9. Takım / CUMA Zayıflama Yarışması

merwecik_20
6-09-11, 11:09
edda1985
yogurtluı karnıbahar bayılırımm :KK56::KK56:

şimdi bende proteinimi aldım sütümü içtimmmm
peynirimi yedimmm

akşamda tavuk yiycemmm
afıyet olsun aksama bende tavuk yapmayı dusunuyorum

mursh
merwecik_20
mesajı yenı gördum ama hıc gözume gözukmedı karnabahar cıkmamıs sanırım
edda1985
yogurtluı karnıbahar bayılırımm :KK56::KK56:

şimdi bende proteinimi aldım sütümü içtimmmm
peynirimi yedimmm

akşamda tavuk yiycemmm
Evt sanırım cıkmamıs daha bende kıpada felan vardır dıe baya arastırdım ama bulamadım bende haslayıp salatalara felan eklemeyı sevıyorum söyle kı verdıgım kılonun cogunu karnıbahar haslaması yıyerek verdım ...Şimdi gene dort gozle cıkmasını beklıyorum :)))

mursh
Aaaaa bende tavuk yapmayı düşünüyorum...Salatanın uzerıne koymak ıcın ....

Ayrıca sımdı bana cıps uzattılar ben gerı cevırdım :KK33::KK33::KK33::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar:

merwecik_20
kızlar bu arada benım cumartesı gunlerı dıyetısyen gunum aklınıza takılan bısı olursa yazarsınız bende dıyetısyene sorar ögrenırım ne dersınız:)

merwecik_20
6-09-11, 12:09
Ayrıca sımdı bana cıps uzattılar ben gerı cevırdım :KK33::KK33::KK33::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar:[/B][/COLOR][/QUOTE]

iştee şimdi alkışı hakettınnn:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

nurkelebek
mursh
İnceltiyormu peki kullanıp faydasını gördünmü...:KK53:
sporla birlikte kullanılırsa kesinlikle inceltiyor mursh cum..pekiii kondisyon bisikleti inceltior mu?ben de hala emin olamadım da alıp almamakta..

nurkelebek
mursh
Evt sanırım cıkmamıs daha bende kıpada felan vardır dıe baya arastırdım ama bulamadım bende haslayıp salatalara felan eklemeyı sevıyorum söyle kı verdıgım kılonun cogunu karnıbahar haslaması yıyerek verdım ...Şimdi gene dort gozle cıkmasını beklıyorum :)))
karnabahar haşlaması mı:)) ayy ne güsel fikir kızlar..daha öçnce sadece kızarmışın ı yerdim ..çıksa da yesek o zaman..özellikle akşamları..

nurkelebek
merwecik_20
cnm corba yerken 1 dılım ekmegını gözden cıkartıyorsun dıye bılıyorum.yanı 1 kepçe corba=1dılım ekmek tabı 1 kepçe corba kasede cok az duruyor.:))

yumurtayla ılgılıde cok degerlı bır besın murshunda söledıgı gıbı ama dıyetsyenler haftada 3ten fazla önermıyorlar onuda mesela 2 dılım peynr yıyorsan 1 peynır 1 yumurta yapabılırsın veya 3 parca et yıceksen o gun 2 parca et 1 yumurta yapabılırsın dıye bılıyorum:)
tşk ederim cnm bilgi için..o sen baya iyi biliyorsun detayları..ben de diet bilgisi sıfır

nurkelebek
merwecik_20
cnm corba yerken 1 dılım ekmegını gözden cıkartıyorsun dıye bılıyorum.yanı 1 kepçe corba=1dılım ekmek tabı 1 kepçe corba kasede cok az duruyor.:))

yumurtayla ılgılıde cok degerlı bır besın murshunda söledıgı gıbı ama dıyetsyenler haftada 3ten fazla önermıyorlar onuda mesela 2 dılım peynr yıyorsan 1 peynır 1 yumurta yapabılırsın veya 3 parca et yıceksen o gun 2 parca et 1 yumurta yapabılırsın dıye bılıyorum:)
tşk ederim cnm bilgi için..o sen baya iyi biliyorsun detayları..ben de diet bilgisi sıfır

merwecik_20
nurkelebek
İNSAN DOĞUSTAN SISKO OLUNCA:)) normal yanı yınede aklına takılan bısı olursa sorarsın ben bılemezsem doktora sorarım cumartesı gunu:)

edda1985
mursh
aaaaa bende tavuk yapmayı düşünüyorum...salatanın uzerıne koymak ıcın ....

Ayrıca sımdı bana cıps uzattılar ben gerı cevırdım :KK33::KK33::KK33::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar:
bende dolabımda cips almıştım nöbette yememiştim onu burada arkadaşlara veriyorummm
kalktımmm işteee yemiycemm veriyorummm verdimmmm :KK66::KK66::KK66::KK34: :KK33:

taçsız prenses
Kahvaltı : 1 adet yumurta peynir bir dilim ekmek..

Ara öğün : 1 yeşil elma

Öğlen yemeği : bir porsyon kuru fasülye 4 kaşık makarna salatası

Atıştırma :KK70: yarım dilim ıslak kek 1 paket çilekli süt

Akşam yemeği : 4 kaşık sebze yemeği bir kase yoğurt ve sonra bir elma olarak devam edecek =)) bir de salata ve çorba tabi ki :KK34:

nurkelebek
kızlar az önce okudugum bir bilgiyi paylaşmak istiyorum..belki siz biliyorunuzdur ben bilmiyordum..ELMA gibi tok tuttugu söylenen(beni hiç tok tutmazdı)besinlerin tok tutması için üzerine bol su içmek gerekiyormuş..bollifli oldugu için midede şişmesi gerekiyormuş..netle nesfitte öyle sanırım zira beni hiç doyurmuyor:)

taçsız prenses
6-09-11, 13:09
nurkelebek
kızlar az önce okudugum bir bilgiyi paylaşmak istiyorum..belki siz biliyorunuzdur ben bilmiyordum..ELMA gibi tok tuttugu söylenen(beni hiç tok tutmazdı)besinlerin tok tutması için üzerine bol su içmek gerekiyormuş..bollifli oldugu için midede şişmesi gerekiyormuş..netle nesfitte öyle sanırım zira beni hiç doyurmuyor:)

Saol canım ben biliyordum ama unutmuştum valla iyi oldu :KK70:

merwecik_20
edda1985
bende dolabımda cips almıştım nöbette yememiştim onu burada arkadaşlara veriyorummm
kalktımmm işteee yemiycemm veriyorummm verdimmmm :KK66::KK66::KK66::KK34: :KK33:
ozaman sanada alkışşş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

edda1985
nurkelebek
kızlar az önce okudugum bir bilgiyi paylaşmak istiyorum..belki siz biliyorunuzdur ben bilmiyordum..elma gibi tok tuttugu söylenen(beni hiç tok tutmazdı)besinlerin tok tutması için üzerine bol su içmek gerekiyormuş..bollifli oldugu için midede şişmesi gerekiyormuş..netle nesfitte öyle sanırım zira beni hiç doyurmuyor:)
nestfit benide doyurmuyorr bide en son aldıgım müsli hiç hoşuma gitmedii
nestfit daha güzeldi yinede meyvelisiii

mursh
6-09-11, 15:09
merwecik_20
kızlar bu arada benım cumartesı gunlerı dıyetısyen gunum aklınıza takılan bısı olursa yazarsınız bende dıyetısyene sorar ögrenırım ne dersınız:)

Ayy cnm super fıkır sorarız tabı sende caktırmadan sorarsınbıızm adımıza :))))

nurkelebek
sporla birlikte kullanılırsa kesinlikle inceltiyor mursh cum..pekiii kondisyon bisikleti inceltior mu?ben de hala emin olamadım da alıp almamakta..

Duzenlı kullanılırsa evt :KK33::KK33::KK33: ben faydasını gordum cnm ve eve alınabılecek spor aletlerı arsında en uygunu ayrıca guzel askı gorevı goruyor :KK9::KK9: Tavsıye ederım ama dısarıya spora gıtme sansın yoksa al derım:KK8:

nurkelebek
karnabahar haşlaması mı:)) ayy ne güsel fikir kızlar..daha öçnce sadece kızarmışın ı yerdim ..çıksa da yesek o zaman..özellikle akşamları..
evt cnm ben bır kıs tukettım pataes havuc karnıbahar artık ıstatıslık yapmıstım cesır cesıt yapıyodum :))) Bencede bıran evvel cıksında yıyekk

nurkelebek
evt duymustum cnm bol bol su tuketılmelıymıs kı ben k fleks yedıkten yedıkten sonra uzerıne su ıcıyorum tok tutuyor...

Lonely__35
merwecik_20
cnm benim en merak ettiğim konu yemek esnasında su yada başka bir içecek içilebilir mi? ve yeşilçayı yemeklerden ne kadar süre sonra içmeliyiz? bunları sorarsan sevinirim

mursh
Gulsekerrrr tupperware lerden aldım bı suru bı tanıdıgımda varmıs almıs elınde kalmıs satamamıs bana verdı yavas yavas odersın dedı :))))

Salata kurutucusu aldım
super sef aldım
saklama kabı aldım
bu termoslu yemek kabından aldım msendekınden....

Cok guzel denk geldı yaaa...Saol tatlım senın sayende hayatım cok kolaylasacak :KK9::KK9::21::21::KK24::KK24::KK24:

Lonely__35
bende bugünkü menümü yazayım
sabah müsli (keten tohumlu),3 ceviz ve biraz yaban mersini
ara 1 armut
öğle somon balığı ,bol salata ve 1 dilim çavdar ekmeği
ara siyah üzümlü,tarçınlı yoğurt
akşam karnıyarık,4 kaşık pilav ve biraz maydonoz
yeşilçay 3 bardak,şalgam suyu 1 bardak ve suyuda şimdilik 2 lt içtim yatana kadar 3 lt ye tamamlarım.

Lonely__35
w
mursh
Gulsekerrrr tupperware lerden aldım bı suru bı tanıdıgımda varmıs almıs elınde kalmıs satamamıs bana verdı yavas yavas odersın dedı :))))

Salata kurutucusu aldım
super sef aldım
saklama kabı aldım
bu termoslu yemek kabından aldım msendekınden....

Cok guzel denk geldı yaaa...Saol tatlım senın sayende hayatım cok kolaylasacak :KK9::KK9::21::21::KK24::KK24::KK24:
wawwwww çok sevindim senin adına valla bana büyük kolaylık sağlıyor mesela dün kahvaltıdan hemen sonra evden çıktım ama yanıma yeşilçay ve meyve almıştım ,acıktıkça onları yedim-içtim süper oldu,eskiden utanırdım sokakta birşeyler yiyip içmeye ama artık hapır hupur yiyorum valla :KK52: ayrıca tatilde havuz başındaki en zayıf bayanlardan biriydim hatta 103 kilo olan 16 yaşında bi kızı bile diyete ikna ettim :KK60: nerdeyse hayata küsmüştü na yapayım yani, birde şu çatlaklarım olmasaydı çok daha süper olurdu vücut vücut değil harita mübarek

mursh
gulseker
w

wawwwww çok sevindim senin adına valla bana büyük kolaylık sağlıyor mesela dün kahvaltıdan hemen sonra evden çıktım ama yanıma yeşilçay ve meyve almıştım ,acıktıkça onları yedim-içtim süper oldu,eskiden utanırdım sokakta birşeyler yiyip içmeye ama artık hapır hupur yiyorum valla :KK52: ayrıca tatilde havuz başındaki en zayıf bayanlardan biriydim hatta 103 kilo olan 16 yaşında bi kızı bile diyete ikna ettim :KK60: nerdeyse hayata küsmüştü na yapayım yani, birde şu çatlaklarım olmasaydı çok daha süper olurdu vücut vücut değil harita mübarek
Cnmm benım yaa su zımbırtıları utanmadan sıkılmadan kullanabılırsem kesın ıse yarayacak emınım :) Ondan sonra zayıf zayıf olunca once sana sonra bunları bana satarken kolaylık saglayan ablaya duanın bını bın para yanııı...Artık ıs yerınde dolap yok bahanesı bıttı hergun yemegımı yanımda tasıycam :21::21::21::21:

nurkelebek
6-09-11, 16:09
gulseker
w

GÜLŞEKERCİM çizelgene hayran kaldım..maaşallah sana..ne kadar sürede verdin bu kiloyuu..ve düzenlispor yaptın mı?

merwecik_20
6-09-11, 17:09
gulseker
cnm benim en merak ettiğim konu yemek esnasında su yada başka bir içecek içilebilir mi? ve yeşilçayı yemeklerden ne kadar süre sonra içmeliyiz? bunları sorarsan sevinirim

tamam lısteye yazdım bu soruyu sorucam sende bıze anlatsana ne kadr surede neler yaparak bukadar kıloyu vermeyı basardın:)

lazgulu83
6-09-11, 19:09
taçsız prenses

Aramıza tekrar hoşgeldin canım..Bende 6 aylık anneyim =))) gebelik boyunca ne kadar aldın ne kadarı gitti..?

10 kilo aldım hamileliğimde.işin kötü yani hiç kilo veremedim doğumdan sonra aksine bi 3 kilo daha aldım :KK43:

lazgulu83
şuanki kilom 96,7 önce 75 daha sonrada vere bildiğim yere kadar devam edeceğim. bu arada her hafta cuma günümü kilo bildirimi?

merwecik_20
10.00:2 dılım normal ekmek + 1 dılım peynırle yapılmıs tost ve kayısılı form cayı
13.00:1 adet nektarin
14.15:5 kasık bezelye+yoğurt+salata+1 dılım cavdar ekmegı
16.30:1 cay kasıgı sarelle (çok tatlı yemek ıstıyorummmmm)
17.15:3 adet dıyet bıskuvı+1 bardak sut (sutun ıcıne 1 tatlı kasıgı nescafe attım)
19.15:bezelyelı tavuk sote+1 bardak dıyet kola
22.00:3 bardak sekersız cay+yarım haslanmıs mısır

15 dk leslıe ıle yuruyus ve 2 ltre su ıctım

edda1985
7-09-11, 05:09
gÜNAYDIN CANLARIMMMMM
NASILINIZ BUGÜNN

mursh
7-09-11, 06:09
lazgulu83
şuanki kilom 96,7 önce 75 daha sonrada vere bildiğim yere kadar devam edeceğim. bu arada her hafta cuma günümü kilo bildirimi?
Yeni gelen arkadaşlarımız için kurallarımızdan bahsetmek istiyorum.
1) Her Cuma saat 12.30 a kadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz.Mazereti olmadan kilo bildirimine geç kalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. 3 Hafta Tekrarlanması halinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleri yazarak hem kendimizin hemde arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıda sorumlu olduğumuzu unutmayarak,onların yazmış olduklarına da cevap yazmak gerekir. Bunu içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itiberen geçmişi kontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlere verdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Bir haftada izinli olmadığı halde mazereti olmadan (hastalık) 3 gün üstüste gelmeyen arkadaşımız 4.gün gelse bile izinli yazılacaktır. Tekrarlanması halinde ve 3 günden daha uzun süre gelmediği taktirde diskalifiye olacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileri burada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üylerimize 1 hafta deneme süresi verilir,paylaşımı iyi olursa 1 haftanın sonunda listeye alınır. Eğer o hafta mazeret dahilinde yeterli paylaşımda bulunamamışsa,kendi isteğiyle bir hafta daha süre verilebilir.

7) Kardeş takımımız 8. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunup yaptıklarıyla ilgili bilgi alışverişinde bulunulabilir.

8) 3 hafta üst üste mazeretsiz kilo bildirimi yapmayan diskalifiye edilecektir.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

Cnm takımın genel hatlarıyla kuralları bunlar...En önemlisi ise takım ıcı uyumun ve paylasım sıklıgın topıge zıyaret sıklıgın ...Yenı uyelerın 1 hafta deneme suresı var paylasım larına gore degerlendirilip cuma lıstesıne eklıyoruz yenı uyelerı...Listeye eklendıgınde sana hbr verılır zaten...Ondan sonrakı her cuma saat 13:00 kadar kılo bıldırımı yapıyoruz...Şimdili bu kadar bol paylasımlı bol sohbetlı gunler gecer ve amacımıza ulasırız ıns :KK16:

Yeni gelen bütün arkadaşlarımız için bu kurallar geçerlidir...Okuyup anladım kabul ettim şeklinde dönüş yaparsanız seviniriz :KK54::KK54::KK54:

mursh
merwecik_20
10.00:2 dılım normal ekmek + 1 dılım peynırle yapılmıs tost ve kayısılı form cayı
13.00:1 adet nektarin
14.15:5 kasık bezelye+yoğurt+salata+1 dılım cavdar ekmegı
16.30:1 cay kasıgı sarelle (çok tatlı yemek ıstıyorummmmm)
17.15:3 adet dıyet bıskuvı+1 bardak sut (sutun ıcıne 1 tatlı kasıgı nescafe attım)
19.15:bezelyelı tavuk sote+1 bardak dıyet kola
22.00:3 bardak sekersız cay+yarım haslanmıs mısır

15 dk leslıe ıle yuruyus ve 2 ltre su ıctım
Cnmm ıyı gıdıyorsun tartıldıgında meyvesını alıcaksın merak etme...Menun gayet guzel mısır olmasa ıyımıs ama oda :nazar: olsun :21::21:

edda1985
gÜNAYDIN CANLARIMMMMM
NASILINIZ BUGÜNN
Günaydın tatlımmmm süperiz bomba gibiyiz :KK55::KK55::KK55::KK52::KK52::KK52::KK54::KK54::KK54: Sen nasılsın inş maşallah :nazar::nazar:

edda1985
Kim derdi ki seninle birgün ayrılacağız

Geçip giden yılların ardından bakacağız

Kim derdi ki birtanem gün gelip bıkacağız

Ben ve yenik yüreğim yalnız mı kalacağız

Böyle ayrılık olmaz böyle yalnız kalınmaz

Hani verdiğin sözler hani ellerin nerdeHani huzur bulduğum deniz gözlerin nerde

Hani sen hep benimdin şimdi nerdesin nerde
Hani verdiğin sözler hani ellerin nerde

Hani huzur bulduğum deniz gözlerin nerde

Hani sen hep benimsin şimdi nerdesin nerde​

:KK31::KK31::KK31:

edda1985
mursh
Cnmm ıyı gıdıyorsun tartıldıgında meyvesını alıcaksın merak etme...Menun gayet guzel mısır olmasa ıyımıs ama oda :nazar: olsun :21::21:

Günaydın tatlımmmm süperiz bomba gibiyiz :KK55::KK55::KK55::KK52::KK52::KK52::KK54::KK54::KK54: Sen nasılsın inş maşallah :nazar::nazar:
iyiyim canımm işteyim dua ediorum yogun olmiyim bugün diyee
sınavlarım var hasta sonu açıköğretim çalışıyorum akşamları daha dogrusu dün başladım son günler çalışırım hep :KK1::KK1:
diyet psikolojine giremedim hala murchh dürt beni azcıkkkk :KK60::KK60:
sen napıyon iyimisinnn:KK31:

mursh
Herkese GÜNAYDIIINNNNN :KK16::KK16::KK16:

Dünkü Menü ;

Sabah ;

1 litre su
1 fincan elma sirkeli ballı ılk su

Öğle ;

1 domates
1 salatalık
3 dilim peynir
1.5 dilim tam bugday ekmegi

Ara;

Şekersiz türk kahvesi
1 şeftali

Akşam ;

Kepekli makarna (1 avuc tan yapılmıs)
lıhgt yourt
Bal yeğenimin coco pops larından 1 avuc :KK17:

Spor ;

30 dk kondisyon bisikleti
100 sopa hareketi
50 twister dönüşü
30 mekık (Mekık aletıyle yapıyorum ama tam mekık olmuyo sanırım yarım mekık dıyecem ona ben)
Aletsiz egzersız hareketleri

Yeşil çay;

3 kupa

Su ;

3 litre

mursh
edda1985
Kim derdi ki seninle birgün ayrılacağız

Geçip giden yılların ardından bakacağız

Kim derdi ki birtanem gün gelip bıkacağız

Ben ve yenik yüreğim yalnız mı kalacağız

Hani verdiğin sözler hani ellerin nerdeHani huzur bulduğum deniz gözlerin nerde

Hani sen hep benimdin şimdi nerdesin nerde
Hani verdiğin sözler hani ellerin nerde

Hani huzur bulduğum deniz gözlerin nerde

Hani sen hep benimsin şimdi nerdesin nerde​

:KK31::KK31::KK31:
O zaamn al sana cevap tatlımmm (şarkıya bayılırım bu arada:KK14:)

“Önceden olsa bırak gitsin aşk tek kişilik derdim. Kimi sevdiğin önemli değil, önemli olan sevme becerin derdim… Artık öğrendim ki; kimi sevdiğin önemliymiş. Uzun yolu göze alamayana kelebek olunmazmış. Nefesi yetmeyenle dipte hazine aranmazmış. Aşkın ibadetini bilmeyene bayram bağışlanmazmış…”

edda1985
iyiyim canımm işteyim dua ediorum yogun olmiyim bugün diyee
sınavlarım var hasta sonu açıköğretim çalışıyorum akşamları daha dogrusu dün başladım son günler çalışırım hep :KK1::KK1:
diyet psikolojine giremedim hala murchh dürt beni azcıkkkk :KK60::KK60:
sen napıyon iyimisinnn:KK31:

Eddaaaa cnm ıns bugun youn olmazsın hafta sonu ıcınde sımdıden basarılar ! Hangı bolum okuyorsun ?

Diyet konusuna gelıncede artık lutfen basla walla kararlıydık cok hanı ılla dukan yapıcam dıe bekleme bu arada normal dıyetını yap kendını hazır hıssettıgınde dukana baslarsın bıde nobet senın duzenını bozdu bence ...Ama bu gıbı durumlarda insan bıraz daha bahanecı oluyor.Tedbırını alırsan cok kolay dıyet yapmak...Hadı hemen bugun baslıyorsun...Kahvaltıda ne yemıs olursan ol :82::KK47::KK22:

edda1985
Benüm dünkü menümm

Sabah kaşar peynir
ince dilim kepek ekmek

ara yok

öğle
1 hamburger

ara süt

akşam 2 kaşık zeytinyağlı fasulye
1 büyük çikolata :KK43:(((
canım tatlı çekiyo hasta olcam hehraldee

su yattımm

dünüm hiç diyet gibi geçmedi üzgünümm ama bu sabh bi beyaz badi giydim istanbuldan severek almıştım dar biraz baktım 2 kat halinde (çamaşırım belimi kestiği için 2 kat :))))) ) o görüntüyü görünce dedimkiiiii Eddaa sana ne yakıştı beyaz badiiii tühhhhh sanaaa :KK66::KK66:
veeeee daha yemiycemmm bu sabah aklım başıma geldi yine gitmez inşallahhh :KK60::KK60:

mursh
edda1985
Benüm dünkü menümm

Sabah kaşar peynir
ince dilim kepek ekmek

ara yok

öğle
1 hamburger

ara süt

akşam 2 kaşık zeytinyağlı fasulye
1 büyük çikolata :KK43:(((
canım tatlı çekiyo hasta olcam hehraldee

su yattımm

dünüm hiç diyet gibi geçmedi üzgünümm ama bu sabh bi beyaz badi giydim istanbuldan severek almıştım dar biraz baktım 2 kat halinde (çamaşırım belimi kestiği için 2 kat :))))) ) o görüntüyü görünce dedimkiiiii Eddaa sana ne yakıştı beyaz badiiii tühhhhh sanaaa :KK66::KK66:
veeeee daha yemiycemmm bu sabah aklım başıma geldi yine gitmez inşallahhh :KK60::KK60:
Kendıne haksızlık etme bır tek cıkolata ısı bozan ...Tek hamburger yedıysen sorun yok...Patates cola varmıydı yanında:KK47: neyse olan olmus bak o beyaz bady gıyebılırsın ha gayret yaaa azcık azım et hanı ne oldu en azımlımız sendın walla....Cuma gunu lıste var unutma :KK53: Aklın basından gıtmeye megıllendımı gel bıze sole bız caydırırz senı :KK54:

edda1985
mursh
O zaamn al sana cevap tatlımmm (şarkıya bayılırım bu arada:KK14:)

“Önceden olsa bırak gitsin aşk tek kişilik derdim. Kimi sevdiğin önemli değil, önemli olan sevme becerin derdim… Artık öğrendim ki; kimi sevdiğin önemliymiş. Uzun yolu göze alamayana kelebek olunmazmış. Nefesi yetmeyenle dipte hazine aranmazmış. Aşkın ibadetini bilmeyene bayram bağışlanmazmış…”

Eddaaaa cnm ıns bugun youn olmazsın hafta sonu ıcınde sımdıden basarılar ! Hangı bolum okuyorsun ?

Diyet konusuna gelıncede artık lutfen basla walla kararlıydık cok hanı ılla dukan yapıcam dıe bekleme bu arada normal dıyetını yap kendını hazır hıssettıgınde dukana baslarsın bıde nobet senın duzenını bozdu bence ...Ama bu gıbı durumlarda insan bıraz daha bahanecı oluyor.Tedbırını alırsan cok kolay dıyet yapmak...Hadı hemen bugun baslıyorsun...Kahvaltıda ne yemıs olursan ol :82::KK47::KK22:
Heyt beee !!!! söze bak :KK69:

aynen nöbette kudurup yiyince daha normale dönemiyom nasılsa dün diyet yalan oldu bugünde evdeyim yiyim bari oluyorum :KK60:

yok bugün aynada göbeğimi hiç begenmedimmm diyet başlarrrrrrrrrr :79::80:

edda1985
mursh
Kendıne haksızlık etme bır tek cıkolata ısı bozan ...Tek hamburger yedıysen sorun yok...Patates cola varmıydı yanında:KK47: neyse olan olmus bak o beyaz bady gıyebılırsın ha gayret yaaa azcık azım et hanı ne oldu en azımlımız sendın walla....Cuma gunu lıste var unutma :KK53: Aklın basından gıtmeye megıllendımı gel bıze sole bız caydırırz senı :KK54:
kuşum giyiyorum şuan görsennn karnımı içeride çekmiyorumm saldım gittiii :KK9::KK9:
zayıflıcammmm
evet murchh zayıflıyocazzz !!!!!!!
bu sabah son olarak ne yazdıgımı söyliyim içim rahat etsinnn
uyandımki eşim çemenli sucuklu yumurta yapmış yanında 2 çeşit reçelll beyaz peynir kaşar peynir yeşil siyah zeytinn dogranmış salammmmm
birde domates ve salatalık dilimlemiş... (bi kaç gündür limoniyim kahvaltıya kaldırdı beniiii güyam iyilik yaptı bana :KK60::KK60::KK60:)
ve ben yedimmmmm yağlı yağlı yumurtaannn pişmanımmmm zayıflıcam sözzz
sabah tartıldım 67,3 çıktım cuma günü 66,9 dum 400 gram fazla çıktım ama cumaya kadar söz o farkı kapıycammm ve birazda kilo vermiş olcammm Sözzz murchhhhh

mursh
Bu arada ballı sirkeli ılk su içen bütün arkadaşların dikkatine ;

Bu karısımı ıcen kişilerin dişlerini fırcalaması gerekıyormuş..Sanırım sırkedekı asıt ve o keskınlık dişlere zarar veriyorrr...Ben canta boyu dıs fırcası ve macunu aldım ofıse koydum fırcalıyorum...Zaten dıs fırcalama alıskanlıgım yoktu onuda kazanmıs oldum boylelıkler...Bilginize :KK16::KK54:

mursh
edda1985
Heyt beee !!!! söze bak :KK69:

aynen nöbette kudurup yiyince daha normale dönemiyom nasılsa dün diyet yalan oldu bugünde evdeyim yiyim bari oluyorum :KK60:

yok bugün aynada göbeğimi hiç begenmedimmm diyet başlarrrrrrrrrr :79::80:
edda1985
kuşum giyiyorum şuan görsennn karnımı içeride çekmiyorumm saldım gittiii :KK9::KK9:
zayıflıcammmm
evet murchh zayıflıyocazzz !!!!!!!
bu sabah son olarak ne yazdıgımı söyliyim içim rahat etsinnn
uyandımki eşim çemenli sucuklu yumurta yapmış yanında 2 çeşit reçelll beyaz peynir kaşar peynir yeşil siyah zeytinn dogranmış salammmmm
birde domates ve salatalık dilimlemiş... (bi kaç gündür limoniyim kahvaltıya kaldırdı beniiii güyam iyilik yaptı bana :KK60::KK60::KK60:)
ve ben yedimmmmm yağlı yağlı yumurtaannn pişmanımmmm zayıflıcam sözzz
sabah tartıldım 67,3 çıktım cuma günü 66,9 dum 400 gram fazla çıktım ama cumaya kadar söz o farkı kapıycammm ve birazda kilo vermiş olcammm Sözzz murchhhhh

Kocum benım bee aslansın aslan :nazar: hadı hadı ıyısın gene kocıs kıyak yapmıs :KK24: olsun sabah kahvaltısını guzel yapın dıolar zaten sen bıraz abartmıssın gercı ama olsun :KK76:hemn basla oglen dıkkat et aksamda ole sen leslıe yapıyodun bı ara ne oldu ? Spor yapmalısın gobek ıcın:KK8:

merwecik_20
7-09-11, 07:09
edda1985
gÜNAYDIN CANLARIMMMMM
NASILINIZ BUGÜNN
gunaydınn bu ne kadar enerjık bır gunaydın olmus böyle :))) ben yenı uyandım kahvaltı saatım olmasa daha uyucam tembellıktende saatı gecırmıyım dıe kalkıyorum

merwecik_20
mursh

gunaydın cnmm ya karsı komsumuz hemde bızım arkadasımız o cagırdı cukalata vtatlı ve cerez ıkram ettı ve mısır ıclerınde en masum mısırı gördum aksam arada 2 meyvem vardı onun yerıne mısır yedım ama kalorısını hıc bılmıyorum:KK43:((

merwecik_20
mursh

Dünkü Menü ;

Sabah ;

1 litre su

Öğle ;

1 domates
1 salatalık
3 dilim peynir

Ara;

Şekersiz türk kahvesi
1 şeftali

Akşam ;

lıhgt yourt

Spor ;

100 sopa hareketi
50 twister dönüşü
30 mekık (Mekık aletıyle yapıyorum ama tam mekık olmuyo sanırım yarım mekık dıyecem ona ben)

Yeşil çay;

3 kupa

Su ;

3 litre

murshcum sen nerdeyse 1 öğun yıyorsun kahvaltıyı ögle menusu gıbı yıyorsun ve spor lısten yeme lıstenden daha uzun bravo...

mursh
merwecik_20
mursh

gunaydın cnmm ya karsı komsumuz hemde bızım arkadasımız o cagırdı cukalata vtatlı ve cerez ıkram ettı ve mısır ıclerınde en masum mısırı gördum aksam arada 2 meyvem vardı onun yerıne mısır yedım ama kalorısını hıc bılmıyorum:KK43:((
Mısafırlıkte ısler degısıyor tabu cnm yemesen kırılıyorlar yesen o degıl...İyi yapmıssın cıkolata ve kuruyemıse gore daha ıyı...Haslanmıs mısırın 100 gr 90 kcl cok yememıssın zaten

merwecik_20
murshcum sen nerdeyse 1 öğun yıyorsun kahvaltıyı ögle menusu gıbı yıyorsun ve spor lısten yeme lıstenden daha uzun bravo...
Cnmm sabahları younluktan kahvaltı edecek zamanım olmuyor ondan kahvaltım oglenı buluyo...Duzene sokmaya calısıcam...Bıde ıs yerınde mutfak yok ogle yemeklerı sorun oluyordu onuda cozdum bugun getırdım yanımda ogle yemegımı:21::21: Spor cok onemlı yaa ole uzun gorunuyor ama cok zaman harcanmıyo ıns ıse yarar.

merwecik_20
mursh
merwecik_20
Mısafırlıkte ısler degısıyor tabu cnm yemesen kırılıyorlar yesen o degıl...İyi yapmıssın cıkolata ve kuruyemıse gore daha ıyı...Haslanmıs mısırın 100 gr 90 kcl cok yememıssın zaten

Cnmm sabahları younluktan kahvaltı edecek zamanım olmuyor ondan kahvaltım oglenı buluyo...Duzene sokmaya calısıcam...Bıde ıs yerınde mutfak yok ogle yemeklerı sorun oluyordu onuda cozdum bugun getırdım yanımda ogle yemegımı:21::21: Spor cok onemlı yaa ole uzun gorunuyor ama cok zaman harcanmıyo ıns ıse yarar.
evet calısırken zor oluyor ben ıse baslayınca napcam bakalım.sporda sopa hareketı yapıyorsunuz ya bel yan yağları:)) için de 2 tane kucuk su sısesıne su dolsurun ıkı elınıze alın dık durun bacaklar fazla acık olmadan bı saga bı sola egılın ben cok faydasını göruyorum bunun gunde 50 tane yapsanız bıle yeter bu yandakı yağlarımız ustten baslayarak erıyor yavas yavas

Lonely__35
mursh

Dünkü Menü ;

Sabah ;

1 litre su

Öğle ;

1 domates
1 salatalık
3 dilim peynir

Ara;

Şekersiz türk kahvesi
1 şeftali

Akşam ;

lıhgt yourt

Spor ;

100 sopa hareketi
50 twister dönüşü

Yeşil çay;

3 kupa

Su ;

3 litre
sabahki menün dışında herşey süper cnm hatta hem işte çalışıp hemde düzenli spor yapmana bayıldım,sabahki yediklerine gelince bence hata yapıyorsun kahvaltı çok çok önemli evden çıkmadan önce kahvaltını yapmazsan bir süre sonra vücudun iflas eder

mursh
merwecik_20
mursh
evet calısırken zor oluyor ben ıse baslayınca napcam bakalım.sporda sopa hareketı yapıyorsunuz ya bel yan yağları:)) için de 2 tane kucuk su sısesıne su dolsurun ıkı elınıze alın dık durun bacaklar fazla acık olmadan bı saga bı sola egılın ben cok faydasını göruyorum bunun gunde 50 tane yapsanız bıle yeter bu yandakı yağlarımız ustten baslayarak erıyor yavas yavas
Hemen bunuda eklıyorum spor hareketlerının ıcıne o yandakı yaglar benı delı edıyor zaten...Onlar sayesınde dusunun belımde koca bı cukur var :KK14::KK14: Benım tek derdım o yaglar ve gobek ve basenn uuuhuuhuu:KK14:

taçsız prenses
Günaydın kızlar =)))

Nasılsınız bütün kemiklerim ağrıyor ya 3 gündür üst üste misafirim var bugün de var ölüyorum artık ya işim gücüm var daha hiç bişey yapamadım misafirlerden..Yoruldum..En iyisi ben yine calsiyum magnezyum başlayayım kemiklerim fena ağrıyor ya yeteeeeeeeeeeer ya yoruldummm :KK43:((

mursh
7-09-11, 08:09
taçsız prenses
Günaydın kızlar =)))

Nasılsınız bütün kemiklerim ağrıyor ya 3 gündür üst üste misafirim var bugün de var ölüyorum artık ya işim gücüm var daha hiç bişey yapamadım misafirlerden..Yoruldum..En iyisi ben yine calsiyum magnezyum başlayayım kemiklerim fena ağrıyor ya yeteeeeeeeeeeer ya yoruldummm :KK43:((
Ahh cnm yaa ne mısafırı bu bole arka arkaya bebegemı gelıyolar kı ?

edda1985
7-09-11, 08:09
mursh
bu arada ballı sirkeli ılk su içen bütün arkadaşların dikkatine ;

bu karısımı ıcen kişilerin dişlerini fırcalaması gerekıyormuş..sanırım sırkedekı asıt ve o keskınlık dişlere zarar veriyorrr...ben canta boyu dıs fırcası ve macunu aldım ofıse koydum fırcalıyorum...zaten dıs fırcalama alıskanlıgım yoktu onuda kazanmıs oldum boylelıkler...bilginize :KK16::KK54:
dişleri sabah akşam fırçalarım zaten ama dikkatli olmak lazımm demekki dişlere zararı var...

mursh

kocum benım bee aslansın aslan :nazar: Hadı hadı ıyısın gene kocıs kıyak yapmıs :KK24: Olsun sabah kahvaltısını guzel yapın dıolar zaten sen bıraz abartmıssın gercı ama olsun :KK76:hemn basla oglen dıkkat et aksamda ole sen leslıe yapıyodun bı ara ne oldu ? Spor yapmalısın gobek ıcın:KK8:
:))) tosunum benimmm :KK9:
Lesliee bi ara yapıyodum ama eve zaten yorgun düşüyom onu yapınca duş almam gerekiyo hemen o ara yoruluyorumm
diyorum boşverr üşengeçlikten yaniii :KK64: