2011 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

turko
19-09-10, 11:09
kızlar elim ayagım titriyor kendimi çok kötü hissediyorum eşimde işte kızımla bile ilgilennemiyorum ter boşalıyor benden bu mesajıda elim titreyerek yazıyorum gidip yatacam çok kötü oldum kaç haftadır ilkkez bukadar kötüyüm

tulin034
canım karnın acıkmıştır belki bişeyler ye banada öyle oluyor ben yiyorum geçiyor

Patricia
turko
kızlar elim ayagım titriyor kendimi çok kötü hissediyorum eşimde işte kızımla bile ilgilennemiyorum ter boşalıyor benden bu mesajıda elim titreyerek yazıyorum gidip yatacam çok kötü oldum kaç haftadır ilkkez bukadar kötüyüm
hay allahım arkadasım allah yardımcın olsun canım. yokmu yardım edecek akraba kardes falan? keske yanında bırılerı olsaydıbilmiyorumkismile
neyse kızlar bende cıkıyorum daha sonra tekrar gorusuruz. hadı allaha emaet olun.

tulin034
görüşürüz kızlar

LOVER1984
turko
turkocumm gecmıs olsun noldu yaaa

ilbatum
ayy rabbim bizede o günleri göstersin ya çok güzeldi :)

ilbatum
Patricia
hımmmmm bılmıyordum. demek akıntı aramıcaz. kızlar bende çok belırsız bı mıde bulantısı oluyor gun ıcerısınde. ama cok cok hafıf. baskada hıc belırtım yok. ınsan ıstıyor yaw. bulantı olsada hamıle olduğumuzu hıssetsek dımı :)))) dertsız basıma dert arıyorum galıba.sempatiksalakcinni
bende aynıyım valla, akşamüstleri oluyor bende genelde ama pekte yorucu değil... rabbim hayırlısıyla sonunu görmeyi nasip etsin canım...

ilbatum
yok canım ben jel kullanmıyorum benimkiler hep hap....

ilbatum
geçmiş olsun turko birşeyler atıştır canım aç değilsin değil mi aman dikkat et kendine...

ilbatum
evet tülincim eğer bebiş geç yerleştiyse geriden gelmiş gibi görülebiliyor ....

tulin034
Anladım canım benimki geç yerleşmedi bakalım kaç çıkcak ben ateş ölçme yöntemiyle hamle kaldım tam 14 dünde yumurtlamışım tam çıkar heralde

baharnaz
tulin çok teşekkür ederim videoyu izledim muhteşemdi ve bilgilendim. opuyorumnanaktan

tulin034
bi arkadaşın dudağında uçuk çıkmıştı galiba şuna baksın http://www.kadinlarkulubu.com/gebeli...cuk-cikti.html (11 haftalık hamileyim dudağımda uçuk çıktı)

tulin034
evet çok güzel video canım

Zonnetje
19-09-10, 12:09
tulin034
İzleyin canım çok güzel özlemciğim seninki açılmadı demekbide bunu dene ANNE KARNINDA – YAŞAMA YOLCULUK BELGESELİ | Belgesel izle
Bu video muthis bisiymis,inanin soluksuz izledim en sonuna kadar. Sonunda anne bebegini dogurup kucagina aliyorya cok duygulandim:2:

Tulincim canim, paylasimin icin cok tesekkurler, super bi videoydu canim:lepi:

tulin034
Zonnetje
Bu video muthis bisiymis,inanin soluksuz izledim en sonuna kadar. Sonunda anne bebegini dogurup kucagina aliyorya cok duygulandim:2:

Tulincim canim, paylasimin icin cok tesekkurler, super bi videoydu canim:lepi:
Rica ederim canım beğendiğinize sevindim evet müthiş bişey gerçekten

rabia01
tulin034
bi arkadaşın dudağında uçuk çıkmıştı galiba şuna baksın http://www.kadinlarkulubu.com/gebeli...cuk-cikti.html (11 haftalık hamileyim dudağımda uçuk çıktı)

canim link icin cok tskler ama linkte warnung yaziyor birsey cikmiyor baska

ve herkese güzel pazarlar dilerim kizlar :)

rabia01
turko

hayirdir turko neoldu merak ettim simdi

tulin034
http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/390615-11-haftalik-hamileyim-dudagimda-ucuk-cikti.html şimdi bir daha dene

rabia01
19-09-10, 13:09
tulin034
http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/390615-11-haftalik-hamileyim-dudagimda-ucuk-cikti.html şimdi bir daha dene

okudum canim tskler ben hic bir sey kullanmiyorum ama bende bir degil bir ucuk bitiyor hemen digeri geliyor su an dudagimin halini görmeni istemem kaydirigubbakcemile3

tulin034
ellememeye çalış mikrop kapmasın boşver takma geçer daha büyük sorunun yok ya boşver

ilbatum
rabiacım canım tülinin dediği gibi fazla elleme dağılır valla.... dr a sor uçuk için kullanabileceğin bir şey verebilir canım...

rabia01
tulin034
ellememeye çalış mikrop kapmasın boşver takma geçer daha büyük sorunun yok ya boşver

yok canim hic ellemiyorum zaten kendi gidiyor tekrardan geliyor ,sonunda cizelgeyi basarbildim ama ben daha 7 haftama girdim bunda biraz büyük gösteriyor

rabia01
ozlemilker
rabiacım canım tülinin dediği gibi fazla elleme dağılır valla.... dr a sor uçuk için kullanabileceğin bir şey verebilir canım...

yok canim hic ellemiyorum zaten ,senin en son reglin nezmandi benim cizelgede yanlislikmi var diye hesaplicam yeni 7 haftama girmis olmam lazimdi bunda 5 gün fazla cikiyor

turko
19-09-10, 14:09
tulin034
canım karnın acıkmıştır belki bişeyler ye banada öyle oluyor ben yiyorum geçiyor
canım hiç açlık hissetmiyorum ben ama mutfaga girdim ne yiyecegimi şaşırdım ama ben zorla yürüyorum elim bacagım titriyor ilk defa böyle açlık hisettim mutfaga girince benden bir terler boşalıyor çok garip zorla zor bişeyler atıştırdım ama atletim yamyaş olmuş yedim yataga kendimi zor attım bu defada bir üşütme ama ben bir üşüyorum iki kat kışlık battanıye aldım hala üşüyorum kalkacak dermanım olsa bir battaniye daha alacam üstüme elim ayagım buz kesti zorla üşüye üşüye zarzor uyumuşum kızım uyandırdı üşümem geçmiş yine ateşim var başım çatlıyor suyun altına girdim dr verdiği parol hapı içtim hala başımda agrı varda bayılacakmışım gibi durumu atlattım biraz şükür 7 haftadır ilkkez böyle oldum
Patricia
hay allahım arkadasım allah yardımcın olsun canım. yokmu yardım edecek akraba kardes falan? keske yanında bırılerı olsaydıbilmiyorumkismile
neyse kızlar bende cıkıyorum daha sonra tekrar gorusuruz. hadı allaha emaet olun.
saol canım kimseyi aramadım rahattsız etmek istemedim canım
LOVER1984
turkocumm gecmıs olsun noldu yaaa
saol canım
ozlemilker
geçmiş olsun turko birşeyler atıştır canım aç değilsin değil mi aman dikkat et kendine...
valla açlıgı hissetmesen bile yenmesi gerekiyormuş onu anladım biirden bire oldu bana ilkkez böyle bir açlık hissettim mutfaga girince garipti ama nasıl titriyorum kendi durumuma şaşırdım inanın
rabia01
hayirdir turko neoldu merak ettim simdi
saol canım biraz atlattım hala başım agrıyorda deminki kadar kötü degilim şükür