Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kuzu84
29-11-10, 21:11
KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA
130.DELFİNO....................................... ......................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... ..................
132.AYSİMA04...................................... .......................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ........................
134.ECEİREMNUR.................................... ....................
135.BETUS19....................................... ..........................serophene
136.MASAL07....................................... ..........................KLOMEN
137.SEYDAM........................................ ...........................metformin
138.YAKAMOZZZ33................................... .......................KLOMEN
139.DEFHNE........................................ .............................KLOMEN
140.MELİKE_ECESUU................................. .......................SEROPHENE
141.ZAZEZ......................................... ................................KLOMEN
142.GAMZELİKİZ.................................... ...........................
143.EXORCİST_TREX................................. ........serophene
144.SEYDAM.........................................................
********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

........................KASIM AYI LİSTEMİZ......................

ANATOLYA20.......................2 KASIM
NAZİKLİ82.............................8 KASIM
SODDOS..............................13 KASIM
İLKNURR1984....................... 16 KASIM
FATMA 1986...........................18 KASIM
MİKİ24...................................18 KASIM
HULYA_41...............................24 KASIM
TARCİN...................................26 KASIM
AYSGLBRKN.............................27 KASIM
YELLOWWKİTTY.......................28 KASIM
EMRİVAKİ................................30 KASIM

.........................ARALIK AYI LİSTEMİZ..........................
FİLİZİM.....................................1 ARALIK
UMUTLU22.................................2 ARALIK
ESEMOS...................................11 ARALIK
GİDA_PİNAR...............................12 ARALIK
TARİORONAR............................
SERSELO....................................13 ARALIK
BELGİSEL....................................15 ARALIK
ZEYNO_81..................................18 ARALIK
G.ERKL.......................................18 ARALIK
KİDY..........................................19 ARALIK
MİRAY15....................................27 ARALIK
Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİNN...MAAŞALLAH

Belgisel
29-11-10, 21:11
km0734
anladım..benimde ilaçta bu ilk ayım..bu ay bu dr la başlayım da eğer hamile kalamazsam ve kist oluşursa dr değiştiririm bende..bana çatlatma iğnesinden falan bahsetmedi bu ay kullanalım diye dr um..aslında iyi bi dr..benim dr umda doçent ve tüp bebek dr u..çok araştırdım..aklım bi buna yattı ama bilemiyorum..belki kendiliğinden çatlıycak mı yumurta diye ilk ay bekleyip görmek istemiştir..bide herşey çok normal dedi..belki ondan iğne vermedi bana bilmiyorum valla..
inş hamile kalırız bu ay evet bende çok istiyorum bu ay..çok yoruldum yıprandım bu hastane ve dr sürecinden ya..:KK50:
bu arada benim bi arkadaşım var..ameliyat hemşiresi..çocuğu olmuyodu..tıp fakültesinde hemşire kendisi zaten..dr a görünmüş dr ona doğal yolla asla hamile kalamazsın hormonların alt üst olmuş vücudunda denge kalmamış demiş ve direkt tüp bebeğe yönlendirmiş..yani aşılama bile yapılmadan direkt tüp e geçtiler..tüp bebek tutmadı..kadın kendiliğinden hamile kaldı 2 ay sonra..şuan da 7 aylık hamile oğlu olucak..yanii düşün kadına tüp bebekte bile şansını çok az gördüler ama kadın doğal yolla hamile kaldı..olacağı varsa oluyo..olmayacağı varsa da asla olmuyo..içimizi ferah tutmaktan ve dua etmekten başka yapabilceğimiz bişey yok aslında..
bide ben dr konusuna şu sebeple fazla takılmıyorum..olcağı varsa dr vesile sonuçta..en iyi dr a da gitsen olmıycaksa adam napsın..veya kötü dr a gidersin sadece sıradan takiple hamile kalabilirsin..bilemiyorum ben mücadeler etmekten yoruldum ondan olsa gerek..sil baştan şeyler yormaya başladı beni..tükeniyorum..
Aynen canım her ay aynı şeyleri yaşıyorum. Ayın ilk yarısı yumurta takibi, ateş ölçümü, günleri değerlendirme. Ikinci yarısı umutla bekleme ve sonunda hayal kırıklığı. Artık bu ay olmasını çok istiyorum ama kısmet. Ben çok pozitif düşünüyorum ve kendiliğinden olacak diyorum ama olmazsa da tüp bebek yapacağım mecburen.

Eğer yumurtan kendiliğinden çatlıyorsa iğne vermemiş olabilir benim dr. şansa bırakmayalım dedi ama hormonlarımdan dolayı da böyle demiş olabilir. Eğer doktoruna güveniyorsan hiç bir şeyi kafana takma. Söylediğim gibi bunlar hep vesile sonuçta veren Allah.

İnşallah bu ay hamile kalırız da yeni yıla hamile gireriz. 2 gün sonra doktora gidince çatlayıp çatlamadığını öğreneceğim buradan yazarım. Sen de ateş takibi yap bence bu aralar, en azından çatladığından emin olursun.

aytasi84
30-11-10, 08:11
merhaba BENDE BU AY KLOMEN KULLANDIM 21. GÜNÜMDE KASIKLARIMDA ŞİDDETLİ AĞRI VE KUSMA YAŞADIM ACABA KLOMENİN YAN ETKİSİMİ BU
:KK53:SİZDE DE BÖYLE BİR DURUM SÖZKONUSU OLDUMU

Belgisel
aytasi84
merhaba BENDE BU AY KLOMEN KULLANDIM 21. GÜNÜMDE KASIKLARIMDA ŞİDDETLİ AĞRI VE KUSMA YAŞADIM ACABA KLOMENİN YAN ETKİSİMİ BU
:KK53:SİZDE DE BÖYLE BİR DURUM SÖZKONUSU OLDUMU
Ben daha ilk kez iciyorum ve bugün reglimin 12. günü yani 21. güne gelmedim ama klomenin kasıklarda şiddetli ağrı yapabileceğini okumuştum. Bir de doktora yumurtan çatladı mı diye baktırmaya gittin mi? Eğer gitmediysen belki birden fazla yumurtan vardı ve o gün bir kaç tanesi çatlamış olabilir bu da aşırı ağrı yapmış olabilir.

Defhne
günaydın arkadaşlar herkesler iyidir inş. benim bulantım çok fazla onun için fazla giremiyorum. size selam vereyim dedim. öpüyorum sizleri canlarımmmm :KK16: :KK16:

gida_pinar
Kızlar ben 3. aydır klomen kullanıyorum .Klomen kasıklarda ve belde ağrı yapıyor.Mide bulantısı da döenm dönem yaşadım ben de .

Yalnız bir şey sorucam benim doktorum iğneden önceki gün ve iğneden sonraki gün ilişki veriyor.Birde iğneden sonra 3 gün.Yani 1 er gün arayla 3 ilişki veriyor.Ama sonrası için ilişkiye girmeyin gibi bir uyarı yapmadı?Acaba sakıncalı mı?

aytasi84
30-11-10, 09:11
gida_pinar
Kızlar ben 3. aydır klomen kullanıyorum .Klomen kasıklarda ve belde ağrı yapıyor.Mide bulantısı da döenm dönem yaşadım ben de .

Yalnız bir şey sorucam benim doktorum iğneden önceki gün ve iğneden sonraki gün ilişki veriyor.Birde iğneden sonra 3 gün.Yani 1 er gün arayla 3 ilişki veriyor.Ama sonrası için ilişkiye girmeyin gibi bir uyarı yapmadı?Acaba sakıncalı mı?
canım ben ilk defa bu ay klomen kullandım dr bana iğne vermedi yum takibi yapmadı canım sadece 5 gün klomen verdi sonrasında da ilişki dedi

Belgisel
30-11-10, 09:11
gida_pinar

Benim buradan okuduğum kadarıyle her doktor başka bir şey diyor canım. Kimisi arka arkaya 5 gün ilişki öneriyor. Kimisi 36 saat sonra mutlaka yapın diyor kimisi de daha başka şeyler söylüyor. Benim doktorum 24 saat sonra 48 saat sonra ilişki öneriliyor. Sonra yumurtama bakıyor ve çatladıysa o gece bir daha ilişki diyor. Sonra 1 hafta yapmayın diyor ama nedenini ben de biliyorum zararlı mi diye sormadım ama ben doktor dediği için yapmıyorum.

km0734
30-11-10, 10:11
Belgisel
Aynen canım her ay aynı şeyleri yaşıyorum. Ayın ilk yarısı yumurta takibi, ateş ölçümü, günleri değerlendirme. Ikinci yarısı umutla bekleme ve sonunda hayal kırıklığı. Artık bu ay olmasını çok istiyorum ama kısmet. Ben çok pozitif düşünüyorum ve kendiliğinden olacak diyorum ama olmazsa da tüp bebek yapacağım mecburen.

Eğer yumurtan kendiliğinden çatlıyorsa iğne vermemiş olabilir benim dr. şansa bırakmayalım dedi ama hormonlarımdan dolayı da böyle demiş olabilir. Eğer doktoruna güveniyorsan hiç bir şeyi kafana takma. Söylediğim gibi bunlar hep vesile sonuçta veren Allah.

İnşallah bu ay hamile kalırız da yeni yıla hamile gireriz. 2 gün sonra doktora gidince çatlayıp çatlamadığını öğreneceğim buradan yazarım. Sen de ateş takibi yap bence bu aralar, en azından çatladığından emin olursun.
inş yumurtan çatlar ve spermle buluşur bu ay :KK49: olursun..sende bende herkeste...
bana da dr 3 defa ilişki veriyoruz bu süreçte yumurtan büyüdüğü andan itibaren dedi..1 gün arayla 3 ilişki dedi..
benim dr da dün doğumhanedeydi..doğumhaneye bu 2 .girişim çok komik oluyo :)) yanımda hamileler doğuma giriyo hazırlanıyo ben orda düz karınla yanlarında dr u bekliyorum :)))

Belgisel
30-11-10, 11:11
km0734
inş yumurtan çatlar ve spermle buluşur bu ay :KK49: olursun..sende bende herkeste...
bana da dr 3 defa ilişki veriyoruz bu süreçte yumurtan büyüdüğü andan itibaren dedi..1 gün arayla 3 ilişki dedi..
benim dr da dün doğumhanedeydi..doğumhaneye bu 2 .girişim çok komik oluyo :)) yanımda hamileler doğuma giriyo hazırlanıyo ben orda düz karınla yanlarında dr u bekliyorum :)))
Sende inşallah o doğumhaneye hamile olarak girersin canım. Artık bu iş kısmet meselesi, kimisinin bir ilişkide tutar, tutmayınca da sabah - akşam yapsan da tutmaz. En iyisi çocuk düşünmeden birlikte olmak ama ben yapamıyorum o ayrı konu :KK53:

umutlu22
Selam arkadaşlar. Ben aranıza döndüm yine. İşler o kadar çok birkmiş kii, başımı kaldıramıyorum sabahtan bu yana. :84: Herkes iyidir umarım.
Zehraam, kalp atışını duymuşsun bebişiimizin. Sağ salim yüzünü de görüp, güle güle büyütecksin inşallahh :KK70:

Belgisel
umutlu22
Selam arkadaşlar. Ben aranıza döndüm yine. İşler o kadar çok birkmiş kii, başımı kaldıramıyorum sabahtan bu yana. :84: Herkes iyidir umarım.
Zehraam, kalp atışını duymuşsun bebişiimizin. Sağ salim yüzünü de görüp, güle güle büyütecksin inşallahh :KK70:
Hoşgeldin canım :KK71:

umutlu22
30-11-10, 12:11
Belgisel
Hoşgeldin canım :KK71:
:KK42: Hoşgördüm güzeliim. Ne var, ne yok. Şu ateş ölçmeyi ben de deneyeim dedim bir haftadır ölçüyorum 36,2-36,3 çıkıyordu. Bu sabah ölçtüümde 35,9 çıktı. Adetime de 2 gün var, düşmeye başlamış yani dimi. Peek anlamıyorum da bu işteen. :KK39:

Belgisel
umutlu22
:KK42: Hoşgördüm güzeliim. Ne var, ne yok. Şu ateş ölçmeyi ben de deneyeim dedim bir haftadır ölçüyorum 36,2-36,3 çıkıyordu. Bu sabah ölçtüümde 35,9 çıktı. Adetime de 2 gün var, düşmeye başlamış yani dimi. Peek anlamıyorum da bu işteen. :KK39:
Ateş ölçmeyi düzenli yapmak ve tablonu görmek lazım canım. Ayrıca implantasyon yani yerleşme esnasında da bir günlük düşüş olabiliyor yani yarın yükselebilir. Uygulanması çok kolay her sabah aynı saatte ve yataktan kalkmadan ilk iş dil altından bakacaksın. Koltuk altından yanıltıcı çıkıyor. Adetin ilk gününden başla ve her sabah ateşini ölç ve kaydet. Yumurtlama olmadan önceki gün ateşin 2-4 arası dizyem inecek işte o gün çalışman lazım. Ertesi gün ise yarım derece kadar artacak, tabi bazı insanlarda daha fazla da artabiliyor bu çok kişisel. Sonra eğer hamileysen hiç düşmeyecek. Bu progesteron hormonundan kaynaklanıyor bu hormon hamile kalınca artıyor ve ateş yapıyor. Ama implantasyon yani yerleşme olurken bu ısı düşünü olabiliyormuş, yani bugün düşüp yarın yükselirse bu iyi bir işarettir. Bir de adete 2 saat kala bile ateş inebiliyor bende oldu yani hamileliği anlamada çok etkili değil ama yumurtlama zamanını anlamada çok işe yarıyor. Bir de ovalüasyon testi kullanır ikisine birlikte bakarsan yumurtlama zamanını kesinlikle kaçırmazsın.

umutlu22
Belgisel
Ateş ölçmeyi düzenli yapmak ve tablonu görmek lazım canım. Ayrıca implantasyon yani yerleşme esnasında da bir günlük düşüş olabiliyor yani yarın yükselebilir. Uygulanması çok kolay her sabah aynı saatte ve yataktan kalkmadan ilk iş dil altından bakacaksın. Koltuk altından yanıltıcı çıkıyor. Adetin ilk gününden başla ve her sabah ateşini ölç ve kaydet. Yumurtlama olmadan önceki gün ateşin 2-4 arası dizyem inecek işte o gün çalışman lazım. Ertesi gün ise yarım derece kadar artacak, tabi bazı insanlarda daha fazla da artabiliyor bu çok kişisel. Sonra eğer hamileysen hiç düşmeyecek. Bu progesteron hormonundan kaynaklanıyor bu hormon hamile kalınca artıyor ve ateş yapıyor. Ama implantasyon yani yerleşme olurken bu ısı düşünü olabiliyormuş, yani bugün düşüp yarın yükselirse bu iyi bir işarettir. Bir de adete 2 saat kala bile ateş inebiliyor bende oldu yani hamileliği anlamada çok etkili değil ama yumurtlama zamanını anlamada çok işe yarıyor. Bir de ovalüasyon testi kullanır ikisine birlikte bakarsan yumurtlama zamanını kesinlikle kaçırmazsın.
Teşekkür ederim arkadaşım. Bu ay bylece bitti demek ki, önümüzdeki ay kısmetse ben de başlarım. :KK23:

umutlu22
30-11-10, 13:11
Kuzum bugün şeker yüklemesine mi gidecekti ya? Kıyamam ben sanaa, aç mı kaliceen şekeriim. :KK51:

zazez
30-11-10, 18:11
[QUOTE=Belgisel;16392777]Allah hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :KK71:[/QUOTE]

saol canım darısı sizlere inş.

hPollyanna
ayyy ne kadar güzel bi duygudur allah sağlıkla doğmasını nasib etsin inş ben ve benim gibi anne olmayı isteyen herkes yaşar bu duyguları inşş
evet canım çok ayrı bi duydu
hepinize dua ediorum Rabbim sizlere de yaşatıcak
ve o günleri yine hepberaber konuşucaz

umutlu22
canımm uzun bi tatilden sonra çalışmak zor gelio dimi insana
kolay gelsin bitanem
evet ben dün duydum pıtpıları
en kısa zamanda senin ve emoşumunda haberlerini alıcam inş.
ama emoşum uğramıo bu aralar
kursu çok mu yoğun acaba

mattika
zazez bebişin gelmiş hayırlı olsun
sağlıkla al kucağına inş.
burdan okudum çok oldu,msjın doluymuş yazmıştm sana ama

Belgisel
umutlu22
Teşekkür ederim arkadaşım. Bu ay bylece bitti demek ki, önümüzdeki ay kısmetse ben de başlarım. :KK23:
Ateş ölçümü grip falan olmadığın sürece çok işe yarıyor kesinlikle yumurtladığını biliyorsun canım. Ben her ay bu şekilde emin oluyorum.

kuzu84
30-11-10, 21:11
umutlummmm gıttım geldım cnanım bakalım henuz sonucumu almadım yarın yada persembe alıcm
ama bugun yaptrnlar hep ogrenmısler anlamadım gıttı:))

umutlu22
1-12-10, 06:12
zazez
[QUOTE=Belgisel;16392777]Allah hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :KK71:

saol canım darısı sizlere inş.

evet canım çok ayrı bi duydu
hepinize dua ediorum Rabbim sizlere de yaşatıcak
ve o günleri yine hepberaber konuşucaz

canımm uzun bi tatilden sonra çalışmak zor gelio dimi insana
kolay gelsin bitanem
evet ben dün duydum pıtpıları
en kısa zamanda senin ve emoşumunda haberlerini alıcam inş.
ama emoşum uğramıo bu aralar
kursu çok mu yoğun acaba
[/QUOTE]
O güzeel pıtt pıtt sesleri uzuun seneler boyu ve layıkıyla hep atar inşallahh. Dualarına amiin derim gülümm. İnşallahh bizler de kavuşuruz minik bebeklerimize. Esemosum bazen hepimize olduğu giibi, bebek fikrini atmak için pek uğramıyor anladğımm kadarıyla. Canı sağolsun. Ama eninde sonunda yne aramıza katılacağından emiiniim. Geleceksin dimi EMİNEEEMM :KK19:
ZEHRAAM bulantım var demişsin, çok mu bulanıyoor. Kıyamam sana, ama boşver güzel rahatsızlıklar bunlar. Bi bakmışsın bulantın bitmiş, karnın şişmiişş... Ve kucacığına almışsın yavrunuu :119:

Belgisel
Ateş ölçümü grip falan olmadığın sürece çok işe yarıyor kesinlikle yumurtladığını biliyorsun canım. Ben her ay bu şekilde emin oluyorum.
Peki sen yumurtladğında ateşin kaç oluyor güzelim. Ya da adet olacak zaman ne kadar düşüyor. Amba da soru sordum dimi gülüm, ama insan bilmediği konularda böyle meraklı oluyor iştee. Sen de bıkıp usanmadan cevaplıyorsun, çook teşekkür ederim:81:
kuzu84
umutlummmm gıttım geldım cnanım bakalım henuz sonucumu almadım yarın yada persembe alıcm
ama bugun yaptrnlar hep ogrenmısler anlamadım gıttı:))
Geçmiş olsun tatlım. Olsun geç olsun, güç olmasın derler. Yeter ki sonucu güzel çıksın şeker yüklemenin. Ve ben biliyorum, çook güzel çıkacak. :87:

umutlu22
1-12-10, 06:12
KİM........................... NE KULLANDI.......................................... .......MUHTEMEL DOĞUM TARİH

1.BABYFACE:::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOME N
2.TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
3.GİZNUR::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
4.COCOSH:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLO MEN
5.gurbetgelini::::::::::::::::::::::::::::::::::KL OMEN
6.EYLUL166 :::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
7.BEYAZBULUT:::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
8.fındıkk kurdum 81::::::::::::::::::::GONAPHENE
9.irem34:::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAP HENE
10.xzeynep:::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHE NE
11.moril::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONA PHENE
12.YİĞİDO17::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: İLAÇSIZ
13.SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İ LAÇSIZ ::::::::::::::::::::::::hoşgeldinçağatay bebek
14.ROSEM::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE :::::::::::::::::::::::hoşgeldin MERT bebek
15.BEYAZ MELEK::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSIZ :::::::::::::::::::::::hoşgeldin Öykü bebek
16.elifecan::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
17.esrako::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
18.MİLKSHAKE ::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:::::::: ::::::::::::::hoşgeldin selin bebek
19.BAŞAK 35::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin burçinbebek
20.maviş83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN ::::::::::::::::::::::hoşgeldin kıvançBebek
21.pushing:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
22.((eslem)):::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
23.melek_law:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
24.sebossk:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
25.ARZU38 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇSI Z
26.güngüneş::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
27.interhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::İLAÇSIZ
28.deryamatrix::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE
29.nlgunözkan23:::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
30.sudeyoncaa::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN
31.samyeli26:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
32.ggezgin:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
33.zeytinn79:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
34.melankolia::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
35.zeze26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
36.BeyaAZz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
37.mavi deniz:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::AŞILAM A
38.begim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
39.eylem_:::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::
40.mazbut::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
41.incisu::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN
42.APPLEARZU::::::::::::::::::::::::::::::::::: KLOMEN
43.bulemsu58:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
44.esraie::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::: :::::::::::::
45.dahiliye::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
46.gulsah1985::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
47.beyazbeyaz::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::iLAÇSIZ
48.berknilay:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::İLAÇSIZ
49.bade22::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
50.hazann::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
51.26eser26::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN ::::::::::::::::::::::17 ARALIK 2009
52.elif 83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::K LOMEN
53.yaren35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN :::::::::::::::::::::::hoşgeldin yağız bebek
54.hülyaeyüp:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::İLAÇSIZ
55.ZUZUCUK82:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :KLOMEN ::::::::::::::::::::::11 OCAK 2010
56.RANA.ABLE. :::::::::::::::::::::::::::::::METFORMİN:::::::::: :::::::::::::19 OCAK 2010
57.kadus:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::19 OCAK 2010
58.bihter41::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ ::::::::::::::::::::::13 OCAK 2010
59.sweetbaby::::::::::::::::::::::::::::::::::.... :..:İLAÇSIZ:::::::::::::::::::::: 20 OCAK 2010
60.tubiss::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
61.maksimen::::::::::::::::::::::::::::::::::::SER OPHENE
62.sudembebis::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::KLOMEN
63.bulu_dreya::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::KLOMEN
64.sudem:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
65.blancedblue:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
66.adria:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
67.seldafid::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::MENOGON
68.melocum:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN
69.mehtap gülü:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::İLAÇS IZ::::::::::::::::hoşgeldin serkan bebek
70.TOTEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
71.babylove::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
72.bernadette::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
73.ilsenim:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::KLOMEN
74.asinaz24::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
75.rüzgaryağmur::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::KLOMEN
76._ezgi_::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
77.simge8081:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::İLAÇSIZ
78.bebeg83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::KLOMEN::::::::::::::::::::NİSAN 2010
79.zeynur::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::KLOMEN
80.edda_edda:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN ( İKİZİ OLACAK)
81.serenay2010:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
82.kardelenseval:::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN::::: hoşgeldin zümra neva bebek
83.BEBEĞİMİZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN (1 ay önce klomen kullandı)
84.nostok::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN ( 1 ay önce klomen kullandı)
85.psilokum::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::İLAÇSIZ (ovulasyon testi kullandı)
86.gulcangulcan::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::KLOMEN (glu kofen-bal.tarçın.çörekotu)
87.gelinc::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
88.gulyhas:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
89.zeyhat::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (adaçayı içti)
90.SEVRA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::KLOMEN
91.demet84izmir::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::İLAÇSIZ
92.zehra.tugba:::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::İLAÇSIZ
93.Stella::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN
94.tombilibu:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
95.başak84:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::KLOMEN
96.elvan77:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::KLOMEN
97.nefertiti50:::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::KLOMEN
98.askkizi:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::İLAÇSIZ
99.justreader::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::İLAÇSIZ (bal.tarçın.çörekotu-ateş ölçme)
100.antiope::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::İLAÇSIZ
101.pamuksel:::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::Y.ÇATLATMA İĞNESİ
102.Civ-civ1:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::KLOMEN
103.Kuzu81:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
104.alminas1976::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::İLAÇSIZ .................4 AGUSTOS ……hoş geldin DORA REVNA bebek
105.özlem147...................................... ...............KLOMEN+IGNE
106.a&s........................................... ................... bcg
107.sultan1984.................................... ...............ILACSIZ KÜR İLE .........13 EYLÜL....hoşgeldin KEREM bebek
108.ipekyol51..................................... ................SEROPHENE+İĞNE......7 EYLÜL....hoşgeldin EBRU bebek
109.özemek........................................ ................KLOMEN
110.ceydammm...................................... .............KLOMEN
111.nurtopu....................................... ..................TÜP BEBEK
112.emine kaya.............................................. .....KLOMEN...........13 EKİM
113.firstmoonxxx.................................. ...............MERİONAL 75(İKİZİ OLACAK)hoşgeldın RÜYA VE RÜZGAR bebek
114.testere(BALSURAT)............................. ..........İLAÇSIZ
115.MAVİYESİL1999................................. ...........
116.RUFEYDESERRA.................................. ........İLAÇSIZ..............28 KASIM
117.JUJUMM........................................ ................KLOMEN
118.AYMUEL........................................ ................İLAÇSIZ
119.DENVİR........................................ ..................
120.HEDARZU....................................... ................KLOMEN
121.HAYRAN........................................ .................KLOMEN (İKİZİ OLACAK)
122.KARAKAYA...................................... ...............
123.NURZUL........................................ ..................KLOMEN
124.GYSHNKY....................................... ................KLOMEN
125.ASYA_DENİZ.................................... ...............KLOMEN
126.GULTUN........................................ ..................KLOMEN
127.DAİSY84....................................... ...................KLOMEN
128.YASMNGU....................................... .................İLAÇSIZ(SOĞAN KÜRÜ)
129.KUZU84........................................ ...................AŞILAMA
130.DELFİNO....................................... ......................İLAÇSIZ
131.ESİLA_TR...................................... .... ..................
132.AYSİMA04...................................... .......................İLAÇSIZ
133.BSBİRKİN...................................... ........................
134.ECEİREMNUR.................................... ....................
135.BETUS19....................................... ..........................serophene
136.MASAL07....................................... ..........................KLOMEN
137.SEYDAM........................................ ...........................metformin
138.YAKAMOZZZ33................................... .......................KLOMEN
139.DEFHNE........................................ .............................KLOMEN
140.MELİKE_ECESUU................................. .......................SEROPHENE
141.ZAZEZ......................................... ................................KLOMEN
142.GAMZELİKİZ.................................... ...........................
143.EXORCİST_TREX................................. ........serophene
144.SEYDAM........................................ .................
********************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLAR*********************

........................KASIM AYI LİSTEMİZ......................

ANATOLYA20.......................2 KASIM
NAZİKLİ82.............................8 KASIM
SODDOS..............................13 KASIM
İLKNURR1984....................... 16 KASIM
FATMA 1986...........................18 KASIM
MİKİ24...................................18 KASIM
HULYA_41...............................24 KASIM
TARCİN...................................26 KASIM
AYSGLBRKN.............................27 KASIM
YELLOWWKİTTY.......................28 KASIM
EMRİVAKİ................................30 KASIM

.........................ARALIK AYI LİSTEMİZ..........................
FİLİZİM.....................................1 ARALIK
UMUTLU22.................................2 ARALIK
ESEMOS...................................11 ARALIK
GİDA_PİNAR...............................12 ARALIK
TARİORONAR............................
SERSELO....................................13 ARALIK
BELGİSEL....................................15 ARALIK
ZEYNO_81..................................18 ARALIK
G.ERKL.......................................18 ARALIK
KİDY..........................................19 ARALIK
MİRAY15....................................27 ARALIK
Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’ud-Duâ.” “Rabbim! Bana
tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin.”

***Ya Rabbi sana yalvarıyoruz.....Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden Hayırlı ve Salih evlatlar istiyoruz.... Ey çok sevdiğimiz Peygamberimiz Muhammed Aleyhusselam seni vesile ederek Rabbime yalvarıyoruz senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ..Ya Rabbi bu Yüce Peygamberi bize şefaatçi eyle onun hür*****e duamızı kabul eyle.AMİİİİİİİİİİNN...MAAŞALLAH

umutlu22
1-12-10, 07:12
Uğurlu listemiz gerilerde kalmış güncelliyeyim dedim. Hayırlısıyla Aralık ayına girdik. Kasım lstesinde bir çok isim var günü geçen. İnşallahh hepsi hamileştir ve heyecandan bize haber vermeyi unutmuşlardır. Hadi arkadaşlar müjdeli haberlerinizi verin bize. Ya da adet olduysanız yeni tarihlerinizi verin ki, bilgileri güncelliyelim.

hulya_41
umutlu22
Uğurlu listemiz gerilerde kalmış güncelliyeyim dedim. Hayırlısıyla Aralık ayına girdik. Kasım lstesinde bir çok isim var günü geçen. İnşallahh hepsi hamileştir ve heyecandan bize haber vermeyi unutmuşlardır. Hadi arkadaşlar müjdeli haberlerinizi verin bize. Ya da adet olduysanız yeni tarihlerinizi verin ki, bilgileri güncelliyelim.
vallahi o moral bozukluğu ile yazasım bile gelmedi. 25 kasımda adet oldum bende. yeni tarihim 25 aralık. güncelleyebilirsiniz. klomene başladım yine ve 3. ayım. doktor bu ay ilk defa çatlatma iğnesi vuracak. nasıl hamile kalmazsın diye her seferinde şaşıp kalıyor. olması lazım olması lazımdı diyip asabımı bozuyor. bu ayda olmazsa kesin filim çekecekmiş. itiraz istemiyorum dedi. cumartesi gideceğim bakalım yumoşlar ne durumda.

serselo
ben geldim:KK3: sınavım bitti artık hep yanınızdayım çok özledim hepinizi:KK52: