Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

335.Kısa dönem asker bekleyenler buyrun sohbet edelim...

Geveze
13-10-10, 21:10
viole
kızlar bi gittim muhabbeti koyultmuşsunuz maşallah ama geldiğim gibi gidiyorum çok uykum var yorgunum yatmam lazım.. rüyanızda askerlerinizi görün canlar.. opuyorumnanaktan
İyi geceler canım opuyorumnanaktanbenim de aslında ders çalışmam lazım ama aşkımın gece nöbeti var onu düşündükçe ders falan çalışasım gelmioo veremiyorum kendimi dersekaydirigubbakcemile

Alice in Wonderland
GeCe_KuSu
senin yaklaşmış benim hastalığın üstüne bugün o da teşrif etti saolsun:roflol:

vıyyyyyyyyyy seninkisi 2si birarada olmuş kuşkam allah yardımcın olsun:1no2: benim acaip sancılı geçiyor kendimi tokatlıyorum sancıdan allahım inşallah bu ay hafif geçer...
geçmiş olsun kuşum...vallada billada gözümün önünden pastalar,kekler,çörekler geçiyor
demin kk daki tatlı tariflerine bakayım dedim ekranı yalıyordum az kalsın sonram kendime geldim nörüyon kızım :mymeka:dedim kendi kendime ama yarın ilk işim tatlı yapmak olcak...cokacimcoook

Alice in Wonderland
Geveze
Bende devamlı böyleyim ekim bitse kasım gelse bayram geçse ılbaşı geçse püfff böyle yaptıkça zaman hiç geçmiyor gibi geliyorsenağlama
al beni vur sana bende aynen öyleyim bugün annemede aynısını dedim bayram gelse yılbaşı gelse ekim bitse kasım gelse aralık geçse yılbaşı olsa diye annem en sonunda sen böyle beklersen ne ay gelir ne yıl dedidelikafadulden

gevezem dersine niye çalışmıyon bakem çabbıkkkkkkkkkk dersinin başına....

GeCe_KuSu
Tuti
vıyyyyyyyyyy seninkisi 2si birarada olmuş kuşkam allah yardımcın olsun:1no2: benim acaip sancılı geçiyor kendimi tokatlıyorum sancıdan allahım inşallah bu ay hafif geçer...
geçmiş olsun kuşum...vallada billada gözümün önünden pastalar,kekler,çörekler geçiyor
demin kk daki tatlı tariflerine bakayım dedim ekranı yalıyordum az kalsın sonram kendime geldim nörüyon kızım :mymeka:dedim kendi kendime ama yarın ilk işim tatlı yapmak olcak...cokacimcoook
ben okuldan gelince sana yaparım bonibonlu kurabiyemm:roflol:

Alice in Wonderland
küçük asker küçük askerrrrr
napıyorsun bize söyleeeeeeeeeee
tüfeğimeee bakıyorummmm
ona mermi takıyorummmm....
turkbayragi

Alice in Wonderland
GeCe_KuSu
ben okuldan gelince sana yaparım bonibonlu kurabiyemm:roflol:
zahmet olmasın kuşkammmmcokacimcoook

GeCe_KuSu
Tuti
zahmet olmasın kuşkammmmcokacimcoook
zahmet olmasın derken önlüğü takmış bile şuna bak:roflol:

Alice in Wonderland
GeCe_KuSu
zahmet olmasın derken önlüğü takmış bile şuna bak:roflol:

krizim tuttu kızammmmmmmmmmmmmmmm cokacimcoook

Alice in Wonderland
ağlayan kek,sufle,ıslak kurabiye,tiramisu istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmcokacimcoook

Alice in Wonderland
kızlar size bişey dicem geçen aşkım izindeyken gloria jeans varya orda bir çikolatalı sufle yemişiz dondurma eşliğinde varya amanınnn amanın mükemmel ötesiydi sizde deneyin bakın ımhhhh harikaydı yaaaaaaaaaa....

Mayra
Tuti
ağlayan kek,sufle,ıslak kurabiye,tiramisu istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmcokacimcoook
Tutimmmm nettinnnn gece gece bak şimdi benimde canım istedi düşcek bi yerimiz ohaoldumsmile

Alice in Wonderland
Mayra
Tutimmmm nettinnnn gece gece bak şimdi benimde canım istedi düşcek bi yerimiz ohaoldumsmile

sorma balım ya aşırı krizim tuttu etrafa sarıyorum az evvel kardeşim odama girdi sanki bir tabakta tiramisu bana doğru gliyor sandım tiramisuuuu dedim kardeşim hey allahım aklını bozdu asker bekleye bekleye dedi sempatiksalakcinni

Geveze
pofffffff netim gitti:mymeka:Neyseki gelebildim ama tatlı muhabbeti var burda bu yapılır mı 3 ay boyunca kilo almamam lazım ama yaa:tomato:

Mayra
13-10-10, 22:10
kızlar benimde 3 ay içinde 4 kilo vermem lazım nişana kadar zayıflamam lazım ama olmuyoooo :KK43:((

Geveze
İnsan sıkıntıdan daha çok yiyor şekil a:ben kaydirigubbakcemileBenimde almamam lazım ama bu performansla bilmiyorum aşkımı karşılamaya yuvarlanarak gidicem

Geveze
Mayracım bu dertten muzdarip olanlar olaraktan bi de diyet topiği mi açsak asker bekleyenler diyet topiği olaraktankaydirigubbakcemile3

Mayra
Geveze
İnsan sıkıntıdan daha çok yiyor şekil a:ben kaydirigubbakcemileBenimde almamam lazım ama bu performansla bilmiyorum aşkımı karşılamaya yuvarlanarak gidicem
ewt yaaa ve şu anda karnımın acıktığını hissediyorum yesem mi acaba :kedi:

Mayra
Geveze
Mayracım bu dertten muzdarip olanlar olaraktan bi de diyet topiği mi açsak 335. dönem asker bekleyenler diyet topiği olaraktankaydirigubbakcemile3[/QU

süperrr fikir canımmmm bu gidişle zaten bu 335. dönem topikleri uzayıp gidicek birbirimizi gaza getirerek zayıflarız belki yoksa dediğin gibi yuvarlanıcaz kafamçokkarıştı

Geveze
Mayra
ewt yaaa ve şu anda karnımın acıktığını hissediyorum yesem mi acaba :kedi:
Valla benimde aç kalkıp yesem mi diye düşünüyorum ama 3 ay var kilo almamam lazım yaa ama 3 ay var diyorum sonuçta alsam bile veririm dimi:icecream:kaydirigubbakcemile2

Geveze
Mayra
Geveze
Mayracım bu dertten muzdarip olanlar olaraktan bi de diyet topiği mi açsak 335. dönem asker bekleyenler diyet topiği olaraktankaydirigubbakcemile3[/QU

süperrr fikir canımmmm bu gidişle zaten bu 335. dönem topikleri uzayıp gidicek birbirimizi gaza getirerek zayıflarız belki yoksa dediğin gibi yuvarlanıcaz kafamçokkarıştı
O zaman başlayalım bugün mesela açız ama yemeyelimolumunekankayizsmile Birbirimizi gaza getirip kilo derdine son verelim:hooray:Yaptığımız bakım maskelerini kremleri paylaşalım güzelleşelim biraz bayanssulusmile

Alice in Wonderland
abowwwwwwww diyet muhabbetine dönmüş burası...
hayatımda hiç diyet yapmadım canlar biliyormusunuz...ben dayanamam yerim valla diyet miyet ıhh sevdiğim şeyleri yiyemezsem ölürüm...sizlerde azcık azcık yerseniz bişey olmazzz

Mayra
ya zaten erkekler zayıf kadın sevmiyo bugün yiyelim yarın başlarız :pPPPP

Mayra
Tuti
hayatımda hiç diyet yapmadım canlar biliyormusunuz...ben dayanamam yerim valla diyet miyet ıhh sevdiğim şeyleri yiyemezsem ölürüm...sizlerde azcık azcık yerseniz bişey olmazzz
bende hiç rejim yapmadım yapamadım Tutimm ama bende tiroid var ve kilo alıyorum ve dikkat etmem lazım çok kısa sürede 5 kilo aldım vermemde çok zor oluyo mafoldumben

Geveze
Tuti

Canım şu an benimde kilom iyi ama ben kışın kilo alıyorum ya niye böyle anlamıyorum ve kışa giriyoruz aşkımda yok benim kilo almamam lazım.:çok üzgünüm:

selenn
uykusuzluk kilo yapıyormuş kaydirigubbakcemile2

Mayra
Tuti
Geveze
Mayra
O zaman başlayalım bugün mesela açız ama yemeyelimolumunekankayizsmile Birbirimizi gaza getirip kilo derdine son verelim:hooray:Yaptığımız bakım maskelerini kremleri paylaşalım güzelleşelim biraz bayanssulusmile
ya ben kendimi pek bi saldım hiç kendime bakmıyorum ve kızıyorum kendime ama ne saçımla başımla uğraşmak ne e makyaj yapmak gelmiyo içimden sıkıntıdan sivilcede çıkmaya başladı acil toplanmak lazım 3 ay kaldı anca kendime gelirim:KK1:

Geveze
selenn
Hah bu tam oldu:nazar: bende uyku düzensizliği oldu ya bu askerlik yüzünden bide zaten kışın kiloalan bi bünyem var ağlamak istiyorum:gitme:

Alice in Wonderland
Mayra
bende hiç rejim yapmadım yapamadım Tutimm ama bende tiroid var ve kilo alıyorum ve dikkat etmem lazım çok kısa sürede 5 kilo aldım vermemde çok zor oluyo mafoldumben

aman ha sağlık herşeyden önemli canım dikkatli ol

Geveze
Canım şu an benimde kilom iyi ama ben kışın kilo alıyorum ya niye böyle anlamıyorum ve kışa giriyoruz aşkımda yok benim kilo almamam lazım.:çok üzgünüm:
bişey olmaz canım kilon iyiyse fazla kaçırmadan dozunda yersen bişey olmazzz

selenn
hoşgeldin cnmmm

Alice in Wonderland
Mayra
Geveze
ya ben kendimi pek bi saldım hiç kendime bakmıyorum ve kızıyorum kendime ama ne saçımla başımla uğraşmak ne e makyaj yapmak gelmiyo içimden sıkıntıdan sivilcede çıkmaya başladı acil toplanmak lazım 3 ay kaldı anca kendime gelirim:KK1:

aynen aynen bende çok saldım kendimi dışarı çıkmak içimden bile gelmiyor oysaki aşkım burdayken düzenli kuaförüme ve alışverişe giderdim şimdi hiççççççççççç içimden gelmiyorrr...toparlanmak lazım evet ama ne zaman püffff:nazar:

Geveze
Aynen Mayracım ya dışarı çıkarken fönsüz,makyajsız dışarıya çıkmayan ben saçımı toplayıp çoğu zaman sıfır makyaj dışarı çıkıyorum.ohaoldumsmile

Alice in Wonderland
Geveze
Aynen Mayracım ya dışarı çıkarken fönsüz,makyajsız dışarıya çıkmayan ben saçımı toplayıp çoğu zaman sıfır makyaj dışarı çıkıyorum.ohaoldumsmile

aklinialirimsmile bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mayra
kızlar ben çıkıyorummm size tatlı uykularrr rüyanızda askerlerinizi görün yarın görüşmek üzere iyi gecelerrrr şafak 93

Geveze
Ne olacak bizim bu halimiz şöyle 30 gün falan kalsa toplucam kendimi de daha çok var ya:sinifsinif:

Mayra
Tuti
aklinialirimsmile bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tek ben değilmişim bütüm asker yarenleri böyleymiş bende deprsyona falan giriyorum diye korkuyodum :KK1:

Geveze
Mayra
kızlar ben çıkıyorummm size tatlı uykularrr rüyanızda askerlerinizi görün yarın görüşmek üzere iyi gecelerrrr şafak 93

İyi geceler canımm opuyorumnanaktanaaaaa şafak 93 olmuş plakalara son 12 turkbayragi

Mayra
Geveze
Ne olacak bizim bu halimiz şöyle 30 gün falan kalsa toplucam kendimi de daha çok var ya:sinifsinif:
ya ben bugün benimkine moral olsun diye güya tam 2ay bitti yarıladık sayılır dedim yaaa sadece 2 ay mı geçti dedi bana 2 yıl gibi geldi dedi içim bi garip oldu ama sanki bana ekim daha çabuk geçiyo gibi geldi eylül hiç bitmedi sanki :2: