335.Kısa dönem asker bekleyenler buyrun sohbet edelim...

ozelegtim
26-10-10, 17:10
CagLo
inanilmaz duygulandim yaa=(
yani kendiside söylüyor sürekli ama baska birindende yeniden duymak acayip birsey iste..
offf iyice piskolojim bozuldu, aglamadigim gün yok son bir ay icinde resmen=/
canım zaman zaman böyle oluyo ve onsuz bir saat daha yaşayamayacağını düşünüyor insan erçekten çok sabırlı olmöalıyız canım birbirimizi en iyi biz anlarızolumunekankayizsmile

MUSUR
zman gerçekten de geçmek bilmiyoo ben günlerin haftaların hatta saatlerin bu kadar acımasız olduğunu bilmiyordum oyalanmak için bu gün gidip ip aldım atkı örüyorum kocacıma inşş beğenir sonra kendime örcem sanırım ocağa kadar bi dizi atkım olcak o da bişey dimi :)))

ozelegtim
MUSUR
zman gerçekten de geçmek bilmiyoo ben günlerin haftaların hatta saatlerin bu kadar acımasız olduğunu bilmiyordum oyalanmak için bu gün gidip ip aldım atkı örüyorum kocacıma inşş beğenir sonra kendime örcem sanırım ocağa kadar bi dizi atkım olcak o da bişey dimi :)))
canım güzel bir uğraş umarım kendini verebilirsin benim bir an bile aklıomdan askerim çıkmıyor da kendimi hiç bişeye veremiyorum:1no2:

Mayra
26-10-10, 18:10
CagLo
kizlaar cok agladim ya=(
görümcemle görüstüm az önce, benim bir ay önce gönderdigim kargo daha yeni izmire ulasmis onlarin eline onlar ordan sivasa gönderdiler..
askim hergün soruyormus benim paket nerde diye..ablasida 2kere paket göndermisti, ee aldin ya gönderdiklerimi demis..askimda seninkileri demiyom banane onlardan bana askiminkinden bahset demis..ablasida ben burda kendimi paraladim sana sicak seyler gönderim diye sende hala askim diyon felan demis askimin verdigi cevap iste beni mahfetti=(
demiski abla onun icinde sevgi var, icinde ne oldugu önemli degil, önemli olan onu gönderen onlara dokunan el demis=(
offf yaa agladim agladim kendimi mahfettim bi baktim askim aradi, hissetmis sanki, seni cok özledim firar edesim var dedi..yine belli etmedim ona hicbirsey ama coooook özledim bende yaa=(
Adanaaa demek istiyorum=(
canım hayattaki son ayrılığımız olur inşallah gerçekten çok zor ama sadece bizden belli bir süre ayrılar en azından sağlıklı olduklarını biliyoruz gelicekleri günü biliyoruz geçicek inşallah bugünler :sinifsinif:

BibLoSuRat
musurcmm ör örrrr zaman su gibi akıp geçiyo bn bitirdm yollıcagm gnü bekliyorm şmdideeee :)))) ya tutim bilemedm bugn gitsekmi düzceye doğru olan yarn gece 00.00 ama gidersenz peşinizede takılırm napalm aynı anda inelm plakalara... yarn snwm wr ama bu gece yokm aranızdaaa pofff :KK43:

buanbuan
bugün geceden itibaren düzce ye varalım arkadaşlar... Nasıl olsa 17 sinde yol çıkmış geliyor olcaklar... Düzce saatler kaldı sana...

CagLo
bu gece düzcedeyiz kizlar..ben hergün oturup yeniden sayiyorum takvimde günleri ve saat 00:00da safagim 81 oluyor..ayin 17sini saymiyorum ben ama icinde oldugumuz günü sayiyorum öyle yani hesabim=)

ozelegtim
bu gece gidelim düzce ye hadi kızlarrrr yolculuk var gece 00.00 da buralarda olun

buanbuan
Düzceye gitcek kaç kişiyi kızlar?

ozelegtim
Ben de varım:eek::eek::eek::eek::teytey::içelim:

miracle_84
26-10-10, 19:10
yhaa ben karasız kaldım puuff:s

Mayra
bende Düzceye geliyorum bu geceeeeeeeeee

miracle_84
içinde bulndgmz gunude sayarsam ozmn bnm safak 83 bgn ıtıbryle,napsm dgru olanı hangısı bılemedım valla

huzursuz
89 benim daha :KK43:

CagLo
ben düzce il sinirinda bekliyorum kizlar gelen gelsin walla=)

huzursuz
yok goremicem sanki 89gun asla asla bitmez!!

miracle_84
deme öle glzm fazla bı fark yok aramızda
huzursuz
yok goremicem sanki 89gun asla asla bitmez!!

ozelegtim
bende sınırda bekliyorum hadi kızlar:eek:kaydirigubbakcemile

miracle_84
yok yok ben önden önden gitsemde erkenden dogan gunes desemde hala safagm bıtmemısse hayal kırklgı yasrm valla.o yuzdn sız gıdın kızlar ben bı snrkı otobsle sızı takp etcm=)

BibLoSuRat
miracle_84
yok yok ben önden önden gitsemde erkenden dogan gunes desemde hala safagm bıtmemısse hayal kırklgı yasrm valla.o yuzdn sız gıdın kızlar ben bı snrkı otobsle sızı takp etcm=)
evet katılıyorm oley tek deilimmm... yaa bi 24 saat bekleyn bizi canlar yoksa iller birbirine gircek litfeennn amaaa zemuszemus bak snwm wr burda ne knuşuyosnz die meraktan çalışamıyorm oyy anam btmick bu okull :dance::dance: bn sevgilime sordm gdelmmi bu gece düzceye diee :KK1: o da kararsz ama gidersek kndimizi kandırrz bide bnmkinin 18nde çıkma ihtimali wr bn kafayı yerm :KK70:

BibLoSuRat
Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
335dc, CagLo, huzursuz, miracle_84, ozelegtim ... off kalabalıgz misafirde yok ama bn gitmk zrndaymm
yarn gece 00.00 da düzcede grüşürz
düzce hakkında bilgilerle gelcm sizee yarnn :eek:

miracle_84
olmadı biz senle yrn gideriz düzceye 335dc =)))
335dc
Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
335dc, CagLo, huzursuz, miracle_84, ozelegtim ... off kalabalıgz misafirde yok ama bn gitmk zrndaymm
yarn gece 00.00 da düzcede grüşürz
düzce hakkında bilgilerle gelcm sizee yarnn :eek:

ozelegtim
335dc
evet katılıyorm oley tek deilimmm... yaa bi 24 saat bekleyn bizi canlar yoksa iller birbirine gircek litfeennn amaaa zemuszemus bak snwm wr burda ne knuşuyosnz die meraktan çalışamıyorm oyy anam btmick bu okull :dance::dance: bn sevgilime sordm gdelmmi bu gece düzceye diee :KK1: o da kararsz ama gidersek kndimizi kandırrz bide bnmkinin 18nde çıkma ihtimali wr bn kafayı yerm :KK70:
canım benim askerimde bu ece dedi yav düzceye bende yarın akşam demiştim ama bir günden birşey olmazbayanssulusmile

ozelegtim
kızlar yarın mı gidelim yoksa yarın tekrar mı gidelim :eek:

Mayra
ya kızlar bende sordum askerime oda bu gece itibariyle düzcedeyiz diyo artı içine olduğumuz günü saymayın 2 saat kaldı 17si sabah 8de özgürler onuda bence saymak anlamsız yani zaten 17sinde inş. görebileceğiz

ozelegtim
askerler bu gece dediğine göre bu gece olmalı canım onlar işin içinde sonuçta kaydirigubbakcemile

CagLo
aynen benim askimda söyledi atarsa 81 dedi..
hatta bugün karakolun önünden 81plakali bir araba gecmis cok gülmüsler komutanlari ve arkadasi=)
Sivasta 81i gördüysek bu bir isarettir hem askim öyle diyorsa öyledir diyorum ve safagimdan sasmiyorum=)

ozelegtim
ozelegtim, CagLo, GeCe_KuSu, Mayra, miracle_84, MUSUR bu kadar kişiyiz bi karar verelim kızlar birliktelik olsun:hulya:

GeCe_KuSu
selam kızlarrrr
canım farkındayım eskiden daha bi deli doluydum çok takılıyodum amaartık çalışmaya başladım. bana kalsa yinee geç yatarımda aannem kapıda hadi hadi yat die zebani gibi sıkıştırıyo:roflol:
7de kalkmak çok zor oluyo canım hadi kalktım dielim,uykusuzken çocukklara verimli olamıyorum derslerde. onları da düşünmem lazım.
yaa bu arada bizim şafaklar niye karıştı benim askerim de 17 ocakta terhis olcak aslında ben şafak saymak istemiyorum ama siz sayınca canım kalıo . ne zaman düzcedeyiz:rofflol:

GeCe_KuSu
ayy bi de ağlama canım ya kıyamam:teselli:

ozelegtim
çağlom biz bu gece gidiuyoruz değilmi düzceye kaydirigubbakcemile5

ozelegtim
gece kuşum sende bize takıl bizim askerlerde 17 sinde terhis oluyo çağlom la ben düzcedeyiz gece:eek:

miracle_84
bılmıyorum ya bgn bnmkıylede knusamadım o yuzden soramadımda..nysem sız bnı hesaba katmayn bugecelk ben yrn ararsa bı sorım bakım gercı 2gun denetımelrı olcktı arayabılrse artık...ona gore ben sıze yetısırım=)

Mayra
Bende aşkıma ve askerdeki arkadaşlarına güveniyorum bende yarın Düzcedeyim kızlar bence hep birlikte bir saat sonra Düzeceyi kutlayalım

ozelegtim
26-10-10, 20:10
kızlar ama sayınca 81 15ine geliyo ya bir üz eksik aslında ama askerlerimiz ısrarla bu gece diyorlar iice kafamız karıştıbilmiyorumkismile

huzursuz
tocam ole bi$iler yazmiski cvp bile yazamiyorum aglamaktan cok ozledim Allahm nolur bitsin su gunler nolur :KK43:

ozelegtim
huzursuz
tocam ole bi$iler yazmiski cvp bile yazamiyorum aglamaktan cok ozledim Allahm nolur bitsin su gunler nolur :KK43:
canım mesaj falan mı attı yoksa mektup mu mesaj atma imkanı varsa çok ii yaboshayallersmile

huzursuz
msj atmi$ beklemiyodum cok sanslisiyiz bu kadar mukemmel insanlarlayiz Allah bi daha yokluklarini gostermesin in$

huzursuz
oglumu doyurmak icin cok kalkiyorum di$imiz geliyo bide uyuyim artik nasitbi gece bekliyo bilmiyorum beni :) iyi geceler hepimize

ozelegtim
huzursuz
msj atmi$ beklemiyodum cok sanslisiyiz bu kadar mukemmel insanlarlayiz Allah bi daha yokluklarini gostermesin in$
amin canım:Saruboceq: telefon var yani seninkinde bizim gibi kulube peşinde koşmuyor oda güzel bi durum canım şükret mesaj atmış en azından yav

ozelegtim
huzursuz
oglumu doyurmak icin cok kalkiyorum di$imiz geliyo bide uyuyim artik nasitbi gece bekliyo bilmiyorum beni :) iyi geceler hepimize
ii geceler canım inşallah problemsiz bi gece geçirirsinopuyorumnanaktan

huzursuz
yok canim bazi geceler firsat olursa acabiliyo kulubeciyiz bizde ama elh arada acmasi bile yetiyo

CagLo
huzursuz canimm bebisi benim yerime isir öp=D
oyyy ne dadludur o simdi,kiyamam birde dis cikarinca ateslenip aglayinca bende agliyordum kardesimle=)
ahh ahh bebek özlemim depresti yine, koca bebegim geleydide bari öyle azcik giderebilseydim bu özlemi=)

CagLo
26-10-10, 21:10
inanilmaz basim agriyor kizlar, ben uyuyorum artik..safaklarda atti zaten artik Düzcedeyiz=)
kendinize cooook iyi bakinnn, sabah görüsmek üzereee

ozelegtim
CagLo
inanilmaz basim agriyor kizlar, ben uyuyorum artik..safaklarda atti zaten artik Düzcedeyiz=)
kendinize cooook iyi bakinnn, sabah görüsmek üzereee
ii geceler canımopuyorumnanaktan

Mayra
Yaşasın yuppiiii Düzecedeyizzzz plakalar plakar dedik işte geldik Düzcedeyiz hihoyyyt:teytey::dance::sm_cool:alkisalkisalkissüprizzzzz:lepi:kaydirigubbakcemile5zemuszemus:eek:kaydirigubbakcemile3

ozelegtim
:eek: aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile2 bayanssulusmile sositososito

ozelegtim
şafak 81 düzceeee oleyyyyyyyyy:sm_cool: :roflol: :teytey: :teytey: :teytey:

ozelegtim
76 gün olmuş askerlerimiz gideli 76 geçerse 81 de geçer değil mi kızlarrr neredeyse yarımmmm:1rolleyes:

ozelegtim
Çağlo sende gel aramıza birlikte gidecektik düzceye nerelerdesinnnkaydirigubbakcemile