TEST

Sitedeki yeniler ve hamile kalmayı bekleyenler,yeni hayatımıza beraber başlayalım -2-

GÜL78
27-08-10, 09:08
ceylin33
merhaba kıslarrr ben geldim

yoncacım büyük geçmiş olsun canım benimmm
hosssss geldin şekerim selamımı söledinmi arkadaşına.

ceylin33
yoncamlaben
sağol caaanııım sende nevar ne yok bu ara çok yoğunsun sanırım
yok canım yha yoğun falan değilimde arkadaşımla telefonda çene çalıyordumm

gül e katılıyorum acile git istersen canımmm

ceylin33
GÜL78
hosssss geldin şekerim selamımı söledinmi arkadaşına.
hoşbuldum şekerim söyledim onunda sana çok slm var canımmmm

dscopur
evhan naaptı acaba ya

kmehtap
sumru
mrb mehtap abla.sende hosgeldin. ben münsterdenim. zor olmadi mi türkiyeye yerlesip oraya alismak? benim tanidiklarimin %50si 1yil sonra geri döndü
ben Nürnberg deydim zor olmadı canım geldim 6 ay evdeydim sonra iş buldum çağrı merkezinde almanyaya çalışıyoruz iş yerinde arkadaşların hepsi almanyadan gelme o yüzden iyi anlaşıyoruz
dscopur
mehtappp ben sana hoşgeldin demedim sanırım bugün çenem çok düşük te kızlara laf yetiştiricem diye kandimi paralıyom burda :KK46:
dedin şekerim dedin
hem illa demenize gerek yok ben biliyorum zaten öyle düşündüğünüzü

GÜL78
eve net bağlatamam şekerimm pc de yok. zaten çalışmıycam bide adamı masrafımı sokimm.
mehtapcım da yazık doğumdan snra annesine bırakcak çalışcam dio onunda bi olursa iki-üçç görürüm cnm çalışmayı sende heheeeee inşallahhhhhhhhhhhhh çifter çifter versin snada mehtapcım.
GÜL canım bizim kira derdimiz yok çok şükür yemeğimide genelde annem yapıyor
ama eşim esnaf ve eve pek katkıda bulunamıyor o yüzden işimi bırakmak istemiyorum zaten doğumu almanyada düşünüyorum ben kısmet olursa

yoncamlaben
gül sen klomen kullanıyorsun değilmi öncekilerdede kullanmışmıydın bide nekadar önceydi aylarmı geçti üstünden

ceylin33
handancım hoşgeldin şekerimmm ne dedi dr anlat şekerim merak ettik senii

dscopur
kepekliekmek
yok anacım nerdeee..burda işler bitmez .ben araziyede cıkıyorum da.en azından masa basındayım şimdilik.

ds evhan gidince masum kedi gibi sessizleştin ha..

birden çenem düştü sonra duruldum kızların yazdıklarını okuyordum ne kadar zor ya allahım en kısa zamanda bebişlerini hissettirsin ve bidaha hiç koparmasın annelerinden gözlerim doldu valla

evhan
kızlar ben geldim ama bişey göremedik şimdilik dr bugün değerin 1300 falandır dedi çarşamba 620 idi ya ondan salı günü gel dedi genelde 1800 lerde görünüyomuş kese ondan şuan 5 haftalıkmış rahim duvarının kalınlığı 11mm iyi dedi değerlerde güzel gidiyo dedi şimdilik bakalım salıyı beklicez artıknapalım çok nazlı herhalde bebişim yüz görümlüğü mü istiyo neeeeeeeee böyle işteeeee

esraersoy
Handan hoşgeldin canım gördün mu bebeğini bakım

GÜL78
yoncamlaben
gül sen klomen kullanıyorsun değilmi öncekilerdede kullanmışmıydın bide nekadar önceydi aylarmı geçti üstünden
yoncacım ben kendiliğimden hamile kaldım 2 düşüğümdede. ilki4,5 aylık olan anlamadım hamişliğimi 8 hafta olasıya. neyse o düştü 3 ay snra 2 ciye kaldım oda doğal. snra 1 sene reglim düzenim bozuldu progesteron takviyesi aldım. snrada ayam kırıldı 7 ayda öle geçti. snra 7 ay korunmadık olmadı meğer perde varmış perde olayı çıktı derken ameliyat snrası dr. klomen verdi.hızlandırmak için cnmm benim hikaye uzun kısaca yazmaya çalıştım.

mehtapcımm allah kolaylık versin bizde aynı geçim sıkıntısı çalışmak lazım ama bizim takviler var.hamilelik süresince yardım etcekler.

kmehtap
evhan
kızlar ben geldim ama bişey göremedik şimdilik dr bugün değerin 1300 falandır dedi çarşamba 620 idi ya ondan salı günü gel dedi genelde 1800 lerde görünüyomuş kese ondan şuan 5 haftalıkmış rahim duvarının kalınlığı 11mm iyi dedi değerlerde güzel gidiyo dedi şimdilik bakalım salıyı beklicez artıknapalım çok nazlı herhalde bebişim yüz görümlüğü mü istiyo neeeeeeeee böyle işteeeee
herşeyin yolunda gitmesine sevindim canım sende kesin geç döllenme olmuştur o yüzden geriden sayıyor biraz bebişin

ha naz işine gelince kız ben dün demedimmi sana sen çok alıngansın nazlanıyorsun bebişin senin huyunu alacak diye bak daha doğmadan kapmış vereliniortak ben senin bebişini nazlı diye sevecem bak haberin olsun kaydirigubbakcemile3

dscopur
evhan
oyyy gülümmmmmmmmm inşallah görürsün salı günü.

GÜL78
handancım şükür sorun çıkmamışya ee sen erken öğrenince gelişmiyomuş gibi geliyo sana. ama değerlerin iyi şükür görürsün merak etme bebişini az kaldı.

ceylin33
handancım sorun çıkmamasına ve değerlerinin iyi olmasına çok sevindim canım inş salı günü nazlı bebişini görürsün canımmm

esraersoy
Olsun handancim bebeğin iyi olsunda beklersin sorun olmaz dimi sevindim bebeğinin sağlıklı olduğuna

evhan
kmehtap
herşeyin yolunda gitmesine sevindim canım sende kesin geç döllenme olmuştur o yüzden geriden sayıyor biraz bebişin

ha naz işine gelince kız ben dün demedimmi sana sen çok alıngansın nazlanıyorsun bebişin senin huyunu alacak diye bak daha doğmadan kapmış vereliniortak ben senin bebişini nazlı diye sevecem bak haberin olsun kaydirigubbakcemile3
dscopur
oyyy gülümmmmmmmmm inşallah görürsün salı günü.
GÜL78
handancım şükür sorun çıkmamışya ee sen erken öğrenince gelişmiyomuş gibi geliyo sana. ama değerlerin iyi şükür görürsün merak etme bebişini az kaldı.
ceylin33
handancım sorun çıkmamasına ve değerlerinin iyi olmasına çok sevindim canım inş salı günü nazlı bebişini görürsün canımmm
ayyy evet kızlarrrrr ya mehtapcım dediğin gibi bana çekerse yandık herhalde bilmiyomki bakalım salı günü ne kadar geçmek bilmez zaman bi görsem keseyi bide içinde bebişi çok mutlu olcam bakalım hayırlısı seninde çarşamba demi didemcim ard arda hadi bakalım inşallah görürüzde rahatlarız biraz sonrada kalp atışlarını duymak için bekliceezzzzzzz

usak
slm bayanlar nasılsınız bakalım

dscopur
evhan

ayyy evet kızlarrrrr ya mehtapcım dediğin gibi bana çekerse yandık herhalde bilmiyomki bakalım salı günü ne kadar geçmek bilmez zaman bi görsem keseyi bide içinde bebişi çok mutlu olcam bakalım hayırlısı seninde çarşamba demi didemcim ard arda hadi bakalım inşallah görürüzde rahatlarız biraz sonrada kalp atışlarını duymak için bekliceezzzzzzz
evet tatlım benimkide çarşamba sabah iple çekiyorum salı senin güzel haberlerin çarşamba benim güzel haberlerim gelir inşallah. sonrada kızlar topluca hamile kalıp erkek doğuracaklar toplu sünnet düğünü yapcaz dimi gülcüğüm şimdi hepsi yumurta çatlatıyo opuyorumnanaktan

dscopur
usak
slm tatlım biz iyiyiz seni sormalı nasılsın tatlım

dscopur
kızlar ben bi yemek atıştırıp geliyorum

ceylin33
merhaba zehracım biz iyiyiz canım sen nasılsınn

GÜL78
hoşgeldin usak cım hemşerim nasılsın.
toplu sünnete davetlisin şekerim.heheee

usak
:KK46:
dscopur
slm tatlım biz iyiyiz seni sormalı nasılsın tatlım
cok sgl bıtanem bugun daha ıyıyım lekelerım bıttı artık cok sukur progestan kullanıyorum ya..........moralim yerinde yani canım çarşambaya güzel haberlerini bekliyorum bıtanem hadi hayırlısı .....................

evhan
usak
hoşgeldin tatlım nasılsın

reyyannn
merhaba hanımlaaar bend egeldim nasılsınız,gece yazdklarıma cevap yazan olmamış hiç

GÜL78
reyyannn
merhaba hanımlaaar bend egeldim nasılsınız,gece yazdklarıma cevap yazan olmamış hiç
cnmm adet oldunmu sen şimdi aklımdan geçiriyodum seni

reyyannn
GÜL78
cnmm adet oldunmu sen şimdi aklımdan geçiriyodum seni
yok olmadım canım,ama iki gün önceki ağrılarım var,hele sahura kalktığımda dedim kesin adet oldum,müthiş ağrılarım vardı,bekliyoruz bakalım gelmemesini tabiiki :KK1:

reyyannn
reyyannn
kızlaaar,sahura kalktım,ama nasıl,karnım nasıl ağrıyor bi bilseniz yaa,adet ağrısı bu biliyorum,hani geçen gün de olmuştu ya,öyle yine.hamileler gündüz bana bi cevap yazın,hamileliği öğrendikten sonra adet gününüz geldiğinde adet belirtileri gördünüz mü..yani ben hevesleneyim mi sizce, bugün olmazsam test yapacam LÜTFEN Bİ CEVAP YAZIN KIZLAR
reyyannn
üç gündür adet ağrısı çekiyorum bugün iyice azdı,normalde günüm bugün ve yarın olmsı gerekir.normalde de adet olacağım gün ağrım olur daha önceden başlamazdı ağrılar.bu sefer bi garip oldu ya hadi hayırlısı bakalım.bekleyelim görelim.ama ben sanki bişeyler hissediyorrum,inşaallah yanılmam.gece göbüşüme gülen bebek resmi çizdim,eşimin nasıl hoşuna gitti yaa kaydirigubbakcemile3 :Saruboceq:
.......................

evhan
reyyannn
yok olmadım canım,ama iki gün önceki ağrılarım var,hele sahura kalktığımda dedim kesin adet oldum,müthiş ağrılarım vardı,bekliyoruz bakalım gelmemesini tabiiki :KK1:
canım bugünde gelmezse ne olur yarın bi test yap olurmu belirtiler var sende demedi deme

GÜL78
reyyannn
hayırlısı olsun cnmm inşallah olmassın.. yarın sabaha test yap olmassa.

reyyannn
evhan

canım bugünde gelmezse ne olur yarın bi test yap olurmu belirtiler var sende demedi deme
bende öyle düşünüyorum,bugün de gelmezse öyle yapayım,hissediyorum sanki,yazdığımı okudun mu,hamile olduğunu öğrendikten sonra adet günün geldiğinde ağrın oldumu

usak
GÜL78
hoşgeldin usak cım hemşerim nasılsın.
toplu sünnete davetlisin şekerim.heheee
cok ıyıyım canım allaha sukur lekelerım gectı......ama bı sorun var benım ilk cocugum erkek sunnet oldu.allah nasıp ederse bunu canımız bıraz kız ıstıyo ama allah bılır tabıkıde hayırlısı:)))))))))

reyyannn
GÜL78
hayırlısı olsun cnmm inşallah olmassın.. yarın sabaha test yap olmassa.
inşaallah hayırlısı bakalım.

dscopur
27-08-10, 10:08
usak
:KK46:

cok sgl bıtanem bugun daha ıyıyım lekelerım bıttı artık cok sukur progestan kullanıyorum ya..........moralim yerinde yani canım çarşambaya güzel haberlerini bekliyorum bıtanem hadi hayırlısı .....................
çok sevindim tatlım sırayla herkezin hayırlı haberlerini alıcaz bu topic teki inşallah

evhan
reyyannn
bende öyle düşünüyorum,bugün de gelmezse öyle yapayım,hissediyorum sanki,yazdığımı okudun mu,hamile olduğunu öğrendikten sonra adet günün geldiğinde ağrın oldumu
oldu canım hatta benim adet günümden bigün önce lekelenmem bile oldu düşün adet ağrısı gibi çektüm adetten sonra 1 2 gün sürdü tatlım

usak
ceylin33
merhaba zehracım biz iyiyiz canım sen nasılsınn
cok ıyıyım ceylınım bomba gıbıyım sen nsılsın tatlım.misafir gelecekte fazla bakamıom buraya

reyyannn
ha bu arada gül cümmmm eşm rüya görmüş gece anlttı ama unutmuş,sadece hayal meyal bebek seviyordum sanki kucağımda dedi
yap bi güzel yorum da neşelensin gönlümüz yerimseniben

dscopur
reyyannn
kuzummmmm bak ben şu avatarındakini yemeden git test yaptır bak yerim yoksa

reyyannn
evhan
oldu canım hatta benim adet günümden bigün önce lekelenmem bile oldu düşün adet ağrısı gibi çektüm adetten sonra 1 2 gün sürdü tatlım
acaba benimde öyle olabilirmi diye şüpheye düştüm,çünkü sadece adet olduğum gün ağrısını çekerim önceden başlamaz ağrılarım.bu sefer üç gündür sürüyor hayırlısı

usak
kıslar mısafır gelecek bana ansızın cıkabılırım topıkten darılmayın tamammı cektı gıttı dıye.........heran kapım calabılırde:))))

kmehtap
reyyannn
hoşgeldin canım kız hadi git bi test yapsana
dikkat ettinmi önceki aylardan daha değişik belirtilerin varmı yada başka ne değişiklilklerin var

elf_86
slm kızlar neler kaynatıosunuz bakalımm...

reyyannn
dscopur
kuzummmmm bak ben şu avatarındakini yemeden git test yaptır bak yerim yoksa
aaa vermem onu kimseciklere o menim olcaaak laelaelaelaelae
senin de oldu mu ağrın adet gününde canım hamişken
ya test yapıp da negatif çıkmasından endişeliyim,bugünde bekleyim ben yine

dscopur
reyyannn
acaba benimde öyle olabilirmi diye şüpheye düştüm,çünkü sadece adet olduğum gün ağrısını çekerim önceden başlamaz ağrılarım.bu sefer üç gündür sürüyor hayırlısı
canım bende çektim aynı ağrıları benimde regl günü lekelenmem oldu ve hala çekiyorum aynı ağrıları 6 gün geçti regl olmam gereken günün üzerinden sen bi tahlil yaptır yarın opuyorumnanaktan

usak
reyyannn
canım ben hamıleymısım hıcbı teste cıkmadı adetten bırgun once kan testım bıle sıfır cıktı dusun yanı.adet gunumde pembe bı leke geldı hah dedım oluyorum ama bıdaha gelen gıden olmadı meger yerleşmöe kanaması gıbı bıseymıs........inşallah bebiş vardır allahım ısteyen herkeze aratmasın versın bebiş

dscopur
reyyannn
aaa vermem onu kimseciklere o menim olcaaak laelaelaelaelae
senin de oldu mu ağrın adet gününde canım hamişken
ya test yapıp da negatif çıkmasından endişeliyim,bugünde bekleyim ben yine
bekle bugünde yarın yap bakalım bi ayyy çok merak ediyom

usak
kızlar ben cıktım öpüyorum hepinizi fırsat bulunca hemen gelicem öpüldünüz

reyyannn
kmehtap
hoşgeldin canım kız hadi git bi test yapsana
dikkat ettinmi önceki aylardan daha değişik belirtilerin varmı yada başka ne değişiklilklerin var
yapmam ya banane hayal kırıklığı kötü oluyo :umursamaz:
ya açıkçası bu ay biraz faarklı gerçekten,yumurtlama günlerimde de hiç belirti yoktu o şeffaf sıvı hep gelirdi bu ay hiç belirti görmedim,acaba yumurtlamadım da ben mi kendimi kandırıyom yaa ağlıcam şimdiiii mafoldumben mafoldumben

göğüslerimin şişliği ve acıması hiç dinmedi bir haftadır,bide ağrıların uzun sürmesi işte,BİLMİYOM Kİ YAAAA
YA ADET OLURSAM BUGÜN ÇOK CANIM SIKILIIIIIR mafoldumben mafoldumben

dscopur
kıslarrrrrrrrrrr ben biraz uyuyup geliyom mutfakta yatak hazırlanmış bana gidemde sefasını sürem azcık uyuyam :KK46: