Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2011 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

betus19
22-09-10, 07:09
GÜLCEZA
ayy inş yaa sonraki haftada özel druma gidicem bebegi görmek için hemde belki uzun uzun bilgi alabilirim ilk ultrasona annemle gidicez ama özele eşimle gidicez kısmetse oda görsün bebeişimizi.
bende eşimle gitmiştim onlarda görmek istiyolar merak ediyolar çok güzel bi duygu allahım herkese nasip etsin:Saruboceq:

betus19
22-09-10, 08:09
ozlemayd
yaaa offf o çok zorrrr.... benimde sancılarım oluyooo.... bazen düşük bel pantolonlarıma bile bahane buluyorum bilmem ne derece doğru tespitlerim ama eve gidip üzerimi değişip sıcak bişiler içtim mi yavaş yavaş geçiyo... bi de bi arkadaşım rezene çayını şiddetle tavsiye etti... tuvalete çıkartır, gazı çıkartır, süt yapar,çocuğunu sakinleştirir,doğum sonrası kilolarını vermene yardımcı olur... vs vs ... bundan sonra evinde hep olmalı dedi.... denemek lazımm....
bitki çaylarını hamilelikte içmeyin diye duymuştum ama ne kadar doğru bilemem

zonox
tulin034
benimde hiç belirtim yok senin gibi midem falanda bulanmıyor akıntımda yok ,sen akıntım var diye üzülüyosun bende yok diye yoksa ben hamile değilmiyim ya diyorum hala ,vajinadan görünür bende 6 haftalıkken gitcem doktor vajinadan bakarsa tabi
ahhhhhhhh ahhhh be de 5. haftamda böyle diodum. 6. haftada başladı benim şikayetler. tlin bekle biraz hamile olduğunu mide bulantılarından anlarsın kaydirigubbakcemile3

betus19
zonox
ahhhhhhhh ahhhh be de 5. haftamda böyle diodum. 6. haftada başladı benim şikayetler. tlin bekle biraz hamile olduğunu mide bulantılarından anlarsın kaydirigubbakcemile3
evet ya başta öle geliyoda sonra çıkıyo acısı

zonox
bitki çaylarını dr.um ilk 3 ayda önermedi bana

tulin034
zonox
Öylemi dersin çok olmasın belirti az olsun olur demidelikafadulden

betus19
zonox
bitki çaylarını dr.um ilk 3 ayda önermedi bana
ilk 3 aydan sonramı içiliyomuş ben seviyorum çünkü hamile kalalı içmiyorum

zonox
kızlar küçükinsan. com die bi site var. bebek gelişimi sitesi. bayıldım valla. girin bi bakın derim

tulin034
giriyim bakalım

zonox
kızlar bizm bebekler boğa burcu oluo dimi?

benim doğum 8 mayıs tahmini.

tulin034
güzel siteymiş

tulin034
benim ikizler olacak tam zamanın da doğarsa

tulin034
evet canım senin boğa

betus19
benimkide boğa

tulin034
İkizler burcunuda hiç sevmem haa

tubatubatubatuba
ben de geçen yılın mayıs annesiyim ,hepinizin bebekleri sağ salim dünyaya gelir inş,güzel paylaşımlar dostluklar diliyorum

asliasli
gunaydin kizlar...az önce doktordan geldik.kalp atislarini ve minicik ayaklarini gördük.allahim hepinize yasatsin insallahh.benim 2.kontrolum ama sakinim aslinda bugun 8+1olmam lazimdi.9+1 cikti ultrasonda.ikna olmadim ama doktor sonucta benden iyi bilecek bu kesin.yine vajinal oldu muayene.ayrica rahimden sivi aldi kanser kontrolu icin bu mecburiymis.demir ,tansiyon kilo olcumleri yapildi.ayrica tekrar idrar verdim.sizlere yazmak istedim bilincli gitmek daha iyi.bende okuyorum arkadaslarin tecrübelerini ve daha rahat soru sorabiliyorum doktoruma.

tulin034
Teşekkürler canım bizde inşallah sizin gibi sağ salim alırız kucağımıza

tulin034
asliasli
gunaydin kizlar...az önce doktordan geldik.kalp atislarini ve minicik ayaklarini gördük.allahim hepinize yasatsin insallahh.benim 2.kontrolum ama sakinim aslinda bugun 8+1olmam lazimdi.9+1 cikti ultrasonda.ikna olmadim ama doktor sonucta benden iyi bilecek bu kesin.yine vajinal oldu muayene.ayrica rahimden sivi aldi kanser kontrolu icin bu mecburiymis.demir ,tansiyon kilo olcumleri yapildi.ayrica tekrar idrar verdim.sizlere yazmak istedim bilincli gitmek daha iyi.bende okuyorum arkadaslarin tecrübelerini ve daha rahat soru sorabiliyorum doktoruma.
Çok güzel senin adına sevindim darısı bize artık smear testi her sene yapılması gerekiyor aslında bende yaptırıyorum her sene kanseri erken öğrenmek için

zonox
boğada pek iyi bi burç değildir:uhm:

tulin034
kızlar ben kahvaltı yapmadım daha kahvaltı yapmaya gidiyorumcokacimcoook

betus19
tubatubatubatuba
ben de geçen yılın mayıs annesiyim ,hepinizin bebekleri sağ salim dünyaya gelir inş,güzel paylaşımlar dostluklar diliyorum
aminnn teşekkürler canım

betus19
zonox
boğada pek iyi bi burç değildir:uhm:
hadi yaaaakannehir

betus19
asliasli
benim hep karnımdan ultrasonla baktı ve kanser için o sıvı alınmadı 20 ekimde testlerin var o zaman gel dedi bi sorunun olmazsa dedibilmiyorumkismile

zonox
aslı hayırlı olsun :)
bize de nasib olur inşallah

kaçlısın sen?

asliasli
betus19
benim hep karnımdan ultrasonla baktı ve kanser için o sıvı alınmadı 20 ekimde testlerin var o zaman gel dedi bi sorunun olmazsa dedibilmiyorumkismile
aslinda bu normaldede yapilmasi gereken bisey.özellikle hamilelik öncesi.yasadigim yerde gebeligin ilk 3 ayinda mecburi.sen kac haftalik oldun.belki daha yapicaktir doktorun.

sedasem
günaydın kızlar
bende bugün 6.+1 haftadayım artık.
şükür mide bulantım yok.
dinleniyorum.iş yapmıyorum.birtek yemek yapıyorum.bazen dışarı çıkıyorum.akşam iğne olmaya gidiyorum.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::CüvCüv:
siz nasıl hallediyorsunuz temizliği falan ???
geçen kadın almıştım komple temizliğimi yaptırdım.ama şimdi ben bişeye dokunamıyorum .

betus19
asliasli
aslinda bu normaldede yapilmasi gereken bisey.özellikle hamilelik öncesi.yasadigim yerde gebeligin ilk 3 ayinda mecburi.sen kac haftalik oldun.belki daha yapicaktir doktorun.
8 hafta oldu canım

asliasli
zonox
aslı hayırlı olsun :)
bize de nasib olur inşallah

kaçlısın sen?[/QU
tesekkur ederim.allahim insallah hayirlisiyla sizede nasip etsin.85 ben

turko
asliasli
gözün aydınnn bende aramızda birgün var diyecektimayaklarını gördüm deyince heyecanlandım ama dr sana 94+1 demiş

betus19
neyse kızlar ben yemeğe gidiyorum öpüldünüz

asliasli
betus19
8 hafta oldu canım[/QUOTE

seninde yapar tahminim.kontrole gittiginde söylemezse kendin sor.belkide senin doktorun icin riskli gelebilir.bu dr agöre degisir.ama sen sorabilirsin.

asliasli
turko
gözün aydınnn bende aramızda birgün var diyecektimayaklarını gördüm deyince heyecanlandım ama dr sana 94+1 demiş
canim benimde kafam cok karisti 27 temmuz sat.nasil 9+1 oluyor anlamadim.defalarca sordum.yanlislik olmasin diye ama.defalarca 9 dedi.

zonox
ne garip, tatlı görmeye dayanamayan ben. çikolata yicem birazdannnnnnnn:icecream:

turko
22-09-10, 09:09
asliasli
canim benimde kafam cok karisti 27 temmuz sat.nasil 9+1 oluyor anlamadim.defalarca sordum.yanlislik olmasin diye ama.defalarca 9 dedi.
benimkide 28 temmuz ozaman dr bence yanılmış ya bu topikte 28, temmuz olan 4,5 kişiyiz hiçbirimizin dr öyle bişey demedi aa ozaman benimkinindemi ayaklarını görebilirim ama ya keşke her hafta gitsekte baksak bebişlere

turko
22-09-10, 09:09
benim bebişte boga olacak kısmetse kızımda boga 19 mayısta dogdu kızımda