Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

1. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması

MakeUp
9-08-10, 21:08
kızlar zalımıı arkadasımız 7 takımdannn olumunekankayizsmilebu arada kacamak yapmaya meyıllı su vakıtttıeeelaelaelaelaelae haberınız olaa rakıp takım acaba ızın versekmııaklinialirimsmile:KK1: kacamaga yoksaa sopamı:eek:klava:

_mysterious
MakeUp
kızlar zalımıı arkadasımız 7 takımdannn olumunekankayizsmilebu arada kacamak yapmaya meyıllı su vakıtttıeeelaelaelaelaelae haberınız olaa rakıp takım acaba ızın versekmııaklinialirimsmile:KK1: kacamaga yoksaa sopamı:eek:klava:
madem 1.olcaz izin vermeliyiz bencee:roflol:

Kalliste
selamlar....
jnazın yazdığını görünce dikkatimi çekti..hatırlatayım dedim.. jnaz daha önce guruplarda yarışmıştı ve eski üye olup geri dönenlerin buradan ayrıldığı kilosu ile başlangıç alıyoruz.. kaç kilo ile ayrıldığını hatılıyormusun jnaz.. ben bir kontrol edeyim...

makeup sana mesaj yazmıştım bu gün umarım almışsındır ...

_mysterious
makeup bana isim bulcaktık ya gizo diyelim size kolaylık olsun anlaştık:)

jnaz
MakeUp
du ıkımız ıcelım barı bende yapımm kızzz ınsan derrr du kocumm sanada yapım der abooooo
bak koçumm alsanaalsanasmile
sen demedin mi spor yapıcam diye engel olmayayım dedim bu birrr
bide dedimki kesin bu kız bugün bol bol içmiştir aman abartmasın buda ikii:umursamaz:
yoksa lafımı olur şekerim demlerim yeşil çayımızı veririm yanında da bir avuç leblebi hem yer hem içeriz demiiolumunekankayizsmile

MakeUp
Kalliste
selamlar....
jnazın yazdığını görünce dikkatimi çekti..hatırlatayım dedim.. jnaz daha önce guruplarda yarışmıştı ve eski üye olup geri dönenlerin buradan ayrıldığı kilosu ile başlangıç alıyoruz.. kaç kilo ile ayrıldığını hatılıyormusun jnaz.. ben bir kontrol edeyim...

evet aldım bende sabah jnaz ıle ılgılı sana msj atıcaktım canımm bu arada takıpdeymıssınn aayyy :kedi: utandım bak sımdıııı :kedi:

jnaz
Kalliste
selamlar....

kalliste bende aynı şeyi söylüyordum makeup a
ama malesef hatırlamıyorum eski msj larıma bi bakayım belki bulurum

Kalliste
jnazcım bir şey daha sorayım sen en son 10.takımda mı yarışmıştın.. 10. takım kapanınca başka takıma geçmişmiydin yoksa öyle ayrılmışmıydın..

aranızda başka eskiden guruplarda yarışmış kişi varsa lütfen uyarsın arkadaşlar..

MakeUp
jnaz
bak koçumm alsanaalsanasmile
sen demedin mi spor yapıcam diye engel olmayayım dedim bu birrr
bide dedimki kesin bu kız bugün bol bol içmiştir aman abartmasın buda ikii:umursamaz:
yoksa lafımı olur şekerim demlerim yeşil çayımızı veririm yanında da bir avuç leblebi hem yer hem içeriz demiiolumunekankayizsmile
aa ssssstt kocuna vıdı vıdı mı yapıyon sen bakımm aaaa sende kendı kuzuna yap aynısınıı suss bakımm hııı senı senııı yaparımm bak sanaaa

kız o ısın espırısdı ılahıı heryerım ayrıyooo annem yaslılık cok zor yawww ayrıca hec yapmadım bugunnn yesıl cayla aram hıc yokk ıste zorla ıcıyomm desem yerıdırr

zeytın varmı zeytınsempatiksalakcinni

Kalliste
MakeUp
evet aldım bende sabah jnaz ıle ılgılı sana msj atıcaktım canımm bu arada takıpdeymıssınn aayyy :kedi: utandım bak sımdıııı :kedi:
bunda utanacak ne var kisempatiksalakcinni ben mecburen takip ediyorum çok konuyu...jnazında son mesajlarda yazdığını görünce hatırlatayım dedim...

jnaz eğer 10. takımdan sonra başka takıma geçmediysen 54.8 ile ayrılmışsın...

jnaz
Kalliste
jnazcım bir şey daha sorayım sen en son 10.takımda mı yarışmıştın.. 10. takım kapanınca başka takıma geçmişmiydin yoksa öyle ayrılmışmıydın..

aranızda başka eskiden guruplarda yarışmış kişi varsa lütfen uyarsın arkadaşlar..
en son 10. takımda değildim canım onu kapattık sonra 8. takımdı sanırım topkek vardı ve ondan sonra hacer devralmıştı kaptanlığı
aradan çok uzun süre geçtiği için tam hatırlamıyorum takım nm sını

jnaz
Kalliste
bunda utanacak ne var kisempatiksalakcinni ben mecburen takip ediyorum çok konuyu...jnazında son mesajlarda yazdığını görünce hatırlatayım dedim...

geçtim canım 60 lı rakamlardı

MakeUp
Kalliste

kem kumm:kedi:

Kalliste
şimdi aklıma geldikçe yazıyorum jnazla ilgili soruları.. geri dönmeden önce doğum mu yaptın çizelgene bakınca öyle gördümde.. eğer kilo alma sebebi doğumsa geri dönülen kiloyu yazıyoruz eski kiloyu değil bu yüzden sordum ..

_mysterious
kızlar ben kaçıoyrum size iyi gecelerrr aman ha bu saatten sonra bişe yemeyinn :)

jnaz
MakeUp
aa ssssstt kocuna vıdı vıdı mı yapıyon sen bakımm aaaa sende kendı kuzuna yap aynısınıı suss bakımm hııı senı senııı yaparımm bak sanaaa

kız o ısın espırısdı ılahıı heryerım ayrıyooo annem yaslılık cok zor yawww ayrıca hec yapmadım bugunnn yesıl cayla aram hıc yokk ıste zorla ıcıyomm desem yerıdırr

zeytın varmı zeytınsempatiksalakcinni
tamam bee tamam bee elbet devran döner bende senin koçun olurum o zaman sorarım sana-tatlicadiarzu-
hımm o zaman yarın iki katına çıkarırsın sporu ben öyle yapıcam çünkü
yeşil çayıda çok severim keyif almaya bak bakimm
zeytine gelince olmamııı :icecream:

MakeUp
_mysterious
kızlar ben kaçıoyrum size iyi gecelerrr aman ha bu saatten sonra bişe yemeyinn :)
tamam canımıyı gecelerrr sende kacamak yapma tamammııı

yarın sporunu degıstırelımm senınn sana lınk hazırlıycamm onları ındırır bıraz sıkılasma calısırsın olurmuu tatlım mcukk

jnaz
Kalliste
şimdi aklıma geldikçe yazıyorum jnazla ilgili soruları.. geri dönmeden önce doğum mu yaptın çizelgene bakınca öyle gördümde.. eğer kilo alma sebebi doğumsa geri dönülen kiloyu yazıyoruz eski kiloyu değil bu yüzden sordum ..
evet canım zaten hamilelikten ötürü ayrılmıştım takımdan

_mysterious
iyi geceler tatlım merak etme sen

MakeUp
jnaz
tamam bee tamam bee elbet devran döner bende senin koçun olurum o zaman sorarım sana-tatlicadiarzu-
hımm o zaman yarın iki katına çıkarırsın sporu ben öyle yapıcam çünkü
yeşil çayıda çok severim keyif almaya bak bakimm
zeytine gelince olmamııı :icecream:
ne dusundum bılıyomusun daha once takımdaysan ee tecrubelısın bu konuda demekktır sana kaptanlık cok yakısmazmııı :kedi:

_mysterious
MakeUp
tamam canımıyı gecelerrr sende kacamak yapma tamammııı

yarın sporunu degıstırelımm senınn sana lınk hazırlıycamm onları ındırır bıraz sıkılasma calısırsın olurmuu tatlım mcukk
olumunekankayizsmile
süper olurr muckk

Kalliste
jnaz
evet canım zaten hamilelikten ötürü ayrılmıştım takımdan

iyi geceler tatlım merak etme sen
tamam o zaman sorun yok .. doğum sonrası kilo alıp döndüğün için şimdi bulunduğun kilon başlangıcın olacak...

jnaz
MakeUp
ne dusundum bılıyomusun daha once takımdaysan ee tecrubelısın bu konuda demekktır sana kaptanlık cok yakısmazmııı :kedi:[/QUOTE
_mysterious
olumunekankayizsmile
süper olurr muckk
daha önce takım kaptanlığı yapmıştım tatlım
ama bu sefer dengeyi hiç bozmayalım sen patronsun
amaa her daim yardıma hazırım vereliniortak

MakeUp
_mysterious
olumunekankayizsmile
süper olurr muckk
sabah buralarda ol bakım hersey spora baslıyo yarınn 3 gunluk mola yeter lennn bune kks mı olduk yınee

jnaz
Kalliste
tamam o zaman sorun yok .. doğum sonrası kilo alıp döndüğün için şimdi bulunduğun kilon başlangıcın olacak...
tamam canım buna çok sevindim

MakeUp
jnaz
MakeUp
ne dusundum bılıyomusun daha once takımdaysan ee tecrubelısın bu konuda demekktır sana kaptanlık cok yakısmazmııı :kedi:[/QUOTE

daha önce takım kaptanlığı yapmıştım tatlım
ama bu sefer dengeyi hiç bozmayalım sen patronsun
amaa her daim yardıma hazırım vereliniortak
yok kız ne patronluguu ben sızınn hepınızın en buyuk kocuyummmm bıdee motıvasyon kocunuzz ben kım patronluk kımm ama bıde patron yaparsanızzz:eek:klava: baya bololur ona goree

o zman yarın hepbırlıkte oylama yapalımm bencıl davranamam sızee :kedi:

bıdeyrd secmemız lazımmmakannehir

MakeUp
jnaz
0 ( sıfır)dan baslamk en ıyısı 0 ne bı rakam nede bı harff hahahahah

bende sevındım bunaakaydirigubbakcemile2olumunekankayizsmile

jnaz
MakeUp
jnaz
yok kız ne patronluguu ben sızınn hepınızın en buyuk kocuyummmm bıdee motıvasyon kocunuzz ben kım patronluk kımm ama bıde patron yaparsanızzz:eek:klava: baya bololur ona goree

o zman yarın hepbırlıkte oylama yapalımm bencıl davranamam sızee :kedi:

bıdeyrd secmemız lazımmmakannehir
olsun güzelim hem bi kere biz daha önce hangi başlıkta toplanmıştık hatırla bakalım
yarın konuşuruz artık
bende çıkayım artık yeşil çayımıda içip uyuyayım
iyi geceler sana Şeniz

Kalliste
jnaz
ama bildirim olduğu gün bu mesajı hatırlatta yanına not düşelim...
99.etapta 9.takımdan ayrılmışsın..58.9 olarak....

Kalliste
size huzurlu geceler bayanlar...

MakeUp
jnaz
MakeUp
olsun güzelim hem bi kere biz daha önce hangi başlıkta toplanmıştık hatırla bakalım
yarın konuşuruz artık
bende çıkayım artık yeşil çayımıda içip uyuyayım
iyi geceler sana Şeniz
tamam canımm zevkle sızınle ılgılenıyorum ve hepınızı cokkk sevıyomm daha cok suprızım var sızeee ay yaratıcımıyımneyımmm:kedi: ıyı gecelrrr

Kalliste
okkk lısteyı once kontrol ıcın sana gonderırımm olurmuu

Kalliste

hepınızeee ıyı geceler hanımalrrr hımm ben burdayım gece mutfak kacamagına kalkana :eek:klava:

jnaz
Kalliste
tamam canım teşekkürler
Kalliste
iyi gecelerr

Kalliste
MakeUp
jnaz
okkk lısteyı once kontrol ıcın sana gonderırımm olurmuu
zaten bu cuma sadece başlangıç kilolarınız alınacak lisreyi yapın haftaya beraber yaparız bildirimi.. bu cuma başlangıç kilolarını yazmaktan başka ve listenizi oluşturmaktan başka bir şey yapmayacaksınız..

MakeUp
9-08-10, 22:08
Kalliste
MakeUp
zaten bu cuma sadece başlangıç kilolarınız alınacak lisreyi yapın haftaya beraber yaparız bildirimi.. bu cuma başlangıç kilolarını yazmaktan başka ve listenizi oluşturmaktan başka bir şey yapmayacaksınız..
ok tesekkur ederızzz

_mysterious
10-08-10, 07:08
günaydınnnnnn:KK3:

MakeUp
10-08-10, 07:08
_mysterious
günaydınnnnnn:KK3:
gunaydıınn way yalnız basına dolasan kucuk bu kuzuuu sempatiksalakcinni

kızlar bugun kantarın topuzunu kacırdım osym ye sınır olmus durumdayım altı ustu bı sınav sonucu acıklıycaklarr umarım kıcını kaldırıp acıklarlarrr osym senden nefret etmeyen varmı bı sole bannaa allaaseennnCADIARZU

sevorane
10-08-10, 08:08
günaydın kızlar.düngece kızım baya huysuzlandı uyanıp durdu ondan katılamadım muhabbete.ama yazdıklarınızı tek tek okudum. benim koçum da yok.teodaseeeee nerdesiiiin. motivasyona ihtiyacım var:KK43:
makecim evet canım çok saldık 3 gün hemen bugun toparlanıp sporumuzu yapıyoruz.benım kocum ortada yok sana sorayım barı.ben leslie ile 3 mil yapıyordum.acaba şu 4-5 kilo verdiren programı varya leslienin onumu yapsam.ne dersin?
yedıklerıme gelınce kahvaltımı yaptım ama fazlaya kaçmadım.malum reglim canım tatlı istiyor bende azıcık normalden fazla yedim ama azıcık..