TEST

kızlar yardım edin kafayı yemek üzereyim

nesssh
16-08-10, 15:08
.....

ZARACI
çok karışık anlatmışsın yarım yamalak anladım.

you_know
kız yalan söylüyor ama madem kızda düzgün biri deil neden eşiniz wc için evine cıkıp kahve fln içiyor

lidya81
16-08-10, 16:08
Bence o kız bi haltlar karıştırmış sevgilisi fark edince suçu senin eşine atmış olabilir . çünkü biri seni taciz ettiyse değil onun evine gitmek, suratını görmek istemezsin .
Ama yine de tam olarak güvenme eşine sonuçta erkek milleti olaylara temkinli yaklaş.
Ayrıca biri bana kendi evimde tacizde bulunsa elime geçirdiğim ilk şeyi kafasına patlatır avaz avaz bağırırdım kolay mı o işler öyle.

Sarissa
Keşke daha düzgün ve anlaşılır yazsaydınız.
Karışık bir durum.
Eşinin ilk tepkisi önemli bence.
Nasıl bir tepki verdi?

future
eşin kıza "eşimle aramız iyi değil" demiş ama ne hikmetse o kızla hediye almaya gitmiş. kaç erkek arasının iyi olmadığı eşine hediye alırki? buna kaç kişi inanır diyeceğim ama kızın erkek arkadaşı inanmış işte. bence eşinin bi kabahati yok. kız tekin değil bi haltlar karıştırmış kokusu çıkınca da eşine bulaştırmaya kalkmış.

krizantem42
madem sağlam ayakkabı değil neden eşiniz onunla yalnız evde oturup çay içiyor ki? hem neden size alacağı hediyeyi başka bir bayanla alma ihtiyacı duyuyor? bana çok doğru bir iş gibi gelmedi... bütün suç eşinizde bence...

er_ca
eşinizde yada mutluluğunuz da gözü olduğu için yapmış olabilir.

ama sağlam ayakkabı değil görüşmeyi kesmiştim diyorsun da eşin o bayanı arama cesaretini nereden buluyor? ayrıca aradı çıktılar hatta arabayla aldı bir de sizin eve wc bahanesiyle girip nasıl kahve içiliyor?
iş maksadını aşmış. istediği olmayınca kızda konuşmuş....

bence altından kalkabilicekseniz üstüne gidin. yoksa hiç üzerinde durmayın. eşimdir deyip susun.

hsio
enteresan bi olay eşinizdede suç var wc ye diye çıkıp kahve içmicekti kız denilen gibi bi haltlar çevirmiş suçu eşinin üzerine atmaya çalışmış bekli eşin masum ama bilemeyiz sadece eşin ve arkadaşın biliyo aralarında geçenleri.ama biri bana elle bile tecavüz etse yırtarım ortalığı bide senin evine gelip gidiyo senin eşin ona öle bişey yapmış olsa kesinlikle onunla aynı odanın içinde bile oturmaya tahamül edemez.ayrıca kız sağlam ayakkabı değil diyosun demekki kızda var bişeyler sen görüşmediğini yazmışsın acaba eşini arıyomu kız.sizin aranızı açmak içinde böle bi oyun oynamış olabilir bilmiyorum böle bi durumda insanın aklına herşey geliyor

er_ca
nesssh
kızlar kocam bana hediye almak için ta geçen aralık ayında benim arkadaşımı arıyo eşime hediye alcam gelirmisin benle diye sonra kızı evinden almaya gidiyo iş çıkışı tuvalete gitmesi gerekmiş sonra komşuların rahatsız olmazsa çıkabilirmiyim size demiş oda çık demiş kız normalde ailesiyle yaşıyo ama o gün ailesi yokmuş. sonra tuvalete giriyo bide kahve içiyo. buraya kadar eşimle kız aynı şeyleri söylüyo. şimdi gelelim olay gününe kapı çalındı eşim balkondaydı kimsin diye sorunca aşağıdaki ben şuyum işte o kızın erkek arkadaşı ilk defa görüyoruz çocuğu bende eşimde ama o eskiden arkadaşım olan kızla bi senedir çıkıyolar. sonra ben kıza filan bişey oldu sandım yukarı gel dedim daire kapısında eşime sen benim kız arkadaşıma elle tacizdemi bulundun demesinmi kafayı yicektim sonra git dedim o kızı al gel aşağı indi on dk içinde o burda olmazsa ben evlerinee çıkcam deyince kız arabadan çıkmasınmı bana sana hediye almaya gittiğimiz gün kocan beni taciz etti dedi.sonra yukarıda anlattığım gibi başı ama kız kocan bana karımla aramız iyi değil fln dedi beni taciz etti diyo biz 4 sene çıktık eşim benimle evlenmek için deli gibi çabaladı sonra daha evleneli bir yıl olmadan böyle bişeyi niye yapsın bide bunları göze alıp yüksek lisans mezunu adam cahil değil bişey değil ayrıca bu kız benim evime bu yaşadığını iddia ettiği günden sonra defalarca geldi eşimlede konuştu insan tacize uğrasa tacize uğradığı kişiyle muhabbet edermi bide niye bu kadar saklayıp aylarca sonra ağlıyodum sevgilime sordu anlatmak zorunda kaldım deyip anlatsın savcılığa flnda gittiği yok ben eşimee güveniyorum ama işte bi kurt girdi içime işliyo napcam bilemedim kızda öyle sağlam ayakkabı değil erkek arkadaşı askerdeyken onla bunla yatıp bana anlatıyodu ben zaten görüşmeyi kesmiştim ufff ufff
,

ne hediye almışlar? beraber neye karar verip ne almışlar çok merak ettim.CADIARZU

içinize kurt girdiğine göre sizinde aklınızda tam oturmayan taşlar var. içinize sinmeyen bir durum var.,,biraz daha ayrıntılı anlatsanız iyi olacak.

office
bir eş, karısına hediye almak için neden eşinin görüşmeyi kesitği arkadaşıyla iletişime geçer ki?? herhangi bir kuyumcuya girse oradaki satıcı bile yardımcı olur.. ne kadar karmaşık bir durum.. sinek küçüktür ama mid bulandırır işte.. :umursamaz:

merve69
16-08-10, 17:08
esinizde suclu tavrınızı koyun bence baska arkadasınız mı yoktu nıye özellıkle onu aradı numarasını nerden bılıo bunlar soru ısaretı cnm???böyle kız içinde ilişknizi yıpratmayın derım ama esınıze karsı bıraz sert takıla bılırsın ... karısık durum cnm arkadasınız galıba bırseyler karıstırdı sevgılısıde anladı sucu esınıze attı yuzde 75 kız sucluysa yuzde 25te esınız suclu bilmiyorumkismile

Dou_You_Wanna
16-08-10, 18:08
Kızın başka karın ağrısı vardır kesin ama sevgilisi olucak bey çakmasın durumu diye senin eşine atmıştır suçu canım

Philemon
belkide o kız eşinizle birlikteydi,kocaların her zamanki yalanlar''karımla anlaşamıyoruz''daha sonrada kız baktıki eşiniz sizle evliliğini sürdürüyor kız kıskandı aranıza nifah sokmak için böylö bi şey söyledi.ay bilmiyorum erkek milletinden her şey beklenir.bence bundan sonra eşinize biraz dikkat edin.bunları sizin moraliniz bozulsun diye yazmadım ama bende böyle düşündüm.

scheker
o kizi evden uzak tutmak lazim canim
bence gözü var esinde yada bana öyle geldi bilemiycem

nidam034
buna benzer bir olay benimle eşim arasında da gecmıstı..ama ozamanlar cıkıyorduk..unıvden bır arkadasımın kardesı tarkan sen yokken benımle cok ıyı konusuyor sen varken sankı benı tanımıyor demıstı..ama kızın karakterını bıldıgım ıcın esıme ozamanlar bısey dememıstım...kuzum lafın kısası kıskanc ınsan cok.. arayı bozmak ısteyen..yalan soyleyen ..iftira atan..baskalarının mutsuzluluguyla mutlu olan..oooooooo saymakla bıtmez..bence kızın karakterını bılıyorsan esıne yuklenme derım..oda allahından bulsun pıs kadın..yuva yıkanın yuvası olmazmıs..oda bunu anlar umarım..allah akıl fıkır versın boylelerıne.......

EreninAnnesi
16-08-10, 19:08
güzelim belliki kızda bir puroblem var .. merak ettim ne hediye beğenmişler yani almışlarmı hediye...

kaybolan
birincisi eşinin o kızla ilgilendiği su götürmez bi gerçek..eşin o kızın ne mal olduğunu biliyordu ve biraz macera yaşamak istedi herkese veriyo banada verse nolur dedi..belki ufak bi macera yaşadılar ama mutlaka yaşamışlardır...sonra eşine yapıştı kız...eşin de sıyırdı attı bence..sonra kız kendisini kullandığını düşünerek intikam almak istedi ve zaten hiç tınlamadığı erkek arkadaşına olayı taciz gibi anlattı..garibim sende çok safsın ondan sonrada evime girdi çıktı diyosun yani seni ayakta uyutmuş kocanla kız..sonra kız erkek arkadaşını kocanın üstüne saldı ama dikkat et eve gönderdi sokakta veya senin olmadığın biyerde değil neden çünkü kocanla aranı açak istiyor...ve sanırım başaracakta..kocana unutamıcağı bi ders ver bidaha kimseye tuvaletinizi kullandırtnasın

olivia
Hadi canim ordan, kim kimi kandiriyor?
Bizim erkeklerde, senin esin gibi bizlere, her hediye alislarinda kiz arkadaslarimizi devreye sokarsa, yandik vallahi. Kusura bakma ama beni gülme krizi tutu, zor yaziyorum bu cümleleri, Allah iyiliginizi versin emi :))))))))))))))

EreninAnnesi
kaybolan
birincisi eşinin o kızla ilgilendiği su götürmez bi gerçek..eşin o kızın ne mal olduğunu biliyordu ve biraz macera yaşamak istedi herkese veriyo banada verse nolur dedi..belki ufak bi macera yaşadılar ama mutlaka yaşamışlardır...sonra eşine yapıştı kız...eşin de sıyırdı attı bence..sonra kız kendisini kullandığını düşünerek intikam almak istedi ve zaten hiç tınlamadığı erkek arkadaşına olayı taciz gibi anlattı..garibim sende çok safsın ondan sonrada evime girdi çıktı diyosun yani seni ayakta uyutmuş kocanla kız..sonra kız erkek arkadaşını kocanın üstüne saldı ama dikkat et eve gönderdi sokakta veya senin olmadığın biyerde değil neden çünkü kocanla aranı açak istiyor...ve sanırım başaracakta..kocana unutamıcağı bi ders ver bidaha kimseye tuvaletinizi kullandırtnasın
öyle bir ihtimalde var tabi :eek:klava:

EreninAnnesi
olivia
Hadi canim ordan, kim kimi kandiriyor?
Bizim erkeklerde, senin esin gibi bizlere, her hediye alislarinda kiz arkadaslarimizi devreye sokarsa, yandik vallahi. Kusura bakma ama beni gülme krizi tutu, zor yaziyorum bu cümleleri, Allah iyiliginizi versin emi :))))))))))))))
sende haklısın valla :1no2:

EreninAnnesi
arkadaşı zor günler bekliyor anlaşılan allah yardımcın olsun..

PeriLous
16-08-10, 20:08
bence de kızla eşin arasında bir münasebet geçmiş gibi görünüyorr... Ne demişler ateş olmayan yerden duman çıkmaz

Tiryandafila
Kızın ne tür bir çıkarı olabilir böyle bir iftira atabilir ki.
Ayrıca eşiniz kendi hediye seçemiyor mu, kız arkadaşınızla beraber hediye seçiyor.
Ayrıca bu kadar samimiler mi, yukarı çıkıp tuvaletini kullanıyor ve kahve içiyorlar.
Ve bu kız evde kimsenin olmadığını bilmiyor mu, eşiniz bilmiyor mu?
Eşinizin böyle birşey yapma olasılığı da var bence.
Yoksa sevgilisine kadar neden söylesin bu olayı.
Eşinizde gözü var desem, sevgilisine böyle birşeyi söylemez be
nce.

devran_26
bu yazılanlar gerçekmi ya eşin hediye almak için senin kız arkadaşından yardım istiyor sonra onu eve almaya gidiyor:KK43:kızın ayağı yok herhalde bir yerde buluşamıyorlar neyse sıkışıyor tuvalete çıkıyor vede kahve içiyor çok saçma hadi tuvalete girdin ne kahve içersin çok saçma bence ortada bariz yalan var ama kız ama eşin

Philemon
16-08-10, 21:08
tesadüfler sinsilesi karsına hediye alacak kızın evine gidiyor,tesadüf1kızın ailesi evde yok tesadüf2tuvaleti geliyor ve sonra kahve.belkide kız adamın kahvesine bişeyler koyuyor adam kendinden geçiyor evet,evet adamın suçu yok belkide kız kocanı taciz ediyor.

bulancak28
başkalarıyla da ilişkisi olmuşsa kızın aklıma gelen şu oldu.erkek arkadaşı kızın bir açığını yakaladı ve başka bir şey bulamayıp olayı eşinizin üstüne atmış olabilir.eğer eşiniz de öyle haltlar yemediyse tabi

Smyl
kız arkadaşının niyeti pek iyi gelmedi.. eşine kahve içelim vs gibi ısrar etmiş olabilir..
benim aklıma belki de arkadaşın kocana yaklaşmaya çalıştı kocan reddedince sinirlenip öc almak istemiş olabilir..
CADIARZU

DNZ30
16-08-10, 22:08
düşünüyorumda eşim benim ne isticemi neyi seveceğimi bilir yok illa yardım alacaksa telefonla danışır(yapmazda).
hem diyelimki gitti altına yapacak olsa eve girmez dağ başı değilya illa bir cafe,benzinci olmadı bir kahvehane illa bişeyler vardır oraya gider.olaylar bu şekilde başlamıştır ama bitiş kısmı yalan orda bişeyler muhakkak olmuştur

zakkumya
Madem kızın bir sevgilisi var ayyy kusura bakma ama ben bırak arkadaşımın kocasının evime gelmesi o evdeyken arkadaşıma dahi gidemiyorum sevgilisi bunu takılmamış olması çok ilginç tamam hadi ihtiyaç ki bunu bir benzinliktede halledebilirdi kahve ne oluyor acaba???Eğer çok yakın arkadaşınız olsa anlarım kpcanız arar fikir danışır ama birlikte gidip almak mantıklı değil biyerlerde bi kopukluk varrrrr!!!!

urgakina
ya bana öyle geliyor ki sen eşine hiç kızmıyorsun, bütün suçu kıza atmışsın yok şöyle yok böyle onla bunla yatıyorda... kendinide kandırma bence..
yeri gelince kadın hakklarını savunursunuz erkeğin elinin kiri laflarına karşı çıkarsınız. ama şimdi bu lafları onaylar gibisiniz.neredeyse eşinizi mağdur göstereceksiniz...

madre
17-08-10, 00:08
banada cok karisik geldi hic inandirici degil esinizin söyledikleri.
kiz tekin birisi degil onu anladik.
ama esinizde pek tekin degil bende bunu anladim.
bence aralarinda birseyler gecmis...
esiniz basta onu kandirmaya calismis
esimle aram kötü filan diyip
esiniz o kizla biraz eylenmek istemis.
kizda kocanizin niyetinin sadece eylenmek oldugunu(yani asik olmak sevmek degil) fark edincede intikam almak istemis
tacizci diyerek kocanizdan hincini almis.
bence budur.

madre
17-08-10, 00:08
birde bazi bayanlar, evli erkeklerin kendileriyle ilgilendiklerini fark edince kendilerini birsey saniyorlar.hani karisindan ben daha iyiyim ki beni seciyor gibi düsünüp egolarini tatmin ediyorlar.
sadece aptallar derim cünki evli erkek karisini aldatiyorsa geneli uckurunun yüzündendir.cok nadir asik olup ayrilan erkek vardir.
e bu bahsettigimiz kizda esinizden ilgi görmüs popusu kalkmis
kiz arkadasinda,biraz senide kiskaniyor ise aci gercek ama olmus...
birseyler gecmis aralarinda
sonrada aynen yukarida dedigim gibi olmus bence...
tacizci diyip intikam almis bilmiyorumkismile

wbluebluew
17-08-10, 06:08
bence kıza da eşinize de bu durumu defalarca sorun amaç şu bir insan yalan söylüyorsa yalanı anlattıkça değiştirerek anlatır aynı şeyi anlatıyorsa eşin kız gerçekten bir halt yemiş

nesssh
17-08-10, 08:08
kızlar kocam suçsuzdur deyip kesip atmışşın demişsiniz ama öyle olsa kafayı yemek üzereyim yazmam kocamın ilk tepkisi kızı görünce sen ne diyosun neden bahsediyosun oldu kızın tepkisi sana hediye alamaya gitcektik neyse işte kahve fln sonra beni taciz etti bu kadar şeyi uyduramamki oldu insan doğruyu anlatır ve bu doğrudur bu kadar şeyi uyduramamki ne oluyo bide kız benim arkadaş olduğum kişilerden beni uzaklaştırmak içinde hep elinden geleni yapıyodu onların hakkında birsürü şeyler anlatıp beni onlardan soğutmuştu anlamadım ben artık işin içinden çıkamıyorum kızmı hasta yoksa benim çevremdeki kocam dahil herkesmi bi garip

nesssh
17-08-10, 09:08
kızlar bu kız o zaman benim çok yakın arkadaşımdı biz ailesiyle flnda çok yakındık o yüzden eşim onla alabilirim hediyeyi demiş sonra eşim bekarken yalnız yaşıyodu adam evi var kızlarla bi halt karıştırcak olsa bekarken yapardı hiç bi olayı yok arkadaşları kız değince yüzü kızarırdı bu adamın saçmalama diyo durup evleneli bi sene olmadan bide benimle iki ay önce evlenmek için ailesini karşısına aldı

paristebirgece
kaybolan
vereliniortak

mors
onlari yuzyuze getirebilirsin..yada esinden gercekten cok eminsen kadinin agzinin payini bir guzel verip iliskini kesinlikle kes derim..zor ve cirkin bir durum gercekten..

yellowbomb
17-08-10, 10:08
madem tacize uğradı neden geliyoki eve yalan....
alma o kızı eve daha selam bile verme

kuzum
Kocan sağlam pabuç değil. Aç gözünü :umursamaz:

Benim arkadaşımla benim kocam bana hediye almak için çıkacaklar he, yok yaa.

Üstelik görüşmediğim ne idüğü belirsiz eski kız arkadaşımla.

kendi başına seçemiyormuymuş kocan sana hediye. O kıza ne gerek vardı. Hem çokmu sıkışmış, kızın evine gitmesi kahve bilmem ne içmesi şartmıymış.

Baştan sona yalan dolan, sende inandın he kocana:nazar:

ZAMBAK 3
Anlamadıgım bişey varr

tamam hediye almaya birlikte gitmişler anladımdaa
ne ara eve ugradılar onu anlamadımmm
evde ne işleri varrrr

hediye aldıktan sonramı eve geliyolarrr

ayrıca eşin masum degilll emin olll...
hem 1senelik evli olmak demek eşinin seni aldatmayacagı anlamına gelmezz

bu olay yanlış anlamadıysam aralık ayında yaşanmışş
bu zamana kadar ne yaptnn :uhm:

Mihriban
bu hikaye bana da hiç inandırıcı gelmedi
eşinin sana hediye almak için arkadaşınla gitmesi bile çok saçma ve gereksiz:1closedeyes:
ben eşinide kızı da masum bulmadım:1no2: iyice araştır üstüne git bu konunun

kuzum
ZAMBAK 3
Anlamadıgım bişey varr

tamam hediye almaya birlikte gitmişler anladımdaa
ne ara eve ugradılar onu anlamadımmm
evde ne işleri varrrr

hediye aldıktan sonramı eve geliyolarrr

ayrıca eşin masum degilll emin olll...
hem 1senelik evli olmak demek eşinin seni aldatmayacagı anlamına gelmezz

bu olay yanlış anlamadıysam aralık ayında yaşanmışş
bu zamana kadar ne yaptnn :uhm:
Daha dün 25 günlük evli kızcağız konu açmıştı, kocasının aldattığına dair.

Manyaklaştık iyice hekafamçokkarıştı

nesssh
tatlım aralık ayında yaşamış olduğunu iddia ediyo daha yeni bana söylüyo aralıkta yaşamış ama dokuz ay durup ağlayarak sevgillisine anlatıyo sevgilisiyle bize geliyo evime sevgilisi eşime sen kız arkadaşımı tacizmi ettin diyo yani yeni değil tuvalet olayına gelince hediye almaya gitmeden önce taciz ettiğini söylüyo ama taciz ettiğini iddia ettiği adaamla bana hediye bakıyo bide hani kız öyle içine kapanık fln olurda anlatamaz sonra dayanamaz anlatır ama öylede değil

ZAMBAK 3
17-08-10, 11:08
nesssh
tatlım aralık ayında yaşamış olduğunu iddia ediyo daha yeni bana söylüyo aralıkta yaşamış ama dokuz ay durup ağlayarak sevgillisine anlatıyo sevgilisiyle bize geliyo evime sevgilisi eşime sen kız arkadaşımı tacizmi ettin diyo yani yeni değil tuvalet olayına gelince hediye almaya gitmeden önce taciz ettiğini söylüyo ama taciz ettiğini iddia ettiği adaamla bana hediye bakıyo bide hani kız öyle içine kapanık fln olurda anlatamaz sonra dayanamaz anlatır ama öylede değil
peki sizin evde ne işleri varr
yolun üzerimide dur bi ihtiyaç gideriyim demişşş:uhm:

ZAMBAK 3
kuzum
Daha dün 25 günlük evli kızcağız konu açmıştı, kocasının aldattığına dair.

Manyaklaştık iyice hekafamçokkarıştı
:1shok::1shok:akannehirakannehir

Sumak
bence bunlar bı ılıskı ıcındeydıler ,esınle bu kız..

ayrıldı esın , kız sımdıde suclamak ıcın boyle bı yola basvurdu ..

baska bırsey gelmedı aklıma ama mutlaka uzerınde dur ..

puR
Bu kız kaç yıllık arkadaşın?
Aralıktan beri senin kızla aran nasıl?
Hediye alma durumundan sonra eşinde ve kızda farklılıklar oldu mu, şu an kafanda analiz ediyorsundur?
Şüphelendiğin, aklını karıştıran ipuçları?

nesssh
süphelendiğim aklımı karıştıran hiç bir şey yok kız yıllık arkadaşımdı üniversiteden sonra bi buçuk yıl aynı iş yerinde çalıştık şöyle bişey var bide benim eşim bu kızla görüşmemi en baştan beri istemiyodu ve een sonunda dayanamayıp kıza mayısta filan hareketlerin çok abartılı karımla görüşmeni istemiyorum diye benim yanımda msj attı ben kıza görüşmeyelim diyemiyorum diye eğer aralarında bişey geçse benle sen görüşürken iyiydi şimdimi istemiyosun yada beni taciz ettin ben karına söylemedim fln diye msj atmazmıydı

puR
nesssh
süphelendiğim aklımı karıştıran hiç bir şey yok kız yıllık arkadaşımdı üniversiteden sonra bi buçuk yıl aynı iş yerinde çalıştık şöyle bişey var bide benim eşim bu kızla görüşmemi en baştan beri istemiyodu ve een sonunda dayanamayıp kıza mayısta filan hareketlerin çok abartılı karımla görüşmeni istemiyorum diye benim yanımda msj attı ben kıza görüşmeyelim diyemiyorum diye eğer aralarında bişey geçse benle sen görüşürken iyiydi şimdimi istemiyosun yada beni taciz ettin ben karına söylemedim fln diye msj atmazmıydı
Belki bu laftan dolayı iftiradır, olabilir yani..

Ayrıca eşiniz niye görüşmenizi istemediği bir kızla size hediye almaya gidiyor o halde bunu sordunuz mu?