Sitedeki yeniler ve hamile kalmayı bekleyenler,yeni hayatımıza beraber başlayalım -2-

mzuhal
10-08-10, 12:08
ceylin33
gülüm canımm arkadaşlar transfere gitmek için 6 buçukta ofisten çıkıyorlar bende mecbur erken kalkıyorummm
eflalcimm ilk fırsatta gidip baktırayımm kanıma
ceylincim resim senin mi

ceylin33
benimde 2 tane yiğenim varrrr kuzucuklarım benimmmm

destina77
okadar takinti yaptigimi sanmiyorum ama ne biliyim bebek olmadigi kesin yani normal adet oldum sinir bozucu bir durum ama psikolojikde olabilrde bilincalti olabilir hayirlisi yorumlariniz icin tesekkur ederim.opuyorumnanaktan

ceylin33
mzuhal
ceylincim resim senin mi
hoşgeldin canım evet resimdeki benim tatlım nasılımmmm

ebrar63
mzuhal
merhaba herkese
merhaba canım hoşgeldin

GÜL78
mzuhal hoşgeldin cnm
benim bir akrabam var 2ci bebekden sonra tüplerini bağlattı 6 sene sonra hamile kaldı istemediği için aldırdı 3 sene snra yine hamile kaldı ve doğurdu onu artık. binde bir kişide bağlanan tüplerde sızma yapıyomuş şansa bak bizim açıkken tutmuyo.milletin sızmayla kalıyo

mzuhal
ceylin33
hoşgeldin canım evet resimdeki benim tatlım nasılımmmm
çok tatlısın olumunekankayizsmile

eflalim
Ay ceylin resimdeki senmiydin bende öylesine koymuştur diye dikkat etmedim hım inceliyim bakıyım :)

mzuhal
GÜL78
mzuhal hoşgeldin cnm
benim bir akrabam var 2ci bebekden sonra tüplerini bağlattı 6 sene sonra hamile kaldı istemediği için aldırdı 3 sene snra yine hamile kaldı ve doğurdu onu artık. binde bir kişide bağlanan tüplerde sızma yapıyomuş şansa bak bizim açıkken tutmuyo.milletin sızmayla kalıyo
hoş buldum canm sen rahim filmi çektirdin mi gül

mzuhal
ebrar63
merhaba canım hoşgeldin
hoş buldum ebrarcım nasılsın

ceylin33
tşk ederim canımmmm
gülüm şans işteee dr ablama yumurtaların düzenli çalışmıyor demişti o halde hamiş kaldı ama korktuğu için düşük yaptı

GÜL78
mzuhal
hoş buldum canm sen rahim filmi çektirdin mi gül
evt cnm çektirdim nolduu

eflalim
Ay sinir oluyorum çocuk aldıranlara bunun hiçbir bahanesi olamaz,benimde burda görüştüğüm arkadaşlardan biri aldırmış çocuğu ya inanamadım ya ne kadar büyük günah ve bunu çok iyi bilecek bir insan kayınvaldesi dedi bana şimdi çocuğu iki yaşında o doğanaca zaten büyüycekti öteki nasıl üzülmüştüm.
Benim büyük ablamın olmuyor çocuğu evlat edindi demiştimya o garibiminde bir komşusu zırt pırt hamile kalıp çocuk aldırıyordu düşünün artık ablamın halinialsanaalsanasmile

ebrar63
mzuhal
hoş buldum ebrarcım nasılsın
tşk ederim canım iyiyim bende geri sayıma başladım reglime 1 hafta kaldı da inş. olmam allahım:CüvCüv:tutma şansı çok yüksekti de bu ay

mzuhal
GÜL78
evt cnm çektirdim nolduu
bende çektircem de geçen gün sohbet ederken sin çektirdiğini sölediler..seni gördüğüme sevindim.tecrübenden yararlanmak istiyorum..bu ay çektircektim ama doktorum izinliydi geldiğinde gittim ama gebelik şüphem var dedi çekemedik korkuyorum bu ay olmazsa çektircem bakalım

eflalim
Ay rahim filmi çok zormuşya çok acıtıyormuş ben medikalde çalşıyordum satıyorduk onlardan,ablamda çekinmişti,eğer hamile kalmazsam bende gidip baktırıcam muhtemelen çekerler yandımeyvahedigeldismile

ceylin33
aayyyy madem bebiş istemiyorsanız korunun yhaa o yavrucakların ne günahı var yhaa çok üzüldüm şimdiiiii

GÜL78
yazıkya ablanındamı olmadı
evt çok acı çocuk aldıranların hali hele bide çöpe atıyolar. öbür dünyada nasıl hesap vercekler allahın verdiği cana kıyıyolar layık görmüşki vermiş nasıl ona karşı geliniyo biz şimdi istesekde yaratabiliyozmu ama yaratanıda yok ediyolar.

mzuhal
ebrar63
tşk ederim canım iyiyim bende geri sayıma başladım reglime 1 hafta kaldı da inş. olmam allahım:CüvCüv:tutma şansı çok yüksekti de bu ay
inşallah güzel bi haber verirsin bizlere :Saruboceq::Saruboceq:

eflalim
Ceylin ben kütahyadayım burdakilerin yüzde sekseni geri çekilme yöntemiyle korunuyor ne cahillik,diğer korunma yöntemleri günahda çocuk aldırmak değil sanki.

eflalim
Gül 13 senedir olmuyor ablamın o da kız çocuk evlat edindi,çok tatlı şimdi 9 aylık oldu günlüktü daha,ben resimlerini gördüm memlekete gidince görücem inşaalah onlarda gurbetde iki ablamda aynı yerde memleketde buluşabiliyoruz anca.

GÜL78
mzuhal
bende çektircem de geçen gün sohbet ederken sin çektirdiğini sölediler..seni gördüğüme sevindim.tecrübenden yararlanmak istiyorum..bu ay çektircektim ama doktorum izinliydi geldiğinde gittim ama gebelik şüphem var dedi çekemedik korkuyorum bu ay olmazsa çektircem bakalım
cnm korkunun ecele faydası yok benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. geçen ay historoskopi yaptılar rahime kamerayla bakıldı sonra ameliyatını oldum sonra iyileştimi diye bakmak için filmini çekildim. acıya bağışıklık kazandım:nazar: acıyo tabiki bana dr. filmden önce ağrı kesici yazdı iç gel dedi ben 2 saat önce içtim benden önce biri çekildi çok ağrısı olmuş ilaç içmeden gelmiş dr. söyledi sen içtiğin için çok ağrın olmaz dedi. dediği gibide az oldu. bazılarında mide bulantısı kusma flnda oluyomuş.ama çare yok her acıya katlanmamız için kadın olarak yaradılmışız.
evde yazı var unutmazsam getirim neden kadınlar özel.anlatıyo.

eflalim
Ebrarrrrr banada bir hafta kaldı kendimdem umudum yok ama sen kalmıştırsın canım inşaallah.

ebrar63
tşk ederim mzuhalcim
ay kızlar bu insanlar bu kadar mı cahil istemiyorsanız bi sürü korunma yöntemi var yaa

GÜL78
eflalim
Gül 13 senedir olmuyor ablamın o da kız çocuk evlat edindi,çok tatlı şimdi 9 aylık oldu günlüktü daha,ben resimlerini gördüm memlekete gidince görücem inşaalah onlarda gurbetde iki ablamda aynı yerde memleketde buluşabiliyoruz anca.
canım benim olsun bundada vardır bir hayr. angelica bred pit bile kaç tane evlat edindiler. nerde gurbetteler cnm.