zumbayı..

orchidea
9-10-11, 08:10
önümzdeki hafta spora başlayacağım, hç spor geçmişim de yok.
bu haftadan bir şekilde ısınayım diye düşünürken bu başlığı buldum.
bu hafta bugünden itibaren ben de yapıyorum.

pinkwhite0
11-10-11, 00:10
şuan show tv de ikinci kez dans ediyorlar program tekrarı veriliyor. aslında arkadaşlarla yapılsa daha zevkli olur:KK70:

melek3004
16-10-11, 16:10
bende istiyorum zumbaaa ama nasıl indiricem:KK43:(

mavilimYesilim
18-10-11, 13:10
:KK8: zumbaclar çoğalmış :KK9: ben 1 senedir zumba dansını yapıyorum... yüzümde gülücükler ... içimde çoşku...:KK34:

nihalciz
18-10-11, 19:10
sevgili citol bana özelden mesaj atmışın ama ben henüz özelden mesaj atamıyorum umarım burayı okursun. internette çok fazla zumba videosu var ama bilgisayarıma indirmeyi beceremedim net olduğu sürece netten izleyip yapıyorum net olmazsa yapamıyorum maalesef :KK43:

citol
20-10-11, 18:10
tmm saol cnm :KK76::KK76::KK76:

pinktomato
1-11-11, 13:11
arkadaşlar zumba indirdim ama dosyaların biri beginners2-1 yazıyor hareketleri gösteriyor tek tek, siz bununla mı çalışıyorsunuz?
bir de 2 tane kısa kısa video var, usher dance routine ve sweat choreography yazıyor, ben açtım ikisini de hemen kapattım en öndeki teyzeden deli gibi korktum,rüyama girebilir o derece.:18:
siz hangisini yapıyorsunuz?:44: ben şu doktorum'da çıkan gibi olacak sanıyordum:KK25:
yalnız gerçekten çok zor görünüyor :26:

alya32
1-11-11, 14:11
ben doktorumun bi kaç videosunu indirdim şimdilik onlarla yapıyorum ve çok eğlenceli oluyo:KK66::KK76::21:

agustos72
1-11-11, 17:11
doktorumda didemin yaptığı basit hareketler ama her programda değiştiriyo farklı hareketler ekliyo gittikçe zorlaştırcak heralde..onu yapıyorum ben sadece

ipo
16-11-11, 18:11
Zumba.Fitness (2). - YouTube

kızlar bu harikaaa :KK3:

mehtap78
21-11-11, 20:11
Zumba

sudiset
25-11-11, 15:11
ben de birkaç video indirdim bugün başladım, güzel ter atıyorsunuz. havalar biraz ısınınca yürüyüşlerime de devam edicek hadi bakalım....
bu süpermiş çok hızlı ama bunlr kadar zayıflarsak yapabiliriz.....
ZUMBA!!! 1,2,3 Oro Solido Swing Gym Reynosa - YouTube

mehtap78
5-12-11, 20:12
Arkadaşlar ben bursada yaşıyorum zumbayla 2 ay önce Maya Sport Club da tanıştım süper zevkli ve hareketli Ertuğrul hoca gerçekten işinde çok iyi daha denemedim ama samba derside veriyor.

HerseyVatanIcin
7-02-12, 12:02
baslamayı dunuyorum haftada 5 gün yaparsam ne kadarda etki eder? önce 20 dk ile baslyıp 1 saate cıkmayı dsunuyorum:KK53:

persephonecik
9-02-12, 21:02
ben de çok özendim ya :21: ama videolar çok kısa arkadaşlar siz nereden yapıyorsunuz?

BlackCat
19-02-12, 19:02
kızlar buradakiş linkler çalışmıyo yeni link bileb varsa yayınlayabilirmi

triendy21
19-02-12, 22:02
BlackCat
kızlar buradakiş linkler çalışmıyo yeni link bileb varsa yayınlayabilirmi
karapisim:KK19: bak senin için link veriyorum baya baktım en uzun bunu buldum 24 dk valla,geç oldu fazla araştıramadım eşim gelcek şimdi,yarın bulup bende indircem,:KK23:

zumba fitness videoları , dersleri | Sağlık Kitabı

gerçi müziği hiç hoşuma gitmedi burdakinin,en güzeli doktorumdaki kadının dansı ve müziği,onu yapcam bende:KK76::KK8::KK8:

triendy21
işte bak bu benim favorim bunu yapcam,çok kolay,,kısa ama baştan tekrar tekrar 20dk yapsam yeterde artar bilee:KK9::KK9::KK16::KK16:

Dans Ederek Zayıflayın - YouTube

aslında bitek bu değil,bu kadının defalarca gelmişliği var doktoruma,değişik değişik dansları var,ve müziklerde farklı,yarın hepsini pc'me indircemm:KK16::KK16::KK16:

nazlma
merhabalar kizlar/bu gun bende int.dplasirken zumba dansini gordum.gercekden etkisi varmi?:KK64::KK62::84::92:

she_dewil
21-02-12, 21:02
yararlı bılgıler teskkurler

she_dewil
21-02-12, 22:02
yararlı bılgıler teskkurler

Mmmina
22-02-12, 13:02
zumba dansıyla zayıflamaya dair video arıyorum dünden beri ama bulamadım elinde link olan varmı?

triendy21
22-02-12, 18:02
triendy21
işte bak bu benim favorim bunu yapcam,çok kolay,,kısa ama baştan tekrar tekrar 20dk yapsam yeterde artar bilee:KK9::KK9::KK16::KK16:

Dans Ederek Zayıflayın - YouTube

aslında bitek bu değil,bu kadının defalarca gelmişliği var doktoruma,değişik değişik dansları var,ve müziklerde farklı,yarın hepsini pc'me indircemm:KK16::KK16::KK16:
Mmmina
zumba dansıyla zayıflamaya dair video arıyorum dünden beri ama bulamadım elinde link olan varmı?
bak üstteki yazımda vermiştim bitanee orayı aç kısa ama ben arka arkaya 20dk yapıyorum çok eğlenceli ve terletiyoo,istersen aynı yerde birsürü zumba dansı çeşitleride var hareketlerde başka deneyebilirsin..ama ben doktorumdaki irem hanımdan başka zumba dansını sevmedim iğrençleer:KK19:

minicikumut
29-02-12, 14:02
Ben bir arkadaşımın tavsiyesiyle dün başladım Zumbaya.

Kolay kolay terlemeyen ben su gibi oldum.

Zayıflarmıyım bilmem ama hareketsiz yaşamıma bir nebze katkıda bulunacağı kesin.

Benim hoşuma giden bir kaç videoyu sizlerle paylaşmak isterim.

Zumba With Juli - Waka Waka - Move.D.C. - YouTube

Zumba Fitness Basic Steps Demo - YouTube

Dance Dance Dance Fitness - YouTube

Dance Dance (Warm Up) - YouTube

Zumba Fitness - El amor el amor - YouTube

minicikumut
29-02-12, 14:02
Ben bir arkadaşımın tavsiyesiyle dün başladım Zumbaya.

Kolay kolay terlemeyen ben su gibi oldum.

Zayıflarmıyım bilmem ama hareketsiz yaşamıma bir nebze katkıda bulunacağı kesin.

Benim hoşuma giden bir kaç videoyu sizlerle paylaşmak isterim.

Zumba With Juli - Waka Waka - Move.D.C. - YouTube

Zumba Fitness Basic Steps Demo - YouTube

Dance Dance Dance Fitness - YouTube

Dance Dance (Warm Up) - YouTube

Zumba Fitness - El amor el amor - YouTube

ggulsahakarsu
5-03-12, 22:03
suskun_sultan
arkadaşlar dün seyrettim ve yaptım yakalaşık 15 dk yaptım ama çok zevkliiii.

neden bu kadar fitler anlaşılıyor....
merhabalarrrr suskunsultan okudum senin zumba hakkındaki yazılarını hemen indirdim 3 gündür yapıyorum=)) çok eğlenceli gerçektennnn!!!=)))
benim indirip yaptığımın adı "Zumba Fitness - Basics & 20-Minutes Express" 1 saatlik de var içinde 20 dklık express programı da var içinde..
bazen üşeniyorum off kim yapcak saat kaç olmuş diye 20 dakikalık olanı yapıyorum 1 saatlik fazla gelince çok mutluyum ama=)) hayatıma enerji kattı resmen=))
sen ne sonuçlar aldın bu programı uygularken?? uyguluyorsun hala değil mi?? beni aydınlatırmısın???:KK3::KK16:

ferayeee
6-03-12, 18:03
evde kendi kendimizede oryantal yapabiliriz takarız kulaklarımıza mp3 ü oh mis gibi acaba kac dakika yapmak gerekiyo

pakizee
11-03-12, 12:03
ayy böyle dans ederek kilo mu veriliyor :KK51:
O zaman ben sürekli böle dans edim çok zevkli yaw :KK76: