TEST

Ateş Ölçme Yöntemi

folikacid
28-09-11, 06:09
şeker-leblebi
hay maşallah ateşe bak bee :KK1:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69: allahıma emanet :KK16:

kvrck
folikacid
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:sağol cnm test seninki gibi wondfo bende de yanlış sonuç vermesin :KK34:
sen test yaptın pozitif çıktı da kan vermeye mi gidiceksin yarın yoksa

folikacid
melek06
günaydın folikim.14.gündesin ve ateşin düşmemiş:nazar::nazar:.çok sevindim.geçen ay 14.gün düşmüş çünkü.inşallah güzel haberler alırız bu ay......

....
sağol melekcim inş cnm :KK16: cümlesinden içlerinden bende inş:KK16:

tuana0225
folikacid
kanama derken şiddetlimi az az kahve tarzımı bende düşük yaptım iğne verdi dr um ama bebeğim durmadı kanamam şiddetlendi düştü zaten eğer sağlıklıysa seninle kalır canım üzülme ama bazı gebeliklerde bu kavhe regl tarzı olup geçiyo inş bebeğin sıkı sıkı tutunurr sana :KK19:
dün azdı çoğalıyo kahve rengiydi kana döndü varsada anlıyamam heralde cumartesiye kadar düşer değer sıfırlanır galiba :KK59:ne bileyim belki bi ihtimal demiştim nasip artık

folikacid
kvrck
sen test yaptın pozitif çıktı da kan vermeye mi gidiceksin yarın yoksa
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
aslında söylemeyecektim sende öyle yazınca hiç demiycektim hani testler yanlış çıktı vs ya sende
bende geçen ay hiçbişey çıkmadı aynı testde ama bu ay 12 nci günümden bu yana pozifit veriyo ama hala korkularım var inşş yarın dr belli olcak :KK16:

kvrck
folikacid
aslında söylemeyecektim sende öyle yazınca hiç demiycektim hani testler yanlış çıktı vs ya sende
bende geçen ay hiçbişey çıkmadı aynı testde ama bu ay 12 nci günümden bu yana pozifit veriyo ama hala korkularım var inşş yarın dr belli olcak :KK16:
oy oy oy oy
teyzesinin miniğimi gelicekmiş hoşgelicekmiş
korkma sakın
testler yanlış olsa bile ateşin zaten bebeği ele veriyor
yarın güsel haberlerle dönüceksin inş.

folikacid
tuana0225
dün azdı çoğalıyo kahve rengiydi kana döndü varsada anlıyamam heralde cumartesiye kadar düşer değer sıfırlanır galiba :KK59:ne bileyim belki bi ihtimal demiştim nasip artık
inş bişey olmamıştır dr ne zaman gel dedi benim ilk gebeliğimde oyle oldu biliyorum üzüntünü şimdi mesela kokruyorum ya gene aynısı olursa vs diye kan vermeye gitcem ama cesaretim yok heyecanlıyım karmakarışığım allah yardımcın olsun seninde ama rabbim herşeyin hayırlısını versin sağlıklı bebekler sağlıklı gebelikler hayırlı evlatlar zaten sağlıksız ise durmuyo bi şekilde rabbime şükürler olsun diyelim gene olur merak etme inş sağlıklı olur :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tuana0225
folikacid
sağol melekcim inş cnm :KK16: cümlesinden içlerinden bende inş:KK16:
inşaallah bebeğin seninledir cnm :KK71:

folikacid
kvrck
oy oy oy oy
teyzesinin miniğimi gelicekmiş hoşgelicekmiş
korkma sakın
testler yanlış olsa bile ateşin zaten bebeği ele veriyor
yarın güsel haberlerle dönüceksin inş.
amin inş cnm çok karışığım allah sabır versin valla zor dönem herkese yardım etsin :93:

melek06
kızlar buaralar işlerim yoğun foruma yazamıyorum.okuyup çıkıyorum sadece.hepinizden haberdarım.bu arada ateşim düşmeye başladı benim.hayırlısı olur inşallah.aslında çok içaşıcı bir tablo değil ama yinede paylaşmak istedim......

359549 Ovulation charts on FertilityFriend.com

folikacid
tuana0225
inşaallah bebeğin seninledir cnm :KK71:
inş cnm inş hepimizinki sağlıklı hayırlı evlatlar nasıp etsin :KK16::KK16::KK16:

folikacid
melek06
kızlar buaralar işlerim yoğun foruma yazamıyorum.okuyup çıkıyorum sadece.hepinizden haberdarım.bu arada ateşim düşmeye başladı benim.hayırlısı olur inşallah.aslında çok içaşıcı bir tablo değil ama yinede paylaşmak istedim......

melekcim daha gününe var yükselir bence :KK34:

tuana0225
folikacid
inş bişey olmamıştır dr ne zaman gel dedi benim ilk gebeliğimde oyle oldu biliyorum üzüntünü şimdi mesela kokruyorum ya gene aynısı olursa vs diye kan vermeye gitcem ama cesaretim yok heyecanlıyım karmakarışığım allah yardımcın olsun seninde ama rabbim herşeyin hayırlısını versin sağlıklı bebekler sağlıklı gebelikler hayırlı evlatlar zaten sağlıksız ise durmuyo bi şekilde rabbime şükürler olsun diyelim gene olur merak etme inş sağlıklı olur :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
bende düşük yaptım önceden ama 6haftalıktı bunda daha kan testi yaptıramadım bence biran önce yaptır testini en azından daha dikkat edersin cnm ben mecburen bekliyorum dün doktor çıkmaz kanda daha dedi o yüzden yaptıramadıım transferde sonra 12.günü olması gerekiyo

cigdem_55
Günaydın Arkadaşlar

Folik ateşine maşallah :nazar: Ehh çift çizgiyi de görmüşsün hayırlısıyla kan tahlili sonucunu da yazınca halaya başlarız :) Zaten bu tablonun boş çıkması imkansızdı :)

Duruuuu maşallah o ne yakışıklı bir oğlan öyle :) Kurban olsunlar ona maşallah subhanallah :)

Melekcim bence tablon gayet iyi Hamilelerin tablolarını incelersen ilginç tablolardan gebelik çıkmış Senin ki süper :) Bu ay sürprizi bekliyoruz :)

folikacid
tuana0225
bende düşük yaptım önceden ama 6haftalıktı bunda daha kan testi yaptıramadım bence biran önce yaptır testini en azından daha dikkat edersin cnm ben mecburen bekliyorum dün doktor çıkmaz kanda daha dedi o yüzden yaptıramadıım transferde sonra 12.günü olması gerekiyo
inş hayırlı haberler alırız senden de ben dr aradım görüştüm perş de gitcem bakalım hayırlısı korkunun ecele faydası yok yarın vercem bende kan bakalım progestanımı içiyorum zaten bırakma dedi :KK75:

melek06
folikacid
ay folik süper bi haber buuuuuuuu:21::21::21::KK46::KK46::KK46::KK46:.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:çok sevindim.inşallah kandada pozitifi göreceksin.allahım çok şükür inşallah emeklerin boşa çıkmayacak.

kvrck
melek06

kuzucum daha çok erken ya du bakalım bi

folikacid
cigdem_55
Günaydın Arkadaşlar

Folik ateşine maşallah :nazar: Ehh çift çizgiyi de görmüşsün hayırlısıyla kan tahlili sonucunu da yazınca halaya başlarız :) Zaten bu tablonun boş çıkması imkansızdı :)
sağol çiğdemcim inş bakalım güzel haberlerle gelirim :KK16:

folikacid
melek06
ay folik süper bi haber buuuuuuuu:21::21::21::KK46::KK46::KK46::KK46:.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:çok sevindim.inşallah kandada pozitifi göreceksin.allahım çok şükür inşallah emeklerin boşa çıkmayacak.
inş cnm ya nedense korkuyorummmmmmmmmm ayyy:18::18::18::18::18:

melek06
cigdem_55
Günaydın Arkadaşlar

Duruuuu maşallah o ne yakışıklı bir oğlan öyle :) Kurban olsunlar ona maşallah subhanallah :)

Melekcim bence tablon gayet iyi Hamilelerin tablolarını incelersen ilginç tablolardan gebelik çıkmış Senin ki süper :) Bu ay sürprizi bekliyoruz :)
çok sağol çiğdemcim inşallah yükselir.ama sanmıyorum.zaten ateşim genelde hep bu seviyelerde biraz soğuk insanım galiba:KK1::KK1::KK1::KK1:

folikacid
melekcim daha gününe var yükselir bence :KK34:
inşallah folikm.allahtan hayırlısı....

butterfly33
folikacid
Çok sevindim canım benim negatif çıktı ama senden müjdeli haber almak bana iyi geldi tebrik ederim inşallah kan sonucunda güzel çıkar

melek06
kvrck
kuzucum daha çok erken ya du bakalım bi
evet erken ama zaten bu ay herşey bi tuhaf.yinede çıkmadık candan umut kesilmez değilmi:KK34:

folikacid
inş cnm ya nedense korkuyorummmmmmmmmm ayyy:18::18::18::18::18:
inşallah bu korkuların en kısa zamanda geçecek.tafta senin gibiydi ama çok şükür herşey yolundaymış.dün doktoa gitmiş.bebişide sağlıklıymış.seninde öyle olacak inşallah.güzel haberlerini bizimle paylaşacaksın.......

biumut
heeeyyy foliiikkkkk:KK3::KK3:canım yaa tebrik ederim rabbiim tamamına erdirsn:KK46::KK46:
ayy çok duygulandım ağlıyorum:KK5::KK23:

bekleyis4848
28-09-11, 07:09
folikacid
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
358206 Ovulation charts on FertilityFriend.com
günaydın kızlar :KK71:
folik cnm çift çizgiyi görmüşsün kandada onaylanır merak etme sağlıklı sorunsuz hamilelik geçirmen dileğiyle kandada onaylansında halay çekelim cnm bu arada zaten ateşinden belli bebiş gelmiş hoşgelmiş çok sevindim bende ateş ölçerken 4 gün geçirdim adetimi hatırlarsın belki ya çift çizgi çıkmazsa diye ama kan testinde yüksek bi değer çıkmıştı test yasam çoktan çıkacakmış yapmak nasip olmadı çift çizgiyi sadece kan verebildim :) ateş ele veriyor bebişini hayırlı olsun cnm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: senin haberini alacağımıza hep inandım ve senden sonrada çiğdemden hayırlı haber alacağız gibi hadi hayırlısı Allah isteyen herkese nasip etsin sağlığıyla inşallah

tuana0225
folikacid
inş hayırlı haberler alırız senden de ben dr aradım görüştüm perş de gitcem bakalım hayırlısı korkunun ecele faydası yok yarın vercem bende kan bakalım progestanımı içiyorum zaten bırakma dedi :KK75:
ben güzel haberler alacağına inanıyorum cnm nekar geçmişti reglin bende olmazsa artık dondurulmuş embriyom var bakalım hayılısı artık

folikacid
butterfly33
Çok sevindim canım benim negatif çıktı ama senden müjdeli haber almak bana iyi geldi tebrik ederim inşallah kan sonucunda güzel çıkar
sağol cnm inş sende güzel haber vericeksin sabır edcez çalışcaz vaktı saati geldimi olucak rabbimin izniyle bende şöyle net bilsemde rahatlasam hala tedirginim :KK16:

biumut
heeeyyy foliiikkkkk:KK3::KK3:canım yaa tebrik ederim rabbiim tamamına erdirsn:KK46::KK46:
ayy çok duygulandım ağlıyorum:KK5::KK23:
sağol umutcum inş yarın güzel haber veririm de sevinç gözyaşları döker halaylar çekerizz:KK16::KK16::KK70:

bekleyis4848
folik cnm çift çizgiyi görmüşsün kandada onaylanır merak etme sağlıklı sorunsuz hamilelik geçirmen dileğiyle kandada onaylansında halay çekelim cnm bu arada zaten ateşinden belli bebiş gelmiş hoşgelmiş çok sevindim bende ateş ölçerken 4 gün geçirdim adetimi hatırlarsın belki ya çift çizgi çıkmazsa diye ama kan testinde yüksek bi değer çıkmıştı test yasam çoktan çıkacakmış yapmak nasip olmadı çift çizgiyi sadece kan verebildim :) ateş ele veriyor bebişini hayırlı olsun cnm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: senin haberini alacağımıza hep inandım ve senden sonrada çiğdemden hayırlı haber alacağız gibi hadi hayırlısı Allah isteyen herkese nasip etsin sağlığıyla inşallah
sağol bekleyişcim testde 12 nci günden beri çıkıyo da ben genede kan da ve kapl atışına kadar tedirgin olucam sanırım :KK75:
tuana0225
ben güzel haberler alacağına inanıyorum cnm nekar geçmişti reglin bende olmazsa artık dondurulmuş embriyom var bakalım hayılısı artık
sağol teşekkür ederim cnm inş yarın güzel haberi veririm size adetim bugündü tuanacım daha geçmedi yani inş bi sorun olmaz rabbim inş bu sefer ol demiştir sağlıkla cümlesine içlerinden banada :KK16::KK16:

folikacid
yeni test aldırdım 2 tane birini sabah yapcam başka marka deneyeyim dedim şimdi sabah çay vs su içmiştim ama yaptım genede çıktı pozitif inş yaa inşşş vardır :KK69:

cigdem_55
Ayağını sürü Folik ayağını :)

Teşekkürler Bekleyis inşallah dediğin gibi olur peş peşe takılırız bütün arkadaşlarla :)

folikacid
cigdem_55
Ayağını sürü Folik ayağını :)

Teşekkürler Bekleyis inşallah dediğin gibi olur peş peşe takılırız bütün arkadaşlarla :)
canım dualarım sizinleee rabbim herkese versin cümlesine inşş sağlıklı bebeişler :KK16::KK16::KK16:

julia
melekcim daha çoook erkeeeennn ,şimdilik kötü yorumlar yapma

tuğbacım hayırlı olsun ,inş kucağına aldığın günün müjdesini de vereceksin bize :)

folikacid
julia
melekcim daha çoook erkeeeennn ,şimdilik kötü yorumlar yapma

tuğbacım hayırlı olsun ,inş kucağına aldığın günün müjdesini de vereceksin bize :)
sağolllllllll juliacım bu arada juliaaa beni rüyasında görmüştü geçen ay demiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK70::KK70::KK70::KK70:

Seker-Leblebi
folikacid
sağolllllllll juliacım bu arada juliaaa beni rüyasında görmüştü geçen ay demiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK70::KK70::KK70::KK70:
julia müsaitsen bu gece rüyana misafir olmayı düşünüyorum :KK1:

everythingwillbegreat
folikkkkkk tebrik ederimmmmmmmm:nazar:
cok sevindim. hayirli olsun:KK46:
ayyyyy cok guzel bir duygu, darisi basimiza:nazar:

Ronya
:nazar:folicimmmm canım hayırlı uğurlu olsunnn :KK64::KK64::KK64::KK49::KK49::KK49:
:nazar::nazar::nazar::nazar::KK46::KK46::KK46::KK19::KK19:

folikacid
28-09-11, 08:09
everythingwillbegreat
folikkkkkk tebrik ederimmmmmmmm:nazar:
cok sevindim. hayirli olsun:KK46:
ayyyyy cok guzel bir duygu, darisi basimiza:nazar:
sağol cnm ama ben daha net olmadığından netleşsin hepberaber sevincezz inş :KK16::KK16::KK16::KK16:

Ronya
:nazar:folicimmmm canım hayırlı uğurlu olsunnn :KK64::KK64::KK64::KK49::KK49::KK49:
:nazar::nazar::nazar::nazar::KK46::KK46::KK46::KK19::KK19:
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Masumiyet
folikacid
ÇOk güzel süper bir tablo canım Allah hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah :nazar::nazar:

folikacid
Masumiyet
ÇOk güzel süper bir tablo canım Allah hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah :nazar::nazar:
sağol cnm inş cümlesine :KK16::KK16::KK16:

fatoss
folikacid
yeni test aldırdım 2 tane birini sabah yapcam başka marka deneyeyim dedim şimdi sabah çay vs su içmiştim ama yaptım genede çıktı pozitif inş yaa inşşş vardır :KK69:
ya yerim ben seni yerim nasıl sevindim kendi hamiş haberimi de alırım inş. tez zamanda :KK24::KK24::KK24: inş. hayırlı bir bebek gelir:KK46: sağlıklı hamilelikler diliyorum:KK49: canım inş. bizede dua et artık peşine gelelim bizde çok öptüm.....:nazar::nazar::nazar:

Masumiyet
Kızlar daha yumurtam çatlamadı ateşim bugünde düşük çıktı ama tabi bu araları değerlendiriryoruz :KK66:
Dün ovulasyon testi yaptım o da negatifti

36da3e Ovulation charts on FertilityFriend.com

lorkee
kvrck
kuzucum hoşbuldum
nasılsın bacım
kuzu kaçıncı gündesin yumurtlamamışsın hala
vardır bundada bi hayır diyelim bakalım
ama akıntında varmış
aşılamaya başlamak istiyosun ya gıcıklık yapıyo işte
hee ya kıvırcan catlamadan ya regl olucam catlarsada ohooo daha cok gunum var beklemeye devam bakalım hayırlısı neyse o olsun

melek06
günaydın folikim.14.gündesin ve ateşin düşmemiş:nazar::nazar:.çok sevindim.geçen ay 14.gün düşmüş çünkü.inşallah güzel haberler alırız bu ay......

kıvırcık canım geçmiş olsun.dün yoğunluktan cevap yazamamıştım...

lorkem senin yumurtada benimki gibi nazlı çıktı bu ay.inşllah sonu güzel olur tablonun.bende bu ay yumurtlama takibine başlamayı düşünüyorum.allah yardımcımız olsun inşallah.

duruşum arada gelip yazman bile yeterli bizim için hiç olmazsa senden haberdar oluyoruz.....
aman fazla nazlandı ama hakkaten ınsanı sınır edıyo yahuu
erken baslamadın calsımalara adam bıkmasın dıe ama uzadıkca uzadı valla :KK53:
folikacid
:KK62::KK62: ınsallah yarın halayı cekıcez hep bırlıkte Rabbım saglıkla devam etmesını nasıb etsın folıkım gozun aydın :KK34:
melek06

kız daha dur bugunde dusen atesle regl gelırmı hıc
gerı yukselecek o bekle sakınce sen

folikacid
ohh ohhh masallah
wondfo nun degerı dusuk az bıle olsa cıkarıo zaten dıerınde de cıktıysa ınsallah yukselmıstır degerın yaaa

lorkee
33f447 Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar benım yumurtam varmı varsa ne yapmaya calısıyo sızce :KK37:

o kadar cok akıntım olmasa bu ay olmayacak yumruta dıcem ama ovulasyonda pozıtıf cıkıyo akıntıda bol ama ates yukselmıyo
az bellı etse kendını progeston ıcıcem belkıde ondan yukselmıyo benım atesım ama bılemedım :26:

taf
28-09-11, 09:09
folikacid
tugbacigim ayyyy heyecanlandim canim masallah atesin cok guzel:nazar::nazar::nazar: insallah allah bu sefer yuzunu guldursun amiiin heyecanla yapacagin testi bekliyorum cok sevindim atesini boyle gorunce aaayyy:KK52:

lorkee
taf
tugbacigim ayyyy heyecanlandim canim masallah atesin cok guzel:nazar::nazar::nazar: insallah allah bu sefer yuzunu guldursun amiiin heyecanla yapacagin testi bekliyorum cok sevindim atesini boyle gorunce aaayyy:KK52:
slm taf nasılsın ne zaman doktora gıdeceksın
cınsıyetını ogrenebılırmısın acaba :KK23:

NAZLIM
folikacid
sağolllllllll juliacım bu arada juliaaa beni rüyasında görmüştü geçen ay demiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: Canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK70::KK70::KK70::KK70:
sürekli girmesemde ara ara girip hepinizin tablosuna bakıp dua ediyorum bu sabahta jhemen ilk senin tablona baktım günün çok yaklaşmıysı çünkü:)takipteyim:):) canım benim rabbim yüzünü güldürdün kucağını doldursun inşallahhhhhhhh

kızlar ben bugün adet oldum kahverengi akıntı şeklinde gelio çok az adetimin ilk gününü bugünmü sayayım sizce ne dersiniz ateş ölçmeye başlıcam da yarın inşallahhh

NAZLIM
taf
tugbacigim ayyyy heyecanlandim canim masallah atesin cok guzel:nazar::nazar::nazar: Insallah allah bu sefer yuzunu guldursun amiiin heyecanla yapacagin testi bekliyorum cok sevindim atesini boyle gorunce aaayyy:KK52:
bebeğim msn dede yazdım sana ama görmedin sanırım oğluşunun iyi olmasına çok sevindim içime doğdu oğlun olcak sanırım:)

NAZLIM
taf
tugbacigim ayyyy heyecanlandim canim masallah atesin cok guzel:nazar::nazar::nazar: Insallah allah bu sefer yuzunu guldursun amiiin heyecanla yapacagin testi bekliyorum cok sevindim atesini boyle gorunce aaayyy:KK52:
bebeğim msn dede yazdım sana ama görmedin sanırım oğluşunun iyi olmasına çok sevindim içime doğdu oğlun olcak sanırım:)

taf
lorkee
33f447 Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar benım yumurtam varmı varsa ne yapmaya calısıyo sızce :KK37:

o kadar cok akıntım olmasa bu ay olmayacak yumruta dıcem ama ovulasyonda pozıtıf cıkıyo akıntıda bol ama ates yukselmıyo
az bellı etse kendını progeston ıcıcem belkıde ondan yukselmıyo benım atesım ama bılemedım :26:

lorkecigim yumurtan henuz catlamamis:26: ama bugun catlayabilir gun asiri iliskiye devam canim bu ay biraz gecikti yumurtlaman ama stres yapma bence yumurtan var ama gec olgunlasti bu ay biraz tembel:KK34:

julia
şekercim keşke hepinizi sırayla her gün görsem

kendimde üstün yetenekler olduğuna inandu-ıracam kendimi

folikciğimi tatildeyken görmüştüm ve sırf onun için girmiştim nete ,baktım adet oldum yazmış ,kendisine rüyamı anlatmıştım ,inş çıkar demiştim

çok şükür inş onaylayacaz yarın :)

taf
bu arada kizlar ben dun sabah doktor kontrolundeydim 2li test yapildi sonuc daha sonra cikacak ama yapilan olcumler normal cikti masallah hersey yolunda gorunuyor dedi doktor :nazar: icim rahatladi doktora baska birsey sormadim cinsiyet ile ilgili yorum da yapmadi doktor zaten onu merak da etmiyordum saglikli oldugunu gordumya dunyalar benim oldu:KK16: bebegim hic guzel poz vermedi doktor bayagi ugrasti pozisyon degismesi icin. hickirip durdu yavrum oy kurban olurum ona allah bu sefer yavrumuzu bize bagislar insallah ve hayirlisiyla sizlere de nasip eder insallah

taf
NAZLIM
yasemincigim inan cinsiyet konusunda aklimda birsey yok saglikli olsun hayirlisi olsun :KK16: msn acik degil gormedim yazdigini biliyorsun telefondan giriyorum:26: adetin gelmis cok sevindim kahverengi de olsa ilk lekeyi gordugun gun ilk gun olarak kabul edilir hadi bakalik yeni dongun hayirlara vesile olsun insallah:KK19: