Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kizil_mavi
24-01-11, 08:01
HAVALIKIZ
mrh arkadaşlar bende hamile oldugumu 4 gün önce öğrendim regl olmama 1 hafta kala göğüslerim de batma ve büyüme oldu 1 beden büyüdü desem yerıdır bıde reglıme yakın kuruluk olurdu aksine akıntım fazlalaştı regl olacagım gün hatta 4 gün regl sancısı yaşadım şimdi tek duam onun sağlıklı olması....ALLAH isteyen herkeze nasip etsin....
Gözünaydın Havalıkız Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,bizler için de dua et olurmu ?

kizil_mavi
elagulum
herkese günaydın ben geldim en son cumartesi günü yazmıştım ama pazartesiye kadar o kadar çok şey yazmış paylaşmışsınız ki başım döndü :):KK52:
Baharcım reglimize 2 gün kaldı neler hissediyosun ? :))

elagulum
sibel abla günaydın bugün nasılsın, var mı belirtiler

elagulum
kizil_mavi
Baharcım reglimize 2 gün kaldı neler hissediyosun ? :))
aynı anda yazmışısız:KK9: valla sibel abla benim karnım ağrıyo karından çok böbrek ağrısı gibi ve belim özellikle son 3 gündür bu ağrılar var. karnım bi şişti görsen 2,5 aylık hamile gibi.. tabi reglimiz yakın bu şiş normal diyorum ama hiç bu kadar şişmemiştim. başka da belirti yok. dün bi arkadaşımla görüştük bana ilk sorduğu soru hamilemisin oldu, eşim ve bi arkadaşım da öyle diyo ama ben umutlanmak istemyorum 5 gün kala test yapmıştım negatifti :)

kizil_mavi
elagulum
sibel abla günaydın bugün nasılsın, var mı belirtiler
İyiyim canım , belirtiler psikolojik bana kalırsa hayali hepsi sanırım bu ayda pas geçicem :KK43:( Regl ağrılarım başlamadı daha ama yarın başlar yada bu akşama doğru.Sende ne var ne yok ?

elagulum
bir de aşırı yemek yiyorum iştahım çok açık bir de gaz sorunu çıktı kaç gündür :S

mariecurie
HAVALIKIZ
mrh arkadaşlar bende hamile oldugumu 4 gün önce öğrendim regl olmama 1 hafta kala göğüslerim de batma ve büyüme oldu 1 beden büyüdü desem yerıdır bıde reglıme yakın kuruluk olurdu aksine akıntım fazlalaştı regl olacagım gün hatta 4 gün regl sancısı yaşadım şimdi tek duam onun sağlıklı olması....ALLAH isteyen herkeze nasip etsin....
Şekerim Allah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Gözün aydın.

yarenhande
elagulum
aynı anda yazmışısız:KK9: valla sibel abla benim karnım ağrıyo karından çok böbrek ağrısı gibi ve belim özellikle son 3 gündür bu ağrılar var. karnım bi şişti görsen 2,5 aylık hamile gibi.. tabi reglimiz yakın bu şiş normal diyorum ama hiç bu kadar şişmemiştim. başka da belirti yok. dün bi arkadaşımla görüştük bana ilk sorduğu soru hamilemisin oldu, eşim ve bi arkadaşım da öyle diyo ama ben umutlanmak istemyorum 5 gün kala test yapmıştım negatifti :)
Sizlerin 2 gün var .. benim daha 4 gün var sanki birazdan adet olcakmışım gibi sancım var.. ??

redddroseee
günaydınnnnnnn:92::92::92::92::92:
herkese iyi günler ve iyi haftalar diliyorum.inş bu hafta herkesten iyi haberler gelir.:KK34::KK34:

kizil_mavi
elagulum
Hadi hayırlısı canım inşallah hamilesindir.5 gün erken kan testi içinde ama yarın tekrar yaptır bence yada çarşambayı bekle.

elagulum
yarenhande
Sizlerin 2 gün var .. benim daha 4 gün var sanki birazdan adet olcakmışım gibi sancım var.. ??
cnm ben de bi haftadır her gün adet olcam sanıyorum

yarenhande
elagulum
cnm ben de bi haftadır her gün adet olcam sanıyorum
walla ne ağrı ama bu yaa.. zaten yaklaşık 10 gündür gaz sancım var.. ya üşüttüm.. ki dr.. gittim iltihap falan heçbişi yok dedi:)

artık hayırlısı beklemedeyim.. nefes alırken karnıma sancı girio düşünün kızlar:)

kizil_mavi
Bende dünden beri wc den çıkamıyorum bağırsaklarım bozulmuş :KK43:( Sırt ağrımda hafiften devam ediyor.

elagulum
kizil_mavi
Hadi hayırlısı canım inşallah hamilesindir.5 gün erken kan testi içinde ama yarın tekrar yaptır bence yada çarşambayı bekle.
benimde aklımdan öyle geçiyor ablacım kan testi yaptırmak istemiyorum onun sonucu kesin net oldğunda insan daha bi acayip yıkılıyo, idrar testinde hiç değilse kesin sonuç olmayacağı ihtimali ile insan bir kaç gün de olsa yine de ümitlenebiliyo :) ama ben 2 çizgiyi hayal gibi görüyorum açıkçası

HAVALIKIZ
mariecurie canım kanda baktırdım henüz çok minik olduğu için beta hcg değerim 167.58 çıktı.bütün güzel dilekleriniz için hepinize çok ama çok teşekkür ederim ALLAH IM hepinize birbirinden güzel sağlıklı evlatlar nasip etsin AMİNNN.

kizil_mavi
Kızlat trt 1 açın acill !!!

kizil_mavi
Düşükle ilgili doktor konuşuyor.

mariecurie
HAVALIKIZ
mariecurie canım kanda baktırdım henüz çok minik olduğu için beta hcg değerim 167.58 çıktı.bütün güzel dilekleriniz için hepinize çok ama çok teşekkür ederim ALLAH IM hepinize birbirinden güzel sağlıklı evlatlar nasip etsin AMİNNN.
Güzel dileklerin için teşekkür ederiz Havalıkız. Sonuçta değer artacaktır. Önemli olan pozitif çıkması.

yarenhande
kizil_mavi
sen seyret bizede aktar.. ben işteyim cnm:KK43:

mariecurie
kizil_mavi
Ben de işteyim :KK43:

elagulum
yarenhande
sen seyret bizede aktar.. ben işteyim cnm:KK43:
bende isteyim aynen :KK43:

melsss
kizil_mavi
Kızlat trt 1 açın acill !!!
sibelcim bende izliyorum şuan gerçekten de hamile kaldığımda 3 ay kimseye söylemek istemiyorum ilk kaybımda resmen eşim anons vermişti sonrasında gelen telefonlar beni mahvetmişti bir de hala hamile olduğumu sanıp sen daha doğurmadın mı diyenlerde cabası :KK59:

kizil_mavi
melsss
sibelcim bende izliyorum şuan gerçekten de hamile kaldığımda 3 ay kimseye söylemek istemiyorum ilk kaybımda resmen eşim anons vermişti sonrasında gelen telefonlar beni mahvetmişti bir de hala hamile olduğumu sanıp sen daha doğurmadın mı diyenlerde cabası :KK59:
Kötü psikoloji tabi Meliscim bencede hemen herkese anlatmamak lazım hamilelikten emin olana kadar ya da risk bitene kadar.

kizil_mavi
elagulum senin sabırsızlığın bana geçti valla bugün pek bir sabırsızım :)) Sırtım ağrıyo yine ufaktan...

mariecurie
melsss
Seninle aynı duyguları paylaşıyorum Meliscim. Ben de aynı şeyleri yaşamıştım. Eğer Allah nasip ederse tekrar hamile kalırsam kimseye söyleyemeyeceğim, siz hariç :KK34: