2011 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

blue_sky
25-09-10, 16:09
baharnaz
kızlar ayvayı eşim bulmuş çıkmış artık
İstanbulda oturanlara söyleyim
Fatih te Fatih Camii yanında Malta çarşısında yaşlı bir amca satıyormuş
ayrıca Aksarayda Yerlatı çarşısının girişinin karşısında pasajın içindeki manavda pazarteside oraya gelcekmiş bilginize...
bildiğimiz ayvadan mı bahsediyorsun baharnazcım?ben geçen hafta markette görmüştüm..

MüebbetSevdam
Fdilek48
Offf uykum kaçttıı yatakta dönmekten sıkıldımm neti açiyim bakim dedim iyikide açmışımmm müebbetsevdam haberine çok sevindiimm dualarımız seninle.Sen yat dinlen tv izle buraya takıl bi şekilde geçer zaman Allah yardımcımız olsuunnn

Dilekcim canım çok teşekkür ederim.çok sağol gülüm.tv izleyip bol bol uyuyorum :)) ama sırtım ağrıdı artık yatmaktan.yine şükür bebeğime birşey olmasında...

baharnaz
MüebbetSevdam dualarım seninle canım İnşallah herşey güzel gider güzel haberler verirsin bize
inşallah canım çok teşekkür ederim.

tulin034
Canım çok sevindim senin adına iyi iyi güzel haberler verdin bize inşallah bebiş seni bırakmıcak bundan sonra dularımız seninle Allah yardım etsin

çok teşekkür ederim güzelim.inşallah bende öyle dua ediyorum.gerçi benim durumum nadir rastlanan birşeymiş. bakalım pazartesi günü inşallah mutlu ve hayırlı haberler alırım da sizlerle paylaşırım..

WestLife
canım normalde arapçasına baktım ya mübdiu yazıyor ama latince genelde ya mübdi yazmışlar internetten de baktım siz ya mübdiu deyin yine.Rabbim kabul etsin ben eşime her gün olmasa da sık sık yaptırıyorum
hmmm anladım canım çok teşekkür ederim.inşallah devamlı yaptırabilirim ben kendimde okurum ara ara.sonuçta Allahın ismini zikretmiş olurum...

Zonnetje
Canimm..Rabbim nekadar buyuk goruyorsun degilmi,insallah bagislicak sana bebegini. Cok sevindim inan...hayirlisi olsun bakalim birsonraki kontrolunde insallah duyucaksin pitpitlarini..
Amenna canım.Rabbime binlerce şükürler olsun ki bizi duyduğunu gösterdi.Biz yeter ki ona sığınmayı elimizden bırakmayalım o bizi hiç bırakmaz... inşallah canım pazartesiyi bekliyoruz dua ile.büyük gün malum...

ozlem483
m.sevdam canım cok sevındım ıns rabbım bebısını sana bagıslar ...bıraz sıkıntılı bır donem oldu ama gececek ıns hayırlısıyla rabbım yardımcın yardımcımız olsun...
evet canım biraz zor dönemler geçiriyoruz ama yeter ki bebeğimizi sağlıkla huzurla ve hayırla kucağımıza alabilelim. çünkü biz bu hamilelik için çok uğraştık..Rabbim inşallah bebeğimizi korur..

ademerve
Müebbetsavdam canım haberini okudum bugün ve çook sevindim ya inan...
Allah'ım yüzünü güldürsün;bebeğin senden sen bebeğinden hiç ayrılmayın inşallah canım...
Gelişmelerden yine haberdar et bizi emi dualarımız seninle...

İnşallah mervecim çok teşekkür ederim.işte pazartesi günü herşey daha net olacak ama buna da şükür.Bebeğimin tutunmaya çalışmasını bilmek bile beni mutlu ediyor...inşallah pazartesi günü de güzel haberler paylaşırım sizlerle...

rabia01
valla ben okadar icemiyorum canim zaten suyla aram pek yok soda icmeyi deniyorum genelde
ben bence su içmeye alıştır kendini ben matara gezdiriyorum yanımda yudum yudum içiyorum.benim doktorum soda dan için gazını alıp iç minarellerinin faydası olur dedi. önce açık bırakıp asidinin çıkmasını bekleyip sonra içiyorum canım ama nadir.tertemiz saf bir suyun yerini tutmaz bence... hanımlar hepinize çok teşekkür ederim Allahım hepimizin bebeklerini korun bağışlasın inşallah...

MüebbetSevdam
hanımlar bu zamanda bulunan ayvalar sağlıklımıdır?henüz mevsimi değil çünkü. hormonlu olma ihtimali yüksek bence...

Fdilek48
MüebbetSevdam
hanımlar bu zamanda bulunan ayvalar sağlıklımıdır?henüz mevsimi değil çünkü. hormonlu olma ihtimali yüksek bence...
Tatlım mevsiminde yediklerimizde hormonlukii çabuk yetişsin diye.Geçen tvde anlatıyo maydanozlar asma yaprağı gibi dolapta büyümeye devam ediyomuş hormondan :KK43:((

baharnaz
avzen benimde 5.haftada bulantılarım başlamıştı son bir haftadır böğürmeler geceleri bulantıdan inlemeler ve 2 gündür çıkarmalar başladı.

blue-sky evet canım pek evimin burdaki marketlerde görememiştim fatih caminin orda bir amca bahçesinden toplayıp getirmiş bizim gibi olanlar için :))

Müebbet Sevdam canım hormonlumu bilmiyorum tadı doğal gibi

blue_sky
baharnaz
[
blue-sky evet canım pek evimin burdaki marketlerde görememiştim fatih caminin orda bir amca bahçesinden toplayıp getirmiş bizim gibi olanlar için :))
ayva iyi mi geliyomuş bulantıya kusmaya?sahiden mi yaaaaaaaaa??????hemen gidip alalım öyleyse...opuyorumnanaktan

MüebbetSevdam
Fdilek48
Tatlım mevsiminde yediklerimizde hormonlukii çabuk yetişsin diye.Geçen tvde anlatıyo maydanozlar asma yaprağı gibi dolapta büyümeye devam ediyomuş hormondan :KK43:((

ama canım bu zamanda göz göre göre alınmış oluyor.hem mevsiminde alındığı zaman hormonsuz olanları belli oluyor hani böcek girme olayı.ben çok dikkat ediyorum kurtlusunu alıyorum :KK70: şaka bir yana tanıdık ya da güvendik yer olursa sorun olmaz canım.valla bahsettiğin maydanoz işiyle ben hiç karşılaşmadım canım.kaş yapıyım derken göz çıkarmayalım istiyorum allah korusun hormondan dolayı nice hastalıklar oluyor. abimin eşi söylemişti hormonlu çilek yiyen bir kız anaokulunda adet olmaya başlamış ne kadar zararlı şuna bakın...

MüebbetSevdam
baharnaz
avzen benimde 5.haftada bulantılarım başlamıştı son bir haftadır böğürmeler geceleri bulantıdan inlemeler ve 2 gündür çıkarmalar başladı.

Müebbet Sevdam canım hormonlumu bilmiyorum tadı doğal gibi
canım ben bu zamanda ki ayvalara pek güvenmiyorum kış meyvesi sonuçta o.kışın domatesler nasılsa şimdi de ayvalar öyle bence

GÜLCEZA
MüebbetSevdam
GÜLCEZA canım arkadaşım benim maaşallah böyle dirayetli ol.Söylediğin gibi çevrenin senin başının dik olduğunu bilsinler. inşallah tez zamanda sağlıkla hamile kalırsın ve bebeğin bu sefer gelir canım..Allahım yar ve yardımcın olsun.kimseye yaşatmasın canım senden de esirgesin inşallah...
canım saol senin için ççooookkk sevindim inş saglıkla devam eder canım rabbim ayırmasın inş.
asliasli
GÜLCEZA allah sabir ve hayirlisini versin.güclü ve direncli olman cok iyi.cevrendeki insanlar seni yildirmasin.allah yardimcin ve hep yaninda olsun insallah.
saol canım amiin.ben ilaçları dün öglen bıraktım ama bakalım ne zaman kanama başlıcak bugün bi arkadaşım druna benden bahsetmiş boş gebelik deyince 1 hafta sürekli ilişki olsun onun içi dolar demiş pek saglıklı bişi gibi gelmedi ama drla görüşmeye gidicem hafta içi bakalım ne dicek çarşamba günü tekrar druma gidicem beta tekrarlancak bakalım 0 lancakmı dedi dr.bekliyorum işte tek yaptıgım bu

MüebbetSevdam
Teşekkürler Gülcezacım..Rabbimde sana en kısa zamanda hayırlısıyla evlat nasip etsin inşallah... bence sen kendi doktorunla biran önce görüş seni takip eden doktor bilir senin durumunu...

GÜLCEZA
MüebbetSevdam
Teşekkürler Gülcezacım..Rabbimde sana en kısa zamanda hayırlısıyla evlat nasip etsin inşallah... bence sen kendi doktorunla biran önce görüş seni takip eden doktor bilir senin durumunu...
telefonda görüştüm dün kızım üzülme sakın ilaçları kes adet ol bitince gel görüşüp izlicegimiz yolu konuşalım dedi.

MüebbetSevdam
25-09-10, 17:09
GÜLCEZA
telefonda görüştüm dün kızım üzülme sakın ilaçları kes adet ol bitince gel görüşüp izlicegimiz yolu konuşalım dedi.
hmmm anladım canım hayırlısı neyse o olsun inşallah bi an önce adet olup yeni döneme başlarsın Rabbim de hayırla bebeğinizi nasip eder inşallah...

GÜLCEZA
MüebbetSevdam
hmmm anladım canım hayırlısı neyse o olsun inşallah bi an önce adet olup yeni döneme başlarsın Rabbim de hayırla bebeğinizi nasip eder inşallah...
inş canım.saol rabbim bekletmez inş biran önce yeni bebegime kavuşurum.

MüebbetSevdam
GÜLCEZA
inş canım.saol rabbim bekletmez inş biran önce yeni bebegime kavuşurum.
amin inşallah canım.Rabbim büyük...

RELAX
arkadaslar ben 2010 mayıs annesıyım.kızım suan 4.5 aylık.sızı gorunce ve okuyunca nasıl duygulanıyorum.gecen yıl 10 eylulde ogrenmıstım hamıle oldugumu ve bu bebegı 18 ay beklemıstık tedavıyle oldu kızım cok sukur.
allah hepınızın kuzularını bagıslasın ınsallah guzel bı hamılelık gecırırsınız.sonuna kadar oyle bı heyecankı hamılelık cok guzel.bebeıgın oolmasıda daha bı baska guzel.

MüebbetSevdam
25-09-10, 18:09
RELAX
arkadaslar ben 2010 mayıs annesıyım.kızım suan 4.5 aylık.sızı gorunce ve okuyunca nasıl duygulanıyorum.gecen yıl 10 eylulde ogrenmıstım hamıle oldugumu ve bu bebegı 18 ay beklemıstık tedavıyle oldu kızım cok sukur.
allah hepınızın kuzularını bagıslasın ınsallah guzel bı hamılelık gecırırsınız.sonuna kadar oyle bı heyecankı hamılelık cok guzel.bebeıgın oolmasıda daha bı baska guzel.
maaşallah canım Allah bağışlasın bebeğini.inşallah seneye bu zaman bizde senin gibi oluruz :) içimizde ki pırlantalar kollarımızda olur inşallah...

ademerve
RELAX
Ne kadar güzel canım ya sen bizi çok iyi anlıyorsun çünkü sen de bu yollardan geçtin...
Allah'ım bize de hayırlısıyla senin yaşadığın günleri yaşar;görürüz...
Allah'ım sana eşine ve güzel kızına hayırlı uzun ömür versin inşallah..
Benim hamileliğim daha çok yeni hatta herkesin yaşadığı keseyi görme ve kalp atışlarını duyma heyecanını ve endişesini yaşıyorum.Ama herseye ragmen bu kadarını bile yasamak gercktn çok anlamlı

MüebbetSevdam
ben imzamı ve avatarımı yeniden yaptıımmm :) inşallah daim olur...

RELAX
ademerve
Ne kadar güzel canım ya sen bizi çok iyi anlıyorsun çünkü sen de bu yollardan geçtin...
Allah'ım bize de hayırlısıyla senin yaşadığın günleri yaşar;görürüz...
Allah'ım sana eşine ve güzel kızına hayırlı uzun ömür versin inşallah..
Benim hamileliğim daha çok yeni hatta herkesin yaşadığı keseyi görme ve kalp atışlarını duyma heyecanını ve endişesini yaşıyorum.Ama herseye ragmen bu kadarını bile yasamak gercktn çok anlamlı
ah canım ya bende oyleydım bıde bızım aılede herkes ılk bebegını dusuk yapmıstı nasıl korkmustum.hemen gıtmıstım 5 haftalıkken dr goremeyız daha 2 hafta sonra gel demıstı o 2 hafta gecmek bılmemıstı bısey olcak dıye.dr a gıdıp kalp atıslarını dınledıgımızde esımle gozlerımız doldu dr dan utanmasık ıyıce bı aglıcaktık.bebegımız olmıcak dıye esım ayrı ben ayrı bırbırımıze bellı etmeden nasıl uzulmusuz aglamısız.bebegımız olduktan sonra bırbırımıze ıtıraf ettık ancak.allah buyuk hepınız kucagınınza alırsınız sagsaglım ınsallah

nazo26
kızlar bugun doktora gittim ve kalp atışlarını gördük çok şüküropuyorumnanaktan çok rahatladım ama bulantılarım berbat çok kusuyorum :bbo: 6+5 miş bebeğim geç döllenme demişti doktor SAT değiştirdi 3 ağustostu doktor artık 9 ağustos olsun dedi. bu arada herhangı bır ılaç alıyormusunuz folıc asit dışında?? doktor bana ilaç yazıcakmış ama ne yazacak bilmiyorum kan idrar tahlili istedi pazartesı tekrar gidicem bakalım

WestLife
nazo26
kızlar bugun doktora gittim ve kalp atışlarını gördük çok şüküropuyorumnanaktan çok rahatladım ama bulantılarım berbat çok kusuyorum :bbo: 6+5 miş bebeğim geç döllenme demişti doktor SAT değiştirdi 3 ağustostu doktor artık 9 ağustos olsun dedi. bu arada herhangı bır ılaç alıyormusunuz folıc asit dışında?? doktor bana ilaç yazıcakmış ama ne yazacak bilmiyorum kan idrar tahlili istedi pazartesı tekrar gidicem bakalım
ne kadar güzel ya Allah bize de yasatsın o kalp atışlarını duymayı. ben elevit kullanıyorum bide dr hamile kalmadan önce vermişti ecopirin .

nehir86
ya ben alışverişe gittim şimdide sancıdan ölüyorum çok mu yoruldum acaba yürümeken mi oldum böle çok evham yapmak istemiyorum ama 1- 2 saat yürümekten bişi olmaz dimi ?

WestLife
nehir86
ya ben alışverişe gittim şimdide sancıdan ölüyorum çok mu yoruldum acaba yürümeken mi oldum böle çok evham yapmak istemiyorum ama 1- 2 saat yürümekten bişi olmaz dimi ?
arkadasım ben de fazla yürüdüğüm zaman kahverengiye yakın akıntım artıyor kötü oluyorum o yüzden fazla yürümemeye çalışıyorum bu bende böyle ama sende nasıl olur bilmiyorum kanaman yoksa normal gözüküyor yat dinlen mutlaka sıkıntı etme bir şey olmaz Allahın izniyle

ademerve
MüebbetSevdam
İyi yaptın canım hayırlı uğurlu olsun...
Rabbim kucağına aldığın günü görmeyi de nasip etsin inşallah...:Saruboceq:

ece1982
merhaba arkadaşlar bugün yemegi biraz fazla kaçırmışım acayip midem bulanıyor.

ece1982
25-09-10, 19:09
nehir86
canım ayagının altına yastık koy yat kan dolaşımın hızlanır rahatlarsın

ilbatum
gözün aydın nazocum rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah....

gamzelim.66
slm kizlar nasilsiniz..

mız mız
25-09-10, 20:09
Slm kızlar nasılsınız benıde aranıza alırmısınız

son adet tarıhıme gore nısandı dogumdu ama gec dollenme olunca mayısa atladık

doktor satımı degıstırdı

agustos 7

dogum mayıs 14 cıvarı

WestLife
25-09-10, 21:09
mız mız

doktor satımı degıstırdı

agustos 7

dogum mayıs 14 cıvarı
hoşgeldinnnnnn nasılsın nasıl gidiyor hamilelik

MüebbetSevdam
nazo canım tebrik ederim.inşallah sağlıkla kucağına da alırsın.Rabbim tez zamanda bizlere de kalp atışını duyursun inşallah...

ademerve
İyi yaptın canım hayırlı uğurlu olsun...
Rabbim kucağına aldığın günü görmeyi de nasip etsin inşallah...:Saruboceq:
çok teşekkür ederim gülüm.amin inşallah... hepimize nasip etsin Rabbim. senin kontrol ne zaman? keseyi gördünüz mü ?

MüebbetSevdam
mız mız canım hoşgeldin.Allah hayırla kucağına nasip etsin inşallah.kalp atışlarını duydun mu canım ?

ademerve
25-09-10, 22:09
MüebbetSevdam
nazo canım tebrik ederim.inşallah sağlıkla kucağına da alırsın.Rabbim tez zamanda bizlere de kalp atışını duyursun inşallah...

çok teşekkür ederim gülüm.amin inşallah... hepimize nasip etsin Rabbim. senin kontrol ne zaman? keseyi gördünüz mü ?
Yok canım henüz keseyi görmedik;salı günü gitmiştik o zaman da sadece rahim duvarı kalınlaşmış demişti. Betama baktı yükselmiş normal değerlerde.Pazartesi günü seni görmek istiyorum dedi...Hayırlıyla görmek nasip olur canım ınsallah...Hepsine sıkıntı yapıyorum ister istemez...

MüebbetSevdam
ademerve
Yok canım henüz keseyi görmedik;salı günü gitmiştik o zaman da sadece rahim duvarı kalınlaşmış demişti. Betama baktı yükselmiş normal değerlerde.Pazartesi günü seni görmek istiyorum dedi...Hayırlıyla görmek nasip olur canım ınsallah...Hepsine sıkıntı yapıyorum ister istemez...
sıkıntı yapacak birşey yok canım Allahın izni ile görürsün inşallah pazartesi günü.betan normal değerlerde yükseliyorsa çok takma kafana canım.biz ilk keseyi gördüğümüzde 6,7 idi üzüm tanesi kadardı.pazartesi bi daha gideceğiz inşallah herşey yolunda olur ve bebeğimin pıtpıt seslerini de duyarız... o zamanda inşallah üzümün içinde ki çekirdeği görürüz.

ademerve
MüebbetSevdam
sıkıntı yapacak birşey yok canım Allahın izni ile görürsün inşallah pazartesi günü.betan normal değerlerde yükseliyorsa çok takma kafana canım.biz ilk keseyi gördüğümüzde 6,7 idi üzüm tanesi kadardı.pazartesi bi daha gideceğiz inşallah herşey yolunda olur ve bebeğimin pıtpıt seslerini de duyarız... o zamanda inşallah üzümün içinde ki çekirdeği görürüz.
Aslında her zaman pozitif düşünmek gerek;negatif düşüncenin bir faydası yok insana neticede.
Allah'ım neye ol derse o olacak biz de O'na sığınıcağız.
Hadi bakalım canım inşallah güzel pıt pıtlarını duyarsınız meleğinin;böylece üzümün içindeki çekirdeğide görmüş olursunuz.Pazartesi güzel haberler getiririz inşallah..

İyi geceler canım.Meleğin ve sen Allah'a emanet olun...

ozlem483
ıyıgeceler kızlar daha uyumadınız mı? ayyy gunduz cok uyuyunca uykular gecelerı pek kalmıyooo...

MüebbetSevdam
ademerve
Aslında her zaman pozitif düşünmek gerek;negatif düşüncenin bir faydası yok insana neticede.
Allah'ım neye ol derse o olacak biz de O'na sığınıcağız.
Hadi bakalım canım inşallah güzel pıt pıtlarını duyarsınız meleğinin;böylece üzümün içindeki çekirdeğide görmüş olursunuz.Pazartesi güzel haberler getiririz inşallah..

İyi geceler canım.Meleğin ve sen Allah'a emanet olun...
öyle tabi bitanem. inşallah canım pazartesi günü hayırla ve mutlulukla sonuçlanır inşallah hepimiz için.
sana da iyi geceler güzelim.Allah rahatlık versin. Sizde Allaha emanetsiniz...

MüebbetSevdam
özlem canım iyi geceler hoşgeldin.ayy valla ben tüm gün yatmaktan geceyi gündüzü pek ayırmıyorum artık :KK70: eşim playstations oynuyor bence burdayım.sen nasılsın ne var ne yok ??

ozlem483
MüebbetSevdam
özlem canım iyi geceler hoşgeldin.ayy valla ben tüm gün yatmaktan geceyi gündüzü pek ayırmıyorum artık :KK70: eşim playstations oynuyor bence burdayım.sen nasılsın ne var ne yok ??
ıyıyım sevdacıgım...oyle bı bos bosum bu ara cok yogun bı ıs temposunda cıkıp evde sureklı yatmak bıraz zor gelıyo ama zamanla alısırız artık vakıt gecıremıyorum pek

MüebbetSevdam
ozlem483
ıyıyım sevdacıgım...oyle bı bos bosum bu ara cok yogun bı ıs temposunda cıkıp evde sureklı yatmak bıraz zor gelıyo ama zamanla alısırız artık vakıt gecıremıyorum pek
evet canım ya vakit geçiremiyorum eşim hergün filmler ayarlıyor hergün bir film izliyorum.ama yatmaktan sırtım ağrıdı. neyse çok şikayetlenmek istemiyorum Rabbim bebeğimi korusun sağlıklı olsunda yatalım o doğana kadar.

ozlem483
MüebbetSevdam
evet canım ya vakit geçiremiyorum eşim hergün filmler ayarlıyor hergün bir film izliyorum.ama yatmaktan sırtım ağrıdı. neyse çok şikayetlenmek istemiyorum Rabbim bebeğimi korusun sağlıklı olsunda yatalım o doğana kadar.
amın ıns sevdacıgım bıraz sabretmek lazım alısırız zamanla kac haftalıksınız annesı

MüebbetSevdam
ozlem483
amın ıns sevdacıgım bıraz sabretmek lazım alısırız zamanla kac haftalıksınız annesı
inşallah canım.SAT'a göre 7 ama bende yumurta takibi yapılmıştı ve adetin 16.günü yumurtam çatlamıştı. dr um henüz net birşey söylemedi. son gittiğimizde erken demişti.bakalım pazartesi belli olacak inşallah herşey.inşallah herşey yolundadır.malum gergin ve sorunlu geçiyor 3-4 gün...

siz kaç haftalıksınız?kalp atışlarını duydunuz mu ?

ozlem483
MüebbetSevdam
inşallah canım.SAT'a göre 7 ama bende yumurta takibi yapılmıştı ve adetin 16.günü yumurtam çatlamıştı. dr um henüz net birşey söylemedi. son gittiğimizde erken demişti.bakalım pazartesi belli olacak inşallah herşey.inşallah herşey yolundadır.malum gergin ve sorunlu geçiyor 3-4 gün...

siz kaç haftalıksınız?kalp atışlarını duydunuz mu ?
ıns hersey yolunda gıder...guzel haberlerle gelırsın...
bız 6+5 gunluguz kesemızı gorduk ama kendsını goremedık daha kalp atısınıda duymadık 5 haftalıkken gıtmıstık...persembe gıdecegız dr amcamıza..

ozlem483
25-09-10, 23:09
canım ıyıgeceler ben kacıyorum....kendınıze cok ıyı bakın...

MüebbetSevdam
25-09-10, 23:09
ozlem483
ıns hersey yolunda gıder...guzel haberlerle gelırsın...
bız 6+5 gunluguz kesemızı gorduk ama kendsını goremedık daha kalp atısınıda duymadık 5 haftalıkken gıtmıstık...persembe gıdecegız dr amcamıza..
inşallah canım. ohh maaşallah darısı kalp atışına inşallah. bizimde doktor teyzemiz hastalanmış evde yatıyormuş. çok sevdik onu bakalım pazartesi günü görüşeceğiz inşallah. bizde 5 haftalıkken gördük keseyi.şükür yeri yurdu iyiydi o zaman. inşallh halen iyidir. perşembe günü güzel haberler verirsin inşallah canım.ben çıkıyorum tatlım. sana ve kıymetline hayırlı geceler. Allaha emanetsinizz Allah rahatlık versin...

tulin034
26-09-10, 00:09
avzen
barısımm ve ducan arkadaslar aramıza hoşgeldiniz
anne adaları bişi sorcam benim 5+3 midem bulanıyor bunlar için çok erken değilmi psikolojik olabilirmi bu arada pazartesi dr gidicem erken dio bana sürekli işallah bu sefer bakar çok merak ediyorum
hepinizi öptüm sağlıkla kalın...
Herkesin farklı olurmuş bulantıları olabilir seninde bulantıların benim hiç yok hala mesela
ozlemilker
ama aslında beni en çok kürtajdan bir gün önce gördüğüm rüya etkiler:KK43:((
o gün çok heyecanlıyım yarın yavrumu göreceğim diye öylece yattım...
rüyamda kumu bile mavi olan bir sahildeyim yer gök mavi
ayaklarım denizin kıyısında
orada şeffaf birşeyler yüzüyor balığa benziyor bayağıda büyük bir balık
bir tanesini elime alayım diye tutuyorum o sırada o :
anne ben gidiyorum diyor
ve ellerimden kayıp gidiyor
ben:
gitme yavrum
diye ardından sesleniyorum ama nafile
kaybolana kadar gözümle takip ediyorum belki döner diye ama nafile:KK43:((
ertesi gün dr a gittiğimde 12. haftamızın içindeydik 2li test yapılacaktı ama benim gebeliğimin missed abortus yani bozulmuş gebelik olduğu söylendi dünyam karardı ne söylenebilir ki...
hayatımın en kötü rüyasıydı hatta kabustu :KK43:((
Ay çok ilginçmiş bende tkilendim bende bu sefer iyi olacak hayırlısıyla
Fdilek48

Gülü seven dikenine katlanır hesabıı fedakarlıklar şimdiden başlıyoo :)))

Ya sizce motora binmek tehlikelimii ???
Tehlikelidir bence yolculuk bile tehlikeli bence
GÜLCEZA
canım saol senin için ççooookkk sevindim inş saglıkla devam eder canım rabbim ayırmasın inş.

saol canım amiin.ben ilaçları dün öglen bıraktım ama bakalım ne zaman kanama başlıcak bugün bi arkadaşım druna benden bahsetmiş boş gebelik deyince 1 hafta sürekli ilişki olsun onun içi dolar demiş pek saglıklı bişi gibi gelmedi ama drla görüşmeye gidicem hafta içi bakalım ne dicek çarşamba günü tekrar druma gidicem beta tekrarlancak bakalım 0 lancakmı dedi dr.bekliyorum işte tek yaptıgım bu
Doktorun dediği çok ilginç bana pek inandırıcı gelmedi
RELAX
Amin canım inşallah seninde kızına Allah uzun ömürler versin hayırlı bir evlat olsun inşallah
MüebbetSevdam
Daim olcak inşallah canım umudunu hiç bir zaman kaybetme bebek senin sayende tutunacak hayata
nazo26
Ayy ne güzel bir duygu bizde görürüz inşallah hayırlı olsun canım vajinal ultrasonlamı gördün ?
nehir86
Bünyeden bünyeye değişir canım bir daha o kadar yürüme kendine dikkat et
mız mız

doktor satımı degıstırdı

agustos 7

dogum mayıs 14 cıvarı
Tabiiki alırız hoş geldin aramıza hayırlı olsun canım

Gezgin..
26-09-10, 04:09
nazo7
yanında hep şu yarım litrelik pet şişeleriyle dolaş..nereye gidersen git..hep elinde olsun..çantanda falan değil hep elinde...yudum yudumda alsan sık aralıklarla iç suyunu..
tulin034
Ben 3 litre gibi içiyorum zorla
rabia01
valla ben okadar icemiyorum canim zaten suyla aram pek yok soda icmeyi deniyorum genelde
rabia01
yok calismiyorumda ama oldu bitti cok su icen biri degilim
ozlemilker
benimde dip boyam geldi bende sarışınım ama ne yapacağımı şaşırdım şu ilk dönemi kapatırsam 2. dönem izin alacağım..
ben günde 15 bardak falan su içiyorum zati çok severim:)))
ya bu arada benimde ilk kez soğan kavrulurken midem bulandı....

Fdilek48
Ben suyu çook severim hatta çok içtiğimi görenler böbrek sorunumu var die sorarlar ama bu aralar içemiyorum.Suyu az içen arkadaşlara tavsiye bir sürahi 2 ltre alıyo onu doldursunlar akşama kadar bitirsinler hem ne kadar içtiklerini bilirler bide büyük bardak ii oluyoo.. benimde yemek kokusundan midem bulanıyooo geçer inşallahh napcam bilmiyormm
Ya kızlar çok su içenlere imrendim şimdi...bilmiyorumkismile
Arkadasın dediği gibi bende normalde suyu çok fazla içmem,aklıma gelmez ki...:1ninca:
Bu sıralar dikkat etmeye çalışıyorum ama öyle sizin gibi 3 litre bir sürahi tarzı gene olmadı,belki günde 5 bardak içiyorumdur...boshayallersmile
Düzene girmem zaman alıcak...

ozlemilker
ya ben yemeklerden zevk almıyorum sizdede var mı ?
Aynen canım bendede var,en sevdiklerimi eşim getiriyor ama inan elime alıp yemeye baslasamda iki üç ısırmadan,yemeden sonra bütün isteğim gidiyor...
Zevk hiç ama hiç almıyorum...

Normalde elhamd daha iyiyim sanki ilk zamanlardan,azaldı gibi şuan:..
İnşallah artmaz...
Ama iştah yönünden düzene giremicem sanırım su sıra...bilmiyorumkismile
Belki türkiyeye döneyim annemin yemekleri iyi gelir...zemuszemus

Gezgin..
26-09-10, 04:09
Bu arada günaydın kızlar...
Hepinize hayırlı günler diliyorum...opuyorumnanaktan

baharnaz
26-09-10, 05:09
günaydın herkese

avzen
26-09-10, 07:09