2011 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ilbatum
16-10-10, 11:10
nazocum temizliğini çok iyi yap ve iyice kurula, çamaşırlarını sık sık değiştir ve ütüleyerek kullan (zaten yapıyorsundur da söyleyeyim dedim) ,bol su iç, maydonoz kulllanma düşüğe sebep oluyormuş....

ilbatum
bizim tarafın ilk, eşimin tarafının 2. torunu olacak...
ama ilk gibi davranırlar eee nede olsa oğullarının bebişi :)

ilbatum
ciesra canım bu dönemde böyle saçma rüyalar görüyoruz sen hiççççç kafana takma canım.....
hayırlısı olsun iyi düşün iyi olsun :)

Gezgin..
blue_sky
nbr gezgincim?hşg...walla benim de midem öyle...:sinifsinif: zar zor yaptım işlerimi..bir de öyle yorgun hissediyorum ki kendimi...sabah yorgun kalkıyorum sanki...bilmiyorum...bizimkilerin 8.torunu olacak..kayınvalidemlerin ilk olacak...bizimkilerde hiç hazırlık yok..pek heyecanlanmıyorlar...kayınvalidemi bilmiyorum...bayramda gidelim diyor eşim...bakalım gidersek görücez onlarda heyecan var mı diye....sanırım bebğimiz için sadece biz heyecanlıyız.eşim ve ben yani...:kedi:

Hoşbuldum canım sağolasın...olumunekankayizsmile
Elhamd...şu miğdem garip olmasa daha iyi olucam,idare ediyorum..
Sen nasılsın??
Ayağa kalkınca tamam diyorum şimdi çıkarıcam,bir türlü çıkmıyorda,belki rahatlarım...bilmiyorumkismile

Benimde uykularım çok tatlı olmaya başladı,sabah kalkmak istemiyorum yataktan....boshayallersmile

Canım zaten eşin ve senden başkası çok heyecanlanamaz,eminim her anne baba için aynı durum...
Bizim duygularımızı kimse şuan yasıyamaz sanırım,anneanne,babannede olsalar....:asigim:

Şu evin içinde miniğimin sesiyle dolaşacağımı düşünemiyorum yaa...:asigim:

zonox
blue_sky
bitirdim kışlık-yazlık işini...çok şükür..ama bir dolu çamaşır çıktı yıkanması gereken...yavaş yavaş yıkanır artık...kurutamıyorum çünkü ya...çarşamba yıkadığım çamaşırlar hala nemli...istanbul havasının azizliği işte...bugün yaprak sarmak istiyorum ama evde domatesim yok...çıkıp almaya üşeniyorum..bir de almış başını gitmiş fiyatlar...domates koymasam olur mu ki?çok kuru olur o zaman da değil mi ya???napsam kızlar?:sm_confused:
ben kışlık yazlık işlerini 1 ay önce hallettim çok şükür. çok yoruldum. bir de bi ton çamaşır çıkmıştı ütülenicek:nazar: blue, ben yaprak sarmasının içine domates koymuyorum, domates salçası azıcık koyuyorum. domatessizde yapabilirsin. bizim burda domatesin kilosu 6 milyonkafamçokkarıştı

kızlar benim bebek bizim tarafta 2. torun oluyor (babamlar için) babamın kardeşleri içinde bir benim abimin kızı var bir de benim olucak. baba tarafında toplam 12 torun içinde 1. abimin kızı 2. benim kuzu :) anne tarafımda anneannemin torunları içinde çocuğu olan sonuncu olurum heraldedelikafadulden

eşimin tarafındada kaynımın çocuğu var. bizimki 2. eşimde torunlar içinde ortalarda öocuk sahibi olmak konusunda. yani kimsenin ilk göz ağrısı olmıcak benim minik kuşum:eek:

ilbatum
ademerve
Ben geldim kızlar...
Hepinize hayırlı akşamlar.Geçmişi azcık okuyabildim.Westlife arkadaşım çok geçmiş olsun ağır ve zor bir dönem geçirmişsin.Gülesram sana da çok geçmiş olsun canım dilerim tez zamanda azalır kusma ve bulantıların.Ve daha nice bulantısı olan ve bu dönemı agır geçiren arkadaşlarım dilerim tez zamanda bu sıkıntılar biter;Allah ım yardımcınız olsun inşallah!
Ben hiç kusmadım daha bugüne kadar.Özellikle sabah bulantım oluyo içim karışıyor ama birşeyler yediğim zaman hemen geçiyor.İşime de kesintisiz devam ettım çok şükür.Bundan sonra da başlarmı bilmiyorum.Yarında nasipse bebeğimin kalp atışlarını duymaya gidicez eşimle artık duyulabilirim dimi kızlar?Dualarınızı esirgemeyin ne olur...
ne yaptın canım duydun mu o dünyanın en güzel sesini:)
merakla bekliyoruz canım güzel haberlerle gel inşallah....
diana007
günaydın güzel anneler ve tatlı bebekleri:nazar: bana yazan arkadaşlara tek tek teşekkür ederim sayenizde rahatladım gerçekten.doktora gitmicem kızlar bu işin üstesünden gelmeye çalışıcam yoksa 9 ay boyunca her kafama bişey takıldığımda gitmeye kalkıcam üstelik doktorum oturduğum şehirde de değil 1 saatlik bi mesafede.sizin sayenizde güne iyi başladım :) gidip kahvaltımı yapıyım.hepinize iyi haftasonları
ha şöyle aferin sana :)))
Gezgin..

Sen nasılsın??
Ayağa kalkınca tamam diyorum şimdi çıkarıcam,bir türlü çıkmıyorda,belki rahatlarım...bilmiyorumkismile

Benimde uykularım çok tatlı olmaya başladı,sabah kalkmak istemiyorum yataktan....boshayallersmile

Canım zaten eşin ve senden başkası çok heyecanlanamaz,eminim her anne baba için aynı durum...
Bizim duygularımızı kimse şuan yasıyamaz sanırım,anneanne,babannede olsalar....:asigim:

demek uykuya düştün gezgincim ::)) bende kalkmak istemiyorum ve hep havalardan biliyorum pırıl pırıl değil artık:KK43:(
ayyy canım benim inşallah hepimizin evi o seslerle dolacak:)opuyorumnanaktan

Gezgin..
ozlemilker
demek uykuya düştün gezgincim ::)) bende kalkmak istemiyorum ve hep havalardan biliyorum pırıl pırıl değil artık:KK43:(
ayyy canım benim inşallah hepimizin evi o seslerle dolacak:)opuyorumnanaktan
Evet olabilir...bilmiyorumkismile

Günler çabucak geçse...boshayallersmile

Arkadaşımla aynı ay evlnedik,daha dün hamile oldugunu öğrendim nerdeyse şimdi 1 ayı kalmıs heyecanla bekliyormus,nasıl garip oldum.....
Bizde böyle anlamadan bitiririz inşallah aylarımızı....boshayallersmile:KK46:

blue_sky
Gezgin..

Sen nasılsın??

ben de aynı sen gibiyim gezgincim..midemdeki bulantılar geçmiyor...her sabah rutin bir kez çıkarıyorum...sonrasında bulantılar aynen devam...ama yemek yememi engellemiyor çok şükür...
aslında haklısın tabi..kimse biz kadar heyecanlanamaz ama ne bileyim...heyecanımızi ve sevincimizi bizim gibi coşkuyla paylaşsınlar istiyorum...olmuyor...demek ki bu fazla bir beklenti:kedi:

zonox
ben kışlık yazlık işlerini 1 ay önce hallettim çok şükür. çok yoruldum. bir de bi ton çamaşır çıkmıştı ütülenicek:nazar: blue, ben yaprak sarmasının içine domates koymuyorum, domates salçası azıcık koyuyorum. domatessizde yapabilirsin. bizim burda domatesin kilosu 6 milyonkafamçokkarıştı

kızlar benim bebek bizim tarafta 2. torun oluyor (babamlar için) babamın kardeşleri içinde bir benim abimin kızı var bir de benim olucak. baba tarafında toplam 12 torun içinde 1. abimin kızı 2. benim kuzu :) anne tarafımda anneannemin torunları içinde çocuğu olan sonuncu olurum heraldedelikafadulden

eşimin tarafındada kaynımın çocuğu var. bizimki 2. eşimde torunlar içinde ortalarda öocuk sahibi olmak konusunda. yani kimsenin ilk göz ağrısı olmıcak benim minik kuşum:eek:
evet canım..çok pahalı domates...koymasam tadı olmaz mı diye endişe ediyorum...ağız tadıyla yemek istiyorum çünkü uzun zamandır ilk kez yapabilirm gibi hissettim...uzun zamandır da canım istiyor...kardeşime söyledim bakalım alıp getirir misin diye...getirince yaparım inş...cokacimcoook

blue_sky
Gezgin..
Evet olabilir...bilmiyorumkismile

Günler çabucak geçse...boshayallersmile

Arkadaşımla aynı ay evlnedik,daha dün hamile oldugunu öğrendim nerdeyse şimdi 1 ayı kalmıs heyecanla bekliyormus,nasıl garip oldum.....
Bizde böyle anlamadan bitiririz inşallah aylarımızı....boshayallersmile:KK46:
ben şu ana kadar bile gayet iyi anladım canım...anlamadan bitirme ihtimalim sıfır...çünkü gün sayıyıorumkaydirigubbakcemile3

Gezgin..
blue_sky
ben de aynı sen gibiyim gezgincim..midemdeki bulantılar geçmiyor...her sabah rutin bir kez çıkarıyorum...sonrasında bulantılar aynen devam...ama yemek yememi engellemiyor çok şükür...
aslında haklısın tabi..kimse biz kadar heyecanlanamaz ama ne bileyim...heyecanımızi ve sevincimizi bizim gibi coşkuyla paylaşsınlar istiyorum...olmuyor...demek ki bu fazla bir beklenti:kedi:
Valla geçmişti benim elhamd...Yoktu sıkıntım,kaç gün sonra dün garip oldum birde bugün arada vuruyor bişeyler,dolabı açınca fena oldum hatta...kafamçokkarıştı

blue_sky
ben şu ana kadar bile gayet iyi anladım canım...anlamadan bitirme ihtimalim sıfır...çünkü gün sayıyıorumkaydirigubbakcemile3
Valla bende gün sayıyorm resmen...Böyle geçer mi ki...bilmiyorumkismile

CerenliYagmur
evet canım..çok pahalı domates...koymasam tadı olmaz mı diye endişe ediyorum...ağız tadıyla yemek istiyorum çünkü uzun zamandır ilk kez yapabilirm gibi hissettim...uzun zamandır da canım istiyor...kardeşime söyledim bakalım alıp getirir misin diye...getirince yaparım inş...cokacimcoook[/QUOTE]

canım antep usulu yap hiç domates koyma soğanını bolca doğra sarımsağınıda siz çok yemezsiniz 4-5 diş koy 1 kaşık domates 1 kaşık biber salçası yağı mutlaka bol olucak pirincini koy tuzunu karabiberini limon tuzun varsa çay kaşıgınınucuyla koy güzelce karıştır tabi pirincinide harika oluyor tavsiye derim..

CerenliYagmur
hatta internetten bak tarifine:))

Gezgin..
Bende dolma sarmak istiyorum,bakayım ne zaman kalkıp yaparım...boshayallersmile

blue_sky
Gezgin..
Valla geçmişti benim elhamd...Yoktu sıkıntım,kaç gün sonra dün garip oldum birde bugün arada vuruyor bişeyler,dolabı açınca fena oldum hatta...kafamçokkarıştı

Valla bende gün sayıyorm resmen...Böyle geçer mi ki...bilmiyorumkismile
evet benim de öyleydi gezgincim...anlayamıyorum o yüzden..ne zaman iyi olcam ne zaman kötü hissedicem kestiremiyorum....böyle geçer mi ben de bilmiyorumbilmiyorumkismile

CerenliYagmur
evet canım..çok pahalı domates...koymasam tadı olmaz mı diye endişe ediyorum...ağız tadıyla yemek istiyorum çünkü uzun zamandır ilk kez yapabilirm gibi hissettim...uzun zamandır da canım istiyor...kardeşime söyledim bakalım alıp getirir misin diye...getirince yaparım inş...cokacimcoook
canım antep usulu yap hiç domates koyma soğanını bolca doğra sarımsağınıda siz çok yemezsiniz 4-5 diş koy 1 kaşık domates 1 kaşık biber salçası yağı mutlaka bol olucak pirincini koy tuzunu karabiberini limon tuzun varsa çay kaşıgınınucuyla koy güzelce karıştır tabi pirincinide harika oluyor tavsiye derim..[/QUOTE]
yaaaa...demek domates koymadan da yapılabiliyor...deneyeyim olmazsa yaaaa...limon tuzum yok..nar ekşim var..hakiki nar ekşisi..el yapımı..ondan koyayım o zaman...tabii yapabilir miyim bilmiyorum..iyi hissetmiyorum kendimi hiç...:sinifsinif:

Gezgin..
blue_sky
evet benim de öyleydi gezgincim...anlayamıyorum o yüzden..ne zaman iyi olcam ne zaman kötü hissedicem kestiremiyorum....böyle geçer mi ben de bilmiyorumbilmiyorumkismile

:

Sanırım 4ü aya girene kadar vurup vurup geçicek bunlar......

En çok tiksinmem geçsin başka bişey istemem diyorum,bazen sırf tiksindiğim için miğdemi kendi kendime bulandırıyorum...kafamçokkarıştı
Hiç bu kadar sayılı şeylerden nefret etmemiştiiimkafamçokkarıştı
Ki benim sevmediğim hiçbişey yoktu bu zamana kadar...
Hamilelik gerçekten çok farklı birşeymiş yaa...bilmiyorumkismile

eskay
WestLife
uzunnn bir aradan sonra tekrar merhabalar. yaklaşık 6 gündür hastanedeydim.aşırı kusmadan dolayı bedenim susuz ve besinsiz kalmış hastanede serum tedavisi gördüm yaklaşık 13-15 litre serum verdiler bulantı ilacı verdiler günde 2 kere.benim gibi olan var mı? çok şükür bugün evimdeyim su an için bulantım yok insallah da olmaz yatıştayım kollarım morardı serum ve kan almalarından ama olsun bebeğim iyi olsun da..
sata göre 8+1 haftalık hamileyim ama usg ye göre 7+3 bazen 7+4 değişik çıkıyor anlamadım kalp atışı var
sizler nasılsınız umarım her şey yolundadır
ahh canım vallahi gözlerim dolarak okudum yazdıklarını..Bende 6 haftalıkken hastanelik olmustum..Cok iyi anlıyorum canım seni cook...Hastaneden cıkısta doktor bana Metpamid diye bi ilaç yazdı onun sayesinde ayaga kaltım sonra baktım iyiyim bıraktım ilacı ama maalesef 3 gundur yine basladı kusmalarım..Bugün doktora gittik daha yeni geldik..Doktor dedi hemen basla..Cunku kilo vermişim..allah yardımcımız olsun bitanem..Dualarım hepimiz için...
Bu arada bende sat a göre 8+3 ümü ama doktor bugun baktı 8+5 sin dedi..Döllenmenin ne zaman oldugu ile alakalı bir durum sanırım..Doktorun söyledigini dikkate almak lazım...Olmadı sen yine sorarsın eminim o daha iyi anlatır

Gezgin..
Ya ben ailemi çok özledimmmm.....:gitme:

eskay
16-10-10, 12:10
ademerve
Ben geldim kızlar...
Hepinize hayırlı akşamlar.Geçmişi azcık okuyabildim.Westlife arkadaşım çok geçmiş olsun ağır ve zor bir dönem geçirmişsin.Gülesram sana da çok geçmiş olsun canım dilerim tez zamanda azalır kusma ve bulantıların.Ve daha nice bulantısı olan ve bu dönemı agır geçiren arkadaşlarım dilerim tez zamanda bu sıkıntılar biter;Allah ım yardımcınız olsun inşallah!
Ben hiç kusmadım daha bugüne kadar.Özellikle sabah bulantım oluyo içim karışıyor ama birşeyler yediğim zaman hemen geçiyor.İşime de kesintisiz devam ettım çok şükür.Bundan sonra da başlarmı bilmiyorum.Yarında nasipse bebeğimin kalp atışlarını duymaya gidicez eşimle artık duyulabilirim dimi kızlar?Dualarınızı esirgemeyin ne olur...
Canım benim..Valla biz bebişimle teker tokmak yuvarlanıp gidiyos..Kilo veriyorum..Bugün doktordaydık gördüm kuzumu aman pek bi tatlı geldi koca kafalı tosunum benim:KK46:Boyumuz 19mm olmus..15 gun sonra gidip ense kalınlıgını ölçecek doktor amcamız..3 gundur cok kustum ama bebişi görünce bütün yasadıgım sıkıntıları unuttum...nasılda yatıyor içimde....Ne kadar masum ve savunmasız...Rabbim hepimizin bebişlerini korusun inşallah

eskay
zonox
benmki buopuyorumnanaktan
ama bu cok guzel:sm_cool:
iyi gunlerde hep iyiseyler yazarak doldurursun bu defteri inşallah canımm:nazar::Saruboceq:

sutbeyaz
selam kızlar ne zamandır okuyodum artık yazmaya karar verdim,bende 8+1 günlük hamileyim.benimde kötü bulantılarım yaa,ne zaman geçecek bilmiyorum ama mahvetti beni..ama tek dileğim yavrumun sağlıklı olması tabi...herkese çook selamlarhihoyyyt

ozlem483
selam sekerlıkler ...ben enı uyandım gıdeyım bıseyler yıyeyım barı karnım zıl calıyo....ıns hepınız ıyısınızdır....

Gezgin..
sutbeyaz
selam kızlar ne zamandır okuyodum artık yazmaya karar verdim,bende 8+1 günlük hamileyim.benimde kötü bulantılarım yaa,ne zaman geçecek bilmiyorum ama mahvetti beni..ama tek dileğim yavrumun sağlıklı olması tabi...herkese çook selamlarhihoyyyt
Hoşgeldin canım aramıza....opuyorumnanaktan

Rabbim şifa versin,uzun sürmez inşallah....:Saruboceq:

zonox
gulesram
ama bu cok guzel:sm_cool:
iyi gunlerde hep iyiseyler yazarak doldurursun bu defteri inşallah canımm:nazar::Saruboceq:
saol canım =) biz dayanamayıp şimdiden aldık valla. bir de albüm aldık. ultrason fotoları için =))

zonox
hoşgeldin özlemmm :)

sanada hoşgeldin demeyi unuttum gezgin sen de hoşgeldinn

Gezgin..
ozlem483
selam sekerlıkler ...ben enı uyandım gıdeyım bıseyler yıyeyım barı karnım zıl calıyo....ıns hepınız ıyısınızdır....
Hoşgeldin canımm,tünaydın...sempatiksalakcinni
Sen bir koşu yemeğini ye,bedenin kenmdine gelsin...:lepi:

Gezgin..
zonox
hoşgeldin özlemmm :)

sanada hoşgeldin demeyi unuttum gezgin sen de hoşgeldinn
Hoşbulduk canımmm...olumunekankayizsmile

Nasıl oldun bugün??????

eskay
sutbeyaz
Hoşgeldin aramıza...Bulantılar yuzunden bende cok cektim hala da cekiyorum ama bugun ultrasonda kuzumu görünce hepsini unuttum..Valla deger herseye degerçççYeter ki bebişler iyi olsun...Kuru seyler tuket ama baktın kusmalarım gunde 2 ve uzerı,hemen doktorunu ara...Gerekirse serum alırsın..Sakın kendi kendine gecmesini bekleme arkadasım..Allah yardımcın olsun:Saruboceq:

eskay
Gezgin

Okudum canım yazdıklarını sıkılmıssın bu aralar...İnan bu konuda yalnız degilsin..Bende bozugum..Yine basladı ya bulantılar..Gurbette olmak zordur elbet ama ne guzel telefonda bile olsa seni cok seven, senin için dua eden bi anacın var..bunlar o kadar guzel ve kıymet bilinmesi gerek durumlar ki...
Bende hiç bişey yok!!!!!!!!!!!!! bi kaynana var, bi hastaneye yattıgım zaman geldi bişey yapmadan gitti.Şimdide her gun arıyo napıyon diyip kapatıyo telefonu..İnadına anlatıyorum yemek yapamıyorum zor durumdayız yatıyorum diyorum,demiyor ki geleyim kızım yardım edeyim...Bi de bölee özellikle arkadslarının yanından arıyor ki cok iligli bir kaynana imajı cizsin...Düşmez kalkmaz bir allah..Elbet gececek bugunler diyorum allaha sıgınıyorum..Elbet yüzüne vurucam zmaanı gelcek inşallah

ozlem483
yumurtamı koydum haslansın canım ıstedı cok severım zaten yumurtayı....n albumu n defterı yaaaa ben evde yata yata herseyden mahrum kalacagım heralde onlıne sıparısı olan seylerı soyleyın banada emı kızlar...

Gezgin..
gulesram
Gezgin

Okudum canım yazdıklarını sıkılmıssın bu aralar...İnan bu konuda yalnız degilsin..Bende bozugum..Yine basladı ya bulantılar..Gurbette olmak zordur elbet ama ne guzel telefonda bile olsa seni cok seven, senin için dua eden bi anacın var..bunlar o kadar guzel ve kıymet bilinmesi gerek durumlar ki...
Bende hiç bişey yok!!!!!!!!!!!!! bi kaynana var, bi hastaneye yattıgım zaman geldi bişey yapmadan gitti.Şimdide her gun arıyo napıyon diyip kapatıyo telefonu..İnadına anlatıyorum yemek yapamıyorum zor durumdayız yatıyorum diyorum,demiyor ki geleyim kızım yardım edeyim...Bi de bölee özellikle arkadslarının yanından arıyor ki cok iligli bir kaynana imajı cizsin...Düşmez kalkmaz bir allah..Elbet gececek bugunler diyorum allaha sıgınıyorum..Elbet yüzüne vurucam zmaanı gelcek inşallah
Haklısın canım...
Rabbim seni bebeğinle rızıklandırıcak inşallah,onun huzuru sana yeticek....:asigim:

Annemlerle kameradan görüşüyoruz,o an bitiyorum ya....
Yanlarında olamamak dokunuyor çok...
Az önce açtık,kapatamadım da içeri gittim ağladım...:gitme:
Belli etmeden geri geldim...
Eş bambaşka...Bırakamıyorsun,ama ailede bir yanda bambaşka....
Gurbet olunca kalıyorsun sap gibi sanki....:gitme:
İmtihan işte...Sabredicez...

Sen aklıma gelince inan iyi oluyorum,o neler yaşıyor ben göremedim diye böyleyim diyorum....
İnşallah sıkıntılarımız büyümez,Rabbim gönlümüze sükunet versin...

ozlem483
gulesram senınkı hastaneye gelmıs canım benım kı tenevzul bıle etmedı sagolsun.....ben yenı evlıyken annemden hıc ayırmadım ama.....aslında hıc gorundugu gıbı deyılmıs 2.5 yıldır cok mesafelıyım artık....kuru gecmıs olsun dedı onuda ogluna ayıp olmasın dıe...

Gezgin..
ozlem483
yumurtamı koydum haslansın canım ıstedı cok severım zaten yumurtayı....n albumu n defterı yaaaa ben evde yata yata herseyden mahrum kalacagım heralde onlıne sıparısı olan seylerı soyleyın banada emı kızlar...
Bende haşlanmış yumurtayı küçük kesiyorum,taze soganıda minik dogruyorum içine katıyorum,zeytin yagı varsa zeytin yagı yoksa sıvı yağ,acı biber tuz katıyorummm ooohhh mis gibi ekmek batıra batıra yiyorum...Süper oluyor...:lepi:

diana007
merhaba kızlar okuyamadım geçmişi herkes iyidir umarım.akşama bi akrabamızın düğünü var gittim saçıma fön çektirdim 2 ay sonra insana benzediğimi farkettim iyi oldu.akşama çok oynamayı düşünmüyorum ayakkabılarımda topuklu napalım öyle turup oynayanlara bakarıs bebeğimle :)

eskay
ozlem483
gulesram senınkı hastaneye gelmıs canım benım kı tenevzul bıle etmedı sagolsun.....ben yenı evlıyken annemden hıc ayırmadım ama.....aslında hıc gorundugu gıbı deyılmıs 2.5 yıldır cok mesafelıyım artık....kuru gecmıs olsun dedı onuda ogluna ayıp olmasın dıe...
Aslında iyi oluyo böyle yapmaları..uarın öbürgün lafı acıldıgında ve ben konusmaya basladıgımda sevgili oglunun dicek bi lafı olmuyo.allah büyük bitanem...İnşallah gecicek bugunler..Cocuklarımız doogdudgunda gelcekler tabii sevmeye..O zaman göstercem ben ona..Bölee guzel guzel sokacam lafları bakalım oturabilcek mi huzurla...:kızgın:

ozlem483
aaa guzel olabılır....ama bu hafta pazara cıkan olmadı haftaya dedeyeyım mutlaka....annem gelır sanırım...

zonox
Gezgin..
Hoşbulduk canımmm...olumunekankayizsmile

Nasıl oldun bugün??????
bulantılarım bi ara azalmıştı. ne yazık ki dünden beri ağzıma yine bişi koyamıyorum. zorla kahvaltı yapıorum. hala öğle yemeyimi yemedim o kadar yani.bilmiyorumkismile

eskay
Gezgin..
Bende haşlanmış yumurtayı küçük kesiyorum,taze soganıda minik dogruyorum içine katıyorum,zeytin yagı varsa zeytin yagı yoksa sıvı yağ,acı biber tuz katıyorummm ooohhh mis gibi ekmek batıra batıra yiyorum...Süper oluyor...:lepi:
Allahım bunların hepside cok kokuyo:sinifsinif:
Sanki su an yanımdaymıs gibi..Ne zaman bitcek ki benim şu koku almam durumlarım..Bıktım herseyin bana kokmasından yaa

Gezgin..
ozlem483
aaa guzel olabılır....ama bu hafta pazara cıkan olmadı haftaya dedeyeyım mutlaka....annem gelır sanırım...
Pazara çıkmayı özlediiimm...bilmiyorumkismile

Ay neyse ben herşeyi duygusallıkla cevaplıyorum,kendimi toplasam iyi olucak...sempatiksalakcinni

Dene mutlaka çok seviceksin,birazda limon sık....Ohh...:lepi:

zonox
diana007
merhaba kızlar okuyamadım geçmişi herkes iyidir umarım.akşama bi akrabamızın düğünü var gittim saçıma fön çektirdim 2 ay sonra insana benzediğimi farkettim iyi oldu.akşama çok oynamayı düşünmüyorum ayakkabılarımda topuklu napalım öyle turup oynayanlara bakarıs bebeğimle :)
iyi yapmışsın. ben de yarın yapcam. eşim güzel hallerimi özledi vallakaydirigubbakcemile3

eskay
Gezgin..
Haklısın canım...
Rabbim seni bebeğinle rızıklandırıcak inşallah,onun huzuru sana yeticek....:asigim:

Annemlerle kameradan görüşüyoruz,o an bitiyorum ya....
Yanlarında olamamak dokunuyor çok...
Az önce açtık,kapatamadım da içeri gittim ağladım...:gitme:
Belli etmeden geri geldim...
Eş bambaşka...Bırakamıyorsun,ama ailede bir yanda bambaşka....
Gurbet olunca kalıyorsun sap gibi sanki....:gitme:
İmtihan işte...Sabredicez...

Sen aklıma gelince inan iyi oluyorum,o neler yaşıyor ben göremedim diye böyleyim diyorum....
İnşallah sıkıntılarımız büyümez,Rabbim gönlümüze sükunet versin...
Aminn canımm..Sen uzme kendini,bak biz aglayınca bbekler cok etkileniyormus...hem sen gelcektin ya TR'ye..Sen, de bakem hep birlikte geri sayalım heyecan olsun...Gezgin in gelmesine şu kadar kalmıs diye..Oyalanırız kızz..Hadi üzme kendini kuzum..Biz burdayız:teselli:

Gezgin..
zonox
bulantılarım bi ara azalmıştı. ne yazık ki dünden beri ağzıma yine bişi koyamıyorum. zorla kahvaltı yapıorum. hala öğle yemeyimi yemedim o kadar yani.bilmiyorumkismile
Canım ya...Rabbim sağlık versin eskisi gibi...
Sabredicez mecbur,yoksa ilaç veriyorlar alıp içeriz,ama onada güvenip içemem ben....:1ninca:
İnşallah uzun sürmez seninki...

Bişeyler yemeye çalış genede,miğdeni bastırıcak...
Yoksa gene yanmaya baslar....:1ninca:

gulesram
Allahım bunların hepside cok kokuyo:sinifsinif:
Sanki su an yanımdaymıs gibi..Ne zaman bitcek ki benim şu koku almam durumlarım..Bıktım herseyin bana kokmasından yaa
Canım bazı şeylerin kokusu benide mahfediyor,ama Allah'tan yumurtaya karşı öyle olmadım...Yoksa iyice boş şeyler yiyecektim...bilmiyorumkismile

ozlem483
5 yıllık evlıyım ıyı kotu cok sey yasadık esımle 3 bebegımızı kaybettık ıflas ettık esım buyuk bır trafık kazası gecırdı....yasadıgımız her sınavda hepsının notunu verdım ben.....
allahıma cok sukur saglıgımız yerınde ıslerımız cok guzel artık rabbım yardım ettı...yenıden hamıleyım onu tekrar nasıp ettı ıns sonuna kadar gıder ve bebegımıde kucagıma alırım...
herseyde hakıkaten bı hayır var ınasan yasarken anlamıyo ama....
uzulıyosunuz bunlar sızın en yakınındakı ınasanlar annenız mesala ama bombos yazık agzı acıldımı kımseyı begenmez unıversıte mezunuyum yok ıkı uc dıl bılıyorum....keske hıc bısey bılmeseydı ama bıraz ınsan olsaydı ...

Gezgin..
gulesram
Aminn canımm..Sen uzme kendini,bak biz aglayınca bbekler cok etkileniyormus...hem sen gelcektin ya TR'ye..Sen, de bakem hep birlikte geri sayalım heyecan olsun...Gezgin in gelmesine şu kadar kalmıs diye..Oyalanırız kızz..Hadi üzme kendini kuzum..Biz burdayız:teselli:

Canım ya... işte sorunda orda...
Gidemiyorum şimdi,gene olmadı...
HAcdan sonra gitme ihtimalim var...

Seçim yapanda ben oldum....:çok üzgünüm:
Eşimi bırakıp gitmeye kıyamadım...
Çok dokundu onu yalnız buralarda bırakmak....
Ailemi ertelemek zorunda kaldım...:gitme:

Ondan dokunuyor sanırım görmek annemleri...
Neyse geçer inşallah....
Hac yapmak istiyorum,doktor izin versede zamanım farklı geçse....

Herşeyin hayırlısı...

eskay
kızzlar doktordan geldik ben hemen oturdum pc basına..kocişte pazara gitti geldi..Şimdi diyor ki hadi kalk yat dinlen azcık..Kendiside pazardn barbunya almıs onu ayıklıyo..Canımmm yaa..O da cok yoruluyor..SAbah kahvaltı hazırladı sonra evi süpürüp sildi..Allahıma sukurler olsun..Ayy bide gördük yaa bebişimizi...Anam ben tabii ekrana kilitlenmişim doktor diye şu başı şu poposu..Bi ara gözüm eşime kaydı,anam nasıl bi sevgi dolu bakıs o..Kalbi atıyo esoşum görüyo musun diyoyerimseniben
ay bi tarata kuzum bi tarafta canım..Ne guzel anlardı o anlar...Rabbim hepimize saglık versin valla gerisi yalan..Şimdi ben kacayım da azcık yatayım cok yoruldum gercekten..Hepiniz allaha emanet olun...

ozlem483
kıyamam ben ya bıraz daha sık dısını ıns tontısınle gelınce bol bol cıkarsınız...pazarlara carsılara..

eskay
Gezgin..

Canım ya... işte sorunda orda...
Gidemiyorum şimdi,gene olmadı...
HAcdan sonra gitme ihtimalim var...

Seçim yapanda ben oldum....:çok üzgünüm:
Eşimi bırakıp gitmeye kıyamadım...
Çok dokundu onu yalnız buralarda bırakmak....
Ailemi ertelemek zorunda kaldım...:gitme:

Ondan dokunuyor sanırım görmek annemleri...
Neyse geçer inşallah....
Hac yapmak istiyorum,doktor izin versede zamanım farklı geçse....

Herşeyin hayırlısı...
Rabbim gönlüne göre versin inşallah...Yeter ki ailen iyi ve saglıklı olsun..Bunlar tatlı ayrılıklar aslında...Bitecek elbet...Gönlünü ferah tut...Oralar cok ta sıcaktır cok dikkat et bitanem...öptüm senii

Gezgin..
gulesram
kızzlar doktordan geldik ben hemen oturdum pc basına..kocişte pazara gitti geldi..Şimdi diyor ki hadi kalk yat dinlen azcık..Kendiside pazardn barbunya almıs onu ayıklıyo..Canımmm yaa..O da cok yoruluyor..SAbah kahvaltı hazırladı sonra evi süpürüp sildi..Allahıma sukurler olsun..Ayy bide gördük yaa bebişimizi...Anam ben tabii ekrana kilitlenmişim doktor diye şu başı şu poposu..Bi ara gözüm eşime kaydı,anam nasıl bi sevgi dolu bakıs o..Kalbi atıyo esoşum görüyo musun diyoyerimseniben
ay bi tarata kuzum bi tarafta canım..Ne guzel anlardı o anlar...Rabbim hepimize saglık versin valla gerisi yalan..Şimdi ben kacayım da azcık yatayım cok yoruldum gercekten..Hepiniz allaha emanet olun...
Maşallah canımmm.....:lepi:
Eminim süper bir duygudur bebişi görmek...
İlk zamanlar şekli bile belli değildi,şimdi kimbilir ne hallere girmişlerdir...
Görsem anlıyacam hamile oldugumu...:lepi:

Eşin ile muhabbetinde daim olsun,Rabbim artırsın...

Gerçekten onların yardımı olmasa çok zorlanırdık...
Çok şükür...opuyorumnanaktan

Gezgin..
gulesram
Rabbim gönlüne göre versin inşallah...Yeter ki ailen iyi ve saglıklı olsun..Bunlar tatlı ayrılıklar aslında...Bitecek elbet...Gönlünü ferah tut...Oralar cok ta sıcaktır cok dikkat et bitanem...öptüm senii
Amin canım hepimizin gönlüne göre versin herşeyi...

38 derece buralar...
Çok çıkıyordum akşamları,şimdi eve kapandım resmen...
Sıcaklar hafifliyor diyede seviniyorum,inan çekilmiyordu....
Yavas yavas üşümeye başlarız inşallaah....kaydirigubbakcemile5 sempatiksalakcinni

Sağolasınn cnmmolumunekankayizsmile

eskay
ozlem483
5 yıllık evlıyım ıyı kotu cok sey yasadık esımle 3 bebegımızı kaybettık ıflas ettık esım buyuk bır trafık kazası gecırdı....yasadıgımız her sınavda hepsının notunu verdım ben.....
allahıma cok sukur saglıgımız yerınde ıslerımız cok guzel artık rabbım yardım ettı...yenıden hamıleyım onu tekrar nasıp ettı ıns sonuna kadar gıder ve bebegımıde kucagıma alırım...
herseyde hakıkaten bı hayır var ınasan yasarken anlamıyo ama....
uzulıyosunuz bunlar sızın en yakınındakı ınasanlar annenız mesala ama bombos yazık agzı acıldımı kımseyı begenmez unıversıte mezunuyum yok ıkı uc dıl bılıyorum....keske hıc bısey bılmeseydı ama bıraz ınsan olsaydı ...
cok sukur bugunumuze demek en guzeli..Onca seyden sonra hala bir arada olmak,bebek bekliyor olmak işlerin yolunda gitmesi, ne guzel rabbim yuzunuze gulmus..
Ben yanımda olmayanları alllah havale ediyorum..Artık hiç sıkmıyorum canımı..Yeri geldi mi bi laf söylüyorum gık diyemiyo hanfendi..Yine öle yapıcam..Bende kalıp ben şişecegime söylerim o şişsin o dusunsun....Allah bize ve bebişlerimize saglık versin,eşlerimizi basımızdan eksik etmesin inşallah...Sevgiyle kal canımm..Seni ve minigini öptüm koccamanopuyorumnanaktan

ozlem483
tesekkurederım esracıgım ıns tatlım katılıyorum sana sızde ıyı bakın kendınıze....