Latin kızları mı Rus kızları mı

zhr79
11-08-10, 21:08
dunyanın en begenilen kadınları ruslardır ama bana gore latin kızlarını onlara bin basar sizce

latin kızlarımı

rus kızlarımı

nick_im
11-08-10, 22:08
fotoğraftaki latin kız çok güzel rus olandan..genelde erkeklerin -daha doğrusu türk erkeklerinin çoğu diyelim biz ona- bi sarışın merakı var...hele rus kızlarının cool bi havası var galiba bunu seviyolar...ama latin olan çok daha sexyi duruyo...

UfuruktenPrenses
Kesinlikle latin kızları..
Türk erkekleri Rus kızlarınız rahat havasından etkileniyor.Kolaylar,sorunsuzlar ve sarılar..! ne oluyor sarı olunca bilemiyorum..
Dünya güzelleri rusyadan çıkmaz mesela...??

zhr79
rus kızları cok soguk duruyor

Sumak
Latin kızları tabi ki bayanssulusmile

Amonra
latin kızları türk kızlarının tipine daha yakın
esmer yuvarlak hatlı genelde
ruslar da gagalak gibikaydirigubbakcemile3

nick_im
derinss
Kesinlikle latin kızları..
Türk erkekleri Rus kızlarınız rahat havasından etkileniyor.Kolaylar,sorunsuzlar ve sarılar..! ne oluyor sarı olunca bilemiyorum..
Dünya güzelleri rusyadan çıkmaz mesela...??
latinler de öyle...rahatlar yani...demek ki sarı olunca başka bişey oluyo...ama ne oluyoCADIARZU

zhr79
sarılar dikkat cekiyor parlıyor uzaktan:) en cirkine sarı yap dikkat cekmezse ne olıyımsempatiksalakcinni

nick_im
a m o n r a
latin kızları türk kızlarının tipine daha yakın
esmer yuvarlak hatlı genelde
ruslar da gagalak gibikaydirigubbakcemile3
gagalak derken:KK1:

UfuruktenPrenses
Tv yıldızlarının şarkıcıların sanatçıların vs eski fotolarına bakıyorum.
hepsi mutlaka bir kere saçını rus sarısı modunda boyatmış.
Erkek sarı sever mantığıyla..

nick_im
moon
sarılar dikkat cekiyor parlıyor uzaktan:) en cirkine sarı yap dikkat cekmezse ne olıyımsempatiksalakcinni
:KK1: doğru...çevremde görüyorum yazık kadın esmer ya bildiğin kara saçını sarı yapmış allahım o hal neydi öyle ya hiç unutamam:roflol: erkekler yüzünden, beni de sevsin diye yazık kadın şekilden şekle giriyo

Amonra
nick_im
gagalak derken:KK1:
soğan bitkisinin çiçek sapıkaydirigubbakcemile3

nick_im
a m o n r a
soğan bitkisinin çiçek sapıkaydirigubbakcemile3
düşündüm de o nerden aklına geldi yavv:KK1: komik benzetmeymişkaydirigubbakcemile3

Amonra
nick_im
düşündüm de o nerden aklına geldi yavv:KK1: komik benzetmeymişkaydirigubbakcemile3
tipini beğenmediğim hatunlar ya gagalak olur ya katana
katana da iri bi at cinsi böyle enine boyuna olanlara katana
kupkuru olanlara gagalakkaydirigubbakcemile3

Feronia
Bence latin...
Yani rus mu latin mi dedin diye ,latin diyorum...
Direk sarışınmı esmer mi desen, esmer derim...

chatLaq.
konuya yeni bir bakış açısı getirerek bronz ten diyorem
ama yüz güzelliği olarak ruslar daha ön planda tabii.

chatLaq.
moon
evet buna cokca katılıyorum

nick_im
a m o n r a
tipini beğenmediğim hatunlar ya gagalak olur ya katana
katana da iri bi at cinsi böyle enine boyuna olanlara katana
kupkuru olanlara gagalakkaydirigubbakcemile3
yav ne güzel benzetmelerin var senin:roflol: iri bi at cinsi he:KK1:

Amonra
nick_im
yav ne güzel benzetmelerin var senin:roflol: iri bi at cinsi he:KK1:
hee kocakarı lafları bunlar:roflol:

..GkSu..
12-08-10, 15:08
Moooncumm bu fotoğrafların üzerine ne denir açıkcası bişey denmez ama..

Elbette Latin kızları diyoruumm..

esmerler daha bi hoşuma gidiyo benim yaa.. sizce de öyle değil mi ama ?

Sarışınlar daha bi solgun geliyor gözümee esmerler ise daha taaş aklinialirimsmile

Mist
12-08-10, 16:08
: /
---------------------------------------------------

ccc sağlık ccc
ccc bakımlı olmak ccc
bu arada başlığa istinaden, mi soru edatı ayrı yazılır arkadaşlar

MaTaHari
12-08-10, 21:08
Latinler güzel ruslara göre aklinialirimsmile
sarışınlara bi sürü şey sölemişsiniz ee bende sarışına yakın kumralım üzüldüm ama yapmayın solgun diilim ben mafoldumben

Amonra
Madam_Tospaa
Latinler güzel ruslara göre aklinialirimsmile
sarışınlara bi sürü şey sölemişsiniz ee bende sarışına yakın kumralım üzüldüm ama yapmayın solgun diilim ben mafoldumben
kuzum senin kıvırcık saçların tüp patlamış 1. dereceden yanık kavruk tenin yeter

lirik guzel
Latinleri de,Rus kızlarını da beğeniyorum.N'olacak şimdi ? şutarafagitti

uzza
12-08-10, 22:08
latin kızları çok seksi oluyo.. ama bazı rus-macar kızlarının suratlarına bakınca epey carpıyo insanı ya.. bebek gibiler böle.. evet latinleri daha cok seviyorum ama ruslar daha güzel.. yapcak bişey yok.. vereliniortak

AttaQue
Latin kızlarda Rus kızlarda afeti devran..
Latin kızları Rus kızlarına nazaran daha bi seçici daha bi zevklidir benim gözümde , kolay kolay bir Türk erkeğinin Latin kız arkadaşı olmaz bu nedenle..

Akitra
latin kızları diyorum ben aklinialirimsmile

mors
rus kizlarinin genelde fizikleri kusursuzdur..zaten cok yiyip,icmezler vucutlarina dikkat ederler..gercekten guzellerr..
ama latinler bana farkli geliyor..adriana lima tek basina bile fark attiriyor..

Jennifer
12-08-10, 23:08
bende ikiside diyorum=)

gi.em
13-08-10, 00:08
Latin diyorum,hele o koca popoları yok mu aklinialirimsmile Erkekleride öyle haa cokacimcoook

patatesalatasi
13-08-10, 01:08
ikisii de :)
ama ruslar erken çöküomuş :KK70:

eluard
13-08-10, 03:08
kesinlikle latin kizlari :lepi:

MaTaHari
13-08-10, 09:08
a m o n r a
kuzum senin kıvırcık saçların tüp patlamış 1. dereceden yanık kavruk tenin yeter

Doğru diyin kanka bayanssulusmile:roflol::roflol::roflol:

aLLeGRia
Latin kızları!
E bi de Latin erkekleri :kedi:

aclya
Oldum olası rus kızlarını sevmem sarışın renkli göz olayı hiç hoş değil.LAtin kızlarına bak esmer bomba hemen hemen hepsi..Ne varsa esmerde var aklinialirimsmile

okypete
ayrım yapamıyorum. slav ırkı bence çok güzel bir ırk. antalyada yaşadığım için burada çok rus görüyorum. süper fizikler ve yüzler.

donut
13-08-10, 11:08
Çin resmi haber ajansı Şinhua, dünyanın en güzel kadınlarının bulunduğu ülkeleri sıraladı. Bir numarada kadınlarının güzelliğiyle ön plana çıkan Rusya’nın yer aldığı listenin dokuzuncu sırasında ise Türkiye bulunuyor.

İŞTE TOP 10
İşte dünyanın en güzel kadınlarının yaşadığı ülkelerin listesi:

1. Rusya
2. İspanya
3. Hollanda
4. Hırvatistan
5. İtalya
6. Almanya
7. Çek Cumhuriyeti
8. Danimarka
9. Türkiye
10. İsveç

donut
13-08-10, 11:08
Latin denince yaglı bir popo ,kısa bacak boyu ,cok sık rastlanır koyu ten ve koyu saclar gelıyor aklıma.lömbür löbür yağ gelıyor benım aklıma sahsen :)))

Rusya demek porselen ten,açık renk gözler,uzun boy,uzun bacaklar demek ..ve muthiş seksapalitelirini de unutmamak lazımmmmmmmmmm.

en bilindik en tescilli latin..J.Lo..o selulıtlerı,lombur lombu bacaklarıyla hıc sevemedım ben..selulitler falanda..

dublemutluluk
13-08-10, 12:08
bence rus bayanlar daha güzel... sarışın, uzun boylu, zarif ve güzel yüzlüler

fatale
aslinda ruslar arasinda estetik çok moda bende antalyada yasiyorum antalyali estetik cerrahlar en çok ruslara ameliyat yapiyolarmis :))))) ama onun disinda gerisi beyaz tene mi bronz tene mi hasta oldugunuza kaliyor bence :)))))) ki ben beyaz ten koyu kahve saç hastasiyimdir :)))))))

donut
Canım ama bacak boyu,kemik yapısı,narinlik,yağlanma,uzun boy bunlar ırka dayalı unsurlar.Estetigin bittigi nokta bunlar.

Turkler arasında da ınanılmaz estetik cok..ozellıkle burun meme ınanılmaz oranda.5 kadından 2 si denecek duzeye gelmiş.

VivaLaJuicy
16-08-10, 18:08
Hmmm... Beyaz ten hastasıyım ama sarı saç ve mavi gözle kombinlenince sevmiyorum.
Beyaz ten koyu saç olmalı bana göre.
Esmer teni sevmiyorum ama moon'un koyduğu fotodaki latin olağanüstü görünüyor.
Rus ya da latin diye sınırlandıramıyorum. İkisi de değil.
Güzel kadın olsun yeter.

evinrusya
18-08-10, 00:08
kesinlikle latin kızlarrrr......

lamia34
18-08-10, 11:08
latin kızlar seksi ve yüzleri güzel. rusların vücutları harika yüzleri bebek gibi. ama yinede latinler daha güzel geliyorlar bana. ay zaten bize benziyorlarrr:) kaydirigubbakcemile3

inertia
22-08-10, 19:08
kesinlikle latin kızları

vanillya
24-08-10, 08:08
aclya
Oldum olası rus kızlarını sevmem sarışın renkli göz olayı hiç hoş değil.LAtin kızlarına bak esmer bomba hemen hemen hepsi..Ne varsa esmerde var aklinialirimsmile

aynen katılıyorm canım sana..alkisalkisalkis:lepi:

epitres
26-08-10, 21:08
ikisi de değil

(((*mErVe*)))
27-08-10, 15:08
Bence bu resimlerde ikisinin de fiziği güzel, yüz güzelliği sıfır.
Güzelliği esmerliğe,sarışınlığa yada bu tip özelliklere bağlamayı hiç anlamıyorum ya ben.
Ne alakası varki yani.Güzelliği bunlara göre kıyaslamayın bence :tomato:

Catharsis
28-08-10, 09:08
bu resme göre konuşursak latin kızımız rus kızımıza 10 basmış.. rus kızı gitsin intihar etsin. ama genel anlamda bir kıyaslama yapamıycam zira öyle itici latinler gördüm ki, bir de bir tanesi biliyor musun bizi türklere çok benzetiyorlar demişti de içimden seni feci kandırmışlar , demiştim.

bu arada bilenler bilir, geçenlerde bır hatun miss universe oldu. meksikalı bir dişi, amanın o kaşa o gözlere.. ahuydu mübarek..

fairytale
28-08-10, 19:08
Valla Hindistan,Pakistan,İran gibi ülkelerin bayanları pek bir güzel oluyor ama bu ikisinden birini seçmek gerekirse Rus kızları derim benguclubacismile