kadınların yolda dondurma yemesi

zhr79
18-09-10, 11:09
bir arastırmaya gore yolda dondurma yiyen kadınları erkekleri tahrik edermis..gerci arastırmaya gerek yokdu az cok bunu biliyordukopuyorumnanaktan sizde sokakta kadınların dondurma yemesini sacma buluyormusunuz benim gibialkisalkisalkis

Asmin
kulahta yemelerini dogru bulmuyorum sahsen bir de yolda yemek yenmesi de dogru degil ki.
kasikla ya da oturarak yenmesinden yanayayim.

zhr79
kasıkla banada normal geliyor ama yolda dil dısarda dondurma yalaya yalaya gitmekde hic yakısmıyor bi bayana ya erkeklerin tahrik olmasını gectim bana gore basit gosteriyor kadını

papatyam58
nie yiyemiyelim ya onlar tahrik olmucak diye ben dondurma yemicekmiyim

Asmin
papatyam58
nie yiyemiyelim ya onlar tahrik olmucak diye ben dondurma yemicekmiyim
tabiki yersin ama dondurma yemenin yeri var bana gore
ille sokakta kulah elinde yalaya yalaya yemek mi lazim?
bunun bir usulu yolu olmali.
oturarak kasikla yemek daha hanimefendi bir goruntu olusturuyor bence.

papatyam58
Neden peki.?
Erkeklerde yemesin o zamn

scarlette
Duruma göre degişir.. sahilde yürürken yerim mesela... etrafımdakiler ne düşünecek diye dondurma mı yemeyecegim?:icecream: ayrıca öle iştahlı iştahlı yalayanını pek görmedim caddede yürürken bende yemem heralde dedigim gibi duruma ve yere göre degişirsüprizzzzz

Asmin
goruntu diyorum
agzini kocaman acarak kulahda dondurma yalayan birini canlandir gozunun onunde
erkek kadin farketmez
guzel bir goruntu mu?
ben kendimi aynada oyle gorsem hoslanmam dahasi baskasi gorucek.??

ha erkekler tahrik oluyormus o ayri parmagimizin uzundan tahrik oluyolar zaten onlar.

papatyam58
Edepsiz gibi ağzımı kocaman açarak zaten yemem ama usulüyle yedikten sonra kimn ne düşündğü umrumda değil

Asmin
iyi guzel o da senin fikrin papatyam :)

papatyam58
evet buda benim fikrim muhalefet olmayı bıraktığına sevindm :)

fiyonk_
onları tahrik etmeyen bi şey söyle.

zhr79
valla kadınların elinde sigara yolda ice ice gitmeside hos degil mesela illa erkek tahrik oluyor degilde goruntu olarak hos gelmiyor banada..

papatyam58
fiyonk_
vereliniortak

Asmin
moon
valla kadınların elinde sigara yolda ice ice gitmeside hos degil mesela illa erkek tahrik oluyor degilde goruntu olarak hos gelmiyor banada..
aynen cok yakisiksiz geliyor kadinlarin yururken sigara icmesi..
ama mesela oturduklari yerde boyle bi guzel tutusla icerlerken bayilirim cok da yakistiranini gordum simdiye kadar..

MuzipRakkase
18-09-10, 12:09
Yolda adabınla nasıl yolda yenirki sonuçta eriyo sağını solunu yalıyorsun :kedi:
Sonra erkekler bana çok laf atıyo oluyo,ama onlar da bu duruma durup dururken gelmiyo
ŞEKİL A dondurma yemek :umursamaz:

papatyam58
Erkekler yolda yürüyen insana bile laf atıyor onları tahrik etemeye yönelik hiç birşey yokken bile..

minik_kadin
moon
katılıyorum hoş bi görüntü olmuyor

zhr79
fiyonk_
valla yiyen yesin ben bi kadın olarakda goruntuyu hos olmuyorum...erkeklerin bu konuda kadınları rahatsız etmesinide dogru bulmuyorum ama yiyen kadınların yanından gecerken erkeklerin ne tepki verdiklerini gordukten sonra da yenmese daha iyi olur diyorum

aLLeGRia
asilcariye
Yolda adabınla nasıl yolda yenirki sonuçta eriyo sağını solunu yalıyorsun :kedi:
Sonra erkekler bana çok laf atıyo oluyo,ama onlar da bu duruma durup dururken gelmiyo
ŞEKİL A dondurma yemek :umursamaz:
bu düşünce yapısına göre mini etek giyen kadınlar da tecavüzü hak ediyo o zaman..
erkekler durup dururken bu duruma gelmiyomuş
yapmayın lütfen siz de kadınsınız..erkeklerin laf atmasını mazur gösteren durumlar olduğunu nasıl söylersiniz?

papatyam58
Peki biz erkeklere laf atsak nolur.?

MuzipRakkase
moon
valla yiyen yesin ben bi kadın olarakda goruntuyu hos olmuyorum...erkeklerin bu konuda kadınları rahatsız etmesinide dogru bulmuyorum ama yiyen kadınların yanından gecerken erkeklerin ne tepki verdiklerini gordukten sonra da yenmese daha iyi olur diyorum
Valla kadın dondurmayı alıp yolda yiyorsa sonuçlarına katlanmalı,erkek olsam bende laf atmasam bile dönüp bakarım,sonuçta olgun bir bayanız erkekler bunun anlamını bildiğimizi bilirler ve iyi niyet aramazlar bunda,canı istemiş yemiş tarzında :umursamaz:,hem yolda bişi yemek ne kadar doğu ki olan var olmayan var,bunun ince hesabını yapamayanlar buyursun yesin :1closedeyes:

papatyam58
Konu o değil o ayrı bi konu saptırmayalım lütfen

bulancak28
bence hoş bir görüntü değil dondurma olsun sigara içmek olsun
pek ala bir yerde oturup o ihtiyaçlarımızı giderebiliriz
bana göre erkekler bu konuda çok sapıkça düşünüyorlar

papatyam58
Peki otutunca ne değişiyor konu erkeklerin görmemesiyse oturuncada görürler