TEST

kadınların yolda dondurma yemesi

zhr79
18-09-10, 11:09
bir arastırmaya gore yolda dondurma yiyen kadınları erkekleri tahrik edermis..gerci arastırmaya gerek yokdu az cok bunu biliyordukopuyorumnanaktan sizde sokakta kadınların dondurma yemesini sacma buluyormusunuz benim gibialkisalkisalkis

Asmin
kulahta yemelerini dogru bulmuyorum sahsen bir de yolda yemek yenmesi de dogru degil ki.
kasikla ya da oturarak yenmesinden yanayayim.

zhr79
kasıkla banada normal geliyor ama yolda dil dısarda dondurma yalaya yalaya gitmekde hic yakısmıyor bi bayana ya erkeklerin tahrik olmasını gectim bana gore basit gosteriyor kadını

papatyam58
nie yiyemiyelim ya onlar tahrik olmucak diye ben dondurma yemicekmiyim

Asmin
papatyam58
nie yiyemiyelim ya onlar tahrik olmucak diye ben dondurma yemicekmiyim
tabiki yersin ama dondurma yemenin yeri var bana gore
ille sokakta kulah elinde yalaya yalaya yemek mi lazim?
bunun bir usulu yolu olmali.
oturarak kasikla yemek daha hanimefendi bir goruntu olusturuyor bence.

papatyam58
Neden peki.?
Erkeklerde yemesin o zamn

scarlette
Duruma göre degişir.. sahilde yürürken yerim mesela... etrafımdakiler ne düşünecek diye dondurma mı yemeyecegim?:icecream: ayrıca öle iştahlı iştahlı yalayanını pek görmedim caddede yürürken bende yemem heralde dedigim gibi duruma ve yere göre degişirsüprizzzzz

Asmin
goruntu diyorum
agzini kocaman acarak kulahda dondurma yalayan birini canlandir gozunun onunde
erkek kadin farketmez
guzel bir goruntu mu?
ben kendimi aynada oyle gorsem hoslanmam dahasi baskasi gorucek.??

ha erkekler tahrik oluyormus o ayri parmagimizin uzundan tahrik oluyolar zaten onlar.

papatyam58
Edepsiz gibi ağzımı kocaman açarak zaten yemem ama usulüyle yedikten sonra kimn ne düşündğü umrumda değil

Asmin
iyi guzel o da senin fikrin papatyam :)

papatyam58
evet buda benim fikrim muhalefet olmayı bıraktığına sevindm :)

fiyonk_
onları tahrik etmeyen bi şey söyle.

zhr79
valla kadınların elinde sigara yolda ice ice gitmeside hos degil mesela illa erkek tahrik oluyor degilde goruntu olarak hos gelmiyor banada..

papatyam58
fiyonk_
vereliniortak

Asmin
moon
valla kadınların elinde sigara yolda ice ice gitmeside hos degil mesela illa erkek tahrik oluyor degilde goruntu olarak hos gelmiyor banada..
aynen cok yakisiksiz geliyor kadinlarin yururken sigara icmesi..
ama mesela oturduklari yerde boyle bi guzel tutusla icerlerken bayilirim cok da yakistiranini gordum simdiye kadar..

MuzipRakkase
18-09-10, 12:09
Yolda adabınla nasıl yolda yenirki sonuçta eriyo sağını solunu yalıyorsun :kedi:
Sonra erkekler bana çok laf atıyo oluyo,ama onlar da bu duruma durup dururken gelmiyo
ŞEKİL A dondurma yemek :umursamaz:

papatyam58
Erkekler yolda yürüyen insana bile laf atıyor onları tahrik etemeye yönelik hiç birşey yokken bile..

minik_kadin
moon
katılıyorum hoş bi görüntü olmuyor

zhr79
fiyonk_
valla yiyen yesin ben bi kadın olarakda goruntuyu hos olmuyorum...erkeklerin bu konuda kadınları rahatsız etmesinide dogru bulmuyorum ama yiyen kadınların yanından gecerken erkeklerin ne tepki verdiklerini gordukten sonra da yenmese daha iyi olur diyorum

aLLeGRia
asilcariye
Yolda adabınla nasıl yolda yenirki sonuçta eriyo sağını solunu yalıyorsun :kedi:
Sonra erkekler bana çok laf atıyo oluyo,ama onlar da bu duruma durup dururken gelmiyo
ŞEKİL A dondurma yemek :umursamaz:
bu düşünce yapısına göre mini etek giyen kadınlar da tecavüzü hak ediyo o zaman..
erkekler durup dururken bu duruma gelmiyomuş
yapmayın lütfen siz de kadınsınız..erkeklerin laf atmasını mazur gösteren durumlar olduğunu nasıl söylersiniz?

papatyam58
Peki biz erkeklere laf atsak nolur.?

MuzipRakkase
moon
valla yiyen yesin ben bi kadın olarakda goruntuyu hos olmuyorum...erkeklerin bu konuda kadınları rahatsız etmesinide dogru bulmuyorum ama yiyen kadınların yanından gecerken erkeklerin ne tepki verdiklerini gordukten sonra da yenmese daha iyi olur diyorum
Valla kadın dondurmayı alıp yolda yiyorsa sonuçlarına katlanmalı,erkek olsam bende laf atmasam bile dönüp bakarım,sonuçta olgun bir bayanız erkekler bunun anlamını bildiğimizi bilirler ve iyi niyet aramazlar bunda,canı istemiş yemiş tarzında :umursamaz:,hem yolda bişi yemek ne kadar doğu ki olan var olmayan var,bunun ince hesabını yapamayanlar buyursun yesin :1closedeyes:

papatyam58
Konu o değil o ayrı bi konu saptırmayalım lütfen

bulancak28
bence hoş bir görüntü değil dondurma olsun sigara içmek olsun
pek ala bir yerde oturup o ihtiyaçlarımızı giderebiliriz
bana göre erkekler bu konuda çok sapıkça düşünüyorlar

papatyam58
Peki otutunca ne değişiyor konu erkeklerin görmemesiyse oturuncada görürler

Nihil
Hamile olan olur alamayacak olan çocuk görür canı çeker v.s. düşünür yolda birşeyler atıştırmam.

aLLeGRia
asilcariye
Valla kadın dondurmayı alıp yolda yiyorsa sonuçlarına katlanmalı,erkek olsam bende laf atmasam bile dönüp bakarım
bu zihniyet tüylerimi diken diken ediyo..üstelik bunları diyen de bi kadın
az önceki mesajımı yineliyorum o zaman
mini etek giyen kadın da tecavüze uğramayı hak etmiştir sonuçlarına katlansın di mi bu zihniyete göre
ya yapmayın valla çok sinirleniyorum
erkekler herşeye haklıdır her türlü iğrençliği yapabilirler kadınlar onları böyle davranmaya zorluyo gibi lanse etmeyin yalvarıyorum
tepenize çıkarmayın şu erkekleri
sonra kalkıyo bi tarafları 'ben erkeğim her haltı yerim ama kız dediğinin eline erkek eli değmeyecek' diye kasıla kasıla dolanıyolar
şu erkeklere bu kadar prim vermeyin

fiyonk_
kadının dondurma yalamasından ne kadar etkileniyorlarsa dondurma reklamlarında da seksi kadınlar "kullanılıyor." burda konu bu davranışın doğru olup olmaması değil bence, nedenleri.

papatyam58
aLLeGRia
mini etek giyen kadın da tecavüze uğramayı hak etmiştir sonuçlarına katlansın di mi bu zihniyete göre
erkekler herşeye haklıdır her türlü iğrençliği yapabilirler kadınlar onları böyle davranmaya zorluyo gibi lanse etmeyin yalvarıyorum
sonra kalkıyo bi tarafları 'ben erkeğim her haltı yerim ama kız dediğinin eline erkek eli değmeyecek' diye kasıla kasıla dolanıyolar
Size katılıyorum ablacım çok haklısınız

aLLeGRia
konu hakkındaki yorumuma gelince
ben yolda yürürken sadece dondurma değil hiçbirşey yemeyi tercih etmiyorum..rahat edemiyorum çünkü yürüyerek yerken
ama bunun nedeni 'aman bi erkek görür de tahrik olur' diye değil
isteyen istediği yiyeceği istediği yerde yesin..beni hiç ilgilendirmez

burcu_01
eski nişanlım asla izin vermezdi yolda dondurma yememe.. çook kez kavga ettik Bu yüzden.. seBep erkekleri tahrik etmesiymiş :nazar: Valla onlar her şeye tahrik oluyo zaten.. Şimdiki sevgilimle yiyoruz valla, o takmıyor Böyle şeylere.. Ben hiç takmam..

zhr79
papatyam58
Peki otutunca ne değişiyor konu erkeklerin görmemesiyse oturuncada görürler
bak canım oturdugun mekanda zaten elinde kasık olur oyle yersin..sen yolda dondurma yiyorsun diye erkek haklı tabi laf atarda demem buna hakkı yok ama sen dondurmayı yalaya yalaya giderkende yanında ah uh yapıp gecen bir erkek oluncada senin moralin bozulur anlatabildimmi..hem gorunus olarakda yakısmıyor ya erkekde de hos olmuyor ama suan konu kadınlar oldugu icin onun uzerine yazıyoruz

aLLeGRia
sana katılıyorum soyle kimsenin kimseye karısma rahatsız etme hakkı yokdur ne olursa olsun bir kadın cıplakda dolassa adam olan rahatsız etmez..bu dondurma olayında ben goruntu olarakda hos bulmuyorum ve rahatsız eden adamlarada haklılar haketmis yolda yemeseydi de diyemem

okypete
yerim ,külahtada yerim.
canım ne zaman isterse alır yerim.
ne yapalım yani adamlar tahrik olacak diye kısıtladıkça kısıtlayalımmı kendimizi.,
erkekler dondurma yesin kadınlar yemesin.yok ya..
başka emir varmı..
zaten nedir bu kadın olmaktan çektiğimiz şey. o yanlış bu ayıp kadınsın yapma, kadınsın bakma kadınsın kahkaha atma, kadınsın önüne bakarak yürü karşıya bakma, kadınsın, kadınsın ,kadınsın.. off cehennem hayatı bu ya.

Brave Capricorn
Aman yemiyorum zaten, yıllar önce çok kötü laf attı serserinin biri
Dondurma almış bulundum sigara alırken, evde uzaktı açıyımda erimesin dedim yiyordum
Salağın biri arabadan kafayı çıkartıp malum lafı söyledi, nasıl kötü oldum, zehir oldu bana
Dışarda rahat dondurma yalayamam ben, o yüzdende yemem
Yeri önemli, tatilde hep yerim

papatyam58
okypete
yerim ,külahtada yerim.
canım ne zaman isterse alır yerim.
ne yapalım yani adamlar tahrik olacak diye kısıtladıkça kısıtlayalımmı kendimizi.,
erkekler dondurma yesin kadınlar yemesin.yok ya..
başka emir varmı..
zaten nedir bu kadın olmaktan çektiğimiz şey. o yanlış bu ayıp kadınsın yapma, kadınsın bakma kadınsın kahkaha atma, kadınsın önüne bakarak yürü karşıya bakma, kadınsın, kadınsın ,kadınsın.. off cehennem hayatı bu ya.

Çok haklısın ablacım vereliniortak

pnrarsln
onlar tahrik olmak için bahane arıyor zaten

MuzipRakkase
aLLeGRia
Ne alakası var tecavüzle Fatmagül mini etek mi giymişti sempatiksalakcinni
Sadece bazı şeyler belli başlı anlamlara geliyo elimizden geldiğince yapmayalım diyorum
Yapıliyorsada sonuçları bu oluyo tahrik olmak,laf atmak vs vs gibi diyorum
o zaman erkekler çok laf atıyo,eşim yanımda iken mini etekli bayana baktı gibi konular açmayalım rahatsız olmayalım diyorum.Tabiki bayanlara durup dururken laf atan erkekleri masum bulmuyorum :umursamaz:
Burası özgür bir platform bende özgürce düşüncemi paylaştım,tabiki herkesten aynı şeyi düşünmeyi bekleyemeyiz:1closedeyes:

dilarem
Yolda yürürken sadece başınızı eğin,önünüze bakın,aman sakın karşıya bakmayın,erkekler tahrik olur bana bakıyor bu kadın diye..
Haa bu arada önünüze bakarken bir adamın tepesinde bulmayın da kendinizi,bir de dondurma varsa elinizde faciaaa,keza adamın iştahı kabarır neyim,mazallahhhhh..

Mermaid26
ben yemem sahsen
yolda elinde kulahi yalaya yalaya yuruyen bi kadin hos gozukmuyor
disarda yiyosam kasikla yemeyi tercih ederim...

Brave Capricorn
aLLeGRia
Katılıyorum.. prim verilmesin erkeklere, ben erkeğim yaparım dedirtmeyin erkeklere
Çırpıştırın iki tane suratlarına,

Ben erkekler bişey dermi diye değil, kendim dışarda dondurmayı rahat yalayamıyorum:icecream: ondan yemiyorum
Hani bikerede öyle laf yiyince, sinir olmadım değil, arabada olmasa sıkardı o lafı demek

Mermaid26
asilcariye
Sadece bazı şeyler belli başlı anlamlara geliyo elimizden geldiğince yapmayalım diyorum
o zaman erkekler çok laf atıyo,eşim yanımda iken mini etekli bayana baktı gibi konular açmayalım rahatsız olmayalım diyorum.Tabiki bayanlara durup dururken laf atan erkekleri masum bulmuyorum :umursamaz:
Burası özgür bir platform bende özgürce düşüncemi paylaştım,tabiki herkesten aynı şeyi düşünmeyi bekleyemeyiz:1closedeyes:
aynen katiliyorum..;

fiyonk_
valla yaa, dondurma yiyen erkekten etkilenen kadın var mıdır?

maeves
kadınların canı çektiği zaman yolda yiyememesi haksızlık.. ama erkeklerden laf yiyip sinirimi bozmaktansa yememeyi tercih ederim.. bütün dangalak erkekleri sıraya dizip kafalarını patlatmak istiyorum bazen. o kadar utanmaz arlanmaz şerefini kaybetmiş erkekler varki kızımı bebek arabasında gezdirirken bile laf atıyolar ve bunu yaparak kendi karılarına laf atılmalarına vize çıkartıyolar bence. sen elalemin karısına bakıyosan seninkinede bakarlar. ayyy çok sinirlendim yine...

ss81
bu erkeklerinde tahrik olmadığı birşey yok ki canım.sokakda birşeyler yenmesi tarafdarı değilim özelliklede gezinerek.ama bu erkekler iyice bizi salak etti

cemresum
dilarem
Yolda yürürken sadece başınızı eğin,önünüze bakın,aman sakın karşıya bakmayın,erkekler tahrik olur bana bakıyor bu kadın diye..
Haa bu arada önünüze bakarken bir adamın tepesinde bulmayın da kendinizi,bir de dondurma varsa elinizde faciaaa,keza adamın iştahı kabarır neyim,mazallahhhhh..
:roflol::roflol::icecream:

aLLeGRia
asilcariye
benim hayat görüşümü diziler yönlendirmiyo o nedenle fatmagüldür bilmemnedir bilemiyorum ben..gerçek hayatımdan örnek verdim
herkes istediği gibi düşünmekte serbest tabi ben de bana çok ters olan bu düşünceyi eleştirdim..bu da en doğal hakkım
bazı şeyler belli başlı anlama geliyor demişsiniz de o anlamları yaratan da erkeklerin iğrençlikleri
laf atmanın bahanesi olmaz durup duruken falan diye de bi durum söz konusu değil
misal o kızcağız kendine mini eteği yakıştırmıştır giymiştir..onu giymesi laf atılmasını haklı göstermez
başka bi kız da yürürken dondurma yemek istemiştir bu da erkeğin iğrenç laflarına maruz kalmasını gerektirmez
kaldı ki erkekler istiyosan kış günü her tarafını atkıyla sar yine de atçak laf buluyorlar

benim demek istediğim 'madem yedi sonuçlarına katlansın' mantığını çok ama çok yanlış bulduğum
yoksa özgür bi platform olduğunu biliyorum ve inanın özgürlüğü sonuna kadar savunan bi insanım
yukarıda verdiğim örnekler de özgürlüğe önem verdiğimi gösteriyor
burası özgür bir platform diyen bi kişinin 'madem yaptı sonuçlarına katlanıcak' demesi çelişkili bence

ss81
fiyonk_
valla yaa, dondurma yiyen erkekten etkilenen kadın var mıdır?
daha itici gelir gözünde bir canlandırsana iğğğğğğğğğğğ

dilarem
aLLeGRia
Kahkülün perçemin neyin varsa,aç alnını,okkalı bir öpücük geliyor Şeniz
Demem o ki,erkekler kadınlar dondurma yerken tahrik oluyorlarsa,buyursunlar dondurma külahıyla halvet olsunlar:icecream:

maeves
dilarem
Kahkülün perçemin neyin varsa,aç alnını,okkalı bir öpücük geliyor Şeniz
Demem o ki,erkekler kadınlar dondurma yerken tahrik oluyorlarsa,buyursunlar dondurma külahıyla halvet olsunlar:icecream:
:roflol::roflol: ayyy çok yaşa emiii hahayyyy harika fikir:))

okypete
aLLeGRia
benim hayat görüşümü diziler yönlendirmiyo o nedenle fatmagüldür bilmemnedir bilemiyorum ben..gerçek hayatımdan örnek verdim
herkes istediği gibi düşünmekte serbest tabi ben de bana çok ters olan bu düşünceyi eleştirdim..bu da en doğal hakkım
bazı şeyler belli başlı anlama geliyor demişsiniz de o anlamları yaratan da erkeklerin iğrençlikleri
laf atmanın bahanesi olmaz durup duruken falan diye de bi durum söz konusu değil
misal o kızcağız kendine mini eteği yakıştırmıştır giymiştir..onu giymesi laf atılmasını haklı göstermez
başka bi kız da yürürken dondurma yemek istemiştir bu da erkeğin iğrenç laflarına maruz kalmasını gerektirmez
kaldı ki erkekler istiyosan kış günü her tarafını atkıyla sar yine de atçak laf buluyorlar

benim demek istediğim 'madem yedi sonuçlarına katlansın' mantığını çok ama çok yanlış bulduğum
yoksa özgür bi platform olduğunu biliyorum ve inanın özgürlüğü sonuna kadar savunan bi insanım
yukarıda verdiğim örnekler de özgürlüğe önem verdiğimi gösteriyor
burası özgür bir platform diyen bi kişinin 'madem yaptı sonuçlarına katlanıcak' demesi çelişkili bence
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis