soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

cryptic
21-08-10, 22:08
keremce_
canım bence boşanmak bi kaçış yolu.istersen kolayı seçip ayrıl.hemde bi evladın varken...
eşinin psiklojik sorunları olduğunu kendin söylüyosun.bence bu sorunları çözmek için eşine destek olmalısın.o red etsede sen diretmelisin.eşinin tüm bu yaptıkları bu sorunlarından.sağlıklı bi insan hemde namazını kılan bir insan bunları yapmaz....bence tedavi olmasını sağla.hep destekçisi ol....allah yar ve yardımcın olsun
neden her şeyi dine bağlıyorsunuz benim babamda namaz kılar ama ailesine hiçbir şey kaptırmak istemez bencil biridir

Deryacik
Mübarek ramazan ayı olmasa iyi bir sayardım bu adama ama şidi sadece Allah bildiği gibi yapsın diyorum
Rabbim yanında olsun canım yardımcın olsun
Dua edicem sana inan
Hakkında hayırlısı olsun canım

LOCA
Philemon
kayınvalideniz demekki oğlundan şüpheleniyordu,dedikodu olmasın diye oğlunu evlendirdi,sonrada size bebek için ısrar etti.eşinizde o yüzden annesine telefonda söylendi.
evet evet buda var ama adam erekte olamıyo bu çocuk nasıl oldu?

bunuhakketmedimben79
keremce_
canım bence boşanmak bi kaçış yolu.istersen kolayı seçip ayrıl.hemde bi evladın varken...
eşinin psiklojik sorunları olduğunu kendin söylüyosun.bence bu sorunları çözmek için eşine destek olmalısın.o red etsede sen diretmelisin.eşinin tüm bu yaptıkları bu sorunlarından.sağlıklı bi insan hemde namazını kılan bir insan bunları yapmaz....bence tedavi olmasını sağla.hep destekçisi ol....allah yar ve yardımcın olsun
canım 11 yıdır neyi beklediğimi sanıyorsun yalvardım yakardım ayaklarına kapandım tedavi ol dedim..
onun psikolojisini düzelteyim derken ben hem bedenen hem ruhen bittim düşünsene 21 yaşında kanserin eşiğinden döndüm tiroyid bezlerim alındı...,,
haftalarca kortizanlar verildi göbeğimden kan geldi ..
hastane odasında verilen ilaçlardan bayılıp kalmışımda üztüm açık kış günü üzerimi örtmemiş sabah hemşire eşime kızdı sen başında naptın boş boş dedi..

off yaaa tamam daha fazla yazamıycam çok kötü oldum çok özür dilerim ben salağın tekiyim

ferhankoz
bencede bi avukatla görüş,kesin boşanmak istemiyor olsan bile boşandığın zaman seni nelerin beklediğini,haklarını bilirsin...ve eşin seni ,boşanırsak şöyle olur çocuğunu göremezsin,beş kuruş alamazsın dese bile sen bunları yemezsin...eşimde bana altınları vermiycekmiş güya ama avukatım sen mrk etme hepsini alırız dedi...o yüzden kocalar bu boşanma işini çocuk oyuncağı zannediyorlar,kendileri yazıp kendileri oynuyorlar....

cryptic
keremce_
adam bir kutu ilacı bile bitirmemiş kadın neyapsın kerpetenlemi açsın adamı kendi istemedikten sonra tedavi olmayı
45 yaşında çöküp mezaramı girsin kız fedakarlık hak edene yapılır benden zırnık bile alamazsın diyene değil

bunuhakketmedimben79
LOCA
evet evet buda var ama adam erekte olamıyo bu çocuk nasıl oldu?
çok kısa süreli ereksiyon yaşıyoruz haliyle boşalma oluyor ve haliylede hamilelik oluyor...

diyeceksinki bak erekte oluyormuş canım bunu ya 2 ayda yada 6 ayda yaşıyorz ilaç varsa eğer ayda bir olabiliyor..

ki inan temel sorunum bu değil şu saatten sonra olsa ne olur olmasa neolur

Deryacik
angelnrcn
adam bir kutu ilacı bile bitirmemiş kadın neyapsın kerpetenlemi açsın adamı kendi istemedikten sonra tedavi olmayı
45 yaşında çöküp mezaramı girsin kız fedakarlık hak edene yapılır benden zırnık bile alamazsın diyene değil
kesinlikle katılıyorum

cryptic
evet sen bir avukata boşanmayacak olsan bile git her şeyi tamamı ile gerçek olarak anlat senin çıkarına olmasada ki haklarını bil bakalım neler diyecek sana hatta soracaklarını kağğıda yaz ver daha iyi olur unutmazsın

LOCA
ya hep diyoruz burda sabretmeyin o kadar diye ben kızıyorum açıkcası bu kadar sabır iyi değil ömür çok kısa bi başkasına feda edilmeyecek kadar lütfen fazla fedakar,sabırlı olmayın çok rica ediyorum bunu bi tek size değil tüm kadınlarımıza söylüyorum,

bunuhakketmedimben79
angelnrcn
evet sen bir avukata boşanmayacak olsan bile git her şeyi tamamı ile gerçek olarak anlat senin çıkarına olmasada ki haklarını bil bakalım neler diyecek sana hatta soracaklarını kağğıda yaz ver daha iyi olur unutmazsın
hele bi sağsağlim bayramımızı geçirelim mübarek gün şeytanı sevindirecek işler yapmıyayım...sonra zaten gidicem gibi

LOCA
bunuhakketmedimben79
çok kısa süreli ereksiyon yaşıyoruz haliyle boşalma oluyor ve haliylede hamilelik oluyor...

diyeceksinki bak erekte oluyormuş canım bunu ya 2 ayda yada 6 ayda yaşıyorz ilaç varsa eğer ayda bir olabiliyor..

ki inan temel sorunum bu değil şu saatten sonra olsa ne olur olmasa neolur
yazdıkça çıkıyor ortaya herşey adam kış günü bi üstünüzü örtmekten aciz yaaa nasıl bir vicdansızlıktır bu Çok üzgünüm çoookyuh diyorum yani bu kadarda olmaz örtse sanki ölcek adamın çocuğuda olmuş ama hala vicdanı sızlamıyor işte herkesten baba olmuyor.

cryptic
bunuhakketmedimben79
hele bi sağsağlim bayramımızı geçirelim mübarek gün şeytanı sevindirecek işler yapmıyayım...sonra zaten gidicem gibi
bu işin şeytanla falan ilgisi yok canım şeytanlar yaşadığımız hayatta sokakta hele birde sahipsiz kalırsan gerçek şeytanları tanırsın
senin eşinde şeytanın biri bence

cryptic
sen ayrılsan eşine yazık olmaz hiçbir şey alamazsan sana yazık olur
adamın evi var maaşı var anası bulur ona saçını süpürge edecek bir kız

LOCA
angel aynen katılıyorum insan birazda kendini düşüncek olmazki böyle ne acıyosun adama o sana acıyormu

keremce_
angelnrcn
yani kadını mezara da soktunuz içi baya rahatlamıştır arkadaşım

bunuhakketmedimben79
asla evlenmem diyor.

hevin
Madem aileniz kabulleniyor herşeyi nolur daha fazla sabredipte bu adam ve ailesine katlanmayın.
Gençsiniz, tahsillisiniz, bunca olay sizi yıkmamış bundan sonra olacaklar mı yıkacak?
Güvenin kendinize, oğlunuz için birşeyleri değiştirmeniz gerekiyor.
İş durumunuzdan şüphem hiç yok.
Başarabilirsiniz, hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.
Dualarımız sizinle..

_masal_
LOCA
ya hep diyoruz burda sabretmeyin o kadar diye ben kızıyorum açıkcası bu kadar sabır iyi değil ömür çok kısa bi başkasına feda edilmeyecek kadar lütfen fazla fedakar,sabırlı olmayın çok rica ediyorum bunu bi tek size değil tüm kadınlarımıza söylüyorum,
vereliniortak

cryptic
keremce_
angelnrcn

gerçekleri yazalımki birine daha yazık olmadan kafasına dank etsin

Gülsüm Sultan
Vallaha söylenecek pek birsey yok:

Sen kendin kocanin agzindan duydun son Noktayi.

"Ben size beni evlendirmeyin dedim, bu kizida yaktiniz benide"

Arkadasim, daha ne söylenirki? Adam bas baya seninle basini yaktigni düsünüyor, yani neyin hesabini yapiyorsun daha?

Sakin cocugmu düsünüyorum falan deme bana, cünkü sana yaptigi duygusal iskenceyi evladinada yapiyor esin, bazi erkekler iyi es olamaz ama cok iyi baba olabilir belki, lakin senin esin ikisinide yapamiyor malesef, öyle olsa bosanmaktan cekinmeni anlardim.

Evet sen en iyisimi bir avukat bul ve biran evvel bosanma davasini ac, yoksa bu gidisle seninde evladininda ciddi bir sekilde piskolojisi bozulacak.

Allah yardimcin olsun

cryptic
keremce_
angelnrcn

bu tip düşünen insanlar sayesinde kadınların boynu iyice bükülüyor
kaynana der oğlummun başını bağlayayım
yine kaynana e bide çocuğu olsun eksik kalmasın herkezin var
eeee herkez evlenip çoluğa çocuğa karışıyoda senin oğlun normalmi
ne çocuğuna sevgi veriyo ne karısına hatta mağdur etmeye hazır her şey kendi hastalıklı fikirleri doğrultusunda olmazsa
kızımız belli yaşa geldi başını bağlayalım
bağlansında kiminle bağlanırsa bağlansın
aman boama kocanı eve gelince yemek bulamaz bak rahatsızmışta bla bla bla

keremce_
angelnrcn
keremce_
gerçekleri yazalımki birine daha yazık olmadan kafasına dank etsin
bence siz maddiyata fazla önem veriyosunuz.her msjınız da mal mülk lafı fazla geçiyo.bu kadın şu anda mal mülkü düşünecek durumda deil evliliğinin peşinde....

TALEM
birbirinizden uzak kaldınız mı?1 hafta 1 ay?

cryptic
birde obsesif sadece birde cinsel sorunu var ikiside çözümlenebilecek şeyler istese eşim ve çocuğum için ben bu rahatsızlığı yenicem diyebilirdi
obsesif takıntı saplantı demek
birde cinsel dürtü bozukluğu var
yani adam şizofren değil
bu adamın ciddi bir rahatsızlığı yok
sorun adamın karakteri bencil olması
bencil bir insan yalvarma yakarmayla değişirmi

bunuhakketmedimben79
işi gereği sık sık ayrı kalıyoruz ,zaten evde de çok yakın sayılmayız

bunuhakketmedimben79
keremce_
angelnrcn
bence siz maddiyata fazla önem veriyosunuz.her msjınız da mal mülk lafı fazla geçiyo.bu kadın şu anda mal mülkü düşünecek durumda deil evliliğinin peşinde....

pardon benmiyim mal mülk düşünen..
ben sadece çocuğumun geleceğini düşünüyorum olay bu

cryptic
keremce_
angelnrcn
ya ne alakası var adam çocuğunu önemsemiyor kadının elinde şu an hiç bir şey yok bakalım avukata gidicek davaları takip edicek parası varmı hem ailesinin yanına bile gitse beş parasız onların eline mi bakıcak onlarında durumu iyi değilmiş
sizin işinize gelmedi yazdıklarım bence lafı çeviriyorsunuz

cryptic
bunuhakketmedimben79
keremce_
onu keremce yazdı

bunuhakketmedimben79
öyle para derdinde olsaydım sırf o istediği evi alsın diye parmağımdaki alyansa kadar vermezdim ..

hiç pişmanda olmadım ayrıca evliliğin mantığı bu değilmiydi paylaşım...

TALEM
ayrı kaldığınız dönemden geldiği zaman çocuk ve size karşı tavırları nasıl?
biraz uzak kalın sizi özleyeceleck mi?ne zman geleceksiniz?diyecek mi?
çocuğunuz babaya düşkün mü?

keremce_
bunuhakketmedimben79
keremce_
sana deil lafım arkadaşım anlayan anladı

cryptic
keremce_
angelnrcn
siz evlilikten ne anlıyorsunuz el işi yapıp adamın üstüne ev almak sonra geçimsizlik çoıktığında ona buna muhtac olmakmı bunlar 100 sene öncesindeydi

cryptic
keremce_
bunuhakketmedimben79
evet kadınların çocuklarıyla mağdur olmasını istemiyorum artık bakkallardan veresiye devri bitti unuttunuz sanırım

cryptic
keremce_
bunuhakketmedimben79
siz bazı şeyleri iyi anladınızda düşünce yapınıza hayat tarzınıza ters erkek egemen hayatı destekliyorsunuz ve benim düşüncelerim feminen hoşlanmadınız
çünki benim gibi düşünen kadınlar sayesinde kadınlarımız sokakta kalmayacak

bunuhakketmedimben79
TOTALE
ayrı kaldığınız dönemden geldiği zaman çocuk ve size karşı tavırları nasıl?
biraz uzak kalın sizi özleyeceleck mi?ne zman geleceksiniz?diyecek mi?
çocuğunuz babaya düşkün mü?

özlemek mi telefn dahi açmaz...çocuk hasta olsa nasıl oldu diye sormaz...dr masraftır onun için.

zeynebada
21-08-10, 23:08
arkadaşı m elini vicxdanına koyup bişiyi söylemeni isticem ne dersen tabiki inancak durumdayız gerçide bukadar sorunlu bir adamdıu niye 11sene çektin ve senin hiçmi suçun yok melekmisin sen merak ettim insan sorunlar karşşısında azda kendini eleştirmeli ben nerde hata yapıyorum acaba die bunu denedinmi okuyorum hep yorumlarını yanlış anlama bukadar kötülemeye melek birini beklemiyom karşımda

keremce_
ya ben derdimi anlatamıyorum ya da siz anlamak istemiyorsunuz galiba.bakıyorum açılan konulara hepsine yorum yapmasamda.eşlerinden yana dertli olanlara çoğu insanın ilk sözü BOŞAN.katlanma bırak....vs.bu kadın bu konuyu açarken elbette bunları düşünmüştür.bizim ona boşan demek yerine farklı çözüm yolları getirmemeiz gerekmez mi?en son aşama deil midir boşanmak?anlatmak istediğim bu.çok üzülüyorum evliliklerin bitmesine.bi evliliği kurtarmak için neler vermezdim.bir karı koca ayrıldığında arşu ala titrermiş.bu sözü hiç unutmam.

bunuhakketmedimben79
en baştada söyedim ben sadece paylaşmak için yazıyorum bunları...

yakınlarıma arkadaşlarıma yada komşuma anlatamadığım için

ben ne yaşıyorsam onları yazdım size tabiki bende mükemmel değilim

komşularım bizi çok mutlu bilir asla eşimin hatalarından bahsetmem onu hep yüceltirim
yapmadığını yaptı gösteririm almadığını aldı derim..

ama burası farklı siz beni tanımıyosunuz ben sizi lütfen kırılacak yerim kalmadı zaten

nina
Gülsüm Sultan
Vallaha söylenecek pek birsey yok:

Sen kendin kocanin agzindan duydun son Noktayi.

"Ben size beni evlendirmeyin dedim, bu kizida yaktiniz benide"

Arkadasim, daha ne söylenirki? Adam bas baya seninle basini yaktigni düsünüyor, yani neyin hesabini yapiyorsun daha?

Sakin cocugmu düsünüyorum falan deme bana, cünkü sana yaptigi duygusal iskenceyi evladinada yapiyor esin, bazi erkekler iyi es olamaz ama cok iyi baba olabilir belki, lakin senin esin ikisinide yapamiyor malesef, öyle olsa bosanmaktan cekinmeni anlardim.

Evet sen en iyisimi bir avukat bul ve biran evvel bosanma davasini ac, yoksa bu gidisle seninde evladininda ciddi bir sekilde piskolojisi bozulacak.

Allah yardimcin olsun
vereliniortak en güzelini eşin anasına demiş işte beni evlendirmeyin kızıda yaktınız benide 11 yıl yakmışsın kendini daha fazla yakma Allah yardımcın olsun:Saruboceq:

TALEM
bunuhakketmedimben79
özlemek mi telefn dahi açmaz...çocuk hasta olsa nasıl oldu diye sormaz...dr masraftır onun için.
yuh diyorum ne diyebilirim.
adam insanlık tarafı ve kalbi yok.
paracı

bunuhakketmedimben79
musyas
arkadaşı m elini vicxdanına koyup bişiyi söylemeni isticem ne dersen tabiki inancak durumdayız gerçide bukadar sorunlu bir adamdıu niye 11sene çektin ve senin hiçmi suçun yok melekmisin sen merak ettim insan sorunlar karşşısında azda kendini eleştirmeli ben nerde hata yapıyorum acaba die bunu denedinmi okuyorum hep yorumlarını yanlış anlama bukadar kötülemeye melek birini beklemiyom karşımda

yazdıklarımın bir kelimesinde yalan varsa ALLAHIM bana yarını görmeyi nasip etmesin..belki kötüyüm belki mükemmel değilim ama ne yaşıyorsam o yalanın hayatımın hiç bir anında olmadı....
11 yıl neden mi tekrar söyliyeyim EVLADIM için

cryptic
keremce_
ya ben derdimi anlatamıyorum ya da siz anlamak istemiyorsunuz galiba.bakıyorum açılan konulara hepsine yorum yapmasamda.eşlerinden yana dertli olanlara çoğu insanın ilk sözü BOŞAN.katlanma bırak....vs.bu kadın bu konuyu açarken elbette bunları düşünmüştür.bizim ona boşan demek yerine farklı çözüm yolları getirmemeiz gerekmez mi?en son aşama deil midir boşanmak?anlatmak istediğim bu.çok üzülüyorum evliliklerin bitmesine.bi evliliği kurtarmak için neler vermezdim.bir karı koca ayrıldığında arşu ala titrermiş.bu sözü hiç unutmam.
sende arkadaşımız gibi fedakar birisin
ama kadının kocası diyelimki karısından elektirik almıyo sevmiyo karısını olabilir gönlüde geçebilir gayet normal
ya çocuğu
onun niye üstüne düşmüyo benim eşim allah razı olsun eve gelir hemen oğlunu sever yarım saat yıkakar giydirir ona şarkı söyler espirili
evladına niye sevgisini göstermiyo
insan parası olmasa bile bir baba yaratır yine götürür doktora
böyle baba olurmu

zeynebada
bunuhakketmedimben79
yazdıklarımın bir kelimesinde yalan varsa ALLAHIM bana yarını görmeyi nasip etmesin..belki kötüyüm belki mükemmel değilim ama ne yaşıyorsam o yalanın hayatımın hiç bir anında olmadı....
11 yıl neden mi tekrar söyliyeyim EVLADIM için
tmm cnm dikkatimden kaçmış evlat olunca akan sular durur bende anneyim çünkü neye katlanıyosAK ZATEN ONLAR İÇİN ONLARIN CANI SAGOLSUNDA

cryptic
TOTALE
yuh diyorum ne diyebilirim.
adam insanlık tarafı ve kalbi yok.
paracı
evet demek istediğim bu adam cimri ve paracı
dinimizde buna yer varmı
bir erkek niye çalışır
evinde karısıyla çocuğuyla yemek için kazandığını

cryptic
biz çok zengin değiliz eşim beş vakit namazda kılmaz
ama haftanın 7 günü çalışır
tüm kazandığını çocuğumuza ve bana harcar
en pahalı doktora götürür
en iyi giysileri yiycekleri alır kimsenin bir şeyinde gözümüz kalmasın diye
allah razı olsun eşimden

keremce_
angelnrcn
sende arkadaşımız gibi fedakar birisin
ama kadının kocası diyelimki karısından elektirik almıyo sevmiyo karısını olabilir gönlüde geçebilir gayet normal
ya çocuğu
onun niye üstüne düşmüyo benim eşim allah razı olsun eve gelir hemen oğlunu sever yarım saat yıkakar giydirir ona şarkı söyler espirili
evladına niye sevgisini göstermiyo
insan parası olmasa bile bir baba yaratır yine götürür doktora
böyle baba olurmu
gerçekten bilmiyorum artık ne diyeceğimi.çocuk konusunda bende hassasım.o noktada söyliyecek lafım yok.bilmiyorum ya....offf
inşallah her şeyistediği gibi olur arkadaşın.dua edicem.seni de kırıcak bişi söylemek istemedim.hakkını helal et.sadece fazlasıyla duygusalım.kimse boşanmasın,sorunlar olmasın,hayat hep güzel olsunnnnnnnnnnnnn

AttaQue
Ayyyy tüm yazdıklarını okuyamadım canım çünkü kocanı boğasım geldi ..
O lüks evde bacadan çıkan duman haricinde sıcak bişi olmaz..
Onun cinsel problemi obsesifliği düzelmez deee , artmaz daa ama seni Mazhar Osman'a yatırmaya kadar kadar gider bu durum..
Giy terliğini al kucağına çocuğunu şu dakka kaç kaçabildiğin kadar uzağa..

cryptic
keremce_
gerçekten bilmiyorum artık ne diyeceğimi.çocuk konusunda bende hassasım.o noktada söyliyecek lafım yok.bilmiyorum ya....offf
inşallah her şeyistediği gibi olur arkadaşın.dua edicem.seni de kırıcak bişi söylemek istemedim.hakkını helal et.sadece fazlasıyla duygusalım.kimse boşanmasın,sorunlar olmasın,hayat hep güzel olsunnnnnnnnnnnnn
bende canım seni kırmak istemedim ikimizde arkadaşa üzüldük yalnız

keremce_
neyse çıkmak zorundayım.bebğim sabah erken uyanıyo.geç bşile kaldım.ama buratı takip edicem.herkese iyi geceler.allah yar ve yardımcın olsun