335.Kısa dönem asker bekleyenler buyrun sohbet edelim...

CagLo
7-10-10, 21:10
kizlar bende son sigarami icip yatiyorum artik..
yarin yine yollardayim off okula 2saat yol olurmu yaa=S
neyse kendinize iyi bakin canlarim benimmm, yarin yepyeni bir günde yepyeni umutlar ve mutluluklarla burda bulusuruz umarim yine=)
öpüyorum hepinizi kucak dolusu=)
iyi gecelerrrr

Mayra
çok sağolun kızlar ewt atlatmak zor oluyo ama dedemin durumu ağırdı beyin kanaması geçrimişti ve felç gelmişti acı çekiyodu allah daha fazla acı çektirmedi diyip avutuyorum kendimi neyse kızlar kafamızı dağıtalım

Askerim bana 3 gün önce mektup göndermiş ama hala gelmedi hiç mektup alanınız oldu mu kaç güne gelir bu mektuplar yıllardır mektup almadım heyecanla posta kutusuna bakıp duruyorum :)))

Mayra
CagLo
kizlar bende son sigarami icip yatiyorum artik..
yarin yine yollardayim off okula 2saat yol olurmu yaa=S
neyse kendinize iyi bakin canlarim benimmm, yarin yepyeni bir günde yepyeni umutlar ve mutluluklarla burda bulusuruz umarim yine=)
öpüyorum hepinizi kucak dolusu=)
iyi gecelerrrr
iyi geceler cnm rüyanda askerini gör inşallah ...

Alice in Wonderland
esmeraldım sorma ya bende duydugumda kopmustum...

caglom ıyı geceler cnm allah zihin acıklığı versin yarın için...

Alice in Wonderland
mayracım bugun yarın gelır mektubun tatlım bazen gec gelıyor...ben almadım ama oda bende gunluk tutuyoruz askerlık bıtınce bırbırımıze verıcez öyle anlaştık benimkiyle...

Alice in Wonderland
hah misafir geldiiiiisempatiksalakcinni

Mayra
EsmeraLda_
ay ölcemmm hhhhhhhsempatiksalakcinni ya benm askerimin birliğinde zihin engelli bir asker varmış canım benim kendi kendine konuşuyormuş felan. Yani çok şaşırdım, öyle insanları almamaları gerek diye düşünüyorum. Yazık ya... :umursamaz:senağlama[/QUOT
benimkinin acemiliğini yaptığı yerde yüksekovaya asker gönderen bi yerdi uzun dönemlerden bi çocuk çok konuşuyomuş onu tekirdağdan yollamışlar yüksekovaya sonra ordanda geriye çok konuşuyo diye yine tekirdğaa göndermişler çocuk yüksekovaya gitmemek içi artık hiç susmuyomuş :)))

Alice in Wonderland
mayra hahahhahahahha çok güldüm yaaaa

Perisoko
hahahah akşamınan misafürlerümüz geliyii bacılarrrr sempatiksalakcinni

Perisoko
İyi geceler CagLooom

Alice in Wonderland
EsmeraLda_
hahahah akşamınan misafürlerümüz geliyii bacılarrrr sempatiksalakcinni
delikafaduldendelikafadulden

eksik kalmazlarkiii ajanlık yapıyor şakkıdı

Alice in Wonderland
kızlar fıkraya koptum yaaa:KK1:

DİN DERSİ KOPTUM KESİN OKUYUN :KK70:
Din dersinde:
Öğretmen yeni başladığı sınıfında öğrenciyi kaldırmış.
-Adın ne seni...n evladım?
- Kevser öğretmenim
- Ne güzel isim, Oku bakalım kevser suresini..
Öğrenci sureyi ezbere okumuş
- Aferin evladım, ağzına sağlık..
- Senin adın ne evladım?
- Fatih öğretmenim..
- Çok güzel isim, Oku bakalım fatiha suresini demiş,
Öğrenci ezbere okumuş.
- Aferin evladım, ağzına sağlık..
Öğretmen birde bakmış, bir çocuk masanın altına saklanmaya çalışıyor.
- Evladım kalk bakayım, adın ne senin?.. demiş..
- Yasin öğretmenim, ama arkadaşlar bana kısaca Süphaneke derler :):)

gdogan
8-10-10, 06:10
şafak 102:eek: günler geçiyor yahuopuyorumnanaktan

miracle_84
8-10-10, 10:10
selam kızlarrr
ya bu nedır bole sureklı brıılerı banlanıyo??napıyosunuzda boyle oluyo kiiii??

selenn
8-10-10, 11:10
miracle_84
selam kızlarrr
ya bu nedır bole sureklı brıılerı banlanıyo??napıyosunuzda boyle oluyo kiiii??
kim banlanmış ki cnm?

miracle_84
8-10-10, 12:10
selencım sanrm esmeralda banlanan kısı

selenn
8-10-10, 13:10
alla alla, öğreniriz cnm herhalde :KK43:

bu arada kısa da olsa ilişki analiziniz :asigim:
ekolay>astroloji>cretsiz tek astroloji portalyz!

GuerillaTanya
8-10-10, 15:10
ben dayanamicam artik sinirlerim altüst oldu....her telefonda tartisiyoruz.sanki benim baska derdim yokmus gibi. artik aradiginda acmak bile gelmiyor icimden. az önce öyle oldu. uyuyodum aradiginda kapatmak istedim. acar acmaz kavga ettik zaten. dünün devamiydi.
yeter artik ben katlanamiyorum

Alice in Wonderland
gurillam sakin ol cnm acaba özel günün mü yakaşıyor ben o gün yaklaştığında aşırı sinirli oluyorum dur hele bir sakin ol anlat sakin sakin hele bir ne olduda kavga çıktı ???

GuerillaTanya
evet yaklasiyor ben normalde de sinirliyim zaten simdi hepten delircem ya sinir krizlerine giriyorum. zaten zor bir dönemden geciyorum ( annem evden ayrildi, babam bu duruma alismasi zor diye onunla kaliyorum butun isler bana bakiyor. kardesim hic biseyle ilgilenmiyor. bi yandanda calisip para kazanmak zorundayim vs).

Askerde oldugu icin hassas ve ben bu hassasiyetini anlamya calisiyorum elimden geldigi kadar destek olmaya calisiyorum.
Gecen hafta kan vermistim, ve bunu ona iki-üc kere söylememe ragmen unutmustu doktora gittigimi. Bende üzülmüstüm ve tartismistik.
Bu hafta da sürekli ayni konu yüzünden tartisiyoruz. Ben sinirliymisim sinirime hakim olmuyormusum. Bende diyorum ki BEN BUYUM. Hep böyleydim. Iliskiye baslarkende böyle ben bunu söylemistim yani simdi mi sorun oluyor. O da diyor kendisi icin degil benim icin istiyormus. Cunku bu sinirlilik hasta edermis beni. Ufak seylere sinirleniyormusum. Olabilir ona göre ufak bana göre degil.
ÖRnegin ben ona biseyi üc kere dört kere söylemek istemiyorum. Doktora gidecegimi 3 kere söyleyip hatirlatiyorsam bunun anlami kalmiyor.
Mesela dün bi hevesle bisey anlatiyordum isle ilgili, allah kahretsin ya sesini alamiyorum dedi 2 kere lafimin ortasina daldi. Benimde hevesim kaciyor anlatasim gelmiyor bidaha. Dedim ki ya salla önemli degil. Israr edincede hevesimin kalmadigini söylüyorum. Senin karsindaki sevgilin sanki ahbabinmis gibi konusuyorsun beni nasil bi konuma sokuyorsun diyor.

Dün bunun yüzünden tartistik ve bana sürekli, suc senin, olmadik seylere sinirleniyorsun kendinide benide üzüyorsun dedi, sürekli senin yüzünden cikiyor kavgalar dedi. Bende 1 yildir birlikteyiz butun kavfalar benim yüzümden cikiyor olamaz dedim. Sonra bana yazik ya sen problemlisin gercekten dedi. Bu laf da bana cok dokundu hüngür hüngür agladim. Sonra napti özür diledi. Bende etten kemiktenim dedi.
Tam arayi düzeltmistik dün, sen benim degerlimsin dedi. Bu deger muhabbeti de bizim flirt dönemimizde cok mesurdu. Ben o zamandan bi aniyi hatirlattim. Duyamadim bidaha anlat dedi. YIne anlattim, hatirlamadim ne zamandi bu dedi. Tabiki sinirlendim bu sefer dalga mi geciyorsun dedim. Komutan basimda kapatmam lazim hadi anlat dedi. Bende tekrar anlattim yine anlamadi. Komutan basimda anlat kapaticam diyor.

sonra kapatti. demin aradi iste neydi dün niye delirdin yine diyor. dedim ki madem komutan basinda kapatman lazim niye kapatmam lazim derken anlat anlat diye israr ediyorsun. benide cileden cikariyorsun 4 kere anlattim anlamiyorsun dedim.
yine sen saymaya baslamissin yazik ya yazik hastalik mi oldu bu sende seni bidaha aramicam ya yeter dedi
bende sinirlendim telefonu vurdum yataga sonra baktim kapanmis telefon vura vura :KK43:(((((((((((((

Geveze
Merhaba kızlar:KK3:.... poffffffff ne soğuk var dondum vallaa:2: Allah evi barkı olmayana yardım etsin:gitme:...Şafak falan saymıcemm tee ki plakalara inene kadar geçmiyor gibi geliyor günler:sinifsinif:

Geveze
8-10-10, 16:10
GuerillaTanya
evet yaklasiyor ben normalde de sinirliyim zaten simdi hepten delircem ya sinir krizlerine giriyorum. zaten zor bir dönemden geciyorum ( annem evden ayrildi, babam bu duruma alismasi zor diye onunla kaliyorum butun isler bana bakiyor. kardesim hic biseyle ilgilenmiyor. bi yandanda calisip para kazanmak zorundayim vs).

Askerde oldugu icin hassas ve ben bu hassasiyetini anlamya calisiyorum elimden geldigi kadar destek olmaya calisiyorum.
Gecen hafta kan vermistim, ve bunu ona iki-üc kere söylememe ragmen unutmustu doktora gittigimi. Bende üzülmüstüm ve tartismistik.
Bu hafta da sürekli ayni konu yüzünden tartisiyoruz. Ben sinirliymisim sinirime hakim olmuyormusum. Bende diyorum ki BEN BUYUM. Hep böyleydim. Iliskiye baslarkende böyle ben bunu söylemistim yani simdi mi sorun oluyor. O da diyor kendisi icin degil benim icin istiyormus. Cunku bu sinirlilik hasta edermis beni. Ufak seylere sinirleniyormusum. Olabilir ona göre ufak bana göre degil.
ÖRnegin ben ona biseyi üc kere dört kere söylemek istemiyorum. Doktora gidecegimi 3 kere söyleyip hatirlatiyorsam bunun anlami kalmiyor.
Mesela dün bi hevesle bisey anlatiyordum isle ilgili, allah kahretsin ya sesini alamiyorum dedi 2 kere lafimin ortasina daldi. Benimde hevesim kaciyor anlatasim gelmiyor bidaha. Dedim ki ya salla önemli degil. Israr edincede hevesimin kalmadigini söylüyorum. Senin karsindaki sevgilin sanki ahbabinmis gibi konusuyorsun beni nasil bi konuma sokuyorsun diyor.

Dün bunun yüzünden tartistik ve bana sürekli, suc senin, olmadik seylere sinirleniyorsun kendinide benide üzüyorsun dedi, sürekli senin yüzünden cikiyor kavgalar dedi. Bende 1 yildir birlikteyiz butun kavfalar benim yüzümden cikiyor olamaz dedim. Sonra bana yazik ya sen problemlisin gercekten dedi. Bu laf da bana cok dokundu hüngür hüngür agladim. Sonra napti özür diledi. Bende etten kemiktenim dedi.
Tam arayi düzeltmistik dün, sen benim degerlimsin dedi. Bu deger muhabbeti de bizim flirt dönemimizde cok mesurdu. Ben o zamandan bi aniyi hatirlattim. Duyamadim bidaha anlat dedi. YIne anlattim, hatirlamadim ne zamandi bu dedi. Tabiki sinirlendim bu sefer dalga mi geciyorsun dedim. Komutan basimda kapatmam lazim hadi anlat dedi. Bende tekrar anlattim yine anlamadi. Komutan basimda anlat kapaticam diyor.

sonra kapatti. demin aradi iste neydi dün niye delirdin yine diyor. dedim ki madem komutan basinda kapatman lazim niye kapatmam lazim derken anlat anlat diye israr ediyorsun. benide cileden cikariyorsun 4 kere anlattim anlamiyorsun dedim.
yine sen saymaya baslamissin yazik ya yazik hastalik mi oldu bu sende seni bidaha aramicam ya yeter dedi
bende sinirlendim telefonu vurdum yataga sonra baktim kapanmis telefon vura vura :KK43:(((((((((((((
Canım erkekler bizler gibi düşünmüyor eğer o hastaneye gidecek olsaydı sen asla unutmazdın arar sorardın ama onlar öyle olmayabiliyorlar işte bide askerdeler alttan almamızı bekliyorlar hep ki bizde genelde öyle yapıyoruz ama işte sen sıkma canını içinde bulunduğun dönemden de kaynaklanıyor olabilir sinirin belki sıkma canını

GuerillaTanya
ben aramicam ama oda aramicak. cunku arayan hic bi zaamn o olmuyor.kavga ettikten sonra hep ben ariyorum bu sefer aramicam. gurur meselesi degil cok üzdü artik beni

Geveze
Poffffffff kızlar nerdesiniz :1ninca:

Geveze
GuerillaTanya
ben aramicam ama oda aramicak. cunku arayan hic bi zaamn o olmuyor.kavga ettikten sonra hep ben ariyorum bu sefer aramicam. gurur meselesi degil cok üzdü artik beni

Canım o da pişmandır belki askerde o da orda daha bi alıngan oluyorlar daha bi pofpoflanmayı bekliyorlar psikoloji falan da kalmıyor bi de o yönden düşün.Valla askerlik çok zormuş hem onlar için ki daha tam olarak ne yaşadıklarını bilmiyoruz bildiğimiz kadarı ile ki kimbilir daha neler yaşıyorlar hemde bekleyenler açısından çok zormuşşşş