TEST

Hamileyken bebeğinin cinsiyetini rüyasında görenlerrrr

ebrudenizz
1-09-10, 20:09
ben 8 haftalık hamileyim ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi bebeğimle rüyamda görüyorum..bazen erkek bazende kız ..bnm gibi hamile olup rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören ve doğru çıkan varmı yada benimki bilinç altımı merak ediyorum..

hdilekh
1-09-10, 20:09
bende hamileliğimi yeni öğrendiğim günlerden birinde rüyamda yeşil ceviz yediğimi gördüm. rüya tabirlerine baktığımda bu rüyayı gören kişi hamile ise bebeği erkek olur yazıyordu. hakikaten erkek :KK46:

ebrudenizz
1-09-10, 21:09
benim öğrenmeme daha çok var ama çokta merak ediyorum..rüyalarımda genelde erkek görüyorum ..bakalım ne olacak

white_dreams87
1-09-10, 23:09
canım bende ilk hamileliğimi öğrendiğimde hep erkek bebek görüyordum.sonra bir kaç kere kedi yavruları gördüm araştırdım kız bebek demekmiş.şimdi artık kızımızı bekliyoruz hayırlısıyla.:KK46:zemuszemus

esmerkz29
2-09-10, 09:09
bende hamile kalmadan önce hep erkek bebek görürdüm emzirirken felan görürdüm.hamile kalınca genellikle kız gördüm 5 .6 yaşların kız çocuk.aynende gördüğüm gibi oldu şekli tipi aynı yani.benım rüyalarım iki kızımdada çıktı.

ebrudenizz
23-10-10, 12:10
evet benimde rüyalarım tersine çıktı kızım olucak hayırlısıyla

e.s.r.a.
23-10-10, 13:10
ben değilde eşimin kuzeni gördü oğlum olmuş adını melih koymuşum ismi gökyüzüne yıldızlarla yazılmış. oğluşum kucağımda 2,5 aylık ismide melih efe.

rabia01
2,3 defa kizim oldunu gördüm bi defa oglan gördüm ve bikeresindede bolca yesil erik yedimi gördüm ama icimden gecen kiz sonucu ögrenince yazarim buraya

benmeltem
ogluma hsamıleyken gurbuz bı oglan cocugu gördum
kızıma hamıleyken 4 ylıkken ultrasonda dr kız dıyor gösterıyor bende ay cok tatlı dıyorum cıkartayım sevın gerı koyalım dıyor
üstunde nette gördugum bı elbıse vardı acaba o elbısedeb örsemmıkı
dr cıkardı sevdık ama gerı sokamamıstık
esım senın bıyerın acık kalmıs öle ruys olmaz demıstı

yesilyoll
23-10-10, 14:10
benmeltem
ogluma hsamıleyken gurbuz bı oglan cocugu gördum
kızıma hamıleyken 4 ylıkken ultrasonda dr kız dıyor gösterıyor bende ay cok tatlı dıyorum cıkartayım sevın gerı koyalım dıyor
üstunde nette gördugum bı elbıse vardı acaba o elbısedeb örsemmıkı
dr cıkardı sevdık ama gerı sokamamıstık
esım senın bıyerın acık kalmıs öle ruys olmaz demıstı
Geri sokamayınca doktorun ve senin yüz halinizi merak ediyorum keske rüyandaki hemşirede ben olaydım :)):dance:

Hayır dıyelmı hayır olsun rüyan

yesilyoll
23-10-10, 14:10
bende 2 kızımda rüyamda erkek gödügümü söyledıgimde annem ozaman kızın olacak demıstı
bu hamileligimde ise hep kız gördüm
hatta bi ses (müjdeee kızın olacak dedı)
Hayır deyım hayır olsun içime çoğunlukla oğlan doğsada kızada alıştırıyorum kendımı
belki rüyam tersıne cıkar belkıde aynen malum olur
ama oğlum olursa eşimin tıpkısı olacak buna eminim :)))

hayal_sevda
23-10-10, 16:10
ya bende bu güne kadar hep ama hep erkek gördüm rüyamda allahta kalbimi biliyo hep erkek doğuyodu içime ama ultrasonda her doktor kız diyo. o yüzden rüyalara bakmayın bence

yesilyoll
23-10-10, 19:10
hayal_sevda
ya bende bu güne kadar hep ama hep erkek gördüm rüyamda allahta kalbimi biliyo hep erkek doğuyodu içime ama ultrasonda her doktor kız diyo. o yüzden rüyalara bakmayın bence
Rüyanda ne görürsen tersi çıkar derler yani annem öyle der tabi istisnalar kaideyi bozmaz

Dilem78
23-10-10, 22:10
Bende iki kizimda hamileyken ceyrek altin gørmustum annem kizin olacak demisti ve øyle. Iki kizimda hamileliyim boyunca hic cinsiyet gørmedim ama yuzlerini oldugu gibi gørdum. Bu hamileligimda altin bilezik gørdum bizim yørede erkek demekmis, yesil bir cimende kupe buldum taktim erkek demekmis, kurbanlar kesildi ruyamda, erkek demekmis.. Birde her defasinda oglum olmus ama bana veren yok hep birileri aliyor benden.. Doktorum kiz dedi. Belkide 3 cu erkek olsun diye cok taktim bilinc alti herhalde :-). Olsun varsin saglikli ve hayirli olacaksa bir kizim olsun :-)

emosemos33
24-10-10, 10:10
ya kızlar dr u ikilemde olan cinsiyeti netleşmemiş ve testkolik biri olarak yaptıgım bütün tetlerin erkek ama rüyalarımın manalarında çıkan kız bebegi olan ikinci anne adayı olarak soruyorum çok etki altında kaldıgımda n dolayı rüyamda beya kahve benekli bir kedi ve çeyrek altınlar gördüm şimdi kızım mı olucak tabire göre ozamankaydirigubbakcemile5

cosmopoli
24-10-10, 10:10
Bende rüyamda hep oğlum olduğunu görürdüm ama kızım oldu... Hayırlısı herşeyin..

LiLithy
24-10-10, 11:10
e.s.r.a.
ben değilde eşimin kuzeni gördü oğlum olmuş adını melih koymuşum ismi gökyüzüne yıldızlarla yazılmış. oğluşum kucağımda 2,5 aylık ismide melih efe.

Çok enteresan.. Yengemde hamileyken bi erkek çocuğu olduğunu ve adını melih koymasını söylemişler. Sanırım bu melih isminde bi keramet var. Yengeminde bi erkek bebişi oldu ama adını tamer koydular.

zap_zup
24-10-10, 11:10
Eşim pek rüya görmez o iki kez aynı kız bebeği görmüş rüyasında .Bende hep 3 yaşında bir kız çocuğu bir de yeni doğmuş erkek bebek kucağımda görüyorum.İki kez üst üste gördüm anlam veremedim.Kızımız olacak allah nasip ederse .İlk bebeğim

kayradorugum
24-10-10, 15:10
bende hamile olduğumu öğrendiğim gece rüyamda 1 yaşlarında çok güzel bi erkek bebekle eşime doğru yürüdüğümü gördüm ve şuan 10 aylık olan bi oğlum var benim rüyalarım düz çıkar ne görüyosam o ben eşimle tanışmadan önce eşimle evlendiğimi rüyamda görmüştüm ve eşimi hiç bi şekilde tanımıyodum

Nazim83
25-10-10, 10:10
bende hep erkek görüyordum tersiymiş kızımız olacak inşlhhh

emosemos33
25-10-10, 11:10
ya kızlar peki ben ilk kızımda rüyamda erkek çocugu görmüştüm kızım oldu şimdi rüyamda 2kere ayrı ayrı hem kedi em çeyrek altın gördüm 2gündürde üst üste dr a gidiomuşum yüzde yüz kızın olcak diyolar :)fikriniz var mı:)

daphne06
26-10-10, 09:10
emosemos senin bebğinin cinsiyetini feci merak ediyorum belli olur olmaz yaz lütfen içimden erkek geçiyor benimeyvahedigeldismile

nesli885
26-10-10, 09:10
bende hamileliğimin ilk haftalarında kız gormuştum ve hep kız ıstyodum. sonra bı gece okadar yakısıklı uzun boylu masmavı tulum gıymış bebek gordum bu senın bebegın dıyolardı.tamm dedım erkek olacak:KK70: şimdi 35. haftasındayım hamileliğimin oğlumuzun doğacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

rabia01
5-11-10, 13:11
bugün bende altin bilezikler gördüm rüyamda takmiyordum kommodenin üstünde duruyordu ve bi oglan yigenim var onu cok seviyordum rüyamda bakalim bugün ikili testim var doktor dicekmi cinsiyetini :)

yesilyoll
Ben daha önceleri hep rüyamda kızın olacak diyorlardı bu gece ise rüyamda senin oğun olacak dedi birisi :))) yiterr yaaa yiterrrr deli gönül diyor git kıy parayaa öğren cinsiyetiniiii
:))

rabia01
yesilyoll
Ben daha önceleri hep rüyamda kızın olacak diyorlardı bu gece ise rüyamda senin oğun olacak dedi birisi :))) yiterr yaaa yiterrrr deli gönül diyor git kıy parayaa öğren cinsiyetiniiii
:))

canim sende kiy paraya git doktora bugün beraber ögrenelim neyimiz olucakmis :)))

yesilyoll
5-11-10, 14:11
rabia01
canim sende kiy paraya git doktora bugün beraber ögrenelim neyimiz olucakmis :)))
Caım ben eşimin görevinden dolayı köy ile ilçe arası mahrum bi yerdeyiz Deli gönüll diyor ama akıllı gönüll otur oturdugun yerde az kaldı 3 lü testine diyor:KK60::KK60::KK60:

abeauty
6-11-10, 16:11
rabia01
bugün bende altin bilezikler gördüm rüyamda takmiyordum kommodenin üstünde duruyordu ve bi oglan yigenim var onu cok seviyordum rüyamda bakalim bugün ikili testim var doktor dicekmi cinsiyetini :)
cok merak ettim rabia belli oldumu bebegin cinsiyeti bende hep erkek görüyorum rüyamda...kiz kardesimde beni düsünüp yatiyor kendi oglunu görüyor...:KK46:

yesilyoll
6-11-10, 17:11
abeauty
cok merak ettim rabia belli oldumu bebegin cinsiyeti bende hep erkek görüyorum rüyamda...kiz kardesimde beni düsünüp yatiyor kendi oglunu görüyor...:KK46:
Yok söylememiş doktoru daha cinsiyetini :)) sitedeki haberleri sen benden al abeauty:KK1::KK1:

life_city
6-11-10, 17:11
ben rüyamda altın görmüştüm.
altın görünce erkek derler.
doğru çıktı:)

yesilyoll
6-11-10, 19:11
life_city
ben rüyamda altın görmüştüm.
altın görünce erkek derler.
doğru çıktı:)
hayırlı uğurlu olsun canım darısı bize olsun inşallah:kk77:

asenamm
6-11-10, 20:11
slm
ben ruyamda hep kız bebek görüyordum.. emziriyordum.. bu hamıle kalmayı planmadan önce de görmuştum. hamıle kaldıgım ay gıne ruyamda kızım oldugunu görmüştum.. doktor ilk önce cınsıyetıne erkek dedi. ama sonra kız oldugu kesinleştı.. yanı kızım oluyor. şu an 36 haftalık hamıleyım...

LalEce
7-11-10, 12:11
slm kızlar. rüyada erik ve elma gömek ne demek.aradm bulamadım.sonra gidip pembe düğmeli yeşil bir bebek pijaması aldım. yorumlarsanız çok sevinirim :) 7 haftalık hamileyim daha. merak ediyorum çok içimde ki bıdık nedir acaba

PleaseTryAgainLater
7-11-10, 13:11
bizde de eşimin rüyası çıktı 2 kere erkek olduğunu gördüm kesin oğlan olucak dedi..ve sonuç oğlumuz oldu:KK46:

rabia01
7-11-10, 20:11
LalEce
slm kızlar. rüyada erik ve elma gömek ne demek.aradm bulamadım.sonra gidip pembe düğmeli yeşil bir bebek pijaması aldım. yorumlarsanız çok sevinirim :) 7 haftalık hamileyim daha. merak ediyorum çok içimde ki bıdık nedir acaba

bende senin haftlarinda yesil erik yedimi görmüstüm ama henüz ögrenemedim cinsiyetini

abeauty
7-11-10, 23:11
yesilyoll
Yok söylememiş doktoru daha cinsiyetini :)) sitedeki haberleri sen benden al abeauty:KK1::KK1:
Tamam bundan sonra sana sorarim :)))

insan kafaya takinca cok kötü su cinsiyet olayini ben her kafama taktigimdada oglan görüyorum hayirlisi allahtan ya
...:KK46:

ceydaaaa
8-11-10, 08:11
bende ruyamda oğlumolduğunu görmüştüm amabebeklığını değil 1.5 yasındakı hallerını falan ruyanda görduğun çocuk senın cocuğun derler oğlum oldu:))

LalEce
8-11-10, 13:11
rabia01
bende senin haftlarinda yesil erik yedimi görmüstüm ama henüz ögrenemedim cinsiyetini
canım ya :) senin bebeğinin yakında belli olur cinsiyeti . bana söyler misin. daha benim çok var. içimdeki kimmiş bilmek istiyorum :)))))

yesilyoll
8-11-10, 13:11
ceydaaaa
bende ruyamda oğlumolduğunu görmüştüm amabebeklığını değil 1.5 yasındakı hallerını falan ruyanda görduğun çocuk senın cocuğun derler oğlum oldu:))
Bende bundan ÇOkkkk önce hamile falan değilken rüyamda takım elbise giymiş 3 yalardında bir oğlan çoçugu görmüstüm eşime çok benziyordu
Şuan eğer oğlum olsun aynı eşime benziyeceginden adım gibi eminim çok ta istiyorum ama kızım olursa kime benzer nasıl olur hayal edemiyorum :) oda banaçeksin güzelligi:KK12:

rabia01
8-11-10, 23:11
LalEce
canım ya :) senin bebeğinin yakında belli olur cinsiyeti . bana söyler misin. daha benim çok var. içimdeki kimmiş bilmek istiyorum :)))))

bu ayin 22de randevum var canim ögrenirsem sizlerle paylascam mutlaka ama bana kizim olucak gibi geliyor :))

matematik
9-11-10, 05:11
bende iki gün önceydi sanırım rüyamda mavi ipten bebek hırkası örüyodum:)bakalım ne olacak.....:KK46:

Paradise
9-11-10, 12:11
oğlum bana rüyamda adını bile söyledi ama söylediği ismi hatırlamıyorum ve yana yakıla isim arıyoruz şimdi :S

eskisehirli2626
9-11-10, 12:11
ben hamile kalmadan önce erkek bebegım oldugunu gördüm uzun bir bebekti beyaz kundaktaydı emziriyordum suanda hamıleyım oglum olacak doktor boyu uzun olacak diyor ıns

citos2903
10-11-10, 17:11
bende ilk hamile kaldığım aylarda hep kız çocuğu görüyordum hatta birinde rüyamda kız elbiselerine bakıyordum gaipten bi ses sen onlara bakma boşuna senin oğlun olucak dedi gerçektende oğlum olucak inşallah sağ salim doğar:)

kartanesi41
11-11-10, 16:11
bende rüyamda kızım olacağinı görmüştüm ama oğlum oldu kızım olmasını çok isterdim 2 oğlum var :KK28:

sorgunlu66
11-11-10, 16:11
bende rüyamda oğlum olacağını görmüştüm.oğlum olacak inşallah.

abeauty
15-11-10, 21:11
[yesilyol Nevar ne yok sitede bakalim kim kimin nesi olacak benimde 2 günüm kaldi allahim bi yarinda bitse birde gidiyormusum...yine göstermiyormus ben cildiriyormusum :))) of bende kücük altin gördüm birde mavi battaniye sarili bir cocuk ama erkekmi kizmi göremiyorum yüzünü gördüm...
acaba biri bana bu rüyayi tabir edebilirmi?:
emir_bebek:

bskozberk
15-11-10, 22:11
ben erkek görmüştüm kızım olucak. ama benimmmm hep rüyalarım tersine çıkar

rabia01
16-11-10, 01:11
abeauty
[yesilyol Nevar ne yok sitede bakalim kim kimin nesi olacak benimde 2 günüm kaldi allahim bi yarinda bitse birde gidiyormusum...yine göstermiyormus ben cildiriyormusum :))) of bende kücük altin gördüm birde mavi battaniye sarili bir cocuk ama erkekmi kizmi göremiyorum yüzünü gördüm...
acaba biri bana bu rüyayi tabir edebilirmi?:
emir_bebek:

kücük altin kiz derler ama mavi battaniye sanki oglana isaret gibi,2 gün sonra yaz bende meraklandim simdi :)))

ecemnurr
16-11-10, 06:11
ebrudenizz
ben 8 haftalık hamileyim ve hamile olduğumu öğrendiğimden beri kendimi bebeğimle rüyamda görüyorum..bazen erkek bazende kız ..bnm gibi hamile olup rüyasında bebeğinin cinsiyetini gören ve doğru çıkan varmı yada benimki bilinç altımı merak ediyorum..
Ben görmüştüm cnm. Erkek hissetmiştim başından beri ama rüyamda kız bebeği gördüm. Benim rüyam çıktı.